Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1990
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Bray, Chrono
Bray Wheelers - Wicklow Mountains Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Sheffield
Sheffield Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
01
Meensel-Kiezegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
1e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Ploegentijdrit
FRA
02
3e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
03
Burst, Amateurs
NE
Criterium
BEL
4e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
04
Alken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Westkapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
05
Herentals, Nieuwelingen
Grote Prijs Rik Van Looy
NE
Wedstrijd
BEL
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
Oplinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour de Moselle
NE
Criterium
FRA
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
Ystad
Criterium
SWE
06
Breskens, Amateurs
NE
Criterium
NED
Burseryd
Västboloppet
Wedstrijd
SWE
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
6e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
07
Lochristi, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
3e etappe deel B Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
3e etappe deel A Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Individuele tijdrit
POR
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
Vriezenveen (V)
NE
Criterium
NED
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
Wedstrijd
BEL
Zoetermeer (V)
NE
Criterium
NED
08
Gosselies, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Meerbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Moselle
NE
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Criterium
POR
09
Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
Zele (a)
Wedstrijd
BEL
10
1e etappe Ruota d'Oro
2.4
Etappe
ITA
10e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Criterium
BEL
Westdorpe, Amateurs
NE
Criterium
NED
11
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ruota d'Oro
2.4
Etappe
ITA
11e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
12
Lierde, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
3e etappe Ruota d'Oro
2.4
Etappe
ITA
Sinaai, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
13
Linter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
14
Breendonk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
La Calamine
Kelmis - Ostbelgien-rundfahrt
Criterium
BEL
Poortvliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Spijkenisse (V) (a)
NE
Criterium
NED
13e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
15
Antwerp Tour, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hoofdplaat, Amateurs
NE
Criterium
NED
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
14e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
16
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
Criterium
BEL
Eksaarde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
15e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
17
Clinge (V)
NE
Criterium
NED
Clinge, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lombardsijde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
16e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
18
Deinze, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Temse
Wedstrijd
BEL
17e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Zoutleeuw, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
19
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
18e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
20
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
19e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe deel b Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel a Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
21
Eksaarde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Sint Maartensdijk, Amateurs
NE
Criterium
NED
20e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
22
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
21e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
23
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
Criterium
NED
Laarne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
24
Callac
NE
Criterium
FRA
Deinze, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Proloog Putevima AVNOJ-a
NE
Proloog
YUG
Ronse
Criterium
BEL
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
Criterium
NED
Stiphout
Profronde Stiphout
NE
Criterium
NED
1e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
25
Amev Tijdrit, Chrono (V)
NE
Ploegentijdrit
NED
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Kerksken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
La Calamine, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
Dernyrace
NED
1e etappe deel B Putevima AVNOJ-a
NE
Derny
YUG
1e etappe deel A Putevima AVNOJ-a
NE
Etappe
YUG
2e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
26
Bilzen
Criterium
BEL
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Paris - Bourges
2.4
Etappe
FRA
2e etappe Putevima AVNOJ-a
NE
Etappe
YUG
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Tour du Faso
Etappe
BUR
3e etappe deel b Tour du Faso
Etappe
BUR
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
27
Bambrugge, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Geraardsbergen, Criterium
Criterium
BEL
Goes, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Heerlen
Profronde van Heerlen
Criterium
NED
2e etappe deel b Paris - Bourges
Open
Etappe
FRA
2e etappe deel a Paris - Bourges
2.4
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe deel A Putevima AVNOJ-a
NE
Etappe
YUG
3e etappe deel B Putevima AVNOJ-a
NE
Etappe
YUG
4e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
28
Dilsen
Criterium
BEL
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
5e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
Veltem-Beisem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
29
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
NE
Wedstrijd
GER
Kalken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Laureins-Berchem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden (a)
Criterium
BEL
Tisselt, Amateurs
Tisselt
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.4
Ploegentijdrit
POR
Wincanton
Wincanton Classic, Rochester Classic
CDM/H
Wereldbeker
GBR
30
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Eeklo, Criterium
1.CRT
Criterium
BEL
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
Sinaai, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour du Faso
Ploegentijdrit
BUR
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.4
Etappe
POR
31
Evergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
1e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.4
Etappe
POR
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.