Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1983
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Belfast
Northern Ireland C.F. Championship 100 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Glasgow, Nieuwelingen
Scottish National Championship, Road, Novices, 10 Time Trial, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechoslowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TCH
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, USSR (V)
CN
Nationaal kampioenschap
URS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, USSR (V)
CN
Nationaal kampioenschap
URS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Newcastle
Border Trophy Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Ytong Bohemia Tour
Open
Etappe
CZE
5e etappe Ytong Bohemia Tour
Open
Etappe
CZE
2e etappe Ytong Bohemia Tour
Open
Etappe
CZE
4e etappe Ytong Bohemia Tour
Open
Etappe
CZE
01
2e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Klimtijdrit
GBR
1e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Etappe
GBR
Hartlebury
Bromsgrove Olympique C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Liverpool
Liverpool Century Criterium
NE
Criterium
GBR
1e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Plumpton (V)
Plumpton Circuit Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Proloog Tour de France
WT/WT/GT
Proloog
FRA
Proloog Tour de Pologne
Tour of Poland
Proloog
POL
3e etappe Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
02
Ballyclare
Kings Moss C.C. - Larne Civic Festival Kermesse
NE
Criterium
GBR
Buxton
Circuit of Harpur Hill
NE
Wedstrijd
GBR
Dursley
Dursley T.C. Stancombe Pitch Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Gravesend
Gravesend Town Centre, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Gravesend
Gravesend C.C. Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Gravesend
Gravesend Town Centre, Elite, Derny-Paced Criterium
NE
Dernyrace
GBR
Hemlington
Northern Velo Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Higham, Criterium
C.C. Bexley - Hollies Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Higham, Criterium
C.C. Bexley - Hollies Criterium
NE
Criterium
GBR
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Criterium
NED
Kruiningen
Grote Kermiskoers
Criterium
NED
London
Alpha Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
North Nibley, Junioren
North Nibley Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Notts
Trent Valley C.R.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
1e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
Wisley
Robin Buchan Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Zemst, Amateurs (a)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Zingem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
03
Brussegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Forres
North of Scotland Championship Road Race
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Gistel
Wedstrijd
BEL
Hoofdplaat, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
3e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Merelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nederhasselt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Notts
Sherwood 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
9e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Stokenchurch
XL-1 Sportsdrink Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
5e etappe deel A Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
5e etappe deel B Volta ao Alentejo
NE
Individuele tijdrit
POR
1e etappe Zes van Rijn en Gouwe
Etappe
NED
Proloog Zes van Rijn en Gouwe
Proloog
NED
04
Humbeek
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nederbrakel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
2e etappe Zes van Rijn en Gouwe
Etappe
NED
05
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kampenhout, Amateurs
Kampenhout
NE
Wedstrijd
BEL
London
Catford Crystal Palace
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Risby
Essex & Suffolk Border Combine 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sawtry
Oundle Velo 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Klimtijdrit
POL
Westdorpe, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Zes van Rijn en Gouwe
Etappe
NED
06
Blunham
Vegetarian C.A.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Proloog Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Individuele tijdrit
USA
Sint-Niklaas (a)
Criterium
BEL
5e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Westkapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Ytong Bohemia Tour
Open
Etappe
CZE
4e etappe Zes van Rijn en Gouwe
Etappe
NED
07
1e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Etappe
USA
London
Redmon Crystal Palace Criterium
NE
Criterium
GBR
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Sheffield
Sheffield Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Sheffield, Junioren
Sheffield City Centre Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
6e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
5e etappe Zes van Rijn en Gouwe
Etappe
NED
08
2e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Criterium
USA
Deeside
North of Scotland Championship 50 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
7e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
6e etappe Zes van Rijn en Gouwe
Etappe
NED
09
Berks
Charlotteville C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cockerham
Velo Club Cumbria 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cockerham (V)
Velo Club Cumbria 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Etappe
USA
Eling
Hampshire Police 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Farnborough
Farnborough & Camberley C.C. Criterium
NE
Criterium
GBR
Forres
Forres C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Glasgow Regent C.C. Kermesse
NE
Criterium
GBR
Heinkenszand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hereford
Hereford Carnival Criterium
NE
Criterium
GBR
Hereford
Hereford Carnival, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Hereford, Junioren
Hereford Carnival Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Hereford, Nieuwelingen
Hereford Carnival Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Hertford, Chrono
North Road C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hever, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Keerbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Leicester (V)
W.C.R.A. 1k Time Trial Championship, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Louth
Louth Spire R.R.C. - Cadwell Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Münsingen
GP Mobiliar/RSC Aaretal
Criterium
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Parike, Amateurs
Parike-Brakel
NE
Wedstrijd
BEL
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
NE
Wedstrijd
BRA
Stal - Koersel
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
Wedstrijd
BEL
Welwyn Garden City (V)
W.C.R.A. Sprint, Championship, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Welwyn Garden City (V)
Steve Wells Memorial Scratch Race
NE
Wedstrijd
GBR
Welwyn Garden City (V)
W.C.R.A. Pursuit, Championship, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Welwyn Garden City (V)
Welwyn Points Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Yorkshire (V)
Central District L.C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
10
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Alrewas
Walsall R.C.C. Walter Kendall Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bletchingdon
John Hiscocks Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Blyth
Rockingham C.C. 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Boreham, Junioren
Tour of Mid - Essex
NE
Wedstrijd
GBR
Cambridge
Cambridge Town & County Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Comberton (V)
Cambridge Town & County Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Criterium
USA
deel b Cumbria
Velo Club Cumbria 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Derbyshire
Matlock C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dublin
Orwell Wheelers - Ansbacher Bank Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
Dublin
Veterans - National Championship, Road, Ireland
NE
Nationaal kampioenschap
IRL
Farnham
Farnborough & Camberley C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Garstang
Preston Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Herk-de-Stad
Herk-de-Stad Donk
Criterium
BEL
Hertford
North Road C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hyde
Roevin Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Jeneffe, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kilsyth
Glasgow Wheelers Diamond Jubilee Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Law, Chrono
Law Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nanno
Circuito degli Assi - Nanno, Trofeo Mele Val di Non
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Port Talbot
Five Valleys Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sunderland (a)
Sunderland Echo Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Sussex
East Sussex C.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
9e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
9e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Wembley
Wembley Phoenix C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Willesden, Criterium
Willesden Criterium
NE
Criterium
GBR
Wolverhampton
Wolverhampton Stadium Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
6e etappe Ytong Bohemia Tour
Open
Etappe
CZE
11
5e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Etappe
USA
5e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Criterium
USA
10e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
12
6e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Criterium
USA
Queue-du-Bois, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sleidinge
Wedstrijd
BEL
Ternat, Amateurs
Ternat Centrum
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Criterium
BEL
13
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Bicknacre
Circuit of Bicknacre Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Glasgow
Glasgow Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Norfolk
Kings Lynn C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Pellenberg, Amateurs
Pellenberg
NE
Criterium
BEL
Smethwick, Criterium
Man of the Midlands Trophy
NE
Criterium
GBR
Staffordshire
B.C.F. North Staffordshire Division 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
12e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
14
7e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Individuele tijdrit
USA
7e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Criterium
USA
Gistel
Criterium
BEL
13e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Wavertree, Criterium
Alan Jewell Memorial
NE
Criterium
GBR
15
8e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Etappe
USA
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
deel a Stockport, Criterium
Stockport Advertiser
NE
Criterium
GBR
14e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Zammel, Amateurs
Zammel-Geel
NE
Wedstrijd
BEL
16
Asse, Amateurs
Asse
NE
Wedstrijd
BEL
Bangor
Bangor Bike Week 15k Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bangor
Bangor Bike Week Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Borchtlombeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Burcht
Wedstrijd
BEL
Chesterfield
Chesterfield Spire R.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
9e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Criterium
USA
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
London
Crystal Palace, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Oekene, Amateurs
Oekene
NE
Wedstrijd
BEL
Poortvliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
15e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
17
Aalter, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Aarsele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Alrewas
Glendale C. & A.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Alrewas (V)
Glendale C. & A.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Aylesbury
Barnet C.C. - Len Thorpe Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Buzet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Open
Etappe
USA
Corbais, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Denderhoutem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Diksmuide, Criterium
Criterium
BEL
Gelmen, Amateurs
Gelmen - Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
Grandmetz, Amateurs
Grandmetz
NE
Wedstrijd
BEL
Hartley Wintney
Clarence Wheelers Jubilee, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Izenberge, Amateurs
Izenberge
NE
Wedstrijd
BEL
Kersbeek-Miskom, Amateurs
Kersbeek-Miskom
NE
Wedstrijd
BEL
Maarke-Kerkem, Amateurs
Maarke-Kerkem
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Neeroeteren, Amateurs
Neeroeteren
NE
Wedstrijd
BEL
Outer, Amateurs
Outer
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Stekene, Amateurs
Stekene
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Waanrode
Wedstrijd
BEL
18
1e etappe Health Cycle Race
Scottish Health Race
NE
Etappe
GBR
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
17e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Zandbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
19
Clinge, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Health Cycle Race
Scottish Health Race
NE
Etappe
GBR
London
South Eastern Crystal Palace
NE
Criterium
GBR
Mechelen
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
20
Cheshire
Manchester Nova 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Eizeringen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Health Cycle Race
Scottish Health Race
NE
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Tsjechoslowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TCH
18e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
21
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Health Cycle Race
Scottish Health Race
NE
Etappe
GBR
Kent
Ashford Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Neupré, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
19e etappe Tour de France
WE
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe deel a Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
Vriezenveen (V)
NE
Criterium
NED
22
Boroughbridge
Seacroft Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Boroughbridge (V)
Seacroft Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire
Manchester & District T.T.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Essex
Hainault R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Health Cycle Race
Scottish Health Race
NE
Etappe
GBR
Hednesford
Hednesford City Centre, Elite, Criterium
Criterium
GBR
Surrey
Croydon R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
20e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
5e etappe deel b Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
23
Aylesbury
Aylesbury C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ballyclare
Northern Ireland C.F. Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Barkingside
Redbridge C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Berlin (b)
Dynamo Cup
NE
Criterium
GDR
deel b Bradford, Chrono
East Bradford 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Derbyshire
B.D.C.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Donegal
Tour of the Finn Valley
NE
Wedstrijd
IRL
Goostrey, Chrono (c)
Manchester Wheelers 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Haverhill (V)
Haverhill Trophy - International Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Haverhill (V)
Haverhill Trophy - International Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Haverhill (V)
Haverhill Trophy - International Two Day
NE
Etappe
GBR
6e etappe Health Cycle Race
Scottish Health Race
NE
Etappe
GBR
Liverpool
Merseyside Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Liverpool (V)
Merseyside Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Liverpool, Nieuwelingen
G.H.S. Liverpool 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Outgaarden, Amateurs
Outgaarden-Hoegaarden
NE
Wedstrijd
BEL
Rhuddlan
Cambrian Design Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Rillaar
Criterium
BEL
Ryde, Chrono
Vectis R.C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sint Maartensdijk, Amateurs
NE
Criterium
NED
Slough
Velo Club Slough 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southgate
Southgate C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
21e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
Winchester, Chrono
Wessex R.C. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Zwijnaarde
Criterium
BEL
24
Berlin (d)
Rund um Berlin
Criterium
GER
Brentwood
Len Savill Memorial 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Brentwood (V)
Len Savill Memorial 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chobham
Redmon Trophy Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Comblain-la-Tour, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Edinburgh
East of Scotland C.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Exeter
Exeter Wheelers 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate
Harrogate Nova C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Haverhill (V)
Haverhill Trophy - International Two Day
NE
Etappe
GBR
Hull
Ken Ellerker Cycles Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Kobbegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lincoln
Les Cooke Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Mettet, Amateurs
Mettet
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, USSR (V)
CN
Nationaal kampioenschap
URS
Newport
Newport Town Centre, Elite, Devil Criterium
NE
Criterium
GBR
Newport
Chartist Grand Prix, Town Centre, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Newport, Criterium
Newport Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Newport, Junioren
Newport Town Centre Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Norwich, Chrono
Norwich Amateur B.C. - King George V Cup 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Omagh
Island C.C. - Tour of Tyrone
NE
Wedstrijd
GBR
Paris (u)
Criterium
FRA
Schoonderbuken
Criterium
BEL
Sheffield, Junioren
Stannington Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Shropshire
Mersey Roads Club 24 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stannington
Stannington Trophy Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
22e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
25
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
Criterium
NED
Harlue, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Joigny (b)
Criterium
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
NE
Wedstrijd
BEL
26
Callac
NE
Criterium
FRA
Glabbeek
Kapellen-Glabbeek
Criterium
BEL
Ronse
Criterium
BEL
27
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Loughborough
Loughborough Phoenix C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oud-Heverlee, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Shropshire
Mid - Shropshire Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
28
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
Grand-Hallet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
29
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
30
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Court-Saint-Étienne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Surrey
Surrey Roads C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Zoutelande, Amateurs
NE
Criterium
NED
31
Bilzen
Criterium
BEL
Cronostaffetta
NE
Ploegentijdrit
ITA
Elewijt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hove
Hove Park, Elite, Criterium
Criterium
GBR
Kampenhout, Amateurs
Kampenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Martigny - Mauvoisin
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
CN
Nationaal kampioenschap
TCH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Sas van Gent
Grote CPC-Prijs
Criterium
NED
Sas van Gent, Amateurs
NE
Criterium
NED
Surrey
Farnham R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen