Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1964
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Bain-de-Bretagne
Criterium
FRA
Diepenbeek, Onafhankelijken
Diepenbeek
NE
Criterium
BEL
Division Championship Merseyside, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Molenstede
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
3e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
Sheffield, Criterium
Sipelia Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Sint-Lenaarts
Criterium
BEL
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Wolsingham
Vaux Gold Tankard
NE
Wedstrijd
GBR
01
Morley
Morley C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
10e etappe deel b Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
10e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Wavre
Wedstrijd
BEL
02
Heusden-Zolder
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour de France
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
03
1e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
12e etappe Tour de France
Etappe
FRA
3e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
04
2e etappe Dookola Mazowska
NE
Individuele tijdrit
POL
3e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Handzame
Grote Prijs Georges Desplenter
Criterium
BEL
Kontich
Wedstrijd
BEL
Kruiningen
Grote Kermiskoers
Criterium
NED
Melle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
Wedstrijd
BEL
Strombeek-Bever, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
13e etappe Tour de France
Etappe
FRA
4e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
05
4e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Hoogstraten
Criterium
BEL
Lens, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
Nationaal kampioenschap
BEL
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Sint-Jans-Molenbeek, Amateurs
Sint-Jans-Molenbeek
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de l'Avenir
Individuele tijdrit
FRA
Vilvoorde, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wetteren, Amateurs
Wetteren
NE
Wedstrijd
BEL
06
Burcht
Criterium
BEL
Denderleeuw
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
14e etappe Tour de France
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
07
Nederbrakel
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Tessenderlo
Wedstrijd
BEL
15e etappe Tour de France
Etappe
FRA
7e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
08
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
16e etappe Tour de France
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Vrasene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
09
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
17e etappe Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
Wezembeek-Oppem
Wedstrijd
BEL
10
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
18e etappe Tour de France
Etappe
FRA
9e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
11
Asper
Criterium
BEL
Asper, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mortsel
Wedstrijd
BEL
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
19e etappe Tour de France
Etappe
FRA
10e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Vilvoorde, Amateurs
Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
12
Camucia
Giro delle Tre Provincie - Camucia
Wedstrijd
ITA
Division Championship Teeside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
Herzele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kampenhout, Amateurs
Kampenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Machelen, Onafhankelijken
Machelen a/d Leie
NE
Wedstrijd
BEL
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
8e etappe deel b Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
8e etappe deel a Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Individuele tijdrit
IRL
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
NE
Wedstrijd
BRA
Sint-Eloois-Winkel, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Martens-Lierde
Wedstrijd
BEL
20e etappe Tour de France
Etappe
FRA
11e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Veldhoven
Omloop der Kempen
Wedstrijd
NED
Zichem
Criterium
BEL
13
Stal - Koersel
Wedstrijd
BEL
Tongeren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
21e etappe Tour de France
Etappe
FRA
12e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
14
22e etappe deel b Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
22e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
13e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
15
Mouscron (b)
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Temse
Wedstrijd
BEL
16
Romershoven
Wedstrijd
BEL
Sint-Lambrechts-Woluwe
Criterium
BEL
Sint-Niklaas (a)
Criterium
BEL
17
Dendermonde
Criterium
BEL
18
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Dinteloord
Criterium
NED
Geel
Wedstrijd
BEL
Nevele, Amateurs
Nevele
NE
Wedstrijd
BEL
Opbrakel
Criterium
BEL
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
19
Beernem, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Este
GP Cementizillo
NE
Wedstrijd
ITA
Giro del Ticino
Tour du Tessin
Wedstrijd
SUI
4e etappe GP Robbialac
NE
Etappe
POR
Hollerich, Amateurs
Géant de la Route
NE
Wedstrijd
LUX
Made, Criterium
Ronde van Made
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Steenokkerzeel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel a Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
2e etappe deel b Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
Zedelgem (a)
GP Flandria
Wedstrijd
BEL
20
Denderleeuw (a)
Criterium
BEL
Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
21
Nieuwerkerken
NE
Criterium
BEL
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Zele (a)
Wedstrijd
BEL
Zele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Zolder
Criterium
BEL
22
deel 1 Charleroi (b)
Criterium
BEL
deel 2 Charleroi (b)
Criterium
BEL
Meerbeke (a)
Criterium
BEL
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Wedstrijd
BEL
23
Beervelde
Criterium
BEL
Brussel/Bruxelles - Evere, Amateurs
Omloop Zuid Brabant
NE
Wedstrijd
BEL
Gent, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel b Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
1e etappe deel a Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Klimtijdrit
LUX
Mechelen
Wedstrijd
BEL
24
Eine
Criterium
BEL
1e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Zwijndrecht (a)
Criterium
BEL
25
Badhoevedorp, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hulste
Omloop van het Zuidwesten
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Olen
Criterium
BEL
Péruwelz, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Poeldijk
NE
Criterium
NED
Puttershoek (V)
NE
Criterium
NED
Ronse
Criterium
BEL
2e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
26
Elewijt, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Graauw, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hoepertingen
Criterium
BEL
Leerbeek, Amateurs
Leerbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Lisboa - Porto
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
Puttershoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
deel a Sheffield, Criterium
Sheffield Norfolk Park Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Sheffield, Criterium
Sheffield Norfolk Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Tielt
Tielt - Antwerpen - Tielt
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel b Tour du Saint-Laurent
NE
Criterium
CAN
1e etappe deel a Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
Virginal-Samme, Amateurs
Virginal
NE
Criterium
BEL
Visé
Criterium
BEL
3e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
27
Auvelais (a)
Criterium
BEL
Callac
NE
Criterium
FRA
Deinze, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lommel
Wedstrijd
BEL
Oostakker
Wedstrijd
BEL
Plessala
Criterium
FRA
Schoten, Onafhankelijken
Grote Scheldeprijs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
4e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Criterium
MEX
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
Zele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
28
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
5e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Waasmunster
Wedstrijd
BEL
29
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
Criterium
NED
Opwijk
Criterium
BEL
4e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
6e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
30
Kerksken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mol
Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
Scherpenheuvel
Criterium
BEL
Tongeren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
Veurne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Zolder, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
31
Nederbrakel (c)
Criterium
BEL
6e etappe Tour du Saint-Laurent
NE
Etappe
CAN
8e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis