Alle wedstrijden

Toon:


01  juni


 
FRA 
 
NOR 
 
POR 
 
NED 
 
NED 
 
RUS 
 
Kiev
Horizon Park Race 1 for Peace
UKR 
 
THA 
 
USA 
 
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
POL 
 
GER 
 
KOR 
 
JPN 
 
LUX 
 
CMR 
 
ROM 
 
KOS 
 
ESP 
 
1e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
CZE 
 

02  juni


 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
Aguilar de Campóo
Trofeo San Juan y San Pedro
ESP 
 
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
ITA 
 
GER 
 
FRA 
 
ISR 
 
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
SLO 
 
NOR 
 
USA 
 
POR 
 
NED 
 
BEL 
 
USA 
 
USA 
 
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
AUS 
 
Kiev
Horizon Park Race 2 Maidan
UKR 
 
Kiev (V)
Horizon Park
UKR 
 
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
CRO 
 
USA 
 
ITA 
 
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
Ruy - La Bridoire, Junioren
La Classique des Alpes
FRA 
 
Siófok
Tour de Pelso
HUN 
 
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
GER 
 
POL 
 
POL 
 
GER 
 
KOR 
 
JPN 
 
LUX 
 
CMR 
 
ROM 
 
ROM 
 
KOS 
 
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 
ESP 
 
2e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
CZE 
 
Zwevezele
Sint-Aldegondisprijs IC 2
BEL 
 
Zwolle (V) (b)
Omloop van de IJsseldelta
NED 
 

03  juni


 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
BEL 
 
Boezinge (V)
Dwars door de Westhoek
BEL 
 
FRA 
 
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
BEL 
 
SRB 
 
SRB 
 
NOR 
 
Gits
Trofee van Vlaanderen
BEL 
 
POR 
 
NED 
 
BEL 
 
RUS 
 
BEL 
 
USA 
 
2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
AUS 
 
Kiev
Horizon Park 3 Classic
UKR 
 
UKR 
 
THA 
 
Kitchener
KW Classic
CAN 
 
FIN 
 
Lugano
GP Lugano
SUI 
 
SVK 
 
MEX 
 
Nynäshamn
Falkenloppet
SWE 
 
USA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
DEN 
 
ESA 
 
Sant'Ermete
Coppa della Pace
ITA 
 
 
 
 
 
BEL 
 
POL 
 
GER 
 
KOR 
 
JPN 
 
LUX 
 
CMR 
 
ROM 
 
KOS 
 
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 
3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 
ESP 
 
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
BEL 
 
3e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
CZE 
 
BEL 
 

04  juni


 
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 

05  juni


 
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
Schellebelle (V)
Grote Prijs De Wielkeszuigers
BEL 
 
BEL 
 
 
 
LAT 
 

06  juni


 
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NAM 
 
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
CZE 
 
Harderwijk
Parel van de Veluwe
NED 
 
BEL 
 
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
BEL 
 
CAN 
 
RUS 
 

07  juni


 
ITA 
 
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
Gatineau (V)
Grand Prix Cycliste de Gatineau
CAN 
 
Gippingen
GP Kanton Aargau Gippingen, GP du canton d'Argovie
SUI 
 
LAT 
 
BEL 
 
FRA 
 
NED 
 
GER 
 
RUS 
 
ESP 
 

08  juni


 
ITA 
 
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
Gatineau, Chrono (V)
La visite chrono du Gatineau
CAN 
 
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
SRB 
 
Ljubljana, Chrono (V)
Nagrade Ljubljana
SLO 
 
TPE 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
SUI 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
SLO 
 
SLO 
 
SLO 
 
SLO 
 
FRA 
 
NED 
 
POL 
 
SVK 
 
GER 
 
USA 
 
RUS 
 
ESP 
 
ESP 
 

09  juni


 
Andon
GP d'Andon
FRA 
 
EST 
 
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
USA 
 
ITA 
 
Banfora
GP des Cascades
BUR 
 
ALG 
 
VEN 
 
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Erpe-Mere (a)
Dwars door de Vlaamse Ardennen
BEL 
 
Ghoy
GP des Commerçants
BEL 
 
Gippingen, Elite zonder contract
GP Kanton Aargau, Radsporttage Gippingen
SUI 
 
1e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
GER 
 
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
SRB 
 
MAR 
 
RSA 
 
BEL 
 
JPN 
 
SUI 
 
SUI 
 
SLO 
 
SLO 
 
Nicosia
Cyclo Cup
CYP 
 
Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NED 
 
Nutts Corner
Bobby Crilly Classic
GBR 
 
Otopeni
Cupa Orasului Otopeni
ROM 
 
RWA 
 
FRA 
 
NED 
 
NED 
 
USA 
 
USA 
 
UKR 
 
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
POL 
 
SVK 
 
GER 
 
GER 
 
USA 
 
ESP 
 
ESP 
 
BIZ 
 
BIZ 
 

10  juni


 
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
BEL 
 
BEL 
 
LTU 
 
Arlington
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
USA 
 
ITA 
 
LUX 
 
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
FRA 
 
Buenos Aires (a)
Aniversario CC La Nación
ARG 
 
Castlecoote
Donamon GP
IRL 
 
VEN 
 
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
GER 
 
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
ITA 
 
Gilze-Rijen
Midden Brabant - Poort Omloop
NED 
 
NOR 
 
2e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
GER 
 
José De Anchieta
Desafio PD José De Anchieta
BRA 
 
Köln (a)
Rund um Köln
GER 
 
Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
IRL 
 
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
SRB 
 
BEL 
 
Maringá
Copa Cidade Cancao
BRA 
 
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
FRA 
 
SVK 
 
BEL 
 
MLT 
 
Nakskov
Nakskov CC
DEN 
 
JPN 
 
Nijlen (V)
Diamond Tour
BEL 
 
Odessa
Odessa GP 1
UKR 
 
Oliveira de Azemeis
Clássica Memorial Bruno Neves
POR 
 
Perwez
GP Perwez IC 2
BEL 
 
Porvoo
Porvoon ajot
FIN 
 
Poysdorf
GP Sportland Niederösterreich Poysdorf
AUT 
 
FRA 
 
 
 
ITA 
 
Tongeren
Ronde van Limburg
BEL 
 
HUN 
 
NED 
 
USA 
 
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
POL 
 
SVK 
 
GER 
 
USA 
 
BRA 
 
ESP 
 
ESP 
 
BEL 
 
Wolvertem (a)
Meise-Wolvertem
BEL 
 
BEL 
 

11  juni


 
ITA 
 
NED 
 
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
BEL 
 

12  juni


 
ITA 
 
Belsele, Elite/U23
Kampioenschap van het Waasland
BEL 
 
Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
ESP 
 
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
LAT 
 

13  juni


 
ITA 
 
ISL 
 
BEL 
 
CZE 
 
POR 
 
SWE 
 
CAN 
 
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
GBR 
 
SLO 
 
Villasana de Mena
GP San Antonio
ESP 
 

14  juni


 
ITA 
 
POR 
 
AUT 
 
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
FRA 
 
CAN 
 
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
GBR 
 
SLO 
 
MEX 
 

15  juni


 
Aarschot (c)
Dwars door het Hageland
BEL 
 
ITA 
 
BEL 
 
Buchten, Criterium
Profspektakel Buchten
NED 
 
POR 
 
THA 
 
FRA 
 
FRA 
 
CZE 
 
IRL 
 
CUB 
 
CUB 
 
AUT 
 
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
FRA 
 
CAN 
 
CAN 
 
Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
USA 
 
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
GBR 
 
SLO 
 
BOL 
 

16  juni


 
Asunción (a)
Aniversario Paraguay Cycles Club
PAR 
 
ITA 
 
ITA 
 
Binderveld
Binderveld-Nieuwerkerken
BEL 
 
Blatna
Memoriálu Christiana Battaglii
CZE 
 
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
ITA 
 
POR 
 
FRA 
 
CZE 
 
Maryland
Tommy Givan Memorial Race
IRL 
 
SVK 
 
IRL 
 
IRL 
 
CUB 
 
CUB 
 
MGL 
 
AUT 
 
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
POL 
 
Odense
Fyen Rundt
DEN 
 
Ribeiro
Díptico Ciclista do Ribeiro, Volta ao Ribeiro, GP Xacobeo
ESP 
 
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
FRA 
 
1e etappe Sofija
Kupa Doltcini
BUL 
 
CAN 
 
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
GBR 
 
SLO 
 
USA 
 

17  juni


 
Šid
Ulicama Save Šumanovića
SRB 
 
Banbridge (a)
Noel Teggart Memorial
GBR 
 
Beveren (V)
Kieldrecht-Prosperpolder
BEL 
 
Brugge
Ride Bruges - Bruges Classic - Elfstedenronde
BEL 
 
Comayagua
Comayagua La Libertad
HON 
 
MLT 
 
POR 
 
BEL 
 
AUS 
 
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
USA 
 
Horsens
GP Horsens
DEN 
 
Kalundborg
Tisso CR Abne Lob
DEN 
 
Kiel (a)
Förde Sparkassen, Kieler Woche Radrennen
GER 
 
Krynki, Criterium, Amateurs
Memoriał Edwarda Dudzińskiego
POL 
 
FRA 
 
Letlhakane
Karowe Diamond Mine Race
BOT 
 
CZE 
 
Lunenburg
Riverport Road Race
CAN 
 
Milicz
International GP Doliny Baryczy Milicz
POL 
 
Mungia
GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti
ESP 
 
BEL 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
GER 
 
GER 
 
ITA 
 
NOR 
 
NOR 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
GER 
 
LUX 
 
SUI 
 
AUT 
 
BEL 
 
Pares
Pares circuit Race - Harley's Maintenance Road Race
ANT 
 
LUX 
 
Rio de Janeiro
Giro 100 K
BRA 
 
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
BEL 
 
Roque Perez
GP Aniversario de Roque Pérez
ARG 
 
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
FRA 
 
2e etappe Sofija
Kupa Doltcini
BUL 
 
SUI 
 
RUS 
 
BEL 
 
CAN 
 
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
GBR 
 
SLO 
 
USA 
 
USA 
 

18  juni


 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
UKR 
 
UKR 
 
UKR 
 
UKR 
 
RUS 
 
TUR 
 

19  juni


 
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
BEL 
 
BEL 
 
UKR 
 
SWE 
 
SWE 
 
RUS 
 
TUR 
 
LAT 
 

20  juni


 
ITA 
 
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NAM 
 
UKR 
 
SWE 
 
SWE 
 
RUS 
 
TUR 
 

21  juni


 
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
CAN 
 
CAN 
 
NOR 
 
NOR 
 
SVK 
 
SVK 
 
ESP 
 
CZE 
 
CZE 
 
CAN 
 
CAN 
 
NOR 
 
NOR 
 
SVK 
 
CZE 
 
CZE 
 
CAN 
 
ESP 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
TUR 
 
GER 
 

22  juni


 
ITA 
 
COL 
 
 
 
USA 
 
JPN 
 
POR 
 
GRE 
 
GRE 
 
KOS 
 
LTU 
 
LTU 
 
POL 
 
POL 
 
POR 
 
POR 
 
ROM 
 
ROM 
 
SRB 
 
SRB 
 
ESP 
 
VEN 
 
VEN 
 
KOS 
 
LTU 
 
LTU 
 
POL 
 
POL 
 
ROM 
 
ROM 
 
SRB 
 
SRB 
 
VEN 
 
LTU 
 
POR 
 
UKR 
 
ESP 
 
GBR 
 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
GER 
 

23  juni


 
ITA 
 
Bassenge
GP Color Code IC 1
BEL 
 
COL 
 
Elversele
Elversele-Temse
BEL 
 
USA 
 
EST 
 
CAN 
 
CAN 
 
GRE 
 
KOS 
 
 
 
ROM 
 
SVK 
 
ESP 
 
CZE 
 
VEN 
 
SWE 
 
BIZ 
 
ISR 
 
ISR 
 
CRO 
 
CRO 
 
MKD 
 
RWA 
 
USA 
 
USA 
 
BLR 
 
BLR 
 
ISR 
 
ISR 
 
CRO 
 
CRO 
 
MKD 
 
RWA 
 
ISR 
 
CRO 
 
CAN 
 
CAN 
 
JPN 
 
JPN 
 
 
 
NED 
 
NED 
 
POL 
 
POL 
 
POR 
 
ROM 
 
ROM 
 
SVK 
 
SVK 
 
CZE 
 
CZE 
 
VEN 
 
SWE 
 
CAN 
 
ITA 
 
JPN 
 
KOS 
 
POR 
 
GBR 
 
BEL 
 
NZL 
 
Terrey Hills, Cyclocross
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross (V)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross, Junioren
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross, Junioren (V)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross, Nieuwelingen
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
AUS 
 
Tolosa (b)
Memorial Jose Maria Anza
ESP 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
GBR 
 
CHI 
 
CHI 
 
Wernigerode
Wernigeröder Radsporttage, Harzer Bergpreis
GER 
 
GER 
 

24  juni


 
ITA 
 
Brisbane (c)
Lifecycle classic
AUS 
 
Casablanca
Club AJDFSC
MAR 
 
COL 
 
Donnerberg
Donnersbergkreis
GER 
 
Enniscorthy
Eddie Tobin Memorial
IRL 
 
USA 
 
BEL 
 
GER 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
GRE 
 
ITA 
 
JPN 
 
CRO 
 
LTU 
 
MKD 
 
NOR 
 
NOR 
 
UKR 
 
POL 
 
POL 
 
POR 
 
ROM 
 
RWA 
 
SRB 
 
SRB 
 
SLO 
 
SLO 
 
SVK 
 
ESP 
 
CZE 
 
VEN 
 
USA 
 
KOR 
 
KOR 
 
SWE 
 
BLR 
 
BLR 
 
ITA 
 
KOS 
 
LTU 
 
LTU 
 
MKD 
 
RWA 
 
SCG 
 
SCG 
 
SLO 
 
SLO 
 
VEN 
 
SWE 
 
Nevada City
Nevada City Classic
USA 
 
GBR 
 
FRA 
 
Rekkem, Junioren
De Arend der Juniors
BEL 
 
Terrey Hills, Cyclocross
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross (V)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross, Junioren (a)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross, Junioren (V) (a)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
AUS 
 
Terrey Hills, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
AUS 
 
Tienen
Tienen-Oplinter Grote Prijs Café "De Kroeg"
BEL 
 
PER 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
GBR 
 
CHI 
 
Warmenhuizen
Ronde van Warmenhuizen
NED 
 
GER 
 

25  juni


 
AZE 
 
AZE 
 
AZE 
 
USA 
 
BEL 
 

26  juni


 
AZE 
 
NED 
 
USA 
 
COL 
 
LAT 
 

27  juni


 
BEL 
 
CZE 
 
GBR 
 
AZE 
 
USA 
 
BUL 
 
KAZ 
 
KAZ 
 
NED 
 
NED 
 
SUI 
 
SUI 
 
KAZ 
 
KAZ 
 
RUS 
 
SUI 
 
SUI 
 
NED 
 
SUI 
 
AZE 
 
AZE 
 
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
USA 
 
COL 
 
ESP 
 

28  juni


 
NED 
 
AZE 
 
BRA 
 
BRA 
 
CRC 
 
CRC 
 
DEN 
 
DEN 
 
EST 
 
EST 
 
FRA 
 
FRA 
 
GBR 
 
GBR 
 
HUN 
 
HUN 
 
IRL 
 
IRL 
 
LAT 
 
LAT 
 
LUX 
 
LUX 
 
MEX 
 
MEX 
 
BRA 
 
BRA 
 
CRC 
 
DEN 
 
DEN 
 
EST 
 
EST 
 
HUN 
 
HUN 
 
IRL 
 
LAT 
 
LAT 
 
LUX 
 
LUX 
 
MEX 
 
MEX 
 
GBR 
 
HUN 
 
IRL 
 
LUX 
 
Oostende (b)
Oostende-Konterdam
BEL 
 
Oplinter
Oplinter-Tienen
BEL 
 
Parabiago (b)
Trofeo Antonietto Rancilio
ITA 
 
COD 
 
USA 
 
COL 
 
ESP 
 

29  juni


 
PAR 
 
PAR 
 
1e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
USA 
 
USA 
 
BRA 
 
KAZ 
 
BLR 
 
BLR 
 
GER 
 
GER 
 
FIN 
 
FIN 
 
GEO 
 
GUA 
 
GUA 
 
KUW 
 
KUW 
 
MAR 
 
MAR 
 
AUT 
 
AUT 
 
PAN 
 
PAN 
 
RUS 
 
RUS 
 
CRC 
 
FIN 
 
FIN 
 
GEO 
 
MAR 
 
MAR 
 
AUT 
 
PAN 
 
RUS 
 
GER 
 
BRA 
 
KAZ 
 
MEX 
 
MEX 
 
RUS 
 
GER 
 
FRA 
 
USA 
 
FJI 
 
COL 
 
ESP 
 

30  juni


 
PAN 
 
USA 
 
Gingelom (a)
Jeuk-Gingelom
BEL 
 
PAR 
 
Hrastnik
Vzpon na Kal
SLO 
 
KEN 
 
Knysna
Knysna Tour
RSA 
 
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NED 
 
Lavumisa
Kukhanya - Shiselweni Road Race
SWZ 
 
2e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
USA 
 
BEL 
 
 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
CRC 
 
DEN 
 
GER 
 
EST 
 
EST 
 
FIN 
 
FRA 
 
GUA 
 
IRL 
 
ISR 
 
ISR 
 
ITA 
 
KUW 
 
KUW 
 
LAT 
 
MAR 
 
MEX 
 
MEX 
 
NED 
 
PAN 
 
HKG 
 
IRI 
 
MDA 
 
BUL 
 
MDA 
 
POR 
 
POR 
 
BRA 
 
CRC 
 
DEN 
 
DEN 
 
EST 
 
FIN 
 
FIN 
 
GUA 
 
GUA 
 
IRL 
 
IRL 
 
ISR 
 
ISR 
 
KAZ 
 
LAT 
 
LAT 
 
MAR 
 
MAR 
 
SUI 
 
ISR 
 
USA 
 
BEL 
 
USA 
 
BEL 
 
FRA 
 
USA 
 
FJI 
 
COL