Alle wedstrijden

Toon:


01  juni


 
FRA 
 
Kortenaken (b)
Kortenaken-Stok
BEL 
 
UZB 
 
UZB 
 
UZB 
 
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
POL 
 
JPN 
 
LUX 
 
Proloog Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
CZE 
 

02  juni


 
AUT 
 
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
ITA 
 
FRA 
 
POR 
 
Gullegem, Elite/U23
Gullegemkoerse - GP Sportaproost E.H. LAHOUSSE
BEL 
 
NED 
 
NED 
 
LUX 
 
LUX 
 
ESP 
 
SLO 
 
ISR 
 
ISR 
 
ISR 
 
ISR 
 
UZB 
 
UZB 
 
USA 
 
ITA 
 
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
POL 
 
JPN 
 
LUX 
 
ROM 
 
1e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
CZE 
 

03  juni


 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
Beasain (a)
Loinatz Proba
ESP 
 
GER 
 
FRA 
 
CRC 
 
CRC 
 
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
SLO 
 
MAR 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
Dolga Vas, Mountainbike
SloXcup XC Kocevje
SLO 
 
SLO 
 
SLO 
 
SLO 
 
NOR 
 
GBR 
 
GBR 
 
 
 
 
 
USA 
 
POR 
 
BEL 
 
BEL 
 
Huntington (b)
McDonald's Tri-State Criterum
USA 
 
NED 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
USA 
 
USA 
 
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
AUS 
 
Kingstown - Calliaqua
Dasco Pharmacy Classic
VIN 
 
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
CRO 
 
SVK 
 
Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NED 
 
Odessa
Yuvl Criterium 2
UKR 
 
POL 
 
USA 
 
6e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
USA 
 
Ruy - La Bridoire, Junioren
La Classique des Alpes
FRA 
 
DEN 
 
BEL 
 
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
GER 
 
POL 
 
JPN 
 
LUX 
 
ROM 
 
ROM 
 
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 
CHI 
 
Viljandi, Criterium
Viljandi Tänavasõit
EST 
 
Wageningen, Criterium
De Wageningse Wielermuur
NED 
 
BEL 
 
2e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
CZE 
 
Zwevezele
Sint-Aldegondisprijs IC 2
BEL 
 

04  juni


 
Averbode
Averbode IC 2 Sinksenkoers
BEL 
 
Baelen, Amateurs
Baelen-sur-Vesdre
BEL 
 
FRA 
 
CRC 
 
CRC 
 
CRC 
 
CRC 
 
USA 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
BEL 
 
GBR 
 
GBR 
 
GBR 
 
GBR 
 
Girona, Mountainbike
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Girona, Mountainbike (V)
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Girona, Mountainbike, Junioren
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Girona, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
POR 
 
BRA 
 
NED 
 
POL 
 
POL 
 
USA 
 
2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
AUS 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
Kitchener
KW Classic
CAN 
 
FIN 
 
Macapá
Copa Amapa de Ciclismo
BRA 
 
SVK 
 
Nynäshamn
Falkenloppet
SWE 
 
Oberhausen
nt. Grosser Preis der Möbelstadt Rück
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GDR 
 
USA 
 
Olocuilta
Pre-Nacional de Ruta
ESA 
 
Port Louis
GP Terra
MRI 
 
Poysdorf
GP Sportland Niederösterreich Poysdorf
AUT 
 
POR 
 
POR 
 
PUR 
 
San Pedro de Macoris
Clasico Los Cocolos
DOM 
 
NOR 
 
Sant'Ermete
Coppa della Pace
ITA 
 
POL 
 
JPN 
 
LUX 
 
ROM 
 
3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 
MEX 
 
Walhain-Saint-Paul
GP Léon Robert
BEL 
 
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
BEL 
 
Willikies
Shirley Heights Challenge
ANT 
 
3e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
CZE 
 
Zadov, Mountainbike
Czech Strabag MTB cup
CZE 
 
Zadov, Mountainbike (V)
Czech Strabag MTB cup
CZE 
 
Zadov, Mountainbike, Junioren
Czech Strabag MTB cup
CZE 
 
CZE 
 

05  juni


 
Baden
Memorial Leo Wirth
GER 
 
Borsbeek (a)
Stan Ockers Classic - Borsbeek Individueel
BEL 
 
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
BEL 
 
DEN 
 
RUS 
 
Liedekerke
Liedekerkse Pijl, Liedekerke Interclub 1
BEL 
 
FRA 
 
Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
ESP 
 
5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NZL 
 

06  juni


 
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
SUI 
 
BLR 
 
COL 
 
Zürich, Puntenkoers
Blaues Band von Zürich
SUI 
 

07  juni


 
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NAM 
 
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
Proloog Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
BEL 
 
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
BEL 
 
CAN 
 
GBR 
 
COL 
 

08  juni


 
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
ISL 
 
Gippingen
GP Kanton Aargau Gippingen, GP du canton d'Argovie
SUI 
 
LAT 
 
Kraków
Zloty Pierscien Krakowa
POL 
 
GER 
 
AUT 
 
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
FRA 
 
1e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
CAN 
 
NED 
 
GBR 
 
GER 
 
ESP 
 
COL 
 

09  juni


 
ITA 
 
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
Danao City, Mountainbike
Asian Invitational MTB Race
PHI 
 
Danao City, Mountainbike, Junioren
Asian Invitational MTB Race
PHI 
 
FRA 
 
FRA 
 
Ljubljana, Chrono (V)
Nagrade Ljubljana
SLO 
 
SUI 
 
PHI 
 
VEN 
 
VEN 
 
PHI 
 
VEN 
 
VEN 
 
VEN 
 
VEN 
 
SLO 
 
SLO 
 
SLO 
 
ALG 
 
AUT 
 
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
FRA 
 
2e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
CAN 
 
Sofija
Kupa Doltcini
BUL 
 
NED 
 
GBR 
 
POL 
 
Trexlertown, Keirin
U.S. Sprint GP
USA 
 
USA 
 
USA 
 
RUS 
 
ESP 
 
COL 
 

10  juni


 
Aguilar de Campóo
Trofeo San Juan y San Pedro
ESP 
 
Andon
GP d'Andon
FRA 
 
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
USA 
 
ITA 
 
Biala, Mountainbike
Puchar Burmistrza w Kolarstwie Górskim
POL 
 
Biala, Mountainbike (V)
Puchar Burmistrza w Kolarstwie Górskim
POL 
 
Biala, Mountainbike, Junioren
Puchar Burmistrza w Kolarstwie Górskim
POL 
 
Biala, Mountainbike, Junioren (V)
Puchar Burmistrza w Kolarstwie Górskim
POL 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
ISR 
 
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
Danao City, Downhill
Asian Invitational MTB Race
PHI 
 
Danao City, Downhill (V)
Asian Invitational MTB Race
PHI 
 
SRB 
 
SRB 
 
SRB 
 
Erpe-Mere (a)
Dwars door de Vlaamse Ardennen
BEL 
 
Ghoy
GP des Commerçants
BEL 
 
1e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
GER 
 
Jablonné v Podještěd, Mountainbike-Marathon
International MTB Marathon Malevil Cup
CZE 
 
Jablonné v Podještěd, Mountainbike-Marathon (V)
International MTB Marathon Malevil Cup
CZE 
 
POL 
 
FRA 
 
MKD 
 
SVK 
 
Milan
Cone-Azalia Classic Road Race
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
JPN 
 
SUI 
 
PHI 
 
PHI 
 
HUN 
 
HUN 
 
MEX 
 
Nutts Corner
Bobby Crilly Classic
GBR 
 
AUT 
 
Odense
Fyen Rundt
DEN 
 
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
FRA 
 
BRA 
 
BRA 
 
BRA 
 
BRA 
 
3e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
CAN 
 
Saint-Denis, Keirin
GRAND PRIX de VITESSE
FRA 
 
Saint-Denis, Keirin (V)
GRAND PRIX de VITESSE
FRA 
 
Saint-Denis, Keirin, Junioren
GRAND PRIX de VITESSE
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
Saint-Denis, Sprint, U23
GRAND PRIX de VITESSE
FRA 
 
Saint-Denis, Sprint, U23 (V)
GRAND PRIX de VITESSE
FRA 
 
Tapso
Vuelta a Tapso
ARG 
 
NED 
 
USA 
 
Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
USA 
 
SUI 
 
GBR 
 
POL 
 
USA 
 
Vändra
Vändra Rattaralli
EST 
 
ESP 
 

11  juni


 
Šid
Ulicama Save Šumanovića
SRB 
 
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
BEL 
 
Andorra (b)
Trofeu Vila d'Andorra la Vella Memorial Jordi Perez
AND 
 
Arlington (b)
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
USA 
 
ITA 
 
LUX 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
8e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
GBR 
 
GBR 
 
Danao City, Mountainbike (V)
Asian Invitational MTB Race
PHI 
 
VEN 
 
Galway
Brian MacNamara
IRL 
 
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
GER 
 
Gippingen, Elite zonder contract
GP Kanton Aargau, Radsporttage Gippingen
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
2e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
GER 
 
Horsens
GP Horsens
DEN 
 
José De Anchieta
Desafio PD José De Anchieta
BRA 
 
Köln (a)
Rund um Köln
GER 
 
Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
IRL 
 
LTU 
 
Kotem
Kotem-Maasmechelen
BEL 
 
La Ligua
Circuito Las Chacarillas
CHI 
 
FRA 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
Linden
Albert Rose Memorial
GUY 
 
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
FRA 
 
Mercedes
Gran Fondo La Pedrera
ARG 
 
MEX 
 
JPN 
 
LAT 
 
LAT 
 
RUS 
 
RUS 
 
PHI 
 
Nijlen (V)
Diamond Tour
BEL 
 
AUT 
 
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
SVK 
 
Oro Station, Mountainbike
Canada Cup XCO at Horseshoe Resort
CAN 
 
Oro Station, Mountainbike (V)
Canada Cup XCO at Horseshoe Resort
CAN 
 
Porvoo
Porvoon ajot
FIN 
 
Roden (V)
Acht van Noordenveld
NED 
 
Roden, Criterium
Acht van Noordenveld
NED 
 
FRA 
 
BEL 
 
4e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
CAN 
 
PUR 
 
PUR 
 
PUR 
 
PUR 
 
PUR 
 
Sankt Ingbert, Mountainbike
Bomb-Trails-Race mit BNWS
GER 
 
Sankt Ingbert, Mountainbike (V)
Bomb-Trails-Race mit BNWS
GER 
 
AUT 
 
AUT 
 
ITA 
 
MLT 
 
Tongeren
Ronde van Limburg
BEL 
 
PER 
 
HUN 
 
NED 
 
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
GBR 
 
POL 
 
USA 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
MEX 
 
Wolvertem
GROTE PRIJS FAMILIE VAN DOORSLAER
BEL 
 
Yzerfontein
The Blue Ribbon Yzerfontein Cycle Experience
RSA 
 

12  juni


 
ITA 
 
Kemzeke
Memorial Andre De Bliek
BEL 
 
Kester
Ereprijs Rene Deridder.
BEL 
 
NED 
 
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
RUS 
 

13  juni


 
ITA 
 
ITA 
 
Belsele, Elite/U23
Kampioenschap van het Waasland
BEL 
 
COL 
 
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
Villasana de Mena
GP San Antonio
ESP 
 

14  juni


 
NED 
 
ITA 
 
COL 
 
SWE 
 
USA 
 
USA 
 
DEN 
 
NED 
 
CAN 
 
KOR 
 
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
LAT 
 

15  juni


 
ITA 
 
COL 
 
POR 
 
USA 
 
1e etappe Route du Sud
Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
FRA 
 
NED 
 
CAN 
 
COD 
 
KOR 
 
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
SLO 
 
ESP 
 

16  juni


 
COL 
 
POR 
 
Kamabai
Kamabai Cycling Tour
SLE 
 
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
SRB 
 
Les Gets, Downhill (V)
Crankworx Les Gets
FRA 
 
GRE 
 
ANG 
 
FIN 
 
FIN 
 
FIN 
 
FIN 
 
CUB 
 
FIN 
 
AUS 
 
USA 
 
CZE 
 
2e etappe Route du Sud
Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
FRA 
 
NED 
 
CAN 
 
CAN 
 
COD 
 
Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
USA 
 
KOR 
 
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
FRA 
 
FRA 
 
SLO 
 
USA 
 
USA 
 
ESP 
 

17  juni


 
Binderveld
Binderveld-Nieuwerkerken
BEL 
 
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
ITA 
 
Cesis, Mountainbike
Cesis fo Sigulda
LAT 
 
Cesis, Mountainbike (V)
Cesis fo Sigulda
LAT 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
Evansville (a)
River City Bicycle Classic
USA 
 
ITA 
 
BEL 
 
POR 
 
EST 
 
ESP 
 
ESP 
 
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
SRB 
 
FRA 
 
FRA 
 
Les Gets, Downhill
Crankworx Les Gets
FRA 
 
IRL 
 
IRL 
 
IRL 
 
NOR 
 
NOR 
 
NOR 
 
NOR 
 
FIN 
 
 
 
ISR 
 
ISR 
 
MRI 
 
CRC 
 
CRC 
 
ISR 
 
ISR 
 
MRI 
 
CRC 
 
CRC 
 
FIN 
 
FIN 
 
NED 
 
NED 
 
CUB 
 
USA 
 
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
POL 
 
NED 
 
Pietermaritsburg, Mountainbike (b)
Cascades - Pietermaritzburg
RSA 
 
Pietermaritsburg, Mountainbike (V) (b)
Cascades - Pietermaritzburg
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
Ribeiro
Díptico Ciclista do Ribeiro, Volta ao Ribeiro, GP Xacobeo
ESP 
 
3e etappe Route du Sud
Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
FRA 
 
Selva Val Gardena, Mountainbike-Marathon
MTB Alpine Cup - HERO Tyrol du Sud Dolomites
ITA 
 
Selva Val Gardena, Mountainbike-Marathon (V)
MTB Alpine Cup - HERO Tyrol du Sud Dolomites
ITA 
 
1e etappe Siófok
Tour de Pelso
HUN 
 
LAT 
 
LAT 
 
NED 
 
CAN 
 
COD 
 
KOR 
 
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
SLO 
 
USA 
 
ESP 
 
Windhaag bei Perg, Mountainbike
Asvö Österreich Grand Prix
AUT 
 
Windhaag bei Perg, Mountainbike (V)
Asvö Österreich Grand Prix
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 

18  juni


 
BEL 
 
Banbridge (a)
Noel Teggart Memorial
GBR 
 
Bedrichov, Mountainbike
Czech Strabag MTB cup
CZE 
 
Bedrichov, Mountainbike (V)
Czech Strabag MTB cup
CZE 
 
Brugge
Ride Bruges - Bruges Classic
BEL 
 
Castlecoote
Donamon GP
IRL 
 
POR 
 
AUS 
 
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
USA 
 
ROM 
 
ROM 
 
ROM 
 
Jemeppe
Jemeppe-sur-Sambre
BEL 
 
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
SRB 
 
Letlhakane
Karowe Diamond Mine Race
BOT 
 
Lohr, Mountainbike
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Lohr, Mountainbike (V)
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Lohr, Mountainbike, Junioren
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Lohr, Mountainbike, Junioren (V)
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Lohr, Mountainbike, U23
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Lostorf, Mountainbike
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
SUI 
 
Lostorf, Mountainbike (V)
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
SUI 
 
Lostorf, Mountainbike, Junioren
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
SUI 
 
Lostorf, Mountainbike, Junioren (V)
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
SUI 
 
Lostorf, Mountainbike, U23
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
SUI 
 
Lostorf, Mountainbike, U23 (V)
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
SUI 
 
Lunenburg
Riverport Road Race
CAN 
 
SVK 
 
Mijas, Chrono
Villa de Mijas
ESP 
 
Mungia
GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti
ESP 
 
FJI 
 
POR 
 
POR 
 
ESP 
 
ESP 
 
BEL 
 
ANG 
 
FIN 
 
HKG 
 
BIZ 
 
BIZ 
 
BER 
 
GUA 
 
GUA 
 
BIZ 
 
BIZ 
 
GUA 
 
GUA 
 
BIZ 
 
BIZ 
 
BIZ 
 
GUA 
 
CRC 
 
HKG 
 
ITA 
 
JAM 
 
NOR 
 
NOR 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
CRC 
 
CRC 
 
USA 
 
Nevada City
Nevada City Classic
USA 
 
Nicosia
Cyclo Cup
CYP 
 
 
 
Oedelem
Grote Prijs PATS´s COFFEE
BEL 
 
POR 
 
POR 
 
POR 
 
POR 
 
CAN 
 
CAN 
 
Petorca, Downhill
Master of Time Downhill
CHI 
 
Petorca, Downhill (V)
Master of Time Downhill
CHI 
 
LUX 
 
GER 
 
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
BEL 
 
4e etappe Route du Sud
Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
FRA 
 
CRO 
 
CRO 
 
Schladming, Downhill
Gravity Games - iXS European Downhill Cup
AUT 
 
Schladming, Downhill (V)
Gravity Games - iXS European Downhill Cup
AUT 
 
Sinaia
Infernul Muntelui
ROM 
 
Stamfordham
Beaumont Trophy
GBR 
 
SUI 
 
NED 
 
CAN 
 
COD 
 
KOR 
 
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
SUI 
 
FRA 
 
FRA 
 
SLO 
 
USA 
 
USA 
 
DEN 
 
DEN 
 
DEN 
 
DEN 
 
ESP 
 
MEX 
 
Zawonia
Korona Kocich Gór
POL 
 

19  juni


 
Beech Mountain, Downhill
Beech Mountain Resort PRO GRT
USA 
 
Beech Mountain, Downhill (V)
Beech Mountain Resort PRO GRT
USA 
 

20  juni


 
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
BEL 
 
UKR 
 
UKR 
 
UKR 
 
COD 
 

21  juni


 
Braybrook, Cyclocross (a)
Cranwell Park, Melbourne #2
AUS 
 
Burseryd
Västboloppet
SWE 
 
BEL 
 
GBR 
 
BUL 
 
EST 
 
EST 
 
KAZ 
 
KAZ 
 
LAT 
 
LAT 
 
LUX 
 
LUX 
 
NED 
 
NED 
 
UKR 
 
POL 
 
POL 
 
SWE 
 
EST 
 
KAZ 
 
LAT 
 
LUX 
 
NED 
 
NED 
 
UKR 
 
SWE 
 
LAT 
 
LUX 
 
NED 
 
Tienen, Elite/U23
Stadsprijs Tienen
BEL 
 
COD 
 
COL 
 

22  juni


 
Innsbruck, Downhill
Crankworx Innsbruck Downhill
AUT 
 
Innsbruck, Downhill (V)
Crankworx Innsbruck Downhill
AUT 
 
BRA 
 
BRA 
 
LAT 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
CRC 
 
CRC 
 
DEN 
 
DEN 
 
FRA 
 
FRA 
 
GBR 
 
GBR 
 
IRL 
 
IRL 
 
NOR 
 
SVK 
 
CZE 
 
SWE 
 
SUI 
 
SUI 
 
DEN 
 
DEN 
 
NOR 
 
NOR 
 
SVK 
 
SVK 
 
SWE 
 
SUI 
 
SUI 
 
CRC 
 
GBR 
 
SUI 
 
LAT 
 
LAT 
 
UKR 
 
POL 
 
COL 
 
GER 
 

23  juni


 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
Cottbus, Keirin
Großer Preis von Deutschland
GER 
 
Cottbus, Keirin (V)
Großer Preis von Deutschland
GER 
 
Cottbus, Keirin, Junioren
Großer Preis von Deutschland
GER 
 
Cottbus, Keirin, Junioren (V)
Großer Preis von Deutschland
GER 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
USA 
 
BUL 
 
BUL 
 
UKR 
 
UKR 
 
KAZ 
 
BLR 
 
BLR 
 
BIH 
 
GER 
 
GER 
 
ERI 
 
ETH 
 
GRE 
 
GRE 
 
HUN 
 
HUN 
 
ITA 
 
ITA 
 
JPN 
 
JPN 
 
LTU 
 
LTU 
 
NOR 
 
AUT 
 
AUT 
 
PAN 
 
POR 
 
ROM 
 
RUS 
 
RUS 
 
SRB 
 
SRB 
 
SVK 
 
ESP 
 
ESP 
 
CZE 
 
HUN 
 
ITA 
 
JPN 
 
JPN 
 
LTU 
 
AUT 
 
SRB 
 
BLR 
 
GER 
 
HUN 
 
JPN 
 
LTU 
 
POR 
 
ESP 
 
GUA 
 
GUA 
 
KAZ 
 
UKR 
 
BUL 
 
Trexlertown, Keirin
Festival of Speed - Red Robin Finals
USA 
 
Trexlertown, Keirin (V)
Festival of Speed - Red Robin Finals
USA 
 
ESP 
 
COL 
 
GER 
 

24  juni


 
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NAM 
 
URU 
 
MEX 
 
HUN 
 
HUN 
 
HUN 
 
HUN 
 
Edegem, Dernycriterium
Kristallen Derny
BEL 
 
Elversele
Elversele-Temse
BEL 
 
USA 
 
Hrastnik
Vzpon na Kal
SLO 
 
1e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
USA 
 
2e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
USA 
 
Kirchberg, Mountainbike
Int. KitzAlpBike-Festival
AUT 
 
Kirchberg, Mountainbike (V)
Int. KitzAlpBike-Festival
AUT 
 
Kirchberg, Mountainbike, Junioren
Int. KitzAlpBike-Festival
AUT 
 
AUT 
 
Lavumisa
Kukhanya - Shiselweni Road Race
SWZ 
 
SVK 
 
KOR 
 
KOR 
 
CRO 
 
CRO 
 
ITA 
 
ITA 
 
BLR 
 
BUR 
 
CAN 
 
CRC 
 
DEN 
 
GER 
 
ETH 
 
FRA 
 
GUA 
 
HKG 
 
ISR 
 
ISR 
 
CIV 
 
JPN 
 
NED 
 
UKR 
 
PAN 
 
POL 
 
SVK 
 
ESP 
 
SWE 
 
SUI 
 
ANT 
 
ANT 
 
CHN 
 
GEO 
 
HKG 
 
CRO 
 
CRO 
 
MDA 
 
RWA 
 
RWA 
 
VEN 
 
USA 
 
USA 
 
ANT 
 
GEO 
 
ITA 
 
CRO 
 
RWA 
 
CRO 
 
VEN 
 
CAN 
 
DEN 
 
HUN 
 
ISR 
 
KAZ 
 
LTU 
 
UKR 
 
ROM 
 
SVK 
 
SWE 
 
JPN 
 
NED 
 
POL 
 
POR 
 
ESP 
 
NGR 
 
MEX 
 
NZL 
 
Tolosa (b)
Memorial Jose Maria Anza
ESP 
 
COL 
 
Waregem, Mountainbike
UCI MTB ELIMINATOR WORLD CUP - XCE - City Mountainbike
BEL 
 
Waregem, Mountainbike (V)
UCI MTB ELIMINATOR WORLD CUP - XCE - City Mountainbike
BEL 
 
 
 
 
 
Wernigerode
Wernigeröder Radsporttage, Harzer Bergpreis
GER 
 
CAN 
 
CAN 
 
GER 
 

25  juni


 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
Bladel
Ster van Bladel
NED 
 
Brisbane (c)
Lifecycle classic
AUS 
 
Bruxelles
Bruxelles Tour
BEL 
 
PAN 
 
MLT 
 
BEL 
 
USA 
 
Formosa
GP Laguna Blanca
ARG 
 
ANG 
 
BRA 
 
BRA 
 
Grazen, Nieuwelingen
Grazen-Geetbets
BEL 
 
BEL 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
 
 
3e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
USA 
 
Kaohsiung, Keirin
Taiwan Cup Track International Classic I
TPE 
 
Kaohsiung, Keirin, Junioren
Taiwan Cup Track International Classic I
TPE 
 
Kaohsiung, Keirin, Junioren (V)
Taiwan Cup Track International Classic I
TPE 
 
Kaohsiung, Sprint (V)
Taiwan Cup Track International Classic I
TPE 
 
GER 
 
USA 
 
Moorslede
Moorslede-Slyskapelle / GP DE KOEKUIT
BEL 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ANT 
 
ANT 
 
BLR 
 
BEL 
 
BEL 
 
BIZ 
 
BIZ 
 
CAN 
 
CRC 
 
DEN 
 
DOM 
 
GER 
 
ESA 
 
ERI 
 
EST 
 
EST 
 
FRA 
 
GEO 
 
GRE 
 
GRE 
 
GBR 
 
GBR 
 
GUY 
 
HUN 
 
HUN 
 
IRL 
 
IRL 
 
ITA 
 
ITA 
 
JAM 
 
JPN 
 
KAZ 
 
CRO 
 
CRO 
 
LAT 
 
LTU 
 
LUX 
 
LUX 
 
MKD 
 
NED 
 
NOR 
 
UKR 
 
AUT 
 
AUT 
 
PAN 
 
POL 
 
POR 
 
ROM 
 
RUS 
 
RUS 
 
RWA 
 
RWA 
 
LCA 
 
SRB 
 
SRB 
 
SLO 
 
SLO 
 
SVK 
 
ESP 
 
CZE 
 
VEN 
 
VEN 
 
USA 
 
USA 
 
SWE 
 
SUI 
 
VEN 
 
ANT 
 
CRC 
 
DOM 
 
GEO 
 
IRL 
 
ITA 
 
LUX 
 
RWA 
 
SCG 
 
SLO 
 
SUI 
 
BEL 
 
DOM 
 
ITA 
 
VEN 
 
HON 
 
MEX 
 
MEX 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
Tienen
Tienen-Oplinter Grote Prijs Café "De Kroeg"
BEL 
 
COL 
 
MEX 
 
Warmenhuizen
Ronde van Warmenhuizen
NED 
 
Windhoek
Daan Viljoen Road Race
NAM 
 
GER 
 

26  juni


 
CHN 
 
AZE 
 
CRO 
 
 
 
 
 

27  juni


 
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
ITA 
 
Kaohsiung, Keirin
Taiwan Cup Track International Classic II
TPE 
 
Kaohsiung, Keirin, Junioren
Taiwan Cup Track International Classic II
TPE 
 
Kaohsiung, Keirin, Junioren (V)
Taiwan Cup Track International Classic II
TPE 
 
AZE 
 
CAN 
 
CAN 
 
KOS 
 
CAN 
 
 
 
 
 
NED 
 
HUN 
 
ESP 
 

28  juni


 
POL 
 
POL 
 
BEL 
 
KOS 
 
ALB 
 
ALB 
 
 
 
 
 
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
BEL 
 
GBR 
 
BEL 
 
HUN 
 
ESP 
 
LAT 
 

29  juni


 
POL 
 
NED 
 
TUR 
 
KOR 
 
KOR 
 
USA 
 
 
 
 
 
Oostende (b)
Oostende-Konterdam
BEL 
 
Oplinter
Oplinter-Tienen - GP Fintro
BEL 
 
Parabiago (b)
Trofeo Antonietto Rancilio
ITA 
 
HUN 
 
POR 
 
ESP 
 

30  juni


 
Bürserberg, Downhill
iXS German Downhill Cup
AUT 
 
Bürserberg, Downhill (V)
iXS German Downhill Cup
AUT 
 
POL 
 
1e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
ITA 
 
Guatemala City, Ploegsprint
Festival Deportivo Centroamericano
GUA 
 
Guatemala City, Ploegsprint (V)
Festival Deportivo Centroamericano
GUA 
 
Guatemala City, Ploegsprint, Junioren
Festival Deportivo Centroamericano
GUA 
 
Guatemala City, Ploegsprint, U23
Festival Deportivo Centroamericano
GUA 
 
GUA 
 
Guatemala City, Sprint, Junioren (V)
Festival Deportivo Centroamericano
GUA 
 
SRB 
 
SRB 
 
THA 
 
Los Alamos
Tour de Los Alamos
USA 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
KOR 
 
ZIM 
 
ZIM 
 
ZIM 
 
 
 
 
 
GBR 
 
Pruszków, Ploegsprint
Grand Prix of Poland
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
GER 
 
HUN 
 
USA 
 
USA 
 
POR