Kalender 2012

Toon:


  2e etappe Apple Race NE ISR
  Calais NE FRA
  Hengelo, Criterium NE NED
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk CN FRA
  1e etappe Oran (b)
Tour d'Oran
NE ALG
  2e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup CAN
  5e etappe Sayram Lake Stage Race
Sailimu Lake Stage Race
NE CHN
  1e etappe Tour de Kumano 2.2 JPN
  2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC LUX
  3e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2 ERI
  Victoria (b)
Victoria Race
NE SEY
  1e etappe deel b Volta as Comarcas de Lugo NE ESP
  1e etappe deel a Volta as Comarcas de Lugo NE ESP
  5e etappe Volta de Pernambuco NE BRA
  3e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23 NE ESP

  Antwerpen, Mountainbike 2 BEL
  Antwerpen, Mountainbike (V) 2 BEL
  3e etappe Apple Race NE ISR
  Auburn
Lake Auburn
NE USA
  Bad Knutwil (V) NE SUI
  Balaton Maraton
Tour de Pelso
NE HUN
  Bassano del Grappa
Trofeo Alcide Degasperi
1.2 ITA
  1e etappe Colin Mayer Classic NE MRI
  2e etappe Colin Mayer Classic NE MRI
  Commezzadura, Mountainbike 1 ITA
  Commezzadura, Mountainbike (V) 1 ITA
  Diex (a)
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE AUT
  Fintas
Fahaheel International
NE KUW
  Glencoe, Criterium
Glencoe GP
1.CRT USA
  Huntington (b)
McDonald's Tri-State Criterum
NE USA
  1e etappe JYD Stage Race NE CAN
  1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE AUS
  Kampioenschap van Aragon, Op de weg, Beloften, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Aragon, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Extremadura, Op de weg, Elite, Spanje NE ESP
  Kopong
Kopong Race
NE BOT
  Kutná Hora, Mountainbike 2 CZE
  Kutná Hora, Mountainbike (V) 2 CZE
  Lanús, Criterium NE ARG
  1e etappe Lidice NE CZE
  1e etappe Lima - Cerro Azul - Lima NE PER
  Malè - Fondo
Trofeo Melinda
1.1 ITA
  Morgins, Downhill 2 SUI
  Morgins, Downhill (V) 2 SUI
  Moscou, Mountainbike (a)
Moscow Region
C1 RUS
  Moscou, Mountainbike (V)
Moscow Region
2 RUS
  Nakskov
Nakskov CC
NE DEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica CN CRC
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica (V) CN CRC
  2e etappe Oran (b)
Tour d'Oran
NE ALG
  Philadelphia (V)
Liberty Classic
1.1WE USA
  Pistoia - Fiorano Modenese NE ITA
  Randers NE DEN
  Sabiñánigo (a)
Memorial Luis Muñoz
NE ESP
  3e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup CAN
  San Gregorio
San Gregorio Proba
NE ESP
  Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
NE GER
  Tertre (a)
Grand Prix Michel Potiez
NE BEL
  2e etappe Tour de Kumano 2.2 JPN
  3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC LUX
  4e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2 ERI
  1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE NZL
  Trofej UČKA NE CRO
  1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2 ROM
  2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2 ROM
  Val di Sole, Downhill (V) CDM ITA
  Vermiglio, Mountainbike 2 ITA
  Vermiglio, Mountainbike (V) 2 ITA
  2e etappe Volta as Comarcas de Lugo NE ESP
  6e etappe Volta de Pernambuco NE BRA
  4e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23 NE ESP
  Vzpon na Mohor NE SLO

  4e etappe Apple Race NE ISR
  Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
NE POL
  Belize City (b)
Weekend Warriors
NE BIZ
  Bern, Mountainbike 1 SUI
  Bern, Mountainbike (V) 1 SUI
  Bulawayo
Bulawayo Blue Hills
NE ZIM
  Castries - Bexon - Castries NE LCA
  3e etappe Colin Mayer Classic NE MRI
  Coppa Colli Briantei Internazionale, U23 NE ITA
  Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
WT/2.PT FRA
  Cubura
Velika Nagrade Čubure
NE SRB
  Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
1.2 AUT
  Gits NE BEL
  GP Onatel NE BUR
  Grenaa
Post Cup
NE DEN
  Hardwood Ski And Bike, Mountainbike 1 CAN
  Hardwood Ski And Bike, Mountainbike (V) 1 CAN
  Huijbergen NE NED
  Ilsfeld, U23 NE GER
  3e etappe JYD Stage Race NE CAN
  2e etappe JYD Stage Race NE CAN
  2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE AUS
  Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje NE ESP
  Kettinge
LFCK - Lolland-Falster CK
NE DEN
  Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE BEL
  2e etappe Lidice NE CZE
  2e etappe Lima - Cerro Azul - Lima NE PER
  Münsingen
GP Mobiliar/RSC Aaretal
NE SUI
  Mynämäen, Chrono NE FIN
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Japan CN JPN
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Japan (V) CN JPN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië CN TUN
  Nelson 40 NE NZL
  Nevele (b)
Nevele-Poesele
NE BEL
  Ninove, Dernycriterium 1.CRT BEL
  Nynäshamn
Falkenloppet
NE SWE
  Philadelphia (a)
Philadelphia International Ch'ship
1.HC USA
  Ramalde, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo do Futebol Clube Ramalde
NE POR
  Riga
Riga GP
1.2 LAT
  São Domingos de Rana, Nieuwelingen
Circuito de Mato-Cheirinhos
NE POR
  4e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup CAN
  Samobor, Mountainbike 1 CRO
  Samobor, Mountainbike (V) 1 CRO
  San Antonio de Padua Classic Event Guayama NE PUR
  Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2 ITA
  Schladming, Mountainbike 1.S AUT
  Silkeborg, Mountainbike 2 DEN
  Silkeborg, Mountainbike (V) 2 DEN
  Solbiate Arno, Junioren
GP dell'Arno
1.1MJ ITA
  3e etappe Torneo Cesar Alcalde NE PER
  3e etappe Tour de Kumano 2.2 JPN
  4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC LUX
  5e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2 ERI
  3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE NZL
  4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE NZL
  Trevenzuolo
Roncoleva di Trevenzuola
NE ITA
  3e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2 ROM
  Val di Sole, Downhill CDM ITA
  Veszprém, Mountainbike 2 HUN
  Veszprém, Mountainbike (V) 2 HUN
  3e etappe Volta as Comarcas de Lugo NE ESP
  7e etappe Volta de Pernambuco NE BRA
  5e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23 NE ESP
  Waver - Rijmenam
Memorial Philippe van Coningsloo
1.2 BEL
  Wolvertem NE BEL
  Zaventem, Criterium, Elite/U23 NE BEL
  Zwijndrecht (b) NE BEL

  1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
WT/2.PT FRA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Belarus (V) CN BLR
  1e etappe Tour of Singkarak 2.2 INA
  5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE NZL
  4e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2 ROM

  2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
WT/2.PT FRA
  Durango (V)
Emakumen Saria
1.2 ESP
  Jardim
Bairro do Jardim
NE MOZ
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland CN RUS
  Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE ITA
  Táborské Okruhy NE CZE
  Torquay 1.CRT GBR
  1e etappe Tour de Slovaquie
Tour of Slovakia
2.2 SVK
  2e etappe Tour of Singkarak 2.2 INA
  Tours
GP Tours
NE FRA
  5e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2 ROM

  16 - Mile Time Trial NE ANT
  3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
WT/2.PT FRA
  Eelde
Ronde van Eelde
NE NED
  Harderwijk
Parel van de Veluwe
NE NED
  Harderwijk (V)
Parel van de Veluwe, Memorial Connie Meyer Trofee
NE NED
  Izhevsk (a)
Izhevsk Mountain
NE RUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland CN NED
  Nieuwrode, Elite/U23
Nieuwrode-Rot
NE BEL
  Omfalios, Elite/U23
Hellenic Road Cup
NE GRE
  2e etappe Tour de Slovaquie
Tour of Slovakia
2.2 SVK
  3e etappe Tour of Singkarak 2.2 INA
  6e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2 ROM

  Bierbeek, Elite/U23 NE BEL
  Colchester (c) 1.CRT GBR
  4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
WT/2.PT FRA
  1e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE ESP
  Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V) CC
  Gippingen
GP Kanton Aargau Gippingen, GP du canton d'Argovie
1.1 SUI
  Rijsenhout, Junioren (V) NE NED
  1e etappe Ronde de l'Oise 2.2 FRA
  3e etappe Tour de Slovaquie
Tour of Slovakia
2.2 SVK
  4e etappe Tour of Singkarak 2.2 INA
  7e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2 ROM
  1e etappe Udmurt Republic Stage Race NE RUS
  1e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE MEX
  1e etappe Vuelta Orgullo Wanka NE PER

  1e etappe Baby Giro 2.2 ITA
  Belsele (b) NE BEL
  5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
WT/2.PT FRA
  2e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE ESP
  Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren CC
  1e etappe GP Abimota NE POR
  1e etappe LRA Cycling Weekend NE LAT
  1e etappe Mount Hood Classic NE USA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk (V) CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V) CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken NE DEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Slovenië CN SLO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië CN SLO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V) CN SLO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië CN SLO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië (V) CN SLO
  2e etappe Ronde de l'Oise 2.2 FRA
  1e etappe Tour de l'Eure et Loire NE FRA
  4e etappe Tour de Slovaquie
Tour of Slovakia
2.2 SVK
  5e etappe Tour of Singkarak 2.2 INA
  1e etappe Tulsa
Tulsa Tough
2.CRT USA
  8e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2 ROM
  2e etappe Udmurt Republic Stage Race NE RUS
  1e etappe Volta Ciclista do Pará NE BRA
  2e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE MEX
  2e etappe Vuelta Orgullo Wanka NE PER
  Wörgl, Criterium NE AUT

  Aka Aka, Chrono
Two Up Time Trial Aka Aka
NE NZL
  Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
1.CRT USA
  Aubel NE BEL
  2e etappe deel a Baby Giro 2.2 ITA
  2e etappe deel b Baby Giro 2.2 ITA
  1e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero NE URU
  Chongzuo
Chongzuo International
NE CHN
  6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
WT/2.PT FRA
  3e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE ESP
  Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23 CC
  Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V) CC
  Ghoy NE BEL
  2e etappe GP Abimota NE POR
  José De Anchieta
Desafio PD José De Anchieta
NE BRA
  Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Elite, Spanje (V) NE ESP
  Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Junioren, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje (V) NE ESP
  Kampioenschap van de Regio Andalusi, Op de weg, Elite, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V) NE ESP
  Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V) NE ESP
  Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje (V) NE ESP
  1e etappe Kwita Izina 2.2 RWA
  2e etappe Kwita Izina 2.2 RWA
  London (af)
London Nocturne Smithfields
1.CRT GBR
  Louis Trichardt
Kremetart
NE RSA
  2e etappe LRA Cycling Weekend NE LAT
  Menen
Memorial Noël Soetaert, Menen-Moorsele Interclub
NE BEL
  2e etappe Mount Hood Classic NE USA
  3e etappe Mount Hood Classic NE USA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk (V) CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Frankrijk CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland CN SUI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite B, Burkina Faso NE BUR
  Oslo (a)
IK Hero
NE NOR
  Rõuge, Mountainbike
Rõuge Rattamaraton
NE EST
  3e etappe Ronde de l'Oise 2.2 FRA
  Ronde van Zeeland Seaports
Delta Tour Zeeland
1.1 NED
  San Gottardo
GP San Gottardo
NE ITA
  Shanghai (a)
Shanghai China Road Race Series 3
NE CHN
  Steinach am Brenner, Downhill 2 AUT
  Steinach am Brenner, Downhill (V) 2 AUT
  Proloog Thüringen-Rundfahrt, U23 2.2 GER
  2e etappe Tour de l'Eure et Loire NE FRA
  3e etappe Tour de l'Eure et Loire NE FRA
  1e etappe Tour de Louisiana NE USA
  2e etappe Tour de Louisiana NE USA
  Tour de Sádek NE CZE
  5e etappe Tour de Slovaquie
Tour of Slovakia
2.2 SVK
  1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
WT/2.PT SUI
  6e etappe Tour of Singkarak 2.2 INA
  2e etappe Tulsa
Tulsa Tough
2.CRT USA
  9e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2 ROM
  3e etappe Udmurt Republic Stage Race NE RUS
  Vejle NE DEN
  2e etappe Volta Ciclista do Pará NE BRA
  3e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE MEX
  3e etappe Vuelta Orgullo Wanka NE PER
  1e etappe Wenatchee NE USA
  2e etappe Wenatchee NE USA
  1e etappe Zimbabwe Time Trial Series, Chrono NE ZIM

  Aartselaar (a) NE BEL
  Anyama
GP de la Fédération Ivorienne FIC
NE CIV
  Čachtice NE SVK
  Arlington (c)
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
1.CRT USA
  3e etappe Baby Giro 2.2 ITA
  Berlin (j)
ProRace Berlin
1.1 GER
  Craft Bike Transalp, Mountainbike 1.S GER
  Craft Bike Transalp, Mountainbike (V) 1.S GER
  7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
WT/2.PT FRA
  5e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE SRB
  6e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE SRB
  4e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE ESP
  Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite CC
  Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V) CC
  Fort William, Mountainbike CDM GBR
  Fort William, Mountainbike (V) CDM/F GBR
  Gavardo (b)
Trofeo F.P.T. Tapparo
NE ITA
  Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE GER
  Giant Kupa NE HUN
  3e etappe GP Abimota NE POR
  Hoksem - Hoegaarden NE BEL
  Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V) NE ESP
  Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van de Regio Andalusi, Op de weg, Beloften, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje NE ESP
  Karachi - Hyderabad NE PAK
  Kitchener
KW Classic
NE CAN
  Kosjeric
Olimpijski trofej S. Đukić
NE SRB
  3e etappe Kwita Izina 2.2 RWA
  La Libertad, Chrono NE ESA
  3e etappe LRA Cycling Weekend NE LAT
  Luzern NE SUI
  Mönchengladbach, Criterium NE GER
  4e etappe Mount Hood Classic NE USA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V) CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Italië CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Italië (V) CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Frankrijk (V) CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken NE DEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso CN BUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië CN MKD
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië (V) CN MKD
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname CN SUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname (V) CN SUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland CN GER
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland (V) CN GER
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Macedonië CN MKD
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Suriname CN SUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Macedonië CN MKD
  Oil Workers Trade Union OWTU Cycling Race NE TRD
  Porvoo
Porvoon ajot
NE FIN
  Puerto La Cruz
Clásico Gobernación de Anzoátegui
NE VEN
  Rødvig, Elite/U23
CK Fix
NE DEN
  4e etappe Ronde de l'Oise 2.2 FRA
  Schifflange
Festival Cycliste Schifflange
NE LUX
  Tainan
Tour of Tainan
NE TPE
  1e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23 2.2 GER
  4e etappe Tour de l'Eure et Loire NE FRA
  3e etappe Tour de Louisiana NE USA
  2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
WT/2.PT SUI
  7e etappe Tour of Singkarak 2.2 INA
  Trophée des Grimpeurs NE MRI
  3e etappe Tulsa
Tulsa Tough
2.CRT USA
  Tunis (a) NE TUN
  Tunisia Championship, Op de weg, Elite, Tunesië NE TUN
  4e etappe Udmurt Republic Stage Race NE RUS
  Varde, Mountainbike 2 DEN
  Varde, Mountainbike (V) 2 DEN
  3e etappe Volta Ciclista do Pará NE BRA
  4e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE MEX
  4e etappe Vuelta Orgullo Wanka NE PER
  3e etappe Wenatchee NE USA
  Westouter (a) NE BEL
  Westside classic NE CAN

  4e etappe Baby Giro 2.2 ITA
  Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
NE ESP
  2e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23 2.2 GER
  3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
WT/2.PT SUI

  5e etappe Baby Giro 2.2 ITA
  Belsele (c)
Ereprijs 'Erevoorzitter Gaston de Vijlder' - Waasland-Belsele Interclub
NE BEL
  1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2 SRB
  1e etappe Saaremaa Velotuur NE EST
  3e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23 2.2 GER
  1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2 CAN
  4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
WT/2.PT SUI
  1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE ALB
  Proloog Vuelta a Colombia 2.2 COL
  Woking, Criterium 1.CRT GBR

  DNB Nor Cup 3 NE NOR
  2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2 SRB
  Kruibeke (b) NE BEL
  1e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE USA
  2e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE USA
  2e etappe Saaremaa Velotuur NE EST
  Stoke-on-Trent (V) (a)
Johnson Health Grand Prix
NE GBR
  4e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23 2.2 GER
  2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2 CAN
  5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
WT/2.PT SUI
  2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE ALB
  Villasana de Mena
GP San Antonio
NE ESP
  1e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL
  1e etappe Vuelta al Estado Portuguesa NE VEN

  6e etappe Baby Giro 2.2 ITA
  Proloog Boucles de la Mayenne 2.2 FRA
  Kampioenschap van Murcia, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje NE ESP
  Kopaonik, Mountainbike 3 SRB
  Kopaonik, Mountainbike (V) 3 SRB
  3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2 SRB
  3e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE USA
  1e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE NED
  1e etappe Route du Sud
Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1 FRA
  3e etappe Saaremaa Velotuur NE EST
  1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1 NED
  Stoke-on-Trent 1.CRT GBR
  5e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23 2.2 GER
  3e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2 CAN
  6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
WT/2.PT SUI
  Proloog Tour des Pays de Savoie 2.2 FRA
  1e etappe Tour Nivernais Morvan NE FRA
  3e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE ALB
  1e etappe Tour of Slovenia 2.1 SLO
  1e etappe Tour of Toowoomba NE AUS
  2e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL
  2e etappe Vuelta al Estado Portuguesa NE VEN

  7e etappe Baby Giro 2.2 ITA
  1e etappe Boucles de la Mayenne 2.2 FRA
  Independence Day Race Jordan NE JOR
  4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2 SRB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Finland CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V) CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V) CN FIN
  4e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE USA
  1e etappe Oberösterreich Rundfahrt 2.2 AUT
  2e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE NED
  1e etappe Ronde Gaumaise NE BEL
  2e etappe Route du Sud
Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1 FRA
  4e etappe Saaremaa Velotuur NE EST
  2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1 NED
  6e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23 2.2 GER
  4e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2 CAN
  7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
WT/2.PT SUI
  1e etappe Tour des Pays de Savoie 2.2 FRA
  2e etappe Tour Nivernais Morvan NE FRA
  3e etappe Tour Nivernais Morvan NE FRA
  4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE ALB
  2e etappe Tour of Slovenia 2.1 SLO
  2e etappe Tour of Toowoomba NE AUS
  1e etappe Tour of Washington County NE USA
  3e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL
  3e etappe deel b Vuelta al Estado Portuguesa NE VEN
  3e etappe deel a Vuelta al Estado Portuguesa NE VEN

  8e etappe Baby Giro 2.2 ITA
  Bertrange NE LUX
  2e etappe Boucles de la Mayenne 2.2 FRA
  Colorado Springs, Mountainbike 2 USA
  Colorado Springs, Mountainbike (V) 2 USA
  Durach, Criterium NE GER
  2e etappe Fathers' Day Race NE GRD
  1e etappe Fathers' Day Race NE GRD
  1e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) 2.1WE ITA
  Grandglise NE BEL
  Huye
Ascension des Milles Collines, Tour of Huye
NE RWA
  Israël Open NE ISR
  Kamabai
Kamabai Cycling Tour
NE SLE
  Kangarilla
John Venturi Memorial
NE AUS
  1e etappe Kildare (b)
Paddy Flanagan Memorial Race
NE IRL
  1e etappe Košice - Tatry - Košice NE SVK
  5e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2 SRB
  Memorial I.A. Drachuk NE UKR
  Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V) CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius CN MRI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V) CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mauritius CN MRI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië (V) CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica CN CRC
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V) CN CRC
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V) CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken NE DEN
  5e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE USA
  Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NE NED
  Novi Pazar, Mountainbike 3 SRB
  Novi Pazar, Mountainbike (V) 3 SRB
  Nutts Corner
Bobby Crilly Classic
NE GBR
  2e etappe Oberösterreich Rundfahrt 2.2 AUT
  1e etappe Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
NE POL
  1e etappe Otopeni
Cupa Orasului Otopeni
NE ROM
  3e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE NED
  Ribeiro
Díptico Ciclista do Ribeiro, Volta ao Ribeiro, GP Xacobeo
NE ESP
  2e etappe Ronde Gaumaise NE BEL
  3e etappe Route du Sud
Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1 FRA
  5e etappe Saaremaa Velotuur NE EST
  Sint-Katelijne-Waver (a) NE BEL
  3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1 NED
  Sunapee
Lake Sunapee
NE USA
  5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2 CAN
  8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
WT/2.PT SUI
  2e etappe Tour des Pays de Savoie 2.2 FRA
  4e etappe Tour Nivernais Morvan NE FRA
  5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE ALB
  3e etappe Tour of Slovenia 2.1 SLO
  3e etappe Tour of Toowoomba NE AUS
  4e etappe Tour of Toowoomba NE AUS
  2e etappe Tour of Washington County NE USA
  Volta del Llagostí NE ESP
  4e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL
  4e etappe Vuelta al Estado Portuguesa NE VEN

  Andon
GP d'Andon
NE FRA
  Auron, Mountainbike 1 FRA
  Auron, Mountainbike (V) 2 FRA
  Avilés, Mountainbike 2 ESP
  9e etappe Baby Giro 2.2 ITA
  Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE IRL
  Bangalore (a) NE IND
  3e etappe Boucles de la Mayenne 2.2 FRA
  Breite, Criterium
Schaffhausen
1.CRT SUI
  Burgos (a)
Semana Burgalesa de Ciclismo
NE ESP
  Caldera, Mountainbike NE MEX
  Caldera, Mountainbike (V) NE MEX
  Chişinău, Junioren
Cup President Moldova
NE MDA
  Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
1.1MJ ITA
  Esztergom (a)
Hegyek Pokla
NE HUN
  Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite CC
  Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V) CC
  Father's Day Race NE GUY
  3e etappe Fathers' Day Race NE GRD
  Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.2 BEL
  Gessate, Elite/U23
Trofeo Stefano Fumagalli
NE ITA
  2e etappe deel a Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) 2.1WE ITA
  2e etappe deel b Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) 2.1WE ITA
  Gränichen, Mountainbike 1 SUI
  Gränichen, Mountainbike (V) 1 SUI
  Grezzana
Medaglia d'Oro Consorzio Marmisti Valpantena
NE ITA
  Halen (b) NE BEL
  Harlem
Harlem Skyscraper Classic
1.CRT USA
  Holbæk
Holbæk CR
NE DEN
  Homenaje a Día del Padre NE PAR
  Innerleithen, Downhill 1 GBR
  Innerleithen, Downhill (V) 1 GBR
  Jakarta
Tour de Jakarta
1.2 INA
  3e etappe Kildare (b)
Paddy Flanagan Memorial Race
NE IRL
  2e etappe Kildare (b)
Paddy Flanagan Memorial Race
NE IRL
  2e etappe Košice - Tatry - Košice NE SVK
  6e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2 SRB
  Landgraaf, Mountainbike 2 NED
  Landgraaf, Mountainbike (V) 2 NED
  Los Alamos
Tour de Los Alamos
NE USA
  Maboge, Mountainbike 2 BEL
  Maboge, Mountainbike (V) 2 BEL
  Moorslede (a) NE BEL
  Moscou, Criterium (c)
Izhevsk
NE RUS
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V) CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Canada CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Canada (V) CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Canada CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Canada (V) CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Finland CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Noorwegen CN NOR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Japan CN JPN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize CN BIZ
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan CN JPN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V) CN JPN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan CN JPN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan (V) CN JPN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland CN GER
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V) CN GER
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen CN NOR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V) CN NOR
  Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Sri Lanka NE SRI
  6e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE USA
  Nevada City
Nevada City Classic
NE USA
  Newton Stewart, Mountainbike 2 GBR
  Newton Stewart, Mountainbike (V) 2 GBR
  3e etappe Oberösterreich Rundfahrt 2.2 AUT
  2e etappe Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
NE POL
  2e etappe Otopeni
Cupa Orasului Otopeni
NE ROM
  Ourense
GP Ciudad de Ourense
NE ESP
  Pakrac, Mountainbike 1 CRO
  Porto Novo
Festa São João
NE CPV
  Premio Albergaria NE POR
  3e etappe Ronde Gaumaise NE BEL
  4e etappe Route du Sud
Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1 FRA
  Sokolovce NE SVK
  4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1 NED
  Tielt-Winge, Nieuwelingen NE BEL
  1e etappe Torneo Marino Alvira de Maldonado NE URU
  Torres Vedras, Mountainbike 3 POR
  Torres Vedras, Mountainbike (V) 3 POR
  6e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2 CAN
  9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
WT/2.PT SUI
  3e etappe Tour des Pays de Savoie 2.2 FRA
  5e etappe Tour Nivernais Morvan NE FRA
  4e etappe Tour of Slovenia 2.1 SLO
  5e etappe Tour of Toowoomba NE AUS
  3e etappe Tour of Washington County NE USA
  4e etappe Tour of Washington County NE USA
  Trondheim, Mountainbike 2 NOR
  Trondheim, Mountainbike (V) 2 NOR
  5e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL
  5e etappe Vuelta al Estado Portuguesa NE VEN
  Willingen, Downhill 1 GER
  Willingen, Downhill (V) 1 GER
  Willingen, Mountainbike (V) 1 GER
  Windhaag bei Perg, Mountainbike 1 AUT
  Windhaag bei Perg, Mountainbike (V) 1 AUT

  6e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL

  Bassevelde (a) NE BEL
  Geluwe
GP van de stad Geluwe
NE BEL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël CN ISR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V) CN ISR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël CN ISR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël (V) CN ISR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië CN ITA
  Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée
NE BEL
  Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE BEL
  Stoke-on-Trent (V)
Johnson Health Grand Prix
NE GBR
  1e etappe Vuelta a Santa Cruz de Mora
Vuelta Internacional del Café
NE VEN

  Albrandswaard NE NED
  Banbury (V)
Jubilee Road Race
NE GBR
  Hadramout NE JEM
  Halle - Ingooigem 1.1 BEL
  Krýsuvik, Chrono NE ISL
  1e etappe Le Coq Sportif Tour NE RSA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië CN GBR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V) CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Algerije CN ALG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Estland CN EST
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zwitserland CN SUI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije CN ALG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland CN EST
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V) CN EST
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland CN NED
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V) CN NED
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V) CN SVK
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V) CN CZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland CN SUI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V) CN SUI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Algerije CN ALG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland CN EST
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland (V) CN EST
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen (V) CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije CN SVK
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V) CN SVK
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië CN CZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië (V) CN CZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland CN SUI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V) CN SUI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V) CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen (V) CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V) CN SUI
  7e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL
  2e etappe Vuelta a Santa Cruz de Mora
Vuelta Internacional del Café
NE VEN
  3e etappe XSports Kauss Cup NE LAT

  2e etappe Le Coq Sportif Tour NE RSA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië NE ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V) CN EST
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran CN IRI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Hongarije CN HUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Ierland CN IRL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Letland CN LAT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Polen CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Rusland CN RUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Slowakije CN SVK
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Tsjechië CN CZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten CN USA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola CN ANG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V) CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken CN DEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V) CN DEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V) CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije CN HUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V) CN HUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland CN IRL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V) CN IRL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland CN LAT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V) CN LAT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg CN LUX
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V) CN LUX
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen CN NOR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V) CN NOR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V) CN UKR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V) CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V) CN RUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije CN SVK
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V) CN ESP
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië CN CZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije CN TUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije (V) CN TUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V) CN USA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije CN HUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije (V) CN HUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland CN LAT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg CN LUX
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen CN NOR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V) CN NOR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije CN TUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije (V) CN TUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten CN USA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V) CN USA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Turkije (V) CN TUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland CN EST
  Proloog 1e etappe North Western Tour NE AUS
  2e etappe North Western Tour NE AUS
  1e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA
  8e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL
  3e etappe Vuelta a Santa Cruz de Mora
Vuelta Internacional del Café
NE VEN

  Banja Luka, Mountainbike 3 BIH
  Banja Luka, Mountainbike (V) 3 BIH
  3e etappe Le Coq Sportif Tour NE RSA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Algerije CN ALG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje CN ESP
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije CN ALG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V) CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland CN EST
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël CN ISR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Duitsland CN GER
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN GRE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Kroatië CN CRO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Portugal CN POR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Roemenië CN ROM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje CN ESP
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland CN GER
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V) CN GER
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Georgië CN GEO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN GRE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN GRE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran CN IRI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan CN KAZ
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië CN CRO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V) CN CRO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen CN LTU
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V) CN LTU
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne CN UKR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan CN UZB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama CN PAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal CN POR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië CN ROM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V) CN ROM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland CN RUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje CN ESP
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan CN KAZ
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië CN CRO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië CN ROM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V) CN ROM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland CN RUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Turkije CN TUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Turkije CN TUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije CN ALG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal (V) CN POR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Luxemburg CN LUX
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal (V) CN POR
  Niamey
GP de l'Impossible
NE NIG
  3e etappe North Western Tour NE AUS
  2e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA
  9e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL

  Bilad Bani Bu Hasan
Jalan Bani Bu Hassan
NE OMA
  2e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero NE URU
  1e etappe Dead Dog Classic NE USA
  Eibar
GP San Juan
NE ESP
  Get Together Race NE UGA
  Gingelom (a)
Jeuk-Gingelom
NE BEL
  Grand Bahama Cycling Club Points Series 3 NE BAH
  1e etappe Jilin NE CHN
  Kamnik, Mountainbike 2 SLO
  Kamnik, Mountainbike (V) 2 SLO
  1e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE USA
  1e etappe Kinkolé NE COD
  4e etappe Le Coq Sportif Tour NE RSA
  Malmantile
Trofeo Città di Malmantile
NE ITA
  Mont Sainte-Anne, Mountainbike CDM CAN
  Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V) CDM CAN
  Mont Sainte-Anne, U23 1 CAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland CN NED
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oekraïne CN UKR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Polen CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Rusland CN RUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten CN USA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola CN ANG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V) CN DEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V) CN GER
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V) CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN GRE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V) CN IRL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V) CN ISR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V) CN CRO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland CN LAT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V) CN LUX
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië CN MDA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V) CN NED
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V) CN UKR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V) CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V) CN POR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V) CN RUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V) CN SVK
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V) CN ESP
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V) CN CZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije CN TUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V) CN SUI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Brazilië CN BRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, El Salvador CN ESA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oekraïne CN UKR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan CN AZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië CN BRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V) CN BRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica CN CRC
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V) CN CRC
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador CN ESA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea CN ERI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana CN GUY
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica CN JAM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië CN KGZ
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Maleisië CN MAS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko CN MAR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saint Kitts en Nevis CN SKN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië CN SRB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V) CN SRB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Singapore CN SIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela CN VEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V) CN VEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica CN CRC
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V) CN CRC
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador CN ESA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië CN SRB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongarije CN HUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongarije (V) CN HUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël CN ISR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël (V) CN ISR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan CN KAZ
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië CN CRO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Marokko CN MAR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk CN AUT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal CN POR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië CN ROM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije CN SVK
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije (V) CN SVK
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië CN CZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië (V) CN CZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk CN AUT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk (V) CN AUT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal CN POR
  4e etappe North Western Tour NE AUS
  Segura (b)
Prueba San Juan
NE ESP
  2e etappe Torneo Marino Alvira de Maldonado NE URU
  3e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA
  Tušev vzpon na Celjsko kočo NE SLO
  10e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL
  Vzpon na Kal NE SLO

  Anthisnes NE BEL
  Borovets, Downhill 2 BUL
  Brisbane (b)
Avanti Classic
NE AUS
  Cetinje, Mountainbike 3
  Concesio
GP Sportivi di San Vigilio di Concesio
NE ITA
  2e etappe Dead Dog Classic NE USA
  3e etappe Dead Dog Classic NE USA
  Donnerberg
Donnerbergkreis
NE GER
  Giro del Trasimeno - Memorial Rolando Falzetti NE ITA
  Heusden-Zolder (b)
Dwars door Limburg
NE BEL
  Ixmiquilpan - Actopan NE MEX
  2e etappe Jilin NE CHN
  Kampioenschap van Madrid, Op de weg, Beloften, Spanje NE ESP
  Kampioenschap van Madrid, Op de weg, Elite, Spanje NE ESP
  2e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE USA
  Kiel (a)
Förde Sparkassen, Kieler Woche Radrennen
NE GER
  2e etappe Kinkolé NE COD
  5e etappe Le Coq Sportif Tour NE RSA
  Lostorf, Mountainbike 2 SUI
  Lostorf, Mountainbike (V) 2 SUI
  Madrid (g)
Vuelta a Carabanchel
NE ESP
  Meise (b) NE BEL
  Monaco (f)
Monaco - Col du Turini, Trophée Jean-Luc Schopf
NE MCO
  Mont Sainte-Anne, Mountainbike (a) 1 CAN
  Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V) (a) 1 CAN
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Italië CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Italië (V) CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Luxemburg CN LUX
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Portugal CN POR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda CN ANT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan CN AZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V) CN BLR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België CN BEL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V) CN BEL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize CN BIZ
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië CN BRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V) NE BRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica CN CRC
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V) CN CRC
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba CN CUB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken CN DEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek CN DOM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland CN GER
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador CN ESA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea CN ERI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk CN FRA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Georgië CN GEO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN GRE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië CN GBR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V) CN GBR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana CN GUY
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije CN HUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V) CN HUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong CN HKG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland CN IRL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica CN JAM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan CN KAZ
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië CN KGZ
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië CN CRO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen CN LTU
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V) CN LTU
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg CN LUX
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië CN MKD
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië CN MAS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië (V) CN MAS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko CN MAR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland CN NED
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen CN NOR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V) CN NOR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne CN UKR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan CN UZB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk CN AUT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V) CN AUT
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama CN PAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen CN POL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal CN POR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië CN ROM
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland CN RUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Kitts en Nevis CN SKN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Lucia CN LCA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië CN SRB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V) CN SRB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Singapore CN SIN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië CN SLO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije CN SVK
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje CN ESP
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Suriname CN SUR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië CN CZE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië CN TUN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela CN VEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V) CN VEN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V) CN USA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea CN KOR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden CN SWE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V) CN SWE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland CN SUI
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Italië CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V) CN ITA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië CN MDA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, El Salvador CN ESA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongkong CN HKG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongkong (V) CN HKG
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg CN LUX
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rusland CN RUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië CN SRB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië CN SLO
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten CN USA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland CN SUI
  5e etappe North Western Tour NE AUS
  Novi Sad, Mountainbike (a) 2 SRB
  Olimpíada Cubana, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba NE CUB
  Oostrozebeke (b) NE BEL
  Ordrup
Ordrup CC
NE DEN
  Paraná
Aniversario Club Atlético del Paraná
NE ARG
  Periferica La Paz - Represa Incachaca NE BOL
  Porto Viro
Trofeo Parco del Delta del Po
NE ITA
  1e etappe Torneo Abel Urbina NE NIC
  4e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA
  Tour of the Lake NE MKD
  Virton (a)
Pierrard Virton
NE BEL
  11e etappe Vuelta a Colombia 2.2 COL
  Warmenhuizen
Ronde van Warmenhuizen
NE NED
  Zebbug, Chrono NE MLT
  2e etappe Zimbabwe Time Trial Series, Chrono NE ZIM

  Aspelare, Elite/U23 NE BEL
  3e etappe Jilin NE CHN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden CN SWE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V) CN SWE
  San Javier, Junioren
Clásica de San Javier
NE ESP
  5e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA
  Wachtebeke (a) NE BEL

  Brighouse 1.CRT GBR
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden CN SWE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V) CN SWE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia CN COL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia (V) CN COL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden CN SWE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V) CN SWE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Colombia CN COL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Colombia (V) CN COL
  Sandefjord (b)
Spinn Cup 6
NE NOR
  6e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA

  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia CN COL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia (V) CN COL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Colombia CN COL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Colombia (V) CN COL
  Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2 BEL
  7e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA
  Viimsi, Chrono NE EST
  1e etappe Vuelta a Segovia NE ESP

  1e etappe Czech Cycling Tour 2.2 CZE
  Honselersdijk (a) NE NED
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië CN AUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië (V) CN AUS
  Oostende (b)
Oostende-Konterdam
NE BEL
  Piombino Dese
Notturna di Piombino Dese, Trofeo Artigiani e Commercianti Piombino Dese
NE ITA
  Tienen (d)
Tienen-Oplinter
NE BEL
  8e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA
  2e etappe Vuelta a Segovia NE ESP
  1e etappe Vuelta Ciclista Aragua NE VEN
  Proloog Vuelta Feminina a Guatemala NE GUA

  2e etappe Czech Cycling Tour 2.2 CZE
  1e etappe Giro d'Italia Donne (V)
Giro d'Italia Femminile
2.1WE ITA
  1e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE USA
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije CN BUL
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Algerije CN ALG
  1e etappe Newry (a) NE GBR
  1e etappe Oder Rundfahrt NE GER
  9e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA
  1e etappe Tour of Qinghai Lake 2.HC CHN
  Vianden NE LUX
  3e etappe Vuelta a Segovia NE ESP
  1e etappe Vuelta al Caribe NE CRC
  2e etappe Vuelta Ciclista Aragua NE VEN
  1e etappe Vuelta Feminina a Guatemala NE GUA
  Ystad NE SWE
  Zonhoven (c) NE BEL

  Balneário de Camboriú, Downhill
Santa Catarina
C2 BRA
  Balneário de Camboriú, Downhill (V) 2 BRA
  Balneário de Camboriú, Mountainbike
Santa Catarina
2 BRA
  Balneário de Camboriú, Mountainbike (V) 2 BRA
  3e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero NE URU
  Coupe du Trône NE MAR
  3e etappe Czech Cycling Tour 2.2 CZE
  Feel the Heat NE SUR
  2e etappe Giro d'Italia Donne (V)
Giro d'Italia Femminile
2.1WE ITA
  Hillerød NE DEN
  Holstebro
Holstebro CC
NE DEN
  Inzing
Bergrennen Inzing
NE AUT
  Kirchberg, Mountainbike 1 AUT
  Kirchberg, Mountainbike (V) C1 AUT
  Kruiningen, Amateurs NE NED
  2e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE USA
  Montes Claros
Cidade Montes Claros
NE BRA
  Mungia
GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti
NE ESP
  Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland (V) CN FIN
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Griekenland CN GRE
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust CN CIV
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust (V) CN CIV
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Gabon CN GAB
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada (V) CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië CN AUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië (V) CN AUS
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada CN CAN
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada (V) CN CAN
  Ness Ziona, Criterium NE ISR
  2e etappe Newry (a) NE GBR
  3e etappe Newry (a) NE GBR
  2e etappe Oder Rundfahrt NE GER
  Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.2 BEL
  Ordino, Chrono
Ordino - Coll d'Ordino
NE AND
  Pinerolo
Trofeo L'Eco del Chisone, Giro Ciclistico del Pinerolese
NE ITA
  Shanghai (b)
Shanghai China Road Race Series 4
NE CHN
  Thun, Chrono NE SUI
  3e etappe Torneo Marino Alvira de Maldonado NE URU
  Proloog Tour de France WT/GT FRA
  10e etappe Tour of America's Dairyland 2.CRT USA
  2e etappe Tour of Qinghai Lake 2.HC CHN
  Tyskie Kryterium Fiata NE POL
  2e etappe Vuelta al Caribe NE CRC
  3e etappe Vuelta Ciclista Aragua NE VEN
  2e etappe Vuelta Feminina a Guatemala NE GUA
  Windham, Downhill CDM USA
  Windham, Downhill (V) CDM USA
  Windham, Mountainbike CDM USA
  Windham, Mountainbike (V) CDM USA
  Windham, Mountainbike, Junioren CDM USA
  Windham, Mountainbike, U23 CDM USA
  Windham, Mountainbike, U23 (V) CDM USA
  3e etappe Zimbabwe Time Trial Series, Chrono NE ZIM