Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2012
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
2e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Calais, Criterium
NE
Criterium
FRA
Hengelo, Criterium
NE
Criterium
NED
1e etappe Oran (b)
Tour d'Oran
NE
Etappe
ALG
2e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
5e etappe Sayram Lake Stage Race
Sailimu Lake Stage Race
NE
Etappe
CHN
1e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
3e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
Victoria (b)
Victoria Race
NE
Wedstrijd
SEY
1e etappe deel b Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
1e etappe deel a Volta as Comarcas de Lugo
NE
Ploegentijdrit
ESP
5e etappe Volta de Pernambuco
NE
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
02 juni
Antwerpen, Mountainbike
2
XCO
BEL
Antwerpen, Mountainbike (V)
2
XCO
BEL
3e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Auburn
Lake Auburn
NE
Wedstrijd
USA
Bad Knutwil (V)
NE
Criterium
SUI
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe Colin Mayer Classic
NE
Etappe
MRI
1e etappe Colin Mayer Classic
NE
Individuele tijdrit
MRI
Commezzadura, Mountainbike
1
4-cross
ITA
Commezzadura, Mountainbike (V)
1
4-cross
ITA
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Fintas
Fahaheel International
NE
Wedstrijd
KUW
Glencoe, Criterium
Glencoe GP
1.CRT
Criterium
USA
Huntington (b)
McDonald's Tri-State Criterum
NE
Criterium
USA
1e etappe JYD Stage Race
NE
Etappe
CAN
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Extremadura, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kopong
Kopong Race
NE
Wedstrijd
BOT
Kutná Hora, Mountainbike
Strabag MTB cup
2
XCO
CZE
Kutná Hora, Mountainbike (V)
Strabag MTB cup
2
XCO
CZE
Lanús, Criterium
NE
Wedstrijd
ARG
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
1e etappe Lima - Cerro Azul - Lima
NE
Europees Kampioenschap
PER
Malè - Fondo
Trofeo Melinda
1.1
Wedstrijd
ITA
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
Morgins, Downhill
2
Afdaling
SUI
Morgins, Downhill (V)
2
Afdaling
SUI
Moscou, Mountainbike (a)
Moscow Region
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Mountainbike (V)
Moscow Region
2
XCO
RUS
Nakskov
Nakskov CC
NE
Individuele tijdrit
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
2e etappe Oran (b)
Tour d'Oran
NE
Etappe
ALG
Philadelphia (V)
Liberty Classic
1.1WE
Wedstrijd
USA
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
Randers
NE
Districtskampioenschap
DEN
Rotselaar (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sabiñánigo (b)
Memorial Luis Muñoz
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
San Gregorio
San Gregorio Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
NE
Wedstrijd
GER
Tertre (a)
Grand Prix Michel Potiez
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
4e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Individuele tijdrit
ROM
Val di Sole, Downhill (V)
CDM
Wedstrijd
ITA
Vermiglio, Mountainbike
2
Wedstrijd
ITA
Vermiglio, Mountainbike (V)
2
XCO
ITA
2e etappe Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
6e etappe Volta de Pernambuco
NE
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Vzpon na Mohor
NE
Wedstrijd
SLO
03 juni
4e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
NE
Wedstrijd
POL
Belize City (c)
Weekend Warriors
NE
Wedstrijd
BIZ
Bern, Mountainbike
1
XCO
SUI
Bern, Mountainbike (V)
1
XCO
SUI
Bulawayo
Bulawayo Blue Hills
NE
Wedstrijd
ZIM
Castries - Bexon - Castries
NE
Wedstrijd
LCA
3e etappe Colin Mayer Classic
NE
Etappe
MRI
Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Proloog
FRA
Cubura
Velika Nagrade Čubure
NE
Wedstrijd
SRB
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
1.2
Wedstrijd
AUT
Gits
Trofee van Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
GP Onatel
NE
Wedstrijd
BUR
Grenaa
Post Cup
NE
Districtskampioenschap
DEN
Hardwood Ski And Bike, Mountainbike
1
XCO
CAN
Hardwood Ski And Bike, Mountainbike (V)
1
XCO
CAN
Huijbergen
NE
Wedstrijd
NED
Ilsfeld, U23
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe JYD Stage Race
NE
Criterium
CAN
2e etappe JYD Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kettinge
LFCK - Lolland-Falster CK
NE
Wedstrijd
DEN
Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
2e etappe Lima - Cerro Azul - Lima
NE
Etappe
PER
Münsingen
GP Mobiliar/RSC Aaretal
NE
Criterium
SUI
Mynämäen, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nelson 40
NE
Wedstrijd
NZL
Nevele (b)
Nevele-Poesele
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove, Dernycriterium
1.CRT
Dernyrace
BEL
Nynäshamn
Falkenloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Philadelphia (a)
Philadelphia International Ch'ship
1.HC
Wedstrijd
USA
Ramalde, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo do Futebol Clube Ramalde
NE
Criterium
POR
Riga (a)
Riga GP
1.2
Wedstrijd
LAT
São Domingos de Rana, Nieuwelingen
Circuito de Mato-Cheirinhos
NE
Criterium
POR
4e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
Samobor, Mountainbike
1
XCO
CRO
Samobor, Mountainbike (V)
1
XCO
CRO
San Antonio de Padua Classic Event Guayama
NE
Wedstrijd
PUR
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
Schladming, Mountainbike
Alpentour trophy
1.S
Wedstrijd
AUT
Silkeborg, Mountainbike
2
XCO
DEN
Silkeborg, Mountainbike (V)
2
XCO
DEN
Solbiate Arno, Junioren
GP dell'Arno
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
3e etappe Torneo Cesar Alcalde
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
5e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
Trevenzuolo
Roncoleva di Trevenzuola
NE
Criterium
ITA
3e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
Val di Sole, Downhill
CDM
Afdaling
ITA
Veszprém, Mountainbike
2
XCO
HUN
Veszprém, Mountainbike (V)
2
XCO
HUN
3e etappe Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
7e etappe Volta de Pernambuco
NE
Etappe
BRA
5e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.2
Wedstrijd
BEL
Wolvertem
GROTE PRIJS FAMILIE VAN DOORSLAER
NE
Wedstrijd
BEL
Zaventem, Criterium, Elite/U23
NE
Criterium
BEL
Zwijndrecht (b)
NE
Wedstrijd
BEL
04 juni
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Lugoj
Cupa Max Ausnit
NE
Wedstrijd
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Stony Mountain, Criterium
NE
Criterium
CAN
1e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
4e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
05 juni
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.2
Wedstrijd
ESP
Jardim
Bairro do Jardim
NE
Wedstrijd
MOZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN