Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2007
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01 juni
3e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
Boom, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
1e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
NE
Individuele tijdrit
COL
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Hengelo (V)
NE
Criterium
NED
Hengelo, Criterium
NE
Criterium
NED
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Medvode, Criterium
NE
Criterium
SLO
4e etappe Mount Hood Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Mount Hood Classic (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite B, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
3e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.1
Individuele tijdrit
BEL
Ruban Nivernais Morvan
NE
Criterium
FRA
Tallinn (a)
E.O.S. Tallinn GP
1.1
Wedstrijd
EST
2e etappe Tour de Pologne Feminin (V)
2.2
Etappe
POL
1e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
2e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
Varennes-Vauzelles
NE
Wedstrijd
FRA
Villapourçon
NE
Criterium
FRA
3e etappe Volta a Galicia
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Volta ao Sotavento Algarvio
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
02 juni
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
NE
Wedstrijd
USA
Arlington (V)
CSC Invitational
NE
Wedstrijd
USA
Auburn
Lake Auburn
NE
Criterium
USA
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
4e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Individuele tijdrit
GER
Berlin, Criterium
Lichterfelde
NE
Criterium
GER
Budapest
Tour de Györmrõ
NE
Criterium
HUN
Chongming, Chrono (V)
Tour of Chongming Time Trial
1.2
Individuele tijdrit
CHN
2e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
NE
Etappe
COL
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE
Criterium
AUT
Farum
Road Bike Shop Løbet/ABC
Criterium
DEN
Firenze - Modena
Fiorano Modenese
NE
Wedstrijd
ITA
Geyserville
Ross' Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
USA
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ITA
Proloog Hero Petit Prix (V)
Kalas Cup (Norgescup) Landevei
Klimtijdrit
NOR
1e etappe Hero Petit Prix (V)
Kalas Cup (Norgescup) Landevei
Individuele tijdrit
NOR
Konstantin
Car Konstantin
NE
Criterium
SRB
Kranj
GP Kranj
1.1
Wedstrijd
SLO
Leudelange
GP Möbel Alvisse
NE
Criterium
LUX
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Merchtem (V)
Criterium
BEL
Montréal (V)
La Coupe du Monde Cycliste Féminine de Montréal
CDM/F
Wereldbeker
CAN
5e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
5e etappe Mount Hood Classic (V)
NE
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Noordhorn (V)
NE
Criterium
NED
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.1
Etappe
BEL
Saint Albans
NE
Criterium
USA
Thun
Criterium
SUI
Thun (V)
Criterium
SUI
3e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Pologne Feminin (V)
2.2
Etappe
POL
Proloog Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
NE
Proloog
FRA
1e etappe Tour of Canterbury
NE
Individuele tijdrit
NZL
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
4e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
3e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
4e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
2e etappe deel b Volta ao Sotavento Algarvio
NE
Individuele tijdrit
POR
2e etappe deel a Volta ao Sotavento Algarvio
NE
Etappe
POR
5e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.2
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
Wierden
Profronde van Wierden
NE
Dernyrace
NED
03 juni
Allenvale
Wachovia Series Lancaster, Lehigh Valley Classic
1.1
Criterium
USA
Allenvale (V)
Wachovia Series Lancaster
Criterium
USA
Amerika (V)
Ronde van het Ronostrand
NE
Wedstrijd
NED
Ankara, Mountainbike (V)
Ankara MTB Cup
C2
Wedstrijd
TUR
Ankara, Mountainbike, Elite/U23
Ankara MTB Cup
C2
Wedstrijd
TUR
Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE
Criterium
IRL
5e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
Bergara (c)
Pentekostes Saria - Arcelor Mittal
NE
Wedstrijd
ESP
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
1.1
Wedstrijd
FRA
3e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
NE
Etappe
COL
Cubura
Velika Nagrade Čubure
NE
Criterium
SRB
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
NE
Klimwedstrijd
AUT
Günzach
Günzach Allgäu
NE
Criterium
GER
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Hennuyères (V)
Criterium
BEL
2e etappe Hero Petit Prix (V)
Kalas Cup (Norgescup) Landevei
Wedstrijd
NOR
Hobro, Elite/U23
Wedstrijd
DEN
Kirchheim unter Teck
NE
Criterium
GER
4e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Llodio
GP Llodio
1.1
Wedstrijd
ESP
Mülheim
NE
Criterium
GER
6e etappe Mount Hood Classic
NE
Criterium
USA
6e etappe Mount Hood Classic (V)
NE
Criterium
USA
Nýmfai, Mountainbike, Elite/U23
Hellenic National MTB Cup
C2
Wedstrijd
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
NE
Criterium
POL
Palazzolo
NE
Criterium
ITA
Palazzolo Milanese
Trofeo Lindo e Sano
NE
Criterium
ITA
Paris - Roubaix, U23
Wedstrijd
FRA
Riga (a)
Riga GP
1.2
Wedstrijd
LAT
5e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.2
Etappe
NOR
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.1
Etappe
BEL
Ronde van Limburg
NE
Wedstrijd
NED
Roriz, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo ACR Roriz
NE
Criterium
POR
Ruisbroek (a)
Klein Brabant Classic, Ruisbroek Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
São Domingos de Rana, Nieuwelingen
Circuito de Mato-Cheirinhos
NE
Criterium
POR
Saint-Amand-Mont-Rond (V)
Circuit National Féminin de Saint-Amand-Montrond
NE
Wedstrijd
FRA
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
4e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
4e etappe Tour de Pologne Feminin (V)
2.2
Etappe
POL
1e etappe deel b Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
NE
Etappe
FRA
1e etappe deel a Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
NE
Etappe
FRA
2e etappe deel B Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
2e etappe deel A Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
1e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.2
Criterium
CHN
3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
5e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
3e etappe Volta ao Sotavento Algarvio
NE
Etappe
POR
6e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.2
Etappe
ESP
Wilmington (a)
Jason Gundel Classic
NE
Criterium
USA
Wolvertem, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
04 juni
1e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Etappe
CAN
3e etappe deel B Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
3e etappe deel A Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.2
Etappe
CHN
5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
05 juni
Proloog Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Criterium
POL
1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Gullegem
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Etappe
CAN
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Criterium
ITA
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
Districtskampioenschap
DEN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
Districtskampioenschap
DEN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
NE
Districtskampioenschap
DEN
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
NE
Districtskampioenschap
DEN
Svogerslev
CH-Transport Løbet/CK Fix
Individuele tijdrit
DEN
Svogerslev (V)
CH-Transport Løbet/CK Fix
Individuele tijdrit
DEN
3e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.2
Etappe
CHN
2e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
06 juni
2e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
NE
Etappe
POL
Gelsenkirchen
NE
Criterium
GER
Harderwijk
Parel van de Veluwe
NE
Wedstrijd
NED
Harderwijk (V)
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Criterium
CAN
3e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Individuele tijdrit
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Proloog Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Proloog
LUX
4e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.2
Etappe
CHN
3e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
07 juni
3e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
NE
Etappe
POL
Bierbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Cuba, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo Manuel Mimoso
NE
Criterium
POR
Eglosheim
NE
Criterium
GER
1e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
5e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.1
Etappe
CAN
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
Klimwedstrijd
AUT
Ramalde, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo do Futebol Clube Ramalde
NE
Criterium
POR
Reading
Reading Classic
1.1
Wedstrijd
USA
Reading (V)
Reading Classic
Criterium
USA
Singen
NE
Criterium
GER
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
Ploegentijdrit
SUI
1e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.1
Etappe
GER
4e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
08 juni
4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
5e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Calais, Criterium
Criterium
FRA
1e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Klimtijdrit
NOR
1e etappe Fana Sykkelfestival, Elite/U23 (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Klimtijdrit
NOR
2e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Haren (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
1e etappe Laxå 3-dagars (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
Klimtijdrit
SWE
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe deel b Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe deel a Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
Etappe
SUI
2e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.1
Etappe
GER
5e etappe deel a Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Ploegentijdrit
ESP
5e etappe deel b Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
09 juni
Aduard (V)
Omloop Door Middag-Humsterland
1.2
Wedstrijd
NED
Avidos, Nieuwelingen
Circuito de Avidos
NE
Criterium
POR
6e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Individuele tijdrit
POL
7e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Belsele (V)
Criterium
BEL
Champery, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
SUI
Champery, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
SUI
2e etappe Clasica Independencia Ciudad de Flandes
NE
Etappe
COL
Proloog 1e etappe Clasica Independencia Ciudad de Flandes
NE
Proloog
COL
Classique des Alpes, Junioren
NE
Wedstrijd
FRA
Durach, Criterium
NE
Criterium
GER
Erzgebirgs Rundfahrt
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe deel a Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe deel b Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Fana Sykkelfestival, Elite/U23 (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Grafenbach
Sparkassen Kriterium Grafenbach
NE
Criterium
AUT
Grevesmühlen
NE
Criterium
GER
Hillingdon (f)
Hillingdon Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Jindrichuv Hradec
NE
Wedstrijd
CZE
2e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Individuele tijdrit
SVK
2e etappe deel A Laxå 3-dagars (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
Wedstrijd
SWE
2e etappe deel B Laxå 3-dagars (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
Individuele tijdrit
SWE
Marciana
Giro delle Due Province Marciana
NE
Wedstrijd
ITA
Marco Pantani Memorial
1.1
Wedstrijd
ITA
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
1e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
2.2
Etappe
NED
2e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
2.2
Individuele tijdrit
NED
Parma - La Spezia
NE
Wedstrijd
ITA
San Vendemiano, U23
GP Industria e Commercio - Tr. Città di San Vendemiano
NE
Wedstrijd
ITA
Schäferberg
Rund um den Schäferberg
NE
Criterium
GER
Sinzig
NE
Criterium
GER
Skive
Criterium
DEN
Skive, Elite/U23 (V)
Vittoria Cup
Criterium
DEN
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe deel a Tour du Pays de Vaud, Junioren
Etappe
SUI
3e etappe deel b Tour du Pays de Vaud, Junioren
Individuele tijdrit
SUI
Triberg
GP Schwarzwald, GP Triberg
1.1
Wedstrijd
GER
3e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.1
Individuele tijdrit
GER
3e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.1
Etappe
GER
6e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.2
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta al Oriente
NE
Derny
VEN
10 juni
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Asunción
Aniversario Paraguay Cycles Club
NE
Criterium
PAR
8e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Beveren (V)
Kieldrecht-Prosperpolder
Criterium
BEL
Bierbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Capannole
Coppa A.C. Capannolese
NE
Wedstrijd
ITA
Capannoli
NE
Criterium
ITA
3e etappe Clasica Independencia Ciudad de Flandes
NE
Etappe
COL
Concesio
GP Sportivi di San Vigilio di Concesio
NE
Criterium
ITA
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Proloog
FRA
3e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.HC
Etappe
ESP
Exloo (V)
Kasseien Omloop Exloo
NE
Criterium
NED
3e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe Fana Sykkelfestival, Elite/U23 (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
Garlasco
NE
Criterium
ITA
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Criterium
GER
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.HC
Wedstrijd
SUI
4e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
5e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Grießen
Derny-Cup Griessen
NE
Dernyrace
GER
Hürth - Kendenich
NE
Criterium
GER
Hofweier
NE
Criterium
GER
Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
Districtskampioenschap
DEN
Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
Districtskampioenschap
DEN
Kitchener
KW Classic
NE
Criterium
CAN
3e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
3e etappe Laxå 3-dagars (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
Individuele tijdrit
SWE
Moerdijk
Ster van Moerdijk
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Malta (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
CN
Nationaal Kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Malta
CN
Nationaal Kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oostenrijk (V)
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bermuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
3e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
2.2
Etappe
NED
Pegões, Nieuwelingen
Prova de Ciclismo das Festas de São João
NE
Criterium
POR
Philadelphia (a)
Philadelphia International Ch'ship
1.HC
Wedstrijd
USA
Philadelphia (V)
Liberty Classic
1.1
Wedstrijd
USA
Pinerolo
Trofeo L'Eco del Chisone, Giro Ciclistico del Pinerolese
NE
Wedstrijd
ITA
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
Stuttgart (d)
Stuttgart-Hohenheim
NE
Criterium
GER
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
6e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Individuele tijdrit
HUN
1e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Etappe
CAN
3e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
4e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
Etappe
SUI
Trevenzuolo
Roncoleva di Trevenzuola
NE
Criterium
ITA
4e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.1
Etappe
GER
6e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
Wedstrijd
BEL
11 juni
1e etappe Copa Iberica
NE
Etappe
ESP
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Schwenningen (a)
Sparkassen Cup-Schwenningen
Criterium
GER
2e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Individuele tijdrit
CAN
4e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
12 juni
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.2
Wedstrijd
ESP
San Giovanni Valdarno
GP Castel San Giovanni
NE
Criterium
ITA
Proloog Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Ploegentijdrit
GER
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
3e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Etappe
CAN
5e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
NE
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
Tours
GP Tours
NE
Criterium
FRA
1e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
13 juni
1e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Copa Iberica
NE
Etappe
ESP
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Ploegentijdrit
ESP
Nieuwrode
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
NE
Etappe
CAN
4e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Etappe
CAN
6e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
NE
Etappe
MAR
Proloog Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Proloog
JAM
2e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
Veenendaal
Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic
1.HC
Wedstrijd
NED
Villasana de Mena
GP San Antonio
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
14 juni
2e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Etappe
ESP
1e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Honselersdijk
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Proloog Saaremaa Velotuur
NE
Proloog
EST
Stok, Amateurs
Stok-Kortenaken
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Individuele tijdrit
GER
3e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
NE
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Prince Edward Island (V)
Tour de Pei
2.2
Etappe
CAN
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
NE
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Etappe
JAM
3e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
3e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
15 juni
3e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Etappe
ESP
2e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Merchtem, Amateurs
Merchtem
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
3e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
4e etappe deel b Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Criterium
CAN
4e etappe deel a Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Individuele tijdrit
CAN
1e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Criterium
USA
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
2e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Etappe
JAM
4e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
4e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
Witten
NE
Criterium
GER
Witten (a)
NE
Criterium
GER
Witten (c)
NE
Criterium
GER
16 juni
Achtkarspelen (V)
Ronde van de Kerspelen
NE
Criterium
NED
Arlington
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
NE
Criterium
USA
Austin
Austin Downtown
NE
Criterium
USA
Austin (V)
Austin Downtown
NE
Criterium
USA
Bad Lauterberg
NE
Criterium
GER
4e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Crystal City Classic (V)
NE
Criterium
USA
4e etappe deel a Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe deel b Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Etappe
ESP
Gjøvik GP
Kalas Cup/Norgescup
Individuele tijdrit
NOR
Gjøvik GP
Kalas Cup/Norgescup
Criterium
NOR
Gjøvik GP (V)
Kalas Cup/Norgescup
Individuele tijdrit
NOR
Gjøvik GP (V)
Kalas Cup/Norgescup
Criterium
NOR
3e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Greve
Criterium
DEN
Greve (V)
VDO Lady Cup
Criterium
DEN
1e etappe High Uintas Classic
NE
Etappe
USA
Kangarilla
John Venturi Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
Middelburg - Goes
Ronde van Midden-Zeeland
1.1
Wedstrijd
NED
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters A, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters B, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters C, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Passendale (V)
Criterium
BEL
Ranshofen (a)
GP Austria Alu Guss Rundstreckenrennen
NE
Criterium
AUT
2e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
4e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
2e etappe Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Criterium
USA
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Proloog
SUI
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
3e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Etappe
JAM
5e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
Värnamo, Chrono
Värnamo GP
Criterium
SWE
5e etappe deel A Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Individuele tijdrit
VEN
5e etappe deel B Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
17 juni
Bad Sachsa
NE
Criterium
GER
Bertem
GP De Immotheker, Omloop tussen Dijle en Voer - Bertem Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Bologna (a)
NE
Criterium
ITA
Bologna (f)
Trofeo Mauro Pizzoli
NE
Wedstrijd
ITA
Cabrela, Nieuwelingen
Prémio Juvenil de Cabrela
NE
Criterium
POR
Capernwray (V)
Capernwray Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe deel a Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
5e etappe deel b Circuito Montañés
2.2
Individuele tijdrit
ESP
City Bikes
NE
Criterium
USA
Clasica San Antonio
NE
Criterium
ARG
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Edegem, Junioren (a)
Junior van het Jaar
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1
Etappe
ESP
Frezza Challenge Cup
NE
Wedstrijd
MRI
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
Gessate
NE
Criterium
ITA
Gjøvik GP
Kalas Cup/Norgescup
Wedstrijd
NOR
Gjøvik GP (V)
Kalas Cup/Norgescup
Wedstrijd
NOR
4e etappe GP CTT Correios de Portugal
2.1
Etappe
POR
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe deel A High Uintas Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe deel B High Uintas Classic
NE
Criterium
USA
Horsens, Elite/U23 (a)
Criterium
DEN
Horsens, Elite/U23 (V)
Criterium
DEN
Ibagué (a)
Clásica Rafael Mora Vidal
NE
Criterium
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nevada City
Nevada City Classic
Criterium
USA
2e etappe OECS Cycling Challenge
NE
Wedstrijd
Ouagadougou (d)
Prix des Engagements Nationaux
NE
Wedstrijd
BUR
Ranshofen
GP Austria Alu Guss
NE
Criterium
AUT
Reute
Reute - LBS Cup
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
Saint-Malo-des-Trois-Fontaines
Ronde du Porhoët
NE
Wedstrijd
FRA
San Martino di Lupari
iG.P. Banca di Credito Cooperativo dell'Alta Padovana
NE
Wedstrijd
ITA
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Tanaré - Chepo - Cerro Azul
NE
Wedstrijd
PAN
5e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
Tielt-Winge (V)
Omloop van het Hageland - Tielt-Winge
Criterium
BEL
6e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
10e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
NE
Etappe
MAR
3e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
4e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Etappe
JAM
Trofeo Junta de Comunidades, Junioren
NE
Wedstrijd
ESP
Värnamo
Värnamo 75-års Jubileumstävling
Criterium
SWE
Vojvodina MTB Trophy, Mountainbike, Elite/U23
Vidovdan Vrdnik (Fanatic Cup)
C2
Wedstrijd
SRB
6e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
NE
Wedstrijd
NED
Wetzikon
Criterium
SUI
Wetzikon (V)
Criterium
SUI
Wileroltigen
NE
Criterium
SUI
18 juni
6e etappe Circuito Montañés
NE
Etappe
ESP
Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
6 Giorni delle Rose
7.1
Zesdaagse
ITA
1e etappe deel a Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
1e etappe deel b Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
4e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
1e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
19 juni
7e etappe Circuito Montañés
2.2
Etappe
ESP
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Romsée (V)
Criterium
BEL
5e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Individuele tijdrit
EST
6e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Criterium
EST
Proloog Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Proloog
NED
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Individuele tijdrit
ALB
2e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Criterium
USA
20 juni
Altheim
GP der Oberbank Altheim
NE
Criterium
AUT
2e etappe Gelsen-Net Tour
NE
Etappe
GER
3e etappe Gelsen-Net Tour
NE
Etappe
GER
1e etappe Gelsen-Net Tour
NE
Etappe
GER
1e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Etappe
FRA
Hazerswoude-Dorp (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
1e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
1e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Criterium
USA
1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
Tienen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
6e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
3e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
1e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Ploegentijdrit
COL
21 juni
Proloog Boucles de la Mayenne
2.2
Proloog
FRA
2e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
1e etappe Mainfranken-Tour, U23
2.2
Etappe
GER
2e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
2e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
2.2
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
Proloog Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Proloog
POR
2e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta Ciclista Vegas de Granada, Junioren
NE
Etappe
ESP
22 juni
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Coupe de la Paix
NE
Etappe
CAN
1e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1
Etappe
ITA
3e etappe deel a Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Etappe
FRA
3e etappe deel b Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Ludwigshafen (b)
NE
Criterium
GER
Ludwigshafen (c)
NE
Criterium
GER
2e etappe Mainfranken-Tour, U23
2.2
Etappe
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
3e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
Criterium
USA
3e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
Criterium
USA
Neheim
NE
Criterium
GER
Nordhorn
NE
Criterium
GER
2e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
2.2
Etappe
NED
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Solleröloppet (V)
Criterium
SWE
Sollerön
Solleröloppet
NE
Wedstrijd
SWE
3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
Etappe
USA
1e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
1e etappe Volta del Llagostí
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta Ciclista Vegas de Granada, Junioren
NE
Etappe
ESP
23 juni
Ödenwald
NE
Criterium
GER
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
NE
Wedstrijd
SLO
2e etappe Coupe de la Paix
NE
Etappe
CAN
2e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1
Etappe
ITA
4e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Madrid, Junioren
GP Autoan-Cto.Madrid
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Mainfranken-Tour, U23
2.2
Etappe
GER
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
CAN
Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
5e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
5e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Etappe
USA
Outrijve (V)
Criterium
BEL
3e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
2.2
Etappe
NED
Rochester (V)
NE
Criterium
USA
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
San Pedro
San Pedro Grand Prix
NE
Criterium
USA
Santarém, Nieuwelingen
Comemorações Dia Olímpico
NE
Criterium
POR
Segura (b)
Prueba San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
Soldvarvi GP
Criterium
SWE
Soldvarvi GP (V)
Criterium
SWE
4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
1e etappe Tour de Café
NE
Individuele tijdrit
TRD
1e etappe deel B Tour de Louisiane
NE
Etappe
USA
1e etappe deel A Tour de Louisiane
NE
Individuele tijdrit
USA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
Trento - Monte Bondone
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
NE
Proloog
ROM
Tychy (V)
NE
Criterium
POL
2e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
2e etappe Volta del Llagostí
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Individuele tijdrit
COL
3e etappe deel a Vuelta Ciclista Vegas de Granada, Junioren
NE
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe deel b Vuelta Ciclista Vegas de Granada, Junioren
NE
Etappe
ESP
Warszawa (c)
Tyskie Kryterium Fiata
NE
Criterium
POL
24 juni
Barcelos, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo Cidade de Barcelos
NE
Criterium
POR
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
Budrio
Budrio di Correggio
NE
Criterium
ITA
Burlingame
NE
Criterium
USA
Cergy (V)
NE
Criterium
FRA
Chişinău, Junioren
Cup President Moldova
NE
Criterium
MDA
Cholonge (V)
NE
Criterium
FRA
3e etappe Coupe de la Paix
NE
Etappe
CAN
Donnerberg
Donnersbergkreis
NE
Criterium
GER
Edermünde
NE
Criterium
GER
Eindhoven, Chrono
ProTour Contre le montre par Équipe
1.WT/WT/PT
Ploegentijdrit
NED
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Goiânia (a)
1.2
Criterium
BRA
5e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.2
Etappe
FRA
Heusden-Zolder (V)
Criterium
BEL
Kärnten Viper GP
1.2
Criterium
AUT
7e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Legnano (c)
Coppa Olivetti
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Turkije
CN
Nationaal Kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Turkije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Turkije
CN
Nationaal Kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Turkije
CN
Nationaal Kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
6e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
6e etappe Nature Valley Grand Prix (V)
NE
Criterium
USA
Oplinter
Oplinter-Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
Paramount
NE
Criterium
USA
Randers
Criterium
DEN
Rochester, Criterium
1.2
Criterium
USA
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Saint Louis (a)
Tour de Winghaven
NE
Criterium
USA
Schaffhausen, Criterium
Breite
Criterium
SUI
2e etappe deel A Tour de Café
NE
Etappe
TRD
2e etappe deel B Tour de Café
NE
Etappe
TRD
2e etappe Tour de Louisiane
NE
Criterium
USA
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour of Ohio
Evian Tour
NE
Etappe
USA
Trofeo Broglia Marzé Quintino
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
NE
Etappe
ROM
Villorba
NE
Criterium
ITA
3e etappe deel B Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
3e etappe deel A Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
3e etappe Volta del Llagostí
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
4e etappe Vuelta Ciclista Vegas de Granada, Junioren
NE
Etappe
ESP
Yorkshire (a)
East Yorkshire Classic
NE
Criterium
GBR
25 juni
Albrandswaard
NE
Criterium
NED
Cenoví
Clasica Cenoví
NE
Criterium
DOM
4e etappe Coupe de la Paix
NE
Etappe
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Torino, Zesdaagse
Zesdaagse
ITA
2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
NE
Etappe
ROM
26 juni
3e etappe Copa Iberica
NE
Etappe
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Noordwijk (V)
Noordwijk Classic
NE
Wedstrijd
NED
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
NE
Etappe
ROM
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite B (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite B
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite B
CM
Wereldkampioenschap
27 juni
Halle - Ingooigem
1.1
Wedstrijd
BEL
Leeuwarden
Profronde van Fryslân, Noord-Nederland Tour, Batavus Pro Race
1.1
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2
Wedstrijd
BEL
4e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
NE
Etappe
ROM
1e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite B (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite B
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite B (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite B (V)
CM
Wereldkampioenschap
28 juni
1e etappe Clasica del Meta
NE
Etappe
COL
1e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Kampioenschap van Punjab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Pakistan
NE
Individuele tijdrit
PAK
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
Regionaal kampioenschap
BEL
5e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
NE
Etappe
ROM
2e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite B
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite B (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite B
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite B (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite B
CM
Wereldkampioenschap
29 juni
1e etappe Bladel, Junioren
Acht van Bladel
NE
Etappe
NED
2e etappe Clasica del Meta
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Criterium
USA
1e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
NE
Etappe
AUT
Kampioenschap van Punjab, Op de weg, Pakistan
NE
Wedstrijd
PAK
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saint Kitts en Nevis (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Stadtlohn, Criterium
NE
Criterium
GER
6e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
NE
Etappe
ROM
3e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
30 juni
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
Open
Regionaal kampioenschap
2e etappe Bladel, Junioren
Acht van Bladel
NE
Etappe
NED
3e etappe Clasica del Meta
NE
Etappe
COL
3e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
NE
Etappe
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Kitts en Nevis (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zambia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
Rastatt
NE
Criterium
GER
Steenokkerzeel (V)
Criterium
BEL
1e etappe Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Criterium
USA
7e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
NE
Etappe
ROM
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.