Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2002
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Albacete (a)
Vuelta a Albacete
NE
Etappe
ESP
Amsterdam (c)
PWZ Zuidenveld Tour
NE
Wedstrijd
NED
Berlin, Criterium
Lichterfelde
Criterium
GER
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ITA
Hotton
GP Joseph Bruyère
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Lidice
Etappe
CZE
Llodio (c)
Memorial Claudio Pedruzo
NE
Wedstrijd
ESP
Marquina
Memorial Sabin Foruria
NE
Wedstrijd
ESP
Mettmann
Regiobahn Cup
Criterium
GER
Montréal (V)
La Coupe du Monde Cycliste Féminine de Montréal
CDM
Wedstrijd
CAN
Moscou, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
RUS
Moscou, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
RUS
Moscou, Scratch
CDM
Wereldbeker
RUS
3e etappe Tour de Gironde
2.6
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Individuele tijdrit
LUX
3e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
Etappe
GER
3e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
Etappe
GER
5e etappe deel a Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
5e etappe deel b Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Individuele tijdrit
ESP
Wielsbeke (a)
Criterium
BEL
02 juni
4e etappe Albacete (a)
Vuelta a Albacete
NE
Etappe
ESP
Amerika
Ronde van het Ronostrand
NE
Wedstrijd
NED
Amerika (V)
Ronde van het Ronostrand
NE
Wedstrijd
NED
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
NE
Wedstrijd
USA
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Grimma
Muldental/Grimma
Criterium
GER
Karbach
Main Spessart Rundfahrt
Criterium
GER
Kõrve Rattasõit, Mountainbike (c)
NE
Wedstrijd
EST
3e etappe Lidice
Etappe
CZE
Moscou, 1 km
CDM
Wereldbeker
RUS
Moscou, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
RUS
Moscou, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
RUS
Moscou, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
RUS
Narva
Narva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Paris - Roubaix, U23
1.7.1
Wedstrijd
FRA
Philadelphia
USPro Ch'ship
1.2
Wedstrijd
USA
Regionaal Kampioenschap Van de Noordelijke Regio, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
JR
Regionaal kampioenschap
POR
Ronde van Limburg
NE
Wedstrijd
NED
São Domingos de Rana, Nieuwelingen
Circuito de Mato-Cheirinhos
NE
Criterium
POR
4e etappe Tour de Gironde
2.6
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
4e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
Etappe
GER
Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
2 Districtenpijl Ekeren - Deurne
1.5
Wedstrijd
BEL
6e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
Wemmel (V)
Criterium
BEL
Westmalle, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
03 juni
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
1e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
NE
Etappe
CAN
Proloog Le Tour du Grand Montréal (V)
NE
Proloog
CAN
04 juni
's-Heerenberg (V)
NE
Criterium
NED
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
Grenaa
Post Cup
Criterium
DEN
2e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
NE
Etappe
CAN
1e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
Etappe
ESP
05 juni
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
1e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
Gaisberg
NE
Klimtijdrit
AUT
Gullegem
Wedstrijd
BEL
2e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
06 juni
Atlanta (c)
First Union Classic
1.3
Wedstrijd
USA
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
Langnau i.E, Criterium
1.CRT
Criterium
SUI
1e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
3e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
4e etappe Vuelta a Cienfuegos
Vuelta Ciclística Reinier Jiménez
NE
Etappe
CUB
07 juni
's-Heer-Abtskerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Boom, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
5e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
3e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
Sinzig
Criterium
GER
2e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
4e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
2.6
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
08 juni
Belsele (V)
Criterium
BEL
Classique des Alpes
Wedstrijd
FRA
6e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
4e etappe deel a Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
4e etappe deel b Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Individuele tijdrit
ESP
Kladruby
Individuele tijdrit
CZE
Kladruby (a)
Ploegentijdrit
CZE
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Meerkerk (V)
Omloop van de Alblasserwaard
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
2.5
Individuele tijdrit
NED
1e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
2.5
Etappe
NED
Santa Nella
NE
Criterium
USA
Steenhuffel, Amateurs
Steenhuffel
NE
Wedstrijd
BEL
Tallinn, Mountainbike
Tallinna Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
4e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
3e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
5e etappe deel b Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
5e etappe deel a Volta Ciclista Provincia Tarragona
2.6
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
09 juni
Amarante, Nieuwelingen
Prémio Camara Municipal de Amarante
NE
Criterium
POR
Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Proloog
FRA
7e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Etappe
GER
5e etappe Euskal Bizikleta
Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar
2.1
Etappe
ESP
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Criterium
GER
Hanstholm, Elite/U23
NE
Wedstrijd
DEN
Heurne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Keerbergen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Liedekerke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Mülheim
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Oisquercq, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Oostmalle (V)
Criterium
BEL
3e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
2.5
Etappe
NED
Philadelphia (V)
Liberty Classic
Wedstrijd
USA
Regionaal Kampioenschap van Regio Zuid, Op de weg, Junioren, Portugal
NE
Regionaal kampioenschap
POR
Regionaal Kampioenschap van Regio Zuid, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
NE
Criterium
POR
Schellebelle, Amateurs
Schellebele
NE
Wedstrijd
BEL
Sint Geertruid
NE
Criterium
NED
Sulz
Schynberg Rundfahrt
Wedstrijd
SUI
Proloog Volta Ciclista Internacional a Lleida
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
Wijk bij Duurstede (V)
NE
Criterium
NED
Zwaag (V)
NE
Criterium
NED
10 juni
1e etappe deel a Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Individuele tijdrit
AUT
1e etappe deel b Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Pegões, Nieuwelingen
Prova de Ciclismo das Festas de São João
NE
Criterium
POR
Schwenningen (a)
Sparkassen Cup-Schwenningen
Criterium
GER
1e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
11 juni
2e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
2e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
12 juni
3e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
2e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
1.S
Wedstrijd
BEL
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nieuwrode, Amateurs
Nieuwrode
NE
Wedstrijd
BEL
Plzen (b)
Criterium
CZE
1e etappe deel b Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
2.2
Etappe
SWE
1e etappe deel a Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
2.2
Individuele tijdrit
SWE
3e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
13 juni
4e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
3e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
2e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
2.2
Etappe
SWE
4e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
14 juni
5e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Münster
Münster-Hiltrup
Criterium
GER
1e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
3e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
2.2
Etappe
SWE
Schaffhausen, Criterium
Breite
NE
Criterium
SUI
5e etappe deel b Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe deel a Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
15 juni
6e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
5e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Individuele tijdrit
POL
6e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
Begijnendijk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NE
Etappe
NED
2e etappe Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
Etappe
NED
Durach, Criterium
Criterium
GER
Haaften (V)
NE
Criterium
NED
Ham, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Jindrichuv Hradec
Wedstrijd
CZE
Luz, Junioren
Circuito de Luz de Tavira
NE
Criterium
POR
Luz, Nieuwelingen
Circuito Luz de Tavira
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Joegoslavië
CN
Nationaal kampioenschap
YUG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
2e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
Oudelande, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
2.2
Etappe
SWE
Pugliola
Coppa Contessa Carnevale, Memorial Fausto Coppi
1.3
Individuele tijdrit
ITA
Skive
NE
Criterium
DEN
Thun
NE
Criterium
SUI
6e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
2.6
Etappe
ESP
16 juni
7e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.2
Etappe
AUT
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
Bad Saulgau
NE
Criterium
GER
Baião, Nieuwelingen
Volta a Baião
NE
Criterium
POR
7e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.5
Etappe
POL
Bertem
GP De Immotheker, Omloop tussen Dijle en Voer - Bertem Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Bornem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Cuba, Junioren
Prémio de Ciclismo Manuel Mimoso
NE
Criterium
POR
Cuba, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo Manuel Mimoso
NE
Criterium
POR
De Haan, Nieuwelingen
Vosseslag Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
1.6
Wedstrijd
BEL
Eizer-Overijse, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.1
Wedstrijd
SUI
Hernani
Prueba San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
Hurky
Criterium
CZE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
3e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
Olen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ottawa
NE
Criterium
CAN
Parma - La Spezia
NE
Wedstrijd
ITA
Porrentruy
Tour du Jura
1.5
Wedstrijd
SUI
Port Talbot (b)
Five Valleys Premier Calendar Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
2.2
Etappe
SWE
3e etappe Ringsted
Etappe
DEN
Trucios-Turtzioz
Premio La Trinidad
NE
Wedstrijd
ESP
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
Wommersom, Junioren
Omloop der Getevallei
NE
Wedstrijd
BEL
17 juni
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Ploegentijdrit
ESP
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
18 juni
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
Concesio
GP Sportivi di San Vigilio di Concesio
NE
Criterium
ITA
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
Wedstrijd
BEL
Proloog Saaremaa Velotuur
NE
Proloog
EST
1e etappe Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Proloog
SUI
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
19 juni
5e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
2e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
Keerbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
3e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Klimtijdrit
ESP
20 juni
Atlanta (b)
First Union Invitational
Wedstrijd
USA
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
3e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
1e etappe Mainfranken-Tour, U23
Etappe
GER
1e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Etappe
NED
2e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
4e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
21 juni
7e etappe deel b Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
7e etappe deel a Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Etappe
ITA
4e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
Gansingen
GP Oberes Fricktal
NE
Wedstrijd
SUI
1e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
NE
Etappe
ITA
Goes, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
1e etappe Kranj
GP Kranj
Etappe
SLO
2e etappe Mainfranken-Tour, U23
Etappe
GER
Nordhorn
Criterium
GER
1e etappe Pohár Hlas ľudu
Slovakopress
Etappe
SVK
2e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Etappe
NED
3e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
Sollerön
Solleröloppet
NE
Wedstrijd
SWE
4e etappe deel b Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
Tour de la Drôme
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
22 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.6
Individuele tijdrit
ITA
Binderveld
Binderveld-Nieuwerkerken
NE
Wedstrijd
BEL
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
1.5
Wedstrijd
ITA
5e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
Dr. Foots Race
NE
Criterium
NED
2e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
NE
Etappe
ITA
Haderslev
NE
Criterium
DEN
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kranj
GP Kranj
Etappe
SLO
Leioa
Premio Ayuntamiento de Leioa
NE
Wedstrijd
ESP
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Mainfranken-Tour, U23
Etappe
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Outrijve (V)
Criterium
BEL
Plzen (e)
Criterium
CZE
3e etappe Pohár Hlas ľudu
Slovakopress
Etappe
SVK
2e etappe Pohár Hlas ľudu
Slovakopress
Individuele tijdrit
SVK
3e etappe deel b RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Etappe
NED
3e etappe deel a RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.3
Etappe
FRA
4e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Individuele tijdrit
EST
5e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
Segura (b)
Prueba San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
6e etappe deel b Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
6e etappe deel a Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
Volta ao Conselho de Tavira
Volta ao Município de Tavira
NE
Wedstrijd
POR
23 juni
6e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
7e etappe Circuito Montañés
2.5
Individuele tijdrit
ESP
Edegem, Junioren (a)
Junior van het Jaar
NE
Wedstrijd
BEL
Filderstadt
Criterium
GER
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
NE
Etappe
ITA
GP Ostrowca Swietokrzyskiego
1.5
Wedstrijd
POL
Hart van Brabant Trofee
NE
Criterium
NED
Jülich
Rund um Jülich
NE
Criterium
GER
1e etappe deel b Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
1e etappe deel a Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Nieuwelingen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Mainfranken-Tour, U23
Etappe
GER
Marielyst
NE
Criterium
DEN
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Plzen (f)
Criterium
CZE
4e etappe Pohár Hlas ľudu
Slovakopress
Etappe
SVK
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.3
Etappe
FRA
Ruggell
Schellenberg Rundfahrt
NE
Criterium
LIE
Terhagen, Amateurs
Terhagen-Rumst
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.3
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe deel a Volta del Llagostí
NE
Etappe
ESP
1e etappe deel b Volta del Llagostí
NE
Individuele tijdrit
ESP
24 juni
8e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
Darmsheim
Criterium
GER
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Ritter Classic
NE
Criterium
DEN
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.3
Klimtijdrit
FRA
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
Velm, Amateurs
Velm-St Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Volta del Llagostí
NE
Etappe
ESP
25 juni
9e etappe Circuito Montañés
2.5
Etappe
ESP
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.3
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
26 juni
Albrandswaard
NE
Criterium
NED
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Slowakije
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
27 juni
5e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Individuele tijdrit
SUI
Zarautz
Prueba San Pelaio - Urdaneta Kronoigorea
NE
Klimtijdrit
ESP
28 juni
6e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
NE
Klimwedstrijd
AUT
29 juni
Grazen, Junioren
Grazen-Geetbets
NE
Wedstrijd
BEL
Lombardsijde (V)
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Wedstrijd
ITA
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.5
Wedstrijd
BEL
Relegem, Amateurs
Relegem - Asse
NE
Wedstrijd
BEL
30 juni
Anzegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Burlingame
NE
Criterium
USA
4e etappe Fitchburg Longsjo Classic
Etappe
USA
Gião, Nieuwelingen
Prémio C.D.C.R. Gião
NE
Criterium
POR
Gooik, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Haanja, Mountainbike
Haanja Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
CAN
Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Setúbal, Nieuwelingen
Prémio Juvenil Autoeuropa
NE
Criterium
POR
Sint-Brixuis-Rode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Turnhout (V)
Criterium
BEL
Turnhout, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Vuelta a Colombia
2.5
Etappe
COL
Zedelgem (c)
Grote Prijs Zedelgem, Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis