Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1998
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01 juni
2e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.4
Etappe
AUT
De Pinte (V) (a)
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hegi
GP Winterthur, Hegirennen
1.5
Wedstrijd
SUI
Incourt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Longerich
Köln
1.CRT
Criterium
GER
Luneray
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
Villers-Cotterêts
1.5
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.4
Etappe
ESP
Wolvertem, Amateurs
Wolvertem-Nerom
NE
Wedstrijd
BEL
02 juni
's-Heerenberg (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.4
Etappe
AUT
Atlanta (b)
First Union Invitational
Wedstrijd
USA
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
3e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.4
Etappe
ESP
03 juni
4e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.4
Etappe
AUT
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Helchteren
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Michelstadt
Rund um das Michelstädter Rathaus
NE
Criterium
GER
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.4
Etappe
ESP
04 juni
5e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.4
Etappe
AUT
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
4e etappe deel B Vuelta Castilla y Leon
2.4
Etappe
ESP
4e etappe deel A Vuelta Castilla y Leon
2.4
Etappe
ESP
05 juni
6e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.4
Etappe
AUT
Boom, Dernycriterium
Dernyrace
BEL
De Haan
Omloop van Duin en Polder
Criterium
BEL
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
06 juni
7e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.4
Etappe
AUT
Classique des Alpes
Wedstrijd
FRA
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
Heist
Omloop West-Vlaanderen, Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Humbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Llodio (c)
Memorial Claudio Pedruzo
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Rotselaar (V)
NE
Wedstrijd
BEL
07 juni
Ataun
Ataun Proba - San Martin Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Proloog
FRA
22e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
6e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Wedstrijd
ITA
Outgaarden, Amateurs
Outgaarden-Hoegaarden
NE
Wedstrijd
BEL
Philadelphia
USPro Ch'ship
1.2
Wedstrijd
USA
Philadelphia (V)
Liberty Classic
Wedstrijd
USA
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
Wedstrijd
BEL
Trucios-Turtzioz
Premio La Trinidad
NE
Wedstrijd
ESP
Wolvertem, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
08 juni
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
7e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Etappe
SRB
09 juni
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Freiburg
Criterium
GER
Groot-Ammers
Criterium
NED
Gullegem
Wedstrijd
BEL
8e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.5
Criterium
SRB
10 juni
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
Etappe
ITA
Kampioenschap van Gipuzkoa, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
1e etappe deel b Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
1e etappe deel a Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Individuele tijdrit
SWE
11 juni
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
Etappe
ITA
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
2e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
Singen
Criterium
GER
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
12 juni
Berlin, 1 km
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Keirin
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Sprint
CDM
Wereldbeker
GER
Berlin, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
GER
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
Etappe
ITA
Proloog GP Sport Noticias
NE
Ploegentijdrit
POR
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
3e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
13 juni
Achtkarspelen
Ronde van de Kerspelen
NE
Wedstrijd
NED
Coppa delle Nazione
1.5
Individuele tijdrit
ITA
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Gipf-Oberfrick
NE
Klimwedstrijd
SUI
4e etappe deel B Giro del Friuli Venezia Giulia
Individuele tijdrit
ITA
4e etappe deel A Giro del Friuli Venezia Giulia
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Novi Ligure
Memorial Fausto Coppi
Criterium
ITA
Ottawa (V)
CDM
Wedstrijd
CAN
2e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
2.5
Individuele tijdrit
NED
1e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
2.5
Etappe
NED
4e etappe deel b Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Individuele tijdrit
SWE
4e etappe deel a Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
Sprang-Capelle (V)
NE
Criterium
NED
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
Waarschoot (V)
NE
Wedstrijd
BEL
14 juni
Arrasate
G.P. San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
1.6
Wedstrijd
BEL
5e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
Etappe
ITA
Giro del Piave (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Harworth
Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race
Wedstrijd
GBR
Margraten
NE
Criterium
NED
Novo Mesto
GP Krka
1.5
Criterium
SLO
Oostmalle (V)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe OZ Wielerweekend
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen
2.5
Etappe
NED
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
5e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
Sint-Brixuis-Rode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
Varese (b)
Targa d'Oro Città di Varese
NE
Criterium
ITA
Wijk bij Duurstede (V)
NE
Criterium
NED
16 juni
Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
NE
Proloog
ITA
Proloog Tour de Beauce
GP de Beauce
Criterium
CAN
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
Etappe
CAN
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Proloog
SUI
Proloog Women's Challenge (V)
2.9.2
Individuele tijdrit
USA
17 juni
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
NE
Etappe
ITA
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
Etappe
CAN
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
1e etappe Women's Challenge (V)
2.9.2
Etappe
USA
Zwijndrecht, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
18 juni
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
2e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
NE
Etappe
ITA
1e etappe Pohár Hlas ľudu
Slovakopress
NE
Etappe
SVK
3e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
Etappe
CAN
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
1e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe Women's Challenge (V)
2.9.2
Etappe
USA
19 juni
Aachen
Criterium
GER
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
3e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
NE
Etappe
ITA
Hyères, 1 km
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Keirin
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Sprint
CDM
Wereldbeker
FRA
Hyères, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
FRA
2e etappe Pohár Hlas ľudu
Slovakopress
NE
Etappe
SVK
4e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
3e etappe Women's Challenge (V)
2.9.2
Etappe
USA
20 juni
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.5
Wedstrijd
BEL
4e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
NE
Etappe
ITA
4e etappe Pohár Hlas ľudu
Slovakopress
NE
Etappe
SVK
3e etappe Pohár Hlas ľudu
Slovakopress
NE
Individuele tijdrit
SVK
Ronde van Drenthe
1.5
Wedstrijd
NED
Ronde van Drenthe (V)
1.9.1
Wedstrijd
NED
Segura (b)
Prueba San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
Criterium
CAN
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
Waasmunster (V)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Women's Challenge (V)
2.9.2
Etappe
USA
21 juni
5e etappe deel B Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Individuele tijdrit
ITA
5e etappe deel A Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
5e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
NE
Etappe
ITA
Hernani
Prueba San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Plymouth
Criterium
USA
5e etappe Pohár Hlas ľudu
Slovakopress
NE
Etappe
SVK
6e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
Wezembeek-Oppem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Women's Challenge (V)
2.9.2
Etappe
USA
22 juni
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Individuele tijdrit
ESP
23 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHN
Romsée (V)
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
24 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Bonheiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
De Panne
Omloop van de Westkust
Wedstrijd
BEL
Gorredijk
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
Wedstrijd
BEL
Oetingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Tolosa (b)
Memorial Jose Maria Anza
NE
Wedstrijd
ESP
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Individuele tijdrit
SUI
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
25 juni
9e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Proloog Rheinland-Pfalz Rundfahrt
Ronde van Rijnland-Pfalz
2.5
Criterium
GER
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
8e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.HC
Etappe
ESP
26 juni
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
Open
Wedstrijd
GRE
10e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.5
Etappe
BEL
Este
GP Cementizillo
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Plzen (a)
Criterium
CZE
1e etappe Rheinland-Pfalz Rundfahrt
Ronde van Rijnland-Pfalz
2.5
Etappe
GER
27 juni
Athens Open Balkan Championship, Baan, 1 km, Elite/U23, Griekenland
Open
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
Open
Wedstrijd
GRE
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
Open
Wedstrijd
GRE
11e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.5
Etappe
BEL
1e etappe Llandeilo
Robert Hobbs Memorial Two Day
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
Outrijve (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Rheinland-Pfalz Rundfahrt
Ronde van Rijnland-Pfalz
2.5
Etappe
GER
1e etappe deel b Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
Etappe
FRA
1e etappe deel a Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
Etappe
FRA
28 juni
Asteasu (a)
San Pedro Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Bühl
Luk-Cup Bühl
1.4
Wedstrijd
GER
Champaign
Criterium
USA
3e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
2.5
Etappe
BEL
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Oplinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel b Rheinland-Pfalz Rundfahrt
Ronde van Rijnland-Pfalz
2.5
Etappe
GER
3e etappe deel a Rheinland-Pfalz Rundfahrt
Ronde van Rijnland-Pfalz
2.5
Etappe
GER
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
Etappe
FRA
Sint-Brixuis-Rode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wageningen (V)
NE
Criterium
NED
29 juni
4e etappe Rheinland-Pfalz Rundfahrt
Ronde van Rijnland-Pfalz
2.5
Etappe
GER
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
Derny
FRA
30 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Oostende
Criterium
BEL
5e etappe Rheinland-Pfalz Rundfahrt
Ronde van Rijnland-Pfalz
2.5
Etappe
GER
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
Etappe
FRA
Zomergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!