Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1976
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Buxton, Junioren
Manchester Velo Junior Peaks Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Castletown (V)
Manx Open 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Castletown, Junioren
Manx Open Junior 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Clitheroe
Clitheroe - Settle - Clitheroe Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Douglas
Manx Arms - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas
Willaston Circuit - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Chrono
Manx Open International Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
GBR
Douglas, Chrono (a)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glossop (a)
Glossop Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
London (q)
London - Battle - London, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Criterium
GBR
Macclesfield (b)
Macclesfield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Newgate Street
Finsbury Park Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nottingham, Junioren
Coventry to Nottingham Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Onchan, Junioren
Onchan Cup Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Peel, Criterium
Peel Kermesse
NE
Criterium
GBR
Rotherham
Universal Contractors Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Surrey
Fred Cowley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Ullenhall
G. Rogers Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Wirral
Wirral Festival of Sport
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Wirral
Wirral Festival of Sport
NE
Criterium
GBR
Yeovil
John Andrews Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
01 juni
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
5e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Pan American Championships, Baan, 1 km, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
02 juni
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Sint-Amandsberg
Criterium
BEL
03 juni
Bredene
Criterium
BEL
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nibbixwoud, Amateurs
Criterium
NED
7e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
04 juni
5e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
8e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
8e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Individuele tijdrit
NED
Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a los Valles Mineros
Etappe
ESP
05 juni
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hartlebury
Bromsgrove Olympique C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
6e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
2e etappe deel b Ronde van Limburg, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel a Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe deel B Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
3e etappe deel A Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Vuelta a los Valles Mineros
Etappe
ESP
06 juni
Ganshoren
Omloop van West-Brabant
Wedstrijd
BEL
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kloosterzande, Criterium
Intern. Pinkstercriterium
Criterium
NED
7e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nevele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
3e etappe deel b Ronde van Limburg, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
3e etappe deel a Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
4e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Criterium
COL
3e etappe deel B Vuelta a los Valles Mineros
Criterium
ESP
3e etappe deel A Vuelta a los Valles Mineros
Etappe
ESP
07 juni
Adinkerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hansweert
Criterium
NED
Hansweert (V)
NE
Criterium
NED
Hansweert, Amateurs
NE
Criterium
NED
Heusden, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Honsem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Linden, Nieuwelingen
Linden (Lubbeek)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
08 juni
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Gullegem
Wedstrijd
BEL
IJzendijke (V)
NE
Criterium
NED
8e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Ninove
GP Victor Standaert
Wedstrijd
BEL
09 juni
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Laarne
Criterium
BEL
9e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
10 juni
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Helchteren
Wedstrijd
BEL
1e etappe Lidice
NE
Individuele tijdrit
CZE
10e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Porto - Lisboa
Wedstrijd
POR
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
11 juni
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
11e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Rumbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
12 juni
Assent, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
Wedstrijd
BEL
22e etappe deel b Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
22e etappe deel a Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ITA
3e etappe Lidice
NE
Criterium
CZE
12e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Ooigem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ouwegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel a Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Individuele tijdrit
IRL
1e etappe deel b Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Ruiselede, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
13 juni
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Bogaarden, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Deurne, Amateurs
Deurne - Diest
NE
Wedstrijd
BEL
Heverlee, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kuringen, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Leffinge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Sauvenière, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Schalkhoven, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel A Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
4e etappe deel B Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Individuele tijdrit
SUI
Westrode
NE
Etappe
BEL
14 juni
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Ronse (b)
Criterium
BEL
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
15 juni
Belsele
Criterium
BEL
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
16 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
Emines, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
2e etappe deel b Tour de l'Aude
Etappe
FRA
2e etappe deel a Tour de l'Aude
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
17 juni
Calenzano
Criterium
ITA
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Sponden
Veterans - C.R.A. National Championship, Road, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
18 juni
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
9e etappe deel B Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Individuele tijdrit
SUI
9e etappe deel A Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
1e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
Zele
Wedstrijd
BEL
19 juni
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Pecrot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Sint-Jozef-Olen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
2e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
Zomergem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
20 juni
Aardenburg, Amateurs
Ronde Van Aardenburg
NE
Criterium
NED
Grammene, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
Nationaal kampioenschap
ESP
Plzen (a)
NE
Criterium
CZE
Prinsenbeek
NE
Criterium
NED
9e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Roosdaal, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
3e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
Wespelaar, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
21 juni
Erembodegem
Erembodegem-Terjoden
Wedstrijd
BEL
Ferrière-la-Grande
Criterium
FRA
22 juni
De Panne (a)
Wedstrijd
BEL
Dewsbury
Homecharm Paints Grand Prix, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Zomergem
Criterium
BEL
23 juni
Gooik, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
Etappe
AUT
24 juni
Nottingham, Criterium
T.I. - Raleigh Grand Prix Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Ruisbroek
Criterium
BEL
Proloog Tour de France
Proloog
FRA
Zerkegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
25 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
Attenrode-Wever, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de France
Etappe
FRA
26 juni
Berlicum (V)
NE
Criterium
NED
Brno
NE
Wedstrijd
CZE
Drogenbos
Criterium
BEL
Machelen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
Schepdaal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de France
Etappe
FRA
27 juni
Cleckheaton, Junioren
Division Championship West Yorkshire, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Kent, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Sussex, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship East Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South West London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship West London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Berks - Oxon -Bucks, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Birmingham, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Coventry, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Devon & Cornwall, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship East Anglian, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship East Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Essex, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South East London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Wedstrijd
GBR
Division Championship South East Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Teeside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Wessex, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship West Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Western, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Egem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Glasgow
Scottish National Championship 50 Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Haasrode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Heikruis, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hinckley
Hinckley and Barwell Co-op Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
Nationaal kampioenschap
SUI
Overijse, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Schijndel (V)
Lus van Schijndel
NE
Criterium
NED
Snellegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Taunton, Junioren
Division Championship Western, Road, Junior, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
3e etappe Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
Wilsele
GP Frans Verbeeck
Wedstrijd
BEL
28 juni
Beveren
Beveren-Leie
Criterium
BEL
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wavre, Amateurs
NE
Criterium
BEL
29 juni
Nieuwpoort
Criterium
BEL
Schriek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint Jansteen (V)
NE
Criterium
NED
5e etappe deel a Tour de France
WT/WT/GT
Ploegentijdrit
FRA
5e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
30 juni
Brügg bei Biel
Criterium
SUI
Lurgan
Lurgan Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Luton
C.C. Luton - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
6e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!