Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1962
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Cleckheaton, Junioren
Division Championship West Yorkshire, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Great Yarmouth (a)
Tour of East Anglia
NE
Wedstrijd
GBR
Lichfield
Oldbury & District C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lincoln
Witham Valley Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
London (ac)
Chequers Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Louvroil (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 10 Mijl, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nottingham, Junioren
Coventry to Nottingham Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Oxford
Oxford City R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Strombeek-Bever, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Uttoxeter
Long Eaton Paragon C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 juni
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
02 juni
Biel-Bienne - Magglingen
NE
Klimwedstrijd
SUI
6e etappe deel A Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
6e etappe deel B Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
Este
GP Cementizillo
NE
Wedstrijd
ITA
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Mouscron (a)
Criterium
BEL
1e etappe deel B Ronde van Limburg, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe deel A Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
Vorst - Brussel/Bruxelles
GP Dulieu
Wedstrijd
BEL
Zwevegem, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
03 juni
Antwerpen, Amateurs
Antwerpen
NE
Wedstrijd
BEL
Beauvechain, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Braine-l'Alleud
GP du Brabant Wallon
Wedstrijd
BEL
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Esch, Amateurs
Esch
NE
Criterium
LUX
Evergem (a)
Ronde van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Geel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Gilze-Rijen
NE
Criterium
NED
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Jeuk, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Onafhankelijken, België
Wedstrijd
BEL
Kontich, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lebbeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Nieuwelingen (b)
Londerzeel-Sint Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Oelegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pamel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pirbright
Weybridge Wheelers - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Rijen
Criterium
NED
2e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
04 juni
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Koersel
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
05 juni
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Gullegem
Wedstrijd
BEL
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
06 juni
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
07 juni
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
08 juni
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
09 juni
Aalst
Schelde-Dender-Leie
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Amateurs
De Pinte
NE
Wedstrijd
BEL
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kortenhoef
Criterium
NED
Mechelen, Amateurs (b)
Muizen
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
10 juni
Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
Buggenhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dendermonde, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ganshoren
Omloop van West-Brabant
Wedstrijd
BEL
Genk
Omloop van Limburg
Wedstrijd
BEL
Kapellen, Amateurs
Kapellen-Glabbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Labastide-d'Armagnac
Criterium
FRA
Marke, Amateurs
Marke-Ieper-Marke
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Amands, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Welle, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
11 juni
Cras-Avernas (a)
Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Hansweert, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
1e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Ploegentijdrit
BEL
Sint-Kwintens-Lennik, Amateurs
Sint-Kwintens-Lennik
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Amateurs
Wolvertem-Nerom
NE
Wedstrijd
BEL
12 juni
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Ninove
GP Victor Standaert
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
13 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
3e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
14 juni
Koksijde
Wedstrijd
BEL
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
4e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
1e etappe Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Ploegentijdrit
FRA
Tervuren
Criterium
BEL
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
15 juni
5e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
5e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
2e etappe Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
16 juni
Erembodegem (a)
Criterium
BEL
Jette, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
6e etappe Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
3e etappe Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
deel 1 Wezembeek-Oppem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Willebroek (b)
Criterium
BEL
17 juni
Baal, Nieuwelingen
Baal - Tremelo
NE
Wedstrijd
BEL
Barcelona - Granollers
Trofeo Jaumandreu
NE
Wedstrijd
ESP
Douglas
Manx Invitation 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Douglas, Chrono (a)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Forlì
Castrocaro Terme
Individuele tijdrit
ITA
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lier
Omloop van Midden-België
Wedstrijd
BEL
7e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
7e etappe deel b Ronde van België, Onafhankelijken
Individuele tijdrit
BEL
7e etappe deel a Ronde van België, Onafhankelijken
Etappe
BEL
4e etappe deel b Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Etappe
FRA
4e etappe deel a Ronde van Frans Vlaanderen / Ronde Des Flandres, Onafhankelijken
NE
Individuele tijdrit
FRA
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Sint Jansteen
NE
Wedstrijd
NED
Sint-Laureins-Berchem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tessenderlo, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Klimtijdrit
SUI
deel 2 Wezembeek-Oppem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Willebroek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
18 juni
Bornem
Wedstrijd
BEL
Diepenbeek
Criterium
BEL
Douglas
Willaston Circuit - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Ferrière-la-Grande
Criterium
FRA
Guéret (b)
G.P. de la Trinité
Wedstrijd
FRA
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
8e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
9e etappe Milk Race
Tour of Britain
Individuele tijdrit
GBR
Onchan, Junioren
Onchan Cup Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
19 juni
Douglas
Premier Trophy
Wedstrijd
GBR
Machelen
Criterium
BEL
10e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Ossendrecht
Criterium
NED
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
20 juni
Bergen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Douglas (V)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
11e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Peel, Criterium
Peel Kermesse
NE
Criterium
GBR
Sallanches (a)
Criterium
FRA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Zwijndrecht
Criterium
BEL
21 juni
Douglas (V)
Ben My Chree Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Fleurus (a)
Criterium
BEL
Gouda, Amateurs
Criterium
NED
Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Tienen
Tienen-Potterie / Open
Wedstrijd
BEL
22 juni
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
13e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
23 juni
Deurle, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Izenberge, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel
Kessel - Lier
Wedstrijd
BEL
Oost-Souburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
24 juni
Betekom
Omloop Hageland-Zuiderkempen
Wedstrijd
BEL
Buggenhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Edingen, Amateurs
Enghien
NE
Wedstrijd
BEL
Hulst, Amateurs (a)
Boschkapelle
NE
Criterium
NED
Romershoven, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Amands, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Genesius-Rode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tisselt, Amateurs
Tisselt
NE
Wedstrijd
BEL
Torhout (a)
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Zemst, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zottegem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
25 juni
Saint-Omer
Criterium
FRA
Sint Jansteen
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe deel b Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
26 juni
Overpelt
Criterium
BEL
3e etappe Tour de France
Etappe
FRA
27 juni
Anzegem
Criterium
BEL
Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
Wedstrijd
ITA
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
28 juni
Heusden-Zolder
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de France
Etappe
FRA
29 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
6e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
30 juni
Baasrode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Mouscron
Circuit des régions frontalières Mouscron, Omloop van de grensstreek Moeskroen
Wedstrijd
BEL
Scheldewindeke, Amateurs
Scheldewindeke
NE
Wedstrijd
BEL
Schellebelle, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden