Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1960
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Buxton, Junioren
Manchester Velo Junior Peaks Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Cleckheaton, Junioren
Division Championship West Yorkshire, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South West London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Midlands, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Teeside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Chrono (a)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland Road Race Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
1e etappe Great Yarmouth (a)
Tour of East Anglia
NE
Etappe
GBR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Kent
Kentish Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Littleborough, Junioren
Blackstone Edge Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield (b)
Macclesfield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newcastle, Chrono
Jesmond 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Onchan, Junioren
Onchan Cup Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Staffordshire, Junioren
Division Championship North Staffordshire, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
01 juni
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
Goteburg, Amateurs
NE
Wedstrijd
SWE
2e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
02 juni
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
03 juni
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
04 juni
1e etappe Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Etappe
FRA
5e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
1e etappe Driedaagse van West-Vlaanderen, Onafhankelijken
Etappe
BEL
Evergem (a)
Ronde van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Wuustwezel
Criterium
BEL
05 juni
Belvès
Criterium
FRA
2e etappe Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Etappe
FRA
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Dikkelvenne (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Driedaagse van West-Vlaanderen, Onafhankelijken
Etappe
BEL
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Labastide-d'Armagnac
Criterium
FRA
Lokeren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel a Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
Rotselaar, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Schriek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Testelt, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
06 juni
Balen-Neet (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Brustem
Brustem - Remouchamps - Brustem
Wedstrijd
BEL
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
Etappe
FRA
7e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
7e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
3e etappe Driedaagse van West-Vlaanderen, Onafhankelijken
Etappe
BEL
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Ertvelde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kampenhout, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Okselaar, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Saint-Pierre-le-Moûtier
Criterium
FRA
Vrasene, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
07 juni
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Gullegem
Wedstrijd
BEL
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Soignies
Wedstrijd
BEL
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Wolvertem, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
08 juni
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
4e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
8e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
09 juni