Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1953
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield (b)
Macclesfield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Pangbourne, Chrono
Belle Vue C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Uttoxeter
Long Eaton Paragon C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 juni
Brussel/Bruxelles - Couvin
Wedstrijd
BEL
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe deel b Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
4e etappe deel a Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Individuele tijdrit
LUX
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
02 juni
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
5e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
03 juni
Stene
Stene - Oostende
Criterium
BEL
6e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Individuele tijdrit
ESP
04 juni
Alger, Zesdaagse
Six Nuits d'Alger
NE
Zesdaagse
ALG
Bierbeek
Criterium
BEL
Knokke-Heist
Heist-aan-zee
Criterium
BEL
7e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
Etappe
ESP
06 juni
Armentières
Prix de la Libération
Criterium
FRA
07 juni
Aalst
Schelde-Dender-Leie
Wedstrijd
BEL
Bern
Nord-West Schweizer Rundfahrt, Tour du Nord-Ouest
Wedstrijd
SUI
Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
Circuit de l'Indre
Wedstrijd
FRA
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Emelgem
West Vlaams Criterium
Criterium
BEL
Hannover
Grosser Strassenpreis von Hannover
Criterium
GER
Lier
Omloop van Midden-België
Wedstrijd
BEL
Marseille (g)
GP de l'Humanité
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Rotterdam
Wedstrijd
NED
Telford
Circuit of the Wrekin
NE
Wedstrijd
GBR
Wijgmaal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
08 juni
2e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Roskilde, Amateurs
Stjerneløbet
NE
Criterium
DEN
09 juni
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Estella
Campeonato Vasco Navarro de Montaña
NE
Wedstrijd
ESP
Gullegem
Wedstrijd
BEL
Tremelo
Criterium
BEL
10 juni
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
12 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
13 juni
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Forfar
Forfarshire R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
2e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
14 juni
Antwerpen (a)
GP Stad Antwerpen
Criterium
BEL
Autun
Criterium
FRA
Brussel/Bruxelles - Bost
Wedstrijd
BEL
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Giro della Romagna
Wedstrijd
ITA
Le Havre (b)
GP du Havre Libre
Criterium
FRA
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
Wedstrijd
BEL
Leuven - Haillot
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Paris - Limoges
Wedstrijd
FRA
Ripponden
Tour of the Pennines Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Tour du Nord
Etappe
FRA
15 juni
Felletin
Prix Martini
Criterium
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Oostende
Criterium
BEL
Zaventem, Onafhankelijken
Criterium
BEL
16 juni
Heule
NE
Wedstrijd
BEL
17 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Zwijndrecht
Criterium
BEL
18 juni
2e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
19 juni
Koksijde
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Individuele tijdrit
SUI
20 juni
Oostburg
Criterium
NED
Romford
Romford Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
21 juni
Guadarrama
Clasica a los Puertos
Wedstrijd
ESP
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Onafhankelijken, België
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
Nationaal kampioenschap
FRA
5e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
Schwenningen
GP Veith
Wedstrijd
GER
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
22 juni
Moulins-Engilbert
Criterium
FRA
Paris - Bourges
Wedstrijd
FRA
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
23 juni
Staden
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
24 juni
Giro della Toscana
Wedstrijd
ITA
Ronde van Drenthe
NE
Wedstrijd
NED
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
26 juni
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
27 juni
Schoondijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
28 juni
Bourg
Bourg - Genève - Bourg
Wedstrijd
FRA
Grosseto
GP Massaua-Fossati
Wedstrijd
ITA
Hanret, Criterium
Criterium
BEL
Hoeilaart
Hoeilaart - Diest - Hoeilaart
Wedstrijd
BEL
Maldegem
Criterium
BEL
Miniac-Morvan
NE
Criterium
FRA
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
Wedstrijd
FRA
Nantes (d)
Nantes - Angers - Nantes
Wedstrijd
FRA
29 juni
Ruisbroek
Criterium
BEL
Torhout (a)
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
30 juni
Overpelt
Criterium
BEL
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!