Alle wedstrijden

Toon:


01  mei


 
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
POL 
 
POL 
 
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
ITA 
 
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
GER 
 
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
GER 
 
CZE 
 
4e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
Harchies
GP de l'Administration Communale
BEL 
 
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
BRA 
 
BEL 
 
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
ESP 
 
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
LIE 
 
BEL 
 
Mercedes
Mercedes ROU
URU 
 
SVK 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Nenzing
GP Vorarlberg
AUT 
 
RSA 
 
BEL 
 
Salta
Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
ARG 
 
Stok, Elite/U23 (V)
Kortenaken-Stok
BEL 
 
Stok, Junioren (V)
Kortenaken-Stok
BEL 
 
BEL 
 
ITA 
 
FRA 
 
ALG 
 
THA 
 
CHN 
 
LAT 
 
Zadar
Memorial Damir Zdrilica
CRO 
 

02  mei


 
POL 
 
RUS 
 
CZE 
 
Raciaz
Memorial Romana Sieminskiego
POL 
 
ALG 
 
THA 
 
CHN 
 

03  mei


 
POL 
 
RUS 
 
Kortenaken (b)
Kortenaken-Stok
BEL 
 
Lubawa, Criterium
Edmunda Groszkowskiego
POL 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
 
 
 
 
 
 
USA 
 
FRA 
 
TUR 
 
CHN 
 
1e etappe Yorkshire (V)
Tour de Yorkshire
GBR 
 
1e etappe Yorkshire 3 day
Tour de Yorkshire Three Day
GBR 
 
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

04  mei


 
RUS 
 
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
USA 
 
FRA 
 
SRI 
 
ALG 
 
TUR 
 
ESP 
 
MEX 
 
2e etappe Yorkshire (V)
Tour de Yorkshire
GBR 
 
2e etappe Yorkshire 3 day
Tour de Yorkshire Three Day
GBR 
 
2e etappe deel a Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 
2e etappe deel b Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

05  mei


 
1e etappe Berri (a)
Tour of the Riverland
AUS 
 
NZL 
 
BRA 
 
Deva
Turul Deva
ROM 
 
SRB 
 
SRB 
 
RUS 
 
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
UKR 
 
UKR 
 
 
 
DEN 
 
USA 
 
FRA 
 
SRI 
 
Sundvolden
Sundvolden GP
NOR 
 
SUI 
 
ALG 
 
TUR 
 
IRL 
 
Vantaa
Seutulan Kierros
FIN 
 
ESP 
 
Wittenberg
Rund um die Wittenberger Altstadt
GER 
 
3e etappe Yorkshire 3 day
Tour de Yorkshire Three Day
GBR 
 
3e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

06  mei


 
Bergen, Chrono
Straumemilen
NOR 
 
2e etappe Berri (a)
Tour of the Riverland
AUS 
 
BRA 
 
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
ITA 
 
Ekurhuleni
100 Cycle Challenge
RSA 
 
Ekurhuleni (V)
100 Cycle Challenge
RSA 
 
Esztergom
Kínok Kínja
HUN 
 
RUS 
 
BEL 
 
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
Helchteren (V)
Trofee Maarten Wynants
BEL 
 
Heule
GP LAMAIRE MOTORS - CLASSIC
BEL 
 
Houthalen/Helchteren (c)
Trofee Maarten Wynants
BEL 
 
Kayl
Festival de la Petite Reine LC Kayl
LUX 
 
Korbeek-Lo, Junioren
Vlaams-Brabantse Pijl
BEL 
 
PER 
 
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
AUT 
 
 
 
 
 
CHN 
 
Podpec, Chrono, Amateurs
Marostarjev Kronometer
SLO 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
NZL 
 
USA 
 
FRA 
 
Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
LTU 
 
SRI 
 
NED 
 
CAN 
 
ALG 
 
TUR 
 
IRL 
 
Valls
Memorial Xavier Tondo
ESP 
 
ESP 
 
MEX 
 
MEX 
 
4e etappe Yorkshire 3 day
Tour de Yorkshire Three Day
GBR 
 
4e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

07  mei


 
BUL 
 
CHN 
 
CAN 
 
ALG 
 
IRL 
 

08  mei


 
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BUL 
 
CHN 
 
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
Rokycany
GP Borgeres
CZE 
 
San Marino
Lago di Faetano
SMR 
 
BEN 
 
LAT 
 

09  mei


 
ESP 
 
LUX 
 
CZE 
 
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BUL 
 
CYP 
 
CYP 
 
CYP 
 
CYP 
 
CHN 
 
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
BEN 
 

10  mei


 
ESP 
 
Buchholz
GP Buchholz
GER 
 
Diessenhofen
Auffahrtskriterium Diessenhofen
SUI 
 
LUX 
 
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
Isières
GP José Dubois - Isières Ind.
BEL 
 
LAT 
 
Kumtich, Elite/U23
Kumtich-Tienen
BEL 
 
BEL 
 
NED 
 
BUL 
 
Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
FRA 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BEL 
 
Outrijve, Junioren
Omloop der 3 provincies
BEL 
 
CHN 
 
BEL 
 
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
1e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
Reykjarnes
Reykjarnes Tournament
ISL 
 
FIN 
 
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
SUI 
 
BEN 
 
SWE 
 
SWE 
 
GBR 
 
Walhain
Grand Prix Emile Degueldre
BEL 
 
Wielsbeke
Lenteprijs IC 1 and 2
BEL 
 
Wodecq
GP Dany Rasson
BEL 
 

11  mei


 
1e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
ARG 
 
ESP 
 
LUX 
 
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
GUA 
 
BUL 
 
RUS 
 
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
POL 
 
POL 
 
BEN 
 
PAK 
 
SWE 
 
ESP 
 

12  mei


 
Aalburg (V)
7-Dorpenomloop
NED 
 
2e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
ARG 
 
ESP 
 
Budapest (d)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary
HUN 
 
TPE 
 
URU 
 
PAR 
 
LUX 
 
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
AUS 
 
GUY 
 
GUA 
 
GER 
 
BEL 
 
RUS 
 
Pollare
Trofee van Oost-Vlaanderen IC 2
BEL 
 
Princetown, Chrono
Mother's Day Time Trial
CAN 
 
Puivelde
Puivelde Koerse Belsele
BEL 
 
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
Rajamäki
Bioracer Evoc Gp
FIN 
 
Rijsoord (V)
Draai rond de Kraai
NED 
 
Rijssen
Ronde van Overijssel
NED 
 
Rooiwal
BSSS Winter Sportive Plot Opskop
RSA 
 
POL 
 
EST 
 
UKR 
 
BEN 
 
FRA 
 
FRA 
 
PAK 
 
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
SWE 
 
JPN 
 
Valladolid
GP Villa de Mojados
ESP 
 
ESP 
 
Zandhoven
Pulderbos GP Juul Marinus IC 2 Nat.
BEL 
 

13  mei


 
Ahlen
Lambert-Gombert Gedächtnisrennen
GER 
 
ESP 
 
SRB 
 
Bray
Shay Elliott Memorial
IRL 
 
Carrara
GP Industrie del Marmo
ITA 
 
MDA 
 
TPE 
 
PAR 
 
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
BEL 
 
SRB 
 
Farum
Road Bike Shop Løbet/ABC
DEN 
 
LUX 
 
Flacq
GP D\\\'Altéo
MRI 
 
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
GUY 
 
GUA 
 
MAR 
 
BEL 
 
Lincoln
Lincoln Grand Prix
GBR 
 
Londerzeel (e)
Londerzeel-Sint Jozef
BEL 
 
CYP 
 
CYP 
 
NED 
 
BEL 
 
BEL 
 
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
4e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
NED 
 
Saint Paul
Saint-Paul's Bay ByPass
MLT 
 
San Miguelito
Reto a Los Altos de Santa María
PAN 
 
NOR 
 
BEL 
 
POL 
 
Thika
Gatamaiyu Forest Classic
KEN 
 
UKR 
 
BEN 
 
FRA 
 
PAK 
 
USA 
 
NED 
 
Uppsala
Skandis GP
SWE 
 
JPN 
 
Verrebroek
GP Wase Polders
BEL 
 
ESP 
 
COL 
 
CHI 
 

14  mei


 
GUY 
 
RUS 
 
RUS 
 
5e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
Taranaki
Round the Mountain classic
NZL 
 
USA 
 
COL 
 

15  mei


 
BEL 
 
ITA 
 
BEL 
 
Rapid City
Spring Creek Time Trial
USA 
 
Reno
Air Center Criterium
USA 
 
6e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
USA 
 
GBR 
 
COL 
 
LAT 
 

16  mei


 
POL 
 
CZE 
 
ITA 
 
Puivelde
Belsele Individueel
BEL 
 
7e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
USA 
 
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
COL 
 

17  mei


 
POL 
 
Durango (V)
Emakumeen Saria
ESP 
 
ITA 
 
8e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
FRA 
 
USA 
 
USA 
 
2e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
GBR 
 
COL 
 

18  mei


 
POL 
 
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
ITA 
 
1e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour
FRA 
 
CZE 
 
9e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
USA 
 
3e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
ESP 
 
COL 
 

19  mei


 
POL 
 
Beasain (a)
Loinatz Proba
ESP 
 
RSA 
 
CAN 
 
Castelfidardo (d)
GP Santa Rita
ITA 
 
2e etappe deel b Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
2e etappe deel a Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
EST 
 
ESP 
 
NOR 
 
RWA 
 
BEL 
 
ITA 
 
BEL 
 
SVK 
 
MEX 
 
MEX 
 
BEL 
 
BEL 
 
2e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour
FRA 
 
Pelham
Niagara Classic - Steve Bauer Classic
CAN 
 
BEL 
 
CZE 
 
USA 
 
FRA 
 
FRA 
 
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
USA 
 
USA 
 
4e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
FRA 
 
Tuzla
25 Maj
BIH 
 
Velence
Tour de Velencei-to
HUN 
 
ESP 
 
COL 
 
SWE 
 
Wilmington
Wilmington GP
USA 
 

20  mei


 
Averbode
Averbode IC 2 Sinksenkoers
BEL 
 
POL 
 
IND 
 
MRI 
 
CAN 
 
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
ITA 
 
3e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
EST 
 
ESP 
 
NOR 
 
NOR 
 
ITA 
 
POR 
 
Kansanshi
Mine 2 Mine Race
ZAN 
 
Komenda
VN Obcine Komenda
SLO 
 
BEL 
 
Lieshout
Ronde van Lieshout
NED 
 
COL 
 
SVK 
 
NED 
 
BOT 
 
BOT 
 
BOT 
 
BOT 
 
BOT 
 
BOT 
 
MEX 
 
MEX 
 
Oberhausen
nt. Grosser Preis der Möbelstadt Rück
GER 
 
3e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour
FRA 
 
Quillota
Conmemoracion Glorias Navales
CHI 
 
IRL 
 
CZE 
 
FRA 
 
Rosendal
Fuji Peloton GP
FIN 
 
Saint John (a)
Fig Tree Hill Road Race
ANT 
 
ESA 
 
BEL 
 
PER 
 
FRA 
 
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
JPN 
 
5e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
PHI 
 
FRA 
 
FRA 
 
Veldhoven
Omloop der Kempen
NED 
 
Veldhoven (V)
GP Groenen Groep
NED 
 
ESP 
 
MEX 
 
SWE 
 
Walhain-Saint-Paul
GP Léon Robert
BEL 
 
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
BEL 
 

21  mei


 
NED 
 
Baden
Memorial Leo Wirth
GER 
 
CAN 
 
Borsbeek (a)
Stan Ockers Classic - Borsbeek Individueel
BEL 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
ESP 
 
NOR 
 
DEN 
 
FRA 
 
BEL 
 
IRL 
 
3e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
JPN 
 
PHI 
 

22  mei


 
ESP 
 
ITA 
 
IRL 
 
NOR 
 
4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
JPN 
 
PHI 
 
GBR 
 
LAT 
 

23  mei


 
NED 
 
CZE 
 
ITA 
 
BEL 
 
IRL 
 
BEL 
 
NOR 
 
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
JPN 
 
PHI 
 
ESP 
 

24  mei


 
VIE 
 
ITA 
 
HUN 
 
IRL 
 
BEL 
 
NOR 
 
SUI 
 
JPN 
 
ESP 
 

25  mei


 
ALG 
 
ITA 
 
HUN 
 
NOR 
 
NED 
 
IRL 
 
BEL 
 
Tel Aviv
Forest Defenders
ISR 
 
SUI 
 
EST 
 
JPN 
 
Vannes - Plumelec (V)
La Classique Morbihan
FRA 
 
ESP 
 

26  mei


 
Appelscha (V)
Ronde van Zuid-Oost Friesland
NED 
 
USA 
 
1e etappe Dubai
Nas Sports Festival
UAE 
 
1e etappe Durango
Iron Horse Classic
USA 
 
ITA 
 
HUN 
 
NOR 
 
1e etappe Kekaha
Pedal to the Meadow
USA 
 
Pieve di Soligo, Junioren
Trofeo Dorigo Porte, GP GD Dorigo Porte
ITA 
 
MRI 
 
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
FRA 
 
Plumelec (V)
GP Plumelec-Morbihan
FRA 
 
Puttershoek
Omloop van Hoeksche Waard
NED 
 
IRL 
 
BEL 
 
Soligo, Chrono, Junioren
Eccellenze Valli del Soligo
ITA 
 
CAN 
 
CMR 
 
SUI 
 
SUI 
 
EST 
 
JPN 
 
GBR 
 
ESP 
 
ESP 
 
MEX 
 
NED 
 
Winston-Salem, Criterium
Winston-Salem Cycling Classic
USA 
 
1e etappe Zalau
Velo Tur RGT Salaj
ROM 
 

27  mei


 
Appelscha
Ronde van Zuid-Oost Friesland
NED 
 
Barcelona
Clasico Oriental
VEN 
 
Beneditinos, Chrono
Desafio 100 Km Oswaldo Marques
BRA 
 
BEL 
 
VIE 
 
FRA 
 
Buenos Aires
Gran Fondo Buenos Aires
ARG 
 
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
FRA 
 
Cham
Cham-Hagendorn
SUI 
 
Cham (V)
Cham-Hagendorn
SUI 
 
2e etappe Durango
Iron Horse Classic
USA 
 
Famagusta
Famagusta Sprint Race
CYP 
 
ITA 
 
Gooik (V) (a)
Gooik - Geraardsbergen - Gooik
BEL 
 
MLT 
 
NOR 
 
Hong Kong (g)
Hong Kong Road Race 6
HKG 
 
2e etappe Kekaha
Pedal to the Meadow
USA 
 
3e etappe Kekaha
Pedal to the Meadow
USA 
 
BEL 
 
FJI 
 
Kotem
Kotem-Maasmechelen
BEL 
 
Laarne (a)
GP Etienne de Wilde IC 1
BEL 
 
HON 
 
Maleizen
Maleizen-Overijse
BEL 
 
SVK 
 
Mumbai - Mahad
Mumbia - Mahad Cyclothon
IND 
 
USA 
 
BEL 
 
BEL 
 
Oostnieuwkerke
Oostnieuwkerke-Sleihage Grote Prijs Electro GABRIEL GEVAERT.
BEL 
 
Ouagadougou (e)
GP des Caisses Populaires
BUR 
 
FRA 
 
Pescara
Trofeo Matteotti
ITA 
 
MRI 
 
IRL 
 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
BEL 
 
Saint John
AWU Challenge Antigua Workers Union
ANT 
 
 
 
 
 
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
EST 
 
CAN 
 
CAN 
 
CIV 
 
CMR 
 
SUI 
 
JPN 
 
ESP 
 
ESP 
 
MEX 
 
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
BEL 
 
NED 
 
2e etappe Zalau
Velo Tur RGT Salaj
ROM 
 

28  mei


 
USA 
 
2e etappe Dubai
Nas Sports Festival
UAE 
 
POR 
 
Kemzeke
Memorial Andre De Bliek
BEL 
 
Kester
Ereprijs Rene Deridder.
BEL 
 
Montebelluna
Cycling Stars Criterium
ITA 
 
Somerville
Tour of Somerville
USA 
 
GER 
 
CIV 
 
CMR 
 
GBR 
 
Winston-Salem
Winston-Salem Cycling Classic
USA 
 
Winston-Salem (V)
Winston-Salem Classic
USA 
 

29  mei


 
VIE 
 
ALG 
 
NED 
 
POR 
 
Gullegem
Gullegem Koerse Individueel
BEL 
 
 
 
 
 
GER 
 
CIV 
 
CMR 
 
GBR 
 
LAT 
 

30  mei


 
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NAM 
 
CZE 
 
POR 
 
POR 
 
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tabor, Criterium
Táborské Okruhy
CZE 
 
GER 
 
KOR 
 
CIV 
 
Proloog Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
LUX 
 

31  mei


 
BEL 
 
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
POR 
 
Kielce, Criterium
O Puchar Mariana Formy
POL 
 
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
Santo Domingo
Clasico Memoriam a los Caidos - Aniversario Club Fenix
DOM 
 
GER 
 
KOR 
 
JPN 
 
CIV 
 
CIV 
 
LUX 
 
CMR 
 
KOS 
 
GBR 
 
Proloog Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
CZE