Alle wedstrijden

Toon:


01  mei


 
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
POL 
 
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
GER 
 
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
GER 
 
BEL 
 

02  mei


 
RUS 
 
Raciaz
Memorial Romana Sieminskiego
POL 
 

03  mei


 
FRA 
 
1e etappe Yorkshire (V)
Tour de Yorkshire
GBR 
 
1e etappe Yorkshire 3 day
Tour de Yorkshire Three Day
GBR 
 
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

04  mei


 
ALG 
 
ESP 
 

05  mei


 
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
Sundvolden
Sundvolden GP
NOR 
 

06  mei


 
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
ITA 
 
Ekurhuleni
100 Cycle Challenge
RSA 
 
Ekurhuleni (V)
100 Cycle Challenge
RSA 
 
BEL 
 
FRA 
 
Helchteren (V)
Trofee Maarten Wynants
BEL 
 
Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 

08  mei


 
Baku - Khizy
Baku-Khizi Eco
AZE 
 
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 

09  mei


 
LUX 
 
AZE 
 
1e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
TUN 
 
CHN 
 

10  mei


 
TUR 
 

11  mei


 
POL 
 
ESP 
 

12  mei


 
Bratislava
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
SVK 
 
Rijssen
Ronde van Overijssel
NED 
 
FRA 
 
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
SWE 
 

13  mei


 
Budapest (d)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary
HUN 
 
Carrara
GP Industrie del Marmo
ITA 
 
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
BEL 
 
CYP 
 
NED 
 
USA 
 

14  mei


 
Taranaki
Round the Mountain classic
NZL 
 
UKR 
 

16  mei


 
POL 
 
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 

17  mei


 
Durango (V)
Emakumeen Saria
ESP 
 
FRA 
 
USA 
 

18  mei


 
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
1e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour
FRA 
 
FRA 
 

19  mei


 
NED 
 
ESP 
 
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
FRA 
 

20  mei


 
IRL 
 
JPN 
 

22  mei


 
NOR 
 

23  mei


 
BEL 
 

24  mei


 
SUI 
 

25  mei


 
NOR 
 
EST 
 
Vannes - Plumelec (V)
La Classique Morbihan
FRA 
 

26  mei


 
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
FRA 
 
Plumelec (V)
GP Plumelec-Morbihan
FRA 
 

27  mei


 
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
FRA 
 
Cham
Cham-Hagendorn
SUI 
 
Gooik (V) (a)
Gooik - Geraardsbergen - Gooik
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
Pieve di Soligo, Junioren
Trofeo Dorigo Porte, GP GD Dorigo Porte
ITA 
 
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
BEL 
 

28  mei


 
GER 
 
Winston-Salem
Winston-Salem Cycling Classic
USA 
 
Winston-Salem (V)
Winston-Salem Classic
USA 
 

29  mei


 
1e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

30  mei


 
KOR 
 
LUX 
 
BRA 
 

31  mei


 
FRA 
 
POL 
 
JPN 
 
1e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
CZE