Alle wedstrijden

Toon:


01  mei


 
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
POL 
 
POL 
 
El Vigia
Clasico Primero de Mayo
VEN 
 
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
GER 
 
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
GER 
 
CZE 
 
2e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
Harchies
GP de l'Administration Communale
BEL 
 
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
BRA 
 
 
 
BEL 
 
SEY 
 
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
ESP 
 
BEL 
 
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
LIE 
 
SVK 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Nenzing
GP Vorarlberg
AUT 
 
RSA 
 
Salta
Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
ARG 
 
San Nicolas
Homenaje a José Velázquez
ARG 
 
BEL 
 
 
 
FRA 
 
THA 
 
IRL 
 
ESP 
 
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
BEL 
 

02  mei


 
POL 
 
3e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
PAK 
 
Raciaz
Memorial Romana Sieminskiego
POL 
 
 
 
THA 
 

03  mei


 
RUS 
 
CZE 
 
4e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
Lubawa, Criterium
Edmunda Groszkowskiego
POL 
 
Prostejov, Keirin
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
Prostejov, Omnium
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
Prostejov, Omnium (V)
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
Prostejov, Omnium, Junioren
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
Prostejov, Ploegsprint
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
Prostejov, Puntenkoers
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
Prostejov, Puntenkoers (V)
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
CZE 
 
Prostejov, Scratch
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
Prostejov, Scratch (V)
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
Prostejov, Scratch, Junioren
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
Prostejov, Sprint
GP CZECH CYCLING FEDERATION
CZE 
 
USA 
 
FRA 
 
 
 
AZE 
 
THA 
 

04  mei


 
ISR 
 
BEL 
 
 
 
 
 
USA 
 
FRA 
 
 
 
AZE 
 
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

05  mei


 
ISR 
 
ISR 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
NZL 
 
RUS 
 
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
ESP 
 
GRE 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
 
 
ITA 
 
USA 
 
FRA 
 
POL 
 
 
 
AZE 
 
CHN 
 
GUA 
 
ESP 
 
2e etappe deel b Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 
2e etappe deel a Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

06  mei


 
ISR 
 
Bursa
Rıfat çalışkan
TUR 
 
RUS 
 
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
ESP 
 
MAR 
 
GRE 
 
Kigale - Nyagatare
Farmer's Circuit
RWA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
PER 
 
NZL 
 
NOR 
 
NOR 
 
 
 
 
 
USA 
 
FRA 
 
POR 
 
POR 
 
Rijssen
Ronde van Overijssel
NED 
 
Solothurn, Mountainbike
Swiss Bike Cup / Bike Days Solothurn
SUI 
 
Solothurn, Mountainbike (V)
Swiss Bike Cup / Bike Days Solothurn
SUI 
 
Solothurn, Mountainbike, Junioren
Swiss Bike Cup / Bike Days Solothurn
SUI 
 
Solothurn, Mountainbike, Junioren (V)
Swiss Bike Cup / Bike Days Solothurn
SUI 
 
Solothurn, Mountainbike, U23
Swiss Bike Cup / Bike Days Solothurn
SUI 
 
Sundvolden
Sundvolden GP
NOR 
 
POL 
 
 
 
AZE 
 
CHN 
 
GUA 
 
Vantaa
Seutulan Kierros
FIN 
 
USA 
 
USA 
 
ESP 
 
MEX 
 
Wittenberg
Rund um die Wittenberger Altstadt
GER 
 
3e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

07  mei


 
Ahlen
Lambert-Gombert Gedächtnisrennen
GER 
 
1e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
ARG 
 
Amajari
Desafio Serra do Tepequém
BRA 
 
Athína
Athens International Criterium
GRE 
 
Bergen, Chrono
Straumemilen
NOR 
 
NZL 
 
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
ITA 
 
Esztergom
Kínok Kínja
HUN 
 
RUS 
 
BEL 
 
Frenchtown
Rocky Mountain Roubaix
USA 
 
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BRA 
 
Graz, Mountainbike
Grazer Bike-Opening Stattegg
AUT 
 
Graz, Mountainbike (V)
Grazer Bike-Opening Stattegg
AUT 
 
Graz, Mountainbike, Junioren
Grazer Bike-Opening Stattegg
AUT 
 
Graz, Mountainbike, Junioren (V)
Grazer Bike-Opening Stattegg
AUT 
 
Helchteren (V)
Trofee Maarten Wynants
BEL 
 
Heule
GP LAMAIRE MOTORS - CLASSIC
BEL 
 
Hong Kong, Criterium (b)
Hong Kong Criterium Series 5
HKG 
 
Houthalen/Helchteren (c)
Trofee Maarten Wynants
BEL 
 
MAR 
 
ESP 
 
GRE 
 
JAM 
 
Korbeek-Lo, Junioren
Vlaams-Brabantse Pijl
BEL 
 
CHI 
 
CHI 
 
CHI 
 
Lierde
Grote Prijs Fietsen D´hose
BEL 
 
PER 
 
London
GP Springbank
CAN 
 
Lugano
GP Lugano
SUI 
 
Nakhon Si Thammarat
Tour of Srivichai
THA 
 
USA 
 
USA 
 
CYP 
 
CYP 
 
SIN 
 
CYP 
 
CYP 
 
SIN 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
Niel
Grote prijs MARAS
BEL 
 
SUI 
 
 
 
Podpec, Chrono, Amateurs
Marostarjev Kronometer
SLO 
 
USA 
 
BEL 
 
Reykjarnes
Reykjarnes Tournament
ISL 
 
Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
ANT 
 
ANT 
 
DEN 
 
MLT 
 
NED 
 
POL 
 
 
 
AZE 
 
CHN 
 
GUA 
 
Valls
Memorial Xavier Tondo
ESP 
 
USA 
 
Vilvoorde
Vilvoorde IC 2
BEL 
 
ESP 
 
MEX 
 
4e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

08  mei


 
2e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
ARG 
 
RUS 
 
MKD 
 
Rokycany
GP Borgeres
CZE 
 
 
 

09  mei


 
 
 
 
 
 
 
RUS 
 
RUS 
 
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BUL 
 
COL 
 
COL 
 
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
Redditch, Criterium
Redditch Criterium
GBR 
 
 
 

10  mei


 
ESP 
 
CZE 
 
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BUL 
 
COL 
 
COL 
 
1e etappe Oran
GP de l'Echo d'Oran
ALG 
 
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
1e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
 
 
BEN 
 
1e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
TUN 
 
CHN 
 
LAT 
 

11  mei


 
ESP 
 
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
LAT 
 
BLR 
 
BUL 
 
AZE 
 
2e etappe Oran
GP de l'Echo d'Oran
ALG 
 
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
2e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
GBR 
 
 
 
BEN 
 
2e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
TUN 
 
TUR 
 
USA 
 
CHN 
 
CRC 
 

12  mei


 
ESP 
 
BOT 
 
GBR 
 
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
AUS 
 
AZE 
 
NED 
 
GBR 
 
USA 
 
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
3e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
INA 
 
 
 
BEN 
 
3e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
TUN 
 
TUR 
 
USA 
 
CHN 
 
CRC 
 
ECU 
 

13  mei


 
Aalburg (V)
7-Dorpenomloop Aalburg, Dorpenomloop Wijk en Aalburg/Marianne Vos Classic
NED 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Benicarló
Ronda Ciclista al Maestrazgo
ESP 
 
ESP 
 
BOT 
 
BOT 
 
URU 
 
1e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
POR 
 
POR 
 
POR 
 
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
POR 
 
AUS 
 
CHN 
 
Kranjska Gora, Downhill
Unior Downhill Cup Kranjska Gora
SLO 
 
SUI 
 
Meknes
CIC - Meknes
MAR 
 
SVK 
 
ISR 
 
ISR 
 
ISR 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
BEL 
 
BEL 
 
AUT 
 
AUT 
 
Pollare
Trofee van Oost-Vlaanderen IC 2
BEL 
 
Princetown, Chrono
Mother's Day Time Trial
CAN 
 
Puivelde
Puivelde Koerse Belsele
BEL 
 
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
Rajamäki
Bioracer Evoc Gp
FIN 
 
4e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
Rijsoord
Draai rond de Kraai
NED 
 
Rijsoord (V)
Draai rond de Kraai
NED 
 
INA 
 
Singapore
Tour de Barelang
SIN 
 
Thorigny
GP Gustave Beignon
FRA 
 
Torhout
Wijnendale-Torhout
BEL 
 
 
 
BEN 
 
4e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
TUN 
 
TUR 
 
USA 
 
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
SWE 
 
Uppsala
Skandis GP
SWE 
 
CRC 
 
ECU 
 

14  mei


 
 
 
 
 
ESP 
 
ESA 
 
 
 
Bavegem
Trofee van Oost-Vlaanderen, WSC Bavegem IC 2
BEL 
 
Boezinge (V)
Dwars door de Westhoek
BEL 
 
Bray
Shay Elliott Memorial
IRL 
 
BOT 
 
CRC 
 
CRC 
 
ITA 
 
ITA 
 
Carrara
GP Industrie del Marmo
ITA 
 
Częstochowa (a)
GP Czestochowa
POL 
 
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
BEL 
 
Diekirch
GP Majerus-Parmentier VC Diekirch
LUX 
 
SRB 
 
SRB 
 
2e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
GBR 
 
Freetown
Presidential Race
SLE 
 
Fuldabrück
Nacht von Fuldabrück
GER 
 
POR 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
POR 
 
BEL 
 
CHN 
 
LTU 
 
Komenda
VN Obcine Komenda
SLO 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
BEL 
 
BEL 
 
Lincoln
Lincoln Grand Prix
GBR 
 
ESP 
 
SVK 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
AUS 
 
CYP 
 
CYP 
 
CYP 
 
CYP 
 
NED 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
Obertraun, Mountainbike (a)
Spring Bike Ultimate MTB Battle
AUT 
 
Obertraun, Mountainbike (V)
Spring Ride Ulitmate MTB Battle
AUT 
 
Obertraun, Mountainbike, Junioren
Spring Ride Ulitmate MTB Battle
AUT 
 
Obertraun, Mountainbike, Junioren (V)
Spring Ride Ulitmate MTB Battle
AUT 
 
Obertraun, Mountainbike, U23
Spring Ride Ulitmate MTB Battle
AUT 
 
Obertraun, Mountainbike, U23 (V)
Spring Ride Ulitmate MTB Battle
AUT 
 
CZE 
 
CZE 
 
BUL 
 
Playa Grande
Homenaje a las Madres del Pais
VEN 
 
USA 
 
BEL 
 
NZL 
 
PAN 
 
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
Quilpué
Circuito Villa Olimpica
CHI 
 
5e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
GBR 
 
GBR 
 
NED 
 
Rosignol
Race Against Drugs
GUY 
 
TUR 
 
TUR 
 
TUR 
 
TUR 
 
BEL 
 
INA 
 
Siparia
Siparia Fête Road Race
TRD 
 
SUI 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
PER 
 
BEN 
 
5e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
TUN 
 
TUR 
 
USA 
 
USA 
 
Tournai
Memorial D. Bosquillon
BEL 
 
SWE 
 
SWE 
 
SWE 
 
SWE 
 
Verrebroek
GP Wase Polders
BEL 
 
UKR 
 
CRC 
 
ECU 
 

15  mei


 
Doha, Chrono
Rasen League Final Time Trial
QTR 
 
6e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
USA 
 

16  mei


 
Durango (V)
Emakumeen Saria
ESP 
 
ITA 
 
GBR 
 
BEL 
 
7e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
USA 
 

17  mei


 
POL 
 
ESP 
 
CZE 
 
ITA 
 
ESP 
 
Puivelde
Belsele Individueel
BEL 
 
8e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
USA 
 
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
UKR 
 

18  mei


 
POL 
 
GBR 
 
ESP 
 
ITA 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
Minsk, Keirin
Grand Prix Minsk
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
Minsk, Sprint
Grand Prix Minsk
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
9e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
FRA 
 
MEX 
 
USA 
 
2e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
UKR 
 

19  mei


 
POL 
 
COL 
 
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
ESP 
 
Gatineau, Chrono (V)
La visite chrono du Gatineau
CAN 
 
ITA 
 
Harderwijk
Parel van de Veluwe
NED 
 
USA 
 
PHI 
 
PHI 
 
MAR 
 
MAR 
 
MAR 
 
CZE 
 
CZE 
 
1e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour
FRA 
 
10e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
VIE 
 
FRA 
 
ESP 
 
USA 
 
3e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
UKR 
 
BEL 
 
ESP 
 
BOL 
 
ESP 
 

20  mei


 
POL 
 
GBR 
 
RSA 
 
Belfast (j)
West Down Grand Prix
GBR 
 
Bern
Berner Rundfahrt, Ronde van Bern / Tour de Berne / GP di Berna / Tour du Nord-Ouest Suisse
SUI 
 
Bern, Amateurs
Berner Rundfahrt
SUI 
 
CAN 
 
Bol, Mountainbike-Marathon
Island of Brač - Uvati Vitar
CRO 
 
Bol, Mountainbike-Marathon (V)
Island of Brač - Uvati Vitar
CRO 
 
Cambridge
Tour of the Battenkill
USA 
 
Castelfidardo (d)
GP Santa Rita
ITA 
 
COL 
 
2e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
3e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
EST 
 
ESP 
 
Gatineau (V)
Grand Prix Cycliste de Gatineau
CAN 
 
ITA 
 
ISR 
 
Kangarilla
John Venturi Memorial
AUS 
 
Kekava
Ķekavas velomaratons
LAT 
 
GER 
 
USA 
 
USA 
 
Mont-Tremblant, Downhill
VéloMotion Canada Cup
CAN 
 
CAN 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
MAR 
 
MAR 
 
USA 
 
CZE 
 
CZE 
 
Odessa, Criterium
Yuvl Criterium
UKR 
 
2e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour
FRA 
 
Pelham
Niagara Classic - Steve Bauer Classic
CAN 
 
RWA 
 
Roeselare
De Ruiter - Grote Prijs Bouwonderneming ERIK DEBAL
BEL 
 
FRA 
 
ESP 
 
Tampere
Tampere Kortelli
FIN 
 
Taviers
GP Olivier Kaisen
BEL 
 
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
USA 
 
4e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
UKR 
 
BEL 
 
FRA 
 
Tuzla
25 Maj
BIH 
 
Velence
Tour de Velencei-to
HUN 
 
ESP 
 
ANG 
 
ESP 
 
PHI 
 
Willingen, Downhill
iXS European Downhill Cup
GER 
 
GER 
 
Wilmington
Wilmington GP
USA 
 
Zwolle (V) (b)
Omloop van de IJsseldelta
NED 
 

21  mei


 
CYP 
 
POL 
 
POL 
 
IND 
 
BIH 
 
CAN 
 
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
ITA 
 
Cham
Cham-Hagendorn
SUI 
 
Cham (V)
Cham-Hagendorn
SUI 
 
COL 
 
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
EST 
 
ESP 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Flacq (a)
GP Rotary Club de Flacq - GP Swan
MRI 
 
TUR 
 
Gaziantep, Mountainbike (V)
Salcano Gaziantep MTP Cup
TUR 
 
Gaziantep, Mountainbike, Junioren
Salcano Gaziantep MTP Cup
TUR 
 
TUR 
 
ITA 
 
FRA 
 
Hoeleden
Grote Prijs Brandstoffen HOGNOUL & Zn
BEL 
 
MEX 
 
ESP 
 
ESP 
 
Kayl
Festival de la Petite Reine LC Kayl
LUX 
 
Kinshasa
Journée Mondiale de l'Afrique
COD 
 
Libreville
Tour de Libreville
GAB 
 
Lieshout
Ronde van Lieshout
NED 
 
Logrosán, Mountainbike-Marathon
UCI MTB MARATHON SERIES - Titan Villuercas
ESP 
 
Logrosán, Mountainbike-Marathon (V)
UCI MTB MARATHON SERIES - Titan Villuercas
ESP 
 
SWZ 
 
USA 
 
MLT 
 
GER 
 
GER 
 
SIN 
 
SIN 
 
TUN 
 
MAR 
 
SIN 
 
CZE 
 
CZE 
 
Othée
Challenge Joseph Swerts
BEL 
 
Ouagadougou
GP CEDEAO
BUR 
 
3e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour
FRA 
 
IRL 
 
FRA 
 
Rosendal
Fuji Peloton GP
FIN 
 
ESP 
 
Saint John (a)
Fig Tree Hill Road Race
ANT 
 
JPN 
 
Selangor
Century Cycle Challenge
MAS 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
JPN 
 
5e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
NOR 
 
UKR 
 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
Veldhoven
Omloop der Kempen
NED 
 
ESP 
 
ESP 
 
PHI 
 
Walhain-Saint-Paul
GP Superette Delhaize-Tilman
BEL 
 
Westrem
Memorial Romain De Landsheere
BEL 
 
POL 
 
Ystad
Vinco Loppet
SWE 
 

22  mei


 
CHN 
 
CHN 
 
CHN 
 
CHN 
 
CAN 
 
Mercedes
Mercedes ROU
URU 
 
IRL 
 
3e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
JPN 
 
RUS 
 
RUS 
 
RUS 
 
RUS 
 

23  mei


 
Proloog Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
COL 
 
SRB 
 
ITA 
 
GBR 
 
IRL 
 
4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
JPN 
 

24  mei


 
1e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
COL 
 
LUX 
 
CZE 
 
ITA 
 
POR 
 
IRL 
 
BEL 
 
NOR 
 
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
ALB 
 
JPN 
 
LAT 
 

25  mei


 
GBR 
 
Buchholz
GP Buchholz
GER 
 
2e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
COL 
 
LUX 
 
ITA 
 
HUN 
 
POR 
 
Habana, Achtervolging
COPA CUBA DE PISTA
CUB 
 
Habana, Achtervolging (V)
COPA CUBA DE PISTA
CUB 
 
Habana, Junioren (V)
COPA CUBA DE PISTA
CUB 
 
Habana, Keirin, Junioren
COPA CUBA DE PISTA
CUB 
 
NED 
 
NED 
 
BEL 
 
Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
FRA 
 
BEL 
 
IRL 
 
BEL 
 
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
SUI 
 
Srinagar
Kashmir Cycling Challenge
IND 
 
NOR 
 
SUI 
 
JPN 
 
Wielsbeke
Lenteprijs IC 1
BEL 
 
Wodecq
GP Dany Rasson
BEL 
 
BEL 
 

26  mei


 
PUR 
 
PUR 
 
3e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
COL 
 
TPE 
 
1e etappe Durango
Iron Horse Classic
USA 
 
LUX 
 
ITA 
 
HUN 
 
POR 
 
POR 
 
Kiev
Horizon Park Race 1 for Peace
UKR 
 
CHN 
 
BEL 
 
Moscou, Keirin
GRAND PRIX OF MOSCOW
RUS 
 
Moscou, Keirin (V)
GRAND PRIX OF MOSCOW
RUS 
 
Moscou, Keirin, Junioren
GRAND PRIX OF MOSCOW
RUS 
 
Moscou, Keirin, Junioren (V)
GRAND PRIX OF MOSCOW
RUS 
 
BLR 
 
BLR 
 
PAR 
 
IRL 
 
BEL 
 
FIN 
 
NOR 
 
SUI 
 
EST 
 
JPN 
 
CAN 
 
Vannes - Plumelec (V)
La Classique Morbihan
FRA 
 
GUA 
 
ESP 
 
SWE 
 

27  mei


 
GER 
 
Attécoubé
GP de la Mairie d'Attécoubé
CIV 
 
Baie-Saint-Paul, Mountainbike
Canada Cup VM de Charlevoix
CAN 
 
Baie-Saint-Paul, Mountainbike (V)
Canada Cup VM de Charlevoix
CAN 
 
Baie-Saint-Paul, Mountainbike (V)
Canada Cup VM de Charlevoix
CAN 
 
Baie-Saint-Paul, Mountainbike, Junioren
Canada Cup VM de Charlevoix
CAN 
 
CAN 
 
FRA 
 
USA 
 
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
AUT 
 
2e etappe Durango
Iron Horse Classic
USA 
 
GBR 
 
Farum
Road Bike Shop Løbet/ABC
DEN 
 
LUX 
 
ITA 
 
HUN 
 
POR 
 
1e etappe Kekaha
Pedal to the Meadow
USA 
 
Kiev
Horizon Park Race 2 Maidan
UKR 
 
Kiev (V)
Horizon Park
UKR 
 
MRI 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
CHN 
 
CHN 
 
CHN 
 
CHN 
 
SVK 
 
LTU 
 
LTU 
 
BEL 
 
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
FRA 
 
Plumelec (V)
GP Plumelec-Morbihan
FRA 
 
Port Harcourt
Port Harcourt Classic
NGR 
 
Puttershoek
Omloop van Hoeksche Waard
NED 
 
IRL 
 
BEL 
 
FRA 
 
NOR 
 
FRA 
 
SUI 
 
SUI 
 
EST 
 
JPN 
 
CHI 
 
GUA 
 
ESP 
 
ESP 
 
Winston-Salem, Criterium
Winston-Salem Cycling Classic
USA 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 

28  mei


 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
Analamanga
Circuit Marais Masay
MAD 
 
Asunción (a)
Aniversario Paraguay Cycles Club
PAR 
 
Baie-Saint-Paul, Mountainbike
Canada Cup VM de Charlevoix
CAN 
 
Beneditinos, Chrono
Desafio 100 Km Oswaldo Marques
BRA 
 
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
FRA 
 
Collingwood, Downhill
Canada Cup East Coast Open
CAN 
 
Collingwood, Downhill (V)
Canada Cup East Coast Open
CAN 
 
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
AUT 
 
Etten-Leur
Ronde van de Leur
NED 
 
 
 
 
 
LUX 
 
ITA 
 
Gooik (V) (a)
Gooik - Geraardsbergen - Gooik
BEL 
 
POR 
 
BEL 
 
Hong Kong (h)
Hong Kong Road Race 7
HKG 
 
ESP 
 
2e etappe Kekaha
Pedal to the Meadow
USA 
 
3e etappe Kekaha
Pedal to the Meadow
USA 
 
Kiev
Horizon Park 3 Classic
UKR 
 
UKR 
 
Laarne (a)
GP Etienne de Wilde IC 1
BEL 
 
Londerzeel (e)
Londerzeel-Sint Jozef
BEL 
 
Meda, Mountainbike-Marathon
Meda100Marathon Vale D'Aldeia
POR 
 
POR 
 
SVK 
 
USA 
 
AUT 
 
AUT 
 
BEL 
 
Oostnieuwkerke
Oostnieuwkerke-Sleihage Grote Prijs Electro GABRIEL GEVAERT.
BEL 
 
Ordrup
Ordrup CC
DEN 
 
FRA 
 
Pescara
Trofeo Matteotti
ITA 
 
Pieve di Soligo, Junioren
Trofeo Dorigo Porte, GP GD Dorigo Porte
ITA 
 
RSA 
 
POR 
 
POR 
 
Praia
Giro Volta Praia
CPV 
 
IRL 
 
BEL 
 
San Miguelito
Reto a Los Altos de Santa María
PAN 
 
SEY 
 
Shrewsbury, Criterium
Shrewsbury Grand Prix
GBR 
 
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
EST 
 
FRA 
 
NOR 
 
FRA 
 
SUI 
 
JPN 
 
GUA 
 
ESP 
 
ESP 
 
BEL 
 
Zalau
Velo Tur RGT Salaj
ROM 
 

29  mei


 
USA 
 
Somerville
Tour of Somerville
USA 
 
GBR 
 
Winston-Salem (V)
Winston-Salem Classic
USA 
 

30  mei


 
BEL 
 
 
 
 
 
Gullegem
Gullegem Koerse Individueel
BEL 
 
Mol (b)
Mol-Rauw
BEL 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
Winston-Salem
Winston-Salem Cycling Classic
USA 
 

31  mei


 
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NAM 
 
CZE 
 
Kielce, Criterium
O Puchar Mariana Formy
POL 
 
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
Proloog Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
LUX