Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2015
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 mei
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
1.2
Wedstrijd
POL
Balmazújváros
Balmaz GP
NE
Wedstrijd
HUN
Boortmeerbeek (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bury, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Buxerolles
GP Ville de Buxerolles
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
1e etappe Copa Nordeste
NE
Etappe
BRA
Corozal
Pablo Marin Labor Day Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Dottignies, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
NE
Wedstrijd
GER
Afgelast
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
1.2
Wedstrijd
GER
Afgelast
Frei
Vårmila
NE
Wedstrijd
NOR
1e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.1WE
Wedstrijd
LUX
2e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Harchies
GP de l'Administration Communale
NE
Wedstrijd
BEL
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
NE
Dernyrace
BEL
Houffalize, Mountainbike
Vayamundo MTB Cup
C1
XCO
BEL
Houffalize, Mountainbike (V)
Vayamundo MTB Cup
C1
XCO
BEL
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
NE
Wedstrijd
BRA
6e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Kortessem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
NE
Wedstrijd
ESP
Lima (d)
Vuelta a Lima y Callao
NE
Wedstrijd
PER
Maritzburg - Margate
Mayday Classic
1.2
Wedstrijd
RSA
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
NE
Wedstrijd
LIE
Merchtem (c)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Merida Cup
NE
Criterium
SVK
1e etappe Mississippi GP
NE
Criterium
USA
1e etappe Mobarakeh
NE
Etappe
IRI
Moscou (b)
Mayor Cup - Moscow Cup
1.2
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nenzing
GP Vorarlberg
NE
Wedstrijd
AUT
Ramot Menashe
Tour of Ramot Menashe
NE
Wedstrijd
ISR
Rijssen (V) (a)
Ronde van Overijssel
1.1WE
Wedstrijd
NED
Salta
Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
NE
Wedstrijd
ARG
Spartanburg, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
86e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
7e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour de Yorkshire
2.1
Etappe
GBR
1e etappe Tour du Jura
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of the Gila
2.2
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour of Ulster
NE
Individuele tijdrit
IRL
Viborg
GP Viborg
1.2
Wedstrijd
DEN
4e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
02 mei
4e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
Casablanca - ACCC
NE
Wedstrijd
MAR
1e etappe Colin Mayer Classic
NE
Individuele tijdrit
MRI
2e etappe Copa Nordeste
NE
Etappe
BRA
2e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.1WE
Etappe
LUX
3e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Individuele tijdrit
CZE
4e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
3e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Himmerland
Himmerland Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
Houffalize, Mountainbike-Marathon
Roc d' Ardennes
NE
Marathon
BEL
Houffalize, Mountainbike-Marathon (V)
Roc d' Ardennes
3
Marathon
BEL
7e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Kiryat-Ata, Mountainbike
2
XCO
ISR
Kiryat-Ata, Mountainbike (V)
2
XCO
ISR
Los Gatos
Cat's Hill Classic
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe Mississippi GP
NE
Etappe
USA
3e etappe Mississippi GP
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Mobarakeh
NE
Individuele tijdrit
IRI
Moscou, U23
Memorial Oleg Dyachenko
1.2
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap van Luanda, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola
NE
Regionaal kampioenschap
ANG
Race to Remember
NE
Wedstrijd
RWA
Raciaz
Memorial Romana Sieminskiego
1.2
Wedstrijd
POL
Rijssen
Ronde van Overijssel
1.2
Wedstrijd
NED
Rogaščovci
Pokal občine Rogaščovci
NE
Wedstrijd
SLO
87e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour de Yorkshire
2.1
Etappe
GBR
3e etappe Tour du Jura
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Jura
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Individuele tijdrit
THA
4e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
4e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
2e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
Viljandi, Criterium
Viljandi Tänavasõit
NE
Wedstrijd
EST
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
Werelduurrecord
NE
Uurrecord
Wittenberg, Criterium
Rund um die Wittenberger Altstadt
NE
Wedstrijd
GER
03 mei
Anaco
Clásico Ciudad de Anaco
NE
Wedstrijd
VEN
Anadia
Trofeu Luso Galaico II, Circuito da Anadia
NE
Wedstrijd
POR
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
NE
Wedstrijd
FRA
Bocholtz
Drielandenomloop
NE
Wedstrijd
NED
Buenos Aires (a)
Aniversario CC La Nación
NE
Wedstrijd
ARG
5e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
2e etappe Colin Mayer Classic
NE
Etappe
MRI
3e etappe Copa Nordeste
NE
Criterium
BRA
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
1.2
Wedstrijd
ITA
Dana Point
1.CRT
Criterium
USA
3e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.1WE
Etappe
LUX
GP Israel de Freitas
NE
Wedstrijd
BRA
5e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
Grand Prix de la Somme
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Heubach, Mountainbike
3
XCE
GER
Heubach, Mountainbike (a)
3
XCO
GER
Heubach, Mountainbike (V)
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
HC
XCO
GER
Heule
GP LAMAIRE MOTORS - CLASSIC
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
London
GP Springbank
NE
Wedstrijd
CAN
Lubawa, Criterium
Edmunda Groszkowskiego
NE
Criterium
POL
Margate
Hibiscus Cycle Classic
1.2
Wedstrijd
RSA
Margate (V)
Hibiscus Cycle Classic
1.2
Wedstrijd
RSA
Meda, Mountainbike-Marathon
Meda100Marathon Vale D'Aldeia
3
Marathon
POR
Meda, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
POR
Meigem
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Mississippi GP
NE
Criterium
USA
Moscou
GP of Moscow
1.2
Wedstrijd
RUS
Mriehel By-Pass, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MLT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Obertraun, Mountainbike (a)
Spring Bike Ultimate MTB Battle
3
XCO
AUT
Obertraun, Mountainbike (b)
Spring Bike Ultimate MTB Battle
3
XCE
AUT
Obertraun, Mountainbike (V)
Spring Ride Ulitmate MTB Battle
2
XCO
AUT
Obertraun, Mountainbike (V) (a)
3
XCE
AUT
Patras
Our Bridge Unites I̱ Géfyra mas Enó̱ne
NE
Wedstrijd
GRE
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
San Remo, Junioren
GP Sportivi Sovilla - Piccola San Remo
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike
Vall de Lord
2
XCO
ESP
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike (V)
Vall de Lord
2
XCO
ESP
Skive
1.2
Wedstrijd
DEN
Standdaarbuiten
NE
Wedstrijd
NED
Tarragona
Trofeu Ciutat de Tarragona
NE
Wedstrijd
ESP
88e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe Tour de Yorkshire
2.1
Etappe
GBR
4e etappe Tour du Jura
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
5e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
5e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
3e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
Varginha
Copa Promoson
NE
Wedstrijd
BRA
Vezon, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
04 mei
Amay
GP Claudy Sohet
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas
NE
Wedstrijd
BEL
89e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
4e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
05 mei
Proloog Five rings of Moscow
2.2
Proloog
RUS
Grenchen, Afvalrace (b)
NE
Wedstrijd
SUI
Grenchen, Puntenkoers (b)
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Reykjavík, Chrono
Krýsuvik
NE
Wedstrijd
ISL
Takashima, Mountainbike
3
XCO
JPN
Takashima, Mountainbike (V)
3
XCO
JPN
90e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
06 mei
1e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
1e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
91e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Azerbaijan
2.1
Etappe
AZE
1e etappe Tour de Ijen
2.2
Etappe
INA
5e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
07 mei
2e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Bitlis, Mountainbike
2
XCO
TUR
Bitlis, Mountainbike (V)
2
XCO
TUR
2e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
Marrakech (b)
Challenge du Prince - Trophée Princier
1.2
Wedstrijd
MAR
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Prostejov, 1 km
3
Wedstrijd
CZE
Prostejov, 500 m (V)
3
Wedstrijd
CZE
Prostejov, Keirin
GP CZECH CYCLING FEDERATION
3
Wedstrijd
CZE
Prostejov, Ploegenachtervolging
3
Wedstrijd
CZE
Prostejov, Ploegenachtervolging (V)
3
Wedstrijd
CZE
Prostejov, Puntenkoers
GP CZECH CYCLING FEDERATION
3
Wedstrijd
CZE
Prostejov, Puntenkoers (V)
GP CZECH CYCLING FEDERATION
3
Wedstrijd
CZE
Prostejov, Scratch
GP Czech Cycling Federation
3
Wedstrijd
CZE
Prostejov, Scratch (V)
GP CZECH CYCLING FEDERATION
3
Wedstrijd
CZE
Prostejov, Sprint
GP CZECH CYCLING FEDERATION
3
Wedstrijd
CZE
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
2e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
92e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Azerbaijan
2.1
Etappe
AZE
2e etappe Tour de Ijen
2.2
Etappe
INA
1e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Sidi Bel Abbes
NE
Etappe
ALG
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
08 mei
3e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
3e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Ploeuc, Mountainbike (a)
3
XCE
FRA
Ploeuc, Mountainbike (V) (a)
3
XCE
FRA
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
93e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Azerbaijan
2.1
Etappe
AZE
3e etappe Tour de Ijen
2.2
Etappe
INA
2e etappe deel a Tour de la Manche
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe deel b Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Sidi Bel Abbes
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour of California (V)
2.1WE
Etappe
USA
2e etappe deel b Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
2e etappe deel a Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Individuele tijdrit
09 mei
Aalburg (V)
7-Dorpenomloop
1.2
Wedstrijd
NED
Afrikaans Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Assebroek (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Bern
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
1.2
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
Bern, Amateurs
Berner Rundfahrt
NE
Wedstrijd
SUI
4e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Breendonk (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Casablanca (a)
Challenge du Prince - Trophée de l'Anniversaire
1.2
Wedstrijd
MAR
Farum
Road Bike Shop Løbet/ABC
NE
Wedstrijd
DEN
4e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Ploegentijdrit
ITA
Hønefoss
Hadeland GP
1.2
Wedstrijd
NOR
Kopong
Kopong Race
NE
Wedstrijd
BOT
Kulmbach
NE
Wedstrijd
GER
Nieuwrode, Junioren
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
Nongsa
Casio Nongsa Challenge
NE
Wedstrijd
INA
Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Op de weg, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Phillip Island
NE
Wedstrijd
AUS
Princetown, Chrono
Mother's Day Time Trial
NE
Individuele tijdrit
CAN
Puivelde, U23
Belsele
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Rijsoord
Draai rond de Kraai
NE
Criterium
NED
Rijsoord (V)
Draai rond de Kraai
NE
Criterium
NED
Schellebelle
NE
Wedstrijd
BEL
Solothurn, Mountainbike
Swiss Bike Cup / Bike Days Solothurn
2
XCO
SUI
Solothurn, Mountainbike (V)
Swiss Bike Cup / Bike Days Solothurn
2
XCO
SUI
4e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
94e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Azerbaijan
2.1
Etappe
AZE
4e etappe Tour de Ijen
2.2
Etappe
INA
3e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of California (V)
2.1WE
Etappe
USA
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
1.2
Wedstrijd
SWE
1e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
10 mei
Érezée, Mountainbike
2
XCO
BEL
Érezée, Mountainbike (V)
2
XCO
BEL
Afrikaans Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Boutersem (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Buzet, Downhill
C1
Afdaling
CRO
Buzet, Downhill (V)
C1
Afdaling
CRO
Casablanca (b)
Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale
1.2
Wedstrijd
MAR
5e etappe Copa Azucar Natural
NE
Etappe
ESA
Düsseldorf
Rund um die Kö
NE
Wedstrijd
GER
Esztergom
Kínok Kínja
NE
Wedstrijd
HUN
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Graz, Mountainbike
Grazer Bike-Opening Stattegg
C1
XCO
AUT
Graz, Mountainbike (V)
Grazer Bike-Opening Stattegg
C1
XCO
AUT
Graz, Mountainbike, U23
C1
XCO
AUT
Kaunas
NE
Wedstrijd
LTU
Kayl
Festival de la Petite Reine LC Kayl
NE
Wedstrijd
LUX
Kolding, Mountainbike
CN
XCO
DEN
Kolding, Mountainbike (V)
C1
XCO
DEN
La Baraque
GP Omnicane
NE
Wedstrijd
MRI
2e etappe Memorial Andrei Antoshenko
NE
Etappe
UKR
1e etappe Memorial Andrei Antoshenko
NE
Etappe
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus (V)
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Antigua en Barbuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nieuw-Vossemeer
NE
Wedstrijd
NED
Nogent-sur-Oise
1.2
Wedstrijd
FRA
Oslo, Mountainbike (a)
S2
XCO
NOR
Oslo, Mountainbike (V) (a)
S2
XCO
NOR
Palencia, Mountainbike
2
XCO
ESP
Palencia, Mountainbike (V)
2
XCO
ESP
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pescara, Elite/U23
Trofeo Matteotti
NE
Wedstrijd
ITA
Ploeuc, Mountainbike
C1
XCO
FRA
Ploeuc, Mountainbike (V) (a)
C1
XCO
FRA
Poysdorf
GP Sportland Niederösterreich Poysdorf
NE
Wedstrijd
AUT
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
1.2
Wedstrijd
NOR
San Vendemiano, U23
GP Industria e Commercio - Tr. Città di San Vendemiano
1.2
Wedstrijd
ITA
Santiago, Mountainbike (b)
2
XCO
CHI
Santiago, Mountainbike (V) (b)
2
XCO
CHI
Ta'Penellu Circuit
NE
Wedstrijd
MLT
5e etappe Tour de Azerbaijan
2.1
Etappe
AZE
4e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
3e etappe Tour of California (V)
2.1WE
Etappe
USA
Treichville
NE
Wedstrijd
CIV
Uppsala
Skandis GP
NE
Wedstrijd
SWE
Velky Hores
NE
Wedstrijd
SVK
2e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.1
Etappe
ESP
Wiltshire
Wiltshire Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
Ziersdorf
NE
Wedstrijd
AUT
11 mei
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
2e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
2e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
12 mei
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Kampioenschap van Murcia, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
1e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
1e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Ploegentijdrit
NED
3e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
3e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
13 mei
1e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Kampioenschap van Murcia, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
Pardubice
Memoriál Josefa Křivky
NE
Wedstrijd
CZE
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
4e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
1e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.1WE
Etappe
CHN
14 mei
2e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
1e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
Buchholz
GP Buchholz
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
Diessenhofen
Auffahrtskriterium Diessenhofen
NE
Wedstrijd
SUI
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Grünbachtal, Chrono
NE
Individuele tijdrit
AUT
Gylne Gutuer
NE
Wedstrijd
NOR
Herk-de-Stad (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Wedstrijd
BEL
Kumtich, Elite/U23
Kumtich-Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
Lekkerkerk
NE
Criterium
NED
Lekkerkerk (V)
NE
Criterium
NED
Moorslede
Slypskapelle
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Egypte
CN
Nationaal kampioenschap
EGY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
5e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2U
Etappe
FRA
Ryde
1.CRT
Criterium
GBR
Santiago de Compostela
Carrera de la Ascensión CC Compostelano
NE
Wedstrijd
ESP
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
NE
Klimwedstrijd
SUI
4e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
5e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
2e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.1WE
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Guanacaste
NE
Individuele tijdrit
CRC
1e etappe Vuelta Internacional 100 Años de Chuquicamata
NE
Etappe
CHI
15 mei
3e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
Begijnendijk, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
2e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Big Bear Lake (V)
Tour of California Invitational Time Trial
1.1WE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Individuele tijdrit
COL
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe King's Cup 3
NE
Individuele tijdrit
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Syrie
CN
Nationaal kampioenschap
SYR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Syrie
CN
Nationaal kampioenschap
SYR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Syrie
CN
Nationaal kampioenschap
SYR
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
6e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2U
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Wijaya Kusuma
NE
Individuele tijdrit
INA
5e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
6e etappe Tour of California
2.HC
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.1WE
Etappe
CHN
1e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Guanacaste
NE
Etappe
CRC
1e etappe Vuelta a la Costa Ecuador
NE
Etappe
ECU
16 mei
Alta Padovana Tour
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Individuele tijdrit
GER
4e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
Boldesti-Scaeni
Drumul Vinului
NE
Wedstrijd
ROM
Braunau
NE
Wedstrijd
AUT
3e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Guanare
Clásico Aniversario Federacion Ciclista de Venezuela
1.2
Wedstrijd
VEN
Houthalen/Helchteren (c)
Trofee Maarten Wynants
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren (V)
Trofee Maarten Wynants
1.2
Wedstrijd
BEL
Maryland
Maryland Wheelers - Tommy Givan Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Merida Cup
NE
Criterium
SVK
Minas Gerais, Mountainbike
3
XCE
BRA
Minas Gerais, Mountainbike (V) (a)
3
XCE
BRA
Misgav, Mountainbike
C1
XCO
ISR
Misgav, Mountainbike (V)
C1
XCO
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Syrie
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SYR
5e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Individuele tijdrit
NED
5e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
Praha
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic
1.2
Wedstrijd
CZE
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Junioren, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Junioren, tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Masters A, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Masters B, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Masters C, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
7e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2U
Etappe
FRA
2e etappe Rocky Mountain Stage Race
NE
Etappe
USA
1e etappe Rocky Mountain Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
Sabiñánigo (b)
Memorial Luis Muñoz
NE
Wedstrijd
ESP
San Felipe (V)
Copa Federacion Venezolana de Ciclismo
1.2
Wedstrijd
VEN
Sunapee
Lake Sunapee
NE
Wedstrijd
USA
Tampere
Tampere Kortelli
NE
Wedstrijd
FIN
2e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
2e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Individuele tijdrit
CAN
2e etappe Tour de Wijaya Kusuma
NE
Etappe
INA
6e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
1e etappe Tour of Black Sea
2.2
Etappe
TUR
7e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
2e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Guanacaste
NE
Individuele tijdrit
CRC
4e etappe Vuelta a Guanacaste
NE
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta a la Costa Ecuador
NE
Etappe
ECU
Wilmington
Wilmington GP
1.CRT
Criterium
USA
Yilan
NE
Wedstrijd
TPE
Yousaf Khel - Eka Ghund
Tour de Mohmand
NE
Wedstrijd
PAK
17 mei
Baltimore
Kelly Cup, Bike Jam
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
Belém (b)
Copa Metropolitana de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
Calliaqua
NE
Wedstrijd
VIN
Carrara
GP Industrie del Marmo
1.2
Wedstrijd
ITA
Centurion
BestMed Capital Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Chalcidice, Mountainbike
Halkidiki
S2
XCO
GRE
Chalcidice, Mountainbike (V)
Halkidiki
S2
XCO
GRE
3e etappe Copa Río de Janeiro
NE
Etappe
BRA
Cottbus, 1 km
2
Wedstrijd
GER
Cottbus, 500 m (V)
2
Wedstrijd
GER
Cottbus, Keirin
2
Wedstrijd
GER
Cottbus, Keirin (V)
2
Wedstrijd
GER
Cottbus, Keirin, Junioren
2
Wedstrijd
GER
Cottbus, Keirin, Junioren (V)
Cottbuser SprintCup
2
Wedstrijd
GER
Cottbus, Sprint
2
Wedstrijd
GER
Cottbus, Sprint (V) (a)
2
Wedstrijd
GER
Cottbus, Sprint, Junioren
2
Wedstrijd
GER
Cottbus, Sprint, Junioren (V)
2
Wedstrijd
GER
Derby, Mountainbike-Marathon
3
Marathon
AUS
Derby, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
AUS
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
1.2
Wedstrijd
BEL
5e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
6e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Klimtijdrit
SRB
Etten-Leur
Ronde van de Leur
NE
Wedstrijd
NED
Felsotarkany, Mountainbike (V)
2
XCO
HUN
5e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Fort William, Downhill
C1
Afdaling
GBR
Fort William, Downhill (V)
C1
Afdaling
GBR
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Guanare (V)
Clasico Corre Por La Vida
1.2
Wedstrijd
VEN
Jiangxu (V)
Tour of Chongming Island
CDM/F
Wedstrijd
CHN
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
2e etappe King's Cup 3
NE
Etappe
THA
Kolegem
Mariakerke-Kolegem
NE
Wedstrijd
BEL
Kransjka Gora, Downhill
C1
Afdaling
SLO
Kransjka Gora, Downhill (V)
C1
Afdaling
SLO
La Rioja, Mountainbike
2
XCO
ARG
La Rioja, Mountainbike (V)
2
XCO
ARG
La Roche-en-Ardenne, Mountainbike
S2
XCO
BEL
La Roche-en-Ardenne, Mountainbike (V)
S2
XCO
BEL
Leipzig (a)
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
NE
Wedstrijd
GER
Lieshout
Ronde van Lieshout
NE
Wedstrijd
NED
Logroño, Mountainbike
S2
XCO
ESP
Logroño, Mountainbike (V)
S2
XCO
ESP
Londerzeel (e)
Londerzeel-Sint Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Maringá
Copa Cidade Cancao
NE
Wedstrijd
BRA
Mazenzele, Dernycriterium
Mazenzele - Opwijk
1.CRT
Dernyrace
BEL
3e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Minas Gerais, Mountainbike (a)
C1
XCO
BRA
Minas Gerais, Mountainbike (V)
C1
XCO
BRA
Minas Gerais, Mountainbike, Junioren
1
XCO
BRA
Minas Gerais, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
BRA
Mont-Tremblant, Downhill (V)
2
Afdaling
CAN
Mont-Tremblant, Mountainbike, Junioren
1
XCO
CAN
Mont-Tremblant, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
CAN
Mostar
Hercegovina Classic
NE
Wedstrijd
BIH
1e etappe Nocturne d'Ongola
NE
Individuele tijdrit
CIV
2e etappe Nocturne d'Ongola
NE
Etappe
CIV
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
Pelham
Niagara Classic - Steve Bauer Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Polkowice - Wrocław
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra
1.2
Wedstrijd
POL
Praha, Mountainbike
Czech Strabag MTB cup
C1
XCO
CZE
Praha, Mountainbike (V)
Czech Strabag MTB cup
C1
XCO
CZE
Premio Albergaria
NE
Wedstrijd
POR
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Puerto La Cruz
Clásico Memorial Jesús 'Araña' González
NE
Wedstrijd
VEN
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
8e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2U
Etappe
FRA
3e etappe Rocky Mountain Stage Race
NE
Etappe
USA
Rosendal
Fuji Peloton GP
NE
Wedstrijd
FIN
Roskilde
NE
Wedstrijd
DEN
Saint John (b)
Harvey's Maintenance Service Pares Race
NE
Wedstrijd
ANT
San Felipe
Clasico Corre Por La Vida/Dile NO a las Drogas
1.2
Wedstrijd
VEN
Settat
Settat - AGCS
NE
Wedstrijd
MAR
Tegucigalpa - Talanga
NE
Wedstrijd
HON
3e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Etappe
CAN
3e etappe Tour de Wijaya Kusuma
NE
Criterium
INA
7e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
8e etappe Tour du Togo
NE
Criterium
TOG
2e etappe Tour of Black Sea
2.2
Etappe
TUR
8e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
Proloog Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Proloog
JPN
Tour of Subic
NE
Wedstrijd
PHI
Vårgårda, Mountainbike
C1
XCO
SWE
Vårgårda, Mountainbike (V)
C1
XCO
SWE
Verrebroek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Guanacaste
NE
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta a la Costa Ecuador
NE
Etappe
ECU
Yawatahama-shi, Mountainbike (V)
Yawatahama City
2
XCO
JPN
Yawatahama-shi, Mountainbike, Junioren
Yawatahama City
2
XCO
JPN
18 mei
Mont-Tremblant, Downhill
VéloMotion Canada Cup
2
Afdaling
CAN
Mont-Tremblant, Mountainbike
VéloMotion Canada Cup
C1
XCO
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SCG
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
9e etappe Return to the Countryside
An Giang Plant Protection Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Etappe
CAN
3e etappe Tour of Black Sea
2.2
Etappe
TUR
19 mei
Booischot (c)
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Minsk, 1 km
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, 500 m (V)
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Ploegsprint
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Ploegsprint (V)
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Puntenkoers
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Puntenkoers (V)
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Scratch, Junioren
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Scratch, Junioren (V)
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Sprint
Grand Prix Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Sprint (V)
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
Saint-Pompon, Mountainbike
C1
XCO
FRA
4e etappe Tour of Black Sea
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
1e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
20 mei
1e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Kupës Agim Tafili
NE
Wedstrijd
ALB
Minsk, Keirin
Grand Prix Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Keirin (V)
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Omnium
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Omnium (V)
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Ploegkoers
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Puntenkoers, Junioren
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Puntenkoers, Junioren (V)
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Scratch
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Minsk, Scratch (V)
GP Minsk
C1
Wedstrijd
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Iran (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Plzen
NE
Wedstrijd
CZE
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
Redditch, Criterium
Redditch Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
1e etappe Tour of Zhoushan Island I (V)
2.2
Etappe
CHN
2e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
21 mei
2e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Fontana, Mountainbike
1
XCO
USA
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
1e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
2e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
1e etappe Tour of Toowoomba
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour of Zhoushan Island I (V)
2.2
Etappe
CHN
3e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta a Barinitas
NE
Etappe
VEN
22 mei
Aberystwyth
Aberystwyth Criterium
1.CRT
Criterium
GBR
2e etappe AHH ajo
NE
Individuele tijdrit
FIN
1e etappe AHH ajo
NE
Criterium
FIN
3e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Moscou, Ploegsprint (a)
Tula
2
Wedstrijd
RUS
Moscou, Ploegsprint (V) (b)
Tula
2
Wedstrijd
RUS
Moscou, Ploegsprint, Junioren
Tula
2
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
1e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France
2.2
Ploegentijdrit
FRA
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
2e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
Singen, Omnium, Junioren
C1
Wedstrijd
GER
4e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
3e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
2e etappe Tour of Toowoomba
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Toowoomba
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Zhoushan Island I (V)
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
Proloog Volta a San Miguel
NE
Proloog
POR
Proloog Volta ao Alto Támega
NE
Ploegentijdrit
POR
5e etappe Volta de Goias
NE
Individuele tijdrit
BRA
4e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta a Barinitas
NE
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta a Chuquisaca
NE
Etappe
BOL
23 mei
3e etappe AHH ajo
NE
Etappe
FIN
4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
Beasain
Loinaz Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Bela Bela
NE
Wedstrijd
RSA
Berlin, Criterium
Lichterfelde
NE
Criterium
GER
Budapest (d)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary
1.2
Wedstrijd
HUN
Burlington, Criterium
Snake Alley
NE
Criterium
USA
1e etappe Casablanca (c)
CCAS - Casablanca
NE
Etappe
MAR
Castelfidardo (d)
GP Santa Rita
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Durango
Iron Horse Classic
NE
Etappe
USA
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
ITA
Houthalen/Helchteren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
1e etappe Lima - Cerro Azul - Lima
NE
Etappe
PER
Maleizen
Maleizen-Overijse
NE
Wedstrijd
BEL
Mauku
Mauku Mountain Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Melbourne, Keirin
DISC Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Melbourne, Keirin (V)
DISC Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Melbourne, Puntenkoers
C1
Wedstrijd
AUS
Melbourne, Sprint
C1
Wedstrijd
AUS
Melbourne, Sprint (V)
C1
Wedstrijd
AUS
4e etappe Merida Cup
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
5e etappe Merida Cup
NE
Koppeltijdrit
SVK
Moscou, Scratch (V) (b)
Tula
2
Wedstrijd
RUS
Moscou, Sprint (b)
Tula
2
Wedstrijd
RUS
Moscou, Sprint (V) (a)
Tula
2
Wedstrijd
RUS
Moscou, Sprint, Junioren (b)
Tula
2
Wedstrijd
RUS
Moscou, Sprint, Junioren (V)
2
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nieuwrode, Nieuwelingen (a)
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
Oberhausen, Ploegkoers
C1
Wedstrijd
GER
Oberhausen, Puntenkoers
C1
Wedstrijd
GER
Oberhausen, Sprint (V)
C1
Wedstrijd
GER
2e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France
2.2
Etappe
FRA
Parma - La Spezia
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
3e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
Silkeborg
NE
Wedstrijd
DEN
Slap - Lože
NE
Wedstrijd
SLO
5e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
4e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
4e etappe Tour of Toowoomba
NE
Etappe
AUS
2e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
1e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Etappe
FRA
Tula, Keirin, Junioren (V)
Tula
2
Wedstrijd
RUS
Tuzla
25 Maj
NE
Wedstrijd
BIH
1e etappe VI Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
1e etappe Volta a San Miguel
NE
Etappe
POR
1e etappe Volta ao Alto Támega
NE
Etappe
POR
6e etappe Volta de Goias
NE
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta a Barinitas
NE
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta a Chuquisaca
NE
Etappe
BOL
1e etappe World Ports Classic
2.1
Etappe
NED
Xinji
NE
Wedstrijd
CHN
Yalta, Downhill
C1
Afdaling
UKR
Yalta, Downhill (V)
C1
Afdaling
UKR
24 mei
4e etappe AHH ajo
NE
Etappe
FIN
Averbode
Averbode IC 2 Sinksenkoers
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Etappe
POL
5e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour
2.2
Individuele tijdrit
POL
Banbury (V)
Banbury Star C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bratislava
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
1.2
Wedstrijd
SVK
2e etappe Casablanca (c)
CCAS - Casablanca
NE
Etappe
MAR
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
2e etappe Durango
Iron Horse Classic
NE
Criterium
USA
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
NE
Wedstrijd
EST
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Grâce-Hollogne
NE
Wedstrijd
BEL
Hensies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Imst, Mountainbike
3
XCE
AUT
Imst, Mountainbike (V)
3
XCE
AUT
Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Asturias, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kekaha
Pedal to the Meadow
NE
Wedstrijd
USA
Kekava
Ķekavas velomaratons
NE
Wedstrijd
LAT
Lauwe
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Lima - Cerro Azul - Lima
NE
Etappe
PER
Mafutseni
NE
Wedstrijd
SWZ
Malderen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Malderen, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Malderen, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Meilen
NE
Criterium
SUI
Meilen (V)
NE
Criterium
SUI
Meilen, Junioren
NE
Criterium
SUI
6e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië
NE
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nové Město na Moravě, Mountainbike
CDM
Wereldbeker
CZE
Nové Město na Moravě, Mountainbike (V)
CDM
Wereldbeker
CZE
Nové Město na Moravě, Mountainbike, U23
CDM
Wereldbeker
CZE
Nové Město na Moravě, Mountainbike, U23 (V)
CDM
Wereldbeker
CZE
Oberhausen
nt. Grosser Preis der Möbelstadt Rück
NE
Wedstrijd
GER
Othée
Challenge Joseph Swerts
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Paris - Arras
Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France
2.2
Etappe
FRA
Pieve di Soligo, Junioren
Trofeo Dorigo Porte, GP GD Dorigo Porte
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Praia
Giro Volta Praia
NE
Wedstrijd
CPV
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
4e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
San Miguelito
Reto a Los Altos de Santa María
NE
Wedstrijd
PAN
Sint-Kornelis-Horebeke
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.1
Etappe
JPN
5e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
5e etappe Tour of Toowoomba
NE
Etappe
AUS
3e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
3e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Etappe
FRA
2e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
FRA
Veldhoven
Omloop der Kempen
NE
Wedstrijd
NED
Verrebroek
GP Wase Polders IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe VI Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
Viitasaari, Mountainbike
2
XCO
FIN
Viitasaari, Mountainbike (V)
2
XCO
FIN
2e etappe Volta a San Miguel
NE
Etappe
POR
3e etappe Volta ao Alto Támega
NE
Etappe
POR
2e etappe Volta ao Alto Támega
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Barinitas
NE
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta a Chuquisaca
NE
Criterium
BOL
Walhain-Saint-Paul
GP Superette Delhaize-Tilman
NE
Wedstrijd
BEL
Winterberg, Downhill (V)
2
Afdaling
GER
Winterberg, Mountainbike
2
4-cross
GER
Winterberg, Mountainbike (V)
2
4-cross
GER
2e etappe World Ports Classic
2.1
Etappe
NED
Yalova, Mountainbike
2
XCO
TUR
Yalova, Mountainbike (V)
Yalova Aksa XCO Cup
2
XCO
TUR
25 mei
Baden
Memorial Leo Wirth
NE
Wedstrijd
GER
Borsbeek (a)
Stan Ockers Classic - Borsbeek Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Davenport, Criterium
Quad Cities / Kwik Star
NE
Criterium
USA
Dudenhofen, Ploegkoers, Junioren
C1
Wedstrijd
GER
Dudenhofen, Puntenkoers, Junioren
C1
Wedstrijd
GER
Dudenhofen, Sprint
C1
Wedstrijd
GER
Dudenhofen, Sprint (V)
C1
Wedstrijd
GER
3e etappe Durango
Iron Horse Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Lebanon Season Opener
NE
Wedstrijd
LBA
Luneray
NE
Wedstrijd
FRA
Meldert
Meldert-Hoegaarden
NE
Wedstrijd
BEL
Merchtem, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Muscatine, Criterium
Melon City
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Schweighausen-sur-Moder
Prix des Vallons
NE
Wedstrijd
FRA
Somerville
Tour of Somerville
1.CRT
Criterium
USA
3e etappe Volta a San Miguel
NE
Etappe
POR
26 mei
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Motherwell, Criterium
1.CRT
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationale Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mexico
NE
Regionaal kampioenschap
MEX
1e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
27 mei
Adelaide, Keirin, Junioren (a)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Keirin, Junioren (V) (a)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Scratch, Junioren
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Sprint (b)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Sprint (V) (b)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Habana, 500 m (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Ploegenachtervolging
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Ploegenachtervolging (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Ploegsprint
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Ploegsprint (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Scratch
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Scratch (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Sprint
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Moscou, Ploegsprint (b)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Ploegsprint (V) (a)
Memorial of Alexander Lesnikov, Grand Prix of Russian Helicopters
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Puntenkoers (a)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Scratch (V) (b)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Baan, Omnium, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Baan, Omnium, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Proloog Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Proloog
BEL
1e etappe Tour des Fjords
2.1
Etappe
NOR
1e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
28 mei
Adelaide, 3 km (V)
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Keirin (b)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Keirin (V) (b)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Omnium (V) (b)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Puntenkoers, Junioren (a)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Puntenkoers, Junioren (V) (a)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Scratch, Junioren (b)
South Australian Track Classic
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Scratch, Junioren (V) (a)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Scratch, Junioren (V) (c)
South Australian Track Classic
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Sprint, Junioren (a)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Sprint, Junioren (V) (a)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Amiens, Criterium
GP Jean Renaux
1.CRT
Criterium
FRA
1e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Begijnendijk
NE
Wedstrijd
BEL
Durham
1.CRT
Criterium
GBR
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Habana, Omnium
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Omnium (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Sprint (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Sprint, Junioren
2
Wedstrijd
CUB
Moscou, Achtervolging (a)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Sprint (c)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Sprint (V) (b)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Sprint, Junioren (a)
Memorial of Alexander Lesnikov, Grand Prix of Russian Helicopters
C1
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
1e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
Proloog Tour de Kumano
2.2
Proloog
JPN
1e etappe Tour de Tweed
Battle on the Border
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour des Fjords
2.1
Etappe
NOR
Proloog Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Proloog
SUI
Proloog Turul Dobrogei
NE
Proloog
ROM
2e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
29 mei
2e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Barrow
1.CRT
Criterium
GBR
Proloog 1e etappe Builders World Botswana Gabarone Classic
NE
Proloog
BOT
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE
Individuele tijdrit
USA
Kiev
Horizon Park Race 1 for Peace - Green Race
1.2
Wedstrijd
UKR
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Moscou, Keirin (b)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Keirin (V) (b)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Keirin, Junioren
Memorial of Alexander Lesnikov, Grand Prix of Russian Helicopters
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Omnium (a)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Omnium (V) (a)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Moscou, Scratch (a)
Memorial of Alexander Lesnikov
C1
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
2e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
2e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
Sittard-Geleen (V) (a)
Boels Rental Hills Classic
1.1WE
Wedstrijd
NED
1e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Tour de Tweed
Battle on the Border
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour des Fjords
2.1
Etappe
NOR
1e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
1e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
Vannes - Plumelec (V)
La Classique Morbihan
1.2
Wedstrijd
FRA
3e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
1e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Etappe
CZE
30 mei
Adelaide, Keirin, Junioren (b)
Super Drome Cup
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Scratch, Junioren (V) (b)
Super Drome Cup
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Sprint (a)
Super Drome Trophy
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Sprint (V) (a)
Super Drome Trophy
C1
Wedstrijd
AUS
1e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
3e etappe Builders World Botswana Gabarone Classic
NE
Criterium
BOT
2e etappe Builders World Botswana Gabarone Classic
NE
Etappe
BOT
1e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Delta Bike Tour
NE
Wedstrijd
SRB
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Fuldabrück
Nacht von Fuldabrück
NE
Wedstrijd
GER
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Glencoe, Criterium
Glencoe GP
1.CRT
Criterium
USA
1e etappe GP Beira Baixa
NE
Etappe
POR
2e etappe GP Cycliste de Gemenc
NE
Etappe
HUN
1e etappe GP Cycliste de Gemenc
NE
Etappe
HUN
Habana, 1 km, Junioren
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Keirin
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Keirin (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Puntenkoers
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Habana, Puntenkoers (V)
Copa Cuba de Pista
2
Wedstrijd
CUB
Halle - Buizingen
NE
Wedstrijd
BEL
Huntington (b)
McDonald's Tri-State Criterum
NE
Criterium
USA
2e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
1e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
2e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE
Etappe
USA
Kiev
Horizon Park Race 2 Maidan - Kiev Cup
1.2
Wedstrijd
UKR
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Merkem
NE
Wedstrijd
BEL
Nakskov
Nakskov CC
NE
Wedstrijd
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
NE
Wedstrijd
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nerang, Cyclocross
Gold Coast
NE
Wedstrijd
AUS
Nerang, Cyclocross (V)
Gold Coast
NE
Wedstrijd
AUS
Nerang, Cyclocross, Junioren
Gold Coast
NE
Wedstrijd
AUS
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
1.1
Wedstrijd
FRA
Plumelec (V)
GP Plumelec-Morbihan
1.1WE
Wedstrijd
FRA
3e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
Puttershoek
Omloop van Hoeksche Waard
NE
Wedstrijd
NED
Rhenoy
Ronde van Rhenoy
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
Rotselaar
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
Tal-Maqluba
NE
Wedstrijd
MLT
Tertre (a)
Grand Prix Michel Potiez
NE
Wedstrijd
BEL
Thun, Chrono
NE
Criterium
SUI
2e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Tour de Tweed
Battle on the Border
NE
Etappe
AUS
4e etappe Tour de Tweed
Battle on the Border
NE
Individuele tijdrit
AUS
4e etappe Tour des Fjords
2.1
Etappe
NOR
2e etappe deel b Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe deel a Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
2e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
4e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
5e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Waasmunster (b)
Waasmunster-Ruiter
NE
Wedstrijd
BEL
Winston-Salem, Criterium
Winston-Salem Cycling Classic
1.CRT
Criterium
USA
2e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Etappe
CZE
31 mei
Adelaide, Omnium (a)
Adelaide Cycling Grand Prix
C1
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Omnium (V) (b)
C1
Wedstrijd
AUS
Albstadt, Mountainbike
CDM
Wereldbeker
GER
Albstadt, Mountainbike (V)
CDM
Wereldbeker
GER
3e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Asunción
Aniversario Paraguay Cycles Club
NE
Wedstrijd
PAR
Berlin (k)
ProRace/Velothon Berlin
1.1
Wedstrijd
GER
2e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Criterium
AUS
4e etappe Builders World Botswana Gabarone Classic
NE
Etappe
BOT
Cakovec
NE
Wedstrijd
CRO
Castellón
Memorial Salvador March
NE
Wedstrijd
ESP
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
1.1
Wedstrijd
FRA
Cham
Cham-Hagendorn
NE
Wedstrijd
SUI
Cham (V)
Cham-Hagendorn
1.2
Wedstrijd
SUI
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
NE
Wedstrijd
AUT
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Gooik (V) (a)
Gooik - Geraardsbergen - Gooik
1.1WE
Wedstrijd
BEL
3e etappe GP Beira Baixa
NE
Etappe
POR
2e etappe GP Beira Baixa
NE
Individuele tijdrit
POR
3e etappe GP Cycliste de Gemenc
NE
Etappe
HUN
Hillingdon (f)
Hillingdon Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
Ipoh
Perak Century Ride
NE
Wedstrijd
MAS
Isparta, Mountainbike
3
XCO
TUR
Ispartah, Mountainbike
3
XCO
TUR
Juriquilla
Veloton Spinser
NE
Wedstrijd
MEX
2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
3e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE
Criterium
USA
Kiev
Horizon Park 3 Classic - Speed Challenge
1.2
Wedstrijd
UKR
Laarne (a)
GP Etienne de Wilde IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lamía, Mountainbike
2
XCO
GRE
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Llangollen, Downhill
2
Afdaling
GBR
Llangollen, Downhill (V)
2
Afdaling
GBR
Milan
Cone-Azalia Classic Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationale Olympische Spelen, Op de weg, U23, Mexico
NE
Wedstrijd
MEX
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Sri Lanka
NE
Regionaal kampioenschap
SRI
Nundah, Cyclocross
Brisbane
NE
Wedstrijd
AUS
Nundah, Cyclocross (V)
Brisbane
NE
Wedstrijd
AUS
Nundah, Cyclocross, Junioren
Brisbane
NE
Wedstrijd
AUS
Nundah, Cyclocross, Junioren (V)
Brisbane
NE
Wedstrijd
AUS
Nynäshamn
Falkenloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Ouagadougou (e)
GP des Caisses Populaires
NE
Wedstrijd
BUR
Paris - Roubaix, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
4e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
Ramsel (b)
Ramsel-Herselt
NE
Wedstrijd
BEL
Ribeira da Pena, Downhill (V)
2
Afdaling
POR
Ribeira de Pena, Downhill
2
Afdaling
POR
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.HC
Etappe
BEL
4e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
Shrewsbury, Criterium
Shrewsbury Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Srinagar
Kashmir Cycling Challenge
NE
Wedstrijd
IND
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
3e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
5e etappe Tour de Tweed
Battle on the Border
NE
Criterium
AUS
5e etappe Tour des Fjords
2.1
Etappe
NOR
3e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
3e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
Villa Nueva, Mountainbike
Copa Maya
2
XCO
GUA
Villa Nueva, Mountainbike (V)
Copa Maya
2
XCO
GUA
Vilnius
Vytauto Venciaus Tauré
NE
Wedstrijd
LTU
Voerendaal
Hel van Voerendaal
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
2.2
Etappe
BRA
Waxahachie
Cow Country Classic
NE
Wedstrijd
USA
Wezembeek-Oppem
NE
Wedstrijd
BEL
Winston-Salem
Winston-Salem Cycling Classic
1.2
Wedstrijd
USA
Winston-Salem (V)
Winston-Salem Classic
1.2
Wedstrijd
USA
3e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Etappe
CZE
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie