Alle wedstrijden

Toon:


01  mei


 
Ardooie
GP Theo Eeckhout
BEL 
 
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
POL 
 
HUN 
 
3e etappe Bennington
Bennington Race Weekend
USA 
 
4e etappe Canberra Tour
Canberra Milk Race
AUS 
 
Chame
Clasiquisima Día del Trabajo
PAN 
 
Corozal
Pablo Marin Labor Day Classic
BIZ 
 
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
ITA 
 
Cuéllar
GP Cuellar
ESP 
 
USA 
 
Durban
Tour Durban, Mr Price Tour
RSA 
 
DEN 
 
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
GER 
 
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
GER 
 
Frei
Vårmila
NOR 
 
SLE 
 
CZE 
 
4e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
3e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
SWE 
 
Harchies
GP de l'Administration Communale
BEL 
 
GER 
 
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
BEL 
 
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
BRA 
 
TUR 
 
GUA 
 
NOR 
 
INA 
 
SVK 
 
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
ESP 
 
London
GP Springbank
CAN 
 
NED 
 
Made, Criterium
Ronde van Made
NED 
 
Mamer (V)
GP Mameranus, GP Nicolas Frantz
LUX 
 
Milan
Cone-Azalia Classic Road Race
USA 
 
Moscou, U23
Memorial Oleg Dyachenko
RUS 
 
RSA 
 
GRE 
 
RSA 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
RSA 
 
RSA 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
RSA 
 
RSA 
 
GRE 
 
GRE 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
GRE 
 
RSA 
 
RSA 
 
GRE 
 
RSA 
 
RSA 
 
GRE 
 
RSA 
 
RSA 
 
GRE 
 
GRE 
 
GRE 
 
Pärnu (a)
Püha Loomaaia Rattaralli
EST 
 
 
 
RSA 
 
Penna
Coppa Penna
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Puli
Puli-Wuling
TPE 
 
BEL 
 
BEL 
 
USA 
 
Salta
Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
ARG 
 
Sora (a)
La Ciociarissima
ITA 
 
Stagno Lombardo
Coppa 1.º de Maggio
ITA 
 
GBR 
 
 
 
FRA 
 
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
THA 
 
USA 
 
IRL 
 
Vassivière, Chrono
GP de Vassivière
FRA 
 
Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
Circuito de Vila Chã de Ourique
POR 
 
ESP 
 
Wolfsberg (a)
Lavanttaler Radsporttage
AUT 
 

02  mei


 
Moscou
GP of Moscow
RUS 
 
RSA 
 
 
 
THA 
 
IRL 
 
ESP 
 

03  mei


 
Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
POL 
 
Beaufort, Criterium
USA Crits Speed Week
USA 
 
ITA 
 
 
 
 
 
THA 
 
Valeggio
GP Città di Valeggio
ITA 
 

04  mei


 
BEL 
 
ESP 
 
IRQ 
 
ITA 
 
RUS 
 
CZE 
 
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
ISL 
 
MEX 
 
 
 
THA 
 
Walterboro, Criterium
USA CRITS Speed Week
USA 
 
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

05  mei


 
ESP 
 
NZL 
 
RUS 
 
ITA 
 
USA 
 
Kortenaken (b)
Kortenaken-Stok
BEL 
 
Memorial Ireneusza Maciasia
Szlakiem Grodow Piastowkich prologue
POL 
 
RUS 
 
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
MEX 
 
 
 
2e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

06  mei


 
ESP 
 
2e etappe Dubai, Criterium
Spinneys92 Challenge
UAE 
 
1e etappe Dubai, Criterium
Spinneys92 Challenge
UAE 
 
RUS 
 
ITA 
 
USA 
 
Marrakech (b)
Challenge du Prince - Trophée Princier
MAR 
 
Monte Urano (a)
Trofeo Memorial Tito Squadroni
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
 
 
 
 
RUS 
 
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
MEX 
 
Spartanburg, Criterium
USA CRITS Speed Week
USA 
 
POL 
 
 
 
3e etappe deel b Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 
3e etappe deel a Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

07  mei


 
Ajdovščina, Criterium
Po Ulicah Ajdovščine
SLO 
 
Bern
Berner Rundfahrt, Ronde van Bern / Tour de Berne / GP di Berna / Tour du Nord-Ouest Suisse
SUI 
 
Bern (V)
Berner Rundfahrt, Tour de Berne (V)
SUI 
 
Bern, U19
Berner Rundfahrt
SUI 
 
ESP 
 
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
FRA 
 
BEL 
 
Casablanca (a)
Challenge du Prince - Trophée de l'Anniversaire
MAR 
 
Castiglion Fiorentino
Coppa Comune di Castiglion Fiorentino, Trofeo Menci Spa
ITA 
 
Charlotte, Criterium (a)
Dilworth, USA CRITS Speed Week
USA 
 
SRB 
 
BEL 
 
RUS 
 
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
ITA 
 
USA 
 
DEN 
 
TUR 
 
BEL 
 
Monte Urano
Memorial Secondo Marziali
ITA 
 
BEL 
 
Ovidiopol (a)
Trophy Ovdyopolya
UKR 
 
 
 
RUS 
 
AUS 
 
Pontevedra
Circuito Deputación de Pontevedra
ESP 
 
BEL 
 
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
Rõuge, Mountainbike
Rõuge Rattamaraton
EST 
 
Rijssen
Ronde van Overijssel
NED 
 
Ringerike (a)
GP Norefjell
NOR 
 
MEX 
 
POL 
 
POL 
 
 
 
ESP 
 
ESP 
 
SWE 
 
Wittenberg
Rund um die Wittenberger Altstadt
GER 
 
NED 
 
4e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 
Zagreb (c)
Cup utrka ZBS
CRO 
 

08  mei


 
Assen
Dorpenomloop door Drenthe
NED 
 
Azpeitia
Subida a Urraki
ESP 
 
AUT 
 
Carrara
GP Industrie del Marmo
ITA 
 
Casablanca (b)
Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale
MAR 
 
POR 
 
NZL 
 
Conchan (a)
Día de la Madre
PER 
 
RUS 
 
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
USA 
 
Kayl
Festival de la Petite Reine LC Kayl
LUX 
 
TUR 
 
Legnano (b)
Targa D’Oro Città di Legnano, Memorial Mirko Chiapparelli
ITA 
 
Lincoln
Lincoln Grand Prix
GBR 
 
Loano, Junioren
Trofeo Città di Loano
ITA 
 
DEN 
 
Monte San Pietrangeli
Memorial Matricardi Ippolito
ITA 
 
NED 
 
Osteria Grande (a)
Memorial Benfenati
ITA 
 
Palmeira, Junioren
Prémio de Ciclismo de Palmeira, Prémio Peixoto Alves
POR 
 
 
 
Paramaribo (a)
Sydney Monticieuex Race
SUR 
 
RUS 
 
Poysdorf
GP Sportland Niederösterreich Poysdorf
AUT 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
MEX 
 
MLT 
 
Sandy Springs, Criterium
USA CRITS Speed Week
USA 
 
Santander (a)
Memorial Rodríguez Inguanzo
ESP 
 
SEY 
 
POL 
 
FIN 
 
 
 
TUN 
 
USA 
 
DEN 
 
Veldhoven
Omloop der Kempen
NED 
 
Veldhoven (V)
Omloop der Kempen, GP Groenen Groep / GP Van der Heijden / GP Sankomij Veldhoven
NED 
 
Viljandi, Criterium
Viljandi Tänavasõit
EST 
 
ESP 
 
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
BEL 
 
SWE 
 
SWE 
 
5e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
 
 

09  mei


 
RUS 
 
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
 
 
COL 
 

10  mei


 
Cicogna
Coppa Cicogna
ITA 
 
NOR 
 
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BEL 
 
 
 
ESP 
 
COL 
 

11  mei


 
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
 
 
CHN 
 
ESP 
 
COL 
 

12  mei


 
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
FRA 
 
CHN 
 
ESP 
 
COL 
 

13  mei


 
IRI 
 
Bombarral
12 Voltas à Gafa
POR 
 
GER 
 
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
GRE 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
CYP 
 
FRA 
 
FRA 
 
CHN 
 
BEL 
 
ESP 
 
COL 
 

14  mei


 
Alenquer
Circuito de Alenquer
POR 
 
1e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
ARG 
 
IRI 
 
USA 
 
SRB 
 
Berriatúa
San Gregorio Saria
ESP 
 
FRA 
 
GER 
 
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
EST 
 
Fuldabrück
Nacht von Fuldabrück
GER 
 
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
Guanare
Clásico Aniversario Federacion Ciclista de Venezuela
VEN 
 
NED 
 
USA 
 
Houthalen/Helchteren (c)
Trofee Maarten Wynants
BEL 
 
SVK 
 
Los Gatos
Cat's Hill Classic
USA 
 
GRE 
 
BOL 
 
GUY 
 
GUY 
 
ITA 
 
NZL 
 
NZL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
DEN 
 
Saint Louis (c)
Tour de Grove
USA 
 
San Felipe (V)
Copa Federacion Venezolana de Ciclismo
VEN 
 
 
 
FRA 
 
HKG 
 
HKG 
 
BEL 
 
Unterägeri
GP Ägerisee
SUI 
 
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
SWE 
 
ESP 
 
COL 
 
USA 
 
USA 
 

15  mei


 
2e etappe Allén
100° Aniversario Ciudad de Allén
ARG 
 
Almenno San Bartolomeo
Memorial Angelo Ripamonti
ITA 
 
IRI 
 
Bandar Seri Begawan
Pehin Yahya Cycling Race
BRU 
 
Bear Mountain
Bear Mountain Spring Classic NY
USA 
 
Berrechid
GP Maria Orlando
MAR 
 
FRA 
 
FRA 
 
Boutersem (d)
Willebringen-Boutersem
BEL 
 
Brøndby Strand
Brøndby CC/KCK-Herlev-løbet
DEN 
 
Bray
Shay Elliott Memorial
IRL 
 
Campi Bisenzio (a)
Coppa Lanciotto Ballerini
ITA 
 
GRE 
 
ESP 
 
Częstochowa
GP Jasnej Góry
POL 
 
SRB 
 
GER 
 
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
EST 
 
Esztergom
Kínok Kínja
HUN 
 
Flacq (a)
GP Rotary Club de Flacq - GP Swan
MRI 
 
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
3e etappe Grande Prémio de Liberty Seguros
Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina
POR 
 
Guanare (V)
Clasico Corre Por La Vida
VEN 
 
USA 
 
USA 
 
Hillingdon (f)
Hillingdon Grand Prix
GBR 
 
SVK 
 
Jiangxu (V)
Tour of Chongming Island
CHN 
 
ESP 
 
CRC 
 
Lieshout
Ronde van Lieshout
NED 
 
Lonigo
Coppa Città di Lonigo
ITA 
 
Maleizen
Maleizen-Overijse
BEL 
 
Monaco (h)
Monaco - Col de la Madone
MCO 
 
Nachitua
San Isidro Sari Nagusia
ESP 
 
BOL 
 
CYP 
 
GUY 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
DEN 
 
VIE 
 
FRA 
 
Ried, Amateurs
Rieder Rundstreckenrennen
AUT 
 
Rosendal
Fuji Peloton GP
FIN 
 
San Felipe
Clasico Corre Por La Vida/Dile NO a las Drogas
VEN 
 
BEL 
 
Tiwanaku
Doble Tiwanaku AMCEA
BOL 
 
FRA 
 
USA 
 
HKG 
 
BEL 
 
Uppsala
Skandis GP
SWE 
 
Varignana (a)
Coppa Varignana
ITA 
 
Verrebroek
GP Wase Polders
BEL 
 
Voerendaal
Hel van Voerendaal
NED 
 
COL 
 
USA 
 

16  mei


 
IRI 
 
BUR 
 
BUR 
 
ESP 
 
ESP 
 
Proloog Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
USA 
 

17  mei


 
IRI 
 
POL 
 
BUR 
 
ITA 
 
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
VIE 
 
USA 
 
VEN 
 

18  mei


 
IRI 
 
POL 
 
BUR 
 
FRA 
 
ITA 
 
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
CZE 
 
Puivelde
Belsele Individueel
BEL 
 
USA 
 
Tuzla
25 Maj
BIH 
 
VEN 
 

19  mei


 
POL 
 
BUR 
 
FRA 
 
Gatineau, Chrono (V)
La visite chrono du Gatineau
CAN 
 
ITA 
 
MEX 
 
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
VIE 
 
FRA 
 
USA 
 
ROM 
 
ROM 
 
VEN 
 
VEN 
 

20  mei


 
GER 
 
POL 
 
BUR 
 
FRA 
 
ESA 
 
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
1e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
ITA 
 
Jurmala
Jurmala GP
LAT 
 
THA 
 
Moscou, Sprint, Junioren (a)
Memorial of Alexander Lesnikov, Grand Prix of Russian Helicopters
RUS 
 
DEN 
 
5e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
Riad
Fire Deparment Riyad Race
KSA 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
ROM 
 
VEN 
 
USA 
 
DEN 
 

21  mei


 
þingvellir
Bikar þingvellir
ISL 
 
BEL 
 
GER 
 
BEL 
 
NED 
 
POL 
 
POL 
 
RSA 
 
CAN 
 
Boltiere
Coppa Romano Ballerini - Trofeo Moscolari
ITA 
 
BUR 
 
Castelfidardo (d)
GP Santa Rita
ITA 
 
FRA 
 
ESA 
 
2e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
3e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
2e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
Empoli
Gran Premio Città di Empoli
ITA 
 
Fiefbergen
Fiefbergen Rund
GER 
 
Gatineau (V)
Grand Prix Cycliste de Gatineau
CAN 
 
ITA 
 
BEL 
 
ANG 
 
ESP 
 
ESP 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
THA 
 
BEL 
 
SWZ 
 
RUS 
 
GUA 
 
GUA 
 
ECU 
 
ECU 
 
GUA 
 
GUA 
 
LAT 
 
MEX 
 
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
NED 
 
1e etappe Pyhäjärvi
Pyhäjärvi ajot
FIN 
 
FRA 
 
San Isidro de Albatera
Trofeo San Isidro
ESP 
 
Shanghai (b)
Shanghai China Road Race Series 3
CHN 
 
Sunapee
Lake Sunapee
USA 
 
Tavira
Circuito do Restaurante Alpendre/Circuito de Tavira
POR 
 
Tertre (a)
Grand Prix Michel Potiez
BEL 
 
2e etappe Tolna
Tolna Régió Kupa
HUN 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
PHI 
 
CHI 
 
RUS 
 
RUS 
 
ROM 
 
Waasmunster (b)
Waasmunster-Ruiter
BEL 
 
USA 
 

22  mei


 
ALG 
 
GER 
 
Anaco
Clásico Ciudad de Anaco
VEN 
 
Appelscha
Ronde van Zuid-Oost Friesland
NED 
 
Berlin (k)
ProRace/Velothon Berlin
GER 
 
CAN 
 
BUR 
 
Boutersem (e)
Willebringen-Boutersem
BEL 
 
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
ITA 
 
Cham
Cham-Hagendorn
SUI 
 
Cham (V)
Cham-Hagendorn
SUI 
 
FRA 
 
ESA 
 
Cornaredo (V)
GP Città di Cornaredo
ITA 
 
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
BEL 
 
4e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
NED 
 
SRB 
 
3e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
ITA 
 
MRI 
 
Kotem
Kotem-Maasmechelen
BEL 
 
BEL 
 
NIC 
 
MOZ 
 
BEL 
 
BEL 
 
ECU 
 
ECU 
 
Nenzing
GP Vorarlberg
AUT 
 
SVK 
 
Pescara
Trofeo Matteotti
ITA 
 
Pieve di Soligo, Junioren
Trofeo Dorigo Porte, GP GD Dorigo Porte
ITA 
 
2e etappe Pyhäjärvi
Pyhäjärvi ajot
FIN 
 
IRL 
 
Rakke, Mountainbike
Rakke Rattamaraton
EST 
 
DEN 
 
FRA 
 
FRA 
 
HUN 
 
USA 
 
PHI 
 
Tre Ponti
Giro dei Tre Ponti
ITA 
 
CHI 
 
ROM 
 
GUA 
 
Vila Real de San António (a)
Clássica do Sotavento
POR 
 
USA 
 

23  mei


 
CAN 
 
IRL 
 
PHI 
 

24  mei


 
ITA 
 
IRL 
 
PHI 
 
ESP 
 

25  mei


 
GER 
 
NED 
 
ITA 
 
ITA 
 
IRI 
 
IRL 
 
BEL 
 
PHI 
 
COL 
 
ESP 
 
LAT 
 

26  mei


 
LTU 
 
GER 
 
ITA 
 
ITA 
 
IRI 
 
IRL 
 
BEL 
 
JPN 
 
SUI 
 
PHI 
 
TUR 
 
COL 
 
ESP 
 

27  mei


 
LTU 
 
GER 
 
ITA 
 
ITA 
 
DEN 
 
IRI 
 
IRL 
 
BEL 
 
Tallinn (d)
Tallinn - Tartu GP
EST 
 
FRA 
 
JPN 
 
SUI 
 
PHI 
 
TUR 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP 
 

28  mei


 
Aalburg (V)
7-Dorpenomloop Aalburg, Dorpenomloop Wijk en Aalburg/Marianne Vos Classic
NED 
 
ITA 
 
LTU 
 
LTU 
 
Baltimore
Kelly Cup, Bike Jam
USA 
 
GER 
 
1e etappe Berri (a)
Tour of the Riverland
AUS 
 
Blida (a)
GP de l'IRM Blida
ALG 
 
USA 
 
PER 
 
PER 
 
1e etappe Criterium Cuprum Cup
Memorial Henryka i Marcina Wozniakow
POL 
 
Durango
Iron Horse Classic
USA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ISR 
 
DEN 
 
Hyvinkää
Hyvinkää ajo
FIN 
 
CAN 
 
ESP 
 
ESP 
 
FIN 
 
La Vega
Clásico Leonardo Grullón
DOM 
 
LUX 
 
Marquina
Memorial Sabin Foruria
ESP 
 
Mauku (a)
Mauku Mountain Classic
NZL 
 
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
FRA 
 
UKR 
 
GUA 
 
USA 
 
VEN 
 
VEN 
 
GUA 
 
GUA 
 
Nutts Corner
Bobby Crilly Classic
GBR 
 
Oliveira de Azemeis
Clássica Memorial Bruno Neves
POR 
 
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
FRA 
 
NZL 
 
IRI 
 
Puttershoek
Omloop van Hoeksche Waard
NED 
 
IRL 
 
Rhenoy
Ronde van Rhenoy
NED 
 
BEL 
 
1e etappe Sayram Lake Stage Race
Sailimu Lake Stage Race
CHN 
 
Tartu (a)
Tartu GP
EST 
 
FRA 
 
JPN 
 
SUI 
 
SUI 
 
USA 
 
USA 
 
PHI 
 
TUR 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP 
 

29  mei


 
LTU 
 
GER 
 
Berbourg
GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur
LUX 
 
2e etappe Berri (a)
Tour of the Riverland
AUS 
 
JAM 
 
BEL 
 
Buenos Aires (a)
Aniversario CC La Nación
ARG 
 
Caivano
Coppa Caivano
ITA 
 
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
FRA 
 
PER 
 
2e etappe Criterium Cuprum Cup
Memorial Henryka i Marcina Wozniakow
POL 
 
Düsseldorf
Rund um die Kö
GER 
 
SRB 
 
BEL 
 
ITA 
 
ITA 
 
Hong Kong (f)
Festival of Sport 2
HKG 
 
CAN 
 
CAN 
 
Kauhajoki
Kauhajoki Hyypanlaakso
FIN 
 
HON 
 
Laarne (a)
GP Etienne de Wilde IC 1
BEL 
 
Maringá
Copa Cidade Cancao
BRA 
 
BEL 
 
Moscou, Keirin (b)
Memorial of Alexander Lesnikov
RUS 
 
Moscou, Keirin (V) (b)
Memorial of Alexander Lesnikov
RUS 
 
RUS 
 
Moscou, Ploegsprint (V) (a)
Memorial of Alexander Lesnikov, Grand Prix of Russian Helicopters
RUS 
 
Moscou, Sprint (c)
Memorial of Alexander Lesnikov
RUS 
 
Moscou, Sprint (V) (b)
Memorial of Alexander Lesnikov
RUS 
 
USA 
 
AUT 
 
PUR 
 
VEN 
 
VEN 
 
DEN 
 
BEL 
 
Palazzolo Milanese
Trofeo Lindo e Sano
ITA 
 
FRA 
 
IRI 
 
IRL 
 
Ramsel (b)
Ramsel-Herselt
BEL 
 
Rogaland GP
Kalas Cup Landevei
NOR 
 
BEL 
 
Saint John
Folly Hill
ANT 
 
San Vendemiano, U23
GP Industria e Commercio - Tr. Città di San Vendemiano
ITA 
 
2e etappe Sayram Lake Stage Race
Sailimu Lake Stage Race
CHN 
 
BEL 
 
BEL 
 
Sobota, Chrono
Sebeščanski
SLO 
 
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
EST 
 
FRA 
 
HUN 
 
JPN 
 
SUI 
 
USA 
 
TUR 
 
ESP 
 
COL 
 
ESP 
 
Walhain-Saint-Paul
GP Léon Robert
BEL 
 
AUT 
 

30  mei


 
USA 
 
USA 
 
Riyad
Saudi Season Closer
KSA 
 
3e etappe Sayram Lake Stage Race
Sailimu Lake Stage Race
CHN 
 
Somerville
Tour of Somerville
USA 
 
USA 
 

31  mei


 
NED 
 
 
 
Gullegem
Gullegem Koerse Individueel
BEL 
 
ESP 
 
ESP 
 
Mol (b)
Mol-Rauw
BEL 
 
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
POL 
 
4e etappe Sayram Lake Stage Race
Sailimu Lake Stage Race
CHN