Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2008
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 mei
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
1.2
Wedstrijd
POL
Balmazújváros
Balmaz GP
NE
Criterium
HUN
Bornem (V)
NE
Criterium
BEL
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
NE
Wedstrijd
ITA
Diessenhofen
Auffahrtskriterium Diessenhofen
NE
Criterium
SUI
Diessenhofen (V)
Auffahrtskriterium Diessenhofen
Criterium
SUI
Dortmund (o)
Westfalen Preis
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
1.HC
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
1.2
Wedstrijd
GER
Geraardsbergen, Junioren
Flanders-Europe Classic Geraardsbergen
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro della Toscana, Junioren
2.1
Etappe
ITA
6e etappe Giro delle Regioni
2.Ncup
Etappe
ITA
1e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
Greenwood
NE
Criterium
USA
1e etappe deel b Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
JR
Etappe
POL
1e etappe deel a Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
JR
Ploegentijdrit
POL
Hasselt (a)
Hasselt - Spa - Hasselt
NE
Wedstrijd
BEL
Herford
NE
Criterium
GER
Herford (V)
Herford Frühjahrsrennen
NE
Criterium
GER
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
1.2
Wedstrijd
BEL
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
NE
Criterium
BRA
København, Elite/U23
GP København - Odsherred Classic
1.2
Criterium
DEN
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
NE
Wedstrijd
ESP
Legnano (b)
Targa D’Oro Città di Legnano, Memorial Mirko Chiapparelli
NE
Criterium
ITA
Lekkerkerk
NE
Criterium
NED
Lekkerkerk (V)
Criterium
NED
Naranco
Subida al Naranco
1.1
Wedstrijd
ESP
Olympik Trnava
NE
Wedstrijd
SVK
Parma (V)
GP GFM Meccanica
NE
Wedstrijd
ITA
Penna
Coppa Penna
NE
Criterium
ITA
Salta
Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
NE
Criterium
ARG
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
NE
Klimwedstrijd
SUI
Sora (a)
La Ciociarissima
NE
Wedstrijd
ITA
Stagno Lombardo
Coppa 1.º de Maggio
NE
Criterium
ITA
7e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
Proloog 1e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Proloog
CIV
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
Circuito de Vila Chã de Ourique
NE
Criterium
POR
1e etappe Vlaanderen Ridley Tour, Nieuwelingen
NE
Proloog
BEL
1e etappe Volta da Ascension
2.2
Etappe
ESP
02 mei
1e etappe Østfold 3-dagers
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Østfold 3-dagers (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Østfold 3-dagers, Junioren
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Østfold 3-dagers, Junioren (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
Begijnendijk, Elite/U23 (V)
Wedstrijd
BEL
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
2e etappe Giro della Toscana, Junioren
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
JR
Etappe
POL
1e etappe deel a Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
1e etappe deel a Hammarö 3-dagars (V)
NE
Individuele tijdrit
SWE
2e etappe Kazantzakia
Καζαντζάκεια
NE
Etappe
GRE
1e etappe Kazantzakia
Καζαντζάκεια
NE
Ploegentijdrit
GRE
Lausanne (V)
Souvenir Magali Pache
Individuele tijdrit
SUI
Moscou
GP of Moscow
1.2
Criterium
RUS
Season Opener Seychelles
NE
Criterium
SEY
Spartanburg, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
2e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe Tour of the Gila
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Vlaanderen Ridley Tour, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Volta da Ascension
2.2
Etappe
ESP
03 mei
2e etappe Østfold 3-dagers
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
2e etappe Østfold 3-dagers (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
2e etappe Østfold 3-dagers, Junioren
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
2e etappe Østfold 3-dagers, Junioren (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
Anniston
Sunny King
NE
Criterium
USA
Anniston (V)
Sunny King
NE
Criterium
USA
Berriatúa
San Gregorio Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Botticino
GP Industria Commercio Artigianato - Botticino
NE
Wedstrijd
ITA
Burgas
1.2
Criterium
BUL
Camponogara
Memorial Carlo Valentini
NE
Criterium
ITA
Charlotte, Criterium (a)
Dilworth, USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
3e etappe Giro della Toscana, Junioren
2.1
Etappe
ITA
Goys President Cup
NE
Criterium
BRN
4e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
3e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Individuele tijdrit
CZE
3e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
JR
Etappe
POL
Guanare
Clásico Aniversario Federacion Ciclista de Venezuela
1.2
Wedstrijd
VEN
Guanare (V)
Clasico Corre Por La Vida
1.2
Wedstrijd
VEN
1e etappe deel b Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
2e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
1e etappe deel b Hammarö 3-dagars (V)
NE
Individuele tijdrit
SWE
2e etappe Hammarö 3-dagars (V)
NE
Criterium
SWE
Kampioenschap van Punjab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Pakistan
NE
Individuele tijdrit
PAK
3e etappe Kazantzakia
Καζαντζάκεια
NE
Etappe
GRE
Lambert Gombert Gedächtnisrennen (V)
NE
Criterium
GER
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.1
Wedstrijd
ITA
2e etappe Long Crendon (a)
Chas Messenger Stage Race
NE
Etappe
GBR
1e etappe Long Crendon (a)
Chas Messenger Stage Race
NE
Individuele tijdrit
GBR
Los Gatos
Cat's Hill Classic
NE
Criterium
USA
Lubelski Wyscig 3-Majowy
1.2
Wedstrijd
POL
Lublin (V)
Majowy Wyscig Klasyczny
1.2
Wedstrijd
POL
Mediterranean Friendship Game, Mountainbike
NE
Wedstrijd
MLT
Mediterranean Friendship Game, Mountainbike (V)
NE
Wedstrijd
MLT
Monte Urano
Memorial Secondo Marziali
NE
Wedstrijd
ITA
Moscou, U23
Memorial Oleg Dyachenko
1.2
Wedstrijd
RUS
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Klimwedstrijd
AUT
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
NE
Klimwedstrijd
AUT
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Putevima Vukovog kraja
NE
Criterium
SRB
Ras al Khaima
President's Cup
NE
Wedstrijd
UAE
Rijssen
Ronde van Overijssel
1.2
Wedstrijd
NED
San Diego (b)
Barrio Logan GP
NE
Criterium
USA
Sinaai (V)
NE
Criterium
BEL
4e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour of the Gila
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
1e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
Trebeniče
NE
Criterium
CZE
Twin Peaks Tour
NE
Criterium
NZL
Viljandi, Criterium
Viljandi Tänavasõit
NE
Criterium
EST
3e etappe Vlaanderen Ridley Tour, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Volta da Ascension
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
Wortegem, Junioren
Wortegem Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
Yerseke, Amateurs
Criterium
NED
04 mei
3e etappe Østfold 3-dagers
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
3e etappe Østfold 3-dagers (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe Østfold 3-dagers, Junioren
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe Østfold 3-dagers, Junioren (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
Arlington
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
1.2
Criterium
USA
Azpeitia
Subida a Urraki
NE
Wedstrijd
ESP
Beauchamps
Prix de Beauchamps
NE
Criterium
FRA
Benešov
VC Osvobozeni
NE
Criterium
CZE
Bern
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
1.2
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
CDM/F
Wereldbeker
SUI
Bern (V) (c)
Berner Rundfahrt, Tour de Berne (a) (F)
NE
Wedstrijd
SUI
Bern, U19 (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
Wereldbeker
SUI
Bonsall
Bonsall-San Luis Rey Classic
NE
Criterium
USA
Chanteloup-les-Vignes
Trophée des Grimpeurs
1.1
Klimwedstrijd
FRA
Chanteloup-les-Vignes (V)
Trophée des Grimpeurs
NE
Klimwedstrijd
FRA
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
1.2
Criterium
ITA
Cyprus Road Cup V
NE
Wedstrijd
CYP
Durban
Tour Durban, Mr Price, aQuelle Tour
NE
Criterium
RSA
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Giro della Toscana
1.1
Wedstrijd
ITA
4e etappe Giro della Toscana, Junioren
2.1
Etappe
ITA
5e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
4e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
JR
Etappe
POL
3e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
3e etappe Hammarö 3-dagars (V)
NE
Wedstrijd
SWE
Kampioenschap van Punjab, Op de weg, Pakistan
NE
Wedstrijd
PAK
4e etappe Kazantzakia
Καζαντζάκεια
NE
Criterium
GRE
London
GP Springbank
NE
Criterium
CAN
3e etappe Long Crendon (a)
Chas Messenger Stage Race
NE
Etappe
GBR
Manil - Baguio
NE
Wedstrijd
PHI
Milan
Cone-Azalia Classic Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Monte San Pietrangeli
Memorial Matricardi Ippolito
NE
Wedstrijd
ITA
Mulgi, Mountainbike
Mulgi Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Ovidiopol (a)
Trophy Ovdyopolya
NE
Wedstrijd
UKR
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Elite, België
JR
Regionaal kampioenschap
BEL
Rabat
Prix du Printemps
NE
Wedstrijd
MAR
Ringsted
NE
Wedstrijd
DEN
Rosenheim
Rosenheimer Frucade
NE
Criterium
GER
Roswell, Criterium
NE
Criterium
USA
Rotheux-Rimière, Junioren
Tour du Condroz
NE
Wedstrijd
BEL
San Felipe
Clasico Corre Por La Vida/Dile NO a las Drogas
1.2
Criterium
VEN
San Felipe (V)
Copa Federacion Venezolana de Ciclismo
1.2
Wedstrijd
VEN
Sandy Springs, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
Susiajot
Susikierros
NE
Criterium
FIN
5e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
6e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
3e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Individuele tijdrit
THA
1e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
5e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Ulster
NE
Individuele tijdrit
IRL
Tre Ponti
Giro dei Tre Ponti
NE
Wedstrijd
ITA
Varginha
Copa Promoson
NE
Criterium
BRA
Vejen
Criterium
DEN
4e etappe Vlaanderen Ridley Tour, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel B Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe deel A Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
05 mei
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
7e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
3e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
4e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
5e etappe Vlaanderen Ridley Tour, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
Wemeldinge, Criterium, Amateurs
Criterium
NED
06 mei
Heerenveen (V)
Batavus Zomerrace/Voorjaarsrace
NE
Criterium
NED
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Ploegentijdrit
CIV
4e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
Valeggio
GP Città di Valeggio
NE
Criterium
ITA
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
07 mei
Beveren-Waas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
1e etappe deel b Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
1e etappe deel a Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
1e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
Gouda (V)
NE
Criterium
NED
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Sauveterre, Chrono
Boucle du Sauveterre
NE
Individuele tijdrit
FRA
9e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
5e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
5e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
08 mei
Banská Bystrica (a)
NE
Criterium
SVK
2e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
2e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
2e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
Proloog Joe Martin Stage Race (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Individuele tijdrit
USA
La Gi-ronde Féminine (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Saint-Quentin-les-Anges (V)
Circuit Haute Angevine
NE
Criterium
FRA
Saint-Salvy-de-la-Balme (V)
NE
Criterium
FRA
Sauveterre
Classique Sauveterre Pyrénées Atlantique
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.1
Etappe
POL
10e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
1e etappe Tour de la Manche
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Chalkidiki
2.2
Etappe
GRE
1e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
2e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
09 mei
1e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
3e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
1e etappe Chaniá, Elite/U23
Venizeleia
NE
Individuele tijdrit
GRE
1e etappe Clasico Pedro Infante
NE
Etappe
VEN
3e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
3e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Etappe
USA
Le Bizet (V)
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe President Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
2e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.1
Etappe
POL
1e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
11e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Individuele tijdrit
CIV
12e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
2e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Haut Anjou, U23
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Chalkidiki
2.2
Etappe
GRE
2e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
3e etappe deel a Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Individuele tijdrit
3e etappe deel b Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
10 mei
Ajdovščina, Criterium
Po Ulicah Ajdovščine
NE
Criterium
SLO
2e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
4e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Burcht (V)
NE
Criterium
BEL
Castiglion Fiorentino
Coppa Comune di Castiglion Fiorentino, Trofeo Menci Spa
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Chaniá, Elite/U23
Venizeleia
NE
Wedstrijd
GRE
1e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.1
Etappe
ESP
2e etappe Clasico Pedro Infante
NE
Etappe
VEN
5e etappe Copa Nacional Protecto
NE
Individuele tijdrit
CRC
Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NE
Criterium
NED
4e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Ploegentijdrit
ITA
4e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
2e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Etappe
USA
1e etappe K.A.P. Aksaray
NE
Etappe
TUR
København, BMX Supercross
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wedstrijd
DEN
København, BMX Supercross (V)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/F
Wedstrijd
DEN
Linden, Amateurs
Linden
NE
Wedstrijd
BEL
Memorial R. Brousse
NE
Klimtijdrit
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oostenrijk (V)
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
CN
Regionaal kampioenschap
2e etappe President Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Salt Lake City
NE
Criterium
USA
San Gottardo
GP San Gottardo
NE
Wedstrijd
ITA
Silkeborg
NE
Derny
DEN
1e etappe Silkeborg Viborg Hammel (V)
Vittoria Cup
NE
Etappe
DEN
1e etappe Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Etappe
BEL
Stolwijk (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.1
Etappe
POL
1e etappe Thonon-les-Bains
Tour du Chablais
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
3e etappe deel b Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
3e etappe deel a Tour de la Manche
NE
Individuele tijdrit
FRA
Tour de Lake Taal
NE
Criterium
PHI
3e etappe Tour du Haut Anjou, U23
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Haut Anjou, U23
2.2
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour of Chalkidiki
2.2
Etappe
GRE
1e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
NE
Wedstrijd
SWE
Urim
Urim-Yerucham 3
NE
Wedstrijd
ISR
Proloog Vuelta a Colombia
2.2
Proloog
COL
8e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
4e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
11 mei
Bear Mountain
Bear Mountain Spring Classic NY
NE
Criterium
USA
4e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
3e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Individuele tijdrit
GER
Bibano
Circuito di Bibano di Godega
NE
Criterium
ITA
Bourg-lès-Valence (V)
NE
Criterium
FRA
4e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Carrara
GP Industrie del Marmo
1.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe Chaniá, Elite/U23
Venizeleia
NE
Criterium
GRE
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Clasico Pedro Infante
NE
Etappe
VEN
6e etappe Copa Nacional Protecto
NE
Etappe
CRC
Drongen, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Dungarvan
Kelly Pharmacy GP
NE
Criterium
IRL
5e etappe Five rings of Moscow
2.2
Etappe
RUS
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
5e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
3e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Criterium
USA
2e etappe K.A.P. Aksaray
NE
Etappe
TUR
Leefdaal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lincoln
Lincoln Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Oberhausen
Norddeutsche Meisterschaft
NE
Criterium
GER
Olveston (V)
NE
Criterium
GBR
Palmeira, Junioren
Prémio de Ciclismo de Palmeira, Prémio Peixoto Alves
NE
Criterium
POR
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
3e etappe President Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Rosendal
Fuji Peloton GP
NE
Criterium
FIN
2e etappe Silkeborg Viborg Hammel (V)
Vittoria Cup
NE
Etappe
DEN
2e etappe deel a Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel b Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Etappe
BEL
4e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.1
Individuele tijdrit
POL
5e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.1
Etappe
POL
2e etappe Thonon-les-Bains
Tour du Chablais
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
4e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Haut Anjou, U23
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Chalkidiki
2.2
Etappe
GRE
3e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.1
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Turul Dobrogei
NE
Etappe
ROM
Uppsala
Skandis GP
NE
Criterium
SWE
Uppsala (V)
Skandis GP
NE
Criterium
SWE
Varignana (a)
Coppa Varignana
NE
Wedstrijd
ITA
Veldhoven
Omloop der Kempen
1.2
Wedstrijd
NED
Veldhoven (V)
GP Groenen Groep
NE
Wedstrijd
NED
Viborg (a)
Post Cup
NE
Criterium
DEN
Villingen-Schwenningen (V)
NE
Criterium
GER
Visp (V)
GP Rund um Visp
Criterium
SUI
1e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
9e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
NE
Wedstrijd
BEL
Wiesen, Chrono (V)
NE
Individuele tijdrit
AUT
5e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
12 mei
Baden
Memorial Leo Wirth
NE
Criterium
GER
5e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
1e etappe Boucle du Coton
2.2
Etappe
BUR
De Pinte (V)
NE
Criterium
BEL
Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
Districtskampioenschap Noord-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Districtskampioenschap
NED
Districtskampioenschap Oost-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
Hammel
NE
Criterium
DEN
Köln (V) (a)
Cologne Classic
NE
Criterium
GER
Köln, Criterium
Cologne Classic, Volksbank Giro
NE
Criterium
GER
Leipzig (a)
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
1.1
Wedstrijd
GER
Liedekerke
Liedekerkse Pijl, Liedekerke Interclub 1
NE
Wedstrijd
BEL
Luneray
NE
Criterium
FRA
Meise, Amateurs
Meise
NE
Wedstrijd
BEL
Merdingen (V)
Leo Wirth Strassenrennen
NE
Criterium
GER
4e etappe President Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
Ried (V)
Rieder RST um den großen Preis der Fa. Eurol
NE
Criterium
AUT
Ried, Amateurs
Rieder Rundstreckenrennen
NE
Wedstrijd
AUT
3e etappe Silkeborg Viborg Hammel (V)
Vittoria Cup
NE
Etappe
DEN
3e etappe Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Etappe
BEL
2e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Wolvertem, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
13 mei
Axel, Amateurs
Criterium
NED
2e etappe Boucle du Coton
2.2
Etappe
BUR
Cicogna
Coppa Cicogna
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
Moscou (b)
Mayor Cup - Moscow Cup
1.2
Wedstrijd
RUS
Proloog 1e etappe Mount Hood Classic
NE
Proloog
USA
Proloog 1e etappe Mount Hood Classic (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
5e etappe President Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
1e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
14 mei
3e etappe Boucle du Coton
2.2
Etappe
BUR
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
Leeuwarden
Profronde van Fryslân, Noord-Nederland Tour, Batavus Pro Race
1.1
Wedstrijd
NED
Michelstadt
Rund um das Michelstädter Rathaus
NE
Criterium
GER
2e etappe Mount Hood Classic
NE
Criterium
USA
2e etappe Mount Hood Classic (V)
2.2
Criterium
USA
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Etappe
BOL
2e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
1e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
NE
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
15 mei
Austerlitz, Criterium, Amateurs
Ronde van Austerlitz
NE
Criterium
NED
Begijnendijk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Boucle du Coton
2.2
Etappe
BUR
1e etappe Cupa Autoconstruct
NE
Etappe
ROM
Proloog Cupa Autoconstruct
NE
Proloog
ROM
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
1e etappe GP Rota dos Móveis
2.1
Etappe
POR
3e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
3e etappe Mount Hood Classic (V)
2.2
Etappe
USA
Santa Ana (V)
GP de Santa Ana
1.1
Wedstrijd
ESA
2e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Etappe
BOL
1e etappe Tour of Arkansas
NE
Etappe
USA
3e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
2e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
NE
Etappe
BRA
5e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
16 mei
5e etappe Boucle du Coton
2.2
Etappe
BUR
2e etappe Cupa Autoconstruct
NE
Etappe
ROM
1e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
2.1
Individuele tijdrit
GER
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
JR
Etappe
NED
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
2e etappe GP Rota dos Móveis
2.1
Etappe
POR
1e etappe deel a Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Wedstrijd
GRE
1e etappe deel b Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Klimtijdrit
GRE
4e etappe Mount Hood Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Mount Hood Classic (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Etappe
BOL
Proloog Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Arkansas
NE
Etappe
USA
Proloog Tour of Central Macedonia
NE
Individuele tijdrit
GRE
1e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
4e etappe Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
3e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
NE
Etappe
BRA
6e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
2.2
Individuele tijdrit
ESA
17 mei
Beograd - Čačak
2.2
Wedstrijd
SRB
6e etappe Boucle du Coton
2.2
Etappe
BUR
3e etappe Cupa Autoconstruct
NE
Etappe
ROM
Częstochowa
GP Jasnej Góry
1.2
Criterium
POL
Drachten
Lippe Lap Drachten A-Zeven Classic
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
2.1
Etappe
GER
3e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
JR
Etappe
NED
2e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
JR
Individuele tijdrit
NED
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CC
Wedstrijd
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23
NE
Wedstrijd
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
NE
Wedstrijd
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
3e etappe GP Rota dos Móveis
2.1
Etappe
POR
Hillingdon (f)
Hillingdon Grand Prix
NE
Criterium
GBR
1e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
2e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
Köflach
NE
Criterium
AUT
Limelette
NE
Wedstrijd
BEL
Makana Brick Classic
NE
Criterium
RSA
1e etappe Manicaland Cycle Challenge
NE
Etappe
ZIM
2e etappe Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Criterium
GRE
5e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
5e etappe Mount Hood Classic (V)
2.2
Wedstrijd
USA
Proloog Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Proloog
NED
Pont-à-Marcq
GP de Pont á Marcq - Circuit du Pévèle
NE
Wedstrijd
FRA
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rõuge, Mountainbike
Rõuge Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Rijsoord (V)
Draai rond de Kraai
NE
Criterium
NED
San Isidro de Albatera (V)
Trofeo San Isidro
NE
Criterium
ESP
Srinagar
Kashmir Cycling Challenge
NE
Criterium
IND
4e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Etappe
BOL
Sunapee
Lake Sunapee
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe Tour of Arkansas
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Central Macedonia
NE
Etappe
GRE
2e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
Verona, Chrono (V)
GP Comune di Verona
NE
Individuele tijdrit
ITA
5e etappe deel a Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Klimtijdrit
ESP
5e etappe deel b Volta Ciclista Provincia Tarragona
NE
Etappe
ESP
4e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
NE
Etappe
BRA
7e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
2.2
Etappe
ESA
Wernigerode
Wernigeröder Radsporttage, Harzer Bergpreis
NE
Criterium
GER
White House
Sumner County
NE
Wedstrijd
USA
Wilmington
Wilmington GP
NE
Criterium
USA
Wilmington (V)
Bank of America Wilmington GP
NE
Criterium
USA
18 mei
Aegina
Aegina Tour
NE
Wedstrijd
GRE
7e etappe Boucle du Coton
2.2
Etappe
BUR
Boucles de la Marne
NE
Wedstrijd
FRA
Buchholz
GP Buchholz
NE
Criterium
GER
Buckow
Rund um Buckow
NE
Criterium
GER
Caivano
Coppa Caivano
1.2
Criterium
ITA
Cham
Cham-Hagendorn
NE
Criterium
SUI
Cham (V)
Cham-Hagendorn
Wedstrijd
SUI
Ciney (V)
NE
Criterium
BEL
Colindres
Memorial Juan Manuel Santisteban
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Cupa Autoconstruct
NE
Etappe
ROM
Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
3e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
2.1
Etappe
GER
4e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
JR
Etappe
NED
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
NE
Wedstrijd
EST
Esztergom
Kínok Kínja
NE
Criterium
HUN
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CC
Wedstrijd
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Götene
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Criterium
SWE
Götene (V)
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Criterium
SWE
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
4e etappe GP Rota dos Móveis
2.1
Etappe
POR
Herlev
KCK-Herlev 90 års jubilæumsløb
NE
Wedstrijd
DEN
Hollister
Panoche Valley Road Race
NE
Criterium
USA
Hong Kong (f)
Festival of Sport 2
NE
Criterium
HKG
Incourt (V)
Criterium
BEL
3e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
1.2
Wedstrijd
AUT
Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
NE
Districtskampioenschap
DEN
Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
NE
Districtskampioenschap
DEN
Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken
NE
Districtskampioenschap
DEN
Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken (V)
NE
Districtskampioenschap
DEN
Llobregales, Amateurs
Cursa Ciclista de Llobregat
NE
Wedstrijd
ESP
Lonigo
Coppa Città di Lonigo
NE
Criterium
ITA
Lys-lès-Lannoy
GP de Lys lez Lannoy
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Manicaland Cycle Challenge
NE
Etappe
ZIM
2e etappe Manicaland Cycle Challenge
NE
Individuele tijdrit
ZIM
3e etappe Memorial Battle of Crete
Machi Kritis
NE
Criterium
GRE
6e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
6e etappe Mount Hood Classic (V)
2.2
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
Osteria Grande (a)
Memorial Benfenati
NE
Criterium
ITA
Pelham
Niagara Classic - Steve Bauer Classic
NE
Criterium
CAN
Pescara, Elite/U23
Trofeo Matteotti
NE
Wedstrijd
ITA
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Randers
NE
Criterium
DEN
Randers (V)
NE
Criterium
DEN
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
5e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.2
Individuele tijdrit
BOL
2e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Ploegentijdrit
FRA
4e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
3e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Etappe
CAN
Proloog Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Proloog
ALB
4e etappe Tour of Arkansas
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Central Macedonia
NE
Criterium
GRE
1e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
4e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
3e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Individuele tijdrit
BEL
Voerendaal
Hel van Voerendaal
NE
Criterium
NED
5e etappe Volta Ciclistica Internacional do Paraná
NE
Etappe
BRA
8e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
2.2
Etappe
ESA
3e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
2.2
Individuele tijdrit
ESA
Wellinghofen
Wellinghofer Bergkriterium
NE
Criterium
GER
Wolvertem, Nieuwelingen
Imde - Wolvertem
NE
Wedstrijd
BEL
Zagreb (a)
Nagrada grada Zagreba
NE
Criterium
CRO
19 mei
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
3e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Etappe
CAN
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
2e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
Proloog Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Proloog
ESP
5e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
2.2
Etappe
ESA
20 mei
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Individuele tijdrit
ITA
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
4e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
3e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
9e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
6e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
2.2
Etappe
ESA
1e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
21 mei
Proloog Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Proloog
IRI
1e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
Montenaken, Chrono (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Junioren
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Junioren (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, Nieuwelingen (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Montenaken, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
1e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
NE
Criterium
AUT
1e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
3e etappe deel a Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
4e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
10e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
7e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
2.2
Etappe
ESA
2e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
22 mei
Proloog Auksinių kopų
NE
Etappe
LTU
1e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Bierbeek (b)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
5e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
1e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2
Etappe
FRA
Singen
NE
Criterium
GER
2e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
NE
Etappe
AUT
Szosami Zagłębia
NE
Wedstrijd
POL
2e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Pologne Feminin (V)
Etappe
POL
4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
1e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
11e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
3e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Universitairen (V)
CM
Wereldkampioenschap
23 mei
1e etappe Auksinių kopų
NE
Etappe
LTU
3e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Eidsvollrittet (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Eidsvollrittet, Junioren
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Eidsvollrittet, Junioren (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
3e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
GP Hydraulika Mikolasek
1.2
Criterium
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
7e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Individuele tijdrit
NED
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
2e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
NE
Etappe
AUT
Tallinn (d)
Tallinn - Tartu GP
1.1
Wedstrijd
EST
4e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Pologne Feminin (V)
Etappe
POL
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
5e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Individuele tijdrit
JPN
2e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
Uithuizen (V)
NE
Criterium
NED
Vila Real de San António (a)
Clássica do Sotavento
NE
Criterium
POR
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
12e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Proloog Vuelta a Occidente (V)
2.2
Individuele tijdrit
ESA
4e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Universitairen
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Universitairen (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
24 mei
3e etappe Auksinių kopų
NE
Etappe
LTU
2e etappe Auksinių kopų
NE
Ploegentijdrit
LTU
2e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Baltimore
Kelly Cup, Bike Jam
NE
Criterium
USA
Baltimore (V)
Kelly Cup
NE
Criterium
USA
Beasain
Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano
NE
Wedstrijd
ESP
Bela Bela
NE
Wedstrijd
RSA
Burlington, Criterium
Snake Alley
NE
Criterium
USA
4e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
1e etappe De Haan, Nieuwelingen
Vosseslag Classic
NE
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Eidsvollrittet (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Eidsvollrittet, Junioren
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Eidsvollrittet, Junioren (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
Empoli
Gran Premio Città di Empoli
NE
Wedstrijd
ITA
Estella (V)
Trofeo Xerox Ega
NE
Criterium
ESP
4e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
Gladsaxe, Elite/U23
Gladsaxe CC
NE
Wedstrijd
DEN
Gladsaxe, Elite/U23 (V)
Gladsaxe CC
NE
Criterium
DEN
GP Kooperativa
1.2
Wedstrijd
SVK
Grand Bahama Cycling Classic, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BAH
Heist-op-den-Berg (b)
Heistse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kulmbach
NE
Criterium
GER
Leelanau Schools
Tour de Leelanau
1.2
Wedstrijd
USA
Lyon (V) (b)
Lyon Ménival
NE
Wedstrijd
FRA
Meise, Amateurs
Meise
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nijmegen, Mountainbike
NE
Marathon
NED
Nijmegen, Mountainbike (V)
NE
Marathon
NED
8e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
Rijssen (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2
Etappe
FRA
Ruisbroek, Junioren
Klein Brabant Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Santander (a)
Memorial Rodríguez Inguanzo
NE
Criterium
ESP
Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
Somerville (a)
Tour of Somerville
NE
Criterium
USA
4e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
NE
Etappe
AUT
Tavira
Circuito do Restaurante Alpendre/Circuito de Tavira
NE
Criterium
POR
5e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Pologne Feminin (V)
Etappe
POL
4e etappe Tour de Pologne Feminin (V)
Individuele tijdrit
POL
6e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
6e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
3e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Individuele tijdrit
GER
3e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
13e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Occidente (V)
2.2
Individuele tijdrit
ESA
1e etappe Vuelta a Occidente (V)
2.2
Etappe
ESA
5e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
Waregem
NE
Criterium
BEL
Wiemelhausen
NE
Criterium
GER
Wodecq (V)
NE
Criterium
BEL
25 mei
25 de Mayo
Clásica 25 de Mayo
NE
Criterium
ARG
þingvellir
Bikar þingvellir
NE
Criterium
ISL
Asunción
Aniversario Paraguay Cycles Club
NE
Criterium
PAR
4e etappe Auksinių kopų
NE
Etappe
LTU
3e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Buchten (V)
NE
Criterium
NED
5e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
City Bikes
NE
Criterium
USA
Düsseldorf
Rund um die Kö
NE
Criterium
GER
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Douala
GP Michelin
NE
Etappe
CMR
1e etappe Douala
GP Michelin
NE
Etappe
CMR
3e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe Eidsvollrittet (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe Eidsvollrittet, Junioren
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe Eidsvollrittet, Junioren (V)
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
5e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
GP Palma
1.2
Wedstrijd
SVK
Gränichen, Mountainbike, Elite/U23
Swisspower Cup
C1
Wedstrijd
SUI
Heubach, Mountainbike
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
C1
Wedstrijd
GER
Isola Vicentina
G.P. Colli Isolani, Memorial Amilcare Tronca
NE
Wedstrijd
ITA
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Leelanau Schools (V)
Tour de Leelanau
1.2
Wedstrijd
USA
Lurago d'Erba
Trofeo Maria Rovelli
NE
Wedstrijd
ITA
Lyon (V) (c)
Lyon Montplaisir
NE
Wedstrijd
FRA
Maringá
Copa Cidade Cancao
NE
Criterium
BRA
Mount Hamilton
NE
Klimwedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal Kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Nederzwalm-Hermelgem (V)
NE
Criterium
BEL
Nieuw-Vossemeer
NE
Wedstrijd
NED
9e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.2
Etappe
NED
Pamplona (V)
Araxes
NE
Criterium
ESP
Pieve di Soligo, Junioren
Trofeo Dorigo Porte, GP GD Dorigo Porte
1.1
Wedstrijd
ITA
Ptuj (a)
Velika Nagrada Ptuja
1.2
Wedstrijd
SLO
Pyhäjärvi
Pyhäjärvi ajot
NE
Wedstrijd
FIN
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.2
Etappe
IRL
4e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2
Etappe
FRA
Ruisbroek (a)
Klein Brabant Classic, Ruisbroek Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Sønderborg
NE
Wedstrijd
DEN
5e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
NE
Etappe
AUT
Stuttgart (d)
Stuttgart-Hohenheim
NE
Criterium
GER
Tartu (a)
Tartu GP
1.1
Wedstrijd
EST
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
6e etappe Tour de Franche Comté Cycliste
NE
Etappe
FRA
9e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
7e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Tour of the Bitterroot
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Bitterroot
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of the Bitterroot
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
Vila Real de San António
Clássica do Sotavento
NE
Criterium
POR
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
14e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Occidente (V)
2.2
Etappe
ESA
Wereldkampioenschap, Op de weg, Universitairen
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Universitairen (V)
CM
Wereldkampioenschap
Zurrieq
NE
Criterium
MLT
26 mei
4e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Davenport, Criterium
Quad Cities / Kwik Star
NE
Criterium
USA
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Klimtijdrit
ITA
Morgan Hill
NE
Criterium
USA
Somerville
Tour of Somerville
NE
Criterium
USA
Somerville (V)
Tour of Somerville
NE
Criterium
USA
Vignoux-sur-Barangeon
Souvenir Jean Graczyk
NE
Criterium
FRA
27 mei
5e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Schellebelle, Amateurs
Schellebele
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
1e etappe deel a Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.2
Individuele tijdrit
ESP
1e etappe deel b Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.2
Etappe
ESP
28 mei
6e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
1e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
Hazerswoude-Dorp (V)
NE
Criterium
NED
Kruibeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.1
Etappe
BEL
2e etappe Stabroek
Victor Macedo Memorial
NE
Etappe
GUY
3e etappe Stabroek
Victor Macedo Memorial
NE
Etappe
GUY
2e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.2
Etappe
ESP
29 mei
7e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.2
Etappe
IRI
2e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
1e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.1
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1
Ploegentijdrit
SUI
Proloog Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Proloog
POR
3e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.2
Etappe
ESP
30 mei
3e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Etappe
GER
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
Greer
NE
Criterium
USA
2e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.1
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
NE
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe deel a Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1
Etappe
SUI
1e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
1e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.2
Etappe
ESP
31 mei
Aalburg (V)
7-Dorpenomloop
NE
Wedstrijd
NED
Andorra, Mountainbike
Vallnord
CDM
Wedstrijd
AND
Andorra, Mountainbike (V)
Vallnord
CDM
Wedstrijd
AND
Auburn
Lake Auburn
NE
Criterium
USA
4e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.HC
Individuele tijdrit
GER
Berlin (V) (b)
Lichterfelde
NE
Criterium
GER
Berlin, Criterium
Lichterfelde
NE
Criterium
GER
Boutonville, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE
Criterium
AUT
1e etappe Energitrampet, Elite/U23
Kalas Cup Landsväg
NE
Etappe
SWE
2e etappe Energitrampet, Elite/U23
Kalas Cup Landsväg
NE
Etappe
SWE
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
NE
Etappe
ITA
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Criterium
AUS
3e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Individuele tijdrit
SVK
Kranj
GP Kranj
1.1
Wedstrijd
SLO
Leudelange
GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
NE
Wedstrijd
FRA
Montréal (V)
La Coupe du Monde Cycliste Féminine de Montréal
CDM/F
Wereldbeker
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Orsago
Circuito Bosco di Orsago, Memorial Fratelli Mion
NE
Criterium
ITA
Parma - La Spezia
NE
Wedstrijd
ITA
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
1.1
Wedstrijd
FRA
Puttershoek
Omloop van Hoeksche Waard
NE
Wedstrijd
NED
Puttershoek (a)
Omloop van de Hoekse Waard
NE
Criterium
NED
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.1
Individuele tijdrit
BEL
Spata City Circuit, Elite/U23
NE
Criterium
GRE
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Criterium
GER
Thun
Criterium
SUI
Thun (V)
Criterium
SUI
3e etappe Tour de Gironde
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe deel a Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1
Etappe
SUI
3e etappe deel b Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.1
Individuele tijdrit
SUI
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
Trofeo Junta de Comunidades, Junioren
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
2e etappe Volta a Tras os Montes e Alto Douro
NE
Etappe
POR
5e etappe Vuelta al Oriente
NE
Etappe
VEN
5e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.2
Etappe
ESP
Zabok
Nagrada Grada Zaboka
NE
Criterium
CRO
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje