Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2004
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Neunkirchen
Criterium
AUT
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
San Fausto
San Fausto de Durango
Criterium
ESP
Sydney, 1 km
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Keirin
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Scratch
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Sprint
CDM
Wereldbeker
AUS
Woodland Hills
HealthNet Barry Wolfe Grand Prix
Criterium
USA
01 mei
Borsele (V)
Omloop van Borsele
NE
Wedstrijd
NED
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
1.6
Wedstrijd
ITA
Drachten
Lippe Lap Drachten A-Zeven Classic
NE
Wedstrijd
NED
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
1.1
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
1.7.1
Wedstrijd
GER
6e etappe Giro delle Regioni
2.7.1
Etappe
ITA
Glabbeek
Kapellen-Glabbeek
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP Gondomar, Elite/U23
Etappe
POR
2e etappe GP Gondomar, Elite/U23
Etappe
POR
3e etappe deel b Gracia Orlova (V)
2.9.2
Individuele tijdrit
CZE
3e etappe deel a Gracia Orlova (V)
2.9.2
Etappe
CZE
Hannover
Grosser Strassenpreis von Hannover
Criterium
GER
Herning
GP Herning, En forårsdag på heden
1.3
Wedstrijd
DEN
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
1.5
Wedstrijd
BEL
6e etappe International Presidency Turkey Tour
2.5
Etappe
TUR
Laakdal
NE
Wedstrijd
BEL
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.2
Wedstrijd
ITA
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
NE
Wedstrijd
ESP
Lichtenstein
Criterium
GER
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
Criterium
LIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Neuss
GP Sparkasse Neuss
Criterium
GER
Płońsk
Plonsk
Criterium
POL
Penna
Coppa Penna
NE
Wedstrijd
ITA
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Wedstrijd
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
1.5
Wedstrijd
NED
5e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.6
Etappe
FRA
Santa Nella
Criterium
USA
Szosami Zagłębia
Criterium
POL
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
4e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
4e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.5
Etappe
GRE
4e etappe Tour of the Gila
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour of Ulster
Etappe
IRL
Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
Circuito de Vila Chã de Ourique
NE
Criterium
POR
6e etappe Vuelta a El Salvador
Etappe
ESA
4e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
Wolfsberg
Lavanttaler Radsporttage
Klimwedstrijd
AUT
02 mei
Aarhus
Colliers Classic
1.2
Wedstrijd
DEN
Azpeitia
Subida a Urraki
NE
Wedstrijd
ESP
Baboszewo
Memorial Andrzeja Trochanowskiego
1.5
Wedstrijd
POL
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.7.1
Wedstrijd
ITA
Bonsall
Bonsall-San Luis Rey Classic
Criterium
USA
Chanteloup-les-Vignes
Trophée des Grimpeurs
1.3
Klimwedstrijd
FRA
Chanteloup-les-Vignes (V)
Trophée des Grimpeurs
NE
Klimwedstrijd
FRA
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
1.6
Criterium
ITA
Fyllingsdalrittet
Criterium
NOR
Giro della Toscana
1.3
Wedstrijd
ITA
Gistel, Criterium
Afscheidscriterium Johan Museeuw
NE
Criterium
BEL
Gooik
1.12 open
Criterium
BEL
3e etappe GP Gondomar, Elite/U23
Etappe
POR
4e etappe Gracia Orlova (V)
2.9.2
Etappe
CZE
Korbeek-Lo, Junioren
Vlaams-Brabantse Pijl
Wedstrijd
BEL
Lausanne (V)
Souvenir Magali Pache
1.9.1
Individuele tijdrit
SUI
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
1.7.1
Wedstrijd
BEL
London
GP Springbank
NE
Criterium
CAN
Mühlhausen (V)
Criterium
GER
Made (V)
NE
Criterium
NED
Made, Criterium
Ronde van Made
NE
Criterium
NED
Novo Mesto
GP Krka
1.3
Criterium
SLO
Pratomagno
Giro del Pratomagno
NE
Wedstrijd
ITA
Roswell, Criterium
Criterium
USA
6e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.6
Etappe
FRA
Sora (a)
La Ciociarissima
NE
Wedstrijd
ITA
Tharandt
Criterium
GER
Titz
Titz-Rödingen
Criterium
GER
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
5e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.5
Etappe
GRE
5e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Ulster
Individuele tijdrit
IRL
2e etappe Tour of Ulster
Etappe
IRL
Tre Ponti
Giro dei Tre Ponti
NE
Wedstrijd
ITA
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
Wolfsberg (a)
Lavanttaler Radsporttage
Wedstrijd
AUT
03 mei
Miedzynarodowy 3-cio Majow Wyscig Kolarski w Lubinie
1.5
Wedstrijd
POL
Proloog Thüringen-Rundfahrt, U23
2.7.1
Proloog
GER
3e etappe Tour of Ulster
Etappe
IRL
Varignana (a)
Coppa Varignana
NE
Wedstrijd
ITA
04 mei
Asti, U23
Coppa Citta' di Asti
1.7.1
Wedstrijd
ITA
1e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.7.1
Etappe
GER
2e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
1e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
1.12 open
Wedstrijd
BEL
05 mei
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.7.1
Etappe
GER
3e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
06 mei
Proloog Prix de la Slantchev Brjag
2.5
Proloog
BUL
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.7.1
Etappe
GER
1e etappe Tour de la Manche
2.6
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
07 mei
1e etappe Boulder Stage Race
Individuele tijdrit
USA
1e etappe GP Vila-Real
Etappe
ESP
Knittelfeld
Criterium
AUT
1e etappe Prix de la Slantchev Brjag
2.5
Etappe
BUL
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.7.1
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Tour de la Manche
2.6
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
1e etappe Troféu PAD
Etappe
POR
08 mei
Alta Padovana Tour
NE
Wedstrijd
ITA
Berriatúa
San Gregorio Saria
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Boulder Stage Race
Etappe
USA
1e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.3
Etappe
ESP
Coppa Cantina Valtidone
NE
Wedstrijd
ITA
Faluloppet
NE
Criterium
SWE
Fohnsdorf
Criterium
AUT
Proloog Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
2e etappe GP Vila-Real
Etappe
ESP
Los Gatos
Cat's Hill Classic
Criterium
USA
Maringá
Copa Cidade Cancao
NE
Wedstrijd
BRA
Monte Urano
Memorial Secondo Marziali
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Prix de la Slantchev Brjag
2.5
Etappe
BUL
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
Richmond
Captech Classic Richmond
Criterium
USA
Richmond (V)
Captech Classic Richmond
NE
Criterium
USA
Schwabach
Criterium
GER
5e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.7.1
Etappe
GER
4e etappe Tour de la Manche
2.6
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Manche
2.6
Individuele tijdrit
FRA
6e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
Trebeniče
Criterium
CZE
2e etappe Troféu PAD
Etappe
POR
Vejle
Criterium
DEN
Vejle, Elite/U23 (V)
Criterium
DEN
1e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
09 mei
Bear Mountain
Bear Mountain Spring Classic NY
NE
Criterium
USA
Benešov
VC Osvobozeni
Criterium
CZE
Bibano
Circuito di Bibano di Godega
NE
Criterium
ITA
3e etappe Boulder Stage Race
Etappe
USA
Carrara
GP Industrie del Marmo
1.6
Wedstrijd
ITA
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.3
Etappe
ESP
3e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.3
Individuele tijdrit
ESP
Eppegem, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Gladsaxe, Elite/U23
Gladsaxe CC
Wedstrijd
DEN
Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
Hellenic National MTB Cup
C1
Wedstrijd
GRE
Kraubath
Criterium
AUT
Krebes
Criterium
GER
Lincoln
Lincoln Grand Prix
1.5
Wedstrijd
GBR
Macerata (a)
Coppa Langione
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Prix de la Slantchev Brjag
2.5
Etappe
BUL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, U23, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Districtskampioenschap
BEL
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Individuele tijdrit
FRA
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
Saulheim
Criterium
GER
6e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.7.1
Etappe
GER
5e etappe Tour de la Manche
2.6
Etappe
FRA
7e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
3e etappe Troféu PAD
Etappe
POR
Veldhoven
Omloop der Kempen
1.5
Wedstrijd
NED
Veldhoven (V)
GP Groenen Groep
NE
Criterium
NED
2e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
10 mei
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Saint-Quentin (b)
Criterium
FRA
Singen
Criterium
GER
3e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
11 mei
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Naranco
Subida al Naranco
1.3
Wedstrijd
ESP
4e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
12 mei
1e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Etappe
ESP
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.6
Etappe
ESP
5e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
13 mei
2e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Etappe
ESP
Calais, Criterium
Criterium
FRA
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
1e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.6
Etappe
BOL
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Boyacà
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.6
Individuele tijdrit
ESP
6e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
14 mei
3e etappe deel a Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Etappe
ESP
3e etappe deel b Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Klimtijdrit
ESP
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Haren (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race National Race
Etappe
USA
2e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.6
Etappe
BOL
Sydney, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
1e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Volta a Coruña
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Boyacà
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.6
Etappe
ESP
7e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
15 mei
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Etappe
ESP
Boulder (g)
Criterium
USA
California Sports Supercuts circuit
Criterium
USA
Carteret
Criterium
USA
Günzach
Günzach Allgäu
Criterium
GER
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Hobro, Elite/U23
Wedstrijd
DEN
3e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race National Race
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race National Race
Etappe
USA
Mijnsheerenland, Criterium, Nieuwelingen (V)
Jeugdronde van Mijnsheerenland
NE
Criterium
NED
Mijnsheerenland, Junioren (V)
Jeugdronde van Mijnsheerenland
NE
Criterium
NED
Proloog Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Proloog
NED
Sint-Martens-Bodegem, Junioren
Kampioenschap van het Pajottenland
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.6
Etappe
BOL
Sydney, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
2e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
Trofeo Pina e Mario Bazzigaluppi
1.6
Wedstrijd
ITA
Viljandi, Criterium
Viljandi Tänavasõit
NE
Criterium
EST
2e etappe Volta a Coruña
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Boyacà
Etappe
COL
4e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.6
Etappe
ESP
8e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
16 mei
California Sports Supercuts, Criterium
Criterium
USA
Dookola Jeziora Lutrzanskiego
Criterium
POL
Dortmund (d)
Dortmund-Wellinghofen
Criterium
GER
Dungarvan
Kelly Pharmacy GP
NE
Criterium
IRL
Einhausen
Rund um Einhausen
Criterium
GER
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
GP Onatel
NE
Criterium
BUR
Herenthout, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Isola Vicentina
G.P. Colli Isolani, Memorial Amilcare Tronca
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Criterium
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race National Race
Etappe
USA
Köln
Rund um den Flughafen Köln-Bonn
1.3
Wedstrijd
GER
Kirchheim unter Teck
Criterium
GER
Koppenberg
Wedstrijd
USA
Lys-lès-Lannoy
GP de Lys lez Lannoy
1.6
Wedstrijd
FRA
Mastromarco
Trofeo Dover Danilo Bonfanti, Trofeo Nesti e Nelli
NE
Criterium
ITA
Mulgi, Mountainbike
Mulgi Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
CN
Nationaal Kampioenschap
MLT
Nieuw-Vossemeer
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
Palmeira, Junioren
Prémio de Ciclismo de Palmeira, Prémio Peixoto Alves
NE
Criterium
POR
Pescara, Elite/U23
Trofeo Matteotti
1.6
Wedstrijd
ITA
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Randers
Criterium
DEN
4e etappe Sucre
Doble Sucre Potosí, GP Cemento Fancesa
2.6
Etappe
BOL
Sydney, Ploegsprint (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
3e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Connecticut
Etappe
USA
3e etappe Volta a Coruña
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Boyacà
Etappe
COL
5e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
2.6
Etappe
ESP
Walhain-Saint-Paul, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
1.7.1
Wedstrijd
BEL
Wien - Lassnitzhöhe
Wedstrijd
AUT
9e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
17 mei
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Etappe
FRA
18 mei
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
2e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
NE
Etappe
NED
5e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Etappe
FRA
19 mei
1e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
5e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.2
Etappe
BEL
6e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour du Languedoc-Rousillon
2.1
Etappe
FRA
20 mei
3e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
Budingen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dortmund (f)
Dortmund-Brackel
Criterium
GER
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
1e etappe GP Abimota
Etappe
POR
Hasselt (a)
Hasselt - Spa - Hasselt
1.5
Wedstrijd
BEL
Køge
Criterium
DEN
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
Leipzig (a)
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
NE
Wedstrijd
GER
Lekkerkerk (V)
NE
Criterium
NED
Neustadt an der Weinstraße
Criterium
GER
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
1e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.7.1
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.2
Etappe
BEL
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
Klimwedstrijd
SUI
1e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
Etappe
AUT
7e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Languedoc-Rousillon
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Connecticut
Etappe
USA
Zwenkau
Zwenkau-Böhlen
Criterium
GER
21 mei
4e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
Dortmund (e)
Criterium
GER
Dortmund (g)
Criterium
GER
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
2e etappe GP Abimota
Etappe
POR
1e etappe Lima - Wakama - Lima
NE
Etappe
PER
7e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
2e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.7.1
Etappe
FRA
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.2
Etappe
BEL
2e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
Etappe
AUT
8e etappe deel b Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Etappe
FRA
8e etappe deel a Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Languedoc-Rousillon
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Connecticut
Etappe
USA
1e etappe Triptyque Ardennaise
2.6
Etappe
BEL
3e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Individuele tijdrit
FRA
22 mei
5e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
Berlin, Criterium
Lichterfelde
Criterium
GER
Bochum (a)
Criterium
GER
Bochum (b)
Criterium
GER
Camponogara
Memorial Carlo Valentini
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Clasica Ciclo Acosta-Bello
Proloog
COL
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Erandio
Clasica Internacional Txuma
1.6
Wedstrijd
ESP
3e etappe deel a Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
3e etappe deel b Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ITA
3e etappe GP Abimota
Etappe
POR
Klasyk im. Wincentego Witosa
1.5
Wedstrijd
POL
1e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
2e etappe Lima - Wakama - Lima
NE
Individuele tijdrit
PER
Madrid, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
ESP
Madrid, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
8e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
Praha (d)
Criterium
CZE
Remscheid
Remscheid-Lüttringhausen
Criterium
GER
Rijsoord
Draai rond de Kraai
NE
Criterium
NED
Rijsoord (V)
Draai rond de Kraai
NE
Criterium
NED
3e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.7.1
Etappe
FRA
4e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.7.1
Etappe
FRA
4e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
2.2
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
2.2
Etappe
BEL
Russellville
Criterium
USA
3e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
Etappe
AUT
9e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Individuele tijdrit
CAN
4e etappe Tour du Languedoc-Rousillon
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Connecticut
Etappe
USA
3e etappe Triptyque Ardennaise
2.6
Etappe
BEL
2e etappe Triptyque Ardennaise
2.6
Etappe
BEL
Wissekerke, Amateurs
Ronde van Noord-Beveland
NE
Wedstrijd
NED
23 mei
Proloog Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.5
Proloog
IRI
Bad Dürkheim
Criterium
GER
6e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
Bogaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Boulder - Roubaix
Criterium
USA
1e etappe Clasica Ciclo Acosta-Bello
Etappe
COL
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
NE
Wedstrijd
EST
Empoli
Gran Premio Città di Empoli
NE
Wedstrijd
ITA
Faaborg
Criterium
DEN
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.6
Etappe
LUX
4e etappe deel a Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Individuele tijdrit
ITA
4e etappe deel b Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
4e etappe deel a GP Abimota
Etappe
POR
4e etappe deel b GP Abimota
Etappe
POR
Hillingdon (f)
Hillingdon Grand Prix
NE
Criterium
GBR
2e etappe Košice - Tatry - Košice
NE
Etappe
SVK
3e etappe Lima - Wakama - Lima
NE
Etappe
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kameroen
CN
Nationaal kampioenschap
CMR
Odense (a)
Criterium
DEN
9e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
Ontario (a)
Criterium
USA
Orsago
Circuito Bosco di Orsago, Memorial Fratelli Mion
NE
Criterium
ITA
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
5e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.7.1
Etappe
FRA
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.2
Etappe
BEL
Santander (a)
Memorial Rodríguez Inguanzo
NE
Criterium
ESP
Soraluze
Soraluzeko Saria
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
Etappe
AUT
Tjejtrampet (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
1.9.2
Wedstrijd
SWE
10e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
2.9.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Criterium
CAN
5e etappe Tour du Languedoc-Rousillon
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.5
Criterium
JPN
4e etappe Triptyque Ardennaise
2.6
Etappe
BEL
Wuppertal (a)
Criterium
GER
24 mei
1e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.5
Etappe
IRI
2e etappe Clasica Ciclo Acosta-Bello
Etappe
COL
Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
Puchar Prezydenta Koszalina
Criterium
POL
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
3e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Etappe
CAN
2e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.5
Criterium
JPN
25 mei
2e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.5
Etappe
IRI
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
26 mei
3e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.5
Etappe
IRI
2e etappe Giro Ciclistico della Provincia di Cosenza
2.6
Etappe
ITA
1e etappe Giro Ciclistico della Provincia di Cosenza
2.6
Etappe
ITA
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
3e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.5
Criterium
JPN
1e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Antioquia
Etappe
COL
2e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
27 mei
4e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.5
Etappe
IRI
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Honselersdijk
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
2e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Antioquia
Etappe
COL
3e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
28 mei
1e etappe Albacete (a)
Vuelta a Albacete
Etappe
ESP
5e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.5
Etappe
IRI
1e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.7.1
Etappe
GER
Gütersloh
Criterium
GER
3e etappe Giro Ciclistico della Provincia di Cosenza
2.6
Etappe
ITA
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Puttershoek
Omloop van Hoeksche Waard
NE
Wedstrijd
NED
Puttershoek (a)
Omloop van de Hoekse Waard
NE
Criterium
NED
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
Tallinn (a)
E.O.S. Tallinn GP
1.3
Wedstrijd
EST
1e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
4e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.5
Criterium
JPN
3e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Antioquia
Etappe
COL
4e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
29 mei
's Gravenpolder, Amateurs
NE
Criterium
NED
A Travers le Morbihan
Dwars door Morhiban
1.3
Wedstrijd
FRA
2e etappe Albacete (a)
Vuelta a Albacete
Etappe
ESP
6e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.5
Etappe
IRI
Bela Bela
NE
Wedstrijd
RSA
Beloeil
1.6
Criterium
BEL
2e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.7.1
Etappe
GER
Erfurt
Rund um die Hainleite
1.3
Criterium
GER
4e etappe Giro Ciclistico della Provincia di Cosenza
2.6
Etappe
ITA
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Giro del Friuli (V)
NE
Wedstrijd
ITA
GP Kooperativa
1.5
Wedstrijd
SVK
Houffalize, Mountainbike
Vayamundo MTB Cup
CDM
Wedstrijd
BEL
Kangarilla
John Venturi Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
Lochristi
GP De Schacht
Criterium
BEL
Montréal (V)
La Coupe du Monde Cycliste Féminine de Montréal
CDM/F
Wedstrijd
CAN
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
Silkeborg
Derny
DEN
1e etappe Silkeborg Viborg Hammel (V)
Vittoria Cup
NE
Etappe
DEN
Somerset
Criterium
USA
Tartu (a)
Tartu GP
1.3
Wedstrijd
EST
2e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Individuele tijdrit
LUX
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
5e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.5
Criterium
JPN
4e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Antioquia
Etappe
COL
5e etappe deel a Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
5e etappe deel b Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Individuele tijdrit
ESP
30 mei
3e etappe Albacete (a)
Vuelta a Albacete
Etappe
ESP
7e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.5
Etappe
IRI
Bergara (c)
Pentekostes Saria - Arcelor Mittal
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.7.1
Etappe
GER
Burlington, Criterium
Snake Alley
Criterium
USA
Capannole
Coppa A.C. Capannolese
NE
Wedstrijd
ITA
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
GP Palma
1.5
Wedstrijd
SVK
Houffalize, Mountainbike (V)
Vayamundo MTB Cup
CDM
Wedstrijd
BEL
Laarne (a)
GP Etienne de Wilde IC 1
1.6
Wedstrijd
BEL
Llodio
GP Llodio
1.3
Wedstrijd
ESP
Oberhausen
Norddeutsche Meisterschaft
Criterium
GER
Oudenbosch (V)
NE
Criterium
NED
Paris - Roubaix, U23
1.7.1
Wedstrijd
FRA
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Criterium
IRL
Rosendal
Fuji Peloton GP
NE
Criterium
FIN
2e etappe Silkeborg Viborg Hammel (V)
Vittoria Cup
NE
Etappe
DEN
Sinaai (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
3e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
6e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.5
Criterium
JPN
Trevenzuolo
Roncoleva di Trevenzuola
NE
Criterium
ITA
5e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Individuele tijdrit
POR
5e etappe Vuelta a Antioquia
Etappe
COL
6e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
Wołomin
Wyscig o Puchar Burmistrza Wolomina
Criterium
POL
31 mei
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
NE
Wedstrijd
USA
Arlington (V)
CSC Invitational
NE
Wedstrijd
USA
Arona (a)
GP Formaggi Guffanti
Criterium
ITA
Arona (b)
GP Formaggi Guffanti
Criterium
ITA
Baden
Memorial Leo Wirth
NE
Wedstrijd
GER
5e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.7.1
Etappe
GER
Borsbeek, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
Cras-Avernas (a)
Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl
1.5
Wedstrijd
BEL
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.2
Individuele tijdrit
GER
Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Elite, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
Hammel
Criterium
DEN
Karbach
Main Spessart Rundfahrt
Criterium
GER
2e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.9.1
Criterium
CAN
1e etappe Le Tour du Grand Montréal (V)
2.9.1
Etappe
CAN
Liedekerke
Liedekerkse Pijl, Liedekerke Interclub 1
Wedstrijd
BEL
Longerich
Köln
Criterium
GER
Luneray
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Rock Island
Criterium
USA
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
1.5
Wedstrijd
FRA
3e etappe Silkeborg Viborg Hammel (V)
Vittoria Cup
NE
Etappe
DEN
Somerville
Tour of Somerville
Criterium
USA
Somerville (V)
Tour of Somerville
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
Villers-Cotterêts
1.3
Wedstrijd
FRA
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen