Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 1971
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Birkenhead, Chrono
Britannia Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Blackpool
Blackpool Corporation Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Borehamwood
Harp Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Colwyn Bay
Rhos on Sea C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Deeside
Deeside Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Dromore
John Beggs Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Goostrey, Chrono
Cheshire Roads Club 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Guildford
Charlotteville C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hempnall
Reg Cogman Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Hoo
De Laune Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hoo
C.C. Bexley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lee on Solent
Ready Mix Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Letchworth
Ketnor Cup Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lincoln
Lincoln Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Liverpool, Chrono
Anfield 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Magherafelt, Criterium
Magherafelt & District May Festival Kermesse
NE
Criterium
GBR
1e etappe Morecambe (d)
Tour of the Lakes Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Morecambe (d)
Tour of the Lakes Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Morecambe (d)
Tour of the Lakes Two Day
NE
Etappe
GBR
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Smethwick, Criterium
Mitchell & Butler Brew
NE
Criterium
GBR
deel a Smethwick, Criterium
Mitchell & Butler Brew
NE
Criterium
GBR
Staffordshire
Stafford Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
01 mei
Auvelais, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Boutersem
Kerkom
Criterium
BEL
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
NE
Wedstrijd
ITA
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
Super Prestige Pernod
GER
Giro della Romagna
Wedstrijd
ITA
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
Wedstrijd
BEL
Kapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
Ninove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
6e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
02 mei
Bavikhove
Omloop van het Leiedal
Wedstrijd
BEL
Chignolo Po (a)
Criterium
ITA
Langdorp, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mierlo (V)
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
7e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
7e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Flandre française, Amateurs
NE
Etappe
FRA
6e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
Wedstrijd
SUI
03 mei
Born, Criterium
Criterium
NED
Sint-Martens-Lierde, Amateurs
Sint-Martens-Lierde
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
04 mei
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Proloog
SUI
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
05 mei
London
GP Springbank
NE
Wedstrijd
CAN
1e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
1e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
8e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
06 mei
1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Hévillers, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
9e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
07 mei
2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
11e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
10e etappe Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
08 mei
Assebroek
Criterium
BEL
3e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Hoek (V)
NE
Criterium
NED
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
12e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
09 mei
Arcore (V)
GP Unicoop Brianza
NE
Wedstrijd
ITA
Bakel (V)
NE
Criterium
NED
Betekom
Omloop Hageland-Zuiderkempen
Wedstrijd
BEL
4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
Wedstrijd
AUT
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
Wedstrijd
BEL
Ottenburg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Pont à Celles (V)
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
5e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
10 mei
Blaasveld, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
Wedstrijd
BEL
11e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
11e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
11 mei
Templeuve
GP du Tournaisis
Wedstrijd
BEL
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
1e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
12 mei
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
2e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
13 mei
Assebroek (a)
Criterium
BEL
Temse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
3e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
14 mei
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
4e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
15 mei
Boezinge (a)
Criterium
BEL
Brussel/Bruxelles - Nandrin
Tour du Condroz
Wedstrijd
BEL
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
2e etappe Le Creusot
NE
Individuele tijdrit
FRA
Le Creusot
NE
Etappe
FRA
Nancy - Strasbourg
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Oostakker, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sliedrecht (V)
NE
Criterium
NED
Stambruges, Amateurs
Stambruges
NE
Wedstrijd
BEL
Ternat, Amateurs
Ternat Centrum
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
5e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
Etappe
GBR
1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
Etappe
AUT
Wilsele
GP Frans Verbeeck
Wedstrijd
BEL
16 mei
Baudour (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles - Meulebeke
Wedstrijd
BEL
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
Hérinnes, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Nieuw-Vossemeer
NE
Criterium
NED
Veldhoven
Omloop der Kempen
Wedstrijd
NED
Vlissegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
17e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.HC
Etappe
ESP
17e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
Weston-super-Mare
Circuit of the Mendips, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
Etappe
AUT
Zonnegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
17 mei
Marchienne-au-Pont (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tertre, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
18 mei
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Ploegentijdrit
FRA
19 mei
1e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
1e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
20 mei
Avelgem
Omloop der 3 Provincies
Wedstrijd
BEL
Bellingen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Proloog Giro d'Italia
Ronde van Italië
Ploegentijdrit
ITA
Hoboken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Koewacht, Amateurs
NE
Criterium
NED
Noorderwijk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Mantes
NE
Wedstrijd
FRA
Sint-Kruis, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
21 mei
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
Zomergem
Criterium
BEL
22 mei
Breda, Criterium, Amateurs (a)
Lunet
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
1e etappe Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
Geraardsbergen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Relst
Kampenhout - Relst
NE
Wedstrijd
BEL
Roden, Criterium
NE
Criterium
NED
4e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
23 mei
Andenne (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Catterick, Chrono
Ferryhill Wheelers C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
5e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Individuele tijdrit
FRA
Deinze (a)
Omloop van Midden-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
2e etappe deel a Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Goeferdinge, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kampenhout
Omloop van Midden-Brabant
Wedstrijd
BEL
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
Langdorp, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Roubaix, U23
Wedstrijd
FRA
Stok, Amateurs
Stok-Kortenaken
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
Etappe
ESP
24 mei
3e etappe Etoile Hennuyere
Ster Van Henegouwen
NE
Etappe
BEL
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Koersel
Wedstrijd
BEL
25 mei
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
26 mei
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
27 mei
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
28 mei
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Ninove, Amateurs
NE
Criterium
BEL
29 mei
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Proloog Milk Race
Tour of Britain
Proloog
GBR
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Sint Maartensdijk (V)
NE
Criterium
NED
Sint Maartensdijk, Amateurs
NE
Criterium
NED
30 mei
Coppa Primavera Rapallese (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Ganshoren
Omloop van West-Brabant
Wedstrijd
BEL
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Herent (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kloosterzande, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Ronde van Vlaanderen, U23
Wedstrijd
BEL
Saint-Macaire-en-Mauges
Criterium
FRA
Sint-Maria-Oudenhove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Oedenrode (V)
NE
Criterium
NED
Valadares
Prémio Cerâmica de Valadares
NE
Wedstrijd
POR
31 mei
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hansweert
Criterium
NED
Hansweert (V)
NE
Criterium
NED
La Souterraine
Criterium
FRA
Labastide-d'Armagnac
Criterium
FRA
Linden (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Neerijse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Schepdaal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...