Alle wedstrijden

Toon:


01  mei


 
BEL 
 
2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
AUT 
 
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
GER 
 
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
BEL 
 
Roubaix
Roubaix - Cassel - Roubaix
FRA 
 
ITA 
 
COL 
 

02  mei


 
BEL 
 
3e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
AUT 
 
NED 
 
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
COL 
 

03  mei


 
BEL 
 
4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
AUT 
 
NED 
 
BEL 
 
BEL 
 
ITA 
 
COL 
 

04  mei


 
SUI 
 
BEL 
 
COL 
 
ESP 
 
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
SUI 
 

05  mei


 
SUI 
 
London
GP Springbank
CAN 
 
Proloog Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 

06  mei


 
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
COL 
 
ESP 
 

07  mei


 
Avelgem
Omloop der drie Proviniciën
BEL 
 
ESP 
 
ESP 
 
NED 
 
NED 
 
BEL 
 
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
COL 
 

08  mei


 
ESP 
 
BEL 
 
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
BEL 
 
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
COL 
 

09  mei


 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
ESP 
 
BEL 
 
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
FRA 
 
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
COL 
 

10  mei


 
Betekom
Omloop Hageland-Zuiderkempen
BEL 
 
BEL 
 
NED 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
ITA 
 
SUI 
 
SUI 
 
COL 
 

11  mei


 
ITA 
 
BEL 
 

12  mei


 
NED 
 
BEL 
 

13  mei


 
NED 
 
Puivelde
Belsele Individueel
BEL 
 

14  mei


 
BEL 
 
SMR 
 

15  mei


 
BEL 
 

16  mei


 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

17  mei


 
BEL 
 
Caldas da Rainha
Circuito Ciclista das Caldas da Rainhas
POR 
 
Deinze (a)
Omloop van Midden-Vlaanderen
BEL 
 
Ganshoren
Omloop van West-Brabant
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
NED 
 
BEL 
 

18  mei


 
BEL 
 
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
BEL 
 
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
NED 
 
NED 
 
BEL 
 
FRA 
 

19  mei


 
NED 
 
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
Ninove
GP Victor Standaert
BEL 
 

20  mei


 
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
BEL 
 

21  mei


 
BEL 
 
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
POR 
 

22  mei


 
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
FRA 
 
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
POR 
 
1e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
BEL 
 

23  mei


 
BEL 
 
BEL 
 
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
POR 
 
Knokke (a)
Kustpijl
BEL 
 
BEL 
 
2e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
BEL 
 
BEL 
 

24  mei


 
BEL 
 
BEL 
 
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
POR 
 
POR 
 
Kampenhout
Omloop van Midden-Brabant
BEL 
 
NED 
 
3e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
BEL 
 
Stok, Amateurs
Stok-Kortenaken
BEL 
 

25  mei


 
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
4e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
BEL 
 
Ronse (a)
Ronse - Doornik - Ronse
BEL 
 

26  mei


 
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
ITA 
 
Wakken
GP Norbert Callens
BEL 
 

28  mei


 
BEL 
 
ITA 
 
ITA 
 
POR 
 

29  mei


 
ITA 
 
ITA 
 
POR 
 

30  mei


 
Aardenburg, Amateurs
Ronde Van Aardenburg
NED 
 
FRA 
 
BEL 
 
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
BEL 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
BEL 
 
POR 
 
POR 
 
BEL 
 
BEL 
 

31  mei


 
BEL 
 
BEL 
 
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
BEL 
 
ITA 
 
ITA 
 
POR 
 
NED 
 
Meulebeke (a)
Omloop Mandel-Leie-Schelde
BEL 
 
NED 
 
NED 
 
BEL 
 
FRA