Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 2023
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 april
Amorebieta
Klasika Primavera
NE
Wedstrijd
ESP
Biar
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
GER
3e etappe Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.HC
Wedstrijd
ESP
2e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Proloog
NZL
3e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
1e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
2e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
1e etappe Lesneven (b)
Tour du Pays de Lesneven
NE
Etappe
FRA
Milano - Busseto
Trofeo Auro Boreri
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Mini Tour Mahé
NE
Individuele tijdrit
SEY
1e etappe Mini Tour Mahé
NE
Etappe
SEY
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren
CC
Continentaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Ottergem
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Etappe
JAM
1e etappe Tour of Murrieta
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
Trnava, Criterium
NE
Criterium
SVK
2e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
4e etappe Vuelta Internacional Bicentenario
Vuelta Bantrab
2.2
Etappe
GUA
02 april
Alcoy
Trofeo San Jorge
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Almacenes Roes
NE
Etappe
CRC
Augsburg
Schwarzbräu-Straßenpreis
NE
Wedstrijd
GER
Brisbane
Tour de Brisbane
NE
Wedstrijd
AUS
Carlow
Des Hanlon Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
4e etappe Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
Derby, Mountainbike
CDM
Wereldbeker
AUS
Eibar
Memorial Valenciaga
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
5e etappe Fight for Yellow Tour
NE
Etappe
NZL
Fully
GP L'Echappée - Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI
Great Rift Valley Challenge
NE
Wedstrijd
KEN
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Kampioenschap van Budapest, Op de weg, Ind. tijdrit, Hongarije
NE
Wedstrijd
HUN
2e etappe Le Col Classic
NE
Ploegentijdrit
GBR
1e etappe Le Col Classic
NE
Etappe
GBR
3e etappe Le Col Classic
NE
Klimwedstrijd
GBR
3e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
2e etappe Lesneven (b)
Tour du Pays de Lesneven
NE
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe Lesneven (b)
Tour du Pays de Lesneven
NE
Etappe
FRA
3e etappe Mini Tour Mahé
NE
Etappe
SEY
Nantes
Nantes-Segré
NE
Wedstrijd
FRA
Olot
Festes del Tura d´Olot - La Garrotxa
NE
Wedstrijd
ESP
Oploo
Ronde van Oploo
1.CRT
Wedstrijd
NED
Pretoria
Die Groot Trap
NE
Wedstrijd
RSA
Rødekro
NE
Wedstrijd
DEN
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
Ronde van Vlaanderen
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Suchá nad Parnou
NE
Wedstrijd
SVK
Taranaki
Round the Mountain classic
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Tour of Jamaica
B.R.A.D.A. Stage Race
NE
Etappe
JAM
2e etappe Tour of Murrieta
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
1.2
Wedstrijd
ITA
Vuelta a Ambato
NE
Wedstrijd
ARG
10e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
5e etappe Vuelta Internacional Bicentenario
Vuelta Bantrab
2.2
Etappe
GUA
Windhoek
Matchless
NE
Wedstrijd
NAM
03 april
2e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
1e etappe Vuelta a la Zona Central
NE
Etappe
CUB
4e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
Afgelast
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
04 april
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
2e etappe Vuelta a la Zona Central
NE
Etappe
CUB
5e etappe deel a Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
5e etappe deel b Vuelta a Uruguay
NE
Individuele tijdrit
URU
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
05 april
1e etappe 500 Millas del Norte
NE
Individuele tijdrit
URU
1e etappe Challenge Spécial Ramadan
NE
Etappe
ALG
2e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.HC
Wedstrijd
BEL
Schoten (V)
Scheldeprijs
1.1WE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
Proloog Trophée de la Caribe
NE
Proloog
MTQ
3e etappe Vuelta a la Zona Central
NE
Individuele tijdrit
CUB
6e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
06 april
2e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Giro Texcoco
NE
Etappe
MEX
Guatire
Pote Merecure
NE
Wedstrijd
VEN
5e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
6e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
1e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
4e etappe Vuelta a la Zona Central
NE
Etappe
CUB
7e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
07 april
3e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
4e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Giro Texcoco
NE
Etappe
MEX
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
1e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
Tiraspol, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MDA
1e etappe Tour ta'Malta
NE
Individuele tijdrit
MLT
2e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
5e etappe Vuelta a la Zona Central
NE
Etappe
CUB
8e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
5e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
08 april
1e etappe 3 Dage i Nord
NE
Etappe
DEN
4e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Affoltern am Albis
GP Osterhas
NE
Wedstrijd
SUI
1e etappe Azerbaijan Cup
NE
Etappe
AZE
Cártama, Elite/U23
Cronoscalada Sercopan
NE
Wedstrijd
ESP
Castel d'Ario
Memorial Vincenzo Mantovani
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Copperopolis
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Giro Texcoco
NE
Etappe
MEX
1e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
6e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Wedstrijd
GER
Indianapolis
Marian Midwest Cycling Classic
NE
Wedstrijd
USA
Kallo
WAOD
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Paris - Roubaix (V)
1.WWT
Wedstrijd
FRA
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
Poolesville
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
San Vendemiano - Treviso, Junioren
Giro di Primavera
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Sobešlav, Criterium
NE
Criterium
CZE
2e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
1e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
2e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
3e etappe deel b Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
3e etappe deel a Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
Veles
Cup of Macedonia Veles
NE
Wedstrijd
MKD
6e etappe Vuelta a la Zona Central
NE
Etappe
CUB
9e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
6e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/HC
Etappe
ESP
Wevelgem
NE
Wedstrijd
BEL
09 april
2e etappe 3 Dage i Nord
NE
Etappe
DEN
5e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
2e etappe Azerbaijan Cup
NE
Etappe
AZE
4e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Fakenham, Criterium (V)
Fakenham Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
3e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
2e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
7e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Larnaca, Chrono
Apoel Kition
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Paris - Roubaix
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
1.Ncup
Wedstrijd
FRA
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Shizuoka-shi
Challenge Cycle Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
3e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
2e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
3e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
4e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
7e etappe Vuelta a la Zona Central
NE
Etappe
CUB
10e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
10 april
3e etappe 3 Dage i Nord
NE
Etappe
DEN
Easter Monday Race
NE
Wedstrijd
LCA
4e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
8e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Kiesen
GP Mobiliar
NE
Wedstrijd
SUI
Mouscron (V)
Ronde de Mouscron
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Nieuwkerken-Waas (b)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Retie
NE
Wedstrijd
BEL
Schönaich
NE
Wedstrijd
GER
4e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
1e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
3e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
Villa di Villa
Giro del Belvedere
1.2
Wedstrijd
ITA
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
11 april
2e etappe Challenge Spécial Ramadan
NE
Etappe
ALG
1e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
2.1
Etappe
ITA
Hakendover (a)
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Negrar
GP Palio del Recioto
1.2
Wedstrijd
ITA
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
1.1
Wedstrijd
FRA
Rishon Le Zion, Criterium
Igudan Criterium
NE
Criterium
ISR
2e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
12 april
Brabantse Pijl
1.HC
Wedstrijd
BEL
Brabantse Pijl (V)
1.PRO/WE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
2.1
Etappe
ITA
10e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Ploegentijdrit
VIE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
1e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
3e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
13 april
3e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
2.1
Etappe
ITA
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
2e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
4e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
2e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta al Sur del Huila y Tolima
NE
Etappe
COL
14 april
Besançon
Classic Grand Besançon Doubs
1.1
Wedstrijd
FRA
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
1.2
Regionaal kampioenschap
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
1.2
Regionaal kampioenschap
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
1.2
Regionaal kampioenschap
Clubkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
4e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
2.1
Etappe
ITA
11e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Milko Dimov - Iliya Krastev Cup
NE
Wedstrijd
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
3e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
5e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Tour de Allgäu
NE
Klimtijdrit
GER
3e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta al Sur del Huila y Tolima
NE
Etappe
COL
15 april
1e etappe Azerbaijan Cup
NE
Etappe
AZE
Casterton
Wal Smith Memorial - Casterton 50
NE
Wedstrijd
AUS
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, U23
1.2
Regionaal kampioenschap
1e etappe Chengdu Tianfu Greenway
NE
Etappe
CHN
Clarens (a)
Maluti Double 90
NE
Ploegentijdrit
RSA
Cuéllar, Chrono
Subida al Castillo de Cuéllar
NE
Individuele tijdrit
ESP
1e etappe Dobeles dzirnavnieka kausa
NE
Individuele tijdrit
LAT
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
NE
Wedstrijd
USA
12e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hungerburg, Chrono
Hungerburg Classic
NE
Wedstrijd
AUT
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
NE
Wedstrijd
FRA
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
1.2
Wedstrijd
BEL
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
1.2
Wedstrijd
NED
Næstved
Naestved
NE
Individuele tijdrit
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
New York City (b)
GP Mengoni
NE
Wedstrijd
USA
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Penn Ar Bed - Pays d'Iroise, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
4e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Criterium
USA
Schengen
NE
Wedstrijd
LUX
2e etappe Tour de Allgäu
NE
Etappe
GER
Tour du Jura
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
1e etappe Vuelta a Carboneras, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta al Sur del Huila y Tolima
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta Dagupan
NE
Etappe
PHI
16 april
Amstel Gold Race
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
NED
Amstel Gold Race (V)
1.WWT
Wedstrijd
NED
2e etappe Azerbaijan Cup
NE
Individuele tijdrit
AZE
Beselare
GP Dussessoye André Beselare-Zonnebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
1.2
Regionaal kampioenschap
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
1.2
Regionaal kampioenschap
Chambéry (V)
1.1WE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Chengdu Tianfu Greenway
NE
Etappe
CHN
Clubkampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
NE
Wedstrijd
NZL
Coalville
PB Performance Espoire RR
NE
Wedstrijd
GBR
Cuéllar
GP Cuellar
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Dobeles dzirnavnieka kausa
NE
Etappe
LAT
Drogheda (a)
Coombes Connor Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Durana
Trofeo Eusebio Velez
NE
Wedstrijd
ESP
Giro della Provincia di Reggio Calabria
1.1
Wedstrijd
ITA
Hiroshima
West Japan Road Classic
NE
Wedstrijd
JPN
13e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Lattomeri
Lattomeri ajo
NE
Wedstrijd
FIN
Linköping
Östgötaloppet
NE
Wedstrijd
SWE
MaxiClean Cup
NE
Wedstrijd
MRI
Mnich
Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza
NE
Wedstrijd
POL
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
1.1
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Oud-Gastel
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Penn Ar Bed - Pays d'Iroise, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Penn Ar Bed - Pays d'Iroise, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
5e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Saint-Malo-des-Trois-Fontaines
Ronde du Porhoët
NE
Wedstrijd
FRA
San Vendemiano, U23
GP Industria e Commercio - Tr. Città di San Vendemiano
1.2
Wedstrijd
ITA
Slagelse
NE
Wedstrijd
DEN
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
NE
Wedstrijd
HUN
1e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour de Allgäu
NE
Etappe
GER
5e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
Valladolid
Memorial Angel Lozano
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a Carboneras, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta al Sur del Huila y Tolima
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta Dagupan
NE
Etappe
PHI
17 april
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
14e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
18 april
3e etappe Challenge Spécial Ramadan
NE
Etappe
ALG
1e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
1e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
15e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Continentaal kampioenschap
19 april
1e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
1e etappe Beograd - Banja Luka I
2.2
Etappe
SRB
2e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
BEL
Flèche Wallonne (V)
Waalse Pijl
1.WWT
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Continentaal kampioenschap
Tõravere
NE
Wedstrijd
EST
20 april
2e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
2e etappe Beograd - Banja Luka I
2.2
Etappe
SRB
3e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
16e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Juegos del Alba, Op de weg, Ind. tijdrit
NE
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
21 april
3e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Afgelast
3e etappe Beograd - Banja Luka I
2.2
Etappe
SRB
1e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.Ncup
Individuele tijdrit
NED
1e etappe deel a Eroica, Junioren
2.Ncup
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe deel b Eroica, Junioren
2.Ncup
Etappe
ITA
5e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
17e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Pan American Championships, Op de weg, Junioren
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Continentaal kampioenschap
1e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Sea Otter Classic
NE
Wedstrijd
USA
22 april
4e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
NE
Criterium
USA
4e etappe Beograd - Banja Luka I
2.2
Etappe
SRB
Borsele (V)
Omloop van Borsele
1.1WE
Wedstrijd
NED
2e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.Ncup
Etappe
NED
1e etappe Donostia/San Sebastián, Junioren
Gipuzkoa Klasika
2.1MJ
Etappe
ESP
2e etappe Eroica, Junioren
2.Ncup
Etappe
ITA
Fayetteville, Chrono
Iron Pig
NE
Individuele tijdrit
USA
Götene
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe GP KFC - Faucon Flacq CT
NE
Individuele tijdrit
MRI
1e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Etappe
POR
18e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Krasna Lipa
NE
Wedstrijd
CZE
1e etappe Krasnik
NE
Individuele tijdrit
POL
Lexmond
Ronde van Lexmond
NE
Wedstrijd
NED
Mongolia Season Opener
NE
Wedstrijd
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Efivoi
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, U23
CC
Continentaal kampioenschap
Prix de l'U.V.G. - Sprinter Club Lignon
NE
Wedstrijd
SUI
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Sudak
NE
Klimwedstrijd
RUS
1e etappe Tour d'Esperance
NE
Criterium
AUS
Turku
TS Kortteli ajot
NE
Wedstrijd
FIN
Villa de la Quebrada
GP Cristo de la Quebrada
NE
Wedstrijd
ARG
Zele
NE
Wedstrijd
BEL
23 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Agrokipia
NE
Wedstrijd
CYP
Aldergrove
Aldergrove Short
NE
Wedstrijd
CAN
5e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Beernem
Beernem Gravel
NE
Wedstrijd
BEL
Borsele, Junioren
EPZ Omloop van Borsele
1.1MJ
Wedstrijd
NED
3e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.Ncup
Etappe
NED
Ceska Kamenice
NE
Wedstrijd
CZE
Colombo
Kithsiri Mela
NE
Wedstrijd
SRI
Den Hout
Omloop Van De Houtse Linies
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Donostia/San Sebastián, Junioren
Gipuzkoa Klasika
2.1MJ
Etappe
ESP
Friars Hill Challenge
Avalanche circuit
NE
Wedstrijd
ANT
Fuenlabrada
GP Ciudad de Fuenlabrada
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe GP KFC - Faucon Flacq CT
NE
Etappe
MRI
3e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Etappe
POR
2e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Individuele tijdrit
POR
19e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Juegos del Alba, Op de weg
NE
Regionaal kampioenschap
Kaieteur Attack CC
NE
Wedstrijd
GUY
2e etappe Krasnik
NE
Etappe
POL
Leon
Clásica León - San Luis - León
NE
Wedstrijd
MEX
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
BEL
Liège (V)
Liège - Bastogne - Liège
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Mayo
Brian O'Loughlin Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
2e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Pembroke Circuit
NE
Individuele tijdrit
MLT
Prizren
CC Prizren
NE
Wedstrijd
KOS
Randaberg
Repsol Mila
NE
Wedstrijd
NOR
Rutland - Melton
Rutland - Melton International Cicle Classic/East Midlands Classic
1.2
Wedstrijd
GBR
São Felipe
NE
Wedstrijd
CPV
Sainte-Martine
GP Sainte-Martine
NE
Wedstrijd
CAN
Siena, Junioren
Eroica Coppa Andrea Meneghelli
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Simo
Simo Klimscheffskij's muistajo
NE
Wedstrijd
FIN
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Wedstrijd
GER
Timisoara
Poli Bike Challenge
NE
Wedstrijd
ROM
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Tour d'Esperance
NE
Etappe
AUS
Twickenham (V)
Dave Peck Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Valverde de Leganés
Clasica Iberdoex
NE
Wedstrijd
ESP
Wels
Kirschblütenrennen
NE
Wedstrijd
AUT
24 april
Boussac (a)
Circuit Boussaquin
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Etappe
POR
20e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Roma, Junioren
GP Liberazione
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
25 april
2e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
5e etappe Grande Prémio 'O Jogo'
NE
Etappe
POR
Roma (V)
Trofeo Lazzaretti, GP della Liberazione PINK
1.2
Wedstrijd
ITA
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/HC
Proloog
SUI
26 april
Ballymena, Chrono
Stan Finlay Memorial
NE
Individuele tijdrit
GBR
21e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Sochi, Chrono
NE
Klimtijdrit
RUS
2e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/HC
Etappe
SUI
1e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
1e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
27 april
Geldrop
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
22e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Lunsar
Tour de Lunsar
NE
Etappe
SLE
1e etappe Sochi Stage Race
NE
Etappe
RUS
3e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Casamance
NE
Etappe
SEN
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/HC
Etappe
SUI
2e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
28 april
2e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
1e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
23e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe King's Cup 4
NE
Etappe
THA
2e etappe Lunsar
Tour de Lunsar
NE
Etappe
SLE
2e etappe Sochi Stage Race
NE
Etappe
RUS
Spartanburg, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Casamance
NE
Etappe
SEN
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe Tour of the Gila
2.2
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
29 april
Accra
Aboakyer Festival Race
NE
Wedstrijd
GHA
Bavikhove (V)
Leiedal Koerse - E3 Ladies
1.2
Wedstrijd
BEL
Bavikhove, Criterium
Leiedal Koerse
NE
Criterium
BEL
Beit Govrin
NE
Wedstrijd
ISR
1e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Ploegentijdrit
POL
Dudince, Criterium
NE
Criterium
SVK
1e etappe East Japan Road Classic
NE
Etappe
JPN
Eslida
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.PRO/WE
Etappe
LUX
GP Siniena
NE
Wedstrijd
BUR
4e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
3e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Individuele tijdrit
CZE
Grafton - Inverell
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Hapeville
Spin the District
NE
Criterium
USA
Harelbeke, Junioren (a)
E3 Harelbeke
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
24e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe I° Clásica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
1e etappe IL Stjørdals Blink
NE
Etappe
NOR
Lanús, Criterium
NE
Criterium
ARG
3e etappe Lunsar
Tour de Lunsar
NE
Etappe
SLE
Mal
Mal-Tongeren
NE
Wedstrijd
BEL
Medina de Pomar
Trofeo Ciudad Medina de Pomar
NE
Wedstrijd
ESP
Otepää
Otepää GP
NE
Wedstrijd
EST
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rio das Flores
Desafio Estrada Real
NE
Criterium
BRA
Sant Cugat del Vallès (V)
ReVolta
1.1WE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Sochi Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Taca Ludovico Tozzo, Elite/U23
NE
Criterium
BRA
5e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/HC
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
2e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
4e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
4e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
Vittorio Veneto (b)
Medaglia d'Oro Frare - De Nardi
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
30 april
2e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
Chrzastowice
Puchar Wojta Gminy Chrzastowice
NE
Wedstrijd
POL
College Park, Criterium
Spin the District
NE
Criterium
USA
2e etappe East Japan Road Classic
NE
Etappe
JPN
Eslida
NE
Wedstrijd
ESP
Fikardou, Chrono
Omonoia
NE
Individuele tijdrit
CYP
2e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.PRO/WE
Etappe
LUX
5e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
3e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
25e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hong Kong, Criterium (e)
Hong Kong Criterium Series 1
NE
Criterium
HKG
2e etappe I° Clásica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
III Copa de Ruta El Salvador
NE
Wedstrijd
ESA
2e etappe IL Stjørdals Blink
NE
Etappe
NOR
2e etappe King's Cup 4
NE
Etappe
THA
Kisangani
GP Didier Baonga
NE
Wedstrijd
COD
Krupina
NE
Wedstrijd
SVK
Kysice, Junioren
GP West Bohemia
1.1MJ
Wedstrijd
CZE
Lami
Lami - Nabukavesi - Lami
NE
Wedstrijd
FJI
Lamontjoie
Chrono 47
NE
Ploegentijdrit
FRA
4e etappe Lunsar
Tour de Lunsar
NE
Etappe
SLE
Meux, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mittenwalde
GAAC Rennen
NE
Wedstrijd
GER
Nenzing
GP Vorarlberg
1.2
Wedstrijd
AUT
Oakenclough (V)
Oakenclough Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Odena
Gran Premi Odena
NE
Wedstrijd
ESP
Pétfürdő
Péti Nagydíj
NE
Wedstrijd
HUN
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Race to Remember
NE
Wedstrijd
RWA
Sebersdorf, Criterium
Oststeiermark Kriterium
NE
Criterium
AUT
4e etappe Sochi Stage Race
NE
Etappe
RUS
2e etappe Taca Ludovico Tozzo, Elite/U23
NE
Etappe
BRA
6e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
Afgelast
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/HC
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
5e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
5e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
Trujillo - Tembladera
Gran Fondo
NE
Derny
PER
Viana do Castelo
Classica Viana do Castelo
NE
Wedstrijd
POR
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje