Alle wedstrijden

Toon:


01  april


 
DEN 
 
MAR 
 
Cayes
Course de Pâques
HTI 
 
LUX 
 
Dippach, Junioren
GP Bob Jungels
LUX 
 
IRL 
 
IRL 
 
SLO 
 
VIE 
 
MAR 
 
Klirou - Fikardou
Fikardou Hill Climb
CYP 
 
FRA 
 
BEL 
 
ARG 
 
CHI 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
Oploo
Ronde van Oploo
NED 
 
NED 
 
KOS 
 
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
IRL 
 
Ronde van Vlaanderen
Tour des Flandres
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Simão Pereira
Desafio Estrada Real
BRA 
 
Singapore, Chrono
OCBC Team Time Trial
SIN 
 
NZL 
 
NZL 
 
6e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
THA 
 
GBR 
 
GBR 
 
MTQ 
 
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
ITA 
 
URU 
 
6e etappe Yalta
Yalta Spring
RUS 
 

02  april


 
DEN 
 
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
BEL 
 
NED 
 
IRL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Hannut
GP Fernand Destoquay
BEL 
 
VIE 
 
Kiesen
GP Mobiliar
SUI 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
IRL 
 
Retie
GP Aarts
BEL 
 
GER 
 
NZL 
 
NZL 
 
7e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
THA 
 
GBR 
 
NED 
 
Villa di Villa
Giro del Belvedere
ITA 
 
Vougy
GP de Vougy
FRA 
 
ESP 
 
Werkendam
Ronde van Werkendam
NED 
 

03  april


 
BLR 
 
FRA 
 
BEL 
 
VIE 
 
Negrar
GP Palio del Recioto
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
THA 
 
ESP 
 

04  april


 
BLR 
 
FRA 
 
COL 
 
NED 
 
VIE 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Schoten (a)
Scheldeprijs
BEL 
 
Schoten (b)
Memorial Staf Segers Scheldeprijs IC 2
BEL 
 
THA 
 
ESP 
 

05  april


 
BLR 
 
FRA 
 
COL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NED 
 
VIE 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
ISR 
 
THA 
 
ESP 
 

06  april


 
FRA 
 
FRA 
 
COL 
 
 
 
 
 
 
 
GER 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
GUA 
 
1e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
THA 
 
BOL 
 
ESP 
 

07  april


 
USA 
 
USA 
 
Anniston
Sunny King
USA 
 
FRA 
 
Collecchio (a)
Trofeo Edil C
ITA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GER 
 
GER 
 
Cuéllar, Chrono
Subida al Castillo de Cuéllar
ESP 
 
NED 
 
NED 
 
RUS 
 
BEL 
 
Hillingdon
Archer R.C. Spring Grand Prix
GBR 
 
VIE 
 
Holstebro
Holstebro CC
DEN 
 
GUA 
 
TUR 
 
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
ESP 
 
Philippine
Omloop van de Braakman
NED 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Ptuj
Pokal Poli
SLO 
 
Renwick (a)
Graperide
NZL 
 
Rollegem, Junioren
Tombroekkoerse
BEL 
 
BEL 
 
NED 
 
CZE 
 
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
SVK 
 
ESP 
 
BEL 
 
Wevelgem (b)
Wevelgem-Wijnberg
BEL 
 
AUT 
 

08  april


 
USA 
 
Amorebieta
Klasika Primavera
ESP 
 
Augsburg
Schwarzbräu-Straßenpreis
GER 
 
GER 
 
Baw Baw
Baw Baw Classic
AUS 
 
ANT 
 
FRA 
 
FRA 
 
MEX 
 
 
 
 
 
GER 
 
Cuéllar
GP Cuellar
ESP 
 
Dijon (c)
Dijon - Auxonne - Dijon
FRA 
 
NED 
 
NED 
 
Fully, Elite zonder contract
Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
SUI 
 
VIE 
 
GUA 
 
HUN 
 
TUR 
 
La Habana
Clasica Habana del Este
CUB 
 
Linden, Junioren
Lubbeek (Linden)
BEL 
 
Mnich
Slezanski Mnich
POL 
 
FRA 
 
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
FRA 
 
USA 
 
San Juan
GP Clausura de San Juan
ARG 
 
Shizuoka-shi
Challenge Cycle Road Race
JPN 
 
SVK 
 
3e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
THA 
 
THA 
 
Tropovci
Pokal Občine Tišina
SLO 
 
ITA 
 
BOL 
 
Wels
Kirschblütenrennen
AUT 
 
Wieze
Wieze-Lebbeke IC 2
BEL 
 

09  april


 
VIE 
 
4e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
THA 
 

10  april


 
 
 
 
 
VIE 
 
VEN 
 
VEN 
 
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
FRA 
 
5e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 
THA 
 

11  april


 
1e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
Ballymena, Chrono
Stan Finlay Memorial
GBR 
 
Brabantse Pijl
Flèche Brabançonne
BEL 
 
BEL 
 
CZE 
 
VIE 
 
VEN 
 
FRA 
 
6e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 

12  april


 
2e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
 
 
 
 
BEL 
 
VIE 
 
USA 
 
USA 
 
FRA 
 
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 

13  april


 
3e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
POR 
 
Heist-op-den-Berg (e)
Heist-op-den-Berg/Zonderschot
BEL 
 
VIE 
 
USA 
 
USA 
 
Kicevo
Kicevo - Prilep - Kicevo
MKD 
 
USA 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
POL 
 
INA 
 
FRA 
 
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 

14  april


 
SWE 
 
4e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
NZL 
 
Clarens (a)
Maluti Double 90
RSA 
 
 
 
 
 
CAN 
 
CAN 
 
Emmen (b)
Omloop door het Land van Kleine Hein
NED 
 
POR 
 
VIE 
 
Hungerburg, Chrono
Hungerburg Classic
AUT 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
ARG 
 
Larvik
Ronde van Berg
NOR 
 
Lexmond
Ronde van Lexmond
NED 
 
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
BEL 
 
Milano - Busseto
Trofeo Auro Boreri
ITA 
 
USA 
 
UKR 
 
BOL 
 
BOL 
 
BUL 
 
BUL 
 
Pyrga
ABC Cup Stavrovouni Time Trial
CYP 
 
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
FRA 
 
Saponé, Amateurs
Fête Naaba Sigri de Saponé
BUR 
 
RUS 
 
POL 
 
POL 
 
GBR 
 
GBR 
 
INA 
 
FRA 
 
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 
PHI 
 
BEL 
 
ZLM Tour
Arjaan de Schipper Trofee
NED 
 
BEL 
 

15  april


 
SWE 
 
Aiguillon
Tour du Lot et Garonne
FRA 
 
NED 
 
NED 
 
5e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
Blarney
Donal Crowley Memorial
IRL 
 
Boldesti-Scaeni
Drumul Vinului
ROM 
 
Boutersem
Boutersem Interclub 2
BEL 
 
NZL 
 
Carupano
Apertura Ciudad de Carupano Estado Sucre
VEN 
 
Chorley
Chorley Grand Prix
GBR 
 
PAN 
 
Debrecen
Viktor Balla Memorial
HUN 
 
CAN 
 
Drogheda (a)
Coombes Connor Memorial
IRL 
 
Fray Bentos
Camino a las Cañas
URU 
 
POR 
 
VIE 
 
Jaipur
Jaipur Cyclothon
IND 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
Kyjov
Kyjovske Slovako
CZE 
 
Lannilis
Tro-Bro Léon
FRA 
 
Lattomeri
Lattomeri ajo
FIN 
 
Ledegem
Ledegem Classic IC 1
BEL 
 
Linköping
Östgötaloppet
SWE 
 
Loano, Junioren
Trofeo Città di Loano
ITA 
 
USA 
 
Montreux
L'Enfer du Chablais
SUI 
 
BOL 
 
Oaxaca (a)
Clásica Benito Juárez
MEX 
 
Ordrup
Ordrup CC
DEN 
 
CYP 
 
HON 
 
Steinfurt
Rund um Steinfurt
GER 
 
POL 
 
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
HUN 
 
Tarlton
Wilro 100
RSA 
 
PER 
 
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
ESP 
 
GBR 
 
INA 
 
FRA 
 
MAR 
 
TOG 
 
Visalia
Sequioa Classic
USA 
 
BEL 
 
PHI 
 
Wales
Powerade 50 Miler
GUY 
 

16  april


 
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 

17  april


 
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 
VIE 
 
1e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
LAT 
 

18  april


 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
CZE 
 
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 
RUS 
 
VIE 
 
2e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
USA 
 
USA 
 

19  april


 
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 
RUS 
 
VIE 
 
3e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
USA 
 
TUR 
 
USA 
 
USA 
 

20  april


 
BER 
 
Borsele (V) (a)
Omloop van Borsele
NED 
 
NED 
 
5e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 
RUS 
 
VIE 
 
4e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
ALB 
 
IRL 
 
IRL 
 
IRL 
 
GRE 
 
GRE 
 
IRL 
 
IRL 
 
IRL 
 
IRL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
USA 
 
TUR 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
ESP 
 

21  april


 
Ballymena (b)
Wallace Caldwell Memorial
GBR 
 
BER 
 
Borsele (V)
Omloop van Borsele
NED 
 
NED 
 
NED 
 
VEN 
 
NZL 
 
Dardagny
Prix de l'U.V.G. - Sprinter Club Lignon
SUI 
 
QTR 
 
BEL 
 
Götene
Kinekulle Cyclassic
SWE 
 
BEL 
 
BEL 
 
RUS 
 
1e etappe Grenland GP
Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
BEL 
 
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
USA 
 
DEN 
 
VIE 
 
5e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
ALB 
 
Made, Criterium
Ronde van Made
NED 
 
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
NED 
 
Merchtem, Junioren (a)
Merchtem-Peizegem
BEL 
 
Mineira
Volta Inconfidencia Mineira
BRA 
 
MLT 
 
GUA 
 
NZL 
 
NZL 
 
NAM 
 
Praha
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic
CZE 
 
USA 
 
Stasegem
Driebergenprijs IC 1
BEL 
 
TUR 
 
FRA 
 
TPE 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
BEL 
 
ESP 
 
MEX 
 

22  april


 
Affligem
Grote Paasprijs IC 1
BEL 
 
Ardooie
GP Theo Eeckhout
BEL 
 
BER 
 
Beselare
Beselare-Zonnebeke
BEL 
 
Borsele, Junioren
EPZ Omloop van Borsele
NED 
 
NED 
 
Calabogie
Calabogie Road Classic
CAN 
 
Campi Bisenzio (a)
Coppa Lanciotto Ballerini
ITA 
 
VEN 
 
NZL 
 
BEL 
 
Durana
Trofeo Eusebio Velez
ESP 
 
Fischeln
Rund in Fischeln
GER 
 
Götene
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
SWE 
 
2e etappe Grenland GP
Kalas Cup/Norgescup
NOR 
 
VIE 
 
Hong Kong, Criterium (a)
Hong Kong Criterium Series 4
HKG 
 
BEL 
 
6e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
L'Escalier
GP Omnicane
MRI 
 
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
BEL 
 
Liège (V)
Liège - Bastogne - Liège
BEL 
 
Lossiküla
Sangaste Valgete Teede Rattaralli
EST 
 
Luanda
GP Kambas do Pedal
ANG 
 
Mercedes
Gran Fondo La Pedrera
ARG 
 
NZL 
 
NZL 
 
Polkowice - Wrocław
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra
POL 
 
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
ITA 
 
LTU 
 
Retie, Junioren
Schoonbroek-Retie
BEL 
 
Retie, Nieuwelingen
Schoonbroek-Retie
BEL 
 
Rutland - Melton
Rutland - Melton International Cicle Classic/East Midlands Classic
GBR 
 
Sainte-Martine
GP Sainte-Martine
CAN 
 
San Vendemiano, U23
GP Industria e Commercio - Tr. Città di San Vendemiano
ITA 
 
USA 
 
Sint-Joris, Junioren
Sint-Joris Beernem
BEL 
 
BEL 
 
Sombor
Nagrada Sombora
SRB 
 
TUR 
 
FRA 
 
SEN 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
Ubatuba
Gran Cup Brasil
BRA 
 
Villanueva de Castellón
Memorial Pascual Momparler
ESP 
 
FRA 
 
ESP 
 
MEX 
 
BEL 
 

23  april


 
SEN 
 
RSA 
 

24  april


 
VIE 
 
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
SEN 
 
RSA 
 
LAT 
 

25  april


 
CZE 
 
BEL 
 
VIE 
 
BEL 
 
Roma (V)
Trofeo Lazzaretti, GP della Liberazione PINK
ITA 
 
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
ITA 
 
FRA 
 
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
SEN 
 
RSA 
 
Walterboro, Criterium
USA CRITS Speed Week
USA 
 

26  april


 
CZE 
 
VIE 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
Pardubice
Memoriál Josefa Křivky
CZE 
 
FRA 
 
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
ALG 
 
SEN 
 
CHN 
 
RSA 
 

27  april


 
QTR 
 
UAE 
 
ESP 
 
NED 
 
LUX 
 
DOM 
 
CZE 
 
VIE 
 
Spartanburg, Criterium
USA CRITS Speed Week
USA 
 
FRA 
 
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
ALG 
 
SEN 
 
CHN 
 
ESP 
 

28  april


 
CYP 
 
Albion
Pereybère Sports Club Challenge
MRI 
 
Amsterdam (c)
PWZ Zuidenveld Tour
NED 
 
BEL 
 
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
USA 
 
SRB 
 
ESP 
 
Cambridge
Tour of the Battenkill
USA 
 
POL 
 
Casterton
Wal Smith Memorial - Casterton 50
AUS 
 
SVK 
 
JPN 
 
Fray Bentos
Camino a las Cañas
URU 
 
LUX 
 
DOM 
 
CZE 
 
CZE 
 
Greymouth
Around Brunner Ride
NZL 
 
1e etappe deel a Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
1e etappe deel b Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Himmerland
Himmerland Rundt
DEN 
 
VIE 
 
Kangarilla
John Venturi Memorial
AUS 
 
Los Gatos
Cat's Hill Classic
USA 
 
BLR 
 
Otepää
Otepää GP
EST 
 
RSA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
ITA 
 
FRA 
 
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
FRA 
 
SEN 
 
CHN 
 
THA 
 
Turku
TS Kortelli ajot
FIN 
 
BEL 
 
ESP 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

29  april


 
BEL 
 
SRB 
 
ESP 
 
POL 
 
POL 
 
Charles Town
Team Integrity Cycling Inc TT
USA 
 
Chrzastowice
Puchar Wojta Gminy Chrzastowice
POL 
 
USA 
 
Düren
Rund um Düren
GER 
 
Dadar - Virar
Mumbai Summer Road Race
IND 
 
USA 
 
BEL 
 
BEL 
 
NED 
 
SRB 
 
Durban
Tour Durban, Mr Price Tour
RSA 
 
JPN 
 
Gabarone
Capital Bank Classic
BOT 
 
LUX 
 
DOM 
 
CZE 
 
2e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
Guisborough
East-Cleveland Klondike GP
GBR 
 
VIE 
 
BEL 
 
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NED 
 
SVK 
 
Kuala Belait
Brunei Classic
BRU 
 
SVK 
 
BEL 
 
BEL 
 
Odena
Gran Premi Odena
ESP 
 
Pétfürdő
Péti Nagydíj
HUN 
 
RSA 
 
Paris - Mantes-la-Jolie
Paris - Mantes-en-Yvelines
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
San Remo, Junioren
GP Sportivi Sovilla - Piccola San Remo
ITA 
 
Simo
Simo Klimscheffskij's muistajo
FIN 
 
DEN 
 
FRA 
 
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
FRA 
 
FRA 
 
SEN 
 
ALG 
 
THA 
 
ESP 
 
MEX 
 

30  april


 
POL 
 
3e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
VIE 
 
RSA 
 
ITA 
 
FRA 
 
ALG 
 
THA