Alle wedstrijden

Toon:


01  april


 
Amay
GP Claudy Sohet
BEL 
 
 
 
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
CZE 
 
USA 
 
NZL 
 
Clarens (a)
Maluti Double 90
RSA 
 
Estella (c)
GP Miguel Indurain
ESP 
 
USA 
 
USA 
 
1e etappe Groß Dölln
Rund um das Driving Center Groß Dölln
GER 
 
NED 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
ESP 
 
ISR 
 
Kigali - Huye
Memorial Lambert Byemayire
RWA 
 
ARG 
 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
Lobos (a)
Lobos circuito
ARG 
 
Milano - Busseto
Trofeo Auro Boreri
ITA 
 
BEL 
 
UAE 
 
BEL 
 
Premantura, Mountainbike
XCO Premantura Rocky Trail
CRO 
 
Premantura, Mountainbike (V)
XCO Premantura Rocky Trail
CRO 
 
Premantura, Mountainbike, Junioren
XCO Premantura Rocky Trail
CRO 
 
Pyrga
ABC Cup Stavrovouni Time Trial
CYP 
 
Rotorua, Downhill
Crankworx Rotorua Downhill presented by iXS
NZL 
 
Rotorua, Downhill (V)
Crankworx Rotorua Downhill presented by iXS
NZL 
 
BOL 
 
POL 
 
POL 
 
JPN 
 
FRA 
 
THA 
 
POR 
 
COL 
 
ARG 
 
MEX 
 
Windhoek, Mountainbike
Nedbank Rock and Rut XC 1
NAM 
 
Windhoek, Mountainbike (V)
Nedbank Rock and Rut XC 1
NAM 
 
Windhoek, Mountainbike, Junioren
Nedbank Rock and Rut XC 1
NAM 
 
AUT 
 

02  april


 
Abbotsford
Atomic Long Race
CAN 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arguedas, Mountainbike
Superprestigio MTB
ESP 
 
Arguedas, Mountainbike (V)
Superprestigio MTB
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
Augsburg
Schwarzbräu-Straßenpreis
GER 
 
Città di Castello
Trofeo Alta Valle Del Tevere
ITA 
 
Curitiba
Volta Aniversario de Curitiba
BRA 
 
Dilsen, Junioren
Dilsen (Rotem)
BEL 
 
LUX 
 
Dippach, Junioren
GP Bob Jungels
LUX 
 
Drogheda (a)
Coombes Connor Memorial
IRL 
 
Eibar
Memorial Valenciaga
ESP 
 
Fully, Elite zonder contract
Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
SUI 
 
SLO 
 
2e etappe Groß Dölln
Rund um das Driving Center Groß Dölln
GER 
 
Guisborough
East-Cleveland Klondike GP
GBR 
 
Imperial
Torneo José Antonio Torres Balbuena
PER 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
HUN 
 
FRA 
 
HON 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
Leuze (b)
Leuze-Eghezée
BEL 
 
GBR 
 
GBR 
 
Loano, Junioren
Trofeo Città di Loano
ITA 
 
Merken
Rund um Merken
GER 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
Nenagh
Visit Nenagh Classic
IRL 
 
Novi Sad, Mountainbike
Salcano MTB Cup Vojvodina
SRB 
 
Novi Sad, Mountainbike (V)
Salcano MTB Cup Vojvodina
SRB 
 
Oploo
Ronde van Oploo
NED 
 
Premantura, Mountainbike-Marathon
XCM Kamenjak Rocky Trail
CRO 
 
CRO 
 
Ronde van Vlaanderen
Tour des Flandres
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Santiago
Batalla 30 de Marzo
DOM 
 
BOL 
 
Singapore, Chrono
OCBC Team Time Trial
SIN 
 
SLO 
 
RUS 
 
POL 
 
 
 
JPN 
 
FRA 
 
THA 
 
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
ITA 
 
POR 
 
POR 
 
URU 
 
COL 
 
ESP 
 
ARG 
 
MEX 
 
Wales
Powerade 50 Miler
GUY 
 
Wels
Kirschblütenrennen
AUT 
 

03  april


 
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
BEL 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
 
 
THA 
 
ESP 
 

04  april


 
FRA 
 
RSA 
 
RSA 
 
 
 
THA 
 
ESP 
 

05  april


 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
COL 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
Riga
Riga Season Opener
LAT 
 
Schoten (a)
Scheldeprijs
BEL 
 
Schoten (b)
Memorial Staf Segers Scheldeprijs IC 2
BEL 
 
 
 
THA 
 
ESP 
 

06  april


 
FRA 
 
COL 
 
NED 
 
NED 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
THA 
 
MLT 
 
ESP 
 

07  april


 
Al Ajman
Ride Ajman
UAE 
 
FRA 
 
FRA 
 
COL 
 
GER 
 
Doha
Go Sport Climbers' Race
QTR 
 
NED 
 
NED 
 
RSA 
 
RUS 
 
1e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
MLT 
 
ESP 
 
URU 
 

08  april


 
Anniston
Sunny King
USA 
 
Ariañy (a)
Memorial Josep Nicolau
ESP 
 
POR 
 
POR 
 
FRA 
 
Collecchio (a)
Trofeo Edil C
ITA 
 
GER 
 
GER 
 
Cusco, Chrono
Saysayhuaman Cronoescalada
PER 
 
CRO 
 
Dzierżoniów
GP Dzierzoniowa
POL 
 
NED 
 
NED 
 
Hillingdon
Archer R.C. Spring Grand Prix
GBR 
 
Hooglede
Memorial Eddy Louagie
BEL 
 
CHN 
 
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
FRA 
 
Larvik
Ronde van Berg
NOR 
 
Lexmond
Ronde van Lexmond
NED 
 
BUL 
 
BUL 
 
Philippine, Amateurs
Omloop van de Braakman
NED 
 
Polleur
Printanière Pollinoise
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Ptuj
Pokal Poli
SLO 
 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
INA 
 
INA 
 
CZE 
 
RUS 
 
SVK 
 
 
 
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
THA 
 
MLT 
 
Trivandrum
Kerala Cyclothon
IND 
 
POR 
 
POR 
 
POR 
 
ESP 
 
URU 
 

09  april


 
Amorebieta
Klasika Primavera
ESP 
 
Anniston
Fort McClellan Road Race
USA 
 
ANT 
 
BEL 
 
GER 
 
Bad Säckingen, Mountainbike
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Bad Säckingen, Mountainbike (V)
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Bad Säckingen, Mountainbike, Junioren
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Bad Säckingen, Mountainbike, Junioren (V)
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Bad Säckingen, Mountainbike, U23
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
GER 
 
Baw Baw
Baw Baw Classic
AUS 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Boldesti-Scaeni
Drumul Vinului
ROM 
 
FRA 
 
FRA 
 
GER 
 
Dijon (c)
Dijon - Auxonne - Dijon
FRA 
 
BEL 
 
NED 
 
VIE 
 
CHN 
 
Kicevo
Kicevo - Prilep - Kicevo
MKD 
 
Laissac, Mountainbike-Marathon
Roc Laissagais - Laissac
FRA 
 
Laissac, Mountainbike-Marathon (V)
Roc Laissagais - Laissac
FRA 
 
Linden, Junioren
Lubbeek (Linden)
BEL 
 
Linköping
Östgötaloppet
SWE 
 
Louth
Tour of the Wolds
GBR 
 
Mal, Junioren (a)
Mal-Tongeren
BEL 
 
Mnich
Slezanski Mnich
POL 
 
Montreux
L'Enfer du Chablais
SUI 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
Nalles, Mountainbike, Junioren (V)
Marlene Südtirol Sunshine Race
ITA 
 
RSA 
 
RSA 
 
UAE 
 
Orizabita
Clásica Orizabita
MEX 
 
FRA 
 
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
FRA 
 
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
ITA 
 
Port Harcourt
Rivers State 50 Years' Golden Silver Jubilee
NGR 
 
MRI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SUI 
 
SEY 
 
Shizuoka-shi
Challenge Cycle Road Race
JPN 
 
Stamullin (a)
Stamullen Gp
IRL 
 
Steinfurt
Rund um Steinfurt
GER 
 
SVK 
 
RUS 
 
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
HUN 
 
BEL 
 
PER 
 
 
 
3e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
THA 
 
MLT 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Veracruz, Chrono
Panama Pacifico
PAN 
 
ITA 
 
POR 
 
URU 
 
URU 
 
MEX 
 
Wieze
GP Veloclub Herleving Wieze
BEL 
 

10  april


 
AZE 
 
VIE 
 
 
 
4e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
THA 
 
URU 
 

11  april


 
URU 
 
VIE 
 
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
5e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 
URU 
 

12  april


 
URU 
 
Ballymena, Chrono
Stan Finlay Memorial
GBR 
 
Brabantse Pijl
Flèche Brabançonne
BEL 
 
CZE 
 
VIE 
 
BEL 
 
FRA 
 
6e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 
URU 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

13  april


 
URU 
 
1e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
Denain
GP de Denain
FRA 
 
Durango
Memorial Aitor Bugallo
ESP 
 
VIE 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
INA 
 
FRA 
 
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 
ALG 
 
MTQ 
 
URU 
 
 
 
 
 

14  april


 
URU 
 
2e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
Arima, Scratch
Easter International Grand Prix
TRD 
 
Buenos Aires
Gran Fondo Buenos Aires
ARG 
 
Heist-op-den-Berg (e)
Heist-op-den-Berg/Zonderschot
BEL 
 
VIE 
 
Mariara
Clasico Manuel Hidalgo
VEN 
 
CHI 
 
CHI 
 
CHI 
 
CHI 
 
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
IRL 
 
ISR 
 
RUS 
 
 
 
NZL 
 
INA 
 
FRA 
 
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 
ALG 
 
MTQ 
 
URU 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

15  april


 
URU 
 
SUI 
 
3e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
Arima, Keirin
Easter International Grand Pri
TRD 
 
Arima, Keirin (V)
Easter International Grand Prix
TRD 
 
Arima, Scratch
Easter International Cycling Grand Prix I
TRD 
 
Beograd
Oko Ušća
SRB 
 
Castel d'Ario
Memorial Vincenzo Mantovani
ITA 
 
Chorley
Chorley Grand Prix
GBR 
 
Emmen (b)
Omloop door het Land van Kleine Hein
NED 
 
ERI 
 
IRL 
 
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
USA 
 
VIE 
 
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
GER 
 
Indianapolis
Marian Midwest Cycling Classic
USA 
 
1e etappe Jakarta, Criterium
Jakarta International Expo
INA 
 
Kyjov
Kyjovske Slovako
CZE 
 
Laarne
Laarne (Kalken)
BEL 
 
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
BEL 
 
MEX 
 
MEX 
 
MEX 
 
MEX 
 
MEX 
 
RSA 
 
RSA 
 
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
IRL 
 
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
BIZ 
 
Stasegem
Driebergenprijs IC 1
BEL 
 
EST 
 
Thy
Thy CR
DEN 
 
 
 
NZL 
 
NZL 
 
INA 
 
FRA 
 
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
MAR 
 
TOG 
 
ALG 
 
TPE 
 
GBR 
 
MTQ 
 
URU 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZLM Tour
Arjaan de Schipper Trofee
NED 
 
BEL 
 

16  april


 
Aiguillon
Tour du Lot et Garonne
FRA 
 
NED 
 
NED 
 
4e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
Belém
Copa Seel
BRA 
 
Beselare
Beselare-Zonnebeke; GROTE PRIJS DUSSESSOYE ANDRE
BEL 
 
ESP 
 
ESP 
 
DEN 
 
BEL 
 
IRL 
 
VIE 
 
2e etappe Jakarta, Criterium
Jakarta International Expo
INA 
 
CZE 
 
CZE 
 
Massawa
Massawa circuit
ERI 
 
Menen
Memorial Noël Soetaert, Menen-Moorsele Interclub
BEL 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
CHI 
 
CHI 
 
MEX 
 
MEX 
 
MEX 
 
MEX 
 
MEX 
 
BEL 
 
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
IRL 
 
 
 
NZL 
 
NZL 
 
INA 
 
FRA 
 
MAR 
 
TOG 
 
TPE 
 
GBR 
 
GBR 
 
MTQ 
 
Valencia
Clasico Aso
VEN 
 
URU 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17  april


 
DEN 
 
Apeldoorn, Junioren
Ronde van Gelderland
NED 
 
5e etappe Arden Challenge
Sports Tech Arden Challenge
BEL 
 
BEL 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 
IRL 
 
Hannut
GP Fernand Destoquay
BEL 
 
VIE 
 
Kiesen
GP Mobiliar
SUI 
 
Lannilis
Tro-Bro Léon
FRA 
 
Lattomeri
Lattomeri ajo
FIN 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Nieuwkuijk, Mountainbike
Benelux Cup - Paasbike
NED 
 
Nieuwkuijk, Mountainbike (V)
Benelux Cup - Paasbike
NED 
 
NED 
 
NED 
 
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
IRL 
 
Retie
GP Aarts
BEL 
 
GER 
 
 
 
NZL 
 
NZL 
 
GBR 
 
Villa di Villa
Giro del Belvedere
ITA 
 
Vougy
GP de Vougy
FRA 
 
SLO 
 
SLO 
 
SLO 
 
SLO 
 
COL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Werkendam
Ronde van Werkendam
NED 
 
BEL 
 

18  april


 
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 
BEL 
 
1e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
BEL 
 
Negrar
GP Palio del Recioto
ITA 
 
 
 
ERI 
 
COL 
 

19  april


 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
CZE 
 
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 
VIE 
 
2e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
ALB 
 
ERI 
 
USA 
 
USA 
 
LAT 
 

20  april


 
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 
VIE 
 
3e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
ALB 
 
USA 
 
 
 
TUR 
 
ERI 
 
USA 
 
USA 
 

21  april


 
NED 
 
RUS 
 
5e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
ITA 
 
VIE 
 
4e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
Mineira
Volta Inconfidencia Mineira
BRA 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
USA 
 
 
 
TUR 
 
ERI 
 
USA 
 
USA 
 

22  april


 
SWE 
 
EST 
 
BEL 
 
Borsele (V)
Omloop van Borsele
NED 
 
NED 
 
Budapest (d)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary
HUN 
 
NZL 
 
Cuéllar, Chrono
Subida al Castillo de Cuéllar
ESP 
 
BEL 
 
JPN 
 
Götene
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
SWE 
 
Haiming, Mountainbike
Ötztaler Mountainbike Festival
AUT 
 
Haiming, Mountainbike (V)
Ötztaler Mountainbike Festival
AUT 
 
Haiming, Mountainbike, Junioren
Ötztaler Mountainbike Festival
AUT 
 
Haiming, Mountainbike, Junioren (V)
Ötztaler Mountainbike Festival
AUT 
 
Haiming, Mountainbike, U23
Ötztaler Mountainbike Festival
AUT 
 
Haiming, Mountainbike, U23 (V)
Ötztaler Mountainbike Festival
AUT 
 
BEL 
 
DEN 
 
VIE 
 
5e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
BEL 
 
Markina-Xemein
Memorial Sabin Foruria
ESP 
 
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
NED 
 
Monterey, Mountainbike
SUBARU Sea Otter Classic powered by SRAM
USA 
 
Monterey, Mountainbike (V)
SUBARU Sea Otter Classic powered by SRAM
USA 
 
ITA 
 
ITA 
 
UKR 
 
ARG 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
ARG 
 
NAM 
 
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
ESP 
 
USA 
 
USA 
 
1e etappe Settat
Settat - AGCS
MAR 
 
BEL 
 
Tjeldstø, Chrono
Sotramila Tempo
NOR 
 
BEL 
 
GBR 
 
GBR 
 
 
 
TUR 
 
SEN 
 
ERI 
 
USA 
 
USA 
 
FIN 
 
BEL 
 
Veli Lošinj, Downhill
Unior Downhill Cup Losinj
CRO 
 
Veli Lošinj, Downhill (V)
Unior Downhill Cup Losinj
CRO 
 
POR 
 
Wevelgem (b)
Wevelgem-Wijnberg
BEL 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
JPN 
 
Zandhoven
Pulderbos GP Juul Marinus IC 2 Nat.
BEL 
 
BEL 
 

23  april


 
SWE 
 
Affligem
Grote Paasprijs IC 1
BEL 
 
 
 
CRC 
 
CRC 
 
CRC 
 
CRC 
 
GBR 
 
GBR 
 
Ardooie
GP Theo Eeckhout
BEL 
 
Asmara
Asmara Circuit
ERI 
 
Barcelona, Mountainbike
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Barcelona, Mountainbike (V)
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Barcelona, Mountainbike, Junioren
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Barcelona, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Belmont, Criterium
Caromont Health Criterium
USA 
 
NOR 
 
LTU 
 
NED 
 
Bratislava
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
SVK 
 
Calabogie
Calabogie Road Classic
CAN 
 
Cuéllar
GP Cuellar
ESP 
 
Düren
Rund um Düren
GER 
 
Durana
Trofeo Eusebio Velez
ESP 
 
JPN 
 
BEL 
 
VIE 
 
DEN 
 
DEN 
 
DEN 
 
DEN 
 
SLO 
 
SLO 
 
Kempton Park (a)
Emperors Palace Classic
RSA 
 
Kreuzau, Junioren
Rund um Düren
GER 
 
UKR 
 
6e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
CRO 
 
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
BEL 
 
Liège (V)
Liège - Bastogne - Liège
BEL 
 
Made, Criterium
Ronde van Made
NED 
 
BEL 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
AUT 
 
Praha, Mountainbike
Czech Strabag MTB cup
CZE 
 
Praha, Mountainbike (V)
Czech Strabag MTB cup
CZE 
 
Praha, Mountainbike, Junioren
Czech Strabag MTB cup
CZE 
 
CZE 
 
Rutland - Melton
Rutland - Melton International Cicle Classic/East Midlands Classic
GBR 
 
Sainte-Martine
GP Sainte-Martine
CAN 
 
San Vendemiano, U23
GP Industria e Commercio - Tr. Città di San Vendemiano
ITA 
 
BRA 
 
BRA 
 
USA 
 
2e etappe Settat
Settat - AGCS
MAR 
 
Simo
Simo Klimscheffskij's muistajo
FIN 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
GER 
 
Sombor
Nagrada Sombora
SRB 
 
ITA 
 
ITA 
 
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
ESP 
 
GBR 
 
 
 
TUR 
 
SEN 
 
USA 
 
USA 
 
Veiuto
Vuya Road Loop Veiuto
FJI 
 
POR 
 
COL 
 

24  april


 
VIE 
 
 
 
SEN 
 
COL 
 

25  april


 
Mortágua
Grande Premio de Mortágua
POR 
 
Roma (V)
Trofeo Lazzaretti, GP della Liberazione PINK
ITA 
 
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
ITA 
 
FRA 
 
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
SEN 
 
COL 
 

26  april


 
CZE 
 
BEL 
 
VIE 
 
FRA 
 
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
SEN 
 
COL 
 
Walterboro, Criterium
USA CRITS Speed Week
USA 
 

27  april


 
CZE 
 
VIE 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
TRD 
 
FRA 
 
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
SEN 
 
COL 
 

28  april


 
LUX 
 
CZE 
 
Himmerland
Himmerland Rundt
DEN 
 
VIE 
 
SEY 
 
RSA 
 
Spartanburg, Criterium
USA CRITS Speed Week
USA 
 
ITA 
 
ITA 
 
FRA 
 
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
SEN 
 
COL 
 
1e etappe Yorkshire 3 day
Tour de Yorkshire Three Day
GBR 
 

29  april


 
Amsterdam (c)
PWZ Zuidenveld Tour
NED 
 
GER 
 
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
USA 
 
SRB 
 
1e etappe Berri (a)
Tour of the Riverland
AUS 
 
POL 
 
Casterton
Wal Smith Memorial - Casterton 50
AUS 
 
ROM 
 
ROM 
 
Dardagny
Prix de l'U.V.G. - Sprinter Club Lignon
SUI 
 
SVK 
 
LUX 
 
CZE 
 
CZE 
 
DEN 
 
VIE 
 
AFG 
 
BEL 
 
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NED 
 
SEY 
 
Leuze
Leuze-en-Hainaut
BEL 
 
Los Gatos
Cat's Hill Classic
USA 
 
MAR 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
RSA 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
MRI 
 
BEL 
 
SWE 
 
SWE 
 
SWE 
 
SWE 
 
ITA 
 
 
 
FRA 
 
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
FRA 
 
SEN 
 
THA 
 
IRL 
 
AUS 
 
AUS 
 
Viborg
GP Viborg
DEN 
 
ESP 
 
COL 
 
Waipara
Armstrong Festival of Cycling
NZL 
 
Yorkshire (V)
Tour de Yorkshire
GBR 
 
2e etappe Yorkshire 3 day
Tour de Yorkshire Three Day
GBR 
 
SLO 
 
SLO 
 
SLO 
 
SLO 
 

30  april


 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
SRB 
 
2e etappe Berri (a)
Tour of the Riverland
AUS 
 
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
FRA 
 
Campi Bisenzio (a)
Coppa Lanciotto Ballerini
ITA 
 
POL 
 
Chrzastowice
Puchar Wojta Gminy Chrzastowice
POL 
 
ROM 
 
ROM 
 
USA 
 
SRB 
 
Durban
Tour Durban, Mr Price Tour
RSA 
 
NOR 
 
NOR 
 
NOR 
 
NOR 
 
LUX 
 
CZE 
 
1e etappe deel a Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
1e etappe deel b Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
POL 
 
Heubach, Mountainbike
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
GER 
 
Heubach, Mountainbike (V)
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
GER 
 
Heubach, Mountainbike, Junioren
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
GER 
 
Heubach, Mountainbike, Junioren (V)
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
GER 
 
Heubach, Mountainbike, U23
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
GER 
 
VIE 
 
BEL 
 
BEL 
 
Innsbruck
Hungerburg Classic
AUT 
 
DEN 
 
DEN 
 
DEN 
 
DEN 
 
ESP 
 
SVK 
 
La Ligua
Aniversario Carabineros de Chile
CHI 
 
SEY 
 
SEY 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
MAR 
 
Maser, Mountainbike
Gaerne MTB Trophy
ITA 
 
Maser, Mountainbike (V)
Gaerne MTB Trophy
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
SVK 
 
CYP 
 
GRE 
 
BEL 
 
Odena
Gran Premi Odena
ESP 
 
Pétfürdő
Péti Nagydíj
HUN 
 
RSA 
 
Paris - Mantes-la-Jolie
Paris - Mantes-en-Yvelines
FRA 
 
MRI 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Ptolemaida
Vlatsis the Peak Hill Climb
GRE 
 
USA 
 
San Remo, Junioren
GP Sportivi Sovilla - Piccola San Remo
ITA 
 
SWE 
 
SWE 
 
SWE 
 
SWE 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
DEN 
 
 
 
FRA 
 
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
SUI 
 
FRA 
 
FRA 
 
THA 
 
IRL 
 
Tropovci
Pokal Občine Tišina
SLO 
 
BRU 
 
CRO 
 
CRO 
 
CRO 
 
CRO 
 
ESP 
 
COL 
 
3e etappe Yorkshire 3 day
Tour de Yorkshire Three Day
GBR