Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 2017
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 april
Amay
GP Claudy Sohet
NE
Wedstrijd
BEL
American Continental Championships, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CC
Nationaal Kampioenschap
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
NE
Wedstrijd
CZE
2e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Clarens (a)
Maluti Double 90
NE
Ploegentijdrit
RSA
Eijsden (V)
Volta Limburg Classic
NE
Wedstrijd
NED
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.1
Wedstrijd
ESP
Fontana, Mountainbike
3
XCO
USA
Fontana, Mountainbike (V)
3
XCO
USA
1e etappe Groß Dölln
Rund um das Driving Center Groß Dölln
NE
Etappe
GER
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
3e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Etappe
USA
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kibbutz Race
NE
Wedstrijd
ISR
Kigali - Huye
Memorial Lambert Byemayire
NE
Wedstrijd
RWA
Lanús, Criterium
NE
Criterium
ARG
2e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
2e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
1e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
Lobos (a)
Lobos circuito
NE
Criterium
ARG
Milano - Busseto
Trofeo Auro Boreri
NE
Wedstrijd
ITA
Montroeul-sur-Haine
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Ottergem
NE
Wedstrijd
BEL
Premantura, Mountainbike
XCO Premantura Rocky Trail
1
XCO
CRO
Premantura, Mountainbike (V)
XCO Premantura Rocky Trail
1
XCO
CRO
Premantura, Mountainbike, Junioren
XCO Premantura Rocky Trail
1
XCO
CRO
Pyrga
ABC Cup Stavrovouni Time Trial
NE
Individuele tijdrit
CYP
Rotorua, Downhill
Crankworx Rotorua Downhill presented by iXS
1
Afdaling
NZL
Rotorua, Downhill (V)
Crankworx Rotorua Downhill presented by iXS
1
Afdaling
NZL
1e etappe Selectivo para el Campeonato Nacional de Ruta
NE
Individuele tijdrit
BOL
2e etappe Sunshine GP
NE
Etappe
USA
3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
2e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Individuele tijdrit
POL
2e etappe Tour de Tochigi
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Tour du Canton de l'Estuaire
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Individuele tijdrit
MEX
4e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
Windhoek, Mountainbike
Nedbank Rock and Rut XC 1
1
XCO
NAM
Windhoek, Mountainbike (V)
Nedbank Rock and Rut XC 1
1
XCO
NAM
Windhoek, Mountainbike, Junioren
Nedbank Rock and Rut XC 1
1
XCO
NAM
Ybbs, Chrono
NE
Individuele tijdrit
AUT
02 april
Abbotsford
Atomic Long Race
NE
Wedstrijd
CAN
American Continental Championships, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
American Continental Championships, Mountainbike, XC, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
American Continental Championships, Mountainbike, XC, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
American Continental Championships, Mountainbike, XC, U23 (V)
CC
Nationaal Kampioenschap
Arguedas, Mountainbike
Superprestigio MTB
2
XCO
ESP
Arguedas, Mountainbike (V)
Superprestigio MTB
2
XCO
ESP
Arguedas, Mountainbike, Junioren
Superprestigio MTB
2
XCO
ESP
Arguedas, Mountainbike, Junioren (V)
Superprestigio MTB
2
XCO
ESP
Augsburg
Schwarzbräu-Straßenpreis
NE
Wedstrijd
GER
Capernwray (V)
Capernwray Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Città di Castello
Trofeo Alta Valle Del Tevere
NE
Wedstrijd
ITA
Curitiba
Volta Aniversario de Curitiba
NE
Wedstrijd
BRA
Dilsen, Junioren
Dilsen (Rotem)
NE
Wedstrijd
BEL
Dippach
NE
Wedstrijd
LUX
Dippach, Junioren
GP Bob Jungels
1.1MJ
Wedstrijd
LUX
Drogheda (a)
Coombes Connor Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Eibar
Memorial Valenciaga
NE
Wedstrijd
ESP
Fully
GP L'Echappée - Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI
GP Adria Mobil
1.2
Wedstrijd
SLO
2e etappe Groß Dölln
Rund um das Driving Center Groß Dölln
NE
Etappe
GER
Guisborough
East-Cleveland Klondike Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Imperial
Torneo José Antonio Torres Balbuena
NE
Wedstrijd
PER
4e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Criterium
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Criterium
USA
Kampioenschap van Budapest, Op de weg, Ind. tijdrit, Hongarije
NE
Regionaal kampioenschap
HUN
La Roue Tourangelle
1.1
Wedstrijd
FRA
Las Mercedes, Chrono
NE
Klimtijdrit
HON
3e etappe deel b Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
3e etappe deel a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
Leuze, Amateurs
Leuze-Eghezée
NE
Wedstrijd
BEL
Llanelli, Mountainbike
2
XCO
GBR
Llanelli, Mountainbike (V)
2
XCO
GBR
Loano, Junioren
Trofeo Città di Loano
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Merken
Rund um Merken
NE
Wedstrijd
GER
Montichiari, Mountainbike
HC
XCO
ITA
Montichiari, Mountainbike (V)
HC
XCO
ITA
Montichiari, Mountainbike, Junioren
HC
XCO
ITA
Montichiari, Mountainbike, Junioren (V)
HC
XCO
ITA
Nenagh
Visit Nenagh Classic
NE
Wedstrijd
IRL
Novi Sad, Mountainbike
Salcano MTB Cup Vojvodina
S2
XCO
SRB
Novi Sad, Mountainbike (V)
Salcano MTB Cup Vojvodina
S2
XCO
SRB
Oploo
Ronde van Oploo
NE
Wedstrijd
NED
Premantura, Mountainbike-Marathon
XCM Kamenjak Rocky Trail
3
Marathon
CRO
Premantura, Mountainbike-Marathon (V)
XCM Kamenjak Rocky Trail
3
Marathon
CRO
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
Ronde van Vlaanderen
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Rotem, Junioren
Rotem - Dilsen
NE
Wedstrijd
BEL
Santiago
Batalla 30 de Marzo
NE
Wedstrijd
DOM
2e etappe Selectivo para el Campeonato Nacional de Ruta
NE
Wedstrijd
BOL
Singapore, Chrono
OCBC Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
SIN
Slap - Lože
NE
Wedstrijd
SLO
1e etappe Sudak
NE
Etappe
RUS
3e etappe Sunshine GP
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Sunshine GP
NE
Etappe
USA
4e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
55e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Tochigi
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Tour du Canton de l'Estuaire
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
Twickenham (V)
Dave Peck Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe deel b Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Etappe
POR
2e etappe deel a Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Individuele tijdrit
POR
Vuelta a la Comarca y El Mar
NE
Wedstrijd
URU
2e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
5e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
1.1
Wedstrijd
ESP
4e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
Wales
Powerade - Rain Forest Waters Road Race
NE
Wedstrijd
GUY
Wels
Kirschblütenrennen
NE
Wedstrijd
AUT
03 april
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
1.2
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
56e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
04 april
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
Louga
Tour de Louga - GP Président de Sénégal
NE
Wedstrijd
SEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
57e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
05 april
Callenelle, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Wedstrijd
COL
1e etappe deel a Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Individuele tijdrit
NED
1e etappe deel b Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
1e etappe Energiewacht Tour, Junioren (V)
Healthy Ageing Tour
2.Ncup
Individuele tijdrit
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Riga
Riga Season Opener
NE
Wedstrijd
LAT
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.HC
Wedstrijd
BEL
Schoten (b)
Memorial Staf Segers Scheldeprijs IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
58e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
06 april
4e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
2e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Ploegentijdrit
NED
2e etappe Energiewacht Tour, Junioren (V)
Healthy Ageing Tour
2.Ncup
Etappe
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Derny
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, België (V)
NE
Ploegentijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
59e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
1e etappe Tour ta'Malta
NE
Individuele tijdrit
MLT
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
07 april
Al Ajman
Ride Ajman
NE
Wedstrijd
UAE
5e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Individuele tijdrit
COL
1e etappe Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
Doha
Go Sport Climbers' Race
NE
Klimwedstrijd
QTR
3e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
3e etappe Energiewacht Tour, Junioren (V)
Healthy Ageing Tour
2.Ncup
Etappe
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
1e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
1e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
5e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
08 april
Anniston
Sunny King
1.CRT
Wedstrijd
USA
Ariañy (a)
Memorial Josep Nicolau
NE
Wedstrijd
ESP
Boticas, Downhill
2
Afdaling
POR
Boticas, Downhill (V)
2
Afdaling
POR
2e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Collecchio (a)
Trofeo Edil C
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe deel a Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
GER
2e etappe deel b Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
Cusco, Chrono
Saysayhuaman Cronoescalada
NE
Individuele tijdrit
PER
Dalmatia Open
NE
Wedstrijd
CRO
Dzierżoniów
GP Dzierzoniowa
NE
Wedstrijd
POL
4e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
4e etappe Energiewacht Tour, Junioren (V)
Healthy Ageing Tour
2.Ncup
Etappe
NED
Hillingdon
Archer Spring Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Hooglede
Memorial Eddy Louagie
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Hubei Zhijiang Station
NE
Etappe
CHN
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
NE
Wedstrijd
FRA
Larvik
Ronde van Berg
NE
Wedstrijd
NOR
Lexmond
Ronde van Lexmond
NE
Wedstrijd
NED
Pazardzhik, Criterium, Elite/U23
Kupa Pazardzhik
NE
Wedstrijd
BUL
Pazardzhik, Criterium, Junioren
NE
Criterium
BUL
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
Polleur
Printanière Pollinoise
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Ptuj
Pokal Poli
NE
Wedstrijd
SLO
Ronde van Vlaanderen, U23
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Roquebrune-sur Argens, Mountainbike
Azur Bike Park
3
4-cross
FRA
Roquebrune-sur Argens, Mountainbike (V)
Azur Bike Park
3
4-cross
FRA
San Dimas, Mountainbike
Bonelli Park
HC
XCO
USA
San Dimas, Mountainbike (V) (a)
Bonelli Park
HC
XCO
USA
San Dimas, Mountainbike, Junioren
Bonelli Park
HC
XCO
USA
San Dimas, Mountainbike, Junioren (V)
Bonelli Park
HC
XCO
USA
Sleman, Downhill
2
Afdaling
INA
Sleman, Downhill (V)
2
Afdaling
INA
Sobešlav, Criterium
NE
Wedstrijd
CZE
2e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
Surovce
NE
Individuele tijdrit
SVK
60e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
3e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
Trivandrum
Kerala Cyclothon
NE
Wedstrijd
IND
Vila Franca, Mountainbike
3
XCO
POR
Vila Franca, Mountainbike, Junioren
3
XCO
POR
Vila Franca, Mountainbike, Junioren (V)
3
XCO
POR
2e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
6e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
09 april
Amorebieta
Klasika Primavera
1.1
Wedstrijd
ESP
Anniston
Fort McClellan Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Antigua & Barbuda Season Opener
NE
Individuele tijdrit
ANT
Bachte-Maria-Leerne, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Backnang - Waldrems
NE
Wedstrijd
GER
Bad Säckingen, Mountainbike
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
HC
XCO
GER
Bad Säckingen, Mountainbike (V)
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
HC
XCO
GER
Bad Säckingen, Mountainbike, Junioren
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
HC
XCO
GER
Bad Säckingen, Mountainbike, Junioren (V)
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
HC
XCO
GER
Bad Säckingen, Mountainbike, U23
Goldtrophy Sabine Spitz - Int. MTB Bundesliga
HC
XCO
GER
Baw Baw
Baw Baw Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Beernem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Beringen, Mountainbike
2
XCO
BEL
Beringen, Mountainbike (V)
2
XCO
BEL
Beringen, Mountainbike, Junioren
2
XCO
BEL
Beringen, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
BEL
Boldesti-Scaeni
Drumul Vinului
NE
Wedstrijd
ROM
3e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Dilsen-Stokkem
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Hubei Zhijiang Station
NE
Etappe
CHN
Kicevo
Kicevo - Prilep - Kicevo
NE
Wedstrijd
MKD
Laissac, Mountainbike-Marathon
Roc Laissagais - Laissac
3
Marathon
FRA
Laissac, Mountainbike-Marathon (V)
Roc Laissagais - Laissac
3
Marathon
FRA
Linden, Junioren
Lubbeek (Linden)
NE
Wedstrijd
BEL
Linköping
Östgötaloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Louth
Tour of the Wolds
NE
Wedstrijd
GBR
Louth (V)
Tour of the Wolds
NE
Wedstrijd
GBR
Mal, Junioren (a)
Mal-Tongeren
NE
Wedstrijd
BEL
Mnich
Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza
NE
Wedstrijd
POL
Montreux
L'Enfer du Chablais
NE
Wedstrijd
SUI
Nalles, Mountainbike
1
XCO
ITA
Nalles, Mountainbike (V)
1
XCO
ITA
Nalles, Mountainbike, Junioren
1
XCO
ITA
Nalles, Mountainbike, Junioren (V)
Marlene Südtirol Sunshine Race
1
XCO
ITA
Nandrin, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Swaziland
CN
Nationaal kampioenschap
SWZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Orizabita
Clásica Orizabita
NE
Wedstrijd
MEX
Paris - Roubaix
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
1.Ncup
Wedstrijd
FRA
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.1
Wedstrijd
ITA
Port Harcourt
Rivers State 50 Years' Golden Silver Jubilee
NE
Wedstrijd
NGR
Riche en Eau
NE
Wedstrijd
MRI
Rivera-Bironico, Mountainbike
Swiss Bike Cup
1
XCO
SUI
Rivera-Bironico, Mountainbike (V)
Swiss Bike Cup
1
XCO
SUI
Rivera-Bironico, Mountainbike, Junioren
Swiss Bike Cup
1
XCO
SUI
Rivera-Bironico, Mountainbike, Junioren (V)
Swiss Bike Cup
1
XCO
SUI
Rivera-Bironico, Mountainbike, U23
Swiss Bike Cup
1
XCO
SUI
Seychelles Duo Time-Trial
NE
Ploegentijdrit
SEY
Shizuoka-shi
Challenge Cycle Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Stamullin (a)
Stamullen Gp
NE
Wedstrijd
IRL
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Wedstrijd
GER
Suchá nad Parnou
NE
Wedstrijd
SVK
3e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
NE
Individuele tijdrit
HUN
Tielt, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
61e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
4e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
Veldegem, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Veldegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Veldegem, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Veracruz, Chrono
Panama Pacifico
NE
Individuele tijdrit
PAN
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
Vila Franca, Mountainbike (V)
3
XCO
POR
3e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe deel b Vuelta a Uruguay
2.2
Ploegentijdrit
URU
3e etappe deel a Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Wieze
GP Veloclub Herleving Wieze
NE
Wedstrijd
BEL
10 april
Baku, Criterium
NE
Criterium
AZE
2e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
62e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
4e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
11 april
1e etappe 500 Millas del Norte
NE
Individuele tijdrit
URU
3e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
1.1
Wedstrijd
FRA
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
5e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
12 april
2e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Ballymena, Chrono
Stan Finlay Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Brabantse Pijl
1.HC
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
4e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
6e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Individuele tijdrit
URU
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
13 april
3e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
1e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Denain
GP de Denain
1.HC
Wedstrijd
FRA
Durango
Memorial Aitor Bugallo
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belg
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belg
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Tour de Lombok
2.2
Etappe
INA
2e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
1e etappe Tour National de Mostaghanem
NE
Individuele tijdrit
ALG
1e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
7e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CM
Wereldkampioenschap
14 april
4e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
2e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Arima, Scratch
Easter International Grand Prix
Class 2
Wedstrijd
TRD
Buenos Aires
Gran Fondo Buenos Aires
NE
Wedstrijd
ARG
Heist-op-den-Berg (e)
Heist-op-den-Berg/Zonderschot
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Mariara
Clasico Manuel Hidalgo
NE
Wedstrijd
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Rishon Le Zion, Criterium
Igudan Criterium
NE
Criterium
ISR
2e etappe Sudak
NE
Etappe
RUS
63e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
Proloog Tour de Lakes
NE
Proloog
NZL
2e etappe Tour de Lombok
2.2
Etappe
INA
3e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
4e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
2e etappe Tour National de Mostaghanem
NE
Etappe
ALG
2e etappe Trophée de la Caribe
NE
Individuele tijdrit
MTQ
8e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
15 april
5e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Affoltern am Albis
GP Osterhas
NE
Wedstrijd
SUI
3e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Arima, Keirin
Easter International Grand Pri
Class 2
Wedstrijd
TRD
Arima, Keirin (V)
Easter International Grand Prix
Class 2
Wedstrijd
TRD
Arima, Scratch
Easter International Cycling Grand Prix I
Class 2
Wedstrijd
TRD
Beograd
Oko Ušća
NE
Wedstrijd
SRB
Castel d'Ario
Memorial Vincenzo Mantovani
NE
Wedstrijd
ITA
Chorley
Chorley Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Emmen (b)
Omloop door het Land van Kleine Hein
NE
Wedstrijd
NED
Fenkil Northern Red Sea
1.2
Wedstrijd
ERI
1e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
GP Arjaan de Schipper
ZLM Tour
1.Ncup
Wedstrijd
NED
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
NE
Wedstrijd
USA
7e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Wedstrijd
GER
Indianapolis
Marian Midwest Cycling Classic
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Jakarta, Criterium
Jakarta International Expo
2.CRT
Etappe
INA
Kyjov
Kyjovske Slovako
NE
Wedstrijd
CZE
Laarne
Laarne (Kalken)
NE
Wedstrijd
BEL
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
2.Ncup
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Randburg, Mountainbike
Gauteng
1
XCO
RSA
Randburg, Mountainbike (V)
Gauteng
1
XCO
RSA
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
1.1
Wedstrijd
FRA
Saint-Pompon, Mountainbike
1
XCO
FRA
Saint-Pompon, Mountainbike (V)
1
XCO
FRA
Saint-Pompon, Mountainbike, Junioren
1
XCO
FRA
Saint-Pompon, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
FRA
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Stasegem
Driebergenprijs IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Tallinn, Criterium
NE
Criterium
EST
Thy
Thy CR
NE
Wedstrijd
DEN
64e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tour de Lombok
2.2
Etappe
INA
4e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
5e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
3e etappe Tour National de Mostaghanem
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
1e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
3e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
9e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Zutendaal (a)
NE
Wedstrijd
BEL
16 april
Aiguillon
Tour du Lot et Garonne
NE
Wedstrijd
FRA
Amstel Gold Race
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
NED
Amstel Gold Race (V)
1.WWT
Wedstrijd
NED
4e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Belém
Copa Seel
NE
Wedstrijd
BRA
Beselare
GP Dussessoye André Beselare-Zonnebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Bilbao, Downhill
2
Afdaling
ESP
Bilbao, Downhill (V)
2
Afdaling
ESP
Bornholm
Bornfondo
NE
Wedstrijd
DEN
Couvin
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
8e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Jakarta, Criterium
Jakarta International Expo
2.CRT
Ploegentijdrit
INA
Kutná Hora, Mountainbike
Strabag MTB cup
1
XCO
CZE
Kutná Hora, Mountainbike (V)
Strabag MTB cup
1
XCO
CZE
Massawa
Massawa circuit
1.2
Wedstrijd
ERI
Menen
Memorial Noël Soetaert, Menen-Moorsele Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Pommeroeul, Junioren (a)
GP Bati-Metallo
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Sint-Joris-Weert, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
65e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Lakes
NE
Individuele tijdrit
NZL
4e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour de Lombok
2.2
Etappe
INA
5e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
10e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
6e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
2e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
2e etappe Tour of the North
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
4e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
Valencia
Clasico Aso
NE
Wedstrijd
VEN
10e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
17 april
Aalborg (a)
NE
Wedstrijd
DEN
Apeldoorn, Junioren
Ronde van Gelderland
1.1MJ
Wedstrijd
NED
5e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Borlo, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Couva, 1 km, Junioren (V)
Class 2
Wedstrijd
TRD
Couva, Omnium
Class 1
Wedstrijd
TRD
Couva, Sprint
Class 1
Wedstrijd
TRD
Couva, Sprint (V)
Class 2
Wedstrijd
TRD
Couva, Sprint, Junioren
Class 2
Wedstrijd
TRD
Geluveld, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
3e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Grand-Halleux, Mountainbike-Marathon
La Hallonienne
NE
Marathon
BEL
Grand-Halleux, Mountainbike-Marathon, Elite/U23 (V)
La Hallonienne
NE
Marathon
BEL
Hannut
GP Fernand Destoquay
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Kiesen
GP Mobiliar
NE
Wedstrijd
SUI
Lannilis
Tro-Bro Léon
1.1
Wedstrijd
FRA
Lattomeri
Lattomeri ajo
NE
Wedstrijd
FIN
Ledegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Moorslede, U23
Vierkaven
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwkerken-Waas (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwkuijk, Mountainbike
Benelux Cup - Paasbike
2
XCO
NED
Nieuwkuijk, Mountainbike (V)
Benelux Cup - Paasbike
2
XCO
NED
Nieuwkuijk, Mountainbike, Junioren
Benelux Cup - Paasbike
2
XCO
NED
Nieuwkuijk, Mountainbike, Junioren (V)
Benelux Cup - Paasbike
2
XCO
NED
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Retie
GP Aarts
NE
Wedstrijd
BEL
Schönaich
NE
Wedstrijd
GER
66e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
5e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
Villa di Villa
Giro del Belvedere
1.2
Wedstrijd
ITA
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
Vrtojba, Mountainbike
SloXcup Griči
2
XCO
SLO
Vrtojba, Mountainbike (V)
SloXcup Griči
2
XCO
SLO
Vrtojba, Mountainbike, Junioren
SloXcup Griči
2
XCO
SLO
Vrtojba, Mountainbike, Junioren (V)
SloXcup Griči
2
XCO
SLO
1e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
Waarschoot, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Waarschoot, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Werkendam
Ronde van Werkendam
NE
Wedstrijd
NED
Westkerke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
18 april
Chambéry (V)
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
Hakendover (a)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Neerpelt (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Negrar
GP Palio del Recioto
1.2
Wedstrijd
ITA
67e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
2e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
19 april
Bever
NE
Wedstrijd
BEL
De Haan
NE
Wedstrijd
BEL
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Flèche Wallonne (V)
Waalse Pijl
1.WWT
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
10e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
1e etappe Kupa Brahim Syka
NE
Etappe
ALB
2e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
1e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
1e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
1e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
20 april
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
11e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
2e etappe Kupa Brahim Syka
NE
Etappe
ALB
1e etappe Sea Otter Classic
NE
Criterium
USA
68e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
3e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
2e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
21 april
1e etappe Bermuda GP
NE
Individuele tijdrit
BER
1e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.Ncup
Individuele tijdrit
NED
Feodosiya, Criterium
NE
Criterium
RUS
5e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
12e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Mineira
Volta Inconfidencia Mineira
NE
Wedstrijd
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
2e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
69e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
4e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
3e etappe Tour of the Gila
2.2
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
22 april
1e etappe Örestads 2 dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
Ülenurme - Haaslava
NE
Wedstrijd
EST
Berlare, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Bermuda GP
NE
Etappe
BER
Borsele (V)
Omloop van Borsele
1.1WE
Wedstrijd
NED
2e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.Ncup
Etappe
NED
Budapest (d)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary
1.2
Wedstrijd
HUN
3e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Cuéllar, Chrono
Subida al Castillo de Cuéllar
NE
Wedstrijd
ESP
Dudzele (a)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe East Road Classic
NE
Etappe
JPN
Götene
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Wedstrijd
SWE
Haiming, Mountainbike
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
Haiming, Mountainbike (V)
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
Haiming, Mountainbike, Junioren
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
Haiming, Mountainbike, Junioren (V)
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
Haiming, Mountainbike, U23
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
Haiming, Mountainbike, U23 (V)
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
Hakendover, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Herning
NE
Wedstrijd
DEN
13e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
5e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Mariembourg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Markina-Xemein
Memorial Sabin Foruria - Haitzasko Oroimenezkoa
NE
Wedstrijd
ESP
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
1.2
Wedstrijd
NED
Monterey, Mountainbike
SUBARU Sea Otter Classic powered by SRAM
HC
XCO
USA
Monterey, Mountainbike (V)
SUBARU Sea Otter Classic powered by SRAM
HC
XCO
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Enduro, Elite, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Enduro, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oekraïne
NE
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Omaruru
NE
Wedstrijd
NAM
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
NE
Wedstrijd
ESP
Rock Hill, Criterium
Hincapie Spring Series
NE
Criterium
USA
3e etappe Sea Otter Classic
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Settat
Settat - AGCS
NE
Etappe
MAR
Sint-Joris-Weert, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tjeldstø, Chrono
Sotramila Tempo
NE
Individuele tijdrit
NOR
Tollembeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Criterium
GBR
1e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
70e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
5e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
4e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
4e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
Turku
TS Kortteli ajot
NE
Wedstrijd
FIN
Varsenare, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Veli Lošinj, Downhill
Unior Downhill Cup Losinj
1
Afdaling
CRO
Veli Lošinj, Downhill (V)
Unior Downhill Cup Losinj
1
Afdaling
CRO
1e etappe Volta à Bairrada
NE
Etappe
POR
Wevelgem (b)
Wevelgem-Wijnberg
NE
Wedstrijd
BEL
Yawatahama-shi, Mountainbike
Yawatahama City
1
XCO
JPN
Yawatahama-shi, Mountainbike (V)
Yawatahama City
1
XCO
JPN
Yawatahama-shi, Mountainbike, Junioren
Yawatahama City
1
XCO
JPN
Yawatahama-shi, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
JPN
Yawatahama-shi, Mountainbike, U23
1
XCO
JPN
Yawatahama-shi, Mountainbike, U23 (V)
1
XCO
JPN
Zandhoven
Pulderbos GP Juul Marinus IC 2 Nat.
NE
Wedstrijd
BEL
Zomergem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
23 april
2e etappe Örestads 2 dagars
NE
Etappe
SWE
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Alajuela, Mountainbike
2
XCO
CRC
Alajuela, Mountainbike (V)
2
XCO
CRC
Alajuela, Mountainbike, Junioren
2
XCO
CRC
Alajuela, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
CRC
Aldermaston, Mountainbike
2
XCO
GBR
Aldermaston, Mountainbike (V)
2
XCO
GBR
Ardooie
GP Theo Eeckhout
NE
Wedstrijd
BEL
Asmara
Asmara Circuit
1.2
Wedstrijd
ERI
Barcelona, Mountainbike
Copa Catalana Internacional
2
XCO
ESP
Barcelona, Mountainbike (V)
Copa Catalana Internacional
2
XCO
ESP
Barcelona, Mountainbike, Junioren
Copa Catalana Internacional
2
XCO
ESP
Barcelona, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Catalana Internacional
2
XCO
ESP
Belmont, Criterium
Caromont Health Criterium
NE
Criterium
USA
Bergen
NE
Wedstrijd
NOR
3e etappe Bermuda GP
NE
Criterium
BER
Birstonas
NE
Wedstrijd
LTU
3e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.Ncup
Etappe
NED
Bratislava
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
1.2
Wedstrijd
SVK
Calabogie
Calabogie Road Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Cuéllar
GP Cuellar
NE
Wedstrijd
ESP
Düren
Rund um Düren
NE
Wedstrijd
GER
Durana
Trofeo Eusebio Velez
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe East Road Classic
NE
Etappe
JPN
Harelbeke, Junioren (a)
E3 Harelbeke
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
14e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Jesseren, Junioren
Jesseren - Borgloon
NE
Wedstrijd
BEL
København, Mountainbike
2
XCO
DEN
København, Mountainbike (V)
2
XCO
DEN
København, Mountainbike, Junioren
2
XCO
DEN
København, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
DEN
Kamnik, Mountainbike
1
XCO
SLO
Kamnik, Mountainbike (V)
1
XCO
SLO
Kempton Park
East Rand Classic - Emperors Palace Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Kreuzau, Junioren
Rund um Düren
NE
Wedstrijd
GER
Krivoy Rog
NE
Wedstrijd
UKR
6e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Liège (V)
Liège - Bastogne - Liège
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Made
NE
Criterium
NED
Made, Criterium
Ronde van Made
1.CRT
Criterium
NED
Marbais
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Argentinië
CN
Nationaal Kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
NE
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
NE
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Praha, Mountainbike
Czech Strabag MTB cup
1
XCO
CZE
Praha, Mountainbike (V)
Czech Strabag MTB cup
1
XCO
CZE
Praha, Mountainbike, Junioren
Czech Strabag MTB cup
1
XCO
CZE
Praha, Mountainbike, Junioren (V)
Czech Strabag MTB cup
1
XCO
CZE
Rutland - Melton
Rutland - Melton International Cicle Classic/East Midlands Classic
1.2
Wedstrijd
GBR
Saint-Malo-des-Trois-Fontaines
Ronde du Porhoët
NE
Wedstrijd
FRA
Sainte-Martine
GP Sainte-Martine
NE
Wedstrijd
CAN
San Vendemiano, U23
GP Industria e Commercio - Tr. Città di San Vendemiano
1.2
Wedstrijd
ITA
Santana dos Montes, Mountainbike-Marathon
3
Marathon
BRA
Santana dos Montes, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
BRA
4e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Settat
Settat - AGCS
NE
Criterium
MAR
Simo
Simo Klimscheffskij's muistajo
NE
Wedstrijd
FIN
Solingen, Mountainbike
3
XCO
GER
Solingen, Mountainbike (V)
3
XCO
GER
Solingen, Mountainbike, Junioren
3
XCO
GER
Solingen, Mountainbike, Junioren (V)
3
XCO
GER
Sombor
Nagrada Sombora
NE
Wedstrijd
SRB
Spilimbergo, Mountainbike-Marathon
Tiliment Marathon Bike
3
Marathon
ITA
Spilimbergo, Mountainbike-Marathon (V)
Tiliment Marathon Bike
3
Marathon
ITA
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
71e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
5e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
5e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
Veiuto
Vuya Road Loop Veiuto
NE
Criterium
FJI
2e etappe Volta à Bairrada
NE
Etappe
POR
Proloog Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
24 april
15e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
72e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
25 april
Mortágua
Grande Premio de Mortágua
NE
Wedstrijd
POR
Nerviano
Coppa Caduti Nervianesi
NE
Wedstrijd
ITA
Roma (V)
Trofeo Lazzaretti, GP della Liberazione PINK
1.2
Wedstrijd
ITA
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
1.WT/WT/PT
Proloog
SUI
4e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
2e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
26 april
3e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Herne (b)
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
1.WT/WT/PT
Etappe
SUI
5e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Klimwedstrijd
COL
Walterboro, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
27 april
's Gravendeel
NE
Criterium
NED
Enkhuizen
NE
Criterium
NED
Enkhuizen (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
17e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
3e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
1.WT/WT/PT
Etappe
SUI
6e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
28 april
Proloog GP Elsy Jacobs (V)
2.1WE
Proloog
LUX
2e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
Himmerland
Himmerland Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
18e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Labour Tour
NE
Klimwedstrijd
SEY
1e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
Spartanburg, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
1e etappe deel b Toscana Terra di Ciclismo Eroica, U23
2.2U
Etappe
ITA
1e etappe deel a Toscana Terra di Ciclismo Eroica, U23
2.2U
Ploegentijdrit
ITA
4e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
1.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour de Yorkshire
2.1
Etappe
GBR
7e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
29 april
Amsterdam (c)
PWZ Zuidenveld Tour
1.2
Wedstrijd
NED
Ascheffel
NE
Wedstrijd
GER
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
NE
Criterium
USA
Beograd - Banja Luka I
1.2
Wedstrijd
SRB
1e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Etappe
AUS
Proloog Carpathia Couriers Path
2.2U
Proloog
POL
Casterton
Wal Smith Memorial - Casterton 50
NE
Wedstrijd
AUS
Cluj-Napoca, Mountainbike
Napo Cup UCI
2
XCO
ROM
Cluj-Napoca, Mountainbike (V)
Napo Cup UCI
2
XCO
ROM
Dudince, Criterium
NE
Wedstrijd
SVK
1e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.1WE
Etappe
LUX
3e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Individuele tijdrit
CZE
4e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
Hillerød
NE
Wedstrijd
DEN
19e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Jami Arghawan
NE
Wedstrijd
AFG
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Labour Tour
NE
Etappe
SEY
Leuze
Leuze-en-Hainaut
NE
Wedstrijd
BEL
Los Gatos
Cat's Hill Classic
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Marrakech
GP VCM
NE
Etappe
MAR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite/U23, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
2e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
Pereira, Mountainbike
2
XCO
COL
Pereira, Mountainbike (V)
2
XCO
COL
Pereira, Mountainbike, Junioren
2
XCO
COL
Pereira, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
COL
1e etappe Pina Colada Classic
NE
Individuele tijdrit
MRI
Prix de l'U.V.G. - Sprinter Club Lignon
NE
Wedstrijd
SUI
Rotselaar, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Säter, Mountainbike
Klippingracet
2
XCO
SWE
Säter, Mountainbike (V)
Klippingracet
2
XCO
SWE
Säter, Mountainbike, Junioren
Klippingracet
2
XCO
SWE
Säter, Mountainbike, Junioren (V)
Klippingracet
2
XCO
SWE
2e etappe Toscana Terra di Ciclismo Eroica, U23
2.2U
Etappe
ITA
73e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
1.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour de Yorkshire
2.1
Etappe
GBR
Tour de Yorkshire (V)
1.1WE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Tour des Portes du Pays d'Othe, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
8e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
1e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Individuele tijdrit
THA
1e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
Townsville, Mountainbike-Marathon
3
Marathon
AUS
Townsville, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
AUS
Viborg
GP Viborg
1.2
Wedstrijd
DEN
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Waipara
Armstrong Festival of Cycling
NE
Wedstrijd
NZL
Zirovnica, Mountainbike
2
XCO
SLO
Zirovnica, Mountainbike (V)
2
XCO
SLO
Zirovnica, Mountainbike, Junioren
2
XCO
SLO
Zirovnica, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
SLO
30 april
Arnedo, Mountainbike
2
XCO
ESP
Arnedo, Mountainbike (V)
2
XCO
ESP
Arnedo, Mountainbike, Junioren
2
XCO
ESP
Arnedo, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
ESP
Beograd - Banja Luka II
1.2
Wedstrijd
SRB
2e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Wedstrijd
AUS
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
NE
Wedstrijd
FRA
Campi Bisenzio (a)
Coppa Lanciotto Ballerini
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
Chrzastowice
Puchar Wojta Gminy Chrzastowice
NE
Criterium
POL
Cluj-Napoca, Mountainbike-Marathon
Faget
3
Marathon
ROM
Cluj-Napoca, Mountainbike-Marathon (V)
Faget
3
Marathon
ROM
Dana Point
1.CRT
Wedstrijd
USA
5e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Criterium
SRB
Durban
Tour Durban, Mr Price, aQuelle Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Fiskum, Mountainbike
1
XCO
NOR
Fiskum, Mountainbike (V)
1
XCO
NOR
Fiskum, Mountainbike, Junioren
1
XCO
NOR
Fiskum, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
NOR
2e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.1WE
Etappe
LUX
5e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
1e etappe deel a Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
1e etappe deel b Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
Heubach, Mountainbike
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
HC
XCO
GER
Heubach, Mountainbike (V)
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
HC
XCO
GER
Heubach, Mountainbike, Junioren
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
HC
XCO
GER
Heubach, Mountainbike, Junioren (V)
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
HC
XCO
GER
Heubach, Mountainbike, U23
Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock
HC
XCO
GER
20e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Houffalize, Mountainbike-Marathon
Roc d' Ardennes
3
Marathon
BEL
Houffalize, Mountainbike-Marathon (V)
Roc d' Ardennes
3
Marathon
BEL
Hungerburg, Chrono
Hungerburg Classic
NE
Wedstrijd
AUT
København, Mountainbike
2
XCO
DEN
København, Mountainbike (V)
2
XCO
DEN
København, Mountainbike, Junioren
2
XCO
DEN
København, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
DEN
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Krupina
NE
Wedstrijd
SVK
La Ligua
Aniversario Carabineros de Chile
NE
Wedstrijd
CHI
3e etappe Labour Tour
NE
Individuele tijdrit
SEY
4e etappe Labour Tour
NE
Etappe
SEY
Lourdes, Downhill
CDM
Wereldbeker
FRA
Lourdes, Downhill (V)
CDM
Wereldbeker
FRA
Lourdes, Downhill, Junioren
CDM
Wereldbeker
FRA
Lourdes, Downhill, Junioren (V)
CDM
Wereldbeker
FRA
2e etappe Marrakech
GP VCM
NE
Criterium
MAR
Maser, Mountainbike
Gaerne MTB Trophy
2
XCO
ITA
Maser, Mountainbike (V)
Gaerne MTB Trophy
2
XCO
ITA
Maser, Mountainbike, Junioren
Gaerne MTB Trophy
2
XCO
ITA
Maser, Mountainbike, Junioren (V)
Gaerne MTB Trophy
2
XCO
ITA
1e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Cyprus
CN
Nationaal Kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Niel, Dernycriterium, Elite/U23 (V)
Niel in 't wiel
NE
Dernyrace
BEL
Odena
Gran Premi Odena
NE
Wedstrijd
ESP
Pétfürdő
Péti Nagydíj
NE
Individuele tijdrit
HUN
3e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
Paris - Mantes-la-Jolie
Paris - Mantes-en-Yvelines
1.2
Wedstrijd
FRA
2e etappe Pina Colada Classic
NE
Etappe
MRI
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Ptolemaida
Vlatsis the Peak Hill Climb
NE
Wedstrijd
GRE
Roswell, Criterium
NE
Criterium
USA
San Remo, Junioren
GP Sportivi Sovilla - Piccola San Remo
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Sandviken, Mountainbike
Högbobiken
2
XCO
SWE
Sandviken, Mountainbike (V)
Högbobiken
2
XCO
SWE
Sandviken, Mountainbike, Junioren
Högbobiken
2
XCO
SWE
Sandviken, Mountainbike, Junioren (V)
Högbobiken
2
XCO
SWE
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike
Vall de Lord
3
XCO
ESP
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike (V)
Vall de Lord
3
XCO
ESP
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike, Junioren
Vall de Lord
3
XCO
ESP
Sant Llorenç de Morunys, Mountainbike, Junioren (V)
3
XCO
ESP
Skive
1.2
Wedstrijd
DEN
74e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
1.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe Tour de Yorkshire
2.1
Etappe
GBR
2e etappe deel a Tour des Portes du Pays d'Othe, Junioren
2.1MJ
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe deel b Tour des Portes du Pays d'Othe, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
2e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
Tropovci
Pokal Občine Tišina
NE
Wedstrijd
SLO
Tutong, Criterium
Porsche
NE
Criterium
BRU
Vodice, Mountainbike
2
XCO
CRO
Vodice, Mountainbike (V)
2
XCO
CRO
Vodice, Mountainbike, Junioren
2
XCO
CRO
Vodice, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
CRO
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Criterium
COL
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt