Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 2015
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 april
2e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
1e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
1e etappe Clásica Semana Santa
NE
Etappe
ESA
2e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Etappe
BEL
Krasnodar - Anapa
1.2
Wedstrijd
RUS
64e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
6e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
02 april
3e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
2e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
2e etappe Clásica Semana Santa
NE
Etappe
ESA
3e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Etappe
BEL
65e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
Proloog Tour of Kuban
2.2
Proloog
RUS
2e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
1e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
7e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
03 april
4e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
3e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
3e etappe Clásica Semana Santa
NE
Etappe
ESA
1e etappe Gaziantep
NE
Etappe
TUR
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Koeweit
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KUW
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Koeweit (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KUW
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
San Fernando, Sprint
3
Wedstrijd
TRD
66e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
Proloog Tour de Lakes
NE
Proloog
NZL
1e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Kuban
2.2
Etappe
RUS
3e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
1e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
2e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.1
Wedstrijd
FRA
8e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
04 april
5e etappe deel b 500 Millas del Norte
NE
Individuele tijdrit
URU
5e etappe deel a 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Affoltern am Albis
GP Osterhas
NE
Wedstrijd
SUI
Anzegem (c)
NE
Wedstrijd
BEL
Athína, Mountainbike
2
XCO
GRE
Athína, Mountainbike (V)
2
XCO
GRE
Baisieux, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Baisieux, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bonyhád
Hungarian Season Opener
NE
Wedstrijd
HUN
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
NE
Wedstrijd
CZE
Chorley
Chorley Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Città di Castello
Trofeo Alta Valle Del Tevere
NE
Wedstrijd
ITA
Diegem, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.1
Wedstrijd
ESP
1e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
Hensies
NE
Wedstrijd
BEL
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Wedstrijd
GER
Indianapolis
Marian Midwest Cycling Classic
NE
Wedstrijd
USA
Kivu Race
NE
Wedstrijd
RWA
2e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
1e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
Louga
Tour de Louga - GP Président de Sénégal
NE
Wedstrijd
SEN
Monastir
Coupe Habib Bourguiba
NE
Wedstrijd
TUN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Koeweit
CN
Nationaal kampioenschap
KUW
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Koeweit (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KUW
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Koeweit
CN
Nationaal kampioenschap
KUW
Niéna
Mémorial Loky Younoussa Diallo
NE
Wedstrijd
MLI
Ottergem
NE
Wedstrijd
BEL
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
Pietermaritsburg, Mountainbike (b)
Cascades - Pietermaritzburg
NE
XCO
RSA
Pietermaritsburg, Mountainbike (V) (b)
Cascades - Pietermaritzburg
NE
XCO
RSA
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
NE
Wedstrijd
FRA
San Fernando, Keirin
3
Wedstrijd
TRD
San Fernando, Keirin (V)
3
Wedstrijd
TRD
San Fernando, Scratch
3
Wedstrijd
TRD
San Fernando, Scratch, Junioren
3
Wedstrijd
TRD
San Fernando, Sprint (V)
3
Wedstrijd
TRD
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Sleeuwijk
Ronde van Sleeuwijk
NE
Wedstrijd
NED
67e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
1e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour of Kuban
2.2
Etappe
RUS
4e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
2e etappe Tour of the North
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
9e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Individuele tijdrit
URU
05 april
6e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Beloeil, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Col San Martino, U23
Trofeo Piva Banca Popolare di Vicenza
1.12 open
Wedstrijd
ITA
Diego Martin - Debe
NE
Wedstrijd
TRD
2e etappe Gaziantep
NE
Criterium
TUR
3e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
2e etappe Gorey - Three Day
NE
Individuele tijdrit
IRL
GP Adria Mobil
1.2
Wedstrijd
SLO
Igualada, Mountainbike
Volcat GP Diputació de Barcelona
S2
XCO
ESP
Killannin
Ras Chonamara
NE
Wedstrijd
IRL
Kortenbos
Kortenbos - Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
3e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
2e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
Lucknow
Lucknow Cyclothon
NE
Wedstrijd
IND
Mtarfa, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Togo
CN
Nationaal kampioenschap
TOG
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
1.1
Wedstrijd
FRA
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
Ronde van Vlaanderen
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
CDM/F
Wedstrijd
BEL
Shizuoka-shi
Challenge Cycle Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
68e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Lakes
NE
Individuele tijdrit
NZL
4e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe Tour of Kuban
2.2
Etappe
RUS
5e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
3e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
4e etappe Trophée de la Caribe
NE
Individuele tijdrit
MTQ
Veles
Cup of Macedonia Veles
NE
Wedstrijd
MKD
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
1.2
Wedstrijd
ITA
10e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
1.1
Wedstrijd
ESP
Wales
Powerade - Rain Forest Waters Road Race
NE
Wedstrijd
GUY
06 april
Attenrode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
1.2
Wedstrijd
BEL
4e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Grand-Halleux, Mountainbike-Marathon
La Hallonienne
NE
Marathon
BEL
Hannut
GP Fernand Destoquay
NE
Wedstrijd
BEL
Igualada, Mountainbike (V)
Volcat GP Diputació de Barcelona
S2
XCO
ESP
Kiesen
GP Mobiliar
NE
Wedstrijd
SUI
Kiesen, Nieuwelingen
GP Mobiliar
NE
Wedstrijd
SUI
4e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
Nieuwkerken-Waas (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwkuijk, Mountainbike
Benelux Cup - Paasbike
2
XCO
NED
Nieuwkuijk, Mountainbike (V)
Benelux Cup - Paasbike
2
XCO
NED
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Retie
GP Aarts
NE
Wedstrijd
BEL
Retie, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Schönaich
NE
Wedstrijd
GER
69e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
6e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
6e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
4e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
Villa di Villa
Giro del Belvedere
1.2
Wedstrijd
ITA
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Werkendam
Ronde van Werkendam
NE
Wedstrijd
NED
07 april
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CN
Nationaal kampioenschap
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
Hakendover (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Moyen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Negrar
GP Palio del Recioto
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
08 april
2e etappe deel a Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
2e etappe deel b Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Ploegentijdrit
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
1e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Rishon Le Zion, Criterium
Igudan Criterium
NE
Criterium
ISR
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.HC
Wedstrijd
BEL
Schoten (b)
Memorial Staf Segers Scheldeprijs IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Thailand (V)
2.2
Etappe
THA
1e etappe Volta Rio Grande do Sul
2.2
Etappe
BRA
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
09 april
1e etappe Adelaide Tour
NE
Etappe
AUS
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
1e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belg
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belg
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour of Thailand (V)
2.2
Etappe
THA
2e etappe Volta Rio Grande do Sul
2.2
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
10 april
2e etappe Adelaide Tour
NE
Etappe
AUS
4e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
2e etappe deel a Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Ploegentijdrit
NED
2e etappe deel b Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
Heist-op-den-Berg (e)
Heist-op-den-Berg/Zonderschot
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
3e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Rowlands Gill (V)
Tour of the Reservoir Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe Tour of Thailand (V)
2.2
Etappe
THA
3e etappe Volta Rio Grande do Sul
2.2
Etappe
BRA
5e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Dagupan
NE
Etappe
PHI
11 april
3e etappe Adelaide Tour
NE
Etappe
AUS
Alajuela, Criterium
Festival Viva Sport
NE
Criterium
CRC
1e etappe Apertura Temporada de Táchira
NE
Etappe
VEN
Ashton-under-Lyne, Criterium (V)
Tameside Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Charlotte, Criterium
Charlotte Presbytarian Hospital Invitational Criterium, Charlotte - Belmont Omnium
1.CRT
Criterium
USA
2e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Collecchio (a)
Trofeo Edil C
1.2
Wedstrijd
ITA
Cuéllar, Chrono
Subida al Castillo de Cuéllar
NE
Klimtijdrit
ESP
Dzierżoniów
GP Dzierzoniowa
NE
Criterium
POL
3e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hooglede
Memorial Eddy Louagie
NE
Wedstrijd
BEL
Ilton, Criterium, Nieuwelingen (V)
Somerset Road Club - Ilton Circuit Critierum
NE
Criterium
GBR
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
NE
Wedstrijd
FRA
Lexmond
Ronde van Lexmond
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oekraïne
NE
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Swaziland
NE
Wedstrijd
SWZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Swaziland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Swaziland
CN
Nationaal kampioenschap
SWZ
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
NE
Wedstrijd
ESP
Premantura, Mountainbike
XCO Premantura Rocky Trail
C1
XCO
CRO
Premantura, Mountainbike (V)
XCO Premantura Rocky Trail
C1
XCO
CRO
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, junioren, eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, junioren, tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Criterium
USA
Riga
Riga Season Opener
NE
Wedstrijd
LAT
Ronde van Vlaanderen, U23
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
2e etappe Rowlands Gill (V)
Tour of the Reservoir Two Day
NE
Etappe
GBR
San Dimas, Mountainbike (a)
HC
XCO
USA
San Dimas, Mountainbike (V) (a)
HC
XCO
USA
San Dimas, Mountainbike, Junioren
Bonelli Park
HC
XCO
USA
San Dimas, Mountainbike, Junioren (V)
Bonelli Park
HC
XCO
USA
Sobešlav, Criterium
NE
Criterium
CZE
1e etappe Suchá nad Parnou
NE
Individuele tijdrit
SVK
70e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of the Reservoir
NE
Etappe
GBR
4e etappe Volta Rio Grande do Sul
2.2
Etappe
BRA
6e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe Vuelta Dagupan
NE
Etappe
PHI
Ybbs, Chrono
NE
Individuele tijdrit
AUT
Zoutleeuw, Elite/U23
Zoutleeuw-Ossenweg
NE
Wedstrijd
BEL
12 april
Aalborg (a)
NE
Wedstrijd
DEN
4e etappe Adelaide Tour
NE
Etappe
AUS
Amorebieta
Klasika Primavera
1.1
Wedstrijd
ESP
2e etappe Apertura Temporada de Táchira
NE
Etappe
VEN
Backnang - Waldrems
NE
Wedstrijd
GER
Baw Baw
Baw Baw Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Belém
Copa Seel
NE
Wedstrijd
BRA
Belmont, Criterium
Caromont Health Criterium
NE
Criterium
USA
Bolivar
Clásico Gobernador del Estado Bolivar
NE
Wedstrijd
VEN
3e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Ploegentijdrit
FRA
4e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Cuéllar
GP Cuellar
NE
Wedstrijd
ESP
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Duffel (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Duffel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Eibar
Memorial Valenciaga
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
Fully
GP L'Echappée - Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI
2e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe IV° Clasica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
1e etappe IV° Clasica Elite de Guatemala
NE
Individuele tijdrit
GUA
Jujuy, Mountainbike
2
XCO
ARG
Jujuy, Mountainbike (V)
2
XCO
ARG
Kempton Park
East Rand Classic - Emperors Palace Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Laissac, Mountainbike-Marathon
Roc Laissagais - Laissac
NE
Marathon
FRA
Linden, Nieuwelingen
Linden (Lubbeek)
NE
Wedstrijd
BEL
Linköping
Östgötaloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Lourdes, Downhill
CDM
Afdaling
FRA
Lourdes, Downhill (V)
CDM
Afdaling
FRA
Lourdes, Mountainbike-Marathon, Junioren
CDM
Wereldbeker
FRA
Mnich
Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza
NE
Wedstrijd
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Paris - Roubaix
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
1.Ncup
Wedstrijd
FRA
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Ptuj
Pokal Poli
NE
Wedstrijd
SLO
5e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Riche en Eau
NE
Wedstrijd
MRI
2e etappe Robert Peters Race
NE
Etappe
ANT
1e etappe Robert Peters Race
NE
Etappe
ANT
Sekigahara
Ibukiyama Driveway Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
JPN
Selebi-Pikwe
Nickel Race
NE
Wedstrijd
BOT
Stamullin (a)
Stamullen Gp
NE
Wedstrijd
IRL
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Suchá nad Parnou
NE
Etappe
SVK
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
NE
Individuele tijdrit
HUN
71e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
10e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour of the Reservoir
NE
Etappe
GBR
Tourinnes-Saint-Lambert
GP Georges Mathy
NE
Wedstrijd
BEL
Trenque Lauquen
GP Aniversario Fundación de Trenque Lauquen
NE
Wedstrijd
ARG
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Volta Rio Grande do Sul
2.2
Etappe
BRA
8e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta Dagupan
NE
Individuele tijdrit
PHI
Wels
Kirschblütenrennen
NE
Wedstrijd
AUT
13 april
3e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Scratch, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
72e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
14 april
Hebi
NE
Criterium
CHN
4e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Criterium
VIE
Pan American Championships, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Pan American Championships, Baan, Keirin, Junioren
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Scratch, Junioren
CC
Wedstrijd
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Tlaxcala (a)
NE
Wedstrijd
MEX
73e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Vuelta Gran Santander
NE
Etappe
COL
15 april
Ballymena, Chrono
Stan Finlay Memorial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Brabantse Pijl
1.HC
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Maykop
Maykop - Ulyap - Maykop
1.2
Wedstrijd
RUS
Nouvion - Mers-les-Bains, U23
La Côte Picarde
1.Ncup
Wedstrijd
FRA
Pan American Championships, Baan, 1 km, Junioren
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Wedstrijd
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
NE
Individuele tijdrit
BEL
74e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta Gran Santander
NE
Etappe
COL
16 april
1e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Clubkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
NE
Nationaal kampioenschap
NZL
Denain
GP de Denain
1.1
Wedstrijd
FRA
Proloog GP of Adygeya
2.2
Proloog
RUS
6e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
7e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Sprint, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
75e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta Gran Santander
NE
Etappe
COL
17 april
2e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe GP Arjaan de Schipper
ZLM Tour
2.Ncup
Individuele tijdrit
NED
1e etappe GP Arjaan de Schipper
ZLM Tour
2.Ncup
Etappe
NED
1e etappe GP of Adygeya
2.2
Ploegentijdrit
RUS
Haifa, Mountainbike
C1
XCO
ISR
Haifa, Mountainbike (V)
C1
XCO
ISR
8e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Criterium
VIE
Pan American Championships, Baan, Keirin, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Omnium, Junioren
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Omnium, Junioren (V)
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Ploegkoers, Junioren
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Sprint, Junioren
CC
Wedstrijd
2e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
76e etappe Tour d'Afrique
NE
Ploegentijdrit
3e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Nyanga
NE
Etappe
ZIM
2e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Walla Walla
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta Gran Santander
NE
Etappe
COL
18 april
3e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Balkan Championships, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Beograd - Banja Luka I
1.2
Wedstrijd
SRB
Casterton
Wal Smith Memorial - Casterton 50
NE
Wedstrijd
AUS
Chambéry (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Clarens, Mountainbike-Marathon
3
Marathon
RSA
Clarens, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
RSA
Emmen (b)
Omloop door het Land van Kleine Hein
NE
Wedstrijd
NED
Flacq
GP D\\\'Altéo
NE
Etappe
MRI
3e etappe GP Arjaan de Schipper
ZLM Tour
2.Ncup
Etappe
NED
2e etappe GP of Adygeya
2.2
Etappe
RUS
1e etappe Hajdú-Fönix Kupa
Hajdu-Fonix Kupa
NE
Individuele tijdrit
HUN
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Kyjov
Mem. Jakuba Mrnhy
NE
Wedstrijd
CZE
Larvik
Ronde van Berg
NE
Wedstrijd
NOR
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
1.2
Wedstrijd
BEL
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
1.2
Wedstrijd
NED
Monterey, Mountainbike
SUBARU Sea Otter Classic powered by SRAM
3
XCO
USA
Monterey, Mountainbike (V)
SUBARU Sea Otter Classic powered by SRAM
3
XCO
USA
Nalles, Mountainbike (a)
3
XCE
ITA
Nalles, Mountainbike (V) (a)
3
XCE
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
1.CRT
Nationaal kampioenschap
USA
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pommeroeul (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
1.1
Wedstrijd
FRA
3e etappe Sea Otter Classic
NE
Wedstrijd
USA
Sfendami, Mountainbike
2
XCO
GRE
Sfendami, Mountainbike (V)
2
XCO
GRE
1e etappe Sports Lottery Cup
NE
Criterium
CHN
3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
2e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Individuele tijdrit
POL
Teplice, Mountainbike
C1
XCO
CZE
Teplice, Mountainbike (V)
C1
XCO
CZE
Toplica
Nagrada Stubič Toplica
NE
Wedstrijd
CRO
77e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour do Contestado
NE
Etappe
BRA
4e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
1e etappe Tour of Hong Kong
NE
Etappe
HKG
2e etappe Tour of Nyanga
NE
Etappe
ZIM
3e etappe Tour of Walla Walla
NE
Criterium
USA
1e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Etappe
BEL
1e etappe Velo-Tek GP
NE
Criterium
USA
2e etappe Velo-Tek GP
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Etappe
POR
9e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta Gran Santander
NE
Individuele tijdrit
COL
Zutendaal (a)
NE
Wedstrijd
BEL
19 april
Aiguillon
Tour du Lot et Garonne
NE
Wedstrijd
FRA
Amajari
Desafio Serra do Tepequém
NE
Wedstrijd
BRA
Amstel Gold Race
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
NED
Apeldoorn (V)
Ronde van Gelderland
1.2
Wedstrijd
NED
4e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Aviá, Downhill
2
Afdaling
ESP
Aviá, Downhill (V)
2
Afdaling
ESP
Beograd - Banja Luka II
1.2
Wedstrijd
SRB
Bergen, Chrono
Straumemilen
NE
Individuele tijdrit
NOR
Beselare
GP Dussessoye André Beselare-Zonnebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Breisach
NE
Wedstrijd
GER
Buggenhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bursa, Mountainbike
2
XCO
TUR
Bursa, Mountainbike (V)
2
XCO
TUR
Calabogie
Calabogie Road Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Cambridge
Tour of the Battenkill
NE
Wedstrijd
USA
Castello di Brianza
Memorial Angelo Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
Chorrera
NE
Wedstrijd
PAN
Clubkampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Copa Azucar Natural
NE
Etappe
ESA
2e etappe Copa Río de Janeiro
NE
Etappe
BRA
Düren
Rund um Düren
NE
Wedstrijd
GER
Dilsen-Stokkem
NE
Wedstrijd
BEL
Drogheda (a)
Coombes Connor Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
3e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
4e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Durana
Trofeo Eusebio Velez
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe GP of Adygeya
2.2
Etappe
RUS
Haasrode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Hajdú-Fönix Kupa
Hajdu-Fonix Kupa
NE
Etappe
HUN
9e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Kingstown (g)
NE
Wedstrijd
VIN
Kruishoutem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Lannilis
Tro-Bro Léon
1.1
Wedstrijd
FRA
Lattomeri
Lattomeri ajo
NE
Wedstrijd
FIN
Meknes
CODM
NE
Wedstrijd
MAR
Mettet (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nalles, Mountainbike (V)
Marlene Sudtirol Shunshine Race
C1
XCO
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nenagh
Visit Nenagh Classic
NE
Wedstrijd
IRL
Oberwangen
NE
Wedstrijd
SUI
Oberwangen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Oberwangen, U19
NE
Wedstrijd
SUI
Pan American Championships, Op de weg, Junioren
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Plymouth, Mountainbike
C1
XCO
GBR
Plymouth, Mountainbike (V)
C1
XCO
GBR
Pommeroeul, Junioren (a)
GP Bati-Metallo
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Ronde van Noord-Holland
1.2
Wedstrijd
NED
Rosenheim
Rosenheimer Frucade
NE
Wedstrijd
GER
Saint-Pompon, Mountainbike (V)
C1
XCO
FRA
Saint-Pompon, Mountainbike (V) (a)
3
XCE
FRA
Salgótarján
Tarján Kupa
2
XCO
HUN
Salgótarján, Mountainbike
2
XCO
HUN
Salgótarján, Mountainbike (V)
2
XCO
HUN
San Salvador
Vuelta DLC Orbea
NE
Wedstrijd
ESA
4e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
Sfendami, Mountainbike-Marathon
3
Marathon
GRE
Sfendami, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
GRE
Shirahama, Criterium
Shirahama Critelium, Criterium
NE
Criterium
JPN
2e etappe Sports Lottery Cup
NE
Criterium
CHN
4e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
Tarouca, Downhill
2
Afdaling
POR
Tarouca, Downhill (V)
2
Afdaling
POR
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
NE
Wedstrijd
ESP
78e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour do Contestado
NE
Individuele tijdrit
BRA
5e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
2e etappe Tour of Hong Kong
NE
Etappe
HKG
3e etappe Tour of Nyanga
NE
Etappe
ZIM
4e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
2e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Etappe
BEL
3e etappe Velo-Tek GP
NE
Etappe
USA
Viborg, Mountainbike
2
XCO
DEN
Viborg, Mountainbike (V)
2
XCO
DEN
2e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Individuele tijdrit
POR
3e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Etappe
POR
Vorselaar, Nieuwelingen (a)
Herman Van Springels Diamond
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
20 april
10e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
3e etappe Sports Lottery Cup
NE
Klimwedstrijd
CHN
79e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour do Contestado
NE
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
21 april
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
NE
Ploegentijdrit
ITA
11e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 5 km, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
4e etappe Tour do Contestado
NE
Etappe
BRA
1e etappe Tour du Sénégal
NE
Etappe
SEN
2e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
22 april
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
BEL
Flèche Wallonne (V)
Waalse Pijl
CDM/F
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
12e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
1e etappe Tour de Blida National
NE
Etappe
ALG
2e etappe Tour du Sénégal
NE
Etappe
SEN
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
23 april
1e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
13e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race National Race
2.2
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
3e etappe Tour du Sénégal
NE
Etappe
SEN
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
24 april
1e etappe 72 heures du Sud
NE
Etappe
CIV
2e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
Gorgan
NE
Wedstrijd
IRI
1e etappe GP Vila-Real
NE
Etappe
ESP
Proloog Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Proloog
SWE
14e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
3e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
2e etappe Tour de Blida National
NE
Etappe
ALG
4e etappe Tour du Sénégal
NE
Etappe
SEN
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
25 april
2e etappe 72 heures du Sud
NE
Etappe
CIV
1e etappe Örestads 2 dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
NE
Criterium
USA
Borlo, Chrono (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Junioren
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Junioren (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Nieuwelingen (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borsele (V)
Omloop van Borsele
1.1WE
Wedstrijd
NED
Christchurch (a)
Geoff Inwood Cup
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
4e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
Constanta, Mountainbike
3
XCO
ROM
Cusco, Downhill
2
Afdaling
PER
Cusco, Downhill (V)
2
Afdaling
PER
Dalen
Zuidenveldtour / Zuid Oost Drenthe Classic I
1.2
Wedstrijd
NED
Dudince, Criterium
NE
Criterium
SVK
2e etappe GP Vila-Real
NE
Etappe
ESP
1e etappe Grenland GP
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
1e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
2e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
Herning
NE
Wedstrijd
DEN
Hillingdon
Archer Spring Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race National Race
2.2
Etappe
USA
4e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Lazkao
Lazkaoko Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Lohr, Mountainbike
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
3
XCO
GER
Lohr, Mountainbike (V)
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
3
XCE
GER
Mankele, Mountainbike
C1
XCO
RSA
Mankele, Mountainbike (V)
C1
XCO
RSA
Mankele, Mountainbike, Junioren
C1
XCO
RSA
Mankele, Mountainbike, Junioren (V)
C1
XCO
RSA
Minas
NE
Wedstrijd
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nerviano
Coppa Caduti Nervianesi
NE
Wedstrijd
ITA
Ovidiopol (a)
Trophy Ovdyopolya
NE
Wedstrijd
UKR
Pärnu
Pärnu Tänavasõit
NE
Wedstrijd
EST
1e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
1e etappe Rabat (a)
Rabat - FUS
NE
Etappe
MAR
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
1.2
Wedstrijd
ITA
Salatiga, Mountainbike (V)
3
XCO
INA
Salatiga, Mountainbike, Junioren
3
XCO
INA
Salatiga, Mountainbike, Junioren (V)
3
XCO
INA
Simo
Simo Klimscheffskij's muistajo
NE
Wedstrijd
FIN
Tel Aviv
Golan Road Race
NE
Wedstrijd
ISR
Tjeldstø, Chrono
Sotramila
NE
Individuele tijdrit
NOR
80e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Blida National
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour de Bretagne
2.2
Wedstrijd
FRA
5e etappe Tour du Sénégal
NE
Etappe
SEN
1e etappe Tour of North Evia
Gýros Vóreias Év̱voias
NE
Individuele tijdrit
GRE
1e etappe Volta à Bairrada
NE
Individuele tijdrit
POR
6e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
26 april
3e etappe 72 heures du Sud
NE
Etappe
CIV
Øvre Eiker, Mountainbike
2
XCO
NOR
Øvre Eiker, Mountainbike (V)
2
XCO
NOR
2e etappe Örestads 2 dagars
NE
Etappe
SWE
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Alajuela, Mountainbike
C1
XCO
CRC
Alajuela, Mountainbike (V)
C1
XCO
CRC
Ardooie
GP Theo Eeckhout
NE
Wedstrijd
BEL
Arnedo, Mountainbike
2
XCO
ESP
Arnedo, Mountainbike (V)
2
XCO
ESP
Birstonas
NE
Wedstrijd
LTU
Boezinge (V)
Dwars door de Westhoek
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Cheshire (V)
Cheshire Classic
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
Claremorris (a)
Tom Bourke Spring Classic
NE
Wedstrijd
IRL
Cuesmes, Mountainbike, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Durban
Tour Durban, Mr Price, aQuelle Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Fischeln
Rund in Fischeln
NE
Wedstrijd
GER
Geldrop
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Grenland GP
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
Haiming, Mountainbike
Ötztaler Mountainbike Festival
NE
XCO
AUT
Haiming, Mountainbike (V)
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
Haiming, Mountainbike, Junioren
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
Haiming, Mountainbike, Junioren (V)
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
Haiming, Mountainbike, U23
Ötztaler Mountainbike Festival
HC
XCO
AUT
3e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
15e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
4e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race National Race
2.2
Criterium
USA
Kicevo
Kicevo - Prilep - Kicevo
NE
Wedstrijd
MKD
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Krupina
NE
Wedstrijd
SVK
La Roue Tourangelle
1.1
Wedstrijd
FRA
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Lohr, Mountainbike (a)
2
XCO
GER
Lohr, Mountainbike (V) (a)
2
XCO
GER
Lomas de Zamora
Lomas de Zamora circuito
NE
Wedstrijd
ARG
Lyon, Downhill
C1
Afdaling
FRA
Lyon, Downhill (V)
C1
Afdaling
FRA
Made
NE
Criterium
NED
Made, Criterium
Ronde van Made
1.CRT
Criterium
NED
Markina-Xemein
Memorial Sabin Foruria - Haitzasko Oroimenezkoa
NE
Wedstrijd
ESP
Mexico City - La Malinche
NE
Wedstrijd
MEX
Minakami
Gunma CSC Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Molenstede (a)
Molenstede Diest
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Ndumberi
Green Tea Classic
NE
Wedstrijd
KEN
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Odessa - Yuzhniy
NE
Wedstrijd
UKR
Ouagadougou
GP ASECNA
NE
Wedstrijd
BUR
Pétfürdő
Péti Nagydíj
NE
Wedstrijd
HUN
Pärnu (a)
Püha Loomaaia Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
2e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
Paris - Mantes-la-Jolie
Paris - Mantes-en-Yvelines
1.2
Wedstrijd
FRA
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.1
Wedstrijd
ITA
2e etappe Rabat (a)
Rabat - FUS
NE
Etappe
MAR
Ringsted
NE
Wedstrijd
DEN
Roswell, Criterium
NE
Criterium
USA
Rutland - Melton
Rutland - Melton International Cicle Classic/East Midlands Classic
1.2
Wedstrijd
GBR
São Felipe
NE
Wedstrijd
CPV
Saint-Malo-des-Trois-Fontaines
Ronde du Porhoët
NE
Wedstrijd
FRA
Sainte-Martine
GP Sainte-Martine
NE
Wedstrijd
CAN
Salatiga, Downhill
3
Afdaling
INA
Salatiga, Downhill (V)
3
Afdaling
INA
Salatiga, Mountainbike
3
XCO
INA
San Martin
NE
Wedstrijd
MLT
Sligoville, Chrono
NE
Individuele tijdrit
JAM
Spilimbergo, Mountainbike-Marathon
Tiliment Marathon Bike
3
Marathon
ITA
Spilimbergo, Mountainbike-Marathon (V)
Tiliment Marathon Bike
3
Marathon
ITA
81e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Tour du Sénégal
NE
Etappe
SEN
2e etappe Tour of North Evia
Gýros Vóreias Év̱voias
NE
Etappe
GRE
2e etappe V° Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
1e etappe V° Clásica Elite Guatemala
NE
Individuele tijdrit
GUA
Valongo, Mountainbike
2
XCO
POR
Valongo, Mountainbike (V)
2
XCO
POR
Villanueva de Castellón
Memorial Pascual Momparler
NE
Wedstrijd
ESP
Vodice, Mountainbike
2
XCO
CRO
Vodice, Mountainbike (V)
2
XCO
CRO
2e etappe Volta à Bairrada
NE
Etappe
POR
Proloog Vuelta a Salta
NE
Proloog
ARG
7e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
Wernigerode
Wernigeröder Radsporttage, Harzer Bergpreis
NE
Wedstrijd
GER
Windhoek (f)
Copper Kettle
NE
Wedstrijd
NAM
Zelzate (b)
NE
Wedstrijd
BEL
27 april
's Gravendeel
NE
Criterium
NED
Šenčur
Šenčurja
NE
Wedstrijd
SLO
Chengdu (b)
Bicycle Fans Health Festival
NE
Wedstrijd
CHN
Chrzastowice
Puchar Wojta Gminy Chrzastowice
NE
Wedstrijd
POL
Enkhuizen
NE
Criterium
NED
Enkhuizen (V)
NE
Criterium
NED
16e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
3e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
Pietermaritsburg
PMB Road Classic
1.2
Wedstrijd
RSA
Pietermaritsburg (V)
PMB Road Classic
1.2
Wedstrijd
RSA
Porriño
Trofeu Luso Galaico I
NE
Wedstrijd
ESP
82e etappe Tour d'Afrique
NE
Individuele tijdrit
3e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Salta
NE
Etappe
ARG
28 april
Proloog Carpathia Couriers Path
2.2U
Proloog
POL
17e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Mazatlán
Ruta Mazatlan Nocturna
NE
Wedstrijd
MEX
North Charleston, Criterium
Park Circle
NE
Criterium
USA
4e etappe Panorama Tour
NE
Individuele tijdrit
RSA
83e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
NE
Ploegentijdrit
SUI
3e etappe Vuelta a Salta
NE
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta a Salta
NE
Etappe
ARG
1e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
29 april
1e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
18e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
84e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
1e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
4e etappe Vuelta a Salta
NE
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
Walterboro, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
30 april
2e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
1e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
1e etappe deel a Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Ploegentijdrit
POL
1e etappe deel b Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
19e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
5e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Kortenaken
Kortenaken-Stok
NE
Wedstrijd
BEL
85e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
3e etappe Vuelta y Ruta de Mexico
Ronde van Mexico
2.2
Etappe
MEX
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje