Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 2011
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 april
2e etappe GP Internacional de Café
NE
Etappe
COL
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
1e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Olost, Junioren
Olost-Barcelona
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
60e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Leyte
Terry Larrazabal Bike Festival
NE
Individuele tijdrit
PHI
2e etappe Tour de Leyte
Terry Larrazabal Bike Festival
NE
Etappe
PHI
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Ghana
NE
Etappe
GHA
1e etappe Tour of Thailand
2.2
Individuele tijdrit
THA
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.1
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta a Zacatecas
NE
Etappe
MEX
02 april
Amay
GP Claudy Sohet
NE
Wedstrijd
BEL
Ards
Ards C.C. - Tour of the Ards Peninsula
NE
Wedstrijd
GBR
Borlo, Chrono, Junioren
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Junioren (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Nieuwelingen (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
NE
Wedstrijd
CZE
Chaumont-Gistoux (b)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Criterium
CAN
2e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
Dothan
Dothan Cityfest
NE
Criterium
USA
Dzierżoniów
GP Dzierzoniowa
NE
Wedstrijd
POL
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.HC
Wedstrijd
ESP
Fuzine - Platak
Memorijal Zambelli
NE
Wedstrijd
CRO
3e etappe GP Internacional de Café
NE
Individuele tijdrit
COL
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
2e etappe III° Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
2e etappe deel a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel b Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
2e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
Milano - Busseto
Trofeo Auro Boreri
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Ottergem
NE
Wedstrijd
BEL
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Criterium
USA
Renwick (a)
Graperide
NE
Criterium
NZL
1e etappe Torneo Apertura FDPC Perú
NE
Etappe
PER
61e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Leyte
Terry Larrazabal Bike Festival
NE
Etappe
PHI
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour of Ghana
NE
Etappe
GHA
2e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Zacatecas
NE
Etappe
MEX
2e etappe Vuelta del Litoral
NE
Individuele tijdrit
URU
1e etappe Vuelta del Litoral
NE
Etappe
URU
03 april
Amorebieta (b)
Premio Primavera
NE
Wedstrijd
ESP
Backnang - Waldrems
NE
Criterium
GER
Bastogne
NE
Wedstrijd
BEL
Bergen, Chrono
Straumemilen
NE
Individuele tijdrit
NOR
Bolivar
Clásico Gobernador del Estado Bolivar
NE
Wedstrijd
VEN
Camden, Criterium
MacArthur CC Open Criterium
NE
Criterium
AUS
Città di Castello
Trofeo Alta Valle Del Tevere
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Etappe
CAN
Eibar
Memorial Valenciaga
NE
Wedstrijd
ESP
Fully
GP L'Echappée - Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI
4e etappe GP Internacional de Café
NE
Etappe
COL
Jeff's Auto CC, Chrono
NE
Individuele tijdrit
BAH
3e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
Mégara, Criterium, Elite/U23
Circuit Megara
NE
Criterium
GRE
Memorial Utochkina
NE
Wedstrijd
UKR
Memorialul Hasan Sert
NE
Wedstrijd
ROM
Mnich
Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza
NE
Wedstrijd
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Antigua en Barbuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nogent-sur-Oise
1.2
Wedstrijd
FRA
Novi Sad
Velika Nagrada Novog Sad, Grand Prix Novi Sad
NE
Wedstrijd
SRB
Pičin
NE
Wedstrijd
CZE
Pittem (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Pregnana Milanese
Trofeo Giacomo Larghi
NE
Criterium
ITA
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Rei do Sul
NE
Wedstrijd
MOZ
Ronde van Vlaanderen
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
CDM/F
Wedstrijd
BEL
Rund um den Ebertpark
NE
Wedstrijd
GER
Saint Malo
Flèche d'Emeraude
1.1
Wedstrijd
FRA
Shanghai (a)
Shanghai China Road Race Series 1
NE
Individuele tijdrit
CHN
Sint-Truiden (d)
NE
Wedstrijd
BEL
Steenbergen, Criterium
Ronde van Steenbergen
NE
Wedstrijd
NED
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
NE
Wedstrijd
HUN
2e etappe Torneo Apertura FDPC Perú
NE
Etappe
PER
62e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Leyte
Terry Larrazabal Bike Festival
NE
Etappe
PHI
10e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe Tour of Ghana
NE
Etappe
GHA
3e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
Valencia
Clasico Ciudad de Valencia, Clasico Indeval
NE
Wedstrijd
VEN
Valladolid
Vuelta Ciclista a Valladolid
NE
Wedstrijd
ESP
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
1.2
Wedstrijd
ITA
Volos, Criterium, Elite/U23
Akratos Volos Criterium
NE
Criterium
GRE
3e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Etappe
POR
2e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Ploegentijdrit
POR
7e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta a Zacatecas
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta del Litoral
NE
Etappe
URU
04 april
1e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
1.2
Wedstrijd
BEL
1e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Ploegentijdrit
KOR
Sultan Bin Fath Open Ch'ship
NE
Wedstrijd
KSA
4e etappe Tour of Ghana
NE
Etappe
GHA
4e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
05 april
Castiglione Fibocchi
Trofeo Mario Zanchi
NE
Criterium
ITA
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
2e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
5e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
06 april
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe deel b Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe deel a Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
1e etappe GP Sochi
2.2
Etappe
RUS
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.HC
Wedstrijd
BEL
63e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour of Ghana
NE
Etappe
GHA
6e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Proloog Vuelta al Tolima
NE
Proloog
COL
07 april
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
1e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
2e etappe GP Sochi
2.2
Etappe
RUS
3e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Criterium
KOR
Khouribga (a)
Les challenges Phosphatiers - Challenge Khouribga
1.2
Wedstrijd
MAR
Southern Games, Op de weg, Criterium, Elite, Trinidad en Tobago
NE
Criterium
TRD
64e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
7e etappe Tour of Ghana
NE
Etappe
GHA
1e etappe Tour ta'Malta
NE
Individuele tijdrit
MLT
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
Wasmuel
GP Pino Cerami
1.1
Wedstrijd
BEL
Wasmuel (a)
GP Glineur
NE
Wedstrijd
BEL
08 april
3e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
2e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
3e etappe GP Sochi
2.2
Etappe
RUS
Heist-op-den-Berg (e)
Heist-op-den-Berg/Zonderschot
NE
Wedstrijd
BEL
65e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
5e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta del Bio Bio
NE
Individuele tijdrit
CHI
Youssoufia
Challenge des Phosphates - GP Youssoufia
1.2
Wedstrijd
MAR
09 april
Anniston
Sunny King
NE
Criterium
USA
Ben Guerir
Challenge des Phosphates - GP Ben Guerir
1.2
Wedstrijd
MAR
4e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Individuele tijdrit
ECU
Collecchio (a)
Trofeo Edil C
1.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
4e etappe GP Sochi
2.2
Etappe
RUS
Hjørring
NE
Wedstrijd
DEN
1e etappe Kinshasa (a)
NE
Etappe
COD
Nizwa
NE
Wedstrijd
OMA
1e etappe Prince Faisal bin Fahd International Stage Race
NE
Etappe
KSA
Ronde van Vlaanderen, U23
1.2
Wedstrijd
BEL
Schwanenstadt (b)
Giro di Festina Schwanenstadt
NE
Wedstrijd
AUT
Sobešlav, Criterium
NE
Wedstrijd
CZE
Star & Garter 100
Tasman Wheelers 100
NE
Wedstrijd
NZL
Tjeldstø, Chrono
Sotramila
NE
Individuele tijdrit
NOR
66e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
1e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Etappe
BEL
6e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta del Bio Bio
NE
Etappe
CHI
Vzpon na Cvitsrsko sedlo
NE
Wedstrijd
SLO
Zonnegem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
10 april
Aalborg (a)
NE
Wedstrijd
DEN
Aalborg, U19
JCD-løbet
NE
Wedstrijd
DEN
Amorebieta
Klasika Primavera
1.1
Wedstrijd
ESP
Baw Baw
Baw Baw Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Belém (c)
Copa Bike Company
NE
Wedstrijd
BRA
Cézac
Circuit des vins du Blayais
NE
Wedstrijd
FRA
Cambridge
Tour of the Battenkill
NE
Wedstrijd
USA
Capitan Sarmiento
GP Hermanos Macchi
NE
Wedstrijd
ARG
Castello di Brianza
Memorial Angelo Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
Castries
NE
Wedstrijd
LCA
4e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
7e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
Copa Volta Redonda
NE
Wedstrijd
BRA
Dommeldange (a)
GP Marc Angel
NE
Wedstrijd
LUX
Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NE
Wedstrijd
NED
Drogheda (a)
Coombes Connor Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
4e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.2
Etappe
NED
Fischeln
Rund in Fischeln
NE
Wedstrijd
GER
Floreffe, Nieuwelingen
NE
Super Prestige Pernod
BEL
Georg Berg, Elite/U23
NE
Wedstrijd
DEN
5e etappe GP Sochi
2.2
Etappe
RUS
Haßloch, Criterium
NE
Criterium
GER
Hoeilaart (b)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kinshasa (a)
NE
Etappe
COD
Kortessem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Laja (a)
NE
Wedstrijd
BOL
Lattomeri
Lattomeri ajo
NE
Criterium
FIN
Monsumanno Terme
GP Citta di Monsummano Terme, Trofeo Alessio Pistolesi, Trofeo Antonj Orsani, Trofeo Anico
NE
Wedstrijd
ITA
Moyen
NE
Wedstrijd
BEL
Panama Ruta 2
NE
Wedstrijd
PAN
Paris - Roubaix
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
1.Ncup
Wedstrijd
FRA
Polleur (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.1
Wedstrijd
ITA
Premio Albergaria
NE
Wedstrijd
POR
Reningelst
NE
Wedstrijd
BEL
Ruisseau Créole Challenge Cup
NE
Wedstrijd
MRI
São Paulo (f)
Aniversario FPC
NE
Wedstrijd
BRA
San Bernardino
GP Camon
NE
Wedstrijd
ITA
Santiago
Batalla 30 de Marzo
NE
Wedstrijd
DOM
Southern Games, Op de weg, Elite, Trinidad en Tobago
NE
Wedstrijd
TRD
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Wedstrijd
GER
Tétouan
Ligue Tanger Tetouan Al Hoceima
NE
Wedstrijd
MAR
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
NE
Wedstrijd
ESP
67e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
4e etappe Tour ta'Malta
NE
Individuele tijdrit
MLT
2e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Etappe
BEL
8e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
4e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta del Bio Bio
NE
Etappe
CHI
Wels
Kirschblütenrennen
NE
Wedstrijd
AUT
11 april
3e etappe Prince Faisal bin Fahd International Stage Race
NE
Individuele tijdrit
KSA
68e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
12 april
Pan American Championships, Baan, 500 m, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Prince Faisal bin Fahd International Stage Race
NE
Etappe
KSA
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belg
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belg
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
69e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
13 april
Brabantse Pijl
1.HC
Wedstrijd
BEL
Nouvion - Mers-les-Bains, U23
La Côte Picarde
1.Ncup
Wedstrijd
FRA
1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Etappe
GRE
1e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
2.2
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
14 april
Denain
GP de Denain
1.1
Wedstrijd
FRA
Drentse 8 (V)
1.1WE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, India (V)
CN
Derny
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, India
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Pan American Championships, Baan, 1 km, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Keirin, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Scratch, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Scratch, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Sea Otter Classic
NE
Criterium
USA
1e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
70e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
2e etappe deel b Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Etappe
GRE
2e etappe deel a Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Individuele tijdrit
GRE
2e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
2.2
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
Proloog Vuelta Juvenil a Aguascalientes
NE
Proloog
MEX
15 april
1e etappe Mississippi GP
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Pan American Championships, Baan, Ploegkoers, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Sprint, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Ronde van Drenthe
2.1
Etappe
NED
2e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
1e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
3e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Etappe
GRE
1e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Etappe
ARG
3e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
2.2
Etappe
BRA
1e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Juvenil a Aguascalientes
NE
Etappe
MEX
16 april
Šenčur
Šenčurja
NE
Wedstrijd
SLO
1e etappe Bermuda GP
NE
Individuele tijdrit
BER
2e etappe Bermuda GP
NE
Etappe
BER
Clásico de Ciclismo de la Marina de Guerra
NE
Wedstrijd
DOM
GP Arjaan de Schipper
ZLM Tour
1.Ncup
Wedstrijd
NED
Greymouth
Around Brunner Ride
NE
Criterium
NZL
Hoogeveen (V)
Ronde van Drenthe
CDM/F
Wereldbeker
NED
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
NE
Wedstrijd
FRA
Lexmond
Ronde van Lexmond
NE
Criterium
NED
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
1.2
Wedstrijd
BEL
1e etappe Mersey Valley Tour
NE
Etappe
AUS
2e etappe Mersey Valley Tour
NE
Etappe
AUS
Ministerie van Onderwijs Lente Weg Wielerkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
NE
Individuele tijdrit
LAT
3e etappe Mississippi GP
NE
Etappe
USA
2e etappe Mississippi GP
NE
Individuele tijdrit
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, India
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, India (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IND
Opoeteren, Chrono (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Opoeteren, Chrono, Junioren
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Opoeteren, Chrono, Junioren (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Opoeteren, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Opoeteren, Chrono, Nieuwelingen (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Opoeteren, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Pan American Championships, Baan, Omnium (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Omnium, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Pivotal Trek Racing Weekend
NE
Etappe
USA
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Ringsted
NE
Wedstrijd
DEN
2e etappe Ronde van Drenthe
2.1
Etappe
NED
Rumes (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
1.1
Wedstrijd
FRA
Schiavon
Memorial Gerry Gasparotto
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Sea Otter Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Simo
Simo Klimscheffskij's muistajo
NE
Wedstrijd
FIN
4e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Individuele tijdrit
POL
2e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
4e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
4e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Etappe
GRE
1e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
3e etappe Tour of Walla Walla
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Walla Walla
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Etappe
ARG
Universal Auto and General Supplies Race
NE
Wedstrijd
GUY
Venado Tuerto
Clásica de Venado Tuerto
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
2.2
Etappe
BRA
2e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
4e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe Vuelta Juvenil a Aguascalientes
NE
Etappe
MEX
Zele (e)
NE
Wedstrijd
BEL
17 april
Aiguillon
Tour du Lot et Garonne
NE
Wedstrijd
FRA
Amstel Gold Race
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
NED
Apeldoorn (V)
Ronde van Gelderland
1.2
Wedstrijd
NED
Baal
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Bermuda GP
NE
Criterium
BER
Beselare
GP Dussessoye André Beselare-Zonnebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Breisach
NE
Criterium
GER
Bucuresti (c)
Cupa Niro
NE
Wedstrijd
ROM
Calabogie
Calabogie Road Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Cheshire (V)
Cheshire Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Chiassa Superiore
GP Sportivi Chiassa Superiore
NE
Wedstrijd
ITA
Chrzastowice
Puchar Wojta Gminy Chrzastowice
NE
Wedstrijd
POL
Düren
Rund um Düren
NE
Wedstrijd
GER
Dilsen-Stokkem
NE
Wedstrijd
BEL
Donetsk (a)
GP Donetsk 1
1.2
Wedstrijd
UKR
3e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
4e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Esztergom (a)
Hegyek Pokla
NE
Wedstrijd
HUN
Halle - Buizingen (V)
1.2
Wedstrijd
BEL
Hillingdon
Archer Spring Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Hong Kong (h)
Hong Kong Road Race 7
NE
Wedstrijd
HKG
Køge
NE
Wedstrijd
DEN
Kicevo
Kicevo - Prilep - Kicevo
NE
Wedstrijd
MKD
1e etappe Kupa Sali Hima
NE
Criterium
ALB
2e etappe Kupa Sali Hima
NE
Etappe
ALB
Lancy
NE
Wedstrijd
SUI
Lancy (V)
NE
Criterium
SUI
Lannilis
Tro-Bro Léon
1.1
Wedstrijd
FRA
Linköping
Östgötaloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Memorial José Ciordia
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Mersey Valley Tour
NE
Etappe
AUS
Milano - Tortona
NE
Wedstrijd
ITA
Ministerie van Onderwijs Lente Weg Wielerkampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
NE
Wedstrijd
LAT
4e etappe Mississippi GP
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Niel
Grote prijs MARAS
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Pivotal Trek Racing Weekend
NE
Etappe
USA
Pommeroeul, Junioren (a)
GP Bati-Metallo
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Rosenheim
Rosenheimer Frucade
NE
Wedstrijd
GER
Rutland - Melton
Rutland - Melton International Cicle Classic/East Midlands Classic
1.2
Wedstrijd
GBR
Saint John's (a)
Matthew's Auto Parts Race
NE
Wedstrijd
ANT
San Secondo Parmense
Memorial Gigi Pezzoni
NE
Criterium
ITA
4e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
Serravalle
Gran Fondo Internazionale
NE
Wedstrijd
SMR
Svendborg (a)
CK Svendborg
NE
Wedstrijd
DEN
5e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
Tarlton
Wilro 100
NE
Wedstrijd
RSA
Telbru Cycling Race
NE
Ploegentijdrit
BRU
71e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
5e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
5e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Etappe
GRE
2e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
4e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Etappe
ARG
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
Vittorio Veneto (b)
Medaglia d'Oro Frare - De Nardi
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
2.2
Etappe
BRA
Vorselaar, Nieuwelingen (a)
Herman Van Springels Diamond
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Individuele tijdrit
MEX
9e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
5e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Juvenil a Aguascalientes
NE
Etappe
MEX
Welland (a)
Echelon Cycles Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Xinji
NE
Wedstrijd
CHN
Zara
NE
Wedstrijd
BUL
Zellik - Galmaarden
1.2
Wedstrijd
BEL
18 april
Durana
Trofeo Eusebio Velez
NE
Wedstrijd
ESP
72e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
1e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
3e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
4e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Yam Festival Road Race
NE
Wedstrijd
JAM
19 april
2e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
1e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Individuele tijdrit
ITA
Mercatale Valdarno
Coppa Fiera Mercatale
NE
Criterium
ITA
1e etappe Toscana Coppa delle Nazioni
2.Ncup
Etappe
ITA
73e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
2e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
4e etappe Tour of the Philippines
Le Tour de Filipinas
2.2
Etappe
PHI
5e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
20 april
3e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Ballymena, Chrono
Stan Finlay Memorial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
1.WT/WT/HC
Wedstrijd
BEL
Flèche Wallonne (V)
Waalse Pijl
CDM/F
Wereldbeker
BEL
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
1e etappe GP of Adygeya
2.2
Individuele tijdrit
RUS
2e etappe Toscana Coppa delle Nazioni
2.Ncup
Etappe
ITA
74e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
3e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
1e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
6e etappe deel a Vuelta a Uruguay
2.2
Individuele tijdrit
URU
6e etappe deel b Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
21 april
4e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Damietta
NE
Wedstrijd
EGY
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
2e etappe GP of Adygeya
2.2
Etappe
RUS
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Toscana Coppa delle Nazioni
2.Ncup
Etappe
ITA
75e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
2e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
7e etappe deel a Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
7e etappe deel b Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
1e etappe Vuelta del Distrito Federal
NE
Etappe
MEX
22 april
5e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
1e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
1e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
3e etappe GP of Adygeya
2.2
Etappe
RUS
2e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe King's Cup 4
NE
Individuele tijdrit
THA
1e etappe Kroz Istru, Junioren
Tour of Istria
2.Ncup
Etappe
CRO
National Cycling GP
NE
Wedstrijd
MAS
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Ster van Zuid-Limburg, Junioren
NE
Proloog
BEL
4e etappe Toscana Coppa delle Nazioni
2.Ncup
Etappe
ITA
7e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
5e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
1e etappe Tour of the North
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
8e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
2e etappe Vuelta del Distrito Federal
NE
Etappe
MEX
23 april
6e etappe 500 Millas del Norte
NE
Individuele tijdrit
URU
Affoltern am Albis
GP Osterhas
NE
Wedstrijd
SUI
Assenois - Jehonville
NE
Wedstrijd
BEL
Barzago
Trofeo Velo Plus
NE
Wedstrijd
ITA
Beograd - Banja Luka I
1.2
Wedstrijd
SRB
Borsele (V)
Omloop van Borsele
1.2
Wedstrijd
NED
2e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
3e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
4e etappe GP of Adygeya
2.2
Etappe
RUS
1e etappe Hajdú-Fönix Kupa
Hajdu-Fonix Kupa
NE
Etappe
HUN
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Herning
GP Herning, En forårsdag på heden
1.1
Wedstrijd
DEN
3e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe King's Cup 4
NE
Etappe
THA
2e etappe Kroz Istru, Junioren
Tour of Istria
2.Ncup
Etappe
CRO
Kuresaare, Criterium
Kuresaare Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Kyjov
Mem. Jakuba Mrnhy
NE
Wedstrijd
CZE
Llodio
GP Llodio
1.1
Wedstrijd
ESP
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
1.2
Wedstrijd
NED
1e etappe Memorial Igor Karpenko
NE
Etappe
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico
CN
Derny
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Chili
CN
Derny
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Olympik Trnava
NE
Wedstrijd
SVK
Pratomagno
Giro del Pratomagno
NE
Wedstrijd
ITA
Ras al Khaima
President's Cup
NE
Wedstrijd
UAE
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Sainte-Martine
GP Sainte-Martine
NE
Wedstrijd
CAN
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
2e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
NE
Etappe
BEL
1e etappe The Tour Doon Hame
NE
Etappe
GBR
Torhout
Don Bosco-Torhout omloop ´t Paviljoen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Toscana Coppa delle Nazioni
2.Ncup
Etappe
ITA
76e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
8e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
7e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
6e etappe Tour du Togo
NE
Wedstrijd
TOG
2e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
1e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
1.1MJ
Etappe
FRA
4e etappe deel b Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
4e etappe deel a Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
1e etappe Tuas South
NE
Individuele tijdrit
SIN
1e etappe Vuelta a Chiclayo
NE
Etappe
PER
9e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
3e etappe Vuelta del Distrito Federal
NE
Etappe
MEX
24 april
7e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Affoltern am Albis, U19
GP Osterhas
NE
Wedstrijd
SUI
Beograd - Banja Luka II
1.2
Wedstrijd
SRB
4e etappe Circuit de Saône-et-Loire
NE
Etappe
FRA
Codognè
Circuito del Termen
NE
Criterium
ITA
Ekeren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
5e etappe GP of Adygeya
2.2
Etappe
RUS
2e etappe Hajdú-Fönix Kupa
Hajdu-Fonix Kupa
NE
Etappe
HUN
Himmerland
Himmerland Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
4e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Kroz Istru, Junioren
Tour of Istria
2.Ncup
Etappe
CRO
Kyjov
Kyjovske Slovako
NE
Wedstrijd
CZE
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Melaka
Melaka Chief Minister Cup
1.2
Wedstrijd
MAS
2e etappe Memorial Igor Karpenko
NE
Criterium
BLR
Molenstede (a)
Molenstede Diest
NE
Wedstrijd
BEL
Mumbai (d)
Mumbai Cyclothon
NE
Wedstrijd
IND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Pétfürdő
Péti Nagydíj
NE
Wedstrijd
HUN
Paris - Mantes-la-Jolie
Paris - Mantes-en-Yvelines
1.2
Wedstrijd
FRA
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Roeselare
De Ruiter - Grote Prijs Bouwonderneming ERIK DEBAL
NE
Criterium
BEL
Roeselare (V)
GP Stad Roeselare
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Saint-Malo-des-Trois-Fontaines
Ronde du Porhoët
NE
Wedstrijd
FRA
Salme
Audi Saaremaa GP Ülo Arge
NE
Wedstrijd
EST
Proloog Satakunnan Ajo
NE
Proloog
FIN
1e etappe Satakunnan Ajo
NE
Etappe
FIN
Sinaai (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
NE
Etappe
BEL
Strasswalchen
Flachgauer Radsporttage
NE
Criterium
AUT
Ta'Penellu Circuit
NE
Wedstrijd
MLT
2e etappe The Tour Doon Hame
NE
Etappe
GBR
77e etappe Tour d'Afrique
NE
Ploegentijdrit
9e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
9e etappe Tour du Togo
NE
Criterium
TOG
3e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
5e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
2e etappe Tuas South
NE
Criterium
SIN
2e etappe Vuelta a Chiclayo
NE
Etappe
PER
10e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
1.1
Wedstrijd
ESP
4e etappe Vuelta del Distrito Federal
NE
Etappe
MEX
25 april
Alba Adriatica
Trofeo Di Pietro Immobiliare
NE
Criterium
ITA
Astorp
Astorpsloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Bagnolo di Nogarole
Trofeo Gino Visentini
NE
Criterium
ITA
Bologna - Passo della Raticosa
NE
Wedstrijd
ITA
Crema (V)
GP Liberazione
1.2
Wedstrijd
ITA
4e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
5e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Köln (a)
Rund um Köln
1.1
Wedstrijd
GER
Mafutseni, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SWZ
Nerviano
Coppa Caduti Nervianesi
NE
Wedstrijd
ITA
Nieuwkerken-Waas (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Pessina Cremonese
Coppa Ardigó
NE
Criterium
ITA
Poggio alla Cavalla
GP Sportivi Poggio alla Cavalla
NE
Criterium
ITA
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Retie
GP Aarts
NE
Wedstrijd
BEL
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
1.2
Wedstrijd
ITA
Ronde van Noord-Holland
1.2
Wedstrijd
NED
2e etappe Satakunnan Ajo
NE
Etappe
FIN
Schönaich
NE
Wedstrijd
GER
Schwarzhäusern
NE
Criterium
SUI
Skive
NE
Wedstrijd
DEN
4e etappe Ster van Zuid-Limburg, Junioren
NE
Etappe
BEL
Strasswalchen (a)
Flachgauer Radsporttage
NE
Wedstrijd
AUT
3e etappe The Tour Doon Hame
NE
Etappe
GBR
78e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
Villa di Villa
Giro del Belvedere
1.2
Wedstrijd
ITA
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
26 april
Colbuccaro (a)
Classica di Colbuccaro
NE
Wedstrijd
ITA
Hakendover (a)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Negrar
GP Palio del Recioto
1.2
Wedstrijd
ITA
São Felipe
NE
Wedstrijd
CPV
79e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Proloog
SUI
27 april
Gracia Orlova (V)
2.2
Proloog
CZE
6e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
80e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
28 april
1e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
1e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
1e etappe deel a Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Ploegentijdrit
POL
1e etappe deel b Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
7e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
5e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Pardubice
Memoriál Josefa Křivky
NE
Wedstrijd
CZE
4e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
1e etappe Tres Días de Álava, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
West Indies versus the World
Beacon Series
NE
Wedstrijd
TRD
Xinyang
NE
Wedstrijd
CHN
29 april
1e etappe Canberra Tour
Canberra Milk Race
NE
Criterium
AUS
2e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
Copa Corona Columbia, Criterium
NE
Criterium
CRC
2e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
1e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
6e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Moscou, Keirin, Junioren
Memorial of Alexander Lesnikov, Grand Prix of Russian Helicopters
NE
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
1e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
81e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour of the Gila
2.2
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tres Días de Álava, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
2e etappe deel b Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe deel a Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
30 april
's Gravendeel
NE
Criterium
NED
Akritium Shields
NE
Criterium
ISR
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
NE
Criterium
USA
Bamako (c)
Critérium de la Paix
NE
Criterium
MLI
1e etappe Bennington
Bennington Race Weekend
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Bennington
Bennington Race Weekend
NE
Criterium
USA
Camponogara
Memorial Carlo Valentini
NE
Criterium
ITA
3e etappe Canberra Tour
Canberra Milk Race
NE
Individuele tijdrit
AUS
2e etappe Canberra Tour
Canberra Milk Race
NE
Etappe
AUS
Cantalice
Trofeo Maria Santissima Delle Grazie
NE
Criterium
ITA
3e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Individuele tijdrit
COL
Cuéllar, Chrono
Subida al Castillo de Cuéllar
NE
Wedstrijd
ESP
Enkhuizen
NE
Criterium
NED
Enkhuizen (V)
NE
Criterium
NED
Geldrop
NE
Criterium
NED
Geldrop (V)
NE
Criterium
NED
GP do Mineiro
NE
Wedstrijd
ANG
GP Elsy Jacobs (V)
1.1WE
Wedstrijd
LUX
Gracia Orlova (V)
2.2
Individuele tijdrit
CZE
3e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.1MJ
Etappe
POL
2e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
Helsinki
Olan Tempo
NE
Individuele tijdrit
FIN
9e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
7e etappe International Presidency Turkey Tour
2.HC
Etappe
TUR
Irbid
NE
Wedstrijd
PLE
1e etappe Jæren Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
1e etappe Kejurnas Bank Kalbar Bike Race
NE
Etappe
INA
Krupina, Criterium
NE
Criterium
SVK
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.1
Wedstrijd
ITA
Lazkao
Lazkaoko Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
NE
Criterium
LIE
Melhus
Ånøymila
NE
Individuele tijdrit
NOR
Moscou (b)
Mayor Cup - Moscow Cup
1.2
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nouakchott (a)
Independence Day Race Mauritania
NE
Wedstrijd
MTN
Pärnu
Pärnu Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
NE
Criterium
ESP
2e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
Praha (c)
Memorial Evzena Cihlare
NE
Wedstrijd
CZE
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Elite, België
NE
Wedstrijd
BEL
Sandergerði - Reykjanesmótið
Sandergerthi - Reykjanesmotio
NE
Wedstrijd
ISL
Season Opener Seychelles
NE
Ploegentijdrit
SEY
Toplica
Nagrada Stubič Toplica
NE
Wedstrijd
CRO
2e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
82e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
1e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Individuele tijdrit
THA
4e etappe Tour of the Gila
2.2
Criterium
USA
1e etappe Tour of Ulster
NE
Etappe
IRL
3e etappe Tres Días de Álava, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Varde, Elite/U23
Toyota Louis Lund A/S løbet
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
Wolfsberg
Lavanttaler Radsporttage
NE
Wedstrijd
AUT
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt