Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 1984
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Abbess Roding
Rodings Trophy Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Bath, Chrono
Bath Road Club Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Berks
High Wycombe C.C. - Lesley Cole Memorial 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire (V)
Cheshire Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Denbigh
Rhyl R.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
London, Sprint, Amateurs
White Hope Sprint Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Marlow
Festival R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ramsbottom, Chrono
West Pennine R.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ringwood
Crabwood C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Shrewsbury, Chrono
Mid - Shropshire Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Syston
Wreake Valley C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 april
Abergavenny
Abergavenny R.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Barnsley
Barnsley R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Bradford, Chrono
East Bradford 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Carlow
Des Hanlon Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Dulwich, Criterium
De Laune Woodward 50 Criterium
NE
Criterium
GBR
Fintona
Fintona C.C. - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Great Gaddesden
Hemel Hempstead C.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hainault, Chrono
Hainault R.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Huddersfield, Junioren
Huddersfield Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Irvine
Wallacehill C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Liverpool
Liverpool T.T.C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
London
Archer Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Meerbeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Meonstoke
Antelope R.T. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day
NE
Etappe
GBR
Milton Keynes (V)
Milton Keynes C.C. - J. S. Wright Spring Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Newhouse
Dale R.C. - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Norfolk
Great Yarmouth C.C. - 60th Anniversary Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Oxenhope, Junioren
Keighley Velo - Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Parabiago (b)
Trofeo Antonietto Rancilio
NE
Wedstrijd
ITA
Renfrew
Johnstone Wheelers - Tour of Renfrewshire Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ronde van Vlaanderen
1.HC
Super Prestige Pernod
BEL
Skipton
Don Horseman Cycles Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Stevenage
Veterans - Stevenage C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Thanet
Thanet R.C. - Hardriders Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Whitby
Whitby Wheelers - Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Witham
Essex & Suffolk Border Combine 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
02 april
Rugby
Rugby Velo - G.E.C. Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
03 april
4e etappe deel a Paris - Nice
Etappe
FRA
04 april
Gent - Wevelgem
Super Prestige Pernod
BEL
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
05 april
4e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
NE
Etappe
GRE
06 april
Moerbeke
Criterium
BEL
1e etappe Ster van Brabant
NE
Etappe
NED
5e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
NE
Etappe
GRE
07 april
Ards
Ards C.C. - Tour of the Ards Peninsula
NE
Wedstrijd
GBR
Baldersby
Jean Longbottom Memorial 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Berks
North Hampshire 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bexley
34 Nomads C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bray
Bray Wheelers - Christy McManus Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Dublin
Orwell Wheelers - Ansbacher Bank Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
Dundee
Dundee-Perth-Dundee - Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Givry, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Glasgow, Junioren
Carron Valley Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Haasrode
Gouden Pijl Haasrode, Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Huddersfield
Huddersfield 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kettering
Kettering Friendly C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kettering (V)
Kettering Friendly C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Merseyside, Junioren
Merseyside Wheelers Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Newmarket, Chrono
Newmarket & District C.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Ster van Brabant
NE
Etappe
NED
Tabley
East Lancashire R.C. - Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Warwick
Shirley R.C. Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Wetteren, Amateurs
Wetteren
NE
Wedstrijd
BEL
08 april
Aghagallon
Clann Eireann - Aghagallon Cup
NE
Wedstrijd
GBR
Amorebieta
Klasika Primavera
Wedstrijd
ESP
Annemasse - Bellegarde et retour
NE
Wedstrijd
FRA
Barnstaple
Barnstable Imperial Wheelers Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Birdwell, Chrono
Birdwell Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Birmingham
Midland C. & A.C. - Dutchy Holland Memorial Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Birmingham
Concorde Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bridge of Allan
Central Scotland Wheelers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Cannock
Cannock C.R.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Congleton
Congleton 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Folkestone
Gemini B.C. - Folkestone-Charing-Folkestone Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Fontainebleau
Tour de Seine et Marne
NE
Wedstrijd
FRA
Genève, Amateurs (a)
Tour du Lac Léman
NE
Wedstrijd
SUI
Greenfield
Velo Club Oldham Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Haverhill (V)
Tour de Bumpsteads
NE
Wedstrijd
GBR
Leeds
Leeds Saint Christophers C.C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leeds, Junioren
Leeds Saint Christophers C.C.C. Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Meldert, Junioren
Meldert-Aalst
NE
Wedstrijd
BEL
Newcastle
Denton Cycles Prima Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Oswestry
Oswestry Paragon 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ottershaw
Surrey Roads C.C. - Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Paris - Roubaix
Super Prestige Pernod
FRA
Peebles
Edinburgh R.C. - Tour of the Meldons Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Peterborough
Lada Classic Criterium
NE
Criterium
GBR
Peterborough, Junioren
Lada Classic Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Roxwell
Circuit of the Rodings
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Ster van Brabant
NE
Etappe
NED
deel a Stirling, Junioren
Central Scotland Wheelers Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Stokesley
Cleveland Wheelers - Stokesley Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tallaght
Tour of the Slade Valley
NE
Wedstrijd
IRL
Telford
Wrekinsport - Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Vertemate con Minoprio (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Wetherby
Nunbrook Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
09 april
Leyland, Nieuwelingen
Ribble Valley C.R.C. Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Proloog Sealink International Grand Prix
Etappe
GBR
10 april
Proloog Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Criterium
GER
1e etappe Sealink International Grand Prix
Etappe
GBR
Wasmuel
GP Pino Cerami
Wedstrijd
BEL
Wasmuel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11 april
Aberdeen
Aberdeen Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Belfast
Banbridge C.C. - West Down Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Drumclog (a)
Royal Albert C.C. - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Glasgow
Glasgow Ivy C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
3e etappe Sealink International Grand Prix
Etappe
GBR
2e etappe Sealink International Grand Prix
Etappe
GBR
Sheffield, Nieuwelingen
Division Championship North Midlands, Road, Novices, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
12 april
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
NE
Super Prestige Pernod
BEL
2e etappe deel A Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Ploegentijdrit
GER
2e etappe deel B Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
4e etappe Sealink International Grand Prix
Etappe
GBR
13 april
3e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
5e etappe Sealink International Grand Prix
Etappe
GBR
Proloog Tour du Vaucluse
Open
Proloog
FRA
14 april
Allington
Melton Olympic C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Ashford
Ashford Wheelers - Lydden Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
Bognor Regis
Bognor Regis C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chester
New Brighton C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dartford
Gemini B.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Dongen (V)
NE
Wedstrijd
NED
deel a East Hoathly
East Sussex C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Merseyside, Junioren
Merseyside Wheelers Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Middlesbrough, Criterium
Crescent R.C. Criterium Series
NE
Criterium
GBR
4e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
deel a Norfolk
C.C. Sudbury 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
Ronde van Drenthe
Wedstrijd
NED
6e etappe Sealink International Grand Prix
Etappe
GBR
7e etappe Sealink International Grand Prix
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Tour du Vaucluse
Open
Etappe
FRA
deel b Warwick
Midland Counties C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Whipsnade
Kenton Albert Afia Memorial Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Zingem, Amateurs
Zingem Meerskant
NE
Wedstrijd
BEL
15 april
deel a Alcester
Warwickshire 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Antwerpen - Zonhoven, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Beacon Hill, Chrono
Beacon R.C.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bromsgrove
Inkberrow Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Burwell
Tour of the Fens
NE
Wedstrijd
GBR
Glasgow
Carron Valley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hawick
Hawick C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hofstade, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Huddersfield
Huddersfield Star Wheelers Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Irvine
Fullarton Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kenilworth
Kenilworth Castle Wheelers Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Kent
Kent C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
Super Prestige Pernod
BEL
Market Harborough
Jim Watts Signwriters Spring Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
5e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
Ormskirk
Ormskirk Saint Annes C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ponteland
Barnesbury C.C. - Ballantyne Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Ross and Cromarty
Ross-Shire R.C.C. - Angus McDonald Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stampersgat (V)
NE
Wedstrijd
NED
Surrey
Fred Peachey Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Surrey
Marlboro A.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Sussex
East Sussex C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Tour du Vaucluse
Open
Etappe
FRA
Treviso (a)
Popolarissima di Treviso
NE
Wedstrijd
ITA
Turners Hill
Southern Velo - March Hare Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Washington
National Capital Open
NE
Criterium
USA
Yelverton
Peter Russell Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Zellik - Galmaarden
Wedstrijd
BEL
16 april
6e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
3e etappe deel A Tour du Vaucluse
Open
Etappe
FRA
3e etappe deel B Tour du Vaucluse
Open
Etappe
FRA
17 april
7e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
4e etappe Tour du Vaucluse
Open
Etappe
FRA
Proloog Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Proloog
ESP
18 april
Anderlues (a)
Criterium
BEL
8e etappe deel B Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
8e etappe deel A Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Klimtijdrit
GER
1e etappe Settimana Ciclistica Bergamasca
Giro del Bergamasco
NE
Etappe
ITA
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
19 april
Bellegem
Witte Donderdagprijs
Wedstrijd
BEL
9e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
2e etappe Settimana Ciclistica Bergamasca
Giro del Bergamasco
NE
Etappe
ITA
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
20 april
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
3e etappe Settimana Ciclistica Bergamasca
Giro del Bergamasco
NE
Etappe
ITA
1e etappe Tour of Lancashire
NE
Etappe
GBR
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
21 april
Amstel Gold Race
Super Prestige Pernod
NED
Berlare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
2e etappe deel a Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
1e etappe Girvan
Girvan Three Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Girvan
Girvan Three Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Penn
Penn Wolverhampton Two Day
NE
Etappe
GBR
4e etappe Settimana Ciclistica Bergamasca
Giro del Bergamasco
NE
Etappe
ITA
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
22 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
Proloog Clásico RCN
Proloog
COL
Cupra Marittima
Gran Premio San Basso
NE
Wedstrijd
ITA
Gingelom
Nielse Pijl
Wedstrijd
BEL
3e etappe Girvan
Girvan Three Day
NE
Etappe
GBR
Kruishoutem, Amateurs
Kruishoutem
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Penn
Penn Wolverhampton Two Day
NE
Etappe
GBR
5e etappe deel b Settimana Ciclistica Bergamasca
Giro del Bergamasco
NE
Etappe
ITA
5e etappe deel a Settimana Ciclistica Bergamasca
Giro del Bergamasco
NE
Etappe
ITA
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
23 april
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe deel a Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel b Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
2e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
1e etappe Clásico RCN
Ploegentijdrit
COL
4e etappe Girvan
Girvan Three Day
NE
Etappe
GBR
Hannut (a)
GP du Printemps
Wedstrijd
BEL
Leicester
Coventry Easter Track Points Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
Coventry Easter Track Sprint Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe deel b Omloop van 't Molenheike (V)
Etappe
NED
1e etappe deel a Omloop van 't Molenheike (V)
Etappe
NED
6e etappe Settimana Ciclistica Bergamasca
Giro del Bergamasco
NE
Etappe
ITA
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
24 april
4e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
3e etappe Clásico RCN
Individuele tijdrit
COL
Oostakker
Wedstrijd
BEL
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
25 april
5e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Galder
Criterium
NED
Oostakker
Wedstrijd
BEL
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
NE
Wedstrijd
ITA
Torino - Biella (a)
NE
Wedstrijd
ITA
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
26 april
1e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
6e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
Proloog Giro delle Regioni
NE
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
Wedstrijd
BEL
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
27 april
2e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
1e etappe Clonakilty
Clonakilty International Weekend
NE
Etappe
IRL
2e etappe Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
1e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Individuele tijdrit
LUX
1e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
28 april
Appelscha
Ronde van Zuid-Oost Friesland
NE
Wedstrijd
NED
deel b Berks
North Hampshire 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
8e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
3e etappe Clonakilty
Clonakilty International Weekend
NE
Etappe
IRL
2e etappe Clonakilty
Clonakilty International Weekend
NE
Etappe
IRL
deel b Crawley
Crawley Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Düren
Rund um Düren
Wedstrijd
GER
1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Everbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Evesham
Evesham & District Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Goostrey (V)
Manchester & District L.C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Heerenveen (V)
Batavus Zomerrace/Voorjaarsrace
NE
Wedstrijd
NED
Lincolnshire
Goole Vermuyden C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Luton
Woodside Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Lydden
Lydden Circuit Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Merendree, Amateurs
Merendree
NE
Wedstrijd
BEL
Mildenhall
Mildenhall & District C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Sussex
Central Sussex L.C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Taunton
Velo Club Taunton Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe deel A Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
2e etappe deel B Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Individuele tijdrit
POR
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
29 april
Aberdeen
Aberdeen Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bern
Nord-West Schweizer Rundfahrt, Tour du Nord-Ouest
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
Bridgewater
Western T.T.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
9e etappe Clásico RCN
Etappe
COL
5e etappe Clonakilty
Clonakilty International Weekend
NE
Etappe
IRL
4e etappe Clonakilty
Clonakilty International Weekend
NE
Etappe
IRL
Dorking
Dave Cosson Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Dorking, Junioren
Dave Cosson Memorial Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Geffen (V)
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
Glasgow
Tam Robertson Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hasselt (a)
Hasselt - Spa - Hasselt
Wedstrijd
BEL
Hatfield Peverel
University C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kegworth
Beeston R.C. - Kegworth, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kent
Redmon Jims 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NE
Wedstrijd
NED
Leeds
Leeds Mercury Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lincolnshire
National Clarion 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Derny
LUX
Mildenhall
Mildenhall & District C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Niel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Northants
Northants & District C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Pontesbury
Hope Valley Classic
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Taunton
Velo Club Taunton Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Taunton
Velo Club Taunton Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Individuele tijdrit
POR
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
York
Clifton C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Yorkshire
Middleton R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
30 april
6e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
5e etappe Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
4e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
4e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Tarbes-Sauveterre, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe deel B Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
4e etappe deel A Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.