Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 1972
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Ashdown Forest
Ashdown Forest Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ayr
David Bell Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Ballymena
Ballymena R.C. - Wallace Caldwell Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Barrow in Furness
Tour of Furness
NE
Wedstrijd
GBR
Beacon Hill, Chrono
Beacon R.C.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Burwell
Tour of the Fens
NE
Wedstrijd
GBR
Chobham (f)
Belle Vue C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Croydon
Croydon Advertiser Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Cwmcarn
Frank Trigg Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Farnham Common
Archer Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hainault, Chrono
Hainault Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Henbury
Severn Bridge Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kent
Grand Prix of Kent
NE
Wedstrijd
GBR
London
Archer Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Marlow
Festival R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Roxwell
Circuit of the Rodings
NE
Wedstrijd
GBR
Wolverhampton
Two Counties Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 april
Baasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Fleurus, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro di Puglia
Tour des Pouilles
NE
Wedstrijd
ITA
Groede (V)
NE
Criterium
NED
Leest, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Amateurs
Rijkevorsel
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Ronde van België
Tour de Belgique
Ploegentijdrit
BEL
Ronde van Drenthe
Wedstrijd
NED
11e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
Etappe
ALG
8e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
Zelzate, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
02 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Alken (a)
Omloop van de Fruitstreek,Circuit des régions fruitières
Wedstrijd
BEL
Broeksittard (V)
NE
Criterium
NED
Cupra Marittima
Gran Premio San Basso
NE
Wedstrijd
ITA
Drieslinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gavardo
Criterium
ITA
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Helchteren, Amateurs
Houthalen-Helchteren
NE
Wedstrijd
BEL
Liège - Saint-Servais, Amateurs
Liège-Lens-Saint-Servais
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
Roosdaal, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Rumes, Amateurs
Rumes
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe deel b Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
Etappe
ALG
12e etappe deel a Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
Individuele tijdrit
ALG
9e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
03 april
Attenrode-Wever, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Baasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Boezinge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Duffel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Estella (a)
GP Navarra
Wedstrijd
ESP
Genenbos, Amateurs
Genenbos - Lummen
NE
Wedstrijd
BEL
Hannut (a)
GP du Printemps
Wedstrijd
BEL
La Calamine, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Liège - Grâce-Hollogne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Martelange, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mere, Amateurs
Mere
NE
Wedstrijd
BEL
Moorslede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwkerken-Waas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Oudenhove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Zwevezele, Amateurs
NE
Criterium
BEL
04 april
Denain
GP de Denain
Wedstrijd
FRA
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
Wedstrijd
FRA
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
05 april
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
06 april
5e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
08 april
Bredene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Drogenbos
Criterium
BEL
Hingene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Korbeek-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Liège - Warsage, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wevelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
09 april
Bladel
Ster van Bladel
Wedstrijd
NED
Dilsen, Amateurs
Dilsen
NE
Wedstrijd
BEL
Gentbrugge, Amateurs
Gentbrugge
NE
Wedstrijd
BEL
Gistel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hekelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Jodoigne (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lamballe (a)
Criterium
FRA
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Ottenburg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Troyes
Wedstrijd
FRA
Reet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen
Super Prestige Pernod
BEL
Viane, Amateurs
Viane
NE
Wedstrijd
BEL
11 april
1e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
Etappe
MAR
12 april
Gent - Wevelgem
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
Etappe
MAR
13 april
3e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
Etappe
MAR
Wasmuel
GP Pino Cerami
Wedstrijd
BEL
Wasmuel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
14 april
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Hulshout
Wedstrijd
BEL
15 april
Acoz, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Herchies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Koersel, Amateurs
Koersel
NE
Wedstrijd
BEL
Liège - Xhendremael, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
Schelle, Amateurs
Schelle
NE
Wedstrijd
BEL
Stasegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
Etappe
MAR
Vollezele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
16 april
Amorebieta
Klasika Primavera
Wedstrijd
ESP
Dippach, Amateurs
G.P.Kellen
NE
Wedstrijd
LUX
Gooreind, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortrijk - Galmaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lauwe, Amateurs
Lauwe
NE
Wedstrijd
BEL
Liège - Boëlhe, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Olympiaki Imera, Elite/U23
NE
Wedstrijd
GRE
Paris - Roubaix
Super Prestige Pernod
FRA
Tour du lac Léman
Open
Wedstrijd
SUI
17 april
Bocholt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Denderhoutem (a)
Criterium
BEL
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
Etappe
MAR
18 april
GP de Wallonie
Wedstrijd
BEL
Nokere
Nokere Koerse
Wedstrijd
BEL
19 april
1e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
20 april
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
Etappe
MAR
2e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
21 april
4e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
3e etappe deel a Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe deel b Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
22 april
Hoek (V)
NE
Criterium
NED
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
23 april
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
Super Prestige Pernod
BEL
Impe, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortenaken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tombeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
5e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
Etappe
ESP
24 april
Grez-Doiceau, Amateurs
Grez-Doiceau
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
25 april
Genk (a)
Criterium
BEL
Milano - Vignola
Wedstrijd
ITA
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
26 april
1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Oostakker
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
8e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
27 april
2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
4e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
9e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
28 april
3e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Klimtijdrit
AUT
10e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
29 april
Apeldoorn (a)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
4e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Hingene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kemmel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Middelburg, Amateurs (a)
Omloop van Walcheren
NE
Wedstrijd
NED
Pétange, Amateurs
G.P.Nangeroni
NE
Wedstrijd
LUX
5e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs
Sint-Pieters-Leeuw
NE
Wedstrijd
BEL
Vlissingen (V)
NE
Criterium
NED
11e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
30 april
Berlin
Rund in Berlin
NE
Derny
GER
Deinze, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Geleen (V)
NE
Criterium
NED
deel a Kemmel, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
deel b Kemmel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Meer, Amateurs
Meer-Goetsenhoven
NE
Wedstrijd
BEL
Omloop der Vlaamse Gewesten
Wedstrijd
BEL
6e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
6e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
12e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Wemmel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!