Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 1958
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Beacon Hill, Chrono
Beacon R.C.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Croydon
Croydon Advertiser Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Hainault, Chrono
Hainault Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Havering
Havering Circuit Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lincoln, Junioren
South Common Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Liverpool
Merseyside Easter Four Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Liverpool
Merseyside Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
4e etappe Liverpool
Merseyside Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Liverpool
Merseyside Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
London
Archer Grand Prix
Wedstrijd
GBR
London (q)
London - Battle - London, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Newcastle
Tour of the Border Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
4e etappe Newcastle
Tour of the Border Easter Four Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Newcastle
Tour of the Border Easter Four Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stalybridge
Circuit of the Moors
NE
Wedstrijd
GBR
01 april
4e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
02 april
5e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
03 april
Bellegem
Witte Donderdagprijs
Criterium
BEL
Genappe, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
04 april
7e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
05 april
Genk, Amateurs
Genk
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
06 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
9e etappe Vuelta a Uruguay
NE
Etappe
URU
Wevelgem (a)
Criterium
BEL
07 april
Bonnat
Criterium
FRA
Brussel/Bruxelles - Rillaar, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Buken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad
Omloop Het Volk
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Volk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Volk, Onafhankelijken
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Saint-Claud
Criterium
FRA
Sint-Amands, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
08 april
1e etappe deel a Driedaagse van Antwerpen
3 jours d'Anvers
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe deel b Driedaagse van Antwerpen
3 jours d'Anvers
Etappe
BEL
Groede, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hakendover
Criterium
BEL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
Wedstrijd
FRA
3e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
09 april
2e etappe deel a Driedaagse van Antwerpen
3 jours d'Anvers
Etappe
BEL
2e etappe deel b Driedaagse van Antwerpen
3 jours d'Anvers
Etappe
BEL
Duffel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
10 april
Diksmuide, Criterium
Criterium
BEL
3e etappe Driedaagse van Antwerpen
3 jours d'Anvers
Etappe
BEL
Giro di Campania
Wedstrijd
ITA
4e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Saint-Gérard, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wellesbourne (a)
Tour of the Fosse
NE
Wedstrijd
GBR
12 april
Keerbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Criterium
BEL
5e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
13 april
Aalter
Aalter - Brussel/Bruxelles - Aalter
Wedstrijd
BEL
Amorebieta
Klasika Primavera
Wedstrijd
ESP
Genève, Amateurs (a)
Tour du Lac Léman
NE
Wedstrijd
SUI
Hoegaarden
Hoegaarden - Antwerpen - Hoegaarden
Wedstrijd
BEL
Impe, Onafhankelijken
Criterium
BEL
Paris - Roubaix
Wedstrijd
FRA
6e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
6e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Tremelo, Amateurs
Damiaan Classic
NE
Criterium
BEL
Walhain-Saint-Paul, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
14 april
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
15 april
1e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
Etappe
ITA
16 april
2e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
Etappe
ITA
17 april
Antwerpen - Ougrée
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
Etappe
ITA
Handzame
Grote Prijs Georges Desplenter
Criterium
BEL
Ougrée, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de l'Aude
Etappe
FRA
18 april
4e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
Etappe
ITA
2e etappe Tour de l'Aude
Etappe
FRA
19 april
5e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
Etappe
ITA
Roeselare, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ruisbroek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Rumst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Denijs, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Tour de l'Aude
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour de l'Aude
Individuele tijdrit
FRA
Veldegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wilsele, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Yerseke, Amateurs
NE
Criterium
NED
20 april
Brussel/Bruxelles
Brussel/Bruxelles - Charleroi - Brussel/Bruxelles
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles, Onafhankelijken
Brussel/Bruxelles - La Louvière - Brussel/Bruxelles
Wedstrijd
BEL
6e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
Etappe
ITA
Mont Faron
NE
Klimwedstrijd
FRA
Oplinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de l'Aude
Etappe
FRA
Varese (a)
Coppa Magistri
NE
Criterium
ITA
21 april
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
22 april
Denderhoutem (a)
Criterium
BEL
Jemeppe, Amateurs
Jemeppe-sur-Sambre
NE
Wedstrijd
BEL
Nerviano
Coppa Caduti Nervianesi
NE
Wedstrijd
ITA
Nokere
Nokere Koerse
Wedstrijd
BEL
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
24 april
Kenilworth
Midland C. & A.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
26 april
Bristol
John Lewis's Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
Vilvoorde, Amateurs
Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
Westende, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
27 april
Astene, Onafhankelijken
Criterium
BEL
Liège
Liège - Marche-en-Famenne - Liège
NE
Wedstrijd
BEL
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
Wedstrijd
BEL
Mount Parnitha, Elite/U23
Anavasi Parnithas
NE
Klimwedstrijd
GRE
2e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Saint-Rémy
Criterium
FRA
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
28 april
Oostham, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
29 april
4e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
Westerlo
Criterium
BEL
30 april
1e etappe Roma - Napoli - Roma
XX Settembre/GP Ciclomotoristico
Etappe
ITA
5e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Picardie (a)
NE
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.