Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender maart 2018
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 maart
2e etappe Tour de Aïn Defla
NE
Etappe
ALG
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Individuele tijdrit
COL
02 maart
1e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
1e etappe Torneo Apertura FDPC Perú
NE
Individuele tijdrit
PER
3e etappe Tour de Aïn Defla
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour du Mali
NE
Etappe
MLI
1e etappe Tour of Mediterrennean
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Criterium
USA
4e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
03 maart
2e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
1e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe Grand Prix de la CTM
NE
Etappe
MTQ
Harelbeke (a)
Vlaamse Pijl Harelbeke
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe II° Clásica Elite Guatemala
NE
Individuele tijdrit
GUA
2e etappe II° Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
1e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
Lunsar
Tour de Lunsar
NE
Wedstrijd
SLE
Olías del Rey
Trofeo Olias Industrial
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Pemberton
Pemberton Classic
NE
Criterium
AUS
Porec
Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1
1.2
Wedstrijd
CRO
1e etappe Ronda Pilipinas
NE
Criterium
PHI
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
San Geminiano - Siena (V)
Strade Bianche
1.WWT
Wedstrijd
ITA
San Michele di Piave
Memorial Giuseppe Polese
NE
Wedstrijd
ITA
Shanghai
NE
Wedstrijd
CHN
Sint-Maria-Lierde, Junioren
GP Serge Baguet
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Lierde, Nieuwelingen
GP Peter Van Petegem
NE
Wedstrijd
BEL
Stekene, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Torneo Apertura FDPC Perú
NE
Etappe
PER
2e etappe Tour du Mali
NE
Etappe
MLI
2e etappe Tour of Mediterrennean
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Individuele tijdrit
USA
5e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
Zwolle
Ster van Zwolle
NE
Wedstrijd
NED
04 maart
Abbotsford
Hougen
NE
Wedstrijd
CAN
3e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
Asteasu
Aiztondo Klasika
NE
Wedstrijd
ESP
Belmopan
Belmopan Cycling Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Boa Vista
Circuito Boa Vista
NE
Wedstrijd
BRA
Brussel/Bruxelles - Zepperen
Brussel - Zepperen B-Z Fruitroute
NE
Wedstrijd
BEL
Heestert, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ichtegem (V)
Omloop van de Westhoek - Memorial Stive Vermaut
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe II° Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
Jordan Season Opener
NE
Individuele tijdrit
JOR
Knokke-Heist, Mountainbike
Knokke Beach Challenge
NE
Beachrace
BEL
Knokke-Heist, Mountainbike (V)
Knokke Beach Challenge
NE
Beachrace
BEL
La Florida
Vuelta a la Florida
NE
Wedstrijd
ARG
2e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.HC
Wedstrijd
ITA
Lillers
GP de Lillers
1.2
Wedstrijd
FRA
Mazenzele, Junioren
Mazenzele - Opwijk
NE
Wedstrijd
BEL
Mendoza - San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
Nieuwpoort - Ichtegem
Dwars door West-Vlaanderen - Johan Museeuw Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Póvoa de Varzim
Clássica da Primavera
NE
Wedstrijd
POR
1e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Pemberton
Pemberton Classic
NE
Etappe
AUS
Rodos
International Rhodes GP
1.2
Wedstrijd
GRE
2e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
1e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
Saint Antoine, Criterium
Snowy Cup
NE
Criterium
MRI
Selectivo Juegos Centroamericanos
NE
Wedstrijd
MEX
Sint-Maria-Lierde
GP Koen Barbé
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Torneo Apertura FDPC Perú
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour du Mali
NE
Etappe
MLI
3e etappe Tour of Mediterrennean
2.2
Etappe
TUR
4e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Etappe
USA
Tralee
Lacey Cup Road Race
NE
Wedstrijd
IRL
Tulcán
Selectivo Juegos Suramericanos
NE
Wedstrijd
ECU
Ursel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Vienne, U23
Vienne Classic Espoirs
NE
Wedstrijd
FRA
Vollezele
Ereprijs Bart Langhendries
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Volta a la Marina
NE
Individuele tijdrit
ESP
Zarzal
Clasica de Zarzal
NE
Wedstrijd
COL
Zepperen
NE
Wedstrijd
BEL
Zepperen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zepperen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
05 maart
2e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
1e etappe Tour of Good Hope
NE
Etappe
RSA
06 maart
Commonwealth Games, Baan, Sprint (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
3e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
4e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
2e etappe Tour of Good Hope
NE
Individuele tijdrit
RSA
07 maart
4e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Tirreno - Adriatico
NE
Ploegentijdrit
ITA
3e etappe Tour of Good Hope
NE
Etappe
RSA
Wanzele
Wanzeel Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
08 maart
1e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Individuele tijdrit
CRO
2e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
5e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
5e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
2e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
4e etappe Tour of Good Hope
NE
Etappe
RSA
09 maart
Drentse 8 (V)
1.2
Wedstrijd
NED
Dukhan
NE
Klimwedstrijd
QTR
2e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
3e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Criterium
KOR
1e etappe Khenifra
CAKC
NE
Etappe
MAR
1e etappe King's Cup 3
NE
Etappe
THA
6e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
6e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
1e etappe Sidoarja Jawa Timur
NE
Individuele tijdrit
INA
3e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
5e etappe Tour of Good Hope
NE
Etappe
RSA
1e etappe Tour of Rhodes
2.2
Etappe
GRE
10 maart
Attécoubé
GP de la Mairie d'Attécoubé
NE
Wedstrijd
CIV
1e etappe Azerbaijan Season Opener, Junioren
NE
Individuele tijdrit
AZE
Belen
GP Rutas de Belén
NE
Wedstrijd
ARG
Cust
Barry Richardson Memorial
NE
Wedstrijd
NZL
Den Haag
Ronde van Zuid-Holland
NE
Wedstrijd
NED
Gifford (V)
Gifford Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Gladstone
Rice Mountain Classic
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Jeneffe, Amateurs
Jeneffe-en-Condroz
NE
Wedstrijd
BEL
Keelung
Northcoast - Yang Ming Mountain KOM
NE
Wedstrijd
TPE
2e etappe Khenifra
CAKC
NE
Etappe
MAR
Liverpool
Eddie Soens Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Mühlhausen-Ehingen
Schmolke Carbon Cup Trainingsrennen
NE
Wedstrijd
GER
Masnuy-Saint-Jean
GP Danny Ji Cycling Team
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Modi`in
Hevel Modi'in Race
NE
Wedstrijd
ISR
Nokere, Junioren
Nokere Koerse
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
7e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
7e etappe Ronda Pilipinas
NE
Individuele tijdrit
PHI
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Sidoarja Jawa Timur
NE
Etappe
INA
Strijen (V)
Omloop van Strijen
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Tour of Murrieta
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Rhodes
2.2
Etappe
GRE
1e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Etappe
CRC
Wetteren
GP Aimé Van Den Broucke
NE
Wedstrijd
BEL
11 maart
Alcantarilla
Trofeo Guerrita
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Azerbaijan Season Opener, Junioren
NE
Etappe
AZE
Betekom
NE
Wedstrijd
BEL
Bordeaux - Saintes
NE
Wedstrijd
FRA
Caherconlish
Ras Luimni
NE
Wedstrijd
IRL
Canelones (a)
Vuelta de Canelones
NE
Wedstrijd
URU
Cape Town
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Cape Town (V)
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
1e etappe Cheddi Jagan Memorial
NE
Etappe
GUY
Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
NE
Wedstrijd
FRA
Colchester
Jock Wadley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Dottignies
GP Mémorial Alfred Gadenne IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Drieslinter, Junioren (a)
GP Begrafenisondernemingen Rummens
NE
Wedstrijd
BEL
Escanaffles, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Farmer's Choice Time Trial
NE
Individuele tijdrit
KEN
Gammarth
NE
Wedstrijd
TUN
GP Israel de Freitas
NE
Wedstrijd
BRA
Haringe - Poperinge
Ereprijs Elza Braem
NE
Wedstrijd
BEL
Herford (a)
Herford Frühjahrsrennen
NE
Wedstrijd
GER
Heule, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Heule, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Independence Cycle Classic
NE
Wedstrijd
LCA
4e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Kampioenschap van Sabadell, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kemzeke
Omloop van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
Kemzeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Khenifra
CAKC
NE
Criterium
MAR
2e etappe King's Cup 3
NE
Criterium
THA
Kingston
Development Meet
NE
Wedstrijd
JAM
Nantes
Nantes-Segré
NE
Wedstrijd
FRA
Naqali
NE
Wedstrijd
FJI
Newry
John Haldane Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Nieuwrode, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Oordegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ouverture Saison Madagascar
NE
Wedstrijd
MAD
Páfos
Evagoria Road Race
NE
Wedstrijd
CYP
8e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Paris - Troyes
1.2
Wedstrijd
FRA
Perwez
GP du Warichet
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Ronda Pilipinas
NE
Ploegentijdrit
PHI
Ronde van Drenthe
1.HC
Wedstrijd
NED
Ronde van Drenthe (V)
1.WWT
Wedstrijd
NED
Rucphen
Dorpenomloop Rucphen
1.2
Wedstrijd
NED
2e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
São Miguel de Rio Torto
Classica da Arrabida
1.2
Wedstrijd
POR
Sella
NE
Wedstrijd
BOL
Side
GP Side
1.2
Wedstrijd
TUR
3e etappe Sidoarja Jawa Timur
NE
Criterium
INA
5e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
Tokyo, Criterium
Meiji Jingu Outer Gardens Satoru Hiroshi
NE
Criterium
JPN
1e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
1e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
2e etappe Tour of Murrieta
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Rhodes
2.2
Etappe
GRE
Trofeul Primaverii
NE
Wedstrijd
ROM
9e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
CRC
1e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Individuele tijdrit
MEX
Winthorpes Village
Pan-Am Base Circuit Race / Jenel Warner Circuit
NE
Criterium
ANT
Zebbug
Zebbug By-Pass Mosta CC
NE
Wedstrijd
MLT
12 maart
6e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
13 maart
Monash, Criterium (a)
NE
Criterium
AUS
7e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
3e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
14 maart
Nokere
Nokere Koerse
1.HC
Wedstrijd
BEL
Templeuve
GP Café Le Central / Le Sixties
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
1e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
15 maart
1e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
9e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
3e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
1e etappe Tour de Skikda
NE
Etappe
ALG
5e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
2e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
16 maart
2e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Handzame
Handzame Challenge IC - Youngster Coast Challenge
NE
Wedstrijd
BEL
Handzame
Handzame Classic - Bredene-Koksijde Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
Ramot Menashe
Tour of Ramot Menashe
NE
Wedstrijd
ISR
10e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
2e etappe Tour de Skikda
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
1e etappe Vuelta a Putumayo
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a San Rafael
NE
Etappe
ARG
1e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
1e etappe Winter Stage Race Kazakstan
NE
Individuele tijdrit
KAZ
17 maart
Abbotsford
Bradner Long Road Race
NE
Wedstrijd
CAN
3e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Brütten
RMVZol Frühlingsrennen
NE
Wedstrijd
SUI
Budingen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Cardinal Omnium
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Cardinal Omnium
NE
Etappe
USA
Chepo, Chrono
Tanara
NE
Individuele tijdrit
PAN
Ichtegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
URU
1e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
1e etappe Pedro Juan Caballero
Copa Paraguay Bikes
NE
Individuele tijdrit
PAR
Pommeroeul, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
Ronde van Groningen
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Shuzenji
NE
Etappe
JPN
1e etappe Tour de Husker
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour de Skikda
NE
Etappe
ALG
2e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
5e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Individuele tijdrit
POR
4e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
2e etappe Vuelta a Putumayo
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a San Rafael
NE
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
2e etappe Winter Stage Race Kazakstan
NE
Criterium
KAZ
Zamora (a)
Trofeo Excmo, Ayuntamiento de Zamora
NE
Wedstrijd
ESP
Zwevezele (V)
Zwevezele Ladies Classic
NE
Wedstrijd
BEL
18 maart
Astillero
Gran Premio San José - Mem. P. Echevarria
NE
Wedstrijd
ESP
Bangalore, Chrono
NE
Individuele tijdrit
IND
Banikoara
NE
Wedstrijd
BEN
4e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Booischot (b)
Booischot-Pijpelheide
NE
Wedstrijd
BEL
Bornem (d)
Bornem-Hingene
NE
Wedstrijd
BEL
Boutersem, Nieuwelingen
Kerkom
NE
Wedstrijd
BEL
Budingen (a)
Budingen-Zoutleeuw
NE
Wedstrijd
BEL
Buxerolles
GP Ville de Buxerolles
NE
Wedstrijd
FRA
Caniço
NE
Wedstrijd
POR
3e etappe Cardinal Omnium
NE
Criterium
USA
2e etappe Cheddi Jagan Memorial
NE
Etappe
GUY
Cittiglio (V)
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
1.WWT
Wedstrijd
ITA
Clásica Ciudad de Saber
NE
Wedstrijd
PAN
Contern
GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur
NE
Wedstrijd
LUX
Curitiba
Volta Aniversario de Curitiba
NE
Wedstrijd
BRA
Damme, Junioren
Guido Reybrouck Classic
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Den Hout
Omloop Van De Houtse Linies
NE
Wedstrijd
NED
Denain
GP de Denain
1.HC
Wedstrijd
FRA
Dinant, Mountainbike, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
Dinant, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dinant, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dinant, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dinant, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Dinant, Mountainbike, U23
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Wedstrijd
SRB
Ichtegem
GP Gilbert Molle
NE
Wedstrijd
BEL
Kerkom, Junioren
Boutersem
NE
Wedstrijd
BEL
Laveno Mombello - Cittiglio, Junioren (V)
Trofeo Da Moreno, Piccolo Trofeo Alfredo Binda
1.Ncup
Wedstrijd
ITA
Majestic Criterium
NE
Criterium
USA
Merelbeke
Kwenenbos
NE
Wedstrijd
BEL
Mol
Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis
NE
Wedstrijd
BEL
Montecassiano
GP San Giuseppe
NE
Wedstrijd
ITA
Muelas del Pan
Trofeo San José - Iberdrola
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Oteiza
Circuito de Pascuas
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Pedro Juan Caballero
Copa Paraguay Bikes
NE
Etappe
PAR
Pijpelheide, Nieuwelingen
Booischot
NE
Wedstrijd
BEL
Ramsbottom (V)
West Pennine R.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
12e etappe Ronda Pilipinas
NE
Etappe
PHI
Roseau Dominica
NE
Wedstrijd
Saint-Maurice-le-Girard, Junioren
Bernaudeau Junior
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
2e etappe Shuzenji
NE
Etappe
JPN
3e etappe Tour de Husker
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour de Husker
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
Treviso (a)
Popolarissima di Treviso
1.2
Wedstrijd
ITA
Trierweiler
SWT Radsportfestival - RV Schwalbe Trier
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
6e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Chiloé
NE
Etappe
CHI
2e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta a San Rafael
NE
Etappe
ARG
3e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
3e etappe Winter Stage Race Kazakstan
NE
Etappe
KAZ
Woensdrecht
NE
Criterium
NED
19 maart
Annaclone
NE
Wedstrijd
IRL
2e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
1e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Putumayo
NE
Etappe
COL
20 maart
1e etappe Tour de la Pharmacie Centrale
2.2
Etappe
TUN
3e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
2e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
21 maart
Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
1.HC
Wedstrijd
BEL
Esplechin
GP P. Dewailly
NE
Wedstrijd
BEL
Ontur
GP Ciclista Primavera CC Onturense
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Tour de la Pharmacie Centrale
2.2
Etappe
TUN
4e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
3e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Tolima
NE
Individuele tijdrit
COL
22 maart
De Panne - Koksijde (V)
Driedaagse Brugge - De Panne
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Pakistan Day Race
NE
Wedstrijd
PAK
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
NE
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe deel a Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
5e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
4e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour of Cartier
2.2
Proloog
TUR
1e etappe Tour ta'Malta
NE
Individuele tijdrit
MLT
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
23 maart
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CN
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CN
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe San Dimas Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Sunshine GP
NE
Criterium
USA
1e etappe Tanger CCDT
NE
Etappe
MAR
1e etappe Tour de Bintan
NE
Individuele tijdrit
INA
6e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
5e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de Tochigi
2.2
Proloog
JPN
1e etappe Tour of Arad
NE
Etappe
ISR
1e etappe Tour of Cartier
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
Tunis
Grand Prix International de la Pharmacie Centrale de Tunisie
1.2
Wedstrijd
TUN
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
3e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
24 maart
Ards
Ards C.C. - Tour of the Ards Peninsula
NE
Wedstrijd
GBR
Ascheffel
NE
Wedstrijd
GER
Christchurch - Akaroa
Le Race
NE
Wedstrijd
NZL
Gore - Invercargill
NE
Wedstrijd
NZL
deel b Hillingdon, Criterium (V)
Full Gas Winter Criterium
NE
Criterium
GBR
Hlohovec
Trofeo Cinelli
NE
Wedstrijd
CZE
Kigali - Huye
Memorial Lambert Byemayire
NE
Wedstrijd
RWA
La Haie-Fouassière
Classic Loire Atlantique
1.1
Wedstrijd
FRA
deel a Lancaster, Criterium (V)
Salt Ayre Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
Landivisiau
Landivisiau Prix Gilbert Bousquet
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Memorial Utochkina
NE
Individuele tijdrit
UKR
Milton Keynes, Criterium (V)
Milton Keynes Criterium
NE
Criterium
GBR
Moorslede
Slypskapelle
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Paignton, Criterium (V)
Torbay Velo Park
NE
Criterium
GBR
1e etappe Puerto Montt
NE
Individuele tijdrit
CHI
Rotterdam (s)
GP RWC Rotterdam
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe San Dimas Stage Race
NE
Etappe
USA
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
Stratford, Criterium (V)
March Hare Classic
NE
Criterium
GBR
2e etappe Sunshine GP
NE
Criterium
USA
2e etappe Tanger CCDT
NE
Etappe
MAR
2e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
7e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
6e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Tochigi
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Tour du Canton de l'Estuaire
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Arad
NE
Criterium
ISR
2e etappe Tour of Cartier
2.2
Etappe
TUR
3e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
NE
Wedstrijd
NED
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe deel a Vuelta a Uruguay
2.2
Ploegentijdrit
URU
2e etappe deel b Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
4e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
Zele (e)
NE
Wedstrijd
BEL
25 maart
Aldergrove
Aldergrove Long
NE
Wedstrijd
CAN
Annemasse - Bellegarde et retour
NE
Wedstrijd
FRA
Baal, Mountainbike, Elite/U23
Balenberg
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Mountainbike, Elite/U23 (V)
Balenberg
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Mountainbike, Junioren
Balenberg
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Mountainbike, Junioren (V)
Balenberg
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Mountainbike, Nieuwelingen
Balenberg
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Benfeita
Classica Aldeias do Xisto
1.2
Wedstrijd
POR
Bergara (a)
Subida a Gorla
NE
Wedstrijd
ESP
Boezinge, Nieuwelingen (V)
Gent-Wevelgem in Flanders Fields
NE
Wedstrijd
BEL
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
NE
Wedstrijd
CZE
Capitan Sarmiento
GP Hermanos Macchi
NE
Wedstrijd
ARG
Carlow
Des Hanlon Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Cascavelle
Circuit de Médine
NE
Wedstrijd
MRI
Cholet
GP Chôlet - Pays de Loire
1.1
Wedstrijd
FRA
Corridonia
Trofeo Gruppo Meccaniche Luciani
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Wedstrijd
SRB
Essen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Essen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Florennes
GP Scieur-Lambot
NE
Wedstrijd
BEL
Florennes, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Ieper
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem (V)
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Junioren
La Route des Géants
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Junioren (V)
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
NE
Wedstrijd
FRA
Hong Kong (l)
Hong Kong Road Race 4
NE
Wedstrijd
HKG
Huijbergen
NE
Wedstrijd
NED
Hvidovre
Inledningslob
NE
Wedstrijd
DEN
Kempton Park
East Rand Classic - Emperors Palace Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Leonding
Internationales Eröffnungsrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Les Genevez
GP Courtine
NE
Wedstrijd
SUI
Meer
Meer-Hoogstraten
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Memorial Utochkina
NE
Derny
UKR
Merken
Rund um Merken
NE
Wedstrijd
GER
Monaco (c)
Criterium de Monaco
NE
Criterium
MCO
Mumbai
Mumbai-Pune
NE
Wedstrijd
IND
Muscat
Airport Loops Race
NE
Wedstrijd
OMA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Botswana (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Botswana
NE
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Botswana
CN
Nationaal kampioenschap
BOT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Botswana
NE
Nationaal kampioenschap
BOT
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Orizabita
Clásica Orizabita
NE
Wedstrijd
MEX
Pátra - Kalávryta
NE
Wedstrijd
GRE
3e etappe Puerto Montt
NE
Etappe
CHI
Rødekro
NE
Wedstrijd
DEN
5e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
2e etappe Sacrifice Race, Elite/U23
Agonas Thysias
NE
Wedstrijd
GRE
3e etappe San Dimas Stage Race
NE
Criterium
USA
Santiago
Batalla 30 de Marzo
NE
Wedstrijd
DOM
4e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Individuele tijdrit
ITA
Singapore, Criterium
Share the Road Criterium
NE
Criterium
SIN
Sint-Truiden (d)
NE
Wedstrijd
BEL
Slap - Lože
NE
Wedstrijd
SLO
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
Strijpen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Sunshine GP
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Sunshine GP
NE
Etappe
USA
3e etappe Tanger CCDT
NE
Criterium
MAR
Tenterden
Wally Gimber Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Tihany
Félsziget Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
3e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
8e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
7e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Tochigi
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Tour du Canton de l'Estuaire
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Cartier
2.2
Etappe
TUR
4e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
Valencia
Clasico Ciudad de Valencia, Clasico Indeval
NE
Wedstrijd
VEN
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
5e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
Werken, Nieuwelingen
Tweedaagse van de Calvebeek
NE
Wedstrijd
BEL
Wodecq, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
26 maart
1e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Kavaja
Kupa 26 Marsi
NE
Wedstrijd
ALB
4e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
27 maart
2e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
1e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
5e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
28 maart
3e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Dwars door Vlaanderen (V)
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
1e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Etappe
KOR
2e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
6e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
29 maart
4e etappe 500 Millas del Norte
NE
Individuele tijdrit
URU
Bellegem
Witte Donderdagprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Durango
Memorial Aitor Bugallo
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Individuele tijdrit
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
2e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Criterium
KOR
3e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
1e etappe Tour of Fatih Sultan Mehmet
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
7e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
30 maart
5e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Abbotsford
Atomic Long Race
NE
Wedstrijd
CAN
Castle Combe, Criterium (V)
Castle Combe Circuit
NE
Criterium
GBR
2e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Ilford, Criterium (V)
Alan Rosner Memorial
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
3e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Etappe
KOR
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Proloog Tour de Lakes
NE
Criterium
NZL
4e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
2e etappe Tour of Fatih Sultan Mehmet
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Trophée de la Caribe
NE
Individuele tijdrit
MTQ
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.1
Wedstrijd
FRA
8e etappe deel b Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
8e etappe deel a Vuelta a Uruguay
2.2
Individuele tijdrit
URU
31 maart
1e etappe 3 Dage i Nord
NE
Etappe
DEN
6e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Abu Dhabi
Yas Island Race
NE
Wedstrijd
UAE
Affoltern am Albis
GP Osterhas
NE
Wedstrijd
SUI
Amay
GP Claudy Sohet
NE
Wedstrijd
BEL
Bamako
GP Sotelma MoovAfrica - Malitel
NE
Wedstrijd
MLI
Bratislava
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
1.2
Wedstrijd
SVK
Castel d'Ario
Memorial Vincenzo Mantovani
NE
Wedstrijd
ITA
Città di Castello
Trofeo Alta Valle Del Tevere
NE
Wedstrijd
ITA
Eijsden (V)
Volta Limburg Classic
NE
Wedstrijd
NED
Erpe
GP Maurice Cherretté
NE
Wedstrijd
BEL
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.1
Wedstrijd
ESP
1e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
3e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Wedstrijd
GER
Indianapolis
Marian Midwest Cycling Classic
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nieuwkerken-Waas, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Oakenclough (V)
Oakenclough Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Szekszàrd
Péter Sajó Memorial
NE
Wedstrijd
HUN
Torhout (f)
Torhout-Wijnendale
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour de Lakes
NE
Etappe
NZL
5e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
1e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
3e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
9e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt