Alle wedstrijden

Toon:


01  maart


 
ALG 
 
COL 
 

02  maart


 
1e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
SRI 
 
PER 
 
ALG 
 
MLI 
 
TUR 
 
COL 
 

03  maart


 
2e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
SRI 
 
NZL 
 
MTQ 
 
Harelbeke (a)
Vlaamse Pijl Harelbeke
BEL 
 
GUA 
 
GUA 
 
1e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
USA 
 
1e etappe Pemberton
Pemberton Classic
AUS 
 
Porec
Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1
CRO 
 
PHI 
 
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
ITA 
 
ITA 
 
San Michele di Piave
Memorial Giuseppe Polese
ITA 
 
Shanghai (a)
Shanghai China Road Race Series 1
CHN 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
PER 
 
MLI 
 
TUR 
 
COL 
 
Zwolle
Ster van Zwolle
NED 
 

04  maart


 
CAN 
 
3e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
SRI 
 
Asteasu
Aiztondo Klasika
ESP 
 
Belmopan
Belmopan Cycling Classic
BIZ 
 
Boa Vista
Circuito Boa Vista
BRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
Ichtegem (V)
Omloop van de Westhoek - Memorial Stive Vermaut
BEL 
 
GUA 
 
Knokke-Heist, Mountainbike
Knokke Beach Challenge
BEL 
 
Knokke-Heist, Mountainbike (V)
Knokke Beach Challenge
BEL 
 
2e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
USA 
 
Larciano
GP Industria & Artigianato
ITA 
 
Lillers
GP de Lillers
FRA 
 
Mazenzele, Junioren
Mazenzele - Opwijk
BEL 
 
ARG 
 
Nieuwpoort - Ichtegem
Dwars door West-Vlaanderen - Johan Museeuw Classic
BEL 
 
Póvoa de Varzim
Clássica da Primavera
POR 
 
FRA 
 
2e etappe Pemberton
Pemberton Classic
AUS 
 
Rodos
International Rhodes GP
GRE 
 
PHI 
 
MEX 
 
BEL 
 
PER 
 
MLI 
 
TUR 
 
Tralee
Lacey Cup
IRL 
 
BEL 
 
Vienne, U23
Vienne Classic Espoirs
FRA 
 
Vollezele
Ereprijs Bart Langhendries
BEL 
 
ESP 
 
1e etappe Yalta
Yalta Spring
RUS 
 
Zarzal
Clasica de Zarzal
COL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

05  maart


 
FRA 
 
PHI 
 
RSA 
 

06  maart


 
 
 
KOR 
 
FRA 
 
PHI 
 
RSA 
 

07  maart


 
FRA 
 
ITA 
 
RSA 
 
Wanzele
Wanzeel Koerse
BEL 
 

08  maart


 
CRO 
 
KOR 
 
FRA 
 
PHI 
 
ITA 
 
RSA 
 

09  maart


 
NED 
 
QTR 
 
CRO 
 
KOR 
 
MAR 
 
THA 
 
FRA 
 
PHI 
 
INA 
 
ITA 
 
RSA 
 
GRE 
 

10  maart


 
Attécoubé
GP de la Mairie d'Attécoubé
CIV 
 
Belen
GP Rutas de Belén
ARG 
 
Cust
Barry Richardson Memorial
NZL 
 
Den Haag
Ronde van Zuid-Holland
NED 
 
CRO 
 
Jeneffe, Amateurs
Jeneffe-en-Condroz
BEL 
 
Keelung
Northcoast
TPE 
 
MAR 
 
Liverpool, Criterium
Kirkby C.C. - Eddie Soens Memorial
GBR 
 
Mühlhausen-Ehingen
Schmolke Carbon Cup Trainingsrennen
GER 
 
Masnuy-Saint-Jean
GP Danny Ji Cycling Team
BEL 
 
BEL 
 
Modi`in
Hevel Modi'in Race
ISR 
 
Nokere, Junioren
Nokere Koerse
BEL 
 
FRA 
 
PHI 
 
Sabadell (b)
Trofeu Joan Escolá
ESP 
 
INA 
 
ITA 
 
USA 
 
GRE 
 
CRC 
 
Wetteren
GP Aimé Van Den Broucke
BEL 
 

11  maart


 
Alcantarilla
Trofeo Guerrita
ESP 
 
BEL 
 
FRA 
 
Caherconlish
Ras Luimni
IRL 
 
Canelones (a)
Vuelta de Canelones
URU 
 
Cape Town
Cape Argus Pick 'n Pay Tour
RSA 
 
Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
FRA 
 
Colchester (d)
Jock Wadley Memorial
GBR 
 
Dottignies
GP Mémorial Alfred Gadenne IC 1
BEL 
 
Drieslinter, Junioren (a)
GP Begrafenisondernemingen Rummens
BEL 
 
BEL 
 
KEN 
 
BRA 
 
Haringe - Poperinge
Ereprijs Elza Braem
BEL 
 
Herford (a)
Herford Frühjahrsrennen
GER 
 
BEL 
 
BEL 
 
CRO 
 
ESP 
 
Kemzeke
Omloop van het Waasland
BEL 
 
BEL 
 
MAR 
 
THA 
 
Kingston
Development Meet
JAM 
 
FJI 
 
Newry
John Haldane Memorial
GBR 
 
BEL 
 
BEL 
 
MAD 
 
FRA 
 
FRA 
 
Perwez
GP du Warichet
BEL 
 
PHI 
 
Ronde van Drenthe
Albert Achterhes Profronde van Drenthe
NED 
 
NED 
 
Rucphen
Dorpenomloop Rucphen
NED 
 
São Miguel de Rio Torto
Classica da Arrabida
POR 
 
BOL 
 
Side
GP Side
TUR 
 
INA 
 
ITA 
 
PER 
 
TPE 
 
USA 
 
GRE 
 
ROM 
 
ESP 
 
CRC 
 
CRC 
 
MEX 
 
Winthorpes Village
Pan-Am Base Circuit Race
ANT 
 
2e etappe Yalta
Yalta Spring
RUS 
 
MLT 
 

12  maart


 
ITA 
 
TPE 
 

13  maart


 
AUS 
 
ITA 
 
TPE 
 

14  maart


 
Nokere
Nokere Koerse
BEL 
 
Templeuve
GP Café Le Central
BEL 
 
TPE 
 
POR 
 
CHI 
 

15  maart


 
NZL 
 
PHI 
 
ALG 
 
TPE 
 
POR 
 
CHI 
 
3e etappe Yalta
Yalta Spring
RUS 
 

16  maart


 
NZL 
 
Handzame
Handzame Challenge IC
BEL 
 
Handzame (c)
Handzame Classic
BEL 
 
Ramot Menashe
Tour of Ramot Menashe
ISR 
 
PHI 
 
ALG 
 
1e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
USA 
 
POR 
 
CHI 
 
ARG 
 
ARG 
 

17  maart


 
Abbotsford
Bradner Long Road Race
CAN 
 
NZL 
 
Brütten
RMVZol Frühlingsrennen
SUI 
 
BEL 
 
USA 
 
USA 
 
PAN 
 
BEL 
 
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
ITA 
 
URU 
 
URU 
 
1e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NIC 
 
PAR 
 
BEL 
 
PHI 
 
JPN 
 
USA 
 
ALG 
 
2e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
USA 
 
Uithuizermeeden
Ronde van Groningen
NED 
 
POR 
 
POR 
 
CHI 
 
ARG 
 
ARG 
 
Zamora (a)
Trofeo Excmo, Ayuntamiento de Zamora
ESP 
 
Zwevezele (V)
Zwevezele Ladies Classic
BEL 
 

18  maart


 
Astillero
Gran Premio San José
ESP 
 
IND 
 
NZL 
 
Berbourg
GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur
LUX 
 
Booischot (b)
Booischot-Pijpelheide
BEL 
 
Bornem (d)
Bornem-Hingene
BEL 
 
BEL 
 
Budingen (a)
Budingen-Zoutleeuw
BEL 
 
Buxerolles
GP Ville de Buxerolles
FRA 
 
POR 
 
USA 
 
Cittiglio (V)
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
ITA 
 
PAN 
 
Curitiba
Volta Aniversario de Curitiba
BRA 
 
Damme, Junioren
Guido Reybrouck Classic
BEL 
 
Den Hout
Omloop Houtse Linies
NED 
 
Denain
GP de Denain
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
SRB 
 
Ichtegem
GP Gilbert Molle
BEL 
 
BEL 
 
Laveno Mombello - Cittiglio, Junioren (V)
Trofeo Da Moreno, Piccolo Trofeo Alfredo Binda
ITA 
 
Merelbeke
Kwenenbos
BEL 
 
Mol
Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis
BEL 
 
Montecassiano
GP San Giuseppe
ITA 
 
Muelas del Pan
Trofeo Iberdrola
ESP 
 
2e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NIC 
 
Oteiza
Circuito de Pascuas
ESP 
 
PAR 
 
BEL 
 
PHI 
 
 
 
Saint-Maurice-le-Girard
Bernaudeau Junior
FRA 
 
JPN 
 
USA 
 
USA 
 
MAS 
 
Treviso (a)
Popolarissima di Treviso
ITA 
 
Trierweiler
SWT Radsportfestival - RV Schwalbe Trier
GER 
 
3e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
USA 
 
POR 
 
CHI 
 
ARG 
 
ARG 
 
MEX 
 

19  maart


 
IRL 
 
MAS 
 
1e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
ESP 
 

20  maart


 
TUN 
 
MAS 
 
2e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
ESP 
 

21  maart


 
BEL 
 
Esplechin
GP P. Dewailly
BEL 
 
Ontur
GP Ciclista Primavera CC Onturense
ESP 
 
TUN 
 
MAS 
 
3e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
ESP 
 
COL 
 

22  maart


 
BEL 
 
PAK 
 
ITA 
 
ITA 
 
MAS 
 
4e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
TUR 
 
MLT 
 
ESP 
 
COL 
 

23  maart


 
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke / Vlaanderen
BEL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
USA 
 
ITA 
 
USA 
 
MAR 
 
INA 
 
MAS 
 
5e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
JPN 
 
ISR 
 
TUR 
 
MLT 
 
Tunis
Grand Prix International de la Pharmacie Centrale de Tunisie
TUN 
 
ESP 
 
COL 
 
URU 
 

24  maart


 
Ards
Tour of the Ards Peninsula
GBR 
 
GER 
 
NZL 
 
NZL 
 
Hlohovec
Trofeo Cinelli
CZE 
 
Kigali - Huye
Memorial Lambert Byemayire
RWA 
 
La Haie-Fouassière
Classic Loire Atlantique
FRA 
 
Landivisiau (b)
Prix Gilbert Bousquet
FRA 
 
UKR 
 
Moorslede
Slypskapelle
BEL 
 
 
 
 
 
CHI 
 
Rotterdam (s)
GP RWC Rotterdam
NED 
 
USA 
 
ITA 
 
USA 
 
MAR 
 
INA 
 
MAS 
 
6e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
JPN 
 
FRA 
 
ISR 
 
TUR 
 
MLT 
 
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
NED 
 
ESP 
 
COL 
 
URU 
 
URU 
 
4e etappe Yalta
Yalta Spring
RUS 
 
BEL 
 

25  maart


 
CAN 
 
FRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Benfeita
Classica Aldeias do Xisto
POR 
 
Bergara (a)
Subida a Gorla
ESP 
 
Boezinge, Nieuwelingen (V)
Gent-Wevelgem in Flanders Fields
BEL 
 
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
CZE 
 
Capitan Sarmiento
GP Hermanos Macchi
ARG 
 
Carlow
Des Hanlon Memorial
IRL 
 
Cholet
GP Chôlet - Pays de Loire
FRA 
 
Corridonia
Trofeo Gruppo Meccaniche Luciani
ITA 
 
SRB 
 
BEL 
 
BEL 
 
Florennes
GP Scieur-Lambot
BEL 
 
BEL 
 
Gent - Ieper
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Gent - Wevelgem, Junioren
La Route des Géants
BEL 
 
BEL 
 
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
FRA 
 
Hong Kong (l)
Hong Kong Road Race 4
HKG 
 
NED 
 
Hvidovre
Inledningslob
DEN 
 
Kempton Park (a)
Emperors Palace Classic
RSA 
 
La Ligua
Aniversario Club Ciclista La Ligua
CHI 
 
Leonding
Internationales Eröffnungsrennen
AUT 
 
Les Genevez
GP Courtine
SUI 
 
Meer
Meer-Hoogstraten
BEL 
 
UKR 
 
Merken
Rund um Merken
GER 
 
Monaco (c)
Criterium de Monaco
MCO 
 
Mumbai
Mumbai-Pune
IND 
 
BOT 
 
BOT 
 
BOT 
 
BOT 
 
BOT 
 
 
 
 
 
Orizabita
Clásica Orizabita
MEX 
 
CHI 
 
DEN 
 
USA 
 
Santiago
Batalla 30 de Marzo
DOM 
 
ITA 
 
Singapore, Criterium
Share the Road Criterium
SIN 
 
BEL 
 
SLO 
 
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
ITA 
 
BEL 
 
USA 
 
USA 
 
MAR 
 
Tenterden
Wally Gimber Trophy
GBR 
 
Tihany
Félsziget Kupa
HUN 
 
INA 
 
MAS 
 
7e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
JPN 
 
FRA 
 
TUR 
 
MLT 
 
Valencia
Clasico Ciudad de Valencia, Clasico Indeval
VEN 
 
ESP 
 
COL 
 
URU 
 
MEX 
 
Werken, Nieuwelingen
Tweedaagse van de Calvebeek
BEL 
 
BEL 
 
5e etappe Yalta
Yalta Spring
RUS 
 

26  maart


 
URU 
 
URU 
 

27  maart


 
URU 
 
1e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
URU 
 

28  maart


 
URU 
 
1e etappe Daetongryeonggi Gapyeong Stage Race
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
KOR 
 
BEL 
 
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
BEL 
 
2e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
URU 
 

29  maart


 
URU 
 
Bellegem
Witte Donderdagprijs
BEL 
 
2e etappe Daetongryeonggi Gapyeong Stage Race
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
KOR 
 
Durango
Memorial Aitor Bugallo
ESP 
 
VIE 
 
ARG 
 
ARG 
 
3e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
TUR 
 
MTQ 
 
URU 
 

30  maart


 
URU 
 
Abbotsford
Atomic Long Race
CAN 
 
3e etappe Daetongryeonggi Gapyeong Stage Race
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
KOR 
 
VIE 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ARG 
 
CHI 
 
CHI 
 
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
IRL 
 
NZL 
 
4e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
TUR 
 
CHI 
 
MTQ 
 
Vitré
Route Adélie de Vitré
FRA 
 
URU 
 
URU 
 

31  maart


 
DEN 
 
URU 
 
Abu Dhabi
Yas Island Race
UAE 
 
SUI 
 
Amay
GP Claudy Sohet
BEL 
 
Bamako (d)
GP Sotelma - Malitel
MLI 
 
Bratislava
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
SVK 
 
Castel d'Ario
Memorial Vincenzo Mantovani
ITA 
 
Città di Castello
Trofeo Alta Valle Del Tevere
ITA 
 
BEL 
 
Estella (c)
GP Miguel Indurain
ESP 
 
IRL 
 
NED 
 
VIE 
 
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
GER 
 
Indianapolis
Marian Midwest Cycling Classic
USA 
 
BEL 
 
ARG 
 
CHI 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
PAR 
 
ARG 
 
BEL 
 
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
IRL 
 
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
BIZ 
 
Szekszàrd
Péter Sajó Memorial
HUN 
 
Torhout (f)
Torhout-Wijnendale
BEL 
 
NZL 
 
NZL 
 
5e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
GBR 
 
MTQ 
 
URU