Alle wedstrijden

Toon:


01  maart


 
 
 
 
 
Gooik
GP Maurice Van Snick
BEL 
 
GAB 
 
Le Samyn
Memorial José Samyn
BEL 
 
Le Samyn (V)
Le Samyn des Dames
BEL 
 
URU 
 
 
 
MAS 
 
Umag Komunela
Trofej Umag
CRO 
 
4e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 

02  maart


 
 
 
GAB 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
PHI 
 
URU 
 
URU 
 
5e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 

03  maart


 
QTR 
 
QTR 
 
Córdoba, Mountainbike
Andalucia Bike Race
ESP 
 
Córdoba, Mountainbike (V)
Jaén - Córdoba, Andalucía Bike Race
ESP 
 
GAB 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
PHI 
 
URU 
 
INA 
 
ISR 
 
ISR 
 
6e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 

04  maart


 
2e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
SRI 
 
GP Esco
Doble Crespo
ARG 
 
BEL 
 
Hindelbank
Frühlingsrennen
SUI 
 
GAB 
 
1e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
USA 
 
Liverpool, Criterium
Eddie Soens Memorial
GBR 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
MAR 
 
1e etappe Pemberton
Pemberton Classic
AUS 
 
Porec
Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1
CRO 
 
Renwick (a)
Graperide
NZL 
 
PHI 
 
URU 
 
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
ITA 
 
ITA 
 
PER 
 
INA 
 
ISR 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
Victoria, Mountainbike, Junioren
Bear Mountain Canada Cup
CAN 
 
CAN 
 
7e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 

05  maart


 
Agios Tychon, Mountainbike
Amathous-Agios Tychon, Cyprus Sunshine Cup
CYP 
 
Agios Tychon, Mountainbike (V)
Amathous-Agios Tychon, Cyprus Sunshine Cup
CYP 
 
CYP 
 
3e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
SRI 
 
BRA 
 
BRA 
 
Araxá, Mountainbike, Junioren
CIMTB - Copa Internacional MTB
BRA 
 
Araxá, Mountainbike, Junioren (V)
CIMTB - Copa Internacional MTB
BRA 
 
Asteasu
Aiztondo Klasika
ESP 
 
Barcelona, Downhill
BUFF Down Urban Barcelona
ESP 
 
Barcelona, Downhill (V)
BUFF Down Urban Barcelona
ESP 
 
JAM 
 
BEL 
 
Campo Grande
GP Mega 94
BRA 
 
GUY 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
Ciudad del Este
CC Aguila Blanca
PAR 
 
De Klijte, Junioren
De Klijte-Heuvelland
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Ichtegem
Omloop van de Westhoek-Mem. Steve Vermaut IC 2
BEL 
 
BEL 
 
Knokke-Heist, Mountainbike
Knokke Beach Challenge
BEL 
 
Knokke-Heist, Mountainbike (V)
Knokke Beach Challenge
BEL 
 
GAB 
 
2e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
USA 
 
Larciano
GP Industria & Artigianato
ITA 
 
Lillers
GP de Lillers
FRA 
 
Mazenzele, Junioren
Mazenzele - Opwijk
BEL 
 
Naast
GP Lesek
BEL 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
Neerlinter
Neerlinter-Heide - Linter
BEL 
 
Nieuwpoort - Ichtegem
Dwars door West-Vlaanderen - Johan Museeuw Classic
BEL 
 
MAR 
 
FRA 
 
2e etappe Pemberton
Pemberton Classic
AUS 
 
Rodos
International Rhodes GP
GRE 
 
URU 
 
POR 
 
POR 
 
São Miguel de Rio Torto
Classica da Arrabida
POR 
 
PUR 
 
PUR 
 
PUR 
 
PUR 
 
Schijndel
Omloop van Schijndel
NED 
 
1e etappe Sochi (b)
Sochi Spring Races
RUS 
 
Tavira, Mountainbike
Algarve Bike Challenge
POR 
 
Tavira, Mountainbike (V)
Algarve Bike Challenge
POR 
 
PER 
 
INA 
 
Victoria, Mountainbike
Bear Mountain Canada Cup
CAN 
 
Victoria, Mountainbike (V)
Bear Mountain Canada Cup
CAN 
 
Vienne, U23
Vienne Classic Espoirs
FRA 
 
Vollezele, Elite/U23
Ereprijs Bart Langhendries
BEL 
 
ESP 
 
8e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 
Windhoek (f)
Copper Kettle
NAM 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

06  maart


 
FRA 
 
 
 
RSA 
 

07  maart


 
FRA 
 
 
 
RSA 
 

08  maart


 
FRA 
 
Port Louis (b)
Circuit de Champs de Mars
MRI 
 
ESP 
 
ITA 
 
 
 
RSA 
 
Wanzele
Wanzeel Koerse
BEL 
 

09  maart


 
Proloog Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
CRO 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FRA 
 
ESP 
 
ITA 
 
 
 
RSA 
 

10  maart


 
CRO 
 
THA 
 
SUI 
 
 
 
 
 
 
 
FRA 
 
ESP 
 
ITA 
 
 
 
RSA 
 
USA 
 
GRE 
 

11  maart


 
Abbotsford (c)
Bradner Long Road Race
CAN 
 
Alkmaar, Keirin
International Baan Sprint Keirin Toernooi
NED 
 
Alkmaar, Keirin (V)
International Baan Sprint Keirin Toernooi
NED 
 
Alkmaar, Sprint
International Baan Sprint Keirin Toernooi
NED 
 
Alkmaar, Sprint (V)
International Baan Sprint Keirin Toernooi
NED 
 
Banyoles, Mountainbike
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Banyoles, Mountainbike (V)
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Banyoles, Mountainbike, Junioren
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Banyoles, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Boa Vista
Circuito Boa Vista
BRA 
 
NED 
 
Den Haag
Ronde van Zuid-Holland / Witte Kruis Classic
NED 
 
Grandglise
GP Lucien Cambier
BEL 
 
CRO 
 
Jeneffe
Jeneffe-en-Condroz
BEL 
 
Keelung
Northcoast
TPE 
 
BEL 
 
BEL 
 
Mühlhausen-Ehingen
Schmolke Carbon Cup Trainingsrennen
GER 
 
POR 
 
POR 
 
BEL 
 
ISR 
 
ISR 
 
Nokere, Junioren
Nokere Koerse
BEL 
 
Oakridge, Downhill
Windrock ProGRT
USA 
 
USA 
 
 
 
 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
Ronde van Drenthe
Albert Achterhes Profronde van Drenthe
NED 
 
ESP 
 
BEL 
 
BEL 
 
MAR 
 
ITA 
 
 
 
CMR 
 
USA 
 
GRE 
 
BEL 
 
Wetteren
GP Aimé Van Den Broucke
BEL 
 
CHN 
 

12  maart


 
Alcantarilla
Trofeo Guerrita
ESP 
 
Battice
GP de Biomont
BEL 
 
Belmopan
Belmopan Cycling Classic
BIZ 
 
Benfeita
Classica Aldeias do Xisto
POR 
 
Berbourg
GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur
LUX 
 
BEL 
 
FRA 
 
Caherconlish
Ras Luimni
IRL 
 
BEL 
 
GUY 
 
Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
FRA 
 
PAN 
 
Colchester (d)
Jock Wadley Memorial
GBR 
 
NED 
 
BEL 
 
SRB 
 
BEL 
 
CRC 
 
CRC 
 
CRC 
 
CRC 
 
Herford (a)
Herford Frühjahrsrennen
GER 
 
Heule, Junioren (V)
GP Tineke Van Heule
BEL 
 
Heule, Nieuwelingen (V)
GP Tineke Van Heule
BEL 
 
CRO 
 
ESP 
 
Kemzeke
Omloop van het Waasland
BEL 
 
THA 
 
Kingston
Harold Blisset Memorial Race
JAM 
 
Kortemark, Nieuwelingen
Kortemark-Edewalle
BEL 
 
POR 
 
POR 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
4e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NIC 
 
BEL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
Rucphen
Dorpenomloop Rucphen
NED 
 
Santiago, Mountainbike
Copa Lippi Cannondale Santiago
CHI 
 
Santiago, Mountainbike (V)
Copa Lippi Cannondale Santiago
CHI 
 
Santiago, Mountainbike, Junioren
Copa Lippi Cannondale Santiago
CHI 
 
Santiago, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Lippi Cannondale Santiago
CHI 
 
BEL 
 
2e etappe Sochi (b)
Sochi Spring Races
RUS 
 
BEL 
 
MAR 
 
ITA 
 
Tokyo, Criterium
Meiji Jingu Outer Gardens Satoru Hiroshi
JPN 
 
PER 
 
CMR 
 
USA 
 
GRE 
 
ESP 
 
CHI 
 
MLT 
 
CHN 
 

13  maart


 
ITA 
 
CMR 
 

14  maart


 
AUS 
 
ITA 
 
CMR 
 

15  maart


 
 
 
HUN 
 
NZL 
 
NZL 
 
Nokere
Nokere Koerse
BEL 
 
MRI 
 
Templeuve
GP Café Le Central
BEL 
 
CMR 
 

16  maart


 
NZL 
 
AUS 
 
AUS 
 
 
 
CMR 
 

17  maart


 
NZL 
 
Gent, Keirin (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
Gent, Omnium
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
Gent, Ploegkoers
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
Gent, Puntenkoers
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
Handzame
Handzame Challenge IC
BEL 
 
Handzame (c)
Handzame Classic
BEL 
 
TUR 
 
BOL 
 
BOL 
 
BOL 
 
ESP 
 
ESP 
 
Tihany
Félsziget Kupa
HUN 
 
 
 
1e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
USA 
 
CRC 
 

18  maart


 
Aguasay
Clásico San José de Aguasay
VEN 
 
 
 
Ballymena (b)
Wallace Caldwell Memorial
GBR 
 
NZL 
 
Belen
GP Rutas de Belén
ARG 
 
SUI 
 
BEL 
 
1e etappe Damme, Nieuwelingen
Memorial Dirk Bisschop
BEL 
 
Gent, Omnium (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
Gent, Ploegkoers (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
Gent, Puntenkoers (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
Gent, Scratch (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
Gent, Scratch, U23
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
Gent, Sprint (V)
BELGIAN INTERNATIONAL TRACK MEETING
BEL 
 
CIV 
 
KEN 
 
BEL 
 
GUA 
 
BEL 
 
La Haie-Fouassière
Classic Loire Atlantique
FRA 
 
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
ITA 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
HKG 
 
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NED 
 
POR 
 
POR 
 
BEL 
 
 
 
CMR 
 
2e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
USA 
 
Uithuizermeeden
Ronde van Groningen
NED 
 
JPN 
 
CRC 
 
Zamora (a)
Trofeo Excmo, Ayuntamiento de Zamora
ESP 
 
Zwevezele (V)
Zeswege Ladies Classic
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

19  maart


 
MAD 
 
 
 
Aracaju
Prova TV Atalai - Cidade Aracaju
BRA 
 
Astillero
Gran Premio San José
ESP 
 
Bünde
Rund in Bünde
GER 
 
NZL 
 
Booischot (b)
Booischot-Pijpelheide
BEL 
 
Bornem (d)
Bornem-Hingene
BEL 
 
BEL 
 
Budingen (a)
Budingen-Zoutleeuw
BEL 
 
Buxerolles
GP Ville de Buxerolles
FRA 
 
Carlow
Des Hanlon Memorial
IRL 
 
Cittiglio (V)
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
ITA 
 
Curico, Mountainbike
Copa Chile Internacional - Kilometrocero
CHI 
 
Curico, Mountainbike (V)
Copa Chile Internacional - Kilometrocero
CHI 
 
Damme, Junioren
Guido Reybrouck Classic
BEL 
 
2e etappe Damme, Nieuwelingen
Memorial Dirk Bisschop
BEL 
 
Den Hout
Omloop Houtse Linies
NED 
 
SRB 
 
Hong Kong (g)
Hong Kong Road Race 6
HKG 
 
Ichtegem
GP Gilbert Molle
BEL 
 
GUA 
 
Johannesburg
WACT Ride
RSA 
 
BEL 
 
BEL 
 
La Ligua
Aniversario Club Ciclista La Ligua
CHI 
 
Laveno Mombello - Cittiglio, Junioren (V)
Trofeo Da Moreno, Piccolo Trofeo Alfredo Binda
ITA 
 
Lomas de Zamora
Lomas de Zamora circuito
ARG 
 
Merelbeke
Kwenenbos
BEL 
 
Mol
Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Montecassiano
GP San Giuseppe
ITA 
 
TUR 
 
Muelas del Pan
Trofeo Iberdrola
ESP 
 
NZL 
 
NZL 
 
BOL 
 
AUS 
 
AUS 
 
BOL 
 
BOL 
 
AUS 
 
Oaxaca (a)
Clásica Benito Juárez
MEX 
 
Oteiza
Circuito de Pascuas
ESP 
 
Ouagadougou
GP Quotidien Aujourd'hui
BUR 
 
Póvoa de Varzim
Clássica da Primavera
POR 
 
Perwez
GP du Warichet
BEL 
 
BEL 
 
Progreso (a)
La Teja circuito CC Progreso
URU 
 
BEL 
 
Saint-Maurice-le-Girard
Bernaudeau Junior
FRA 
 
BEL 
 
Tenterden
Wally Gimber Trophy
GBR 
 
 
 
CMR 
 
Treviso (a)
Popolarissima di Treviso
ITA 
 
3e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
USA 
 
BEL 
 
JPN 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
CRC 
 
RUS 
 

20  maart


 
 
 
 
 
 
 
 
 
1e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
ESP 
 

21  maart


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ontur
GP Ciclista Primavera CC Onturense
ESP 
 
 
 
2e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
ESP 
 

22  maart


 
 
 
 
 
 
 
 
 
1e etappe Daetongryeonggi Gapyeong Stage Race
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
KOR 
 
BEL 
 
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
BEL 
 
 
 
3e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
Tournai
GP Pierre Dewailly Froidmont
BEL 
 
ESP 
 

23  maart


 
 
 
COL 
 
2e etappe Daetongryeonggi Gapyeong Stage Race
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
KOR 
 
PAK 
 
ALB 
 
ITA 
 
ITA 
 
 
 
4e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
ALG 
 
ESP 
 

24  maart


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
COL 
 
3e etappe Daetongryeonggi Gapyeong Stage Race
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
KOR 
 
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke / Vlaanderen
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
ISR 
 
ISR 
 
GRE 
 
USA 
 
San Juan
GP Clausura de San Juan
ARG 
 
ITA 
 
 
 
5e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
ALG 
 
ESP 
 
CYP 
 

25  maart


 
BEL 
 
Ards
Tour of the Ards Peninsula
GBR 
 
Bamako (d)
GP Sotelma - Malitel
MLI 
 
Bruinisse
Wielerronde van Bruinisse
NED 
 
NZL 
 
COL 
 
BEL 
 
Hlohovec
Trofeo Cinelli
CZE 
 
Landivisiau (b)
Prix Gilbert Bousquet
FRA 
 
Lejre
Inledningsløb RCR
DEN 
 
POR 
 
POR 
 
FRA 
 
AUS 
 
UKR 
 
Modi`in
Hevel Modi'in Race
ISR 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Moorslede
Slypskapelle
BEL 
 
Putte (a)
Putte-Beerzel
BEL 
 
BEL 
 
Rotterdam (s)
GP RWC Rotterdam
NED 
 
GRE 
 
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
FRA 
 
USA 
 
ITA 
 
6e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
NED 
 
ESP 
 
CYP 
 
Werken, Junioren
Tweedaagse van de Calvebeek
BEL 
 
CHN 
 

26  maart


 
MEX 
 
Aichach
Aichacher- Frühjahrsstraßenpreis z. Gedenken an Manuel Waldvogel
GER 
 
CAN 
 
FRA 
 
Barcelona, Mountainbike
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Barcelona, Mountainbike (V)
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Barcelona, Mountainbike, Junioren
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Barcelona, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Catalana Internacional
ESP 
 
Bergara (a)
Subida a Gorla
ESP 
 
ANT 
 
Canelones (a)
Vuelta de Canelones
URU 
 
Cascavelle
Circuit de Médine
MRI 
 
CRC 
 
Corridonia
Trofeo Gruppo Meccaniche Luciani
ITA 
 
SRB 
 
SRB 
 
Florennes
GP Scieur-Lambot
BEL 
 
Gent - Ieper
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Gent - Wevelgem, Junioren
La Route des Géants
BEL 
 
BEL 
 
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
FRA 
 
NED 
 
Langenlois, Mountainbike
Langenlois/Zöbing, Kamptal-Klassik
AUT 
 
Langenlois, Mountainbike (V)
Langenlois/Zöbing - Kamptal Klassik
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
Leonding
Internationales Eröffnungsrennen
AUT 
 
Les Genevez
GP Courtine
SUI 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
Meer
Meer-Hoogstraten
BEL 
 
UKR 
 
Monaco (c)
Criterium de Monaco
MCO 
 
ARG 
 
ARG 
 
BRU 
 
USA 
 
ITA 
 
BEL 
 
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
ITA 
 
7e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
FRA 
 
TPE 
 
Valencia
Clasico Ciudad de Valencia, Clasico Indeval
VEN 
 
Villanueva de Castellón
Memorial Pascual Momparler
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
BOL 
 
CYP 
 
RUS 
 
COL 
 
COL 
 
CHN 
 

27  maart


 
 
 
TPE 
 

28  maart


 
BEL 
 
BRU 
 
BRU 
 
 
 
TPE 
 

29  maart


 
 
 
 
 
 
 
BEL 
 
Gooik (V) (b)
Pajot Hills Classic
BEL 
 
 
 
TPE 
 
COL 
 

30  maart


 
BEL 
 
BEL 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
 
 
TPE 
 
COL 
 
ARG 
 

31  maart


 
 
 
 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
BEL 
 
TRD 
 
POL 
 
JPN 
 
Vitré
Route Adélie de Vitré
FRA 
 
COL 
 
ARG