Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender februari 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 februari
Al Ain
NE
Wedstrijd
UAE
Challenge Mallorca II
1.1
Wedstrijd
ESP
3e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Reykjavík
RIG - Brekkusprettur Hills
NE
Wedstrijd
ISL
1e etappe Tour de San Carlos
NE
Individuele tijdrit
URU
5e etappe Vuelta a San Juan
2.1
Etappe
ARG
02 februari
Bet Guvrin
NE
Wedstrijd
ISR
Boucles de l´Essor - Essor Basque
NE
Wedstrijd
FRA
Challenge Mallorca III
1.1
Wedstrijd
ESP
4e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
2e etappe K.A.P. Sezon Açılış Kupası
Turkey Season Opener
NE
Criterium
TUR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Qatar
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
QTR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
1e etappe Tour de Grand Bahama
NE
Individuele tijdrit
BAH
2e etappe Tour de Grand Bahama
NE
Criterium
BAH
2e etappe Tour de San Carlos
NE
Etappe
URU
6e etappe Vuelta a San Juan
2.1
Etappe
ARG
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
CM
Wereldkampioenschap
03 februari
Bescanó
Campionat Social Sport Ter
NE
Wedstrijd
ESP
Challenge Mallorca IV
1.1
Wedstrijd
ESP
1e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
Dominica Season Opener
NE
Wedstrijd
5e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
2.1
Etappe
AUS
Khandala - Khed
NE
Wedstrijd
IND
Kingstown
St. Vincent and the Grenadines Road Race
NE
Wedstrijd
VIN
La Florida
Vuelta a la Florida
NE
Wedstrijd
ARG
Marseille
GP d'Ouverture, La Marseillaise
1.1
Wedstrijd
FRA
Monterrey
NE
Derny
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Oss
Oss Winter
NE
Wedstrijd
NED
Paarl
Bouckaert-Soenen Summer League
NE
Wedstrijd
RSA
Paramaribo
Opening wielerseizoen Suriname
NE
Wedstrijd
SUR
Safi, Criterium
NE
Criterium
MLT
3e etappe Tour de Grand Bahama
NE
Etappe
BAH
3e etappe Tour de San Carlos
NE
Etappe
URU
7e etappe Vuelta a San Juan
2.1
Etappe
ARG
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
04 februari
2e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
1e etappe Tour de l'Espoir
2.Ncup
Etappe
CMR
05 februari
3e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
2e etappe Tour de l'Espoir
2.Ncup
Etappe
CMR
06 februari
Canberra (b)
Canberra Cycling Club CC
NE
Wedstrijd
AUS
1e etappe Copa Fabio di Celmo
NE
Etappe
CUB
4e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
Maldegem, Cyclocross
Parkcross
C2
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross (V)
Parkcross
C2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de l'Espoir
2.Ncup
Etappe
CMR
1e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.1
Etappe
ESP
07 februari
2e etappe Copa Fabio di Celmo
NE
Etappe
CUB
5e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
1e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Melbourne, Zesdaagse
C1
Zesdaagse
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
1e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
2e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.1
Etappe
ESP
08 februari
3e etappe Copa Fabio di Celmo
NE
Klimwedstrijd
CUB
6e etappe deel b Doble Bragado
NE
Individuele tijdrit
ARG
6e etappe deel a Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
2e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Featherston
Ocean Beach Challenge
NE
Wedstrijd
NZL
Funchal
NE
Wedstrijd
POR
1e etappe King's Cup 2
NE
Etappe
THA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Riad
Riyadh Cycling Club February Race
NE
Wedstrijd
KSA
1e etappe Ronda Pilipinas
2.2
Etappe
PHI
4e etappe Tour de l'Espoir
2.Ncup
Etappe
CMR
2e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.1
Etappe
ESP
09 februari
Ackerman
Rockcrusher Challenge
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Copa Fabio di Celmo
NE
Etappe
CUB
7e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
3e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Gazipasa
1.2
Wedstrijd
TUR
Gazipasa (V)
1.2
Wedstrijd
TUR
Lille, Cyclocross
Krawatencross
C1
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross (V)
Krawatencross
C1
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Junioren
Krawatencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, U23
Krawatencross
CU
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
2e etappe Ronda Pilipinas
2.2
Etappe
PHI
Saint-Jean-Pied-de-Port
Essor Basque-Ronde du Pays Basque
NE
Wedstrijd
FRA
5e etappe Tour de l'Espoir
2.Ncup
Etappe
CMR
3e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
1e etappe Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin
NE
Etappe
ESP
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.1
Etappe
ESP
10 februari
Alanya
GP Alanya
1.2
Wedstrijd
TUR
Alanya (V)
GP Alanya
1.2
Wedstrijd
TUR
Conchan
Gran Rodada Ciclista Victor Castro Martinez
NE
Wedstrijd
PER
5e etappe Copa Fabio di Celmo
NE
Etappe
CUB
8e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
4e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Individuele tijdrit
FRA
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
C1
Superprestige
BEL
Hoogstraten, Cyclocross (V)
Vlaamse Aardbeiencross
C1
Superprestige
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Aardbeiencross
CJ
Superprestige
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Aardbeiencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Aardbeiencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Vlaamse Aardbeiencross
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe King's Cup 2
NE
Etappe
THA
Manacor (a)
Trofeu Ciutat de Manacor
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
New Amsterdam
Mashrami R & R 40 Miler
NE
Wedstrijd
GUY
Oss
Oss Winter
NE
Wedstrijd
NED
Ouagadougou
Grand Prix 14 - El Hadj Boubacar Tiemtoré
NE
Wedstrijd
BUR
Páfos
Evagoria Road Race
NE
Wedstrijd
CYP
Port Louis (b)
Circuit de Champs de Mars
NE
Wedstrijd
MRI
Prémio de Abertura
Troféu RDP - Algarve
NE
Wedstrijd
POR
3e etappe Ronda Pilipinas
2.2
Etappe
PHI
Santo Domingo
Clasico de la Amistad
NE
Wedstrijd
DOM
Southwick
Perfs Pedal Race - Portsmouth Classic
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
2e etappe Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin
NE
Etappe
ESP
Valls
Cursa Social Memorial Xavier Tondo
NE
Wedstrijd
ESP
Valsad
Valsad Cyclothon
NE
Wedstrijd
IND
5e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.1
Etappe
ESP
Volta a la Comunitat Valenciana (V)
1.2
Wedstrijd
ESP
4e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
Vuelta del Este Mendoza
NE
Wedstrijd
ARG
Windhoek (d)
Nedbank Cycle Classic
NE
Wedstrijd
NAM
11 februari
4e etappe Ronda Pilipinas
2.2
Etappe
PHI
Yaoundé
Fête de la Jeunesse Kermesse
NE
Wedstrijd
CMR
12 februari
5e etappe Ronda Pilipinas
2.2
Etappe
PHI
1e etappe Tour Colombia
NE
Ploegentijdrit
COL
13 februari
Monash, Criterium
NE
Criterium
AUS
2e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
14 februari
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
3e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
Proloog Tour International La Provence
2.1
Proloog
FRA
15 februari
1e etappe Ascensión a los Nevados de Chillán
NE
Etappe
CHI
OCA Race
NE
Wedstrijd
OMA
4e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
1e etappe Tour International La Provence
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.1
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
16 februari
1e etappe 10 to 4 Race, Mountainbike
NE
Etappe
KEN
1e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
NE
Etappe
ESP
2e etappe Ascensión a los Nevados de Chillán
NE
Etappe
CHI
Bamako (c)
Critérium de la Paix
NE
Criterium
MLI
Changnyeong
NE
Wedstrijd
KOR
1e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
1e etappe GP Marsad
NE
Etappe
ANG
Melbourne - Warrnambool
NE
Wedstrijd
AUS
Middelkerke, Cyclocross
Noordzeecross
C1
Superprestige
BEL
Middelkerke, Cyclocross (V)
Noordzeecross
C1
Superprestige
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Junioren
Noordzeecross
CJ
Superprestige
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen
Noordzeecross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Noordzeecross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Noordzeecross
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe OCK de Khouribga
NE
Etappe
MAR
Ovidiopol
SCL Winter Race
NE
Wedstrijd
UKR
Sleen
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Sumatanga Road Race Series
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
2e etappe Tour International La Provence
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
2e etappe Valentine's Day Classic
NE
Etappe
BIZ
1e etappe Valentine's Day Classic
NE
Etappe
BIZ
2e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Etappe
USA
Proloog Vuelta a Mendoza
NE
Proloog
ARG
2e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
2.1
Etappe
ESP
2e etappe deel a Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
2e etappe deel b Vuelta al Chaná
NE
Individuele tijdrit
URU
17 februari
2e etappe 10 to 4 Race, Mountainbike
NE
Etappe
KEN
2e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
NE
Etappe
ESP
Almería
Clásica de Almería
1.HC
Wedstrijd
ESP
Apertura Estado de Aragua
NE
Wedstrijd
VEN
3e etappe Ascensión a los Nevados de Chillán
NE
Klimwedstrijd
CHI
Ben Badis
NE
Wedstrijd
ALG
Boksburg
Liberty Ride for Sight
NE
Wedstrijd
RSA
Caracas
Bici Rock
NE
Klimwedstrijd
VEN
2e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
Copa Jaguarete
NE
Wedstrijd
PAR
GP Israel de Freitas
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe GP Marsad
NE
Etappe
ANG
Hechtel, Cyclocross, Cat. B
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Junioren
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Agter de Berg Cyclocross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Agter de Berg Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Hulst, Cyclocross
Vestingcross
C2
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross (V)
Vestingcross
C2
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross, Junioren
Vestingcross
CJ
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross, Nieuwelingen
Vestingcross
NE
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Vestingcross
NE
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross, U23
Vestingcross
CU
Wedstrijd
NED
Laigueglia
Trofeo Laigueglia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Nadur (a)
Greens Cycling Club
NE
Criterium
MLT
2e etappe OCK de Khouribga
NE
Etappe
MAR
Port Louis
GP Terra
NE
Wedstrijd
MRI
Quilpué
Circuito Villa Olimpica
NE
Wedstrijd
CHI
San Miguel
Fiestas Cantonizacion de San Miguel de Urcuqui
NE
Wedstrijd
ECU
6e etappe Tour Colombia
2.1
Etappe
COL
3e etappe Tour International La Provence
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
3e etappe Valentine's Day Classic
NE
Etappe
BIZ
4e etappe Valentine's Day Classic
NE
Etappe
BIZ
3e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Criterium
USA
5e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
3e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
18 februari
3e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
2e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
19 februari
3e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
3e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
20 februari
5e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
1e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
Waregem, Cyclocross (a)
Cyclocrossmasters
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross (V)
Cyclocrossmasters
NE
Wedstrijd
BEL
21 februari
4e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
1e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
1e etappe Tour of Antalya
2.2
Etappe
TUR
6e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
2e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Individuele tijdrit
ARG
22 februari
Al Shahaniyah
Al Dosari Zoo
NE
Wedstrijd
QTR
1e etappe Cómbita
Circuito de Combita
NE
Individuele tijdrit
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
2e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
1e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Antalya
2.2
Etappe
TUR
3e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Individuele tijdrit
POR
3e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Individuele tijdrit
ESP
6e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
23 februari
Azerbaijan Season Opener
NE
Wedstrijd
AZE
2e etappe Cómbita
Circuito de Combita
NE
Etappe
COL
5e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
Coppa San Geo
NE
Wedstrijd
ITA
Firenze - Empoli
NE
Wedstrijd
ITA
Leuven, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Makaha, Chrono
NE
Individuele tijdrit
USA
Modi`in
Hevel Modi'in Race
NE
Wedstrijd
ISR
Muldersdrif
Berge en Dale Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Puyricard
GP du Pays d'Aix
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Salé
GP ASSC
NE
Etappe
MAR
3e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Spicewood
Bend WE
NE
Etappe
USA
3e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
2e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Antalya
2.2
Etappe
TUR
4e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
Zwolle
Ster van Zwolle
NE
Wedstrijd
NED
24 februari
Almacenes Roes
NE
Wedstrijd
CRC
Bottelare
Clubkampioenschap
NE
Wedstrijd
BEL
Cala Millor (a)
Un Hivern a Mallorca
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
6e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
Clubkampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Wedstrijd
BEL
Clubkampioenschap, Op de weg, Junioren, België
NE
Wedstrijd
BEL
Clubkampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Clubkampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Wedstrijd
BEL
Clubkampioenschap, Op de weg, U23, België
NE
Wedstrijd
BEL
Deerlijk (a)
Deerlijk Club
NE
Wedstrijd
BEL
Don Stoute and Percival Niles Memorial
NE
Wedstrijd
BAR
Fucecchio (a)
La Torre
NE
Wedstrijd
ITA
Guadiana
Circuito Guadiana, Don Benito
NE
Wedstrijd
ESP
Hatherleigh
Primavera Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Izola
GP Izola - Buta Plin - GP Slovenian Istria
1.2
Wedstrijd
SLO
Kanye
Kgosi Malope Challenge
NE
Wedstrijd
BOT
Nardi
GP de Nardi
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië
NE
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap
URU
North Little Rock
Cross Winds Classic
NE
Wedstrijd
USA
Oostmalle, Cyclocross
Internationale Sluitingsprijs
C1
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross (V)
Internationale Sluitingsprijs
C1
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Junioren
Internationale Sluitingsprijs
CJ
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen
Internationale Sluitingsprijs 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Internationale Sluitingsprijs 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Internationale Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, U23
Internationale Sluitingsprijs
CU
Wedstrijd
BEL
Port Elizabeth
VW Herald
NE
Wedstrijd
RSA
2e etappe Salé
GP ASSC
NE
Etappe
MAR
Sawani
Sawani Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
FJI
4e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.2
Etappe
ESP
Sorocaba
GP Sesc Verão
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Spicewood
Bend WE
NE
Etappe
USA
Tarouba - Foreshore
Brian Lara Stadium - Foreshore
NE
Wedstrijd
TRD
4e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
1e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
1e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
3e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Antalya
2.2
Etappe
TUR
1e etappe UAE Tour
NE
Ploegentijdrit
UAE
5e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
25 februari
2e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
2e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
1e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
26 februari
3e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
3e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
2e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
27 februari
Emelgem
Izegem-Emelgem Club
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Premier League Iran III
NE
Etappe
IRI
4e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
4e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
3e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
1e etappe deel a Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Etappe
GUA
1e etappe deel b Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Klimtijdrit
GUA
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
28 februari
2e etappe Premier League Iran III
NE
Individuele tijdrit
IRI
5e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
5e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
4e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
2e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Etappe
GUA
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!