Alle wedstrijden

Toon:


01  februari


 
FRA 
 
AUS 
 
BRA 
 
CMR 
 
ESP 
 

02  februari


 
QTR 
 
FRA 
 
AUS 
 
COL 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
ISR 
 
BRA 
 
TUR 
 
ESP 
 

03  februari


 
URU 
 
Darfield
Main Divide Cycle Race
NZL 
 
ARG 
 
FRA 
 
KEN 
 
AUS 
 
MLT 
 
BRA 
 
BAH 
 
BAH 
 
CMR 
 
TUR 
 
ESP 
 
 
 
 
 
 
 

04  februari


 
Cala Millor (a)
Un Hivern a Mallorca
ESP 
 
URU 
 
VEN 
 
ARG 
 
FRA 
 
Gaborone
Wharic Challenge
BOT 
 
AUS 
 
Macapá (c)
Corrida Cidade Macapá
BRA 
 
COL 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
Oss
Oss Winter
NED 
 
Paarl
Bouckaert-Soenen Summer League
RSA 
 
Prémio de Abertura
Troféu RDP - Algarve
POR 
 
BRA 
 
BAH 
 
CMR 
 
TUR 
 
ESP 
 
ESP 
 
 
 
 
 

05  februari


 
ARG 
 

06  februari


 
ARG 
 
UAE 
 
RSA 
 
COL 
 

07  februari


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Canberra (b)
Canberra Cycling Club CC
AUS 
 
ARG 
 
UAE 
 
BEL 
 
BEL 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
COL 
 

08  februari


 
 
 
 
 
 
 
ARG 
 
ARG 
 
UAE 
 
FRA 
 
GUA 
 
COL 
 

09  februari


 
KEN 
 
 
 
 
 
ARG 
 
UAE 
 
 
 
 
 
THA 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
CYP 
 
FRA 
 
GUA 
 
BIZ 
 
COL 
 

10  februari


 
KEN 
 
Ahmedabad
Arvind Sabarmati Cyclothon Ahmedabad
IND 
 
 
 
 
 
FRA 
 
ARG 
 
ARG 
 
UAE 
 
Lille, Cyclocross
Krawatencross
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
ARG 
 
ARG 
 
CYP 
 
Tel Aviv
Forest Defenders
ISR 
 
FRA 
 
GUA 
 
BIZ 
 
BIZ 
 
COL 
 
Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
ESP 
 

11  februari


 
Almería
Clásica de Almería
ESP 
 
ESA 
 
 
 
 
 
Cagua
Potes de Cagua
VEN 
 
FRA 
 
ARG 
 
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
BEL 
 
Hoogstraten, Cyclocross (V)
Vlaamse Aardbeiencross
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Hoogstraten, Cyclocross, U23
Vlaamse Aardbeiencross
BEL 
 
THA 
 
Laigueglia
Trofeo Laigueglia
ITA 
 
Manacor (a)
Trofeu Ciutat de Manacor
ESP 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
CYP 
 
Oss
Oss Winter
NED 
 
Santo Domingo
Clasico de la Amistad
DOM 
 
Southwick
Perfs Pedal Race
GBR 
 
FRA 
 
GUA 
 
BIZ 
 
Valls
Cursa Social Memorial Xavier Tondo
ESP 
 
ESP 
 
COL 
 
ARG 
 
Windhoek (d)
Nedbank Cycle Classic
NAM 
 

12  februari


 
 
 
 
 
SUI 
 
SUI 
 
URU 
 
URU 
 

13  februari


 
FRA 
 
AUS 
 
URU 
 
OMA 
 

14  februari


 
 
 
 
 
 
 
 
 
CUB 
 
URU 
 
URU 
 
OMA 
 
1e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 

15  februari


 
 
 
 
 
 
 
 
 
FRA 
 
CUB 
 
URU 
 
OMA 
 
2e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 

16  februari


 
QTR 
 
CHI 
 
CUB 
 
URU 
 
OMA 
 
USA 
 
3e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 

17  februari


 
 
 
 
 
 
 
1e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
ESP 
 
NZL 
 
CHI 
 
FRA 
 
CUB 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
GBR 
 
GBR 
 
Puyricard
GP du Pays d'Aix
FRA 
 
URU 
 
FRA 
 
OMA 
 
USA 
 
4e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 
ARG 
 

18  februari


 
 
 
Alanya
GP Alanya
TUR 
 
2e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
ESP 
 
CHI 
 
Boksburg
Liberty Ride for Sight
RSA 
 
Bottelare
Clubkampioenschap
BEL 
 
FRA 
 
CUB 
 
Deerlijk (a)
Deerlijk Club
BEL 
 
Hechtel, Cyclocross, Cat. B
Agter de Berg Cyclocross
BEL 
 
Hechtel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Agter de Berg Cyclocross
BEL 
 
Hechtel, Cyclocross, Junioren
Agter de Berg Cyclocross
BEL 
 
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen
Agter de Berg Cyclocross
BEL 
 
BEL 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
POR 
 
Nadur (a)
Greens Cycling Club
MLT 
 
Oss
Oss Winter
NED 
 
Porec (a)
Trofej Porec 3, Trofej Plava Laguna 3
CRO 
 
URU 
 
FRA 
 
OMA 
 
USA 
 
ESP 
 
5e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 
ARG 
 

19  februari


 
CUB 
 
ARG 
 

20  februari


 
CUB 
 
ALG 
 
BLR 
 
BLR 
 
BLR 
 
ARG 
 

21  februari


 
UAE 
 
Emelgem
Izegem-Emelgem
BEL 
 
ALG 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
ARG 
 
Waregem, Cyclocross (a)
Cyclocrossmasters
BEL 
 
Waregem, Cyclocross (V)
Cyclocrossmasters
BEL 
 

22  februari


 
UAE 
 
CUB 
 
ALG 
 
ESP 
 
TUR 
 
1e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 
ARG 
 

23  februari


 
UAE 
 
Proloog 1e etappe Cómbita
Circuito de Combita
COL 
 
CUB 
 
ALG 
 
ESP 
 
TUR 
 
2e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 
ARG 
 

24  februari


 
UAE 
 
Asunción
Copa Metropolitano I
PAR 
 
2e etappe Cómbita
Circuito de Combita
COL 
 
CUB 
 
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Les Boucles du Sud Ardèche
Souvenir Francis Delpech
FRA 
 
Muldersdrif
Berg en Dale Classic
RSA 
 
JPN 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
ESP 
 
NED 
 
1e etappe Spicewood
Pace Bend Road Race
USA 
 
BEL 
 
BEL 
 
TUR 
 
BEL 
 
BEL 
 
3e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 
ARG 
 

25  februari


 
UAE 
 
ANT 
 
JAM 
 
Brunei
National Day Classic
BRU 
 
BEL 
 
Brustem (a)
Brustem Sint-Truiden
BEL 
 
Brustem, Junioren
Brustem - Sint-Truiden
BEL 
 
Brustem, Nieuwelingen
Brustem - Sint-Truiden
BEL 
 
Carmelo
Tour Carmelitano
URU 
 
CUB 
 
Durtol
Tour des communes de la vallée du Bedat
FRA 
 
ITA 
 
BEL 
 
Guadiana
Circuito Guadiana, Don Benito
ESP 
 
Hatherleigh
Primavera Road Race
GBR 
 
Hong Kong (k)
Hong Kong Road Race 3
HKG 
 
Izola
GP Izola - Buta Plin
SLO 
 
Kanye
Kgosi Malope Challenge
BOT 
 
BEL 
 
BEL 
 
PAN 
 
Maldegem (d)
Maldegem-Kleit
BEL 
 
Mumbai (d)
Mumbai Cyclothon
IND 
 
Nardi
GP de Nardi
ITA 
 
JPN 
 
Oostmalle, Cyclocross
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross (V)
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross, Junioren
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross, U23
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
CIV 
 
RSA 
 
 
 
ESP 
 
Sorocaba
GP Sesc Verão
BRA 
 
2e etappe Spicewood
Pace Bend Road Race
USA 
 
Tarouba - Foreshore
Brian Lara Stadium - Foreshore
TRD 
 
Tielt-Winge (V)
Omloop van het Hageland - Tielt-Winge
BEL 
 
TUR 
 
Valence (a)
La Drôme Classic
FRA 
 
Veiuto
Vuya Road Loop Veiuto
FJI 
 
ESP 
 
4e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 
ARG 
 

26  februari


 
5e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 

27  februari


 
Le Samyn
Memorial José Samyn
BEL 
 
Le Samyn (V)
Le Samyn des Dames
BEL 
 
6e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 
COL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

28  februari


 
Gooik
GP Maurice Van Snick
BEL 
 
ALG 
 
Umag Komunela
Trofej Umag
CRO 
 
COL