Alle wedstrijden

Toon:


01  februari


 
UAE 
 
FRA 
 
AUS 
 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
MLI 
 
ESP 
 
PAR 
 

02  februari


 
UAE 
 
FRA 
 
AUS 
 
NZL 
 
NZL 
 
MLI 
 
ESP 
 
PAR 
 

03  februari


 
UAE 
 
FRA 
 
AUS 
 
TUR 
 
Laayoune
Les Challenges de la Marche Verte - GP Sakia Hamra
MAR 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
MLI 
 
ESP 
 

04  februari


 
MTQ 
 
ISR 
 
Cantaura
Clasico Virgen de la Candelaria de Cantaura
VEN 
 
Cordoba, Mountainbike
Abierto del Centro XCO
ARG 
 
Cordoba, Mountainbike (V)
Abierto del Centro XCO
ARG 
 
Cordoba, Mountainbike, Junioren
Abierto del Centro XCO
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
UAE 
 
FRA 
 
AUS 
 
TUR 
 
 
 
 
 
Lille, Cyclocross
Krawatencross
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Muldersdrif
Berg en Dale Classic
RSA 
 
GBR 
 
URU 
 
URU 
 
Ovidiopol
SCL Winter Race
UKR 
 
PHI 
 
 
 
MLI 
 
ESP 
 
ARG 
 

05  februari


 
MTQ 
 
VEN 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
ARG 
 
FRA 
 
ITA 
 
Guatemala City
Apertura temporada Guatemala, Guatemala season opener
GUA 
 
AUS 
 
Hong Kong (l)
Hong Kong Road Race 4
HKG 
 
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
BEL 
 
Hoogstraten, Cyclocross (V)
Vlaamse Aardbeiencross
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Hoogstraten, Cyclocross, U23
Vlaamse Aardbeiencross
BEL 
 
TUR 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laayoune (a)
Les Challenges de la Marche Verte - GP Oued Eddahab
MAR 
 
1e etappe Monterrey
Clasica de las Constituciones
MEX 
 
2e etappe Monterrey
Clasica de las Constituciones
MEX 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NAM 
 
NAM 
 
URU 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
NAM 
 
URU 
 
Oss
Oss Winter
NED 
 
Paarl
Bouckaert-Soenen Summer League
RSA 
 
Prémio de Abertura
Troféu RDP - Algarve
POR 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
PHI 
 
MLT 
 
SEY 
 
AUS 
 
AUS 
 
 
 
MLI 
 
Valdivia, Mountainbike
Copa Chile Internacional
CHI 
 
Valdivia, Mountainbike (V)
Copa Chile Internacional
CHI 
 
Valdivia, Mountainbike, Junioren
Copa Chile Internacional
CHI 
 
CHI 
 
Valls
Cursa Social Memorial Xavier Tondo
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 

06  februari


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ARG 
 
Laayoune (b)
Les Challenges de la Marche Verte - GP Al Massira
MAR 
 
 
 

07  februari


 
 
 
 
 
 
 
 
 
ARG 
 
RSA 
 
RSA 
 
 
 

08  februari


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Canberra (b)
Canberra Cycling Club CC
AUS 
 
ARG 
 
PHI 
 
 
 

09  februari


 
 
 
 
 
ARG 
 
ARG 
 
ALG 
 
Marrakech (b)
Challenge du Prince - Trophée Princier
MAR 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
PHI 
 
 
 
GUA 
 

10  februari


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ARG 
 
ALG 
 
RSA 
 
RSA 
 
PAK 
 
GUA 
 
BIZ 
 
URU 
 

11  februari


 
MTQ 
 
Aarhus
GP CK Aarhus VIII
DEN 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
Casablanca (a)
Challenge du Prince - Trophée de l'Anniversaire
MAR 
 
PAN 
 
FRA 
 
ARG 
 
ARG 
 
ALG 
 
MAR 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
PAK 
 
GUA 
 
BIZ 
 
BIZ 
 
ARG 
 
Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
ESP 
 
URU 
 
URU 
 

12  februari


 
MTQ 
 
Almería
Clásica de Almería
ESP 
 
Angol, Mountainbike
Copa Chile Internacional CS Coaching System
CHI 
 
Angol, Mountainbike (V)
Copa Chile Internacional CS Coaching System
CHI 
 
GRE 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
AUS 
 
NZL 
 
NZL 
 
Casablanca (b)
Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale
MAR 
 
PAN 
 
RSA 
 
FRA 
 
BRA 
 
BRA 
 
ARG 
 
Hechtel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Agter de Berg Cyclocross
BEL 
 
Hechtel, Cyclocross, Junioren
Agter de Berg Cyclocross
BEL 
 
Hechtel, Cyclocross, Junioren (V)
Agter de Berg Cyclocross
BEL 
 
Hechtel, Cyclocross, Nieuwelingen
Agter de Berg Cyclocross
BEL 
 
Hong Kong, Criterium (a)
Hong Kong Criterium Series 4
HKG 
 
Hulst, Cyclocross
Vestingcross
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
COL 
 
MAR 
 
Laigueglia
Trofeo Laigueglia
ITA 
 
Manacor (a)
Trofeu Ciutat de Manacor
ESP 
 
NAM 
 
NAM 
 
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
Nong Kham - Vientane
Lao Star International Challenge
LAO 
 
Oss
Oss Winter
NED 
 
BEL 
 
BEL 
 
PHI 
 
Southwick
Perfs Pedal Race
GBR 
 
PAK 
 
GUA 
 
BIZ 
 
ESP 
 
ARG 
 
URU 
 

13  februari


 
 
 
NZL 
 
NZL 
 
ARG 
 

14  februari


 
 
 
 
 
 
 
NZL 
 
FRA 
 
CUB 
 
AUS 
 
PHI 
 
OMA 
 
ARG 
 

15  februari


 
 
 
 
 
NZL 
 
NZL 
 
CUB 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
OMA 
 
1e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 
ARG 
 

16  februari


 
 
 
 
 
NZL 
 
NZL 
 
FRA 
 
CUB 
 
COL 
 
CYP 
 
PHI 
 
BRA 
 
OMA 
 
2e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 
ARG 
 

17  februari


 
 
 
 
 
CHI 
 
NZL 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
CUB 
 
COL 
 
THA 
 
AUS 
 
AUS 
 
CYP 
 
PHI 
 
BRA 
 
OMA 
 
USA 
 
3e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 
ARG 
 

18  februari


 
KEN 
 
 
 
1e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
ESP 
 
IRL 
 
CHI 
 
CHI 
 
NZL 
 
NZL 
 
Boksburg
Liberty Ride for Sight
RSA 
 
Bottelare, Junioren
Clubkampioenschap Bottelare
BEL 
 
Bottelare, Nieuwelingen
Clubkampioenschap
BEL 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
FRA 
 
CUB 
 
COL 
 
DOM 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
New Amsterdam
Mashrami R & R 40 Miler
GUY 
 
CYP 
 
Puyricard
GP du Pays d'Aix
FRA 
 
MAR 
 
BRA 
 
 
 
FRA 
 
OMA 
 
PHI 
 
USA 
 
4e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 
ARG 
 

19  februari


 
KEN 
 
 
 
2e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
ESP 
 
CHI 
 
Bottelare
Clubkampioenschap
BEL 
 
Cala Millor (a)
Un Hivern a Mallorca
ESP 
 
COL 
 
COL 
 
COL 
 
FRA 
 
CUB 
 
COL 
 
Deerlijk (a)
Deerlijk Club
BEL 
 
Deerlijk, Junioren (a)
Clubkampioenschap Deerlijk
BEL 
 
Deerlijk, Nieuwelingen
Clubkampioenschap
BEL 
 
DOM 
 
Heusden-Zolder (b)
Clubkampioenschap
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Hong Kong (m)
Hong Kong Road Race 5
HKG 
 
Ingelmunster (c)
Clubkampioenschap
BEL 
 
THA 
 
Laakdal (a)
Clubkampioenschap
BEL 
 
Laakdal, Junioren
Clubkampioenschap
BEL 
 
Laakdal, Nieuwelingen
Clubkampioenschap
BEL 
 
Meulebeke (c)
Clubkampioenschap
BEL 
 
Meulebeke, Junioren (a)
Clubkampioenschap
BEL 
 
Meulebeke, Nieuwelingen
Clubkampioenschap
BEL 
 
IRL 
 
IRL 
 
3e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NIC 
 
CYP 
 
Oostmalle, Cyclocross
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross (V)
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross, Junioren
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oostmalle, Cyclocross, U23
Internationale Sluitingsprijs
BEL 
 
Oss
Oss Winter
NED 
 
MAD 
 
Plava Laguna
GP Laguna
CRO 
 
PHI 
 
MAR 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
Sorocaba
GP Sesc Verão
BRA 
 
BRA 
 
 
 
FRA 
 
OMA 
 
PHI 
 
USA 
 
Vollezele
Clubkampioenschap
BEL 
 
Vollezele (V)
Clubkampioenschap
BEL 
 
Vollezele, Junioren (a)
Clubkampioenschap
BEL 
 
Vollezele, Junioren (V)
Clubkampioenschap
BEL 
 
Vollezele, Nieuwelingen
Clubkampioenschap
BEL 
 
ESP 
 
5e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
POR 
 
ESP 
 
ARG 
 

20  februari


 
CUB 
 
PHI 
 
 
 
PHI 
 

21  februari


 
1e etappe Jeolginyeon Stage Race
절기념 전국도로사이클대회
KOR 
 
PHI 
 
 
 
FRA 
 
PHI 
 

22  februari


 
CUB 
 
CUB 
 
BEL 
 
 
 
MAS 
 
FRA 
 
POR 
 
Waregem, Cyclocross (a)
Cyclocrossmasters
BEL 
 
Waregem, Cyclocross (V)
Cyclocrossmasters
BEL 
 

23  februari


 
UAE 
 
CUB 
 
2e etappe Jeolginyeon Stage Race
절기념 전국도로사이클대회
KOR 
 
MAS 
 
FRA 
 
POR 
 

24  februari


 
UAE 
 
1e etappe Cómbita
Circuito de Combita
COL 
 
CUB 
 
3e etappe Jeolginyeon Stage Race
절기념 전국도로사이클대회
KOR 
 
COL 
 
COL 
 
ARG 
 
ARG 
 
ARG 
 
COL 
 
ARG 
 
 
 
MAS 
 
POR 
 

25  februari


 
UAE 
 
2e etappe Cómbita
Circuito de Combita
COL 
 
Cape Town, Mountainbike
Cross-country Olympic
RSA 
 
Cape Town, Mountainbike (V)
Cross-country Olympic
RSA 
 
RSA 
 
RSA 
 
CUB 
 
PER 
 
ITA 
 
BEL 
 
ITA 
 
GUA 
 
Lagos, Criterium
CC 12 Lagos Criterium
NGR 
 
Les Boucles du Sud Ardèche
Souvenir Francis Delpech
FRA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
NZL 
 
COL 
 
ARG 
 
ARG 
 
COL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Ramot Menashe
Tour of Ramot Menashe
ISR 
 
BEL 
 
BEL 
 
San Michele di Piave
Memorial Giuseppe Polese
ITA 
 
NED 
 
 
 
MAS 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
POR 
 

26  februari


 
UAE 
 
Afxentia, Mountainbike
Cyprus Sunshine Cup
CYP 
 
Afxentia, Mountainbike (V)
Cyprus Sunshine Cup
CYP 
 
 
 
 
 
 
 
BEL 
 
Brustem (a)
Brustem Sint-Truiden
BEL 
 
Brustem, Junioren
Brustem - Sint-Truiden
BEL 
 
Brustem, Nieuwelingen
Brustem - Sint-Truiden
BEL 
 
NZL 
 
CUB 
 
PER 
 
Durtol
Tour des communes de la vallée du Bedat
FRA 
 
ITA 
 
BEL 
 
Guadiana
Circuito Guadiana, Don Benito
ESP 
 
Hatherleigh
Primavera Road Race
GBR 
 
GUA 
 
Izola
GP Izola - Buta Plin
SLO 
 
Kanye
Kgosi Malope Challenge
BOT 
 
Kingstown
St. Vincent and the Grenadines Road Race 2
VIN 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
USA 
 
Maldegem (d)
Maldegem-Kleit
BEL 
 
ARG 
 
Nadur (a)
Greens Cycling Club
MLT 
 
Nardi
GP de Nardi
ITA 
 
COL 
 
ARG 
 
ARG 
 
Newry
John Haldane Memorial
GBR 
 
BEL 
 
BEL 
 
CIV 
 
RSA 
 
San Diego
Virgen de la Candelaria Carabobo
VEN 
 
Singapore, Criterium
Share the Road Criterium
SIN 
 
BEL 
 
Spicewood
Pace Bend Road Race
USA 
 
Tielt-Winge (V)
Omloop van het Hageland - Tielt-Winge
BEL 
 
 
 
MAS 
 
Tralee
Lacey Cup
IRL 
 
MEX 
 
Valence (a)
La Drôme Classic
FRA 
 
BEL 
 
ESP 
 
POR 
 
1e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 
Windhoek (d)
Nedbank Cycle Classic
NAM 
 

27  februari


 
 
 
 
 
GAB 
 
 
 
MAS 
 
2e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM 
 

28  februari


 
 
 
 
 
GAB 
 
URU 
 
 
 
MAS 
 
3e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
DOM