Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender februari 2009
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 februari
Avondale, Criterium
Avondale Criterium Series
NE
Criterium
USA
Blue Mountain Time Trial Series, Chrono
NE
Individuele tijdrit
JAM
1e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe CC Pegaso 1
NE
Klimwedstrijd
PER
2e etappe CC Pegaso 1
NE
Criterium
PER
De Leon Springs (a)
Spring Fling of Cycling
NE
Wedstrijd
USA
Proloog Doble Bragado
NE
Ploegentijdrit
ARG
Freeport
Freeport Rugby Club Support Race
NE
Criterium
BAH
Goleta, Criterium
Mothballs Criterium
NE
Criterium
USA
Guatemala City
Apertura temporada Guatemala, Guatemala season opener
NE
Wedstrijd
GUA
Hong Kong, Criterium
Hong Kong Criterium Series 3
NE
Criterium
HKG
2e etappe K.A.P. Sezon Açılış Kupası
Turkey Season Opener
NE
Criterium
TUR
Macapá (c)
Corrida Cidade Macapá
NE
Criterium
BRA
Marseille
GP d'Ouverture, La Marseillaise
1.1
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Port Elizabeth
VW Herald
NE
Wedstrijd
RSA
2e etappe Pre-Vuelta Independencia
NE
Etappe
DOM
3e etappe Premio Agustin Alcantara
NE
Etappe
CUB
Qormi, Chrono
Qormi Dingli Circuit
NE
Klimtijdrit
MLT
Rockanje, Mountainbike
Strandrace Rockanje
NE
Wedstrijd
NED
18e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour d'Alger
NE
Etappe
ALG
2e etappe Tour de New Braunfels
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Qatar
2.1
Ploegentijdrit
QTR
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
02 februari
1e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
19e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour d'Alger
NE
Etappe
ALG
2e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
1e etappe Vuelta a Cienfuegos
Vuelta Ciclística Reinier Jiménez
NE
Etappe
CUB
03 februari
2e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
København, U23
UIV Cup København
6D
Zesdaagse
DEN
København, Zesdaagse
Copenhagen
6D
Zesdaagse
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
20e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour d'Alger
NE
Etappe
ALG
3e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
2e etappe Vuelta a Cienfuegos
Vuelta Ciclística Reinier Jiménez
NE
Etappe
CUB
Wereldrecord, Baan, Achtervolging, Junioren
NE
Record
04 februari
3e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
1e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Maldegem, Cyclocross
Parkcross
C2
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
21e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
3e etappe Vuelta a Cienfuegos
Vuelta Ciclística Reinier Jiménez
NE
Etappe
CUB
05 februari
Brick Kiln
Brick Kiln Classic
NE
Criterium
SKN
4e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
2e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Hasselt, Cyclocross
Flanders Indoor
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
22e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
4e etappe Vuelta a Cienfuegos
Vuelta Ciclística Reinier Jiménez
NE
Etappe
CUB
1e etappe Vuelta Instituto Trabajadores de Nuevo Léon
Vuelta IUTT y C.R.O.C.
NE
Etappe
MEX
06 februari
5e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
3e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Sharjah, Chrono
NE
Individuele tijdrit
UAE
23e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
1e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
2e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
2e etappe Vuelta Instituto Trabajadores de Nuevo Léon
Vuelta IUTT y C.R.O.C.
NE
Etappe
MEX
07 februari
Archer, Chrono
Archer Time Trial
NE
Individuele tijdrit
USA
6e etappe deel a Doble Bragado
NE
Individuele tijdrit
ARG
6e etappe deel b Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
4e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
GP Costa degli Etruschi
GP Donoratico
1.1
Wedstrijd
ITA
Lille, Cyclocross
Krawatencross
C1
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross (V)
Krawatencross
C1
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Junioren
Krawatencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Nieuwelingen
Krawatencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Krawatencross
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, U23
Krawatencross
CU
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Saint-Estève
Boucles Catalanes
NE
Wedstrijd
FRA
San Diego
Boulevard Road Race
NE
Criterium
USA
The Swamp Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
24e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Vuelta al Chaná
NE
Individuele tijdrit
URU
3e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
3e etappe Vuelta Instituto Trabajadores de Nuevo Léon
Vuelta IUTT y C.R.O.C.
NE
Etappe
MEX
08 februari
Aix-en-Provence, Criterium
Ronde d'Aix-en-Provence, Ronde du Carnaval
NE
Criterium
FRA
Alkmaar, U23
UIV Cup
3D
Driedaagse
NED
Circuit Hammadi Chennaf
NE
Criterium
MAR
7e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
5e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Gainesville
NE
Criterium
USA
Gainesville (V)
NE
Criterium
USA
GP Moris
NE
Criterium
CHI
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
C1
Superprestige
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Aardbeiencross
CJ
Superprestige
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Junioren (V)
Vlaamse Aardbeiencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Aardbeiencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, U23
Vlaamse Aardbeiencross
CU
Superprestige
BEL
1e etappe I° Clásica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
Kempton Park
East Rand Classic - Emperors Palace Classic
NE
Criterium
RSA
1e etappe Ladies Tour of Qatar (V)
2.2
Etappe
QTR
Mendoza - San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
Napa
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Palma de Mallorca
Trofeo Palma de Mallorca
1.1
Wedstrijd
ESP
Perpignan
Circuit Méditerranéen
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Pre-Vuelta Independencia
NE
Etappe
DOM
Red Trolley Classic (V)
NE
Criterium
USA
Roosendaal (d)
NE
Criterium
NED
San Diego (c)
Red Trolley Classic
NE
Criterium
USA
Southwick
Velo Club Saint Raphael - Perfs Pedal Road Race Portsmouth Classic
NE
Wedstrijd
GBR
The Swamp Classic
NE
Criterium
USA
25e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
NE
Klimwedstrijd
PER
5e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
4e etappe Vuelta Instituto Trabajadores de Nuevo Léon
Vuelta IUTT y C.R.O.C.
NE
Etappe
MEX
Windhoek (d)
Nedbank Cycle Classic
NE
Criterium
NAM
09 februari
Cala Millor
Trofeo Cala Millor
1.1
Wedstrijd
ESP
2e etappe I° Clásica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
2e etappe Ladies Tour of Qatar (V)
2.2
Etappe
QTR
26e etappe Tour d'Afrique
NE
Klimwedstrijd
1e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
10 februari
Inca (a)
Trofeo Pollença
1.1
Wedstrijd
ESP
3e etappe Ladies Tour of Qatar (V)
2.2
Etappe
QTR
27e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
Proloog Tour d'Egypte
2.2
Proloog
EGY
2e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
1e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
11 februari
Circuit Sidi Moumen
NE
Criterium
MAR
Cremona, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
ITA
Inca (b)
Trofeo Inca
1.1
Wedstrijd
ESP
1e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
28e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour d'Egypte
2.2
Etappe
EGY
3e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
2e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
12 februari
Calviá
Trofeo Calviá
1.1
Wedstrijd
ESP
1e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Wedstrijd
FRA
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CN
Regionaal kampioenschap
2e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
29e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour d'Egypte
2.2
Etappe
EGY
4e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
3e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
13 februari
1e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
1e etappe Giro della Provincia di Grosseto
2.1
Etappe
ITA
København, Achtervolging
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wereldbeker
DEN
København, Achtervolging (V)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/F
Wereldbeker
DEN
København, Ploegsprint
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wereldbeker
DEN
København, Puntenkoers
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wereldbeker
DEN
København, Scratch (V)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/F
Wereldbeker
DEN
København, Sprint (V)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/F
Wereldbeker
DEN
4e etappe Pre-Vuelta Independencia
NE
Europees Kampioenschap
DOM
3e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
3e etappe Tour d'Egypte
2.2
Etappe
EGY
5e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
4e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
1e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
14 februari
2e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
2e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Wedstrijd
FRA
Durbanville (a)
Construction du Cap 99
NE
Wedstrijd
RSA
2e etappe Giro della Provincia di Grosseto
2.1
Etappe
ITA
Heerlen, Cyclocross
C1
Wedstrijd
NED
Heerlen, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
NED
Heerlen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Heerlen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
København, 1 km
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wereldbeker
DEN
København, 500 m (V)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/F
Wereldbeker
DEN
København, Keirin
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wereldbeker
DEN
København, Ploegenachtervolging
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wereldbeker
DEN
København, Ploegsprint (V)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/F
Wereldbeker
DEN
København, Puntenkoers (V)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/F
Wereldbeker
DEN
København, Scratch
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wereldbeker
DEN
Loulé, Elite/U23
Prova de Abertura Equipes de Clubes
NE
Wedstrijd
POR
Mauléon
Boucles de la Soule
NE
Wedstrijd
FRA
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
5e etappe Pre-Vuelta Independencia
NE
Etappe
DOM
Rivesaltes, Amateurs
La Tramontane
NE
Wedstrijd
FRA
Rocheville
Souvenir Vietto-Gianello
NE
Criterium
FRA
San Jose (V)
San Jose Cycling Classic
NE
Criterium
USA
Tenkodogo
Cycliste Centre-Est
NE
Wedstrijd
BUR
4e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
4e etappe Tour d'Egypte
2.2
Etappe
EGY
6e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
5e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Etappe
FRA
Proloog Tour of California
2.HC
Proloog
USA
2e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Etappe
USA
5e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
2e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
15 februari
Boksburg
Liberty Ride for Sight
NE
Wedstrijd
RSA
Bottelare
Clubkampioenschap
NE
Criterium
BEL
3e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
Cambo
Circuit de la Nive
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Wedstrijd
FRA
Clásica Evelyn García
NE
Criterium
ESA
Gaborone
Wharic Challenge
NE
Criterium
BOT
3e etappe Giro della Provincia di Grosseto
2.1
Etappe
ITA
GP Helados Oasis
NE
Criterium
URU
København, Keirin (V)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/F
Wereldbeker
DEN
København, Ploegenachtervolging (V)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/F
Wereldbeker
DEN
København, Ploegkoers
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wereldbeker
DEN
København, Sprint (a)
Bike City Copenhagen, UCI World Cup
CDM/H
Wereldbeker
DEN
New Amsterdam
Mashrami R & R 40 Miler
NE
Criterium
GUY
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Peymeinade
GP de Peymeinade
NE
Criterium
FRA
Prémio de Abertura
Troféu RDP - Algarve
NE
Wedstrijd
POR
Ronde du Canigou, Amateurs
NE
Wedstrijd
FRA
San Jose (b)
San Jose Cycling Classic
NE
Criterium
USA
Santa Rosa, Criterium (V)
Tour of California Women's Criterium
NE
Criterium
USA
Sidoardja, Criterium
NE
Criterium
INA
5e etappe Torneio de Verão
NE
Etappe
BRA
5e etappe Tour d'Egypte
2.2
Criterium
EGY
7e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Criterium
MAS
6e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
Valentine's Day Classic
NE
Criterium
BIZ
3e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Criterium
USA
Vorselaar, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
Proloog Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.1
Proloog
ESP
6e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
3e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
Wai Tui Cycles, Criterium
NE
Criterium
FJI
16 februari
30e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
1e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.1
Etappe
ESP
7e etappe deel a Vuelta a Cuba
2.2
Individuele tijdrit
CUB
7e etappe deel b Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
4e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
17 februari
4e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Wedstrijd
FRA
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nigeria
NE
Wedstrijd
NGR
Saint-Jean-Pied-de-Port
Essor Basque-Ronde du Pays Basque
NE
Wedstrijd
FRA
Sharm el-Sheikh
GP Sharm el-Sheikh
1.2
Criterium
EGY
31e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
2e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.1
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
5e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
18 februari
Canberra (b)
Canberra Cycling Club CC
NE
Criterium
AUS
32e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour du Cameroun
2.2
Criterium
CMR
4e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
1e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.1
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.1
Etappe
ESP
9e etappe deel b Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
9e etappe deel a Vuelta a Cuba
2.2
Criterium
CUB
6e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
19 februari
5e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Wedstrijd
FRA
33e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
Tour du Labourd
NE
Wedstrijd
FRA
5e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
2e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.1
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.1
Etappe
ESP
10e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
7e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Individuele tijdrit
ARG
20 februari
Christchurch - Nelson
NE
Wedstrijd
NZL
34e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
6e etappe Tour of California
2.HC
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.1
Etappe
POR
11e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
8e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
21 februari
Ascain - Hendaye
NE
Wedstrijd
FRA
Cambridge
Rev Classic
NE
Criterium
NZL
6e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Wedstrijd
FRA
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech
1.2
Wedstrijd
FRA
Coppa San Geo
1.2
Wedstrijd
ITA
Eeklo, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Eeklo, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Eeklo, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Firenze - Empoli
NE
Wedstrijd
ITA
Fusagasuga (a)
Memorial Augusto Triana
NE
Criterium
COL
Laigueglia
Trofeo Laigueglia
1.1
Wedstrijd
ITA
Rev120 Waikato
NE
Criterium
NZL
Sanford
NE
Criterium
USA
Snelling
NE
Criterium
USA
Snelling (V)
NE
Criterium
USA
35e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
7e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
V Válida Rescatando el Ciclismo Aragüeño
NE
Criterium
VEN
4e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.1
Individuele tijdrit
POR
12e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
9e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
Proloog Vuelta a Nuevo León
NE
Proloog
MEX
22 februari
Brakpan
Carnival City
NE
Criterium
RSA
British Virgin Isles Season Opener
NE
Criterium
IVB
2e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
7e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Wedstrijd
FRA
Columbia
Froze Toes
NE
Criterium
USA
East London
Daily Dispatch Cycle Tour
NE
Criterium
RSA
Fucecchio (a)
La Torre
NE
Criterium
ITA
GP Aniversario Federação Mata Grosso do Sul
NE
Criterium
BRA
Guadiana
Circuito Guadiana, Don Benito
NE
Criterium
ESP
Hasselt, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
BEL
Hong Kong, Criterium (a)
Hong Kong Criterium Series 4
NE
Criterium
HKG
Iraq Race 1
NE
Wedstrijd
IRQ
Iraq Race 1
NE
Individuele tijdrit
IRQ
Kinshasa
GP Francky Ombazi
NE
Criterium
COD
2e etappe Le Trophée de l´Essor
Essor Basque - Le Trophée de l´Essor
NE
Etappe
FRA
1e etappe Le Trophée de l´Essor
Essor Basque - Le Trophée de l´Essor
NE
Etappe
FRA
Marseille (h)
GP Souvenir Jean Masse
NE
Criterium
FRA
Mumbai (a)
Navi Mumbai Sports Association Cycling Race
NE
Wedstrijd
IND
Nardi
GP de Nardi
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Ontario
NE
Criterium
USA
Oostmalle, Cyclocross
Internationale Sluitingsprijs
C1
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross (V)
Internationale Sluitingsprijs
C1
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Junioren
Internationale Sluitingsprijs
CJ
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen
Internationale Sluitingsprijs 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, U23
Internationale Sluitingsprijs
CU
Wedstrijd
BEL
Paderno (a)
Circuito di Paderno di Ponzano Veneto
NE
Criterium
ITA
Premio Inauguración Catalunya
NE
Wedstrijd
ESP
Roosendaal (b)
NE
Afvalrace
NED
San Bernardino (b)
Coppa San Bernardino
NE
Criterium
ITA
Sibaté
Circuito Sibaté
NE
Criterium
COL
Singapore, Criterium
OCBC Singapore
NE
Criterium
SIN
Soraluze
Soraluzeko Saria
NE
Wedstrijd
ESP
36e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
2e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
8e etappe Tour of California
2.HC
Etappe
USA
4e etappe Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
NE
Etappe
PER
5e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.1
Etappe
POR
13e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
1e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
10e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
1e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
23 februari
Maracay (a)
VII Válida Rescatando el Ciclismo Aragüeño
NE
Criterium
VEN
37e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
1e etappe Tour of Myanmar
NE
Etappe
MYA
2e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
24 februari
1e etappe Giro di Sardegna
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Rutas de America
2.2
Etappe
URU
38e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
7e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
2e etappe Tour of Myanmar
NE
Etappe
MYA
3e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
25 februari
2e etappe Giro di Sardegna
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Rutas de America
2.2
Etappe
URU
39e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
8e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour of Myanmar
NE
Etappe
MYA
1e etappe Tour of New Zealand (V)
2.2
Criterium
NZL
4e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
26 februari
3e etappe Giro di Sardegna
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
3e etappe Rutas de America
2.2
Etappe
URU
40e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour of Myanmar
NE
Etappe
MYA
2e etappe Tour of New Zealand (V)
2.2
Etappe
NZL
5e etappe deel a Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
5e etappe deel b Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Individuele tijdrit
DOM
27 februari
1e etappe Afxentia, Mountainbike, Elite/U23
Cyprus Sunshine Cup
C1
Wedstrijd
CYP
1e etappe Cómbita
Circuito de Combita
NE
Etappe
COL
1e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Etappe
COL
4e etappe Giro di Sardegna
2.1
Etappe
ITA
1e etappe K.A.P. Özsavaş Kupası
Ozsavas Kupasi
NE
Etappe
TUR
1e etappe Les 3 Jours de Vaucluse
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Rutas de America
2.2
Etappe
URU
41e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
9e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour of New Zealand (V)
2.2
Etappe
NZL
6e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
28 februari
2e etappe Afxentia, Mountainbike, Elite/U23
Cyprus Sunshine Cup
C1
Wedstrijd
CYP
Annaclone
NE
Criterium
IRL
Bamako (c)
Critérium de la Paix
NE
Criterium
MLI
2e etappe Cómbita
Circuito de Combita
NE
Etappe
COL
2e etappe Callville Bay
Callville Bay Classic
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Callville Bay
Callville Bay Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Capannori
Giro Colline Capannoresi
NE
Criterium
ITA
2e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Individuele tijdrit
COL
Classic 1 Zimbabwe
NE
Wedstrijd
ZIM
2e etappe Doble Viale
NE
Etappe
ARG
1e etappe Doble Viale
NE
Etappe
ARG
5e etappe Giro di Sardegna
2.1
Etappe
ITA
Hamont-Achel
Beverbeek Classic
1.2
Wedstrijd
BEL
Harmonie
NE
Criterium
RSA
Hertford, Chrono
North Road C.C. Hardriders Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Ploegentijdrit
KOR
1e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
2e etappe Les 3 Jours de Vaucluse
2.2
Etappe
FRA
Lugano (a)
Gran Premio dell'Insubria
1.1
Wedstrijd
SUI
Merced (V)
Merced Downtown Criterium
NE
Criterium
USA
1e etappe Merced, Criterium
McLane Pacific Classic, Merco Credit Union Downtown Criterium and Foothills Road Race
NE
Criterium
USA
1e etappe North End (V)
North End Classic
NE
Criterium
USA
Omloop Het Nieuwsblad
Omloop Het Volk
1.HC
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad (V)
Omloop Het Volk
1.2
Wedstrijd
BEL
1e etappe Pemberton
Pemberton Classic
NE
Criterium
AUS
5e etappe deel a Rutas de America
2.2
Etappe
URU
5e etappe deel b Rutas de America
2.2
Individuele tijdrit
URU
Saint-Séverin
Saint Severin-Nandrin
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Séverin, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Séverin, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
42e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
10e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
7e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
Windhoek (f)
Copper Kettle
NE
Criterium
NAM
Zumaia (a)
Zumaiako Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Zwolle
Ster van Zwolle
NE
Wedstrijd
NED
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden