Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender januari 2016
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 januari
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Baal, Cyclocross
GP Sven Nys
C1
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross (V)
GP Sven Nys
C1
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Junioren
GP Sven Nys
CJ
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, U23
GP Sven Nys
CU
Wedstrijd
BEL
1e etappe Bay Cycling Classic
2.CRT
Criterium
AUS
Belize City (b)
Krem's New Year Cycling Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Daly City
Mount San Bruno Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
USA
Pétange, Cyclocross
Grand Prix du Nouvel-An
C2
Wedstrijd
LUX
Pétange, Cyclocross (V)
Grand Prix du Nouvel-An
C2
Wedstrijd
LUX
3e etappe Tour de Chlef
NE
Etappe
ALG
02 januari
2e etappe Bay Cycling Classic
2.CRT
Criterium
AUS
Kingsport, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Kingsport, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Manchester, Keirin
2
Wedstrijd
GBR
Manchester, Puntenkoers (a)
2
Wedstrijd
GBR
Manchester, Puntenkoers (V)
2
Wedstrijd
GBR
Manchester, Scratch
2
Wedstrijd
GBR
Manchester, Scratch (V)
UCI Track Cycling World Cup Classics
2
Wedstrijd
GBR
Manchester, Sprint
2
Wedstrijd
GBR
Meilen, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Meilen, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
SUI
Meilen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Meilen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Meilen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Surhuisterveen, Cyclocross
Centrumcross
C2
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross (V)
Centrumcross
C2
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Junioren (V)
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Tour d'Egypte
2.2
Etappe
EGY
03 januari
3e etappe Bay Cycling Classic
2.CRT
Criterium
AUS
Gouesnou, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Hong Kong, Criterium (a)
Hong Kong Criterium Series 4
NE
Criterium
HKG
Karachi
Tour of Peace
NE
Wedstrijd
PAK
La Chapelle-Neuve, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Leuven, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren, Cyclocross, Cat. B
Rapencross
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Rapencross
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren, Cyclocross, Junioren
Rapencross
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren, Cyclocross, Junioren (V)
Rapencross
NE
Wedstrijd
BEL
Lokeren, Cyclocross, Nieuwelingen
Rapencross
NE
Wedstrijd
BEL
Manizales
Circuito Feria de Manizales
NE
Wedstrijd
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, Nieuwelingen, eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Cyclocross, Nieuwelingen, tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Redon, Cyclocross, Elite/U23
NE
Wedstrijd
FRA
Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Sint Michielsgestel, Cyclocross
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Junioren
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Junioren (V)
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Tachira - Zumbador
NE
Klimwedstrijd
VEN
Proloog Vuelta a San Juan
NE
Proloog
ARG
Zonhoven, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
04 januari
4e etappe Bay Cycling Classic
2.CRT
Criterium
AUS
1e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
05 januari
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
2e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
06 januari
Albstadt, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Albstadt, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, U23, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Roma, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Roma, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Roma, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Treinta y Tres (c)
Fiesta Del Pueblo CC Treinta y Tres
NE
Wedstrijd
URU
3e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
07 januari
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
4e etappe Vuelta a San Juan
NE
Individuele tijdrit
ARG
08 januari
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
5e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
1e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta de la Leche
NE
Individuele tijdrit
CHI
09 januari
Egmond aan Zee, Mountainbike
Egmond-Pier-Egmond
NE
Wedstrijd
NED
Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
Egmond-Pier-Egmond
NE
Wedstrijd
NED
Hillingdon (g)
Imperial Winter Series 4
NE
Wedstrijd
GBR
Israel Season Opener
NE
Wedstrijd
ISR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, eerstejaars, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, tweedejaars, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
San Jose - Tarlac
NE
Wedstrijd
PHI
San Luis (V)
GP San Luis
1.2
Wedstrijd
ARG
6e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta de la Leche
NE
Etappe
CHI
10 januari
Châtelaudren, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Meknes
FRMC
NE
Wedstrijd
MAR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Portugal
CN
Nationaal Kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slovenië
CN
Nationaal Kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Portugal
CN
Nationaal Kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal Kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Polen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Portugal
CN
Nationaal Kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Portugal (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Picnic Race
NE
Wedstrijd
SLE
San Salvador - San Luis Talpa
Century Alerta Empresas
NE
Wedstrijd
ESA
1e etappe Tour de San Luis (V)
2.1WE
Etappe
ARG
1e etappe Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
NE
Etappe
PER
Trinidad and Tobago Season Opener
NE
Wedstrijd
TRD
Tunis
Tournoi Rabeh Rochdy
NE
Wedstrijd
TUN
7e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
3e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta de la Leche
NE
Etappe
CHI
11 januari
1e etappe Ben Tre TV-Cup
NE
Etappe
VIE
Otegem, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Otegem, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Cyclocross, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
2e etappe Tour de San Luis (V)
2.1WE
Etappe
ARG
4e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
12 januari
2e etappe Ben Tre TV-Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Tour de San Luis (V)
2.1WE
Etappe
ARG
5e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
13 januari
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
3e etappe Ben Tre TV-Cup
NE
Etappe
VIE
Rotterdam, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
NED
4e etappe Tour de San Luis (V)
2.1WE
Individuele tijdrit
ARG
6e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
14 januari
4e etappe Ben Tre TV-Cup
NE
Etappe
VIE
5e etappe Tour de San Luis (V)
2.1WE
Etappe
ARG
7e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
15 januari
5e etappe Ben Tre TV-Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Clasica del Norte
NE
Etappe
URU
Ein HaShofet, Mountainbike
3
XCO
ISR
Ein HaShofet, Mountainbike (V)
3
XCO
ISR
1e etappe GP Chahid Didouche Mourad
NE
Etappe
ALG
Hong Kong, Puntenkoers
C1
Wedstrijd
HKG
Hong Kong, Puntenkoers (V)
C1
Wedstrijd
HKG
Hong Kong, Scratch (a)
C1
Wedstrijd
HKG
Hong Kong, Scratch (V) (a)
C1
Wedstrijd
HKG
Proloog The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Proloog
NZL
1e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Constantine National
NE
Etappe
ALG
6e etappe Tour de San Luis (V)
2.1WE
Etappe
ARG
1e etappe Tour of Udon (V)
2.2
Etappe
THA
8e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
16 januari
2e etappe Clasica del Norte
NE
Etappe
URU
Copperas Cove
Copperas Cove Classic - Megan Baab Memorial
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe GP Chahid Didouche Mourad
NE
Etappe
ALG
Hillingdon (b)
Imperial Winter Series 5
NE
Wedstrijd
GBR
Hong Kong, Keirin
CDM
Wereldbeker
HKG
Hong Kong, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
HKG
Hong Kong, Ploegenachtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
HKG
Hong Kong, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
HKG
Hong Kong, Ploegsprint (V)
CDM
Wereldbeker
HKG
Hong Kong, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nieuwrode, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwrode, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwrode, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters A, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters B, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters C, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters D, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Nieuwelingen, eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Nieuwelingen, tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
2e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de Constantine National
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour Down Under (V)
2.2
Etappe
AUS
2e etappe Tour of Udon (V)
2.2
Etappe
THA
Tuta
Circuito Ciclístico Ferias y Fiestas de Tuta
NE
Wedstrijd
COL
Vall de Uxó
NE
Wedstrijd
ESP
9e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
Zonnebeke, Cyclocross
Kasteelcross
C2
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross (V)
Kasteelcross
C2
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
CJ
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
BEL
17 januari
Adelaide
Down Under Classic
1.CRT
Criterium
AUS
3e etappe Clasica del Norte
NE
Etappe
URU
Hong Kong, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
HKG
Hong Kong, Omnium
CDM
Wereldbeker
HKG
Hong Kong, Omnium (V)
CDM
Wereldbeker
HKG
Hong Kong, Sprint
CDM
Wereldbeker
HKG
Lamentin (b)
Ouverture Saison de la Martinique
NE
Wedstrijd
MTQ
Leudelange, Cyclocross
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
C2
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross (V)
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
C2
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Junioren
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
CJ
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Nieuwelingen
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Lignières, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
FRA
Lignières, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
FRA
Lignières, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
FRA
Lignières, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
FRA
Majestic Criterium
NE
Criterium
USA
Ottignies, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ottignies, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ottignies, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Ramotswa - Taung Hill
NE
Wedstrijd
BOT
3e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour Down Under (V)
2.2
Etappe
AUS
Udon Thani (V)
Udon Thani's Anniversary International Cycling
1.2
Wedstrijd
THA
Villa Altagracia
Clásico Villa Altagracia
NE
Wedstrijd
DOM
10e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
Zwartemeer, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Zwartemeer, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Zwartemeer, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Zwartemeer, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Zwartemeer, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Zwartemeer, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
18 januari
1e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
4e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de San Luis
2.1
Ploegentijdrit
ARG
3e etappe Tour Down Under (V)
2.2
Etappe
AUS
19 januari
Bremen, Ploegkoers, U23
C1
Wedstrijd
GER
Bremen, Scratch (V)
C1
Wedstrijd
GER
Bremen, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
GER
2e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
5e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
1e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
4e etappe Tour Down Under (V)
2.2
Klimwedstrijd
AUS
20 januari
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Regionaal kampioenschap
3e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
1e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
6e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
2e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
21 januari
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Gore - Invercargill
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
2e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
7e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
3e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
22 januari
Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
5e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
3e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
8e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
4e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
Werelduurrecord (V)
NE
Uurrecord
23 januari
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Auray, Cyclocross
Auray Kerléano
NE
Wedstrijd
FRA
Guyana Season Opener
NE
Wedstrijd
GUY
6e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Individuele tijdrit
GAB
Meer, Cyclocross, Cat. B
Mostencross
NE
Wedstrijd
BEL
Meer, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Mostencross
NE
Wedstrijd
BEL
Meer, Cyclocross, Junioren
Mostencross
NE
Wedstrijd
BEL
Meer, Cyclocross, Junioren (V)
Mostencross
NE
Wedstrijd
BEL
Meer, Cyclocross, Nieuwelingen
Mostencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Israël
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Israël
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
4e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
Pemberton, Mountainbike
C1
XCO
AUS
Pemberton, Mountainbike (V)
C1
XCO
AUS
Pemberton, Mountainbike, Junioren
C1
XCO
AUS
Pemberton, Mountainbike, U23
C1
XCO
AUS
Pemberton, Mountainbike, U23 (V)
C1
XCO
AUS
Rucphen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
NED
Rucphen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
NED
Rucphen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
NED
Rucphen, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Rucphen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Rucphen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
9e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
5e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
1e etappe Vuelta de Flores
NE
Etappe
URU
24 januari
Abertura Associação Provincial de Luanda
NE
Wedstrijd
ANG
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Dakar
Trophée Patisen
NE
Wedstrijd
SEN
Dordabis
NE
Wedstrijd
NAM
Hoogerheide, Cyclocross
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Hoogerheide, Cyclocross (V)
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Hoogerheide, Cyclocross, Junioren
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Hoogerheide, Cyclocross, U23
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
7e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Lanarvily, Cyclocross
Cyclo-cross du Mingant
C2
Wedstrijd
FRA
Lanarvily, Cyclocross (V)
Cyclo-cross du Mingant
C2
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
5e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
Oss (a)
Oss Winter
NE
Wedstrijd
NED
Paarl
Bouckaert-Soenen Summer League
NE
Wedstrijd
RSA
Pemberton, Mountainbike (a)
2
XCO
AUS
Pemberton, Mountainbike (V) (a)
2
XCO
AUS
Pemberton, Mountainbike, Junioren (a)
2
XCO
AUS
Pemberton, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
AUS
San Javier
Clasica Villa de San Javier
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
10e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
7e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
6e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
2e etappe Vuelta de Flores
NE
Etappe
URU
Waregem, Cyclocross, Cat. B
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Junioren
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Junioren (V)
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Nieuwelingen
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
26 januari
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
11e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
27 januari
Asian Cycling Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Keirin, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Scratch, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Cape Town, Mountainbike
Cross-country Olympic
C1
XCO
RSA
12e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
28 januari
Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Challenge Mallorca I
NE
Wedstrijd
ESP
13e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
29 januari
Asian Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Challenge Mallorca II
NE
Wedstrijd
ESP
Grenchen, Omnium (V)
NE
Wedstrijd
SUI
1e etappe King's Cup 1
NE
Individuele tijdrit
THA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
14e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
1e etappe Vuelta Alto Parana
NE
Criterium
PAR
1e etappe Vuelta Maule Centro
NE
Etappe
CHI
30 januari
Bamako (c)
Critérium de la Paix
NE
Criterium
MLI
Challenge Mallorca III
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Clásico Virgen de la Purificación
NE
Etappe
ECU
Proloog Doble Bragado
NE
Proloog
ARG
Geelong (V)
Cadel Evans Great Ocean / Deakin University Road Race
1.2
Wedstrijd
AUS
Greymouth
Around Brunner Ride
NE
Wedstrijd
NZL
Mankele, Mountainbike
C1
XCO
RSA
Mankele, Mountainbike (V)
C1
XCO
RSA
Mankele, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
RSA
Santa Barbara, Criterium
Mothballs Criterium
1.CRT
Criterium
USA
Taranaki
Cycle Challenge Taranaki
NE
Wedstrijd
NZL
Taupont, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Vuelta al Chaná
NE
Individuele tijdrit
URU
2e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
2e etappe Vuelta Alto Parana
NE
Etappe
PAR
2e etappe deel b Vuelta Maule Centro
NE
Individuele tijdrit
CHI
2e etappe deel a Vuelta Maule Centro
NE
Klimtijdrit
CHI
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
31 januari
2e etappe Clásico Virgen de la Purificación
NE
Criterium
ECU
1e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
Geelong
Cadel Evans Great Ocean Road Race
1.HC
Wedstrijd
AUS
Gurgaon
Try-Cycle Cyclothon
NE
Wedstrijd
IND
Huamantla
NE
Wedstrijd
MEX
2e etappe King's Cup 1
NE
Etappe
THA
La Aljorra
NE
Wedstrijd
ESP
Macapá (a)
Corrida Antonio Assmar
NE
Wedstrijd
BRA
Marseille
GP d'Ouverture, La Marseillaise
1.1
Wedstrijd
FRA
Meyerton
Fast One
NE
Wedstrijd
RSA
Moroleon
Clasica Feria de Moroleon
NE
Wedstrijd
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Oss (b)
Oss Winter
NE
Wedstrijd
NED
Palma de Mallorca
Trofeo Palma de Mallorca
1.1
Wedstrijd
ESP
Suva
Colo i Suva Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
FJI
15e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
NE
Etappe
PER
4e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
3e etappe Vuelta Alto Parana
NE
Etappe
PAR
3e etappe Vuelta Maule Centro
NE
Etappe
CHI
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
CM
Wereldkampioenschap
Windhoek
Westlane Loops
NE
Wedstrijd
NAM
Zebbug
Zebbug By-Pass Mosta CC
NE
Wedstrijd
MLT
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.