Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender januari 2009
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 januari
Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Baal, Cyclocross
GP Sven Nys
C1
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross (V)
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Junioren
GP Sven Nys
CJ
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, U23
GP Sven Nys
CU
Wedstrijd
BEL
Belize City (b)
Krem's New Year Cycling Classic
NE
Criterium
BIZ
Daly City
Mount San Bruno Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
USA
København, Zesdaagse (b)
København Vinder mini 6-dagesløb
NE
Zesdaagse
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Italië
NE
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
NE
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Italië
NE
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
NE
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap
URU
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Pétange, Cyclocross
Grand Prix du Nouvel-An
C2
Wedstrijd
LUX
Pétange, Cyclocross (V)
Grand Prix du Nouvel-An
C2
Wedstrijd
LUX
Pétange, Cyclocross, Junioren
Grand Prix du Nouvel-An
NE
Wedstrijd
LUX
1e etappe Tour de Vineyards
NE
Criterium
NZL
1e etappe Tour de Vineyards (V)
NE
Criterium
NZL
02 januari
1e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
1e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
Bussnang, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Bussnang, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Bussnang, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Bussnang, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Sint-Niklaas, Cyclocross
Waaslandcross
C2
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross (V)
Waaslandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Junioren
Waaslandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Junioren (V)
Waaslandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Nieuwelingen
Waaslandcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour de Vineyards (V)
NE
Etappe
NZL
03 januari
2e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
2e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
Ede, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Ede, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Hillingdon (c)
Imperial Winter Series 7
NE
Wedstrijd
GBR
Lanús
NE
Criterium
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
3e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tour de Vineyards (V)
NE
Etappe
NZL
04 januari
3e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
3e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
1e etappe Circuitos Cerrados
NE
Etappe
NIC
Dübendorf, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Dübendorf, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
SUI
Dübendorf, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Dübendorf, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Mexico City
Clásica Día de Reyes
NE
Criterium
MEX
Montevideo
CC Amanecer : GP VTV
NE
Criterium
URU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
São Paulo (c)
Copa America de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
São Paulo (V)
Copa America de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
Sint Michielsgestel, Cyclocross
GP Groenendaal
C1
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
GP Groenendaal
C1
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Junioren
GP Groenendaal
CJ
Wedstrijd
NED
Sint Michielsgestel, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Groenendaal
NE
Wedstrijd
NED
Tervuren, Cyclocross
Vlaamse Witloof Veldrit
C2
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Cyclocross (V)
Vlaamse Witloof Veldrit
C2
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Witloof Veldrit
CJ
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Witloof Veldrit
NE
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Vlaamse Witloof Veldrit
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Vineyards
NE
Criterium
NZL
4e etappe Tour de Vineyards (V)
NE
Criterium
NZL
Vechta, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Vechta, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GER
Waregem, Cyclocross, Cat. B
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Junioren
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Nieuwelingen
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
05 januari
4e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
4e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
1e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
06 januari
5e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
5e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
Ispáster, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Ispáster, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Ispáster, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
1e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
07 januari
Manizales
Circuito Feria de Manizales
NE
Criterium
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Rotterdam (V) (a)
Vierdaagse van Rotterdam
NE
Vierdaagse
NED
Rotterdam, U23
UIV Cup Rotterdam
NE
Vijfdaagse
NED
Rotterdam, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
NED
3e etappe Vuelta a San Juan
NE
Individuele tijdrit
ARG
2e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
08 januari
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
4e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
3e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
09 januari
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
5e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
4e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
10 januari
Egmond aan Zee, Mountainbike
Egmond-Pier-Egmond
NE
Wedstrijd
NED
Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
Egmond-Pier-Egmond
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters B, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters C, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
1e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
5e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
11 januari
2e etappe Circuitos Cerrados
NE
Etappe
NIC
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters A, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Santos (a)
Copa Hilário Diegues
NE
Criterium
BRA
2e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
NE
Klimwedstrijd
PER
7e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
6e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
Vuelta de la Leche
NE
Wedstrijd
CHI
12 januari
Otegem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
7e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
13 januari
Bremen, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
GER
1e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
4e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
8e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
14 januari
2e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Surhuisterveen, Cyclocross
Centrumcross
C1
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross (V)
Centrumcross
C1
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Junioren
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Nieuwelingen
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
9e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
15 januari
Ballerup, Elite/U23 (V)
Ballerup Super Arena Dame-omnium
NE
Wedstrijd
DEN
Baskisch Kampioenschap, Cyclocross, U23, Spanje
CN
Regionaal kampioenschap
ESP
3e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
6e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
10e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
16 januari
Beijing, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Fujairah
Cubs Race Fujairah
NE
Wedstrijd
UAE
1e etappe Giro del Sol San Juan
2.2
Etappe
ARG
4e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Proloog The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Proloog
NZL
7e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
11e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Individuele tijdrit
VEN
17 januari
Beijing, 1 km
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Keirin (a)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegsprint (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Scratch
CDM
Wereldbeker
CHN
Copperas Cove
Copperas Cove Classic - Megan Baab Memorial
NE
Criterium
USA
3e etappe Giro del Sol San Juan
2.2
Etappe
ARG
2e etappe Giro del Sol San Juan
2.2
Individuele tijdrit
ARG
Hillingdon (d)
Imperial Winter Series 9
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Langemark, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
1e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
8e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
Tuta
Circuito Ciclístico Ferias y Fiestas de Tuta
NE
Criterium
COL
12e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
18 januari
Adelaide
Down Under Classic
NE
Criterium
AUS
Bakel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Beijing, Keirin (V) (a)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegenachtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Sprint
CDM
Wereldbeker
CHN
Derby, Cyclocross
Moorways
C2
Wedstrijd
GBR
Derby, Cyclocross (V)
Moorways
NE
Wedstrijd
GBR
Fredericia, Cyclocross, Elite/U23
NE
Wedstrijd
DEN
Fredericia, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
DEN
Fredericia, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
DEN
Hong Kong (e)
Hong Kong January Classic
NE
Criterium
HKG
Hong Kong, Criterium (d)
Hong Kong Criterium Series 2
NE
Criterium
HKG
Kasterlee, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
La Guara - Taulabe, Chrono
NE
Individuele tijdrit
HON
6e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.1
Etappe
GAB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Rambrouch, Cyclocross
NE
Wedstrijd
LUX
Roubaix, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
FRA
Roubaix, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
FRA
Roubaix, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
FRA
Roubaix, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
FRA
San Juan
Doble San Juan de la Rioja
NE
Criterium
ARG
Solbiate Olona, Cyclocross
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross (V)
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Junioren
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen
Gran Premio dell'Epifania 2° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Gran Premio dell'Epifania 2° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
4e etappe The Hub Tour
Hawkes Bay Tour
NE
Etappe
NZL
9e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
19 januari
Pommeroeul, Junioren (a)
GP Bati-Metallo
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
20 januari
11e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
2e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
1e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
21 januari
1e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Ploegentijdrit
NZL
1e etappe Pre-Vuelta Independencia
NE
Etappe
DOM
12e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de San Luis
2.1
Individuele tijdrit
ARG
2e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
Villa Altagracia
Clásico Villa Altagracia
NE
Wedstrijd
DOM
22 januari
2e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
13e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
3e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
23 januari
Dubai (d)
H. H. Vice-President's Cup, Mohammad Bin Rashid International Cycling Cup
1.2
Wedstrijd
UAE
1e etappe King's Cup 1
NE
Individuele tijdrit
THA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
3e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
14e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
4e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
24 januari
Dordabis
NE
Criterium
NAM
Emirates Cup
1.2
Wedstrijd
UAE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
4e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
5e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Criterium
NZL
Tanger
NE
Criterium
MAR
15e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
6e etappe Tour de San Luis
2.1
Criterium
ARG
5e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-59 (V)
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
CMM
Wereldkampioenschap
Zonnebeke, Cyclocross
Kasteelcross
C2
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
CJ
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
25 januari
Assenede, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Club Race 1
NE
Wedstrijd
SKN
Heure-le-Romain, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heure-le-Romain, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Homenaje Ruben Ifran
NE
Wedstrijd
ARG
2e etappe King's Cup 1
NE
Etappe
THA
Lanarvily, Cyclocross
Cyclo-cross du Mingant
C2
Wedstrijd
FRA
Lanarvily, Cyclocross (V)
Cyclo-cross du Mingant
C2
Wedstrijd
FRA
Lanarvily, Cyclocross, Junioren
Cyclo-cross du Mingant
CJ
Wedstrijd
FRA
Macapá (a)
Corrida Antonio Assmar
NE
Criterium
BRA
Meyerton
Fast One
NE
Criterium
RSA
Milano, Cyclocross
GP Mamma e Papa' Guerciotti
CDM
Wereldbeker
ITA
Milano, Cyclocross (V)
GP Mamma e Papa' Guerciotti
CDM
Wereldbeker
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
6e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Individuele tijdrit
NZL
7e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Criterium
NZL
Nhlangano
Nhlangano Milling Classic
NE
Criterium
SWZ
Roosendaal (c)
NE
Criterium
NED
Tanger (a)
Tanger-Asilah
NE
Criterium
MAR
Taranaki
Cycle Challenge Taranaki
NE
Criterium
NZL
16e etappe Tour d'Afrique
NE
Individuele tijdrit
Tour de Eastern
NE
Criterium
UGA
7e etappe Tour de San Luis
2.1
Etappe
ARG
6e etappe Tour Down Under
2.WT/WT/PT
Etappe
AUS
2e etappe Trepada Cerro San Cristobal CC Pando
NE
Klimwedstrijd
PER
Wilrijk, Cyclocross, Cat. B (a)
Fort 6 Cross # 2
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Elite/U23 (V) (a)
Fort 6 Cross # 2
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Junioren (a)
Fort 6 Cross # 2
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Fort 6 Cross # 2
NE
Wedstrijd
BEL
26 januari
Sydney
Joseph Sunde Memorial, Australia Day Race
NE
Wedstrijd
AUS
27 januari
Berlin, Zesdaagse
Berlin
6D
Zesdaagse
GER
28 januari
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
30 januari
København, Ploegkoers, Junioren
3 dags løbet
NE
Driedaagse
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
1e etappe Premio Agustin Alcantara
NE
Etappe
CUB
31 januari
Anvaing, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Anvaing, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Ploegentijdrit
NZL
Cameroun Season Opener
NE
Wedstrijd
CMR
De Leon Springs
Spring Fling of Cycling Circuit Race
NE
Criterium
USA
Guyana Season Opener
NE
Criterium
GUY
1e etappe K.A.P. Sezon Açılış Kupası
Turkey Season Opener
NE
Etappe
TUR
Los Olivos
NE
Criterium
USA
Muldersdrif
Berge en Dale Classic
NE
Criterium
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
2e etappe Premio Agustin Alcantara
NE
Etappe
CUB
17e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de New Braunfels
NE
Criterium
USA
Tour ni Frank
NE
Wedstrijd
PHI
Vuelta Gregorio Albarracin
NE
Criterium
PER
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
CM
Wereldkampioenschap
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld