Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender januari 2007
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 januari
Baal, Cyclocross
GP Sven Nys
C2
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross (V)
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Junioren
GP Sven Nys
CJ
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Sven Nys
NE
Wedstrijd
BEL
Belize City (b)
Krem's New Year Cycling Classic
NE
Criterium
BIZ
Daly City
Mount San Bruno Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
USA
København, Zesdaagse (b)
København Vinder mini 6-dagesløb
NE
Zesdaagse
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk (V)
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk
NE
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Klimwedstrijd
AUT
Pétange, Cyclocross
Grand Prix du Nouvel-An
C2
Wedstrijd
LUX
Pétange, Cyclocross (V)
Grand Prix du Nouvel-An
C2
Wedstrijd
LUX
Pétange, Cyclocross, Junioren
Grand Prix du Nouvel-An
CJ
Wedstrijd
LUX
Quindío (V)
Vuelta al Quindío
NE
Criterium
COL
1e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
1e etappe Tour de Vineyards (V)
NE
Criterium
NZL
02 januari
Dübendorf, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Dübendorf, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
SUI
Dübendorf, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SUI
Dübendorf, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Sint-Niklaas, Cyclocross
Waaslandcross
C2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour de Vineyards (V)
NE
Etappe
NZL
Zürich, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
SUI
03 januari
1e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
1e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
Surhuisterveen, Cyclocross
Centrumcross
C2
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross (V)
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Junioren
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
Surhuisterveen, Cyclocross, Nieuwelingen
Centrumcross
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tour de Vineyards (V)
NE
Etappe
NZL
04 januari
2e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
2e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
4e etappe Tour de Vineyards
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour de Vineyards (V)
NE
Criterium
NZL
05 januari
3e etappe Bay Classic (V)
NE
Etappe
AUS
3e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
Proloog Giro del Sol San Juan
NE
Individuele tijdrit
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
06 januari
4e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
4e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
Ceska Lipa, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Colindres, Cyclocross, Elite/U23
Campeonato de Cantabria
Wedstrijd
ESP
1e etappe Giro del Sol San Juan
NE
Etappe
ARG
1e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters B, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters C, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Ierland
CN
Nationaal Kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
07 januari
5e etappe Bay Classic (V)
NE
Criterium
AUS
5e etappe Bay Cycling Classic
NE
Criterium
AUS
Berghem, Cyclocross, Nieuwelingen
D'n Bergse Wielerronde
NE
Wedstrijd
NED
Berghem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
D'n Bergse Wielerronde
NE
Wedstrijd
NED
Burnaby, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
CAN
2e etappe Giro del Sol San Juan
NE
Etappe
ARG
2e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Muxika, Cyclocross
Múgica
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters A, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Frankrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Luxemburg
CN
Nationaal Kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal Kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Polen
CN
Nationaal Kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Prievidza, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
São Paulo (c)
Copa America de Ciclismo
1.2
Wedstrijd
BRA
São Paulo (V)
Copa America de Ciclismo
1.2
Wedstrijd
BRA
1e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
08 januari
3e etappe Giro del Sol San Juan
NE
Etappe
ARG
3e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Otegem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Ploegentijdrit
VEN
09 januari
4e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Mopti
100 years for a million trees race
NE
Wedstrijd
MLI
Rotterdam, U23
UIV Cup Rotterdam
6D
Vijfdaagse
NED
Rotterdam, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
NED
3e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
10 januari
Antwerpen, Cyclocross
Scheldecross
C2
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross (V)
Scheldecross
C2
Wedstrijd
BEL
5e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
4e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
11 januari
6e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Proloog Vuelta a San Juan
NE
Proloog
ARG
5e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
12 januari
7e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Criterium
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
1e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
6e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
13 januari
Egmond aan Zee, Mountainbike
Egmond-Pier-Egmond
NE
Wedstrijd
NED
Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
Egmond-Pier-Egmond
NE
Wedstrijd
NED
Grootlo, Cyclocross, Cat. B
Schriek
NE
Wedstrijd
BEL
Grootlo, Cyclocross, Junioren
Schriek
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Roubaix, Cyclocross
C1
Wedstrijd
FRA
Roubaix, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Roubaix, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
FRA
Roubaix, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
2e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
7e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
14 januari
Bakel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Bakel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Derby, Cyclocross
Moorways
C2
Wedstrijd
GBR
Derby, Cyclocross (V)
Moorways
C2
Wedstrijd
GBR
Derby, Cyclocross, Junioren
Moorways
CN
Wedstrijd
GBR
Eben-Emael, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Eben-Emael, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Mühlenbach, Cyclocross
GP Jean Bausch / Pierre Kellner
C2
Wedstrijd
LUX
Mühlenbach, Cyclocross (V)
GP Jean Bausch / Pierre Kellner
NE
Wedstrijd
LUX
Mühlenbach, Cyclocross, Junioren
GP Jean Bausch / Pierre Kellner
CJ
Wedstrijd
LUX
Mühlenbach, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Jean Bausch / Pierre Kellner
NE
Wedstrijd
LUX
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nommay, Cyclocross
# 1
CDM
Wereldbeker
FRA
Nommay, Cyclocross (V)
# 1
CDM
Wereldbeker
FRA
Nommay, Cyclocross, Junioren
# 1
CDM
Wereldbeker
FRA
Nommay, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
FRA
Solbiate Olona, Cyclocross
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross (V)
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Junioren
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen
Gran Premio dell'Epifania 2° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Gran Premio dell'Epifania 2° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
Tuta
Circuito Ciclístico Ferias y Fiestas de Tuta
NE
Criterium
COL
3e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
8e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
Vuelta de la Leche
NE
Wedstrijd
CHI
Waregem, Cyclocross, Cat. B
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Junioren
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Waregem, Cyclocross, Nieuwelingen
Drogenboom
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Nieuwelingen (b)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
15 januari
Bremen, U23
UIV Cup Bremen
6D
Vijfdaagse
GER
4e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
16 januari
Adelaide
Down Under Classic
NE
Criterium
AUS
Bremen, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
GER
Proloog La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.2
Proloog
GAB
1e etappe UniSA Women's Criterium Series (V)
NE
Criterium
AUS
5e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
9e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
17 januari
Hasselt, Cyclocross
Flanders Indoor
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.2
Etappe
GAB
1e etappe Tour Down Under
2.HC
Etappe
AUS
2e etappe UniSA Women's Criterium Series (V)
NE
Criterium
AUS
6e etappe Vuelta a San Juan
NE
Individuele tijdrit
ARG
10e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
18 januari
2e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.2
Etappe
GAB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
2e etappe Tour Down Under
2.HC
Etappe
AUS
7e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
11e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
19 januari
3e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.2
Etappe
GAB
Los Angeles, 1 km
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Keirin
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Scratch
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
USA
3e etappe Tour Down Under
2.HC
Etappe
AUS
8e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
12e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Individuele tijdrit
VEN
20 januari
Iraeta, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.2
Etappe
GAB
Londerzeel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Los Angeles, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Ploegsprint (V)
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Sprint
CDM
Wereldbeker
USA
Mol, Cyclocross, Junioren
Zilvermeercross
NE
Wedstrijd
BEL
Mol, Cyclocross, Nieuwelingen
Zilvermeercross
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NED
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
4e etappe Tour Down Under
2.HC
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Siam
2.2
Etappe
THA
3e etappe UniSA Women's Criterium Series (V)
NE
Criterium
AUS
9e etappe Vuelta a San Juan
NE
Etappe
ARG
13e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
CCM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
CCM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
CMM
Wereldkampioenschap
Zonnebeke, Cyclocross
Kasteelcross
C2
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
21 januari
Assenede, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Assenede, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hoogerheide, Cyclocross
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Hoogerheide, Cyclocross (V)
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Hoogerheide, Cyclocross, Junioren
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Hoogerheide, Cyclocross, U23
GP Adrie van der Poel
CDM
Wereldbeker
NED
Ispáster, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Ispáster, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Ispáster, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
ESP
Ispáster, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe La Tropicale Amissa Bongo
Tour du Gabon
2.2
Etappe
GAB
Los Angeles, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
USA
Los Angeles, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
USA
Stuttgart, U23
UIV Cup Stuttgart
3D
Driedaagse
GER
Sumbe
NE
Criterium
ANG
5e etappe Tour Down Under
2.HC
Criterium
AUS
2e etappe Tour of Siam
2.2
Etappe
THA
Vivegnis, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Vivegnis, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Vuelta a San Juan
Etappe
ARG
14e etappe Vuelta al Táchira
2.2
Etappe
VEN
Wilrijk, Cyclocross, Cat. B
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Junioren
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wilrijk, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort 6 Cross # 1
NE
Wedstrijd
BEL
22 januari
3e etappe Tour of Siam
2.2
Etappe
THA
23 januari
Stuttgart, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
GER
Proloog Tour de San Luis
2.2
Proloog
ARG
4e etappe Tour of Siam
2.2
Etappe
THA
24 januari
1e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Ploegentijdrit
NZL
1e etappe Tour de San Luis
2.2
Etappe
ARG
5e etappe Tour of Siam
2.2
Etappe
THA
25 januari
3e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
2e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
2e etappe Tour de San Luis
2.2
Etappe
ARG
6e etappe Tour of Siam
2.2
Etappe
THA
26 januari
Dubai (d)
H. H. Vice-President's Cup, Mohammad Bin Rashid International Cycling Cup
NE
Wedstrijd
UAE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
4e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
Sydney
Joseph Sunde Memorial, Australia Day Race
NE
Wedstrijd
AUS
3e etappe Tour de San Luis
2.2
Individuele tijdrit
ARG
27 januari
2e etappe Ascensión a los Nevados de Chillán
NE
Klimwedstrijd
CHI
Darfield
Main Divide Cycle Race
NE
Criterium
NZL
1e etappe K.A.P. Taçettin Özsavaş Kupası
NE
Etappe
TUR
Malveira, Achtervolging, Junioren
NE
Wedstrijd
POR
Malveira, Achtervolging, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
POR
Malveira, Puntenkoers, Junioren
NE
Wedstrijd
POR
Malveira, Puntenkoers, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
POR
Malveira, Sprint, Junioren
NE
Wedstrijd
POR
Malveira, Sprint, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
5e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Etappe
NZL
4e etappe Tour de San Luis
2.2
Etappe
ARG
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
CM
Wereldkampioenschap
28 januari
3e etappe Ascensión a los Nevados de Chillán
NE
Etappe
CHI
Brasília (a)
Copa da Republica de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
Heure-le-Romain, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heure-le-Romain, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Homenaje Ruben Ifran
NE
Wedstrijd
ARG
2e etappe K.A.P. Taçettin Özsavaş Kupası
NE
Criterium
TUR
Meyerton
Fast One
NE
Criterium
RSA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Servië
CN
Nationaal Kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
7e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Criterium
NZL
6e etappe New Zealand Cycle Classic
Tour of Wellington
2.2
Individuele tijdrit
NZL
5e etappe Tour de San Luis
2.2
Etappe
ARG
1e etappe Tour of Qatar
2.1
Ploegentijdrit
QTR
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
29 januari
Berlin, U23 (a)
UIV Cup Berlin
Vierdaagse
GER
2e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
30 januari
Berlin, Zesdaagse
Berlin
6D
Zesdaagse
GER
3e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
31 januari
Maldegem, Cyclocross
Parkcross
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld