Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Login vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
  • Bookmark and Share


  • Wedstrijden 2005

    Etappewedstrijden
       500 Millas del Norte
       Österreich-Rundfahrt
       Albstadt (V)
       Arden Challenge
       Ascensión a los Nevados de Chillán
       Azerbaïjan Tour
       Ballinrobe
       Baltyk-Karkonosze-Tour
       Bay Cycling Classic
       Bayern Rundfahrt
       Benelux Tour
       Benicarló
       Berlin, U23
       Bermuda GP
       Bidasoa Itzulia
       Bizkaiko Bira
       Bizkaiko Itzulia, Junioren
       Blue Cross Cycle
       Boekel (V)
       Boucle du Coton
       Boucles de la Mayenne
       Boulder Stage Race
       Brescia, Junioren
       Brixia Tour
       Canberra Tour
       Cascade Classic
       Cascade Classic (V)
       Celebrity Classic Criterium
       Central Valley Classic
       Central Valley Classic (V)
       Chaniá, Elite/U23
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Lorraine
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Ardennes
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit des Plages Vendéennes
       Circuit Franco-Belge
       Circuito Montañés
       Clásica Ciudad de Girardot
       Clásica de Fusagasugá
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Clásica Nacional Ciudad de Anapoima
       Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
       Clásico RCN
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
       Clasica Alcaldía de Pasca
       Clasica del Meta
       Clasico Ciclistico Banfoandes
       Cougar Mountain
       Coupe d'Algerie
       Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
       Critérium du Dauphiné
       Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
       Critérium International
       Criterium des Espoirs
       Damesronde van Drenthe (V)
       Delta
       Deutschland Tour
       Doble Bragado
       Doble Chepes
       Doble Copacabana GP Fides
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Dongen (a)
       Driedaagse van Axel, Junioren
       Driedaagse van De Panne
       Driedaagse van West-Vlaanderen
       Eidsvollrittet
       Eko Tour Dookola Polski (V)
       Emakumeen Euskal Bira (V)
       Enumclaw
       Essor Breton
       Etoile de Bessèges
       Euskal Bizikleta
       Fana Sykkelfestival, Elite/U23
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Geelong Tour (V)
       Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
       Giro d'Italia
       Giro d'Italia Donne (V)
       Giro del Capo
       Giro del Trentino
       Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
       Giro del Veneto e delle Dolomiti
       Giro della Lunigiana, Junioren
       Giro della Toscana Int. Femminile (V)
       Giro della Toscana, Junioren
       Giro della Toscana, U23
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Giro di Basilicata, Junioren
       Giro di San Marino (V)
       Girona
       Girvan
       GP Abimota
       GP Barbot
       GP Cootranspensilvania
       GP CTT Correios de Portugal
       GP Cycliste de Gemenc
       GP di San Marino (V)
       GP do Centro
       GP do Minho
       GP Général Patton, Junioren
       GP Internacional Costa Azul
       GP Internacional do Oeste RTP
       GP Mercanapro
       GP Rüebliland, Junioren
       GP Sochi
       GP Sunny Beach
       GP Veckan
       GP Vila-Real
       GP Vinhos da Estremadura
       Gracia Orlova (V)
       Grand Prix de la Somme
       Grande Boucle Féminine Internationale (V)
       Green Mountain Stagerace
       Greenville
       Grenland GP
       Grudziądz, Junioren
       Herald Sun Tour
       Hessen Rundfahrt
       Ho Chi Minh City
       Holland Ladies Tour (V)
       Horsens, Elite/U23 (a)
       International Cycling Classic
       International Presidency Turkey Tour
       Irish Sea Tour of the North
       Jacksonville
       Jadranska Magistrala
       Jewel in the wilderness Stage Race
       Joe Martin Stage Race
       Joe Martin Stage Race (V)
       Junior Tour Of Ireland
       Kalisz - Konin
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Kerman Tour
       Košice - Tatry - Košice
       Krasna Lipa Tour Féminine (V)
       Kreiz Breizh Elite
       Kroz Istru
       Kroz Srbiju
       Landivisiau (b)
       Le Tour du Grand Montréal (V)
       Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
       Liège - La Gleize, Junioren
       Lidice
       Lima - Wakama - Lima
       Linz - Passau - Budweis
       Lleida
       Long Crendon (a)
       Münsterland Tour, Junioren
       Madera County Stage Race
       Mainfranken-Tour, U23
       Malopolski Wyscig Gorski
       Manchester, 1 km
       Manchester, 500 m (V)
       Manchester, Achtervolging
       Manchester, Achtervolging (V)
       Manchester, Keirin
       Manchester, Keirin (V)
       Manchester, Ploegenachtervolging
       Manchester, Ploegkoers
       Manchester, Ploegsprint
       Manchester, Puntenkoers
       Manchester, Puntenkoers (V)
       Manchester, Scratch (V)
       Manchester, Sprint
       Manchester, Sprint (V)
       Mediterrane Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Memorial Battle of Crete
       Merced
       Merced, U23 (V)
       Mersey Roads Two Day
       Mississippi GP
       Montjuich
       Moscou (a)
       Moscou, 1 km
       Moscou, Achtervolging
       Moscou, Keirin
       Moscou, Ploegenachtervolging
       Moscou, Ploegkoers
       Moscou, Ploegsprint
       Moscou, Puntenkoers
       Moscou, Scratch
       Moscou, Sprint (a)
       Mount Hood Classic
       Mount Hood Classic (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nature Valley Grand Prix
       New Zealand Cycle Classic
       Niedersachsen Rundfahrt
       Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
       Nieuwegein (a)
       Nieuwegein (c)
       Nieuwegein (d)
       Nieuwegein (e)
       Nieuwegein (f)
       Nieuwegein (g)
       Olympia's Tour
       Ovezande, Amateurs
       Owasco Stage Race
       OZ Wielerweekend
       Paris - Corrèze
       Paris - Nice
       Paths of King Nikola
       Po Stajerski, Junioren
       Post Danmark Rundt
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
       Ras Mumhan
       Redlands Bicycle Classic
       Redlands Bicycle Classic (V)
       Regio Tour International
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt
       Ringerike
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde des Vallées, Junioren
       Ronde du Gard
       Ronde van België
       Ronde van de Provincie Antwerpen
       Ronde van Vlaams-Brabant
       Route de l'Avenir
       Route du Sud
       Ruban Granitier Breton
       Rutas de America
       Rutas del Vino
       Saaremaa Velotuur
       Sachsen Tour
       Sacrifice Race, Elite/U23
       San Dimas Stage Race
       San Dimas Stage Race (V)
       Sea Otter Classic
       Sea Otter Classic (V)
       Semana Aragonesa
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Silkeborg Viborg Hammel (V)
       Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
       Skane
       Steiermark Rundfahrt
       Ster Elektrotoer
       Stuttgart - Strassburg
       Sucre
       Surrey League 5 Days
       Syracuse Race Weekend
       Szlakiem Grodow Piastowskich
       Szosami Zagłębia
       Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
       Thüringen-Rundfahrt, U23
       Tirreno-Adriatico
       Tobago International
       Top End Tour
       Torres Vedras
       Tour Alsace
       Tour Ciclístico de Panamá
       Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
       Tour d'Egypte
       Tour d'Indonesia
       Tour de Beauce
       Tour de Bretagne (V)
       Tour de France
       Tour de Franche Comté Cycliste
       Tour de Georgia
       Tour de Gironde
       Tour de Grandview
       Tour de Hokkaido
       Tour de Hongrie
       Tour de Korea
       Tour de l'Abitibi, Junioren
       Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
       Tour de l'Ardèche (V)
       Tour de l'Aude
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
       Tour de l'Avenir
       Tour de l'Est International
       Tour de l'Or Blanc
       Tour de la Guadeloupe
       Tour de la Guyane Française
       Tour de la Manche
       Tour de la Martinique
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de la Région de Lodz, Junioren
       Tour de la Région Wallonne
       Tour de Langkawi
       Tour de Lorraine, Junioren
       Tour de Louisiana
       Tour de Luxembourg
       Tour de Madagascar
       Tour de Maurice
       Tour de Moselle
       Tour de Nez
       Tour de Normandie
       Tour de Pécs
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Ribas
       Tour de Romandie
       Tour de Santa Catarina
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour de Taiwan
       Tour de Toona
       Tour de Toona (V)
       Tour de Vineyards
       Tour des Seychelles
       Tour Down Under
       Tour du Cameroun
       Tour du Faso
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Pays de Vaud, Junioren
       Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
       Tour du Sénégal
       Tour du Val d'Orge, Cyclocross (m)
       Tour du Valromey, Junioren
       Tour Féminin en Limousin (V)
       Tour Méditerranéen
       Tour Nord-Isère
       Tour of Albania
       Tour of Anchorage
       Tour of Attiki
       Tour of Bright
       Tour of Britain
       Tour of Bulgaria
       Tour of China
       Tour of Christiana
       Tour of Connecticut
       Tour of East Java
       Tour of Egat Kanchanaburi
       Tour of Eritrea
       Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23
       Tour of Gippsland
       Tour of Greece
       Tour of Japan
       Tour of Milad du Nour
       Tour of Murrieta
       Tour of New Zealand (V)
       Tour of Ohio
       Tour of Pakistan
       Tour of Qatar
       Tour of Qinghai Lake
       Tour of Shenandoah
       Tour of Siam
       Tour of Slovenia
       Tour of South China Sea
       Tour of Southland
       Tour of Taranaki
       Tour of Tasmania
       Tour of the Bahamas
       Tour of the Gila
       Tour of the Gila (V)
       Tour of the Murray River
       Tour of the Southern Grampians
       Tour of Ulster
       Tour of Utah
       Tri-Peaks Challenge Arkansas
       Triptyque Ardennaise
       Triptyque des Barrages, U23
       Trofeo Diputacion de Alicante
       Trofeo Karlsberg, Junioren
       Trophée Centre Morbihan, Junioren
       Trophée d'Or Féminin (V)
       Turul României
       Tweedaagse van de Gaverstreek
       Uniqa Classic
       Västeras (a)
       Valladolid
       Valladolid, Mountainbike
       Valley of the Sun Stage Race
       Valley of the Sun Stage Race (V)
       Volta a Coruña
       Volta a Galicia
       Volta a Portugal
       Volta a Portugal do Futuro
       Volta às Terras de Santa Maria Feira
       Volta a Tras os Montes e Alto Douro
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta Ciclista Provincia Tarragona
       Volta Ciclistica de Porto Alegre
       Volta Ciclistica Internacional do Paraná
       Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
       Volta del Llagostí
       Volta Provincia de Castello
       Vuelta a Alicante
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Ávila
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Cantabria
       Vuelta a Cienfuegos
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Cordoba
       Vuelta a Costa Rica
       Vuelta a Costa Rica (V)
       Vuelta a Cuba
       Vuelta a El Salvador
       Vuelta a España
       Vuelta a la Independencia Nacional
       Vuelta a la Montana Central de Asturias
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Mexicali
       Vuelta a Nicaragua
       Vuelta a Palencia
       Vuelta a Peru
       Vuelta a Puerto Rico
       Vuelta a Salamanca
       Vuelta a Salnes
       Vuelta a San Luis Potosi
       Vuelta a San Rafael
       Vuelta a Santa Cruz de Mora
       Vuelta a Segovia
       Vuelta a Sucre
       Vuelta a Tenerife
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Venezuela
       Vuelta a Yacambu-Lara
       Vuelta a Zamora
       Vuelta al Besaya, Junioren
       Vuelta al Campo de Gibraltar
       Vuelta al Cauca
       Vuelta al Chaná
       Vuelta al Estado de Oaxaca
       Vuelta al Estado Portuguesa
       Vuelta al Estado Zulia
       Vuelta al Goierri
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Tolima
       Vuelta al Valle del Cauca
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Castilla y Leon (V)
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Leon
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista a Sierra Espuña
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Aragua
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V)
       Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
       Vuelta Ciclista Lider al Sur
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de Bisbee (V)
       Vuelta de Higuito
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta de Lavalle Mendoza
       Vuelta de San Juan
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta Internacional al Estado Trujillo
       Vuelta Leandro N. Alem
       Vuelta Mazatlán
       Vysočina
       West Indies versus the World
       Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
       Wyscig Dookola Mazowska
       Závod Míru, Junioren
       Zeebra-Tour, Amateurs
    Andere wedstrijden
       's Gravenpolder, Amateurs
       's Gravenwezel, Dernycriterium
       's-Heer-Abtskerke, Amateurs
       's-Heer-Arendskerke, Amateurs
       's-Heerenhoek, Amateurs
       Šenčur
       Ödenwald
       Épenoy, Cyclocross
       Aachen
       Aalborg
       Aalborg (a)
       Aalst
       Aalst, Criterium
       Aalst, Junioren
       Aalst, Junioren (a)
       Aalter (a)
       Aalter, Cyclocross
       Aarhus
       Aarhus (a)
       Aarhus (b)
       Aartselaar
       Abadiño, Cyclocross
       Abergavenny (V)
       Abergavenny, Cyclocross
       Abergavenny, Cyclocross (V)
       Achkarren
       Acquanegra sul Chiese
       Adana, Mountainbike, Elite/U23
       Adria
       Aduard (V)
       Advertiser Women's Criterium Series (V)
       Affligem
       Affligem, Nieuwelingen
       Affoltern am Albis
       Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
       Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Afxentia, Mountainbike, Elite/U23
       Aguçadoura, Junioren
       Agullent, Cyclocross
       Aichach
       Aigle
       Aigle
       Aigle, Cyclocross
       Aiglemont, Cyclocross
       Aix-en-Provence, Criterium
       Aizarnazábal, Cyclocross
       Alanya, Mountainbike
       Alanya, Mountainbike (V)
       Alanya, Mountainbike, U23
       Albacete (a)4 e etappe
       Albemarle
       Albese con Cassano
       Alblasserdam (V)
       Alcalá de Henares
       Alcantarilla
       Alcobaça
       Alcudia
       Alcudia (a)
       Aldergrove
       Alenquer
       Alfafar, Junioren
       Allenvale
       Allerød
       Almaty
       Almelo
       Almelo, Cyclocross
       Almelo, Cyclocross (V)
       Almenno San Bartolomeo
       Almería
       Alsasua
       Alta Padovana Tour
       Altheim
       Altzo
       Alzano Scrivia
       Ambazac, Cyclocross
       American Airlines Pro-Am Challenge
       Amerika (V)
       Amersfoort
       Amersfoort, Cyclocross
       Amersfoort, Cyclocross (V)
       Ametzaga de Zuya, Cyclocross
       Amorebieta
       Amstel Curaçao Race
       Amstel Gold Race
       Amsterdam (c)
       Amsterdam, U23
       Amsterdam, Zesdaagse
       Angel Fire Resort, Mountainbike (V)
       Angoulême, Cyclocross
       Anniston
       Antwerpen, Dernycriterium
       Anzegem (b)
       Apeldoorn (V)
       Arcade
       Ardooie, Cyclocross
       Arendonk (V)
       Arezzo
       Arezzo (b)
       Arlington
       Arlington (a)
       Arlington (V)
       Armagh
       Armilla (a)
       Arona
       Arona (a)
       Arona (b)
       Ascain - Hendaye
       Ascheffel, Elite/U23
       Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
       Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
       Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Asian Cycling Championships, Baan, Afvalrace, Elite
       Asian Cycling Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Asian Junior Games, Baan, Achtervolging
       Asian Junior Games, Baan, Achtervolging (V)
       Asian Junior Games, Baan, Afvalrace, Junioren
       Asian Junior Games, Baan, Keirin
       Asian Junior Games, Baan, Puntenkoers (V)
       Asian Junior Games, Op de weg
       Asian Junior Games, Op de weg (V)
       Asian Junior Games, Op de weg, Ind. tijdrit
       Asian Junior Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
       Assebroek (V)
       Astarria, Cyclocross
       Asteasu, Cyclocross
       Asteasu, Cyclocross (a)
       Asti, U23
       Athína, Elite/U23
       Athína, Junioren (a)
       Athée-sur-Cher, Cyclocross
       Athée-sur-Cher, Cyclocross (V)
       Athens (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland (V)
       Athens, Criterium
       Atina
       Atlanta
       Atlanta (e)
       Atlanta (g)
       Atlanta (V)
       Attleboro
       Auburn, Cyclocross
       Aurora, Cyclocross
       Aurora, Cyclocross (V)
       Austerlitz, Criterium, Amateurs
       Avedøre
       Avellino
       Azpeitia
       Bétheny (V)
       Bétheny, Chrono
       Bühl (a)
       Bühl (V)
       Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
       Bützberg, Cyclocross
       Baal, Cyclocross
       Babadag, Mountainbike, Elite/U23
       Baboszewo
       Backnang - Waldrems
       Bad Goisern, Mountainbike-Marathon
       Bad Harzburg
       Bad Hofgastein
       Bad Homburg
       Bad Ischl
       Bad Oeynhausen
       Bad Radkersburg
       Bad Sachsa
       Baden
       Badiola
       Bagneux, Cyclocross
       Bagnolo di Nogarole
       Bakel, Cyclocross
       Bakel, Cyclocross (V)
       Bakwena Classic
       Balkan Championships, Op de weg, Beloften
       Balkan Championships, Op de weg, Elite
       Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Balkan Championships, Op de weg, Junioren
       Balneário de Camboriú, Downhill (V)
       Balneário de Camboriú, Mountainbike
       Baltimore
       Baltimore (V)
       Barberton
       Barcelos, Nieuwelingen
       Barendrecht (V)
       Barx, Cyclocross
       Bassano del Grappa
       Bassano del Grappa, Cyclocross
       Bavikhove, Criterium
       Bavikhove, Junioren
       Baw Baw
       Bayonne - Pamplona
       Bayside, Cyclocross
       Bełchatów
       Bear Mountain
       Bear Mountain (a)
       Beckerich
       Bela Bela
       Belgotex Classic
       Belgotex Classic Hill climb time trial
       Belize City (a)
       Bellegem, Junioren (V)
       Bellegem, Nieuwelingen
       Bellegem, Nieuwelingen (V)
       Bellheim
       Belmopan
       Belsele (a)
       Belsele (V)
       Belsele (V) (a)
       Benešov
       Beograd - Čačak
       Berazategui
       Berg en Terblijt (V)
       Bergara (a)
       Bergara (d)
       Bergen op Zoom, Amateurs
       Berkel (V)
       Berkel, Elite/U23
       Berkeley Hills
       Berlare
       Berlin (g)
       Berlin, Criterium
       Berlin, Cyclocross
       Berlin, Cyclocross (a)
       Berlin, Cyclocross (V)
       Berlin, U23 (a)
       Berlin, Zesdaagse
       Bermeo, Cyclocross
       Bern
       Bern (V)
       Bern (V) (a)
       Bernareggio
       Berriatúa
       Bertem
       Besnate, Cyclocross
       Bethel
       Betzdorf
       Beuvry-la-Forêt
       Beuvry, Cyclocross
       Bevagna
       Beveren-Waas (c)
       Beyne-Heusay (a)
       Biassono
       Bibano
       Biella - Oropa
       Bignay, Cyclocross
       Binago
       Binghamton (V)
       Binghamton, Criterium
       Bischofhofen
       Bladel, Cyclocross
       Bloemfontein
       Blumberg
       Boa Vista
       Bocholt
       Bochum
       Bochum (a)
       Bochum (b)
       Bochum (V)
       Bochum, Dernycriterium
       Boekhoute (a)
       Bogense
       Boise
       Boise, Criterium
       Boksburg
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (f)
       Boltiere
       Bolu, Mountainbike, Elite/U23
       Bombarral
       Bonsall
       Bonsall (V) Eindklassement
       Boom, Dernycriterium
       Borculo
       Bordeaux - Caudéran
       Bordeaux - Saintes
       Borsele (V)
       Borssele, Amateurs
       Boston
       Botticino
       Bottrop - Kirchhellen
       Bournezeau, Cyclocross
       Boussac (a)
       Bowness
       Bowness, Criterium
       Boxmeer (V)
       Boxmeer, Criterium
       Boxtel, Cyclocross
       Boxtel, Cyclocross (V)
       Bozzolo
       Brabantse Pijl
       Brackwede
       Brakpan
       Brasília
       Brasília (a)
       Brasschaat (V)
       Braunau
       Braunschweig (b)
       Braunschweig (c)
       Braunschweig (d)
       Bray
       Brea
       Breezand (V)
       Breganze
       Breite, Criterium
       Bremen, U23
       Bremen, Zesdaagse
       Brentwood
       Brescia
       Breyell
       Bridgeton City Park, Cyclocross
       Bridgeton City Park, Cyclocross (V)
       Briga
       Brisbane
       Brisbane (a)
       Brissago
       Brno (b)
       Bruckmühl
       Bruinisse, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Buchholz
       Bucine
       Budingen
       Budingen, Junioren
       Buenos Aires (b)
       Buggenhout
       Burcht (V)
       Burgh-Haamstede, Amateurs
       Burgistein
       Burgum
       Burlada
       Burlingame
       Burlington, Criterium
       Bursa, Mountainbike, Elite/U23
       Buxerolles, Cyclocross
       Buxton
       Buzzards Bay, Cyclocross
       Bytów
       Cézac
       Cómbita
       Caerano di San Marco
       Caivano
       Calais
       Calcinate
       Calingasta Eindklassement
       Calvatone
       Calviá
       Camaiore
       Cambo
       Cambridge
       Camors
       Camors, Cyclocross
       Camp Hill, Cyclocross (V) (a)
       Campi Bisenzio (a)
       Campo dos Goytacazes
       Camponogara
       Caneva
       Canicattini Bagni
       Canosa di Puglia
       Caonado, Cyclocross
       Capannole
       Capilla del Senor
       Capitan Sarmiento
       Caracas, Elite/U23
       Carlow
       Carnago
       Carnetin, Cyclocross
       Carrara
       Carraroe
       Carribean Championships, Op de weg, Elite
       Carribean Championships, Op de weg, Junioren
       Carrick
       Cartigny
       Casacalenda
       Casalecchio di Reno
       Casalnoceto
       Casentino
       Castel d'Ario
       Castelfidardo
       Castelfidardo (a)
       Castelfranca di Sopra
       Castelfranco di Sopra
       Castello di Brianza
       Castelnuovo Scrivia
       Castelvecchio Pascoli, Cyclocross
       Castenaso (V)
       Castiglion Fibocchi
       Castiglion Fiorentino
       Castiglione Fibocchi
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Cavriago
       Cavriago (a)
       Ceglie Messapico
       Celano
       Cento (V)
       Cento (V) (a)
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Ceska Lipa, Cyclocross
       Châlette-sur-Loing
       Château-Bernard, Cyclocross
       Châteauroux
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Chalindrey, Cyclocross
       Challans, Cyclocross
       Challenge Mallorca Eindklassement
       Chamarel
       Chambéry-le-Vieux (V)
       Chanteloup-les-Vignes
       Chantonnay
       Chardonnay
       Charlotte, Criterium
       Charlotte, Criterium (V)
       Charlottenlund
       Charndon
       Cheltenham, Cyclocross
       Cheltenham, Cyclocross (V)
       Chemnitz - Einsiedel
       Cheshire (V)
       Chiasso
       Chiavari
       Chişinău, Junioren
       Chieti - Block Haus
       Chippawa
       Cholet
       Cholet (V)
       Chorley, Cyclocross
       Christchurch - Akaroa
       Chrono des Herbiers
       Chrono des Herbiers (V)
       Chrono des Herbiers, Junioren
       Chrono des Herbiers, U23
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Cincinnati
       Cincinnati, Cyclocross
       Cincinnati, Cyclocross (V)
       Cinquale, Junioren
       Circuit de la Région Wallonne, Junioren
       Circuit du Morbihan
       Circuit du Nord
       Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
       Città di Castello
       Cittadella
       Cittiglio (V) (a)
       City Bikes
       Clásica Club Deportivo Boyacá Eindklassement
       Classic Chlorophylle
       Classique des Alpes, Junioren
       Clermont
       Clitheroe
       Cloppenburg
       Clubchampionships, Op de weg, Beloften, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Elite, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Junioren, Australië
       Clubchampionships, Op de weg, Nieuwelingen, Australië
       Codognè
       Colchester (b)
       Coldspring
       Colle Umberto
       Collecchio
       Colne, Criterium
       Comano
       Concesio
       Concord
       Conegliano
       Contern, Cyclocross
       Contres, Cyclocross (a)
       Copa Cidade Cançao
       Copa de España, Elite/U23 Eindklassement
       Coppa Cantina Valtidone
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa Embassy Cargo
       Coppa Maria SS di Gulfi
       Coppa San Geo
       Copperopolis
       Cornuda, Cyclocross
       Coromandel
       Corréa
       Corralejo, Criterium
       Corridonia
       Corsanico
       Corsico, Cyclocross
       Corswarem (V)
       Cottbus
       Cottbus (V)
       Cottbus, U23
       Coulongé (V)
       Coupe du Trône
       Cradle Classic
       Cranleigh (a)
       Cras-Avernas
       Cras-Avernas (V)
       Crawley
       Crema (V)
       Cremona (a)
       Cuéllar
       Cup Danmark Slutklassement, Omnium, Elite/U23
       Cupra Marittima
       Curiaú
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Custoza
       Cycle Relay
       Cycle Relay Criterium, Criterium
       Cyprus, Mountainbike-Marathon
       Częstochowa
       Düren
       Düsseldorf
       Düsseldorf (a)
       Dahme
       Dalen (V)
       Daly City
       Dandenong
       Darfield
       Davis
       De Klinge (V)
       De Panne, Mountainbike
       De Pinte (V)
       Deûlemont
       Dead Sea Bike Race, Mountainbike (V)
       Den Hout
       Denain
       Denderwindeke
       Dentergem
       Desafio internacional de ciclismo
       Dessau
       Desselgem
       Deurne (d)
       Deux-Acren
       Devonport, Criterium
       Diamond
       Diegem, Cyclocross
       Diegem, Junioren
       Diessenhofen
       Diessenhofen (V)
       Diex
       Differdange, Cyclocross
       Dijon (b)
       Dijon, Criterium
       Dijon, Cyclocross
       Dijon, Cyclocross (b)
       Diksmuide, Criterium
       Dinuba, Criterium
       Dippach, Cyclocross
       Doble Santa Ana
       Doha
       Donaldson Center Circuit Race
       Donaldson Center Road Race
       Donaldson Center Road Race
       Donaldson Center Road Race
       Donostia/San Sebastián
       Dordrecht, Cyclocross
       Dortmund (d)
       Dortmund (g)
       Dortmund (m)
       Dortmund, U23
       Dortmund, Zesdaagse
       Dottignies, Cyclocross
       Dourges
       Drachten
       Drongen, Cyclocross, Elite zonder contract
       Dudzele, Cyclocross
       Dudzele, Cyclocross, Junioren
       Dudzele, Cyclocross, Nieuwelingen
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Dungarvan
       Durach, Criterium
       Durana
       Durango
       Durango (V)
       Durban
       Durbanville
       Durham (a)
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       East Hartford
       Edermünde
       Eeklo, Cyclocross
       Eernegem, Cyclocross
       Eglosheim
       Eibar (a)
       Eindhoven, Chrono
       Eindhoven, Cyclocross
       Einhausen (a)
       El Cajon
       Elorrio, Cyclocross
       Elva
       Elva (a)
       Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
       Emmaste, Mountainbike
       Emmeloord
       Emmen
       Emmen (V)
       Empoli
       Energy Classic
       Enfield
       Enniscorthy
       Epe (V)
       Erandio
       Ereño
       Erfurt
       Ermúa, Cyclocross
       Erondegem
       Erpe-Mere, Cyclocross
       Esbjerg (V)
       Espada Group Cup
       Essen
       Essen, Cyclocross
       Essen, Cyclocross, Junioren
       Essen, Cyclocross, Nieuwelingen
       Este
       Estella (c)
       Estella (e)
       Estonian Cup, Mountainbike (b)
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
       Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Eymoutiers, Cyclocross
       Fürstenwalde
       Fürth
       Fürth, Cyclocross
       Faè, Cyclocross
       Fabbrica, Junioren
       Fafe
       Fafe, Junioren
       Fair Hill, Cyclocross (d)
       Fall River
       Falun, Elite/U23
       Falun, Elite/U23 (V)
       Farmington, Cyclocross (e)
       Farmington, Cyclocross (V) (e)
       Faro
       Farra di Soligo, Cyclocross
       Fayettville Stage Race 1 e etappe
       Fehraltorf, Cyclocross
       Felino
       Fermo
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
       Firenze - Empoli
       Firenze - Pistoia
       Firenze - Viareggio
       Fischeln
       Fischingen (V)
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Flèche Wallonne (V)
       Flobecq (V)
       Florida
       Fohnsdorf
       Folignano
       Fonzaso, Cyclocross
       Fort William, Mountainbike
       Fort William, Mountainbike (V)
       Fourmies
       Fourmies, Cyclocross
       Fourmies, Cyclocross (V)
       Fréjus, Mountainbike-Marathon, Elite/U23
       Francorchamps, Mountainbike
       Francorchamps, Mountainbike (V)
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main (V)
       Frankfurt am Main, Cyclocross
       Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
       Frauenfeld
       Fredericia, Cyclocross
       Freilassing
       Frenkendorf, Cyclocross
       Fresno
       Fujimi, Cyclocross
       Fully, Elite zonder contract
       Günzach
       Gütersloh
       Górliz
       Gaisberg
       Games of Small States of Europe, Mountainbike, XC, Elite
       Games of Small States of Europe, Op de weg, Elite
       Games of Small States of Europe, Op de weg, Ind. tijdrit
       Gansingen
       Gardone Val Trompia
       Garelochhead
       Gavardo (a)
       Gavardo (b)
       Gavere, Cyclocross
       Gavere, Cyclocross (V)
       Gavere, Cyclocross, Junioren
       Gavere, Cyclocross, U23
       Gazet van Antwerpen Trofee
       Geel, U23
       Geelong (V)
       Gehrden
       Geldern
       Geldrop (V)
       Gelsenkirchen
       Gelsenkirchen (a)
       Geluwe
       Gent - Ieper
       Gent - Menen, Junioren
       Gent - Staden
       Gent - Wevelgem
       Gent, U23
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Geraardsbergen, Junioren
       Gersau
       Gersau (V)
       Gessate, Elite/U23
       Getxo
       Gieten, Cyclocross
       Gieten, Cyclocross (V)
       Gieten, Cyclocross, Junioren
       Gieten, Cyclocross, U23
       Gippingen
       Giro del Friuli Donne (V)
       Giro del Lago Maggiore - GP Knorr (V)
       Giro del Lazio
       Giro del Veneto
       Giro della Provincia di Lucca
       Giro della Provincia di Reggio Calabria
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro della Valsesia
       Giro della Valsesia (a)
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Lombardia
       Gladbeck
       Gladsaxe, Elite/U23
       Gladstone
       Glasgow, Criterium
       Glendale
       Gloucester, Cyclocross
       Gloucester, Cyclocross (a)
       Gloucester, Cyclocross (V)
       Gloucester, Cyclocross (V) (a)
       Gmünd
       Goedereede, Amateurs
       Goes, Amateurs (a)
       Gold Coast
       Gooik (a)
       Gouda (V)
       Goulburn - Sydney
       Goven, Cyclocross
       GP Campagnolo
       GP Castilla y Leon (V)
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP Costa degli Etruschi
       GP de Wallonie
       GP de Wallonie (V)
       GP Gondomar, Elite/U23
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Jægerspris
       GP Jamp
       GP Jyske Bank
       GP Kooperativa
       GP Märkische Schweiz (V)
       GP Palma
       GP Théo Mulheims
       Grafton - Inverell
       Gran Premio Site
       Graz
       Grazen, Junioren
       Greensboro
       Grembergen (V)
       Grenoble, Zesdaagse
       Greve
       Grezzana
       Groß Dölln
       Großwaltersdorf
       Groenlo
       Groningen (a)
       Grosser Preis der WAZ
       Guadiana
       Guazzora, Elite/U23
       Guimarães (a)
       Gullegem
       Guss
       Hénin-Beaumont, Cyclocross
       Hürth - Gleuel
       Hürth - Kendenich
       Haanja, Mountainbike
       Haarlemmerliede
       Haasdonk (V)
       Haderslev
       Hadsten (V)
       Hadsten, Criterium
       Haid - Ansfelden
       Halen, Nieuwelingen
       Halfweg
       Halle - Ingooigem
       Hamburg (b)
       Hamburg, Cyclocross
       Hamburg, Cyclocross (V)
       Hamilton
       Hamm
       Hamme-Zogge, Cyclocross
       Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
       Hammel
       Hammel, Cyclocross
       Hamont-Achel
       Hancock
       Handzame (V)
       Hannover
       Hannover, Cyclocross
       Hanstholm, Elite/U23
       Hansweert, Amateurs
       Harderwijk
       Harderwijk (V)
       Harderwijk, Cyclocross
       Harderwijk, Cyclocross (V)
       Harelbeke
       Haren (V)
       Harrisburg
       Hartbeespoort
       Hartford (a)
       Harzrundfahrt
       Hasle - Rüegsau
       Hasliberg, Mountainbike, Elite/U23
       Hasselt
       Hasselt, Cyclocross
       Hasselt, Cyclocross, U23
       Hatzic
       Havant
       Heerlen
       Heerlen, Cyclocross
       Heerlen, Cyclocross (V)
       Heide, Nieuwelingen
       Heinkenszand, Amateurs
       Heinsberg
       Heist-op-den-Berg, Junioren
       Heist-op-den-Berg, Nieuwelingen
       Hel van het Mergelland
       Hellemmes
       Hendaye
       Hendersonville, Cyclocross
       Hendersonville, Cyclocross (a)
       Hendersonville, Cyclocross (V)
       Hengelo, Criterium
       Herentals, Criterium
       Herford
       Herford, Cyclocross
       Herford, Cyclocross (V)
       Herning
       Herning (a)
       Herning, Criterium (a)
       Hertford (a)
       Herxheim
       Hesperange, Cyclocross
       Heusden
       Heusden-Zolder (V)
       Highland Park, Cyclocross (i)
       Highland Park, Cyclocross (V) (f)
       Highwayman
       Hillerød
       Hillingdon (e)
       Hilversum, Cyclocross
       Hilversum, Cyclocross (V)
       Hittnau, Cyclocross
       Hittnau, Cyclocross (V)
       Hjørring
       Hlinsko, Cyclocross
       Hoboken
       Hobro, Elite/U23
       Hof, Cyclocross
       Hofstade, Cyclocross
       Hofstade, Cyclocross (V)
       Hofstade, Cyclocross, Junioren
       Hofstade, Cyclocross, Nieuwelingen
       Hofweier
       Hohenstein-Ernstthal
       Hohenstein-Ernstthal (a)
       Holé Vrchy, Cyclocross
       Homburg
       Homenaje Ruben Ifran
       Hong Kong (c)
       Hoogerheide
       Hoogerheide, Cyclocross
       Hoogerheide, Cyclocross (V)
       Hooglede, Cyclocross
       Hooglede, Cyclocross (V)
       Hooglede, Cyclocross, Junioren
       Hooglede, Cyclocross, U23
       Hoogstraten (V)
       Hoogstraten, Cyclocross
       Hopfgarten
       Horgen
       Hotton
       Houffalize, Mountainbike
       Houffalize, Mountainbike (V)
       Hradec Kralove
       Hradec Kralove (a)
       Hradiste, Cyclocross
       HSBC Maiden Race
       Huijbergen
       Hulshout (a)
       Hulst, Amateurs
       Hungerburg
       Hyper to Hyper
       Ibagué
       Ichtegem (d)
       Idiazábal, Cyclocross
       Igorre, Cyclocross
       Imola - San Marino
       Inca
       Indaiatuba
       Ingleby
       Ingleton
       Ingliston
       Innsbruck
       Ipswich, Cyclocross (V)
       Isbergues
       Isola della Scala
       Isola Vicentina
       Ispáster, Cyclocross
       Itsasondo, Cyclocross
       Ivrea, Junioren
       Izegem
       Izmir, Mountainbike, Elite/U23
       Jaén
       Jakarta
       Jebel Hafeet, Elite/U23
       Jedlicze - Zdroj
       Jena
       Jevicko
       Jindrichuv Hradec
       Jovim, Nieuwelingen
       Judendorf
       Juegos del Alba, Op de weg
       Juegos del Alba, Op de weg, Ind. tijdrit
       København, U23
       København, Zesdaagse
       København, Zesdaagse (b)
       Køge
       Köln - Frechen
       Köln - Frechen (V)
       Köln (a)
       Köln (e)
       Köln (g)
       Kaarst, Zesdaagse
       Kalmthout, Cyclocross
       Kalmthout, Cyclocross (V)
       Kalmthout, Cyclocross, Junioren
       Kalmthout, Cyclocross, U23
       Kalundborg
       Kalundborg (V)
       Kampen (V)
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
       Kangarilla
       Kansai, Cyclocross (b)
       Kansai, Cyclocross (V)
       Karlstad
       Karoo
       Karrantza, Cyclocross
       Kasubi, Chrono
       Kętrzyn
       Kayl, Cyclocross
       Kempen
       Kempsey
       Kempton Park
       Kemzeke
       Kieldrecht (V)
       Kildare (b)
       Kingston
       Kirchheim unter Teck
       Kirdford
       Kirikkale, Mountainbike, Elite/U23
       Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
       Kitchener
       Klein-Engersdorf
       Kleve
       Klingnau
       Knittelfeld
       Knysna
       Kocaeli, Mountainbike, Elite/U23
       Koewacht
       Kohlscheid (V)
       Koksijde, Cyclocross
       Kolín, Cyclocross
       Kolding, Elite/U23
       Konitsa Maximum, Mountainbike-Marathon
       Kontich (V)
       Koolskamp
       Koppenberg
       Koppenberg, Cyclocross
       Koppenberg, Cyclocross (V)
       Koppenberg, Cyclocross, Junioren
       Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen
       Koppenberg, Cyclocross, U23
       Korbeek-Lo, Junioren
       Kormorandt Cycling Classic
       Kortemark
       Kortrijk, Criterium
       Kos, Mountainbike, Elite/U23
       Kranj
       Krapina
       Krefeld
       Krefeld (a)
       Krugersdorp
       Krugersdorp (a)
       Krugersdorp (b)
       Kruibeke
       Kruiningen, Amateurs
       Krupina
       Kumtich, Nieuwelingen
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kuurne, Junioren
       Kwintsheul
       Kyjov
       Kyjov (a)
       L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
       La California
       La Grange
       La Haie-Fouassière
       La Mirada
       La Mirada (V)
       La Roue Tourangelle
       La Torre
       Löhne (V)
       Laarne (a)
       Lach Dennis (a)
       Laigueglia
       Lake Biwa, Cyclocross (e)
       Lambach
       Lamporecchio
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancashire
       Lancaster
       Landivisiau (b)
       Laneuvelle, Cyclocross
       Langemark, Cyclocross
       Lannilis
       Larciano
       Larrabezúa
       Las Rozas
       Laterina
       Lausanne (V)
       Lazkao
       Le Bizet (V)
       Lebbeke, Cyclocross
       Lebbeke, Cyclocross (V)
       Lede
       Ledegem, Junioren
       Leelanau Schools
       Leelanau Schools (V)
       Leeuwarden
       Leeuwergem (V)
       Leeuwergem, Nieuwelingen
       Legazpia
       Legnano
       Legnano (b)
       Legnica
       Legutio, Cyclocross
       Leicester, Cyclocross (a)
       Leicestershire, Cyclocross (V)
       Lekkerkerk (V)
       Lemke
       Les Boucles de l'Artois
       Les Boucles du Sud Ardèche
       Les Forges (V)
       Les Monts Luberon - Trophée Luc Leblanc
       Leudelange
       Leudelange (a)
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Lewedorp, Amateurs
       Liège
       Liège, U23
       Liberty Criterium
       Liberty Cup, Cyclocross (m)
       Liberty Memorial Park, Cyclocross (n)
       Lichtervelde
       Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen
       Liedekerke
       Lierop
       Lierop, Cyclocross
       Lierop, Cyclocross (V)
       Lille, Cyclocross
       Lille, Cyclocross (V)
       Lillebonne
       Lillers
       Lincoln
       Lincoln
       Linköping, Elite/U23
       Linköping, Elite/U23 (V)
       Linz
       Lippiano
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Lissone (a)
       Listowel
       Livermore
       Livermore (a)
       Liverpool (a)
       Livraga
       Lizarza
       Llodio
       Llodio (b)
       Lochristi
       Loenhout, Cyclocross
       Loenhout, Cyclocross (V)
       London
       London
       London (e)
       London, Criterium
       Long Beach
       Long Beach (a)
       Long Beach (b)
       Longueville, Nieuwelingen
       Lonigo
       Loro Ciuffenna
       Los Angeles
       Los Angeles (a)
       Los Angeles, 1 km
       Los Angeles, 500 m (V)
       Los Angeles, Achtervolging
       Los Angeles, Achtervolging (V)
       Los Angeles, Keirin
       Los Angeles, Keirin (V)
       Los Angeles, Ploegenachtervolging
       Los Angeles, Ploegkoers
       Los Angeles, Ploegsprint
       Los Angeles, Puntenkoers
       Los Angeles, Puntenkoers (V)
       Los Angeles, Scratch
       Los Angeles, Scratch (V)
       Los Angeles, Sprint
       Los Angeles, Sprint (V)
       Los Gatos
       Lostice, Cyclocross
       Loulé (a)
       Loulé (b)
       Loulé (d)
       Lousada, Nieuwelingen
       Lower Allen, Cyclocross
       Lubawa, Criterium
       Ludwigsburg-Eglosheim
       Lugano
       Luglie
       Lugo
       Lugones, Cyclocross
       Lurago d'Erba
       Lurago d'Erba, Cyclocross
       Lusignan-Petit
       Luxembourg (b)
       Luxembourg, Criterium
       Lyngby (V)
       Lyon (d)
       Lys-lès-Lannoy
       Mönchengladbach, Criterium
       Ménilles, Cyclocross
       Mühlenbach, Cyclocross
       München, U23
       München, Zesdaagse
       Münster
       Maarheeze
       Maasdam (V)
       Maastricht
       Macerata (a)
       Made, Criterium
       Madrid, Mountainbike
       Madrid, Mountainbike (V)
       Magnago
       Magstadt, Cyclocross
       Magstadt, Cyclocross (V)
       Malè - Fondo
       Malacky
       Malmö
       Malmö (V)
       Maluti Challenge
       Malveira
       Malveira, Junioren
       Manchester, Scratch
       Manhattan Beach
       Manhattan Beach (V)
       Maple Ridge
       Marblehead
       Marcallo con Casone
       Marciana
       Marco Pantani Memorial
       Marcolès, Criterium
       Maren-Kessel
       Mareno di Piave
       Marigny
       Marle, Cyclocross
       Marmande
       Marquette-lez-Lille
       Marseille
       Marseille (h)
       Martigny - Mauvoisin
       Massa (a)
       Mastromarco
       Mater, Nieuwelingen
       Mauléon
       Mauren, Criterium
       Mayrhofen
       Mechelen (V)
       Meda
       Medford
       Media Agua
       Medina de Pomar, Cyclocross
       Mediterrane Spelen, Op de weg, Elite
       Mediterrane Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Medvode, Criterium
       Meerkerk
       Meise (a)
       Melbourne - Warrnambool
       Meldert, Junioren
       Melle
       Melzo
       Memorial Ireneusza Maciasia
       Memorial Julio Lino Latorre
       Memorial Leonardo Massaro, Junioren
       Memorial Percy Hart
       Memorial Pietro Merelli, Junioren
       Memorialu Janusza Hinca
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Mentor
       Mercatale Valdarno
       Merced (a)
       Mercedes
       Mere
       Merksem
       Mestre
       Mettmann
       Meulebeke (a)
       Meulebeke, Junioren
       Meyrin
       Mezzana Bigli
       Mezzano Inferiore
       Michelstadt
       Middelburg - Goes
       Middelkerke, Cyclocross
       Miedzynarodowy 3-cio Majow Wyscig Kolarski w Lubinie
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano, Cyclocross (a)
       Milano, Cyclocross (V)
       Milazzo (a)
       Milton
       Milton Keynes (a)
       Mineira
       Misano Adriatico
       Mlada Boleslav, Cyclocross
       Modena (a)
       Modena (c)
       Moergestel, Cyclocross
       Moergestel, Cyclocross (V)
       Mogliano Veneto, Cyclocross
       Moita
       Mol (a)
       Molina
       Monein
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike-Marathon
       Montalbano
       Montanino
       Montappone
       Monte Urano
       Montecasino 100 cycle race
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Montegranaro
       Montegranaro (a)
       Monteveglio
       Monthey (V)
       Montjuich, Cyclocross
       Montluçon (g)
       Montpon, Cyclocross
       Montréal (b)
       Montréal (V)
       Montrevel, Cyclocross
       Montvaltin, Cyclocross
       Monza (a)
       Moorslede, Nieuwelingen
       Morbegno, Cyclocross
       Morgan Hill
       Mortágua, Elite/U23
       Morteau - Pontarlier
       Mos, Cyclocross
       Mos, Cyclocross (a)
       Moscou
       Moscou (b)
       Moscou, 500 m (V)
       Moscou, Achtervolging (V)
       Moscou, Keirin (V)
       Moscou, Puntenkoers (V)
       Moscou, Scratch (V)
       Moscou, Sprint (V)
       Moscou, U23
       Mostecny, Cyclocross
       Mount Evans
       Mount Parnitha (V)
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Mount Parnitha, Junioren
       Mount Washington
       Moutiers les Mauxfaits
       Moyenmoutier, Cyclocross
       Muldersdrif
       Mulgi, Mountainbike
       Multi Laser GP
       Muxika, Cyclocross
       MVM Duna, Mountainbike-Marathon
       Myjava Casovka do Vrchu
       Mynämäen Ajot
       Nürnberg
       Nürnberg (V)
       Nafarros
       Naranco
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 250 m, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Malta (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Brazilië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Chili
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Chili (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Cyprus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Mongolië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederlandse Antillen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Peru
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Turkije
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zimbabwe
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zuid-Korea
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Cyprus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Estland Eindklassement
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederlandse Antillen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Singapore
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Malta (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Nederland (V)
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Beloften, Kazachstan
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk
       Nationaal record, Baan, 1 km, Groot-Brittannië (V)
       National Road Series
       National Trophy Series #2 (V)
       NatWest Island Games, Op de weg
       NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit
       Nederzwalm-Hermelgem (V)
       Neerpelt, Cyclocross
       Negrar
       Nenzing
       Nerviano
       Neuss, Criterium
       Nevada City
       Nevada City (V)
       Nevele
       New Hampshire
       New Mexico, Mountainbike
       New Mexico, Mountainbike (V)
       New Washington
       New York City (b)
       Newport, Criterium
       Niederbipp - Schwengimatt
       Niel, Cyclocross
       Niel, Cyclocross
       Nienburg
       Nieuwkerken-Waas (a)
       Nieuwmoer (a)
       Nieuwrode, Nieuwelingen
       Nijverdal
       Ninove (a)
       Nocne kryterium o Złoty Pierścień Mławy
       Noeux-les-Mines, Cyclocross
       Nogent-sur-Oise
       Nokere
       Nommay, Cyclocross
       Nommay, Cyclocross
       Nommay, Cyclocross (V)
       Nommay, Cyclocross (V)
       Noordwijk (V)
       Noosa
       Norristown
       Northampton, Cyclocross (a)
       Notre-Dame-de-Monts
       Nouvion - Mers-les-Bains, U23
       Novi Ligure (a)
       Oñate
       Oberschlierbach, Cyclocross
       Oberschlierbach, Cyclocross (a)
       Oberwart
       Oberwart, Criterium
       Obornikach Wroclaw
       Oceania Cycling Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
       Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Oceania Games, Baan, 1 km
       Oceania Games, Baan, 1 km, Junioren
       Oceania Games, Baan, 500 m, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Oceania Games, Baan, Achtervolging, Elite
       Oceania Games, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Achtervolging, Junioren
       Oceania Games, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Oceania Games, Baan, Derny, Nieuwelingen
       Oceania Games, Baan, Keirin, Elite
       Oceania Games, Baan, Keirin, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Keirin, Junioren
       Oceania Games, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Oceania Games, Baan, Ploegsprint, Elite
       Oceania Games, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Elite
       Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Oceania Games, Baan, Scratch, Elite
       Oceania Games, Baan, Scratch, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Scratch, Junioren
       Oceania Games, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Oceania Games, Baan, Sprint, Elite
       Oceania Games, Baan, Sprint, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Sprint, Junioren
       Oceania Games, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Oceania Games, Op de weg, Beloften
       Oceania Games, Op de weg, Elite (V)
       Oceania Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Oceania Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Oceania Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Oceania Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Oceania Games, Op de weg, Junioren
       Oceania Games, Op de weg, Junioren (V)
       Ochten (V)
       Odder
       Odder (a)
       Odense
       OECS Cycling Challenge
       Oetingen
       Offenburg, Mountainbike
       Ogólnopolski Wyścig z Okazji Dnia Dziecka
       Oggiono
       Oisans, Mountainbike-Marathon
       Ojai
       Ojai (V)
       Olen (V)
       Olomouc
       Olympik Trnava
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
       Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
       Ontario
       Ontario
       Ontario (a)
       Ontario (b)
       Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Junioren
       Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Nieuwelingen
       Oostduinkerke (V)
       Oostende, Mountainbike
       Oosterhout (a)
       Oostmalle (V)
       Oostmalle, Cyclocross
       Oostmalle, Cyclocross (V)
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Oostvoorne (V)
       Opfingen
       Oploo (V)
       Opwijk, Nieuwelingen
       Orlando
       Ormáiztegui, Cyclocross
       Ornago
       Orosi
       Orsago
       Osimo
       Osteria Grande (a)
       Ostrava
       Otegem, Cyclocross
       Otepää, Mountainbike
       Oud-Vossemeer (V)
       Oud-Vossemeer, Amateurs
       Oudenbosch (V)
       Oudenburg (a)
       Outrijve (V)
       Outrijve, Junioren
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Overijse, Cyclocross (V)
       Pérenchies
       Pétange
       Pétange, Cyclocross
       Pétange, Cyclocross (V)
       Pärnu
       Püha Loomaaia Rattaralli
       Póvoa de Varzim
       Padborg
       Paderno
       Paderno (a)
       Palazzolo Milanese
       Palazzolo sull'Oglio
       Palma de Mallorca
       Palma de Mallorca (b)
       Pamplona (b)
       Pan American Championships, Baan, 1 km, Elite
       Pan American Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
       Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite
       Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Pan American Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
       Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
       Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
       Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite
       Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
       Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
       Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
       Pan American Championships, Op de weg, Beloften
       Pan American Championships, Op de weg, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
       Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Panaceo Strassen Cup
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Paramount
       Paramount (V)
       Pardubice
       Paris - Auxerre
       Paris - Bourges
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Mantes-la-Jolie
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, Junioren
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Tours, U23
       Paris - Troyes
       Park Ridge
       Parker
       Passendale (V)
       Pau
       Pearblossom
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Penafiel, Junioren (a)
       Penna
       Pescadero
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Pessina Cremonese
       Philadelphia
       Philadelphia (V)
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Pičin
       Piemonte
       Pieve del Cairo
       Pieve di Soligo, Junioren
       Pijnacker
       Pijnacker (V)
       Pijnacker, Cyclocross
       Pijnacker, Cyclocross (V)
       Pijnacker, Cyclocross, U23
       Pilltown
       Pinerolo
       Pinswang
       Pistoia - Fiorano Modenese
       Pittem (a)
       Piubega
       Plouay (a)
       Plouay (V)
       Plzen
       Plzen (a)
       Plzen (b)
       Plzen (c)
       Plzen (d)
       Plzen (e)
       Plzen (f)
       Plzen (g)
       Plzen (h)
       Plzen, Cyclocross
       Podenzano
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Polanco, Cyclocross
       Polignano a Mare
       Polynormand
       Pommeroeul, Junioren
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontecurone
       Pontedecimo
       Pontinha, Nieuwelingen
       Ponton (a)
       Pordenone
       Porec
       Porrentruy
       Port Elizabeth
       Port Louis
       Port Orange
       Port Talbot (a)
       Portland, Cyclocross (a)
       Portland, Cyclocross (V)
       Possenta
       Post Cup, Elite/U23 Eindklassement
       Pozzonovo
       Praha
       Praha (a)
       Praha (c)
       Prato
       Pratomagno
       Pregnana Milanese
       Preston
       Pretola
       Pretoria
       Preux-au-Bois
       Pribram
       Prievidza
       Primavera Rosa
       Prix Yves Leleu
       Providence
       Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Beloften, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters A, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters B, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Masters C, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Beloften, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Cyclocross, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
       Puchar Prezydenta Rudy Slaskiej
       Pugliola
       Pujols (V)
       Pulheim
       Purgstall
       Purgstall (a)
       Purgstall (b)
       Putte-Kapellen
       Putte-Kapellen (V)
       Quad Cities, Criterium
       Quad Cities, Criterium (V)
       Queidersbach
       Quillan
       Quistello (a)
       Rüti, Cyclocross (a)
       Rüti, Cyclocross (V)
       Race for Victory
       Radevormwald
       Rakke, Mountainbike
       Rakvere, Mountainbike
       Raleigh
       Ramalde, Nieuwelingen
       Randers
       Randfontein
       Ras Connachta Eindklassement
       Ratingen
       Ravensburg
       Rõuge, Mountainbike
       Reda
       Redlands, Criterium
       Redmond, Cyclocross (w)
       Reggello, Elite/U23
       Rendufe, Nieuwelingen
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennaz, Cyclocross
       Rennes
       Renwick (a)
       Reston, Cyclocross
       Reute
       Rheda-Wiedenbrück
       Rheda-Wiedenbrück, Dernycriterium
       Rhede
       Rhede (a)
       Rheinbach
       Richelieu Classic
       Richmond
       Richmond (V)
       Ried
       Rijkevorsel, Cyclocross
       Rijssen
       Rijssen (V)
       Rimini (a)
       Ringsted
       Riom, Cyclocross
       Riva, Mountainbike-Marathon
       Rivalta
       River Falls
       Riversands
       Rochester
       Roden
       Roden (V)
       Rogno, Chrono
       Rokycany
       Rokycany (a)
       Roma, U23
       Romsée
       Romsée (V)
       Ronde de l'Oise
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen (V)
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Roodepoort
       Rooiwal
       Roosendaal
       Roosendaal (V)
       Rosendal
       Rosmeer, Nieuwelingen
       Roswell, Criterium
       Rotterdam (V)
       Rotterdam, U23
       Rotterdam, Zesdaagse
       Rovato, Cyclocross
       Ruban Nivernais Morvan
       Rucphen
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Cyclocross
       Ruddervoorde, Cyclocross, U23
       Ruggell
       Rumelange, Cyclocross
       Rundstreckenrennen Am Lückefeld
       Rutland - Melton
       Sønderborg, Elite/U23
       Sáles
       São Domingos de Rana, Nieuwelingen
       São João de Vêr, Elite/U23
       São Paulo
       São Paulo (a)
       São Paulo (b)
       São Paulo (c)
       São Paulo (V)
       Saalfelden
       Sacramento
       Saint-Amand-Mont-Rond (V)
       Saint-Basile, Cyclocross
       Saint-Clément
       Saint-Estève
       Saint-Etienne
       Saint-Eutrope - Quimper
       Saint-Félix-de-Foncaude, Cyclocross
       Saint-Gilles-Croix-de-Vie
       Saint-Jean-de-Monts
       Saint-Junien-les-Combes, Cyclocross
       Saint-Maurice-le-Girard
       Saint-Michel-en-l'Herm
       Saint-Quentin (b)
       Saint-Révérend
       Saint-Séverin
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Sala Baganza
       Sale
       Salon-de-Provence
       Salt Lake City
       San Bernardino
       San Clemente
       San Daniele del Friuli
       San Diego
       San Diego (b)
       San Diego (c)
       San Donà di Piave (a)
       San Fernando, Criterium
       San Francisco
       San Francisco, Cyclocross
       San Francisco, Cyclocross (a)
       San Ignacio
       San Luigi
       San Marcos
       San Marcos (V)
       San Martino al Cimino
       San Martino di Lupari
       San Mateo, Cyclocross (a)
       San Secondo Parmense
       San Vito
       Sandton
       Sandy Hook
       Sankt Johann in Tirol
       Sankt Pölten, Cyclocross
       Sankt Wendel, Mountainbike-Marathon
       Sannazzara de' Burgondi, Elite/U23
       Sant'Ermete
       Sant'Urbano
       Santa Barbara
       Santa Barbara (a)
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Croce sull' Arno, Cyclocross
       Santa Cruz
       Santa Maria
       Santa Marta de Portuzêlo, Nieuwelingen
       Santander (a)
       Santiago
       Santo Stefano Lodigiano
       Schönaich
       Schattdorf
       Schenklengsfeld
       Schermbeck
       Scheveningen, Mountainbike
       Schlierbach, Cyclocross
       Schmerz
       Schoten
       Schriek, Cyclocross, Elite/U23
       Schriek, Cyclocross, Nieuwelingen
       Schriek, Dernycriterium
       Schwabach
       Schwanenstadt
       Schwaz
       Schwenningen (a)
       Sebnitz
       Secunda
       Segura (b)
       Serra de El-Rei, Elite/U23
       Sheffield (n)
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Silenen - Bristen
       Silkeborg
       Silvano
       Silvella, Cyclocross
       Silver Spring
       Sinaai (V)
       Sint Michielsgestel, Cyclocross
       Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
       Sint-Joris-Weert, Nieuwelingen
       Sint-Katelijne-Waver (V)
       Sint-Lenaarts, Junioren
       Sint-Lenaarts, Nieuwelingen
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Niklaas, Cyclocross
       Sint-Pieters-Leeuw
       Sinzheim
       Sinzig
       Siteki
       Skara
       Skara (V)
       Skive
       Smithville
       Sneek (V)
       Snelling
       Sobešlav, Criterium
       Solbiate Arno, Junioren
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Soldvarvi GP
       Solleröloppet
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Sommacampagna
       Son Servera
       Son Servera (a)
       Sona
       Sora (a)
       Sorø (a)
       Souderton
       Souderton, Criterium
       Soullans
       South Kingston, Cyclocross
       South-East Asian Games, Op de weg, Elite
       South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Southampton, Cyclocross
       Southampton, Cyclocross (f)
       Southampton, Cyclocross (g)
       Southampton, Cyclocross (V)
       Southampton, Cyclocross (V) (a)
       Southport
       Southwick
       Sovizzo
       Sparkassenpreis / 1. Lauf Stevens-Lämmle-Cup
       Spijkenisse (b)
       Stadtlohn
       Stagno Lombardo
       Stamfordham
       Stamullin
       Steenbergen
       Steenokkerzeel (V)
       Steenwijk (V)
       Steenwijk, Criterium
       Steinhagen
       Steinmaur, Cyclocross
       Steinmaur, Cyclocross (V)
       Stekene
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
       Sterling, Cyclocross
       Sterling, Cyclocross (V)
       Stinson Beach
       Stinson Beach (V)
       Stiphout
       Stiphout (V)
       Stolberg
       Stolberg (a)
       Straelen
       Strasswalchen
       Strasswalchen (a)
       Strausberg
       Stresa
       Strijpen (V)
       Strombeek-Bever
       Strullendorf, Cyclocross
       Sturbridge
       Stuttgart
       Stuttgart, U23
       Stuttgart, Zesdaagse
       Subang
       Sucha Beskidzka
       Supercycling Challenge
       Superprestige, Cyclocross
       Surany (a)
       Surfers Paradise
       Surhuisterveen
       Surhuisterveen (V)
       Suzuka
       Svendborg
       Sydney
       Sydney, 1 km
       Sydney, 500 m (V)
       Sydney, Achtervolging
       Sydney, Achtervolging (V)
       Sydney, Keirin
       Sydney, Keirin (a)
       Sydney, Keirin (V)
       Sydney, Ploegenachtervolging
       Sydney, Ploegkoers
       Sydney, Ploegsprint
       Sydney, Puntenkoers
       Sydney, Puntenkoers (V)
       Sydney, Scratch
       Sydney, Scratch (V)
       Sydney, Sprint
       Sydney, Sprint (V)
       Szlakiem walk mjr. Hubala
       Szydlowiec
       Tønder
       Tønder (V)
       Tønder, Cyclocross
       Tabor, Cyclocross
       Tacoma, Cyclocross (a)
       Tallinn
       Tallinn (a)
       Tallinn (b)
       Tallinn, Mountainbike
       Tampa (a)
       Tartu (a)
       Tartu (b)
       Tartu, Mountainbike
       Taunton
       Taupo
       Tavira
       Tavira (a)
       Tegal
       Tenkodogo
       Terme Vigliatore
       Tessenderlo, Criterium
       Tessenderlo, Nieuwelingen
       Three Provinces Cycling Challenge
       Thun
       Tielt-Winge (V)
       Tienen
       Tienen, Nieuwelingen
       Tjejtrampet (V)
       Torhout, Cyclocross
       Torino - Biella
       Torino, Zesdaagse
       Torneio de Verão Eindklassement
       Torneo Euskaldun Eindklassement
       Torrance
       Torre d'Isola, Cyclocross
       Torredonjimeno
       Toucy, Cyclocross
       Tour de Ephrata
       Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
       Tour de Monde
       Tour de Okinawa
       Tour de Rwanda Eindklassement
       Tour de Vendée
       Tour de White Rock
       Tour du Haut-Var
       Tour du Labourd
       Tour du Lac Léman
       Tour of Belize Eindklassement
       Tour of the Philippines Eindklassement
       Tour ta'Malta Eindklassement
       Tours
       Tralee
       Tre Ponti
       Tre Valli Varesine
       Trebeniče
       Trebeniče
       Trensacq, Cyclocross
       Trento
       Trento - Monte Bondone
       Tres Cantos
       Trevenzuolo
       Treviso (a)
       Triberg
       Trier
       Troféu Sergio Paulinho
       Trofee der Vlaamse Ardennen, Junioren
       Trofei Montenegro, Mountainbike
       Trofei Montenegro, Mountainbike, U23
       Trofej Sajamskih Gradova, Junioren
       Trofej Sajamskih Gradova, Junioren
       Trofej Sajamskih Gradova, Junioren
       Trofej Sajamskih Gradova, Junioren
       Trofej UČKA
       Trofeo Alvaro Bacci
       Trofeo Banca Credito Cooperativo del Metauro
       Trofeo Broglia Marzé Quintino
       Trofeo Caduti Soprazocco
       Trofeo Citta di Rosignano / Giro Frazioni (V)
       Trofeo Egidio Bedogni
       Trofeo Maurizio e Bruno Stagni
       Trofeo Paolin Fornero
       Trofeul Primaverii
       Trognée
       Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
       Troisdorf
       Trophée des Grimpeurs
       Trophée des Grimpeurs (V)
       Troyes - Dijon
       Trutnov
       Tucson (b)
       Turbigo (a)
       Turcifal, Nieuwelingen
       Turtle Pond Circuit Race
       Tuta
       Two Nations Cycle Classic
       Tyskie Kryterium Fiata
       UCI Africa Tour
       UCI America Tour
       UCI Asia Tour
       UCI Europe Tour
       UCI Oceania Tour
       UCI ProTour
       Uedem
       Uelzen
       UIV Cup, U23
       Ulverstone
       Ulverstone (a)
       Unicov
       Union Race Open
       Unna (a)
       Uppsala, Elite/U23
       Urgub, Mountainbike, Elite/U23
       Usella, Cyclocross
       Usquert (V)
       Utrecht
       Utsunomiya-shi
       Uzès - Marseille
       Vårgårda, Elite/U23
       Vårgårda, Elite/U23 (V)
       Valdarno, Cyclocross (e)
       Valencia
       Valencia
       Valencia, Criterium
       Valencia, Criterium
       Valenciennes, Amateurs
       Valkenburg aan de Geul (a)
       Valkenburg aan de Geul (V)
       Valladolid, Mountainbike
       Valpaços
       Valperga, U23
       Vancouver
       Vancouver (a)
       Varde, Cyclocross
       Varennes-Vauzelles
       Varignana (a)
       Vechta, Cyclocross
       Veendam
       Veenendaal
       Vejen
       Vejen, Cyclocross
       Vejle
       Velbert
       Veldhoven
       Veldhoven (V)
       Veldhoven, Cyclocross
       Venado Tuerto
       Vence (a)
       Vendin, Cyclocross
       Verbania, Cyclocross
       Vergt
       Vertova, Junioren
       Vertrijk, Nieuwelingen
       Veurne (V)
       Viane
       Viborg
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vienne, U23
       Vieux-Condé
       Vigevano
       Vigo
       Vigo (a)
       Vigonza
       Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
       Viljandi, Criterium
       Villa d'Alme
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villatuerta
       Villers-Cotterêts
       Villingen
       Villingen-Schwenningen (V)
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Vinci
       Violay
       Virasoro
       Vitoria
       Vitré
       Vittoria Cup (V) Eindklassement
       Vittorio Veneto (a)
       Vittorio Veneto (b)
       Vittorio Veneto, Cyclocross
       Vodelée (V)
       Voerendaal
       Vojvodina MTB Trophy, Mountainbike, Elite/U23
       Volta a Barbanza
       Vorselaar, Cyclocross
       Vorselaar, Cyclocross, Junioren
       Vorselaar, Cyclocross, U23
       Vuelta a Chiriquí Eindklassement
       Vuelta a la Sabana
       Vuelta a Tovar Eindklassement
       Vuelta al Valle Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
       Vuelta de la Leche
       Wädenswil, Cyclocross
       Waasmunster (V)
       Wachtebeke, Cyclocross
       Wanfercée-Baulet
       Wangen
       Wangen, Cyclocross
       Wanne, Chrono, Junioren
       Wanzele
       Waregem
       Waregem, U23
       Warnambool
       Warszawa
       Warszawa (a)
       Warszawa (b)
       Warwick, Cyclocross
       Warwick, Cyclocross (V)
       Wasmuel
       Waterford Hills, Cyclocross (aa)
       Waterford Hills, Cyclocross (ab)
       Wateringen
       Watsonville, Cyclocross
       Waver - Rijmenam
       Week end Challenge Cup
       Weilheim
       Weitenau
       Weitmar
       Welkom
       Welland
       Wellington
       Wels
       Wels, Criterium
       Wemeldinge, Amateurs
       Wenduine (V)
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldbeker, Op de weg, Elite (V) Eindklassement
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Masters 45+ (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, BMX (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
       Werelduurrecord
       Werl
       Wervershoof
       Wervershoof (V)
       Wervik (a)
       Wesel
       West Sacramento
       West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
       Westdorpe, Amateurs
       Westerbeek (V)
       Westerwald
       Westfield
       Westkapelle, Amateurs
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon
       Wetzikon, Cyclocross
       Wetzikon, Cyclocross, Junioren
       Wetzikon, Cyclocross, U23
       Wezembeek-Oppem, Amateurs
       Wichita
       Wielsbeke (V)
       Wien - Lassnitzhöhe
       Wien (b)
       Wijk bij Duurstede (V)
       Wileroltigen
       Willebroek (a)
       Willebroek (V)
       Williamstown
       Willingen, Mountainbike
       Willingen, Mountainbike (V)
       Wilmington (a)
       Wilmington, Cyclocross (a)
       Wilrijk, Dernycriterium
       Wilro 100
       Wincentego Witosa
       Windhoek (b)
       Wingene
       Wingene, Junioren
       Wissahickon, Cyclocross
       Wissekerke, Amateurs
       Witten
       Witten (a)
       Woensdrecht
       Woerden, Cyclocross
       Woerden, Cyclocross (a)
       Woerden, Cyclocross (V)
       Woerden, Cyclocross (V) (a)
       Wolfsberg
       Wolfsberg (a)
       Wolvertem, Criterium
       Woodland Hills
       Wortegem, Junioren
       Wouden, Cyclocross
       Wouden, Cyclocross (V) (a)
       Wuppertal
       Wuppertal (b)
       Wuppertal (c)
       Wuustwezel, Junioren
       Yalova, Mountainbike, Elite/U23
       Yam Festival Road Race
       Yasugawa, Cyclocross
       Yorkshire (a)
       Yorkshire, Cyclocross
       Zürich
       Zanè - Monte Cengio
       Zeberio, Cyclocross
       Zeberio, Cyclocross (a)
       Zele (b)
       Zellik - Galmaarden
       Zemst-Laar, Junioren
       Zierikzee, Amateurs
       Zillebeke
       Zingem (V)
       ZLM Tour
       Zoetermeer (V)
       Zonhoven, Cyclocross
       Zonnebeke (V)
       Zonnebeke, Cyclocross
       Zonnemaire, Amateurs
       Zottegem
       Zottegem, Mountainbike, Nieuwelingen
       Zulte, Nieuwelingen
       Zwenkau
       Zwenkau (a)
       Zwevegem
       Zwevegem (V)
       Zwevezele
       Zwijndrecht (V)
       Zwolle
       Zwolle (a)

    rss

    Members online: