Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 2000

Etappewedstrijden
   's Gravendeel (V)
   Österreich-Rundfahrt
   Albstadt (V)
   Albstadt (V)
   American Cup
   Another Dam Race
   Arden Challenge
   Author Cup, Mountainbike
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Baby Giro
   Baltyk-Karkonosze-Tour
   Bay Cycling Classic
   Bayern Rundfahrt
   Berg - Housse - Berg
   Berlin, U23
   Bertrix
   Bidasoa Itzulia
   Bizkaiko Bira
   Blue Cross Cycle
   Boekel (V)
   Boucles de la Mayenne
   Cascade Classic
   Celestonial Seasings Red Zinger Race
   Chums Classic
   Chums Hurricane Classic Omnium
   Cinq jours des As de Provence
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Lorraine
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Circuito Montañés
   Clásico RCN
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
   Clasica Alcaldía de Pasca
   Clasica Coljueces Cundinamarca
   Clasica del Meta
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Commonwealth Bank Classic
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
   Critérium International
   Dayton
   Deutschland Tour
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Dookola Warmii i Mazur
   Driedaagse van De Panne
   Dubova-Hlas Ludu
   Ecology Center Classic Montana
   Enumclaw
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Etoile des Espoirs
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Five rings of Moscow
   Flèche du Sud
   Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
   Giro d'Abruzzo
   Giro d'Italia
   Giro d'Italia Donne (V)
   Giro del Capo
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro del Veneto e delle Dolomiti
   Giro della Provincia di Lucca
   Giro della Svizzera Meridionale
   Giro della Toscana Int. Femminile (V)
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Girvan
   GP Abimota
   GP Alto Douro
   GP da Póvoa de Varzim
   GP do Minho
   GP du Midi-Libre
   GP du Portugal
   GP Eddy Merckx
   GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
   GP Jornal de Noticias
   GP Matosinhos
   GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
   GP R.L.V.T.
   GP Sport Noticias
   GP Telekom
   GP Tell
   Grand Prix de la Somme
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Guldensporentweedaagse
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Heuvelland Tweedaagse
   Hodonin
   Holland Ladies Tour (V)
   Hotter 'N Hell Hundred
   Inter. Course 4 Asy Fiata Autopoland
   International Cycling Classic
   Jadranska Magistrala
   Joe Martin Stage Race
   Junior Tour Of Ireland
   Kalisz - Konin
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Lausanne (a)
   Le Transalsace International, U23
   Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
   Lidice
   Linz - Passau - Budweis
   Lleida
   Lloret de Mar
   Madera County Stage Race
   Memorial Turi D'Agostino
   Merced
   Mi-Aout-Bretonne
   Nature Valley Grand Prix
   New Zealand Cycle Classic
   Niedersachsen Rundfahrt
   Nieuwegein (a)
   Nieuwegein (b)
   Nieuwegein (c)
   Nieuwegein (d)
   Nieuwegein (e)
   Nieuwegein (f)
   Norks Sykkelfestival
   Norsk Sykle Festival
   Olympia's Tour
   OZ Wielerweekend
   Paris - Nice
   Perlis Open
   Perlis Open (V)
   Po Ziem Tour
   Pomona Valley Stage Race
   Post Danmark Rundt
   Postgirot Open
   Premio dos Mosqueteiros
   Prix d'Armorique
   Quatre jours de Dunkerque
   Quebec (V)
   Rás Tailteann
   RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
   Rapport Toer
   Redlands Bicycle Classic
   Redlands Bicycle Classic (V)
   Regio Tour International
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt
   Ringerike
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van Bosnië
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van Vlaams-Brabant
   Route de l'Avenir
   Route des Vins à Fleurie (V)
   Route du Sud
   Ruban Granitier Breton
   Rutas de America
   Saaremaa Velotuur
   Sachsen Tour
   San Dimas Stage Race
   Sea Otter Classic
   Semana Aragonesa
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Solano Bicycle Classic
   Ster der Beloften
   Ster van Zeeland (V)
   Stuttgart (f)
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Tirreno-Adriatico
   Torres Vedras (b)
   Tour d'Egypte
   Tour de Beauce
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de l'Or Blanc
   Tour de la Guadeloupe
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Nouvelle-Calédonie
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Région Wallonne
   Tour de Langkawi
   Tour de Louisiana
   Tour de Luxembourg
   Tour de Maurice
   Tour de Moselle
   Tour de Normandie
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Ribas
   Tour de Romandie
   Tour de Slovénie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Suisse (V)
   Tour de Toona
   Tour de Toona (V)
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
   Tour Down Under
   Tour du Faso
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Maroc
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour du Togo
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross
   Tour Méditerranéen
   Tour of Achaia
   Tour of Albania
   Tour of Blacksburg
   Tour of Bulgaria
   Tour of Croatia
   Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23
   Tour of Japan
   Tour of Lesbos
   Tour of Ohio
   Tour of Rhodes, Elite/U23
   Tour of South China Sea
   Tour of Tasmania
   Tour of the Gila (V)
   Tour of Willamette
   Tour of Yugoslavia
   Triptyque Ardennaise
   Triptyque des Barrages, U23
   Tucson Bicycle Classic
   Tweedaagse van de Gaverstreek
   Valley of the Sun Stage Race
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Catalunya de l'Avenir
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal do Futuro
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Volta del Llagostí
   Vuelta a Alicante
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Chiriquí
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a Guatemala
   Vuelta a la Argentina
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Palencia
   Vuelta a Salamanca
   Vuelta a San Rafael
   Vuelta a Tenerife
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Yacambu-Lara
   Vuelta al Chana
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista a Navarra (V)
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Gobernacion Norte de Santander
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta Leandro N. Alem
   Vysočina
   Wendy's International Cycling Classic
   Wervershoof (V)
   Women's Challenge (V)
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
Andere wedstrijden
   's Heer Arendskerke, Amateurs
   100 KM Capillenses
   500 Millas del Norte Eindklassement
   Šenčurja
   A Travers le Morbihan
   Östgötaloppet Tempolopp, Elite/U23
   Östgötaloppet Tempolopp, Elite/U23 (V)
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Östgötaloppet, Elite/U23 (V)
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aarhus
   Aarhus (c)
   Aartselaar
   Abárzuza
   Abadiño
   Acht van Chaam, Criterium
   Acireale
   Affligem, Nieuwelingen
   Affoltern am Albis
   Agullent, Cyclocross
   Aix-en-Provence, Criterium
   Albese con Cassano (a)
   Albese con Cassano (b)
   Alblasserdam (V)
   Alcobaça
   Alegia
   Alegia, Chrono
   Allerød
   Alsasua
   Altheim
   Altzo
   Alzano Scrivia
   Amerika (V)
   Amersfoort, Cyclocross
   Amersfoort, Cyclocross (V)
   Amiens
   Amorebieta
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Amsterdam (e)
   Amurrio
   Andernach
   Annemasse - Bellegarde et retour
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Dernycriterium
   Antzuola Saria-Memorial Iñaki Lete
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Archer International Grand Prix
   Ardooie, Cyclocross
   Arenal
   Arendonk, Junioren
   Aretxabaleta
   Arevalo
   Arlington
   Arlington
   Armilla (a)
   Arnsberg - Neheim
   Arona
   Arrasate
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Astarria, Cyclocross
   Asteasu (a)
   Asti
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Astigarraga
   Astorp
   Ataun
   Ataun (a)
   Athens (a)
   Athens (V)
   Athens Open Balkan Championship, Baan, 1 km, Elite/U23, Griekenland
   Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland
   Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland
   Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
   Athens, Criterium
   Atlanta
   Atlanta (a)
   Atlanta (c)
   Atlanta (d)
   Attleboro
   Auburn Hills
   Aulnat
   Austin (b)
   Avegno
   Azpeitia
   Böblingen
   Bühl
   Baal, Cyclocross
   Bad Homburg
   Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Barendrecht (V)
   Bassano - Monte Grappa
   Bavikhove, Criterium
   Bear Mountain Fall Classic
   Beasain (b)
   Beasain (c)
   Beaumont Trophy
   Bellem, Cyclocross
   Bellinzona (a)
   Belsele
   Benedita
   Beograd - Čačak
   Berango
   Berbourg
   Bergamo, Cyclocross
   Bergara (a)
   Bergara (b)
   Bergara (c)
   Berkel (a) (V)
   Berkel, Elite/U23
   Berlare
   Berlin - Bad Freienwald - Berlin
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Zesdaagse
   Berloz
   Berner Rundfahrt
   Berner Rundfahrt (V)
   Berriatúa
   Bertem (a)
   Bethel
   Betzdorf
   Beuvry la Forêt
   Beuvry, Cyclocross
   Bevagna
   Beveren
   Beveren-Waas (d)
   Biervliet, Amateurs
   Binghampton
   Bioul
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bochum
   Bochum (a)
   Boise, Criterium
   Bologna - Raticosa
   Bolzano, Cyclocross
   Bonsall
   Boom, Dernycriterium
   Borculo
   Bordeaux - Cauderan
   Bordeaux - Saintes
   Borlo
   Boston, Cyclocross
   Boulder
   Boulder (a)
   Boulder, Cyclocross (a)
   Bound Brook
   Boxmeer (V)
   Boxmeer, Criterium
   Boxtel, Cyclocross
   Boxtel, Cyclocross (V)
   Brabantse Pijl
   Brandenburg
   Braunschweig
   Bray
   Brea
   Breda (V)
   Bredene, Cyclocross
   Breezand (V)
   Breite, Criterium
   Bremen
   Bremen (a)
   Bremen, Zesdaagse
   Briançon
   Briga
   Brissago
   Brno - Velka Bites - Brno
   Broni
   Broni, Chrono
   Brooklyn
   Brussel/Bruxelles - Izegem
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buenos Aires, Zesdaagse
   Buggenhout
   Bunde
   Burgenland Rundfahrt
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burlada
   Burleigh
   Burleigh (a)
   Burleigh (b)
   Cadolzburg
   Caduti di Soprazocco
   Caerano di San Marco
   Caivano
   Calais
   Cali, 1 km
   Calingasta Eindklassement
   Camaiore
   Camors
   Campi Bisenzio
   Canberra (b)
   Canberra Tour Eindklassement
   Canberra Women's Classic (V)
   Caneva
   Canmore, Mountainbike
   Canmore, Mountainbike (V)
   Caracas, Elite/U23
   Carcasonne
   Carlow
   Carnago
   Carnetin, Cyclocross
   Carpiano
   Carrara
   Cartaxo
   Carter Lake Race Colorado
   Casa Tejada
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castelnuovo, Cyclocross
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castle Rock
   Cattows Farm, Cyclocross
   Central Park
   Central Park (a)
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Ceské Budéjovice, Cyclocross
   Châteaubernard, Cyclocross
   Châteaulin
   Châteauroux
   Challenge Mallorca Eindklassement
   Championat d'Auvergne
   Championat du Limousin
   Charlotteville
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Cheltenham, Cyclocross
   Chemnitz - Einsiedel
   Cheshire (V)
   Chiasso
   Chicago
   Chocen
   Cholet
   Chris Thater Memorial Criterium
   Chris Thater Memorial Criterium (V)
   Christchurch - Akaroa
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chrono des Herbiers, Junioren
   Chrono des Herbiers, U23
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit Boussaquin
   Circuit des vins du Blayais
   Circuit du Brabant Wallon
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito Feria de Manizales
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Circuito Mezzanese
   Ciriè
   Clásica Ciudad de Girardot Eindklassement
   Clásica de Almería
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clasica a la Sierra Norte
   Classic Haribo
   Classic Loire Atlantique
   Classique des Alpes
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Cochem
   Colchester (b)
   Collecchio
   Concord
   Contern, Cyclocross
   Continentale Classic
   Contres, Cyclocross
   Copa de España, Elite/U23 Eindklassement
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Caduti Sant'Alluccio
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa Contessa Carnevale
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa del Grano
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Pinot La Versa
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Corréa
   Corral Hollow
   Cottbus - Görlitz - Cottbus, U23
   Cras-Avernas
   Critérium Foral de Navarra
   Criterium d'Abruzzo
   Criterium Montana
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Cyclassics Hamburg
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Dagmersellen, Cyclocross (V)
   Dallas
   Daly City
   Damesronde van Drenthe (V)
   Davis
   DCR-Tour
   De Haan
   De Panne (a)
   De Panne, Mountainbike
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Denville
   Dercy, Cyclocross
   Desselgem
   Deurne, Dernycriterium
   Deux-Acren
   Diegem, Cyclocross
   Diegem, Cyclocross (V)
   Differdange, Cyclocross
   Dijon
   Dijon - Auxonne - Dijon
   Dijon, Cyclocross
   Dinan
   Dinuba, Criterium
   Dippach, Cyclocross
   Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Doble Bragado Eindklassement
   Dogwood
   Dokkum
   Dongen (a)
   Dordrecht (V)
   Dortmund - Hombruch
   Dortmund - Hombruch (c)
   Dortmund - Hombruch (b)
   Dortmund (a bis)
   Dortmund (b)
   Dortmund (e)
   Dortmund (i)
   Dortmund (k)
   Dortmund, Zesdaagse
   Dottignies, Cyclocross
   Dottignies, Cyclocross (V)
   Downers Grove
   Downers Grove (a)
   Druid Hill
   Dubnica
   Dubnica (a)
   Dubnica (b)
   Dudzele, Cyclocross
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durana
   Durana, Cyclocross
   Durango
   Durango (a)
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   East Aurora
   Eeklo, Cyclocross
   Eernegem, Cyclocross
   Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
   Egmond-aan-Zee, Mountainbike
   Eibar (b)
   Eindhoven
   Eko Tour Dookola Polski (V) Eindklassement
   El Tiemblo
   Elgg
   Elgoibar
   Elgueta
   Elizondo
   Elorrio
   Elorrio, Cyclocross
   Elva Rattapäev
   Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
   Embrach (V)
   Emmen
   Empoli
   Epe, Dernycriterium
   Erandio
   Erembodegem (a)
   Erfurt
   Erlangen
   Ermúa
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschborn-Frankfurt City Loop, U23
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Este
   Estella (a)
   Estella (b)
   European Police Championship, Op de weg
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
   Fürth, Cyclocross
   Felino
   Fermo
   Fiorenzuola d' Arda, Zesdaagse
   Firenze
   Firenze - Empoli
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flèche Wallonne (V)
   Flevotour (V)
   Folignano
   Fort Collins
   Four Bridges of Elgin
   Fourmies
   Fourmies, Cyclocross (a)
   Frankfurt am Main (a)
   Frankfurt am Main, Cyclocross
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Fredericia, Cyclocross
   Freiburg
   Freiburg (a)
   Frenkendorf, Cyclocross
   Fresno (a)
   Fribourg
   Fuenmayor
   G.P. Agostano
   G.P. Portugal Telecom
   Gütersloh
   Górliz
   Gavere, Cyclocross
   Gavere, Cyclocross (V)
   Geel, U23
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Geldrop (V)
   Gelsenkirchen
   Gelsenkirchen - Beckhausen
   Gelsenkirchen - Bue
   Geluwe
   Gendringen
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Junioren
   Gernika
   Getxo (f)
   Giessen
   Gieten, Cyclocross (V)
   Gippingen (a)
   Gippingen (a) (V)
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro Del Canavese - Trofeo Sportivi Valperghesi, U23
   Giro del Lago Maggiore - GP Knorr (V)
   Giro del Lazio
   Giro del Medio Brenta
   Giro del Piave
   Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Eindklassement
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana, Junioren Eindklassement
   Giro della Valsesia
   Giro della Valsesia (a)
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Gladbeck
   Gladstone
   Gleisdorf
   Glenelg
   Glenvale
   Gloucester
   Gloucester, Cyclocross
   Goes, Amateurs
   Gold Coast (c)
   Gonderange, Cyclocross
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   GP Bodson
   GP Bradlo
   GP Buchholz
   GP Campagnolo
   GP Carnevale d'Europa (V)
   GP Ceda
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Costa degli Etruschi
   GP Cristal Energie
   GP CTT Correios de Portugal Eindklassement
   GP da Marinha Grande
   GP de la Tomate
   GP de Wallonie
   GP dell'Epifania, Cyclocross
   GP des Nations
   GP di Poggiana
   GP du Président
   GP EnBW
   GP Fina - Fayt-le-Franc
   GP Général Patton, Junioren Eindklassement
   GP Gondomar
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Istria 3
   GP Istria 4
   GP Jægerspris
   GP Krka
   GP Liberazione (V)
   GP Liberazione, U23
   GP Oberes Fricktal
   GP Ostrowca Swietokrzyskiego
   GP Palio del Recioto
   GP Pretola
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Steenhuize - Hekelgem
   GP Théo Mulheims
   GP Umag3 e etappe
   GP Valle Maggia
   GP Weltour
   GP Wielerrevue
   Gracia Orlova (V) Eindklassement
   Grafenort
   Grafton - Inverell
   Gran Premio Site
   Graz
   Great Lakes Classic
   Greenville
   Greenville (a)
   Grenoble, Zesdaagse
   Groningen
   Groningen - Münster
   Grudziadz, Junioren
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Gundelfingen
   Gutersloh
   Gutersloh (a)
   Hürth
   Hürth
   Haak Voorjaarsrace (V)
   Haarsteeg (V)
   Haasrode
   Haderslev
   Hadsten, Criterium
   Halfweg
   Halmstad
   Hamm
   Hammel
   Hamont-Achel (a)
   Hannover (c)
   Hannut
   Hansweert, Amateurs
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Harderwijk, Cyclocross
   Harderwijk, Cyclocross (V)
   Harlem
   Harnes, Cyclocross
   Harriman State Park
   Harsewinkel
   Harzrundfahrt
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Hauteville-lés-Dijon, Cyclocross
   Havant
   Heerlen (a)
   Heerlen, Cyclocross
   Hegi
   Hegi (V)
   Heilbronn
   Heiligensee
   Heinkenszand, Amateurs
   Heist
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Hengelo, Criterium
   Henk Vos Memorial
   Herford
   Herford, Cyclocross
   Herford, Cyclocross (V)
   Hernani
   Herning (b)
   Hertford
   Herxheim
   Heusden
   Hillingdon, Cyclocross
   Hillingdon, Cyclocross (b)
   Hlinsko, Cyclocross
   Hoboken
   Hof
   Holé Vrchy, Cyclocross
   Holbæk (a)
   Holy Saturday Classic
   Hombrechtikon, Cyclocross
   Homenaje Ruben Ifran
   Hoogerheide, Amateurs
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross
   Hornsby - Swansea
   Horsens, Elite/U23 (b)
   Hospitalet de Llobregat
   Hospitalet de Llobregat (b)
   Hotton
   Houffalize, Mountainbike
   Houffalize, Mountainbike (V)
   Houston
   Huarte
   Huijbergen, Cyclocross
   Huntsville
   Ibiza
   Ichtegem (f)
   Igorre, Cyclocross
   Iisaku, Mountainbike
   International Presidency Turkey Tour Eindklassement
   Ipswich, Cyclocross
   Irún
   Irish Sea Tour of the North Eindklassement
   Isbergues
   Isle of Man
   Isle of Man (a)
   Ispáster, Cyclocross
   Issoire
   Itsasondo
   Japan Cup
   Jelajah Malaysia Eindklassement
   Jevicko
   Judendorf
   København, Sprint (b)
   Köln
   Köln
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (c)
   Köln (e)
   Köln (f)
   Köln (h)
   Köln (i)
   Kaarst, Zesdaagse
   Kaatsheuvel (V)
   Kalmthout, Cyclocross
   Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Elite, Spanje
   Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
   Kampioenschap van La Rioja, Op de weg, Beloften, Spanje
   Kampioenschap van La Rioja, Op de weg, Elite, Spanje
   Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Beloften, Spanje
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Kansai, Cyclocross
   Kansas City, Cyclocross
   Kapelle, Amateurs
   Karksi-Nuia, Mountainbike
   Kassel
   Kayl, Cyclocross
   Kõrve Rattasõit, Mountainbike
   Keene
   Keene, Cyclocross
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kelly Cup
   Kempen
   Kemzeke
   Kerkrade
   Kettler Classic-Südkärnten
   Kinnersley
   Klagenfurt
   Klein-Engersdorf
   Klingnau
   Knokke (a)
   Koksijde, Cyclocross
   Kolin, Cyclocross
   Koppenberg, Cyclocross
   Kortemark
   Kortenhoef (V)
   Kortenhoef, Dernycriterium (V)
   Kortrijk, Criterium
   Kose, Mountainbike
   Krasna Hora
   Kreiz Breizh Elite Eindklassement
   Krem's New Year Cycling Classic
   Kruibeke
   Kruiningen, Amateurs
   Krupina
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kuurne, Junioren
   Kwintsheul
   La Côte Picarde, U23
   La Durtorccha - Auvergne, Elite/U23
   La Torre
   Lèves
   Laarne (c)
   Lachine (V)
   Lacunza
   Lamporecchio
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Langemark, Cyclocross
   Lapuebla de Labarca
   Larciano
   Lasarte
   Lausanne, Mountainbike
   Lazkao
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leeds, Cyclocross
   Leer
   Legazpia (a)
   Legnano (b)
   Leioa
   Lekeitio
   Lekkerkerk (V)
   Lemoiz
   Lemvig, Elite/U23
   Les Boucles de l'Artois
   Les Monts Luberon - Trophée Luc Leblanc
   Lesaka
   Lescouët-Jugon
   Leudelange, Cyclocross
   Leudelange, Cyclocross (V)
   Leuven (a)
   Lewedorp, Amateurs
   Lezo
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Liévin, Cyclocross
   Liévin, Cyclocross (V)
   Lichtervelde
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Lieshout, Cyclocross (V)
   Liestal
   Lille, Cyclocross
   Lillers
   Lincoln
   Linz
   Lisieux, Criterium
   Lissone
   Liverpool (e)
   Lizarza
   Llodio
   Llodio (a)
   Llodio (c)
   Loenhout, Cyclocross
   Los Gatos
   Lostice, Cyclocross
   Louny, Cyclocross
   Luckau
   Lutterbach, Cyclocross
   Lutterbach, Cyclocross (V)
   Luxembourg (c)
   Luxembourg, Criterium
   Luyksgestel (V)
   Lyngby
   Lyon (g)
   Lys-lès-Lannoy
   Mönchengladbach, Criterium
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Münsingen
   Mañaria
   Maarheeze
   Maartensdijk (V)
   Maastricht (c)
   Maastricht, Dernycriterium (V)
   Made, Criterium
   Magstadt, Cyclocross
   Mainfranken-Tour, U23 Eindklassement
   Malopolski Wyscig Gorski Eindklassement
   Malveira
   Manayunk
   Manhattan Beach
   Marcolès, Criterium
   Marquina
   Marseille
   Maximus Cup
   Mayrhofen
   Mechelen
   Media Agua
   Medina Sidonia
   Meerkerk
   Melbourne - Sorrento
   Melbourne - Warnambool
   Melle
   Melzo
   Memorial Andrzeja Trochanowskiego
   Memorial Bolullos
   Memorial Jacinto Gonzalez de Heredia
   Memorial Luis Muñoz
   Memorial Philippe Van Coningsloo
   Memorial Santesteban
   Memorial Vincenzo Mantovani
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Menen
   Merbes-le-Château
   Mercatale Valdarno
   Merced
   Merced (b)
   Merced (c)
   Mere
   Merelbeke
   Merksem (a)
   Merrimack, Cyclocross
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meulebeke, Junioren
   Meyrin
   Michelstadt
   Middelkerke, Cyclocross
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Tortona
   Milano, Cyclocross
   Milano, Cyclocross (V)
   Milharado
   Milton
   Mlada Boleslav, Cyclocross
   Moerbeke, Cyclocross (a)
   Moergestel, Cyclocross
   Moergestel, Cyclocross (V)
   Moita
   Molina
   Momignies
   Monein
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
   Montalbano
   Montanino
   Montecatini Terme
   Monteveglio
   Montijo
   Montjuich
   Montréal (V)
   Monza
   Moscou, Puntenkoers (V)
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Tabor
   Mount Washington
   Mumbai (a)
   Murguía
   Murraysville (a)
   Muxika
   Mynämäen Ajot
   Nürnberg
   Nürnberg (V)
   Nafarros
   Nantes (V)
   Napa
   Napa Valley, Mountainbike
   Napa Valley, Mountainbike (V)
   Naranco
   Nardi
   Narva, Mountainbike
   Nashua
   Nastro d'Oro
   Natchez
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Joegoslavië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Joegoslavië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Joegoslavië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   National Road Series
   Nerviano
   Nevada City
   Nevele
   New York
   New York (c)
   Newbury, Cyclocross
   Newport, Criterium
   Niedersachsen Rundfahrt, Junioren Eindklassement
   Niel, Cyclocross
   Nienburg
   Nienburg (a)
   Nieuwkerken-Waas
   Nijmegen (V)
   Nijverdal
   Ninove (b)
   Niwot
   Nokere
   Nommay, Cyclocross
   Nommay, Cyclocross
   Nommay, Cyclocross (V)
   Nommay, Cyclocross (V)
   Nontron (V)
   Noosa
   Nordhorn
   Nordsjællands CK Linieøb
   Northampton
   Northampton, Cyclocross (a)
   Nouméa, Zesdaagse
   Numansdorp
   Nyborg
   Oñate
   Oakland
   Obdam (V)
   Obergögsen, Cyclocross
   Oberhausen (a)
   Oberschlierbach, Cyclocross (a)
   Oberschlierbach, Cyclocross (b)
   Oberwil
   Ochten (V)
   Odder
   Odense
   Oelegem, Cyclocross
   Oggiono
   Oiartzun
   Okinawa (V)
   Olazagutia
   Olomouc, Cyclocross
   Olsany
   Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
   Olympische Spelen, Baan, 500 m, Elite (V)
   Olympische Spelen, Baan, 750 m Sprint
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Olympische Spelen, Baan, Keirin, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegsprint, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Olympische Spelen, Baan, Sprint
   Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
   Olympische Spelen, Mountainbike
   Olympische Spelen, Mountainbike (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Elite
   Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
   Omloop Schokland
   Omloop van de Bommelerwaard
   Omloop van de EPZ, Amateurs
   Ontario
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oostende, Cyclocross
   Oosterhout
   Oostmalle, Cyclocross
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Oostvoorne (V)
   Osnabrück
   Osnabrück (a)
   Ossendrecht, Dernycriterium (V)
   Ostelsheim, Cyclocross
   Otegem, Cyclocross
   Oteiza
   Oud-Gastel (V)
   Oud-Vossemeer (V)
   Oudelande, Amateurs
   Oudenbosch (V)
   Oudenburg
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Ovezande, Amateurs
   Pérenchies
   Pétange, Cyclocross
   Pärnu , Mountainbike
   Póvoa de Varzim
   Padborg
   Palma de Mallorca (b)
   Pamplona
   Pamplona (b)
   Parabiago
   Paris - Auxerre
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Rouen
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Park Ridge
   Parker
   Parma - La Spezia
   Přerov
   Pau
   Peer, Criterium
   Pelhrimov, Cyclocross
   Penna
   Perlis Open, Junioren3 e etappe
   Perth
   Pesaro
   Pescadero
   Peterborough
   Philadelphia
   Philadelphia (V)
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Pičin
   Piedra
   Pijnacker (a)
   Pijnacker, Cyclocross
   Pirita, Mountainbike
   Pistoia - Fiorano
   Pistoia - Livorno
   Pleasanton
   Plouay
   Plymouth
   Plzen
   Plzen (b)
   Plzen (c)
   Podborany, Cyclocross
   Poggio alla Cavalla
   Polignano a Mare
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pont-à-Marq
   Ponton
   Poolesville
   Pordenone (V)1 e etappe
   Porec
   Porec (b)
   Port Talbot, Cyclocross
   Portland
   Porto - Lisboa
   Portsmouth
   Prémio de Abertura
   Praha
   Praha, Cyclocross
   Prato
   Primavera Rosa
   Prinsenbeek (V)
   Prix des Blés d'Or
   Prix des Flandres Françaises
   Prix du Léon
   Prix Xavier Louarn
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Pruské
   Pszczyna
   Puchov
   Puchov (a)
   Putte-Kapellen
   PWZ Zuidenveld Tour
   Quad Cities, Criterium
   Quad Cities, Criterium (V)
   Quillan
   Radevormwald
   Rakke, Mountainbike
   Ravenna
   Recklinghausen
   Reda
   Regensburg
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Reusel, Cyclocross
   Rhede
   Rhede (a)
   Rijkevorsel, Cyclocross
   Rio Maior
   Rio Saliceto
   Riom
   Rochechouart
   Rognes
   Romsée - Stavelot - Romsée
   Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (V)
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Roosendaal
   Rosà
   Rosendal
   Roserittet DNV GP Eindklassement
   Roskilde
   Rotterdam (a) (V)
   Ruban Nivernais Morvan
   Rucphen
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Russikon, Cyclocross
   Rzeszów
   Sønderborg, Elite/U23
   Sáles
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Sabiñanigo (a)
   Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
   Sacramento
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint Louis
   Saint Paul
   Saint-Amand-Mont-Rond (V)
   Saint-Estève
   Saint-Etienne
   Saint-Junien-les-Combes, Cyclocross
   Saint-Quentin
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salinas de Léniz
   San Bernardino
   San Francesco al Campo, Cyclocross
   San Jose
   San Luis
   San Sebastián de los Reyes
   San Sebastián de los Reyes (a)
   San Sebastián de los Reyes, Cyclocross
   San Sebastian (c)
   San Secondo Parmense
   Sankt Wendel, Mountainbike
   Sankt Wendel, Mountainbike (V)
   Sant'Urbano
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santa Maria
   Santa Rosa, Criterium
   Santa Rosa, Criterium (b)
   Santander (a)
   Sara Kay Memorial
   Saran
   Sarrebourg, Cyclocross
   Scandinavian Open Road Race, Elite/U23
   Schattdorf
   Schorndorf
   Schoten
   Schwenningen
   Schwerin
   Sear May Classic Climb
   Sear May Classic Time Trial
   Sebnitz
   Segura (a)
   Seixal
   Seraing - Aachen - Seraing
   Serramazzoni, Cyclocross
   Sheffield (b)
   Shelby
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Silenen - Amsteg - Bristen
   Sindelfingen
   Sint Michielsgestel, Cyclocross
   Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Niklaas, Cyclocross
   Sint-Pieters-Leeuw (a)
   Skandis GP
   Smithville
   Snelling
   Snohomish
   Sobrado
   Soissons
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somerset
   Somma Lombardo
   Sommacampagna
   Sora
   Soraluze
   Southwick
   Sovizzo
   Spijkenisse
   Spijkenisse
   Stadtlohn
   Steenbergen (V)
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Brabant
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stinson Beach
   Stiphout
   Stolberg (a)
   Straelen
   Strombeek-Bever
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Sucha Beskidzka
   Sulz
   Superprestige, Cyclocross
   Surhuisterveen
   Surhuisterveen, Cyclocross
   Surhuisterveen, Cyclocross (V)
   Swansea
   Sydney
   Syracuse, Criterium
   Szlakiem walk mjr. Hubala
   Tønder
   Tabor, Cyclocross
   Tallinna, Mountainbike
   Tartu (b)
   Tartu, Mountainbike
   Teralfene
   Terezin, Cyclocross
   Terrassa
   Terrassa (a)
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (c)
   Tjejtrampet (V)
   Toila, Mountainbike
   Tolosa (b)
   Touchstone
   Toulouse
   Tour de Bretagne (V) Eindklassement
   Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Nez Eindklassement
   Tour de Okinawa
   Tour de Santa Catarina Eindklassement
   Tour de Snowy (V) Eindklassement
   Tour de Tunisie Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour des Aéroports Eindklassement
   Tour des Seychelles Eindklassement
   Tour do Rio
   Tour du Canton de Genève
   Tour du Doubs
   Tour du Finistère
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour du Mali Eindklassement
   Tour Lefleur
   Tour Nivernais Morvan Eindklassement
   Tour Nord-Isère Eindklassement
   Tour of Algeria Eindklassement
   Tour of Armagh
   Tour of Mevlana Eindklassement
   Tour of Somerville
   Tour of Somerville (V)
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Gila5 e etappe
   Tour of the Peak
   Tour of Ulster Eindklassement
   Tour ta'Malta Eindklassement
   Tracy
   Tralee
   Transport City
   Tre Ponti
   Tre Valli Varesine
   Trento
   Trento - Monte Bondone
   Treviso (a)
   Trio Normand
   Tro-Bro Léon
   Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
   Trofee van Haspengouw
   Trofej Plava Laguna 2
   Trofeo Adolfo Leoni
   Trofeo Alcide Degasperi
   Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio (V)
   Trofeo Alta Valle Del Tevere
   Trofeo Antonietto Rancilio
   Trofeo Antratx
   Trofeo Cala Millor
   Trofeo Città di Brescia Memorial Rino Fiori
   Trofeo dello Scalatore Eindklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo Egidio Bedogni
   Trofeo Euskaldun Eindklassement
   Trofeo Franco Balestra - Memorial Sabbadini
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Guerrita
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Lampre
   Trofeo Lehendakari (a) Eindklassement
   Trofeo Lindo e Sano
   Trofeo Luis Ocana
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Maurizio e Bruno Stagni
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Melinda
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Palmanova
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Pietra d'Oro
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Rigoberto Lamonica
   Trofeo S.C. Marcallo Casone
   Trofeo San Rocco, Junioren
   Trofeo Soller
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tempestini Ledo
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Trophée Centre Morbihan, Junioren Eindklassement
   Trophée d'Or Féminin (V) Eindklassement
   Trophée des Alpes de la Mer
   Trophée des Grimpeurs
   Trophée des Grimpeurs (V)
   Trophée féminin du Crédit Immobilier de France à Watten (V)
   Trucios-Turtzioz
   Tucson
   Tucson
   Turkey Hill Country Classic
   Turul României Eindklassement
   UCI Road Ranking
   UCI Road Ranking, U23
   Uden (V)
   Uithoorn (V)
   Ulm
   Univest Grand Prix
   Unnaer Sparkassen Cup
   Uppsala, Elite/U23
   Urdiain
   Urduliz "Pais Vasco"
   USPro Ch'ship
   Utrecht (b)
   Uzwil, Criterium
   Völkermarkter Radsporttage (a)
   Västboloppet
   Valencia
   Valencia (a)
   Valencia (b)
   Valencia, Criterium
   Vanalinn, Mountainbike
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Varik (V)
   Vayrac
   Veendam
   Veenendaal - Veenendaal
   Veenendaal - Veenendaal (V)
   Veldegem, Cyclocross
   Veldhoven
   Veldhoven (V)
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Victor Point
   Villa de Montanchez
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villamayor de Monjardin
   Villaporçon
   Villatuerta "Navarra"
   Villava
   Villava
   Villers-Cotterets
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vinci
   Violay
   Visalia
   Visalia (b)
   Vitoria
   Vitoria (a)
   Vitoria (b)
   Vitoria (d)
   Vitoria "Pais Vasco"
   Vitré (a)
   Vizcaya Ermua, Cyclocross
   Vlaams-Brabant Classic Zemst-Laar, Junioren
   Vlaamse Duinencross
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Vlaardingen (V)
   Volta Ciclistica de Porto Alegre Eindklassement
   Vorselaar, Cyclocross
   Vossem, Cyclocross
   Vuelta a Cordoba (a) Eindklassement
   Vuelta a Zamora Eindklassement
   Vuelta al Valle -Arg- Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid Eindklassement
   Vuelta Ciclista a la Marina Eindklassement
   Vuelta Ciclista Lider al Sur Eindklassement
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   VW Herald
   Wängi, Cyclocross
   Waddinxveen
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warszawa - Lodz
   Wartenberg Rundfahrt
   Washington (b)
   Wasmuel
   Wasseraemter Rundfahrt
   Wateringen
   Wayland, Cyclocross
   Wellton
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldbeker, Cyclocross, Elite
   Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldbeker, Op de weg, Elite Eindklassement
   Wereldbeker, Op de weg, Elite (V) Eindklassement
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-59 (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Werelduurrecord,
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westerbeek (V)
   Westerlo, Cyclocross
   Westfriese Dorpenomloop
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wetzikon, Cyclocross (V)
   Wheeling
   Wheels of Thunder Classic Colorado
   Wichita
   Wiekevorst, Junioren
   Wielsbeke
   Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
   Wiener Radfest
   Wijk bij Duurstede (V)
   Wilmington Classic
   Wilmington, Cyclocross (a)
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wim Hendriks Trofee
   Wingene
   Wismar
   Wissekerke, Amateurs
   Wodecq
   Woerden, Cyclocross
   Woerden, Cyclocross (a)
   Woerden, Cyclocross (a) (V)
   Wolfsberg
   Wolfsberg (c)
   Woodland Hills
   Wortegem-Petegem, Cyclocross
   Xcelerate Road Race
   Yorkshire, Cyclocross
   Yuma North End Classic
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich (a)
   Zürich, Cyclocross
   Zürich, Zesdaagse
   Zand en Veen Rondomme, Elite/U23
   Zaragoza
   Zaragoza (b)
   Zarautz
   Zeddam, Cyclocross
   Zeddam, Cyclocross (V)
   Zegama
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zelzate, Cyclocross
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zevenbergen (V)
   Zilina
   Zingem, Cyclocross
   Zinger Cycling Challenge
   ZLM Tour
   Zoetermeer (V)
   Zolder, Cyclocross
   Zolder, Cyclocross (V)
   Zomergem - Adinkerke
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zuidkempense Pijl
   Zundert
   Zusmarshausen
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwolle (a)
   Zwolle (b)



rss

Members online: