Etappewedstrijden
   's Gravendeel (V)
   Österreich-Rundfahrt
   Albstadt (V)
   Albstadt (V)
   American Cup
   Another Dam Race
   Arden Challenge
   Author Cup, Mountainbike
   Azerbaïjan Tour
   Baal, Amateurs
   Baby Giro
   Baltyk-Karkonosze-Tour
   Bay Cycling Classic
   Bayern Rundfahrt
   Berg
   Berlin, U23
   Bertrix
   Bidasoa Itzulia
   Bizkaiko Bira
   Blacksburg
   Blue Cross Cycle
   Boekel (V)
   Boucles de la Mayenne
   Brussel/Bruxelles (a)
   Budingen, Amateurs
   Cascade Classic
   Chums Classic
   Chums Hurricane Classic Omnium
   Cinq jours des As de Provence
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Lorraine
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Circuito Montañés
   Clásica de Fusagasugá
   Clásico RCN
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
   Clasica Alcaldía de Pasca
   Clasica Coljueces Cundinamarca
   Clasica del Meta
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Commonwealth Bank Classic
   Coors Classic
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
   Critérium International
   Dayton
   Deutschland Tour
   Doble Copacabana GP Fides
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Dookola Warmii i Mazur
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
   Driedaagse van De Panne
   Dubova-Hlas Ludu
   Dusika Jugend Tour, Junioren
   Ecology Center Classic Montana
   Enumclaw
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Etoile des Espoirs
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Fleurie (V)
   G.P. Portugal Telecom
   Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
   Giro d'Abruzzo
   Giro d'Italia
   Giro d'Italia Donne (V)
   Giro del Capo
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro del Veneto e delle Dolomiti
   Giro della Provincia di Lucca
   Giro della Svizzera Meridionale
   Giro della Toscana Int. Femminile (V)
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro della Valsesia
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Girvan
   GP Abimota
   GP Alto Douro
   GP da Póvoa de Varzim
   GP de Portugal
   GP du Midi-Libre
   GP Guillaume Tell
   GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
   GP Jornal de Notícias
   GP Matosinhos
   GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
   GP R.L.V.T.
   GP Sport Noticias
   Grand Prix de la Somme
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Grande Prémio do Minho
   Guldensporentweedaagse
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Heuvelland Tweedaagse
   Hodonin
   Holland Ladies Tour (V)
   Hotter 'N Hell Hundred
   Inter. Course 4 Asy Fiata Autopoland
   International Cycling Classic
   International Presidency Turkey Tour
   Jadranska Magistrala
   Joe Martin Stage Race
   Junior Tour Of Ireland
   Kalisz - Konin
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Hrvatsku
   Kroz Jugoslavija
   Kroz Srbiju
   Lausanne (a)
   Le Transalsace International, U23
   Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
   Lidice
   Linz - Passau - Budweis
   Lleida
   Lloret de Mar
   Londerzeel, Amateurs (a)
   Madera County Stage Race
   Memorial Turi D'Agostino
   Merced, Criterium
   Meux, Amateurs
   Mi-Aout-Bretonne
   Montjuich
   Moscou (a)
   Nature Valley Grand Prix
   New Zealand Cycle Classic
   Niedersachsen Rundfahrt
   Nieuwegein (a)
   Nieuwegein (c)
   Nieuwegein (d)
   Nieuwegein (e)
   Nieuwegein (f)
   Nieuwegein (g)
   Norks Sykkelfestival
   Norsk Sykle Festival
   Okolo Slovenska
   Olympia's Tour
   OZ Wielerweekend
   Paris - Nice
   Perlis Open
   Perlis Open (V)
   Po Ziem Tour
   Pomona Valley Stage Race
   Post Danmark Rundt
   Postgirot Open
   Premio dos Mosqueteiros
   Prix d'Armorique
   Québec (V)
   Quatre Jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
   Rapport Toer
   Redlands Bicycle Classic
   Redlands Bicycle Classic (V)
   Regio Tour International
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt
   Ringerike
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van Bosnië
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van Vlaams-Brabant
   Route de l'Avenir
   Route du Sud
   Ruban Granitier Breton
   Rutas de America
   Saaremaa Velotuur
   Sachsen Tour
   San Dimas Stage Race
   Sea Otter Classic
   Semana Aragonesa
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Solano Bicycle Classic
   Ster der Beloften
   Ster van Zeeland (V)
   Stuttgart (c)
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Tirreno-Adriatico
   Torneio de Verão
   Tour d'Egypte
   Tour de Beauce
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de l'Or Blanc
   Tour de la Guadeloupe
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Nouvelle-Calédonie
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Région Wallonne
   Tour de Langkawi
   Tour de Louisiana
   Tour de Luxembourg
   Tour de Maurice
   Tour de Moselle
   Tour de Normandie
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Ribas
   Tour de Romandie
   Tour de Suisse
   Tour de Suisse (V)
   Tour de Toona
   Tour de Toona (V)
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
   Tour Down Under
   Tour du Faso
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
   Tour du Maroc
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour du Togo
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross (l)
   Tour Méditerranéen
   Tour of Achaia
   Tour of Albania
   Tour of Bulgaria
   Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23
   Tour of Japan
   Tour of Lesbos
   Tour of Ohio
   Tour of Rhodes, Elite/U23
   Tour of Slovenia
   Tour of South China Sea
   Tour of Tasmania
   Tour of the Gila (V)
   Tour of Willamette
   Triptyque Ardennaise
   Triptyque des Barrages, U23
   Troféu Joaquim Agostinho
   Tucson
   Tweedaagse van de Gaverstreek
   Valley of the Sun Stage Race
   Volta a Catalunya de l'Avenir
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal do Futuro
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Volta del Llagostí
   Vuelta a Alicante
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Chiriquí
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a Guatemala
   Vuelta a la Argentina
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Palencia
   Vuelta a Salamanca
   Vuelta a San Rafael
   Vuelta a Tenerife
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Yacambu-Lara
   Vuelta al Chaná
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle del Cauca
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista a Navarra (V)
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia, U23
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Gobernacion Norte de Santander
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta Leandro N. Alem
   Vysočina
   Wendy's International Cycling Classic
   Wervershoof (V)
   Women's Challenge (V)
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru
Andere wedstrijden