Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Login vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
  • Bookmark and Share


  • Wedstrijden 2000

    Etappewedstrijden
       's Gravendeel (V)
       Österreich-Rundfahrt
       Albstadt (V)
       Albstadt (V)
       American Cup
       Another Dam Race
       Arden Challenge
       Author Cup, Mountainbike
       Azerbaïjan Tour
       Baal, Amateurs
       Baby Giro
       Baltyk-Karkonosze-Tour
       Bay Cycling Classic
       Bayern Rundfahrt
       Berg
       Berlin, U23
       Bertrix
       Bidasoa Itzulia
       Bizkaiko Bira
       Blacksburg
       Blue Cross Cycle
       Boekel (V)
       Boucles de la Mayenne
       Brussel/Bruxelles (a)
       Budingen, Amateurs
       Cascade Classic
       Chums Classic
       Chums Hurricane Classic Omnium
       Cinq jours des As de Provence
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Lorraine
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Ardennes
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit des Plages Vendéennes
       Circuit Franco-Belge
       Circuito Montañés
       Clásica de Fusagasugá
       Clásico RCN
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
       Clasica Alcaldía de Pasca
       Clasica Coljueces Cundinamarca
       Clasica del Meta
       Clasico Ciclistico Banfoandes
       Commonwealth Bank Classic
       Coors Classic
       Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
       Critérium du Dauphiné
       Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
       Critérium International
       Dayton
       Deutschland Tour
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Dookola Warmii i Mazur
       Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
       Driedaagse van De Panne
       Dubova-Hlas Ludu
       Dusika Jugend Tour, Junioren
       Ecology Center Classic Montana
       Enumclaw
       Essor Breton
       Etoile de Bessèges
       Etoile des Espoirs
       Euskal Bizikleta
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Fleurie (V)
       Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
       Giro d'Abruzzo
       Giro d'Italia
       Giro d'Italia Donne (V)
       Giro del Capo
       Giro del Friuli Venezia Giulia
       Giro del Trentino
       Giro del Veneto e delle Dolomiti
       Giro della Provincia di Lucca
       Giro della Svizzera Meridionale
       Giro della Toscana Int. Femminile (V)
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro della Valsesia
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Girvan
       GP Abimota
       GP Alto Douro
       GP da Póvoa de Varzim
       GP de Portugal
       GP do Minho
       GP du Midi-Libre
       GP Guillaume Tell
       GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
       GP Jornal de Noticias
       GP Matosinhos
       GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
       GP R.L.V.T.
       GP Sport Noticias
       GP Telekom
       Grand Prix de la Somme
       Grande Boucle Féminine Internationale (V)
       Guldensporentweedaagse
       Herald Sun Tour
       Hessen Rundfahrt
       Heuvelland Tweedaagse
       Hodonin
       Holland Ladies Tour (V)
       Hotter 'N Hell Hundred
       Inter. Course 4 Asy Fiata Autopoland
       International Cycling Classic
       International Presidency Turkey Tour
       Jadranska Magistrala
       Joe Martin Stage Race
       Junior Tour Of Ireland
       Kalisz - Konin
       Killington Stage Race
       Košice - Tatry - Košice
       Krasna Lipa Tour Féminine (V)
       Kroz Jugoslaviju
       Kroz Srbiju
       Lausanne (a)
       Le Transalsace International, U23
       Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
       Lidice
       Linz - Passau - Budweis
       Lleida
       Lloret de Mar
       Londerzeel, Amateurs (a)
       Madera County Stage Race
       Memorial Turi D'Agostino
       Merced
       Meux, Amateurs
       Mi-Aout-Bretonne
       Montjuich
       Moscou (a)
       Nature Valley Grand Prix
       New Zealand Cycle Classic
       Niedersachsen Rundfahrt
       Nieuwegein (a)
       Nieuwegein (c)
       Nieuwegein (d)
       Nieuwegein (e)
       Nieuwegein (f)
       Nieuwegein (g)
       Norks Sykkelfestival
       Norsk Sykle Festival
       Olympia's Tour
       OZ Wielerweekend
       Paris - Nice
       Perlis Open
       Perlis Open (V)
       Po Ziem Tour
       Pomona Valley Stage Race
       Post Danmark Rundt
       Postgirot Open
       Premio dos Mosqueteiros
       Prix d'Armorique
       Québec (V)
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
       Rapport Toer
       Redlands Bicycle Classic
       Redlands Bicycle Classic (V)
       Regio Tour International
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt
       Ringerike
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde van Bosnië
       Ronde van de Provincie Antwerpen
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Ronde van Nederland
       Ronde van Vlaams-Brabant
       Route de l'Avenir
       Route du Sud
       Ruban Granitier Breton
       Rutas de America
       Saaremaa Velotuur
       Sachsen Tour
       San Dimas Stage Race
       Sea Otter Classic
       Semana Aragonesa
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Solano Bicycle Classic
       Ster der Beloften
       Ster van Zeeland (V)
       Stuttgart (c)
       Szlakiem Grodow Piastowskich
       Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
       Tirreno-Adriatico
       Torres Vedras
       Tour d'Egypte
       Tour de Beauce
       Tour de France
       Tour de Gironde
       Tour de Hokkaido
       Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
       Tour de l'Avenir
       Tour de l'Est International
       Tour de l'Or Blanc
       Tour de la Guadeloupe
       Tour de la Manche
       Tour de la Martinique
       Tour de la Nouvelle-Calédonie
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de la Région Wallonne
       Tour de Langkawi
       Tour de Louisiana
       Tour de Luxembourg
       Tour de Maurice
       Tour de Moselle
       Tour de Normandie
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Ribas
       Tour de Romandie
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour de Suisse (V)
       Tour de Toona
       Tour de Toona (V)
       Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
       Tour Down Under
       Tour du Faso
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Maroc
       Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
       Tour du Togo
       Tour du Val d'Orge, Cyclocross (m)
       Tour Méditerranéen
       Tour of Achaia
       Tour of Albania
       Tour of Bulgaria
       Tour of Croatia
       Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23
       Tour of Japan
       Tour of Lesbos
       Tour of Ohio
       Tour of Rhodes, Elite/U23
       Tour of Slovenia
       Tour of South China Sea
       Tour of Tasmania
       Tour of the Gila (V)
       Tour of Willamette
       Triptyque Ardennaise
       Triptyque des Barrages, U23
       Tucson
       Tweedaagse van de Gaverstreek
       Valley of the Sun Stage Race
       Volta a Catalunya de l'Avenir
       Volta a Galicia
       Volta a Galicia
       Volta a Portugal
       Volta a Portugal do Futuro
       Volta às Terras de Santa Maria Feira
       Volta a Tras os Montes e Alto Douro
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta Ciclista Provincia Tarragona
       Volta del Llagostí
       Vuelta a Alicante
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Chiriquí
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Costa Rica
       Vuelta a Costa Rica
       Vuelta a Cuba
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a España
       Vuelta a Guatemala
       Vuelta a la Argentina
       Vuelta a la Independencia Nacional
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Palencia
       Vuelta a Salamanca
       Vuelta a San Rafael
       Vuelta a Tenerife
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Venezuela
       Vuelta a Yacambu-Lara
       Vuelta al Chaná
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Valle del Cauca
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista a Navarra (V)
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta de San Juan
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta Gobernacion Norte de Santander
       Vuelta Internacional al Estado Trujillo
       Vuelta Leandro N. Alem
       Vysočina
       Wendy's International Cycling Classic
       Wervershoof (V)
       Women's Challenge (V)
       Ytong Bohemia Tour
       Závod Míru
    Andere wedstrijden
       's-Heer-Arendskerke, Amateurs
       's-Heerenberg
       500 Millas del Norte Eindklassement
       Šenčur
       A Travers le Morbihan
       Aalst
       Aalst, Criterium
       Aalter (a)
       Aarhus
       Aarhus (b)
       Aartselaar
       Abárzuza
       Abadiño
       Acireale
       Adria
       Aeschi
       Affligem, Nieuwelingen
       Affoltern am Albis
       Agullent, Cyclocross
       Aix-en-Provence, Criterium
       Albese con Cassano (a)
       Albese con Cassano (b)
       Alblasserdam (V)
       Alcantarilla
       Alcobaça
       Alegia
       Alegia, Chrono
       Allerød
       Almelo
       Almería
       Alsasua
       Altheim
       Altzo
       Alzano Scrivia
       Amerika (V)
       Amersfoort, Cyclocross
       Amersfoort, Cyclocross (V)
       Amiens (a)
       Amorebieta
       Amorebieta (b)
       Amstel Gold Race
       Amsterdam (a)
       Amsterdam (c)
       Amurrio
       Andernach
       Andraitx
       Annemasse - Bellegarde et retour
       Antwerpen, Dernycriterium
       Anzuola
       Apeldoorn (a)
       Arévalo
       Ardooie, Cyclocross
       Arenal
       Arendonk, Junioren
       Aretxabaleta
       Arezzo
       Arezzo (b)
       Arlington
       Arlington (a)
       Armagh
       Armilla
       Arnsberg - Neheim
       Arona
       Arrasate
       Asse-Krokegem, Cyclocross
       Astarria, Cyclocross
       Asteasu (a)
       Asti
       Asti, U23
       Astigarraga
       Astorp (a)
       Ataun
       Ataun (a)
       Athens
       Athens (V)
       Athens Open Balkan Championship, Baan, 1 km, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens, Criterium
       Atina
       Atlanta (b)
       Atlanta (c)
       Atlanta (e)
       Atlanta (f)
       Attleboro
       Auburn Hills
       Aulnat
       Austin
       Avegno
       Azpeitia
       Böblingen
       Bühl
       Baal, Cyclocross
       Baboszewo
       Bad Homburg
       Badiola
       Baltimore
       Barendrecht (V)
       Bassano - Monte Grappa
       Bassano del Grappa
       Bavikhove, Criterium
       Bear Mountain (a)
       Beasain (a)
       Beasain (a)
       Beauvechain
       Belize City (a)
       Bellem, Cyclocross
       Bellinzona
       Belsele (a)
       Benedita
       Beograd - Čačak
       Berango
       Berbourg
       Bergamo, Cyclocross
       Bergara (a)
       Bergara (c)
       Bergara (d)
       Berkel (V)
       Berkel, Elite/U23
       Berlaar, Amateurs
       Berlare
       Berlin (c)
       Berlin (g)
       Berlin (l) Eindklassement
       Berlin, Cyclocross
       Berlin, Zesdaagse
       Berloz
       Bern
       Bern (V)
       Bernareggio
       Berriatúa
       Bertem
       Bethel
       Betzdorf
       Beuvry-la-Forêt
       Beuvry, Cyclocross
       Bevagna
       Beveren
       Beveren-Waas (c)
       Beyne-Heusay (a)
       Biassono
       Biervliet, Amateurs
       Binghamton
       Binghamton (V)
       Binghamton, Criterium
       Bioul
       Boa Vista
       Bochum
       Bochum (a)
       Boise, Criterium
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (f)
       Bolzano, Cyclocross
       Bonsall
       Boom, Dernycriterium
       Borculo
       Bordeaux - Caudéran
       Bordeaux - Saintes
       Borgerhout, Amateurs
       Borlo
       Bornem, Amateurs
       Borssele, Amateurs
       Boston, Cyclocross
       Boulder
       Boulder (a)
       Boulder, Cyclocross
       Bound Brook
       Boussac (a)
       Boxmeer (V)
       Boxmeer, Criterium
       Boxtel, Cyclocross
       Boxtel, Cyclocross (V)
       Brabantse Pijl
       Brandenburg
       Braunschweig (a)
       Bray
       Brea
       Breda (V)
       Bredene, Cyclocross
       Breendonk, Amateurs
       Breezand (V)
       Breganze
       Breite, Criterium
       Bremen
       Bremen (a)
       Bremen, Zesdaagse
       Brescia
       Briançon
       Briga
       Brissago
       Brno (b)
       Broni
       Broni, Chrono
       Brooklyn
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Izegem
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Brussel/Bruxelles (a)
       Buchholz
       Buenos Aires, Zesdaagse
       Buggenhout
       Buggenhout, Amateurs (a)
       Bunde
       Burgh-Haamstede, Amateurs
       Burlada
       Burleigh
       Burleigh (a)
       Burleigh (b)
       Burseryd
       Buscate
       Buxton
       Cézac
       Cadolzburg
       Caerano di San Marco
       Caivano
       Cala Millor
       Calais
       Cali, 1 km
       Calingasta Eindklassement
       Camaiore
       Camors
       Campi Bisenzio
       Campi Bisenzio (a)
       Campo dos Goytacazes
       Canberra
       Canberra (V)
       Canberra Tour Eindklassement
       Caneva
       Canmore, Mountainbike
       Canmore, Mountainbike (V)
       Canosa di Puglia
       Capilla del Senor
       Caracas, Elite/U23
       Carcassonne
       Carlow
       Carnago
       Carnetin, Cyclocross
       Carpiano
       Carrara
       Cartaxo
       Carter Lake
       Casa Tejada
       Casalecchio di Reno
       Casentino
       Castel d'Ario
       Castelfidardo
       Castelfidardo (d)
       Castelnuovo Scrivia
       Castelnuovo, Cyclocross (a)
       Castiglione Fibocchi
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Castle Rock
       Cavriago
       Cento (V)
       Central Park
       Central Park
       Cepagatti
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Ceské Budéjovice, Cyclocross
       Château-Bernard, Cyclocross
       Châteaulin
       Châteauroux
       Chaam, Criterium
       Challenge Mallorca Eindklassement
       Chanteloup-les-Vignes
       Charlotteville
       Chateau-Chinon-Ville
       Chaumeil
       Cheltenham, Cyclocross
       Chemnitz - Einsiedel
       Cheshire (V)
       Chiasso
       Chicago
       Chocen
       Cholet
       Christchurch - Akaroa
       Chrono des Herbiers
       Chrono des Herbiers (V)
       Chrono des Herbiers, Junioren
       Chrono des Herbiers, U23
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Circuit du Morbihan
       Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
       Ciriè (a)
       Città di Castello
       Cittadella
       Cittiglio (V) (a)
       Civaux
       Clásica Ciudad de Girardot Eindklassement
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Clasica a la Sierra Norte
       Classique des Alpes
       Coalville, Cyclocross
       Coca-Cola Trophy Eindklassement
       Cochem
       Colchester (b)
       Collecchio
       Comano
       Concord
       Contern, Cyclocross
       Continentale Classic
       Contres, Cyclocross (a)
       Copa de España, Elite/U23 Eindklassement
       Coppa Caduti Sant'Alluccio
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa San Geo
       Cordoba Eindklassement
       Corréa
       Corral Hollow
       Cottbus, U23
       Cras-Avernas
       Crema (V)
       Cremona (a)
       Critérium Foral de Navarra
       Criterium Montana
       Cupra Marittima
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Düren
       Dagmersellen, Cyclocross
       Dagmersellen, Cyclocross (V)
       Dallas
       Daly City
       Damesronde van Drenthe (V)
       Davis
       DCR-Tour
       De Haan
       De Panne
       De Panne, Mountainbike
       Den Haag (V) (a)
       Den Hout
       Denain
       Dentergem
       Denville
       Dercy, Cyclocross
       Desselgem
       Deurne, Dernycriterium
       Deux-Acren
       Diegem, Cyclocross
       Diegem, Cyclocross (V)
       Diex (a)
       Differdange, Cyclocross
       Dijon (b)
       Dijon, Criterium
       Dijon, Cyclocross
       Dilbeek, Amateurs
       Dinan
       Dinuba, Criterium
       Dippach, Cyclocross
       Districtskampioenschap Zuid-West-Nederland, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Doble Bragado Eindklassement
       Dokkum
       Dongen (a)
       Donostia/San Sebastián
       Dordrecht (V)
       Dortmund (b)
       Dortmund (d)
       Dortmund (e)
       Dortmund (g)
       Dortmund (j)
       Dortmund (k)
       Dortmund (l)
       Dortmund (s)
       Dortmund, Zesdaagse
       Dottignies, Cyclocross
       Dottignies, Cyclocross (V)
       Downers Grove
       Downers Grove (a)
       Dubnica
       Dubnica (a)
       Dubnica (b)
       Dudzele, Cyclocross
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Durana
       Durana, Cyclocross
       Durango
       Durango (a)
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       East Aurora
       Eeklo, Cyclocross
       Eernegem, Cyclocross
       Egmond aan Zee, Mountainbike
       Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
       Eibar (a)
       Eindhoven
       Eko Tour Dookola Polski (V) Eindklassement
       El Tiemblo
       Elgóibar
       Elgg
       Elgin
       Elgueta
       Elizondo
       Elorrio
       Elorrio, Cyclocross
       Elva
       Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
       Embrach (V)
       Emmeloord
       Emmen
       Empoli
       Epe, Dernycriterium
       Erandio
       Erembodegem
       Erfurt
       Erlangen
       Ermúa
       Essen, Cyclocross
       Este
       Estella (c)
       Estella (e)
       Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
       Fürth, Cyclocross
       Fabbrica, Junioren
       Faro
       Felino
       Fermo
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
       Firenze - Empoli
       Firenze - Viareggio
       Firenze (a)
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Flèche Wallonne (V)
       Florida
       Folignano
       Fort Collins
       Fourmies
       Fourmies, Cyclocross
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main (b)
       Frankfurt am Main, Cyclocross
       Frankfurt am Main, U23
       Fredericia, Cyclocross
       Freiburg
       Freiburg (a)
       Frenkendorf, Cyclocross
       Fresno
       Fribourg
       Fuenmayor
       G.P. Portugal Telecom
       Gütersloh
       Gütersloh (a)
       Gütersloh (b)
       Górliz
       Gansingen
       Gardone Val Trompia
       Gavere, Cyclocross
       Gavere, Cyclocross (V)
       Geel, U23
       Geetbets (a)
       Gehrden
       Geldrop (V)
       Gelsenkirchen
       Gelsenkirchen - Beckhausen
       Gelsenkirchen, Criterium
       Geluwe
       Genève (c)
       Gendringen
       Gent - Ieper
       Gent - Staden
       Gent - Wevelgem
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Geraardsbergen, Junioren
       Gernika
       Gessate, Elite/U23
       Getxo
       Gießen
       Gieten, Cyclocross (V)
       Gippingen
       Gippingen (V)
       Giro del Lago Maggiore - GP Knorr (V)
       Giro del Lazio
       Giro del Piave
       Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Eindklassement
       Giro del Veneto
       Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro della Toscana, Junioren Eindklassement
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
       Giro di Campania
       Giro di Lombardia
       Gits, Amateurs
       Gladbeck
       Gladstone
       Gleisdorf
       Glenelg
       Glenvale
       Gloucester
       Gloucester, Cyclocross
       Goes, Amateurs (a)
       Gold Coast
       Gonderange, Cyclocross
       GP Campagnolo
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP Costa degli Etruschi
       GP CTT Correios de Portugal Eindklassement
       GP de Wallonie
       GP dell'Epifania, Cyclocross (c)
       GP des Nations
       GP EnBW
       GP Général Patton, Junioren Eindklassement
       GP Gondomar, Elite/U23
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Istria 3
       GP Istria 4
       GP Jægerspris
       GP Ostrowca Swietokrzyskiego
       GP Steenhuize - Hekelgem
       GP Théo Mulheims
       GP Umag3 e etappe
       GP Valle Maggia
       GP Weltour
       Gracia Orlova (V) Eindklassement
       Grafenort
       Grafton - Inverell
       Gran Premio Site
       Graz
       Greenville
       Greenville
       Grenoble, Zesdaagse
       Grez-Doiceau
       Groningen
       Groningen - Münster
       Groningen (a)
       Grudziądz, Junioren
       Guazzora, Elite/U23
       Gullegem
       Gundelfingen
       Hürth
       Hürth (a)
       Haarsteeg (V)
       Haasrode
       Haderslev
       Hadsten, Criterium
       Halen, Amateurs
       Halfweg
       Halmstad
       Halstead (a)
       Hamburg (b)
       Hamm
       Hammel
       Hamont-Achel
       Hannover
       Hannut
       Hansweert, Amateurs
       Harderwijk
       Harderwijk (V)
       Harderwijk, Cyclocross
       Harderwijk, Cyclocross (V)
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harelbeke (a)
       Harlem
       Harnes, Cyclocross
       Harriman State Park
       Harsewinkel
       Harzrundfahrt
       Hasselt
       Hauteville-lès-Dijon, Cyclocross
       Havant
       Heerlen
       Heerlen, Cyclocross
       Hegi
       Hegi (V)
       Heilbronn
       Heiligensee
       Heinkenszand, Amateurs
       Heist
       Hel van het Mergelland
       Helchteren
       Hengelo, Criterium
       Herent, Amateurs
       Herford
       Herford, Cyclocross
       Herford, Cyclocross (V)
       Hernani
       Herning
       Hertford (a)
       Herxheim
       Heusden
       Hillingdon, Cyclocross
       Hillingdon, Cyclocross (a)
       Hingene, Amateurs
       Hlinsko, Cyclocross
       Hoboken
       Hoegaarden, Amateurs
       Hoeleden, Amateurs
       Hof
       Holé Vrchy, Cyclocross
       Holbæk
       Hollogne-sur-Geer, Amateurs
       Hombrechtikon, Cyclocross
       Homenaje Ruben Ifran
       Hoogerheide, Amateurs
       Hoogerheide, Cyclocross
       Hoogstraten, Cyclocross
       Hornsby - Swansea
       Horsens, Elite/U23 (a)
       Hospitalet de Llobregat
       Hospitalet de Llobregat (a)
       Hotton
       Houffalize, Mountainbike
       Houffalize, Mountainbike (V)
       Houston
       Huarte
       Huijbergen, Cyclocross
       Huntsville
       Ibiza
       Ichtegem (d)
       Igorre, Cyclocross
       Iisaku, Mountainbike
       Imola - San Marino
       Inca
       Ingleton
       Ipswich, Cyclocross
       Irún (a)
       Irish Sea Tour of the North Eindklassement
       Isbergues
       Isle of Man
       Isle of Man
       Ispáster, Cyclocross
       Issoire (c)
       Itsasondo
       Jelajah Malaysia Eindklassement
       Jevicko
       Judendorf
       København, Sprint (b)
       Köln
       Köln - Frechen
       Köln (a)
       Köln (c)
       Köln (c)
       Köln (d)
       Köln (e)
       Köln (k)
       Kaarst, Zesdaagse
       Kaatsheuvel (V)
       Kalmthout, Cyclocross
       Kampen (V)
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Elite, Spanje
       Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
       Kampioenschap van La Rioja, Op de weg, Beloften, Spanje
       Kampioenschap van La Rioja, Op de weg, Elite, Spanje
       Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Beloften, Spanje
       Kansai, Cyclocross (b)
       Kansas City, Cyclocross
       Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
       Kapelle, Amateurs
       Karksi-Nuia, Mountainbike
       Kassel (a)
       Kayl, Cyclocross
       Kõrve Rattasõit, Mountainbike (c)
       Keene
       Keene, Cyclocross (j)
       Keerbergen, Amateurs
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Kempen
       Kemzeke
       Kerkrade
       Kettler Classic-Südkärnten
       Kinnerley
       Klagenfurt
       Klein-Engersdorf
       Klingnau
       Knokke (a)
       Koewacht
       Koksijde, Cyclocross
       Kolín, Cyclocross
       Koolskamp
       Koppenberg, Cyclocross
       Kortemark
       Kortenhoef (V)
       Kortenhoef, Dernycriterium (V)
       Kortrijk, Criterium
       Kose, Mountainbike
       Krasna Hora
       Kreiz Breizh Elite Eindklassement
       Kruibeke
       Kruiningen, Amateurs
       Krupina
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kuurne, Junioren
       Kwintsheul
       La California
       La Durtorccha - Auvergne, Elite/U23
       La Haie-Fouassière
       La Torre
       Lèves
       Laakdal, Amateurs
       Laarne (a)
       Lachine (V)
       Lacunza
       Laigueglia
       Laken, Amateurs
       Lamporecchio
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancy
       Landivisiau (b)
       Langemark, Cyclocross
       Lannilis
       Lapuebla de Labarca
       Larciano
       Lasarte
       Lausanne, Mountainbike
       Lazkao
       Le Samyn
       Lede
       Ledegem, Junioren
       Leeds, Cyclocross
       Leer
       Legazpia
       Legnano
       Legnano (b)
       Leioa
       Lekeitio
       Lekkerkerk (V)
       Lemoiz
       Lemvig, Elite/U23
       Les Boucles de l'Artois
       Les Monts Luberon - Trophée Luc Leblanc
       Lesaka
       Lescouët-Jugon
       Leudelange, Cyclocross
       Leudelange, Cyclocross (V)
       Leuven
       Lewedorp, Amateurs
       Lezo
       Liège
       Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
       Liège, U23
       Liévin, Cyclocross (a)
       Liévin, Cyclocross (V)
       Lichtervelde
       Liedekerke
       Lieshout, Cyclocross
       Lieshout, Cyclocross (V)
       Liestal
       Lille, Cyclocross
       Lillebonne
       Lillers
       Lincoln
       Linköping, Chrono, Elite/U23
       Linköping, Chrono, Elite/U23 (V)
       Linköping, Elite/U23
       Linköping, Elite/U23 (V)
       Linter, Amateurs
       Linz
       Lippiano
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Lissone (a)
       Liverpool (a)
       Lizarza
       Llodio
       Llodio (b)
       Llodio (c)
       Loenhout, Cyclocross
       Londerzeel - Sint-Jozef, Amateurs
       Londerzeel, Amateurs
       London
       Lorient (a)
       Loro Ciuffenna
       Los Angeles (b)
       Los Gatos
       Lostice, Cyclocross
       Louny, Cyclocross
       Luckau
       Lutterbach, Cyclocross
       Lutterbach, Cyclocross (V)
       Luxembourg (b)
       Luxembourg, Criterium
       Luyksgestel (V)
       Lyngby
       Lyon (d)
       Lys-lès-Lannoy
       Mönchengladbach, Criterium
       Mühlenbach, Cyclocross
       München, Cyclocross
       München, Zesdaagse
       Münsingen
       Mañaria
       Maarheeze
       Maartensdijk (V)
       Maastricht
       Maastricht, Dernycriterium (V)
       Made, Criterium
       Magnago
       Magstadt, Cyclocross
       Mainfranken-Tour, U23 Eindklassement
       Malè - Fondo
       Malacky
       Malopolski Wyscig Gorski Eindklassement
       Malveira
       Manayunk
       Manhattan Beach
       Manizales
       Marcallo con Casone
       Marciana
       Marcolès, Criterium
       Mareno di Piave
       Mariekerke, Amateurs
       Marigny
       Marinha Grande
       Marmande
       Marquina
       Marseille
       Maximus Cup
       Mayrhofen
       Mechelen
       Media Agua
       Medina Sidonia
       Meerkerk
       Meise (a)
       Melbourne - Sorrento
       Melbourne - Warrnambool
       Melle
       Melzo
       Memorial Bolullos
       Memorial Jacinto Gonzalez de Heredia
       Memorial Santesteban
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Menen
       Merbes-le-Château
       Mercatale Valdarno
       Merced (a)
       Merced (b)
       Merced (c)
       Mercedes
       Mere
       Merelbeke
       Merksem
       Merrimack, Cyclocross
       Mestre
       Meulebeke (a)
       Meulebeke, Junioren
       Meyrin
       Mezzana Bigli
       Michelstadt
       Middelburg - Goes
       Middelkerke, Amateurs
       Middelkerke, Cyclocross
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Tortona
       Milano, Cyclocross (a)
       Milano, Cyclocross (V)
       Milharado
       Milton
       Mlada Boleslav, Cyclocross
       Modena (c)
       Moerbeke, Cyclocross
       Moergestel, Cyclocross
       Moergestel, Cyclocross (V)
       Moita
       Mol (a)
       Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
       Molina
       Momignies (a)
       Monein
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
       Montánchez
       Montalbano
       Montanino
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Monteveglio
       Montijo
       Montréal (V)
       Monza (a)
       Morteau - Pontarlier
       Mount Evans
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Mount Tabor
       Mount Washington
       Mumbai
       Murguía
       Murraysville (a)
       Muxika
       Mynämäen Ajot
       Nürnberg
       Nürnberg (V)
       Nafarros
       Nantes (V)
       Napa
       Napa Valley, Mountainbike (j)
       Napa Valley, Mountainbike (V) (f)
       Naranco
       Nardi
       Narva, Mountainbike
       Nashua
       Nastro d'Oro
       Natchez
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Beloften, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Joegoslavië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Joegoslavië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Syrie
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       National Road Series
       Neerlinter, Amateurs
       Negrar
       Nerviano
       Nevada City
       Nevele
       New York City (c)
       Newbury, Cyclocross
       Newport, Criterium
       Niedersachsen Rundfahrt, Junioren Eindklassement
       Niel, Amateurs
       Niel, Cyclocross
       Nienburg
       Nienburg (a)
       Nieuwkerken-Waas (a)
       Nijmegen (V)
       Nijverdal
       Ninove (a)
       Niwot
       Nokere
       Nommay, Cyclocross
       Nommay, Cyclocross
       Nommay, Cyclocross (V)
       Nommay, Cyclocross (V)
       Nontron (V)
       Noosa
       Nordhorn
       Nordsjællands CK Linieøb
       Northampton
       Northampton, Cyclocross
       Nouméa, Zesdaagse
       Nouvion - Mers-les-Bains, U23
       Novi Ligure (a)
       Novo Mesto
       Numansdorp
       Nyborg
       Oñate
       Oakland
       Obdam (V)
       Obergösgen, Cyclocross
       Oberhausen
       Oberschlierbach, Cyclocross
       Oberschlierbach, Cyclocross (a)
       Oberwart
       Oberwil
       Ochten (V)
       Odder (a)
       Odense
       Oelegem, Cyclocross
       Oetingen
       Oggiono
       Oiartzun (a)
       Okinawa (V)
       Olazagutía
       Olomouc, Cyclocross
       Olsany
       Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
       Olympische Spelen, Baan, 500 m, Elite (V)
       Olympische Spelen, Baan, 750 m Sprint
       Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Olympische Spelen, Baan, Keirin, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Ploegsprint, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Olympische Spelen, Baan, Sprint
       Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
       Olympische Spelen, Mountainbike
       Olympische Spelen, Mountainbike (V)
       Olympische Spelen, Op de weg, Elite
       Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
       Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
       Omloop van de Bommelerwaard
       Ontario
       Oosteeklo
       Oostende
       Oostende, Cyclocross
       Oosterhout
       Oostmalle, Cyclocross
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Oostvoorne (V)
       Osimo
       Osnabrück
       Osnabrück (a)
       Ossendrecht, Dernycriterium (V)
       Ostelsheim, Cyclocross
       Otegem, Cyclocross
       Oteiza
       Oud-Gastel (V)
       Oud-Vossemeer (V)
       Oudelande, Amateurs
       Oudenbosch (V)
       Oudenburg (a)
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Ovezande, Amateurs
       Pérenchies
       Pétange, Cyclocross
       Pärnu, Mountainbike
       Póvoa de Varzim
       Padborg
       Paderno
       Palazzolo Milanese
       Palazzolo sull'Oglio
       Palma de Mallorca
       Palma de Mallorca (e)
       Pamplona (b)
       Pamplona (c)
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Paris - Auxerre
       Paris - Bourges
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Chauny
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Rouen
       Paris - Tours
       Paris - Tours, U23
       Paris - Troyes
       Park Ridge
       Parker
       Parma - La Spezia
       Přerov
       Pau
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Pelhrimov, Cyclocross
       Penna
       Perlis Open, Junioren3 e etappe
       Perth
       Perwez, Amateurs
       Pesaro
       Pescadero
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Peterborough (b)
       Philadelphia
       Philadelphia (b)
       Philadelphia (V)
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Pičin
       Piedra
       Pijnacker
       Pijnacker, Cyclocross
       Pirita, Mountainbike
       Pistoia - Fiorano Modenese
       Pistoia - Livorno
       Plava Laguna (a)
       Pleasanton
       Plouay (a)
       Plymouth
       Plzen
       Plzen (a)
       Plzen (b)
       Podborany, Cyclocross
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Polignano a Mare
       Polynormand
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pont-à-Marcq
       Pontedecimo
       Ponton (a)
       Poolesville
       Porec
       Porec (a)
       Port Elizabeth
       Port Talbot, Cyclocross
       Portland
       Porto - Lisboa
       Portsmouth, Criterium
       Praha
       Praha, Cyclocross
       Prato
       Pratteln
       Pretola
       Primavera Rosa
       Prinsenbeek (V)
       Prix des Blés d'Or
       Prix des Flandres Françaises
       Prix du Léon
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
       Pruské
       Pszczyna
       Puchov
       Puchov (a)
       Pugliola
       Putte-Kapellen
       Puurs, Amateurs
       Quad Cities, Criterium
       Quad Cities, Criterium (V)
       Quillan
       Radevormwald
       Rakke, Mountainbike
       Ramsdonk, Amateurs
       Ravenna
       Recklinghausen
       Reda
       Regensburg
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennes
       Reusel, Cyclocross
       Rhede
       Rhede (a)
       Rieti
       Rijkevorsel, Cyclocross
       Rijssen
       Rio Maior
       Rio Saliceto
       Riom
       Rochechouart
       Rognes
       Roma, U23
       Romsée
       Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (V)
       Ronde de l'Oise
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Roosendaal
       Rosà
       Rosendal
       Roserittet DNV GP Eindklassement
       Roskilde
       Rotterdam (V)
       Ruban Nivernais Morvan
       Rucphen
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Cyclocross
       Ruisbroek, Amateurs
       Rumst, Amateurs
       Russikon, Cyclocross
       Rzeszów
       Sønderborg, Elite/U23
       Sáles
       São Paulo (a)
       Sabiñánigo
       Sabiñánigo (a)
       Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
       Sacramento
       Sacrifice Race, Elite/U23
       Saint Louis
       Saint Paul
       Saint-Estève
       Saint-Etienne
       Saint-Eutrope - Quimper
       Saint-Junien-les-Combes, Cyclocross
       Saint-Quentin (b)
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Salinas de Léniz
       Salta
       San Bernardino (b)
       San Francesco al Campo, Cyclocross
       San Ignacio
       San Jose
       San Luis Obispo
       San Sebastián de los Reyes
       San Sebastián de los Reyes (a)
       San Sebastián de los Reyes, Cyclocross
       San Secondo Parmense
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sankt Wendel, Mountainbike
       Sankt Wendel, Mountainbike (V)
       Sant'Ermete
       Sant'Urbano
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Cruz
       Santa Iria
       Santa Maria
       Santa Maria della Versa
       Santa Rosa, Criterium
       Santa Rosa, Criterium (a)
       Santander (a)
       Santo Stefano Lodigiano
       Sara Kay Memorial
       Saran
       Sarrebourg, Cyclocross
       Schattdorf
       Schorndorf
       Schoten
       Schwenningen (a)
       Schwerin
       Sear May Classic Climb
       Sear May Classic Time Trial, Chrono
       Sebnitz
       Segura (b)
       Seixal, Elite/U23
       Seraing
       Serramazzoni, Cyclocross
       Serskamp, Amateurs
       Sheffield (n)
       Shelby
       Shipston on Stour
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Silenen - Bristen
       Sindelfingen (b)
       Sint Michielsgestel, Cyclocross
       Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
       Sint-Niklaas, Amateurs (a)
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Niklaas, Cyclocross
       Sint-Pieters-Leeuw
       Smithville
       Snelling
       Snohomish
       Sobrado
       Soissons
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Solleröloppet
       Somerset
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Sommacampagna
       Sora (a)
       Soraluze
       Souderton
       Southwick
       Sovizzo
       Spijkenisse
       Spijkenisse (a)
       Stadtlohn
       Stamfordham
       Steenbergen (V)
       Steenwijk, Criterium
       Steinmaur, Cyclocross
       Stekene
       Stene, Amateurs
       Ster van Brabant
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
       Stinson Beach
       Stiphout
       Stolberg
       Straelen
       Strombeek-Bever
       Strombeek-Bever (a)
       Stuttgart, Zesdaagse
       Sucha Beskidzka
       Sulz
       Superprestige, Cyclocross
       Surhuisterveen
       Surhuisterveen, Cyclocross
       Surhuisterveen, Cyclocross (V)
       Swansea
       Sydney
       Syracuse, Criterium
       Szlakiem walk mjr. Hubala
       Tønder
       Tabor, Cyclocross
       Tallinn, Mountainbike
       Tartu (b)
       Tartu, Mountainbike
       Teralfene
       Terezin, Cyclocross
       Terrassa
       Terrassa (a)
       Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
       Tielt, Nieuwelingen
       Tienen (b)
       Tjejtrampet (V)
       Toila, Mountainbike
       Tolosa (b)
       Torneo Euskaldun Eindklassement
       Touchstone
       Toulouse (b)
       Tour de Bretagne (V) Eindklassement
       Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
       Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
       Tour de Nez Eindklassement
       Tour de Okinawa
       Tour de Santa Catarina Eindklassement
       Tour de Snowy (V) Eindklassement
       Tour de Tunisie Eindklassement
       Tour de Vendée
       Tour des Aéroports Eindklassement
       Tour des Seychelles Eindklassement
       Tour do Rio
       Tour du Haut-Var
       Tour du Lac Léman
       Tour Lefleur
       Tour Nivernais Morvan Eindklassement
       Tour Nord-Isère Eindklassement
       Tour of Algeria Eindklassement
       Tour of Mevlana Eindklassement
       Tour of Southland Eindklassement
       Tour of the Gila 5 e etappe
       Tour of Ulster Eindklassement
       Tour ta'Malta Eindklassement
       Tracy (a)
       Tralee
       Transport City
       Tre Ponti
       Tre Valli Varesine
       Tremelo, Amateurs
       Trento
       Trento - Monte Bondone
       Treviso (a)
       Trofeo Caduti Soprazocco
       Trofeo dello Scalatore Eindklassement
       Trofeo dello Scalatore 1
       Trofeo dello Scalatore 2
       Trofeo dello Scalatore 3
       Trofeo Egidio Bedogni
       Trofeo Lehendakari Eindklassement
       Trofeo Luis Ocana
       Trofeo Maurizio e Bruno Stagni
       Trofeo Pantalica
       Trofeo Paolin Fornero
       Trofeo Pietra d'Oro
       Trognée
       Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
       Trophée Centre Morbihan, Junioren Eindklassement
       Trophée d'Or Féminin (V) Eindklassement
       Trophée des Alpes de la Mer
       Trophée des Grimpeurs (V)
       Trucios-Turtzioz
       Tucson (a)
       Tucson (b)
       Turkey Hill Country Classic
       Turul României Eindklassement
       UCI Road Ranking
       UCI Road Ranking, U23
       Uden (V)
       Uithoorn (V)
       Ulm
       Unna (a)
       Uppsala
       Uppsala, Elite/U23
       Urdúliz
       Urdiáin
       Utrecht
       Utsunomiya-shi
       Uzès - Marseille
       Uzwil, Criterium
       Vårgårda, Elite/U23
       Valencia
       Valencia (c)
       Valencia (d)
       Valencia, Criterium
       Valperga, U23
       Vanalinn, Mountainbike
       Varennes-Vauzelles
       Varignana (a)
       Varik (V)
       Vayrac
       Veendam
       Veenendaal
       Veenendaal (V)
       Veldegem, Cyclocross
       Veldhoven
       Veldhoven (V)
       Viane
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Victor Point
       Vigevano
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villamayor de Monjardín
       Villapourçon
       Villatuerta
       Villava
       Villava (a)
       Villers-Cotterêts
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Vinci
       Violay
       Visalia
       Visalia (a)
       Vitoria
       Vitoria (d)
       Vitoria (e)
       Vitoria (f)
       Vitoria (g)
       Vitré
       Vizcaya Ermua, Cyclocross (g)
       Vlaardingen (V)
       Volta Ciclistica de Porto Alegre Eindklassement
       Vorselaar, Cyclocross
       Vossem, Cyclocross
       Vuelta a Zamora Eindklassement
       Vuelta al Valle Eindklassement
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid Eindklassement
       Vuelta Ciclista a la Marina Eindklassement
       Vuelta Ciclista Lider al Sur Eindklassement
       Vuelta de Higuito Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
       Wängi, Cyclocross
       Waasmunster, Amateurs
       Waddinxveen
       Wanfercée-Baulet
       Wanzele
       Waregem, U23
       Warszawa - Łódź
       Washington (a)
       Wasmuel
       Wateringen
       Watten (V)
       Waver - Rijmenam
       Wayland, Cyclocross (ac)
       Wellton
       Wemeldinge, Amateurs
       Wemmel, Amateurs
       Wereldbeker, Cyclocross, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldbeker, Op de weg, Elite Eindklassement
       Wereldbeker, Op de weg, Elite (V) Eindklassement
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-59 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Werelduurrecord
       Wervershoof
       Wervik (a)
       West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
       Westdorpe, Amateurs
       Westerbeek (V)
       Westerlo, Cyclocross
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon, Cyclocross
       Wetzikon, Cyclocross (V)
       Wheels of Thunder Classic Colorado
       Wichita
       Wiekevorst, Junioren
       Wielsbeke
       Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
       Wien (b)
       Wijk bij Duurstede (V)
       Willebringen, Amateurs
       Willebroek (a)
       Wilmington
       Wilmington, Cyclocross
       Wilrijk, Dernycriterium
       Wingene
       Wismar
       Wissekerke, Amateurs
       Wodecq (a)
       Woerden, Cyclocross
       Woerden, Cyclocross (a)
       Woerden, Cyclocross (V) (a)
       Wolfsberg
       Wolfsberg (c)
       Wolvertem, Amateurs (b)
       Wolvertem, Amateurs (d)
       Wommersom, Amateurs
       Wortegem, Cyclocross (a)
       Xcelerate Road Race
       Yorkshire, Cyclocross
       Yuma
       Závod Míru, Junioren Eindklassement
       Zürich
       Zürich, Cyclocross
       Zürich, Zesdaagse
       Zand en Veen Rondomme, Elite/U23
       Zaragoza (a)
       Zaragoza (c)
       Zarautz
       Zeddam, Cyclocross
       Zeddam, Cyclocross (V)
       Zegama
       Zele (b)
       Zellik - Galmaarden
       Zelzate, Cyclocross
       Zemst-Laar, Junioren
       Zevenbergen (V)
       Zilina
       Zingem, Cyclocross
       Zinger Cycling Challenge
       ZLM Tour
       Zoetermeer (V)
       Zolder, Cyclocross
       Zolder, Cyclocross (V)
       Zomergem - Adinkerke
       Zomergem, Amateurs
       Zonnebeke, Cyclocross
       Zottegem
       Zundert
       Zusmarshausen
       Zwevegem
       Zwevezele
       Zwolle
       Zwolle (a)

    rss

    Members online: