Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1995

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Alexandria, Elite/U23
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Baby Vuelta d'Espagne
   Bay Classic (V)
   Bay Cycling Classic
   Bayern Rundfahrt
   Bidasoa Itzulia
   Boland Bank Tour
   Booischot, Amateurs
   Boucles de la Mayenne
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
   Clásico RCN
   Clasica Alcaldía de Pasca
   Clasica Colprensa
   Colorado Classic
   Commonwealth Bank Classic
   Correio da Manha
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Drei tagen von Pattensen
   Dreitage von Rhede
   Driedaagse van De Panne
   Essor Breton
   Essor Mayennais (V)
   Etoile de Bessèges
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Five rings of Moscow
   Flèche du Sud
   Giro d'Abruzzo
   Giro d'Italia
   Giro d'Italia Donne (V)
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro della Toscana Int. Femminile (V)
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Calabria
   Giro di Puglia
   Girvan
   GP Abimota
   GP do Minho
   GP du Midi-Libre
   GP Gondomar
   GP Internacional Costa Azul
   GP Jornal de Noticias
   GP Lacticoop
   GP Maia
   GP Presov (V)
   GP Sport Noticias
   GP Tell
   GP Vindimas
   Gracia Orlova (V)
   Gran Caracol de Pista
   Grand Prix de la Somme
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Great Southern Classic
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   High Uintas Classic
   Hofbrau Cup
   Hoy Classic
   Kalisz - Konin
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Kroz Srbiju
   Lidice
   Lisboa (l)
   Lleida
   London (V)
   Merced
   Merced, U23 (V)
   Mi-Aout-Bretonne
   Milwaukee (a)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Niederoesterreich Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt
   Norman
   Norman
   Olympia's Tour
   Ost-Westfalen Rundfahrt
   Ostschweizer Rundfahrt
   Ouro
   OZ Wielerweekend
   Paris - Nice
   Post Danmark Rundt
   Postgirot Open
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Quatre jours de Dunkerque
   Quatre Jours de l'Aisne
   Rás Tailteann
   Rás Tailteann
   Rapport Toer
   Redlands Bicycle Classic
   Redlands Bicycle Classic (V)
   Regio Tour International
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van Nieuw-Zeeland
   Route du Sud
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Stage Race Norman
   Summer Tour (V)
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Teleflex Tour
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Tirreno - Adriatico
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de Hongrie
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de la Creuse
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Région Wallonne
   Tour de Louisiana
   Tour de Luxembourg
   Tour de Moselle
   Tour de Normandie
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Ribas
   Tour de Romandie
   Tour de Slovénie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Taiwan
   Tour de Toona
   Tour de Toona (V)
   Tour de Tunisie
   Tour du Basse-Gaulaine, Junioren
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour Du Pont
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Bulgaria
   Tour of Chalkidiki
   Tour of Croatia
   Tour of Lancashire
   Tour of Rhodes, Elite/U23
   Tour of the Gila
   Tour of the Kingdom
   Tour of Willamette
   Triptyque Ardennaise
   Trittico Premondiale
   Troféu Joaquim Agostinho - GP de Ciclismo de Torres Vedras
   Tucson Bicycle Classic
   Tweedaagse van de Gaverstreek
   TWL Classic (V)
   Uniqa Classic
   Vöslauer Jugend Tour Juniors
   Valley of the Sun Stage Race
   Valley of the Sun Stage Race (V)
   Venizeleia, Elite/U23
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Lisboa
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal do Futuro
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Vuelta a Alicante
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a España
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a la Ribera
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mallorca
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Sedavi
   Vuelta a Tenerife
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Chana
   Vuelta al Tolima
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Castellon
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Vysocina Tour (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   West Virginia Classic
   White Pages Tour
   White Pages Tour (V)
   Wichita Falls Race
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek, Amateurs
   's-Heerenberg (V)
   500 Millas del Norte Eindklassement
   A Travers le Morbihan
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Östgötaloppet, Elite/U23 (V)
   Åhus
   Aachen
   Aachen (a)
   Aalsmeer
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aarhus
   Aarschot, Amateurs
   Aartselaar
   Aberdeen
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Affligem
   Affligem, Nieuwelingen
   Affoltern am Albis
   Affoltern am Albis
   Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
   Ahrweiler
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alcalalí
   Alcobaça
   Alcobendas
   Alfeizeirão
   Almoçageme
   Alpine Classic
   Alquerías
   Altheim
   Altzo
   Alzano Scrivia
   Amiens
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Amsterdam (e)
   Anatoli Mtn.Kissavos
   Anderlecht
   Andoain, Cyclocross
   Ann Arbor
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Amateurs
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Apperknowle
   Apperknowle (b)
   Aragon - Bearn6 e etappe
   Archer International Grand Prix
   Arendonk, Amateurs
   Armilla (a)
   Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Athína, Junioren Eindklassement
   Athína, Ploegsprint
   Athens (a)
   Athens, Criterium
   Atlanta (c)
   Atlanta (e)
   Aubervilliers
   Augusta
   Böblingen
   Baal, Amateurs
   Baby Giro
   Backnang - Waldrems
   Bad Neuenahr
   Baden-Baden (b)
   Baltyk-Karkonosze-Tour Eindklassement
   Bavikhove, Criterium
   Beaumont Trophy
   Bellegem
   Belleville
   Bellheim
   Belsele
   Beograd - Čačak
   Bergara (b)
   Bergerac
   Berkel (a) (V)
   Berlare
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berner Rundfahrt
   Besançon
   Beuvry la Forêt
   Bevagna
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Biervliet, Amateurs
   Binche - Tournai - Binche
   Binghampton
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bogotá, Achtervolging (V)
   Bollendorf (V)
   Bologna - Raticosa
   Bolton
   Bonn
   Bonsall
   Booischot (c)
   Boom, Dernycriterium
   Bordeaux - Cauderan
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Criterium
   Bordeaux, Zesdaagse
   Boxmeer, Criterium
   Boxmeer, Dernycriterium
   Brabantse Pijl
   Braunschweig
   Bray
   Bredene
   Breite, Criterium
   Bremen, Zesdaagse
   Breyell
   Briga
   Brissago
   British Best All Rounder
   Brno - Velka Bites - Brno
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Budapest, Mountainbike
   Budapest, Mountainbike (V)
   Buggenhout
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burlada
   Burlington
   Caduti di Soprazocco
   Cairns, Mountainbike
   Cairns, Mountainbike (V)
   Caivano
   Calais
   Calingasta Eindklassement
   Callac
   Camaiore
   Camors
   Canberra - Goulburn (V)
   Canberra Tour Eindklassement
   Canberra, Chrono (V)
   Canberra, Criterium (V)
   Carcès (V)
   Carmel
   Carnago
   Carnetin, Cyclocross
   Carolina State Bank Criterium
   Carrara
   Cartaxo
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Cavriè (V)
   Centennial
   Cerdañola (a)
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaubernard, Cyclocross
   Châteaulin
   Châteauroux
   Challenge de la Marina
   Challenge Mallorca Eindklassement
   Chalosse
   Championat d'Auvergne
   Charleston
   Charleston (b)
   Charlottenlund
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Chaumont-Gistoux (a)
   Chemnitz
   Chemnitz
   Cherbourg
   Cheshire (V)
   Chester
   Chiasso
   Cholet
   Chrono Champenois - Trophée Européen (V)
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chrono des Herbiers, U23
   Chrystal
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit Boussaquin
   Circuit de Lorraine Eindklassement
   Circuit des Frontières
   Circuit des vins du Blayais
   Circuit du Brabant Wallon
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito dos Campeões
   Circuito Mezzanese
   Circuito Montañés Eindklassement
   Clásica de Almería
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clasica Coljueces Cundinamarca5 e etappe
   Clasica Integración de la Guadua-Gobernación de Risaralda2 e etappe
   Clasica Periodista
   Classic Haribo
   Classique des Alpes
   Clisson (V)
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Colchester (b)
   Collecchio
   Colmar - Strassbourg
   Columbia
   Columbus
   Concord
   Contern, Cyclocross
   Continentale Classic
   Cootamundra
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Pinot La Versa
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   CoreStates Classic
   Corréa
   Cras-Avernas
   Crema
   Cremona
   Crete
   Creuse
   Criterium d'Abruzzo
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Cusset (V)
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Dalmine
   Davis
   De Haan
   De Panne (a)
   Deinze
   Delamere
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Denver
   Desselgem
   Deurne
   Deux-Acren
   Diegem, Cyclocross
   Differdange, Cyclocross
   Dijon
   Dijon, Cyclocross
   Dilsen
   Dinuba, Criterium (V)
   Dixon
   Doble Bragado Eindklassement
   Dokkum
   Domburg, Amateurs
   Dongen (a)
   Doomkerke, Cyclocross
   Dortmund (e)
   Dortmund, Zesdaagse
   Douglas
   Downers Grove
   Drachten, Cyclocross
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren Eindklassement
   Drielandenomloop
   Dubnica (b)
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durana, Cyclocross
   Durango
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Eberdingen - Hochdorf (V)
   Eibar (b)
   Einhausen (V)
   Elva Rattapäev
   Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
   Emmendingen
   Empoli
   Erandio
   Erembodegem (a)
   Erfurt
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschborn-Frankfurt City Loop (V)
   Eslövs Varvlopp
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Este
   Estes Cycling Challenge Colorado
   European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
   European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
   Fürth (V)
   Faro
   Fermo
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flagstaff
   Flawil
   Flevotour (V)
   Forst-Lausitz (V)
   Forst-Lausitz, Chrono (V)
   Fort Morgan
   Fourchambault
   Fourmies
   Frasnes-lez-Anvaing, Amateurs
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Freiburg
   Fresno
   Fresno (a)
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Gandia
   Gavere, Cyclocross
   Geel, Amateurs
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Gelsenkirchen
   Genève (c)
   Genova
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Gersau
   Gersau (V)
   Getxo (f)
   Giessen
   Gieten, Cyclocross
   Gippingen (a)
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro Del Canavese - Trofeo Sportivi Valperghesi, U23
   Giro del Capo Eindklassement
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Eindklassement
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia Di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana, Junioren Eindklassement
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Glasgow, Criterium
   Gloucester
   Gmund
   Golden
   Goodwood
   Gouda, Amateurs
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   GP Bodson
   GP Buchholz
   GP Campagnolo
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cristal Energie
   GP da Póvoa de Varzim
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de Wallonie
   GP di Poggiana
   GP du Nord-Pas-de-Calais
   GP Eddy Merckx
   GP Fina - Fayt-le-Franc
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Kanton Genève
   GP Liberazione, U23
   GP of Moscow
   GP Palio del Recioto
   GP Pretola
   GP R.D.P.-Rádio Algarve
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Théo Mulheims
   GP Wielerrevue
   Graauw, Amateurs
   Grafenort
   Grafton - Inverell
   Grand Junction
   Graz
   Greenville
   Greenville (a)
   Grenoble, Zesdaagse
   Großwaltersdorf
   Groningen
   Grote Rivierenprijs
   Grudziadz, Junioren
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Gunnedah
   Haacht, Amateurs
   Haak Voorjaarsrace (V)
   Haasrode
   Hadsten, Criterium
   Halfweg
   Hameln
   Hamilton
   Hannut
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Harnes, Cyclocross
   Harzrundfahrt
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Haverhill
   Heerlen (a)
   Heilbronn
   Heinsberg
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Helsingborg
   Hengelo, Criterium
   Hermanuv Mestec, Cyclocross
   Herning (b)
   Herning, Zesdaagse
   Hertford
   Heusden
   High Uintas
   Hoboken
   Hohenstein-Ernstthal (a)
   Holy Saturday Classic
   Homenaje Ruben Ifran
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross
   Horw
   Hospitalet de Llobregat
   Houffalize, Mountainbike
   Houffalize, Mountainbike (V)
   Huppaye
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Igorre, Cyclocross
   International Cycling Classic Eindklassement
   Irish Sea Tour of the North Eindklassement
   Irrel (V)
   Isbergues
   Ispáster, Cyclocross
   Izegem
   Jackson
   Jacksonville
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Japan Cup
   Judendorf
   Juncal
   Jundiz (V)
   Jungholz
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln
   Köln - Hurth
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (c)
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kalmthout, Cyclocross
   Kampioenschap van Extremadura, Op de weg, Elite, Spanje
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Karbach (a) (V)
   Karbach (V)
   Kastellorizo, Junioren
   Kastelorizo, Elite/U23
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kempten
   Kemzeke
   Kerkrade
   Kerpen
   Klagenfurt
   Klein-Engersdorf
   Klingnau
   Knokke (a)
   Knoxville
   Koksijde, Cyclocross
   Kolin, Cyclocross
   Kortemark
   Kortrijk, Criterium
   Krasna Lipa Tour Féminine (V) Eindklassement
   Krem's New Year Cycling Classic
   Kristianstad
   Kruibeke
   Kruiningen, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwintsheul
   L'Ile-d'Olonne (V)
   La Côte Picarde
   La Calamine
   La Londe-les-Maures (V)
   La Louvière
   La Torre
   Laimnau (V)
   Laines-aux-Bois (V)
   Lamballe
   Lamballe (V)
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Landskrona
   Lanester
   Languédias (V)
   Larciano
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leeds (b)
   Leganés
   Legnano (b)
   Leioa, Cyclocross
   Les Boucles de l'Artois
   Lescouët-Jugon
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Leuven, Amateurs
   Lewedorp, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Lichtervelde
   Lidcombe
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Liestal
   Lillers
   Lincoln
   Linz
   Lisieux, Criterium
   Livermore
   Liverpool (e)
   Llodio
   Llodio (V)
   Loenhout, Cyclocross
   Lohne
   London (a)
   London (f)
   Long Beach
   Long Beach, Criterium (V)
   Lorient
   Los Gatos
   Louisville
   Lugano
   Lugano (V)
   Lummen (V)
   Luxembourg (c) Eindklassement
   Mönchengladbach, Criterium
   Mühlenbach, Cyclocross
   München
   München, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht (c)
   Maastricht, Dernycriterium
   Made, Criterium
   Madison
   Madison (b)
   Madrid, Mountainbike
   Madrid, Mountainbike (V)
   Malmö
   Malopolski Wyscig Gorski Eindklassement
   Malveira
   Mammoth Lakes, Mountainbike
   Mammoth Lakes, Mountainbike (V)
   Manchester
   Manchester, Achtervolging (V)
   Manhattan Beach
   Manx International, Amateurs
   Mar del Plata
   Mar del Plata, Zesdaagse
   Marbella
   Marseille
   Martigny - Mauvoisin
   Masters Féminin Eindklassement
   Mechelen
   Media Agua
   Meerkerk
   Meise - Eversem, Amateurs
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne (V)
   Melle
   Melton
   Melton (b)
   Melzo
   Memo Tinchella
   Memorial Nencini
   Memorial Philippe Van Coningsloo
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Mercatale Valdarno
   Merced
   Merced (b)
   Mere
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Michelstadt
   Middleburgh
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Milton
   Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
   Molina
   Moling
   Monein
   Monserrato
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
   Montalbano
   Montanino
   Montecarlo - Alassio
   Montecatini Terme
   Montjuich
   Monza
   Moorsele
   Morgan Hill
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Parnitha, Junioren
   Mount Snow, Mountainbike
   Mount Snow, Mountainbike (V)
   Murguía
   Mussidan
   Néa Erithraía, Criterium, Junioren
   Nürnberg
   Nürnberg (a)
   Nafarros
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Klassement, Cyclocross (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   NatWest Island Games, Op de weg
   NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
   NatWest Island Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Nederland
   Neerlinter, Amateurs
   Nerviano
   Nevada City
   New York
   New York (a)
   New York (d)
   New Zealand Cycle Classic Eindklassement
   Nice
   Niel, Cyclocross
   Nieuwrode, Amateurs
   Nijverdal
   Ninove (b)
   Nokere
   Nommay, Cyclocross
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordhorn
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, 500 m, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Keirin, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Elite
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Elite
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Elite
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Junioren
   Norwest Cup
   Nouméa, Zesdaagse
   Oberwil
   Odense
   Oederan
   Oggiono
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Schokland
   Oostakker
   Oostduinkerke (V)
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oostham, Amateurs
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Open Criterium Championship
   Oplinter, Amateurs
   Ostrander
   Ottawa
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Oviedo, Criterium
   OXI Memorial Climb Race, Elite/U23
   OXI Memorial Climb Race, Junioren
   Oy-Mittelberg (V)
   Póvoa de Varzim
   Palma de Mallorca (b)
   Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Elite
   Pan American Games, Baan, 1 km
   Pan American Games, Baan, Achtervolging
   Pan American Games, Baan, Achtervolging (V)
   Pan American Games, Baan, Puntenkoers (V)
   Pan American Games, Baan, Sprint
   Pan American Games, Baan, Sprint (V)
   Pan American Games, Op de weg
   Pan American Games, Op de weg (V)
   Pan American Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
   Panthers
   Panthers (b)
   Parabiago
   Paris - Auxerre
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Fecamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Parma - La Spezia
   Peer, Criterium
   Penna
   Penrith
   Philadelphia (V)
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piemonte
   Pijnacker (a)
   Pistoia - Livorno
   Platja d'Aro
   Plonévez-du-Faou
   Plouay
   Plymouth
   Plymouth, Mountainbike
   Plymouth, Mountainbike (V)
   Plzen, Cyclocross
   Poggetto
   Poggio alla Cavalla
   Polignano a Mare
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pordenone
   Porrentruy - Zürich
   Port Erin
   Port Orange
   Portglenone
   Portland
   Porto - Lisboa
   Portsmouth
   Post Cup Cykle Cross, Cyclocross (V)
   Prémio de Abertura
   Prato
   Premio C.C. Idoya
   Prix des Flandres Françaises
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
   Pueblo
   Putte-Kapellen
   PWZ Zuidenveld Tour
   Quad Cities, Criterium
   Quarto Sant'Elena
   Quillan
   Radevormwald
   Ransberg, Amateurs
   Raubling
   Ravenna
   Reda
   Reedley
   Reedley, Criterium (V)
   Regensburg
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Rheinfelden
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Richmond
   Riesa
   Rio Maior
   Rio Saliceto
   Riom
   Roanoke
   Rochester
   Rochester
   Roeselare, Criterium
   Roma, Mountainbike
   Roma, Mountainbike (V)
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Roosendaal
   Roschbach
   Rosemont
   Rosenheim
   Ruban Granitier Breton Eindklassement
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruisbroek - Puurs
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São Lourenço
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñanigo (a)
   Sablé-sur-Sarthe
   Sachsen Tour Eindklassement
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Chamond
   Saint-Estève
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Sainte-Foy (V)
   Salamanca (a)
   San Sebastian (c)
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santa Rosa, Criterium
   Santa Rosa, Criterium (b)
   Santander (a)
   Saragoza - Sabinanigo
   Saran
   Schaan
   Schijndel (V)
   Schorndorf
   Schoten
   Seattle
   Seattle
   Sebnitz
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Seraing - Aachen - Seraing
   Seymour
   Sierra de Guadarrama
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Truiden (a)
   Sky TV-Series
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somma Lombardo
   Sora
   Southwick
   Sovizzo
   Spijkenisse (V)
   Stadtlohn
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Brabant
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stinson Beach
   Stiphout
   Straelen (V)
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Subida a Txitxarro
   Sulz
   Summerville
   Surhuisterveen
   Surhuisterveen, Cyclocross
   Surhuisterveen, Cyclocross (V)
   Sweikhuizen
   Sydney
   Tartu (b)
   Telde
   Teplice, Cyclocross
   Terrassa
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Theo Koomen Plaquette (V)
   Thrift Drug Classic
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (c)
   Tienen, Amateurs
   Tjejtrampet (V)
   Tom Simpson Memorial
   Torino - Biella
   Toulouse
   Tour de Beauce Eindklassement
   Tour de Bretagne (V) Eindklassement
   Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de la Haute-Sambre
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Moore
   Tour de Niger Eindklassement
   Tour de Okinawa
   Tour de Santa Catarina Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour de White Rock Eindklassement
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos Eindklassement
   Tour des Seychelles Eindklassement
   Tour du Faso Eindklassement
   Tour du Finistère
   Tour du Finistère (V)999 e etappe
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour Nord-Isère Eindklassement
   Tour of Armagh
   Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23 Eindklassement
   Tour of Mevlana Eindklassement
   Tour of Somerville
   Tour of Somerville (V)
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Fountain
   Tour of the Peak
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tour of Ulster Eindklassement
   Tour ta'Malta Eindklassement
   Tre Valli Varesine
   Tremelo, Amateurs
   Treviso (a)
   Trio Normand
   Tro-Bro Léon
   Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
   Trofee van Haspengouw
   Trofeo Adolfo Leoni
   Trofeo Alcúdia
   Trofeo Alcide Degasperi
   Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio (V)
   Trofeo Alta Valle Del Tevere
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Antonietto Rancilio
   Trofeo Bieffe System (V)
   Trofeo Calvia
   Trofeo Comunidad Foral de Navarra
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo dello Scalatore Eindklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo Franco Balestra - Memorial Sabbadini
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Guerrita
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Luis Ocana
   Trofeo Manacor
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Melinda
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Rigoberto Lamonica
   Trofeo S.C. Marcallo Casone
   Trofeo San Isidro
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Soller
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Trophée Centre Morbihan, Junioren Eindklassement
   Trophée des Grimpeurs
   Trophée Mavic
   Troyes - Dijon
   Turul României Eindklassement
   UCI Road Ranking
   Uden (V)
   Ulm
   Ulvenhout
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Vail, Mountainbike
   Vail, Mountainbike (V)
   Valencia
   Valladolid
   Van Leuven Lady Trofee (V)
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Varik (V)
   Vaux-Eupen-Vaux, Amateurs
   Vayrac
   Vedra Cyclocross
   Veendam
   Veenendaal - Veenendaal
   Veghel (V)
   Velbert
   Veldhoven
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vienne
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villaporçon
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vinci
   Violay
   Visalia
   Visalia (b)
   Vittorio Veneto
   Vlaamse / Antwerpse Havenpijl
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a Guatemala Eindklassement
   Vuelta a Paraguay Eindklassement
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta al Estado Zulia Eindklassement
   Vuelta al Táchira Eindklassement
   Vuelta al Valle -Arg- Eindklassement
   Vuelta al Valle del Cauca -Col- Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a la Marina Eindklassement
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   VW Herald
   Wangen, Cyclocross
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warmenhuizen (V)
   Wartenberg Rundfahrt
   Wasmuel
   Wateringen
   Wateringen (V)
   Welwyn
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldbeker, Op de weg, Elite Eindklassement
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wereldrecord, Baan, 1 km, Amateurs
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westfield
   Westfriese Dorpenomloop
   Westkapelle, Amateurs
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wheaton
   White Bear Lake
   Wichita
   Wicklewood
   Wielsbeke
   Willebringen, Amateurs
   Willebroek
   Wim Hendriks Trofee
   Wincanton Classic
   Wingene
   Woerden
   Women's Challenge (V) Eindklassement
   Wooddale
   Yerseke, Amateurs
   York
   Yorkshire, Cyclocross
   Ystad
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zamudio
   Zamudio (b)
   Zanesville
   Zaragoza - Sabinanigo
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zepperen (V)
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zevenbergen (V)
   Zierikzee, Amateurs
   Zoetermeer (V)
   Zomergem - Adinkerke
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwijndrecht -NL- (V)
   Zwolle (b)



rss

Members online: