Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1994

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Almoçageme
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Bay Cycling Classic
   Bayern Rundfahrt
   Bidasoa Itzulia
   Boland Bank Tour
   Boucles de la Mayenne
   Breskens, Amateurs
   Canberra Tour
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
   Clásico RCN
   Clasica Colprensa
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Coca-Cola Trophy
   Colonial Classic
   Commonwealth Bank Classic
   Correio da Manha
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Cyclkebration Cincinnati
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Five rings of Moscow
   Flèche du Sud
   Gandia
   Giro d'Abruzzo
   Giro d'Italia
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Girona
   Girvan
   GP Abimota
   GP da Marinha Grande
   GP da Póvoa de Varzim
   GP du Midi-Libre
   GP Jornal de Noticias
   GP Lacticoop
   GP Maia
   GP Sport Noticias
   Gran Caracol de Pista
   Grand Prix de la Somme
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hofbrau Cup
   Hoy Classic
   Hulst, Amateurs
   Kellogg's Tour of Britain
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Lidice
   Lisboa (l)
   Lleida
   Milwaukee (a)
   Niederoesterreich Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt
   Oder Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Ostschweizer Rundfahrt
   OZ Wielerweekend
   Paris - Nice
   Postgirot Open
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Quatre jours de Dunkerque
   Quatre Jours de l'Aisne
   Rás Tailteann
   Rás Tailteann
   Rapport Toer
   Redlands Bicycle Classic
   Regio Tour International
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Route du Sud
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Steiermark Rundfahrt
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Teleflex Tour
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Tirreno-Adriatico
   Torres Vedras (b)
   Tour d'Auvergne Amateurs
   Tour d'Emeraude
   Tour d'Armorique
   Tour de Bénin
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de Hongrie
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de la Creuse
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Région Wallonne
   Tour de Luxembourg
   Tour de Moselle
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Taiwan
   Tour de Toona
   Tour de Toona (V)
   Tour de Tunisie
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
   Tour du Basse-Gaulaine, Junioren
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Loiret
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour Du Pont
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour Nivernais Morvan
   Tour of Albania
   Tour of Bulgaria
   Tour of Croatia
   Tour of Hawaii
   Tour of Lancashire
   Tour of Michigan
   Tour of the Kingdom
   Tour of Willamette
   Trittico Premondiale
   Trois Jours de Cherbourg
   Trois Jours de Cherbourg
   Tucson Bicycle Classic
   Tweedaagse van de Gaverstreek
   Uniqa Classic
   Vöslauer Jugend Tour Juniors
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal do Futuro
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a España
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a la Ribera
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mallorca
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a San Rafael
   Vuelta a Sedavi
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Chana
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Castellon
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Werelduurrecord -Beste prestaties-,
   Wervershoof (V)
   West Virginia Classic
   Westdorpe, Amateurs
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek, Amateurs
   's-Heerenberg (V)
   500 Millas del Norte Eindklassement
   A Travers le Morbihan
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Östgötaloppet, Elite/U23 (V)
   Aalsmeer
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aardenburg, Amateurs
   Aartrijke (a)
   Aartselaar
   Aberdeen
   Abergavenny
   Abymes
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Affligem
   Affligem, Nieuwelingen
   Affoltern am Albis
   Ahlen
   Aiciritz
   Aix-en-Provence, Criterium
   Akron
   Albany
   Alcala de Chivert
   Alcantarilla
   Alcobaça
   Alcobendas
   Alcudia
   Alford
   Aliso Viejo
   Almoçageme1 e etappe
   Alsasua, Cyclocross
   Altheim
   Alzano Scrivia
   Amiens
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Amsterdam (e)
   Anaheim
   Anderlecht
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Amateurs
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apeldoorn
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Arbon
   Archer International Grand Prix
   Ardooie, Cyclocross
   Armagh
   Armilla (a)
   Arrasate
   Asian Games, Op de weg
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Assisi
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Athína, Junioren Eindklassement
   Athens (a)
   Athens (b)
   Athens, Criterium
   Atina
   Atlanta (c)
   Atlanta (e)
   Aubervilliers
   Axel, Amateurs
   Böblingen
   Baby Giro Eindklassement
   Bad Homburg
   Bad Radkersburg
   Baden-Baden (b)
   Bakewell
   Baltimore
   Baltyk-Karkonosze-Tour Eindklassement
   Basauri
   Bassano - Monte Grappa
   Bavikhove, Criterium
   Bayonne - Pamplona
   Beaumont Trophy
   Bellegem
   Belsele
   Beograd - Čačak Eindklassement
   Bergara (b)
   Bergerac
   Beringen, Amateurs
   Berkel (a) (V)
   Berkeley
   Berlare
   Berlin
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Bernareggio
   Berner Rundfahrt
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Biervliet, Amateurs
   Binche - Tournai - Binche
   Binghampton
   Blaine
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bologna - Raticosa
   Boom, Dernycriterium
   Bordeaux - Cauderan
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Zesdaagse
   Boulder
   Boxmeer, Criterium
   Boxmeer, Dernycriterium
   Brabantse Pijl
   Bray
   Bredene
   Breite, Criterium
   Bremen, Zesdaagse
   Brest
   Briga
   Brissago
   British Best All Rounder
   Brno - Velka Bites - Brno
   Broomfield
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buggenhout
   Bunsbeek, Amateurs
   Burgenland Rundfahrt
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burlingame
   Burlington
   Caceres
   Caduti di Soprazocco
   Cadzand, Amateurs
   Cairns, Mountainbike
   Cairns, Mountainbike (V)
   Caivano
   Calingasta Eindklassement
   Callac
   Calviá
   Camaiore
   Camaiore, Chrono
   Camors
   Canberra (a)
   Carnago
   Carnetin, Cyclocross
   Carolina State Bank Criterium
   Carrara
   Cartaxo
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castlemaine
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Challenge Mallorca Eindklassement
   Championat d'Auvergne
   Charleston
   Charleston (b)
   Charlotte
   Chateau-Chinon-Ville
   Chattanooga
   Chaumeil
   Cherry Creek
   Chesapeake
   Cheshire (V)
   Chicago
   Cholet
   Chrono Champenois - Trophée Européen (V)
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chrono des Herbiers, U23
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Cincinnati Eindklassement
   Circuit des Frontières
   Circuit des vins du Blayais
   Circuit du Brabant Wallon
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito dos Campeões
   Circuito Mezzanese
   Circuito Montañés Eindklassement
   Cittiglio (V)
   Clásica de Almería
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clasica Antioquina5 e etappe
   Clasica Fuentes del Canto
   Clasica Idea
   Clasica Nortevallacaucana
   Classic Haribo
   Classique des Alpes
   Clinge, Amateurs
   Colchester (b)
   Collecchio
   Colmar - Strassbourg
   Columbus
   Commonwealth Games, Baan, 1 km
   Commonwealth Games, Baan, 10 Mijl
   Commonwealth Games, Baan, Achtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Sprint
   Commonwealth Games, Baan, Sprint (V)
   Commonwealth Games, Op de weg
   Commonwealth Games, Op de weg (V)
   Contern, Cyclocross
   Continentale Classic
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa La California
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Pinot La Versa
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   CoreStates Classic
   Corréa
   Cottbus - Görlitz - Cottbus, U23
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique Eindklassement
   Cramlington
   Cras-Avernas
   Creuse
   Criterium d'Abruzzo
   Criterium National de Cote
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cucamonga Junction
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Davis
   De Haan
   De Panne (a)
   Decazeville
   Deinze
   Delta Tour Zeeland, Amateurs
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Desselgem
   Diegem, Amateurs
   Diegem, Cyclocross
   Dijon
   Dijon, Cyclocross
   Dilsen
   Doble Bragado Eindklassement
   Dokkum
   Domburg, Amateurs
   Dormans Land
   Dortmund, Zesdaagse
   Drachten, Cyclocross
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren Eindklassement
   Drielandenomloop
   Drieslinter, Amateurs
   Dubnica (b)
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durana, Cyclocross
   Durango
   Durham
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   East Union
   Eibar (b)
   Elba, Mountainbike
   Elba, Mountainbike (V)
   Elgg
   Elgueta
   Elsloo
   Elva Rattapäev
   Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
   Embrach
   Empoli
   Ennepetal (a)
   Erembodegem (a)
   Erfurt
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschborn-Frankfurt City Loop (V)
   Essen, Cyclocross
   Este
   Estella
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
   Exeter
   Faro
   Fermo
   Figueira da Foz
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flevotour (V)
   Folkestone
   Fontanelas
   Fort Collins
   Fort Ord
   Fountain
   Fountain Hill
   Fourchambault
   Fourmies
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Frenkendorf, Cyclocross
   Fuenlabrada
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Gainesville
   Gavere, Cyclocross
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Getxo (f)
   Gieten, Cyclocross
   Gippingen (a)
   Gippingen (a) (V)
   Giro d'Italia Donne (V) Eindklassement
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro del Capo Eindklassement
   Giro del Friuli
   Giro del Friuli Donne (V)
   Giro del Lazio
   Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana, Junioren Eindklassement
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Regioni, U23 Eindklassement
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Internazionale Dilettanti dell'Umbria
   Giro Valli Aretine
   Glasgow, Criterium
   Gloucester
   Gmund
   Gouda, Amateurs
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   GP Bodson
   GP Buchholz
   GP Campagnolo
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cristal Energie
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de Wallonie
   GP des Nations
   GP des Nations, Amateurs
   GP di Poggiana
   GP du Nord-Pas-de-Calais
   GP Eddy Merckx
   GP Général Patton, Junioren Eindklassement
   GP Impanis
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Kanton Genève
   GP Liberazione (V)
   GP Liberazione, U23
   GP Palio del Recioto
   GP Pretola
   GP R.D.P.-Rádio Algarve
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Théo Mulheims
   GP Wielerrevue
   Graauw, Amateurs
   Gracia Orlova (V) Eindklassement
   Grafenort
   Grafton - Inverell
   Gran Canaria
   Grand View
   Grande Boucle Féminine Internationale (V) Eindklassement
   Great Northern Aurora
   Grenoble, Zesdaagse
   Groningen
   Grote Rivierenprijs
   Grudziadz, Junioren
   Guazzora, Elite/U23
   Guimaraes - Pontevedra - Guimaraes
   Gullegem
   Gunnedah
   Haak Voorjaarsrace (V)
   Hadsten, Criterium
   Halfweg
   Hamme
   Hannut
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Harderwijk, Cyclocross
   Harnes, Cyclocross
   Harworth
   Harworth
   Harzrundfahrt
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Hastingues
   Haverhill
   Heerlen (a)
   Hegi (a)
   Heikant, Amateurs
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Helmond
   Hengelo, Criterium
   Herne (a)
   Herning (b)
   Hertford
   Heule
   Heusden
   Hittnau
   Hoboken
   Hohenstein-Ernstthal (a)
   Holy Saturday Classic
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross
   Hospitalet de Llobregat
   Hospitalet de Llobregat (b)
   Houffalize, Mountainbike
   Houffalize, Mountainbike (V)
   Huppaye
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Idaho Springs
   Igorre, Cyclocross
   Innsbruck
   International Cycling Classic Eindklassement
   Inverell - Tamworth
   Irish Sea Tour of the North Eindklassement
   Isbergues
   Isle of Man (a)
   Ispáster, Cyclocross
   Izegem
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Japan Cup
   Johannesburg
   Joure (V)
   Judendorf
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kaisten
   Kalmthout, Cyclocross
   Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Junioren, Spanje
   Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
   Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Junioren, Spanje
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kerkrade
   Klein-Engersdorf
   Klingnau
   Knokke (a)
   Koksijde, Cyclocross
   Kortemark
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Krem's New Year Cycling Classic
   Kruibeke
   Kruiningen, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
   La Côte Picarde
   La Calamine
   La Louvière
   La Machine
   La Torre
   Lèves
   Laigueglia
   Lamballe
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Langenthal
   Lannilis
   Lanzarote
   Larciano
   Las Vegas, Cyclocross
   Lasarte
   Le Samyn
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leeds (b)
   Legnano (b)
   Leioa, Cyclocross
   Lenzerheide, Mountainbike
   Lenzerheide, Mountainbike (V)
   Les Boucles de l'Artois
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Lewedorp, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Lichtervelde
   Lieshout, Cyclocross
   Liestal
   Lille, Cyclocross
   Lillebonne
   Lillers
   Limeil-Brévannes
   Lincoln
   Linden, Amateurs
   Linz
   Lisieux, Criterium
   Liverpool (e)
   Llerena
   Llodio
   Llodio, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross
   Londerzeel (d)
   London (a)
   London (b)
   London (c)
   London (f)
   Londonderry
   Long Beach
   Los Gatos
   Lugano
   Lurgan
   Luxembourg (c) Eindklassement
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht (c)
   Made, Criterium
   Madrid
   Madrid, Mountainbike
   Madrid, Mountainbike (V)
   Malderen
   Maliaño, Cyclocross
   Malopolski Wyscig Gorski Eindklassement
   Malveira
   Mammoth Lakes, Downhill
   Mammoth Lakes, Mountainbike
   Mammoth Lakes, Mountainbike (V)
   Manhattan Beach
   Manx International, Amateurs
   Marseille
   Masters Féminin Eindklassement
   Mechelen
   Meerkerk
   Meilen, Cyclocross
   Meilen, Cyclocross
   Melbourne - Warnambool
   Melle
   Melzo
   Memorial Andy Finich
   Memorial Nencini
   Memorial Philippe Van Coningsloo
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Merbes-le-Château
   Mercatale Valdarno
   Mere
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Mexico-City, Criterium
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Michelstadt
   Midlands Tour
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
   Molina
   Monein
   Monserrato
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
   Montalbano
   Montanino
   Montecarlo - Alassio
   Montecatini Terme
   Montevarchi
   Montjuich
   Monza
   Moorsele
   Mount Gambier
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Snow, Mountainbike
   Mount Snow, Mountainbike (V)
   Nürnberg
   Nafarros
   Nagoya
   Nantes
   Napa
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Amateurs, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Portugal
   Neerlinter, Amateurs
   Nerviano
   Nevada City
   New York
   New York (d)
   New Zealand Cycle Classic Eindklassement
   Newby
   Nice
   Niel, Cyclocross
   Nijverdal
   Ninove (b)
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, 500 m, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
   Norwest Cup
   Nouméa, Zesdaagse
   Noyal, Amateurs
   Oberwil
   Ocean Grove
   Odense
   Oetingen
   Oggiono
   Olazagutia
   Oliva de Mérida
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Schokland
   Oost-Souburg, Amateurs
   Oostakker
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Osaka
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Póvoa de Varzim
   Paderno
   Palazzolo sull'Oglio
   Palma de Mallorca (b)
   Pamplona
   Panthers
   Panthers (b)
   Parabiago
   Parabiago
   Paris - Auxerre
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Fecamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Peer, Criterium
   Penna
   Penrith
   Pernitz
   Perth
   Pfullendorf
   Philadelphia (V)
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piansano
   Piemonte
   Pijnacker (a)
   Pinjarra
   Pistoia - Livorno
   Pittsburgh (a)
   Platja d'Aro
   Plessala
   Pleurtuit
   Plouay
   Ploumilliau
   Plymouth, Mountainbike
   Plymouth, Mountainbike (V)
   Plzen, Cyclocross
   Poggio alla Cavalla
   Point Pleasant
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Port Erin
   Portland
   Porto - Lisboa
   Porto (l)
   Prémio de Abertura
   Prato
   Premio Feria de San Fernando
   Prix Bannes - Noble
   Prix des Flandres Françaises
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
   Putte-Kapellen
   PWZ Zuidenveld Tour
   Quad Cities, Criterium
   Quillan
   Raaba
   Racour, Cyclocross
   Raubling
   Reda
   Redlands Bicycle Classic (V) Eindklassement
   Regensburg
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Rieti
   Ringerike2 e etappe
   Rio Maior
   Rio Saliceto
   Riom
   Roanoke
   Rocky Hill
   Roeselare, Criterium
   Roleystone
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Roosendaal
   Rosenheim
   Roskilde, Amateurs
   Ruban Granitier Breton Eindklassement
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruisbroek - Puurs
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São Lourenço
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñanigo (a)
   Sachsen Tour Eindklassement
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Chamond
   Saint-Estève
   Saint-Séverin, Amateurs
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Saint-Yrieix
   Salamanca
   San Fausto de Durango
   San Jose
   San Luis
   San Sebastian (c)
   Santa Clarita
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santa Maria
   Santander
   Santander (a)
   Saran
   Schakkebroek, Amateurs
   Schijndel (V)
   Schoten
   Seattle
   Sebnitz
   Segovia
   Segura (a)
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Seraing - Aachen - Seraing
   Seymour
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Truiden (a)
   Sluis, Amateurs
   Sluiskil, Amateurs
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Sora
   Southwick
   Sovizzo
   Spijkenisse (V)
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Brabant
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stiphout
   Strand
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Sulz
   Summerville
   Surhuisterveen
   Sydney
   Tampa
   Tartu (b)
   Temse
   Tenerife
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tholen, Amateurs
   Tiel
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (c)
   Tjejtrampet (V)
   Tokio
   Tongeren
   Torino - Biella
   Toulouse
   Tour de Beauce Eindklassement
   Tour de Bretagne (V) Eindklassement
   Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Niger Eindklassement
   Tour de Normandie Eindklassement
   Tour de Okinawa
   Tour de Santa Catarina Eindklassement
   Tour de Slovénie Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour de White Rock Eindklassement
   Tour des Seychelles Eindklassement
   Tour du Faso Eindklassement
   Tour du Finistère
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour Nord-Isère Eindklassement
   Tour of Christiana
   Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23 Eindklassement
   Tour of Mevlana Eindklassement
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Marshes
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tour of Ulster Eindklassement
   Tour of Yugoslavia Eindklassement
   Tre Valli Varesine
   Trentham East
   Treviso (a)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo C.C. Segurako
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo dello Scalatore Eindklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo Magaluf
   Trofeo Manacor
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Melinda
   Trofeo Minardi
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Promoción Tarazona
   Trofeo Rigoberto Lamonica
   Trofeo S.C. Marcallo Casone
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Soller
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trophée Centre Morbihan, Junioren Eindklassement
   Trophée des Grimpeurs
   Trophée Mavic
   Troyes - Dijon
   Turul României Eindklassement
   UCI Road Ranking
   Uden (V)
   Ulvenhout
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Utrecht (b)
   Vail, Mountainbike, Junioren (V)
   Valencia
   Valkenswaard
   Valladolid
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Varik (V)
   Vaux-Eupen-Vaux, Amateurs
   Vayrac
   Veenendaal - Veenendaal
   Veenendaal - Veenendaal (V)
   Veldhoven
   Vernon, Mountainbike
   Vernon, Mountainbike (V)
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vienne
   Vierdaagse van Dubaï1 e etappe
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villaporçon
   Villatuerta "Navarra"
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vinci
   Violay
   Visalia
   Visalia (b)
   Vitré (a)
   Vlaamse / Antwerpse Havenpijl
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Vogelwaarde, Amateurs
   Voghera
   Volta ao Jogo
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Vossem, Cyclocross
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Cordoba (a) Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Empurdan
   Vuelta a Guatemala Eindklassement
   Vuelta a Paraguay Eindklassement
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta al Estado Zulia Eindklassement
   Vuelta al Táchira Eindklassement
   Vuelta al Tolima Eindklassement
   Vuelta al Valle -Arg- Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid Eindklassement
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   VW Herald
   Wangen, Cyclocross
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warmenhuizen (V)
   Warnambool
   Wartenberg Rundfahrt
   Wasmuel
   Wateringen
   Wateringen (V)
   Wavre
   Welwyn
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldbeker, Op de weg, Elite Eindklassement
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, BMX
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westfriese Dorpenomloop
   Westkapelle, Amateurs
   Westouter, Cyclocross
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wichita
   Wielsbeke
   Wijdenes-Oosterleek (V)
   Willebroek
   Wim Hendriks Trofee
   Wincanton Classic
   Wingene
   Woerden
   Women's Challenge (V) Eindklassement
   Yarborough
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zamudio
   Zaragoza
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zevenbergen (V)
   Zierikzee, Amateurs
   Zolder, Amateurs
   Zomergem - Adinkerke
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwijndrecht -NL- (V)
   Zwolle (b)



rss

Members online: