Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1992

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Abergavenny
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Baby Giro
   Barcelona - Montpellier, Amateurs
   Bayern Rundfahrt
   Bidasoa Itzulia
   Boland Bank Tour
   Boucles de la Mayenne
   Bray
   Brissago
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Circuito Merindades
   Clásico RCN
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Coors Classic
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Getxo
   Giro d'Italia
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Calabria
   Giro di Puglia
   Girvan
   GP Abimota
   GP de Pereiro
   GP do Minho
   GP du Midi-Libre
   GP Gondomar
   GP Internacional Costa Azul
   GP Internacional de Café
   GP Jornal de Noticias
   GP Kanton Zürich (V)
   GP Tell
   Gran Caracol de Pista
   Grand Prix de la Somme
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hofbrau Cup
   Hull Tour
   Hulst, Amateurs
   Junior Tour Of Ireland
   Kellogg's Tour of Britain
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Lidice
   Lisboa (l)
   Lleida
   Luxembourg (c)
   Madera County Stage Race
   Mammoth Classic
   Mazda Tour
   Mi-Aout-Bretonne
   Milk Race
   Miller Superweek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nederland
   New Zealand Post Tour
   Niederoesterreich Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt
   Oder Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Ost-Westfalen Rundfahrt
   Ostschweizer Rundfahrt
   OZ Wielerweekend
   Paris - Bourges
   Paris - Nice
   Postgirot Open
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Rás Tailteann
   Redlands Bicycle Classic
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen (a)
   Route du Sud
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Siciliana
   Silverstone Trophy
   Star Trophy Road Series
   Ster van Brabant
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Teleflex Tour
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Theo Koomen Plaquette (V)
   Tirreno - Adriatico
   Tour d'Auvergne Amateurs
   Tour d'Armorique
   Tour de Bénin
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de l'Avenir
   Tour de L'Essonne
   Tour de l'Est International
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Moselle
   Tour de Normandie
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Toona (V)
   Tour de Tunisie
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
   Tour du Hainaut, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour Du Pont
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour Nivernais Morvan
   Tour of Albania
   Tour of Attiki
   Tour of Bulgaria
   Tour of Ireland
   Tour of Lancashire
   Tour of Michigan
   Tour of Michigan
   Tour of Norway
   Tour of the Adirondacks
   Tour of the Adirondacks
   Tour of Willamette
   Triptyque Ardennaise
   Trittico Premondiale
   Troféu Joaquim Agostinho - GP de Ciclismo de Torres Vedras
   Tygrikeskupen (V)
   Uniqa Classic
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Murtosa
   Volta a Pais de St. Maria
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal (V)
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta ao Jogo
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Blanca
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a la Ribera
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mallorca
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Chana
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   West Virginia Classic
   Woodstock Classic
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek, Amateurs
   's-Heerenberg (V)
   500 Millas del Norte Eindklassement
   A Travers le Morbihan
   Évora
   Aagtekerke, Amateurs
   Aalsmeer
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aardenburg, Amateurs
   Aartrijke (a)
   Aartselaar
   Aberdeen
   Abergavenny
   Abergavenny (b)
   Abergavenny (c)
   Abergavenny (d)
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Affligem
   Affoltern am Albis
   Affoltern am Albis
   Aix-en-Provence, Criterium
   Albury
   Alcala de Chivert
   Alcobaça
   Alcobendas
   Alenquer
   Aliso Viejo
   Allied Banks Tour3 e etappe
   Altheim
   Alzano Scrivia
   Amersfoort (V)
   Amiens
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Amsterdam (e)
   Anderlecht
   Antwerpen
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Amateurs
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Archer International Grand Prix
   Arif Mannschafszeitfahren, Chrono
   Armilla (a)
   Arpajon-sur-Cère
   Asheville
   Asheville (b)
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Athína, Junioren Eindklassement
   Athens (a)
   Athens, Criterium
   Atlanta (c)
   Atlanta (e)
   Axel, Amateurs
   Aylesbury (a)
   Böblingen
   Bad Homburg
   Baden-Baden
   Bagnoles-de-l'Orne
   Barentin
   Barnsley
   Batavus Lenterace (V)
   Bavikhove, Criterium
   Bay Classic (USA)
   Bay Cycling Classic Eindklassement
   Bayonne - Pamplona
   Beaucamps
   Belfast
   Bellegem
   Belsele
   Bendigo
   Bergara (b)
   Bergerac
   Berghem
   Berkel (a) (V)
   Berlare
   Berlin
   Berlin - Leipzig
   Berlin (a)
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berner Rundfahrt
   Betekom
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Biel - Magglingen
   Biervliet, Amateurs
   Bilzen
   Binche - Tournai - Binche
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Boom, Dernycriterium
   Bordeaux - Cauderan
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Zesdaagse
   Boulder
   Boulder (a)
   Boulder (b)
   Boulder (V)
   Bourgbarré, Cyclocross
   Boxmeer, Criterium
   Brabantse Pijl
   Bradford (c)
   Braine-l'Alleud
   Bray
   Brea
   Bredene
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens, Amateurs
   Brest
   Brienon-sur-Armanchon
   Briga
   Brighton
   Bristol
   British Best All Rounder
   Brno - Velka Bites - Brno
   Broadford
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buggenhout
   Burgenland Rundfahrt
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burlington
   Burlington (a)
   Cadzand, Amateurs
   Caivano
   Calais
   Calingasta Eindklassement
   Callac
   Camaiore
   Camors
   Canadian Tire Cobblestone Classic1 e etappe
   Canberra Tour Eindklassement
   Capital Challenge
   Caraco Omloop
   Cardiff
   Carnago
   Carnetin, Cyclocross
   Carolina State Bank Criterium
   Carpinteria
   Carrara
   Cartaxo
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castlemaine
   Castlemaine (a)
   Cerdañola (a)
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Challenge Mallorca Eindklassement
   Championat d'Auvergne
   Chateau-Chinon-Ville
   Chattanooga
   Chaumeil
   Cheshire (V)
   Chesterfield
   Chiasso (V)
   Cholet
   Chrono Champenois - Trophée Européen (V)
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Cincinnati (a)
   Cincinnati (b)
   Cincinnati (c)
   Circuit Boussaquin
   Circuit des Frontières
   Circuit des vins du Blayais
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito del Termen
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Circuito Mezzanese
   Circuito Montañés Eindklassement
   Clásica Ciudad de Girardot Eindklassement
   Clásica de Almería
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clasica Coljueces Cundinamarca Eindklassement
   Clasica Colprensa Eindklassement
   Classique des Alpes
   Cleveland
   Clinge (V)
   Clinge, Amateurs
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Colchester (b)
   Collecchio
   Colmar - Strassbourg
   Columbus
   Contern, Cyclocross
   Continentale Classic
   Cootamundra
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Pinot La Versa
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Corréa
   Correio da Manha Eindklassement
   Cottbus, Junioren
   Cras-Avernas
   Creswick
   Creuse
   Crewick
   Criterium d'Abruzzo
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cuenca
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Davis
   De Haan
   De Panne (a)
   Decazeville
   Deinze
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Desselgem
   Diegem, Cyclocross
   Dijon
   Dijon - Le Creusot
   Dijon, Cyclocross
   Dilsen
   Dinan
   Doble Bragado Eindklassement
   Dokkum
   Domburg, Amateurs
   Dortmund, Zesdaagse
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren Eindklassement
   Drielandenomloop
   Dubnica (b)
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durango
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Edinburgh
   Eibar (b)
   Elgg
   Elva Rattapäev
   Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
   Embrach
   Emmen
   Empoli
   Ennepetal (a)
   Erembodegem (a)
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschenbach, Cyclocross
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Este
   European Police Championship, Op de weg
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Fermo
   Firenze
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flevotour (V)
   Fogelsville
   Fourchambault
   Fourmies
   Frauenfeld
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Freedomfest
   Freehold
   Front Range Cycling Classic
   Fuenlabrada
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Gainesville
   Gaslamp GP
   Gavere, Cyclocross
   Geetbets (a)
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Getxo (f)
   Gieten, Cyclocross
   Gippingen (a)
   Gippingen (a) (V)
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro Del Canavese - Trofeo Sportivi Valperghesi, U23
   Giro del Capo Eindklassement
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Medio Brenta
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia Di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Glasgow, Criterium
   Glenwood Springs
   Gouda, Amateurs
   GP Bodson
   GP Buchholz
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cristal Energie
   GP da Marinha Grande
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de Wallonie
   GP des Ameriques
   GP des Nations
   GP des Nations, Amateurs
   GP Eddy Merckx
   GP Fina - Fayt-le-Franc
   GP Général Patton, Junioren Eindklassement
   GP Impanis
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Kanton Genève
   GP Liberazione, U23
   GP Palio del Recioto
   GP Pretola
   GP Revco
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Théo Mulheims
   GP Vila-Real2 e etappe
   GP Wielerrevue
   Graauw, Amateurs
   Gracia Orlova (V) Eindklassement
   Grafton - Inverell
   Gran Caracol de Montana1 e etappe
   Graz
   Greenville
   Grenoble, Zesdaagse
   Groningen
   Grote Rivierenprijs
   Grudziadz, Junioren
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Hagglingen
   Haid - Ansfelden
   Halfweg
   Hamme
   Hannut
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Harnes, Cyclocross
   Harworth
   Harzrundfahrt
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Heerlen (a)
   Hegi (a)
   Hegi (V)
   Heikant, Amateurs
   Heilbronn
   Heist-Op-Den-Berg, Cyclocross
   Hel van het Mergelland
   Hel van het Mergelland (V)
   Helchteren
   Hendaye
   Hengelo, Criterium
   Hernani
   Herning (b)
   Hertford
   Heule
   Heure-le-Romain, Cyclocross, Amateurs
   Heusden
   Heverlee (a)
   Hickory
   Hoboken
   Hofgeismar
   Holy Saturday Classic
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hospitalet de Llobregat
   Houffalize, Mountainbike
   Houffalize, Mountainbike (V)
   Hunter Mountain, Mountainbike
   Hunter Mountain, Mountainbike (V)
   Huppaye
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Idaho Springs
   Igorre, Cyclocross
   IJzendijke, Amateurs
   International Cycling Classic Eindklassement
   Irish Sea Tour of the North Eindklassement
   Isbergues
   Ispáster, Cyclocross
   Izegem
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Japan Cup
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Judendorf
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Amateurs
   Köln, Zesdaagse
   Kalmthout, Cyclocross
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kent
   Kirchzarten, Mountainbike
   Kirchzarten, Mountainbike (V)
   Klein-Engersdorf
   Klingnau
   Kloosterzande (V)
   Kloosterzande, Amateurs
   Klosters, Mountainbike
   Klosters, Mountainbike (V)
   Knokke
   Knokke (a)
   Koksijde, Cyclocross
   Koppenberg, Cyclocross
   Kortemark
   Kortezubi, Cyclocross
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Koudekerke, Amateurs
   Krem's New Year Cycling Classic
   Kruibeke
   Kruiningen, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   La Côte Picarde
   La Calamine
   La Louvière
   La Torre
   Lèves
   Laarne
   Lakeside
   Lamballe
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landgraaf, Mountainbike
   Landgraaf, Mountainbike (V)
   Landivisiau (b)
   Langenthal
   Larciano
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leeds
   Leganés (a)
   Legnano (b)
   Leioa, Cyclocross
   Lekkerkerk (a)
   Les Boucles de l'Artois
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Lewedorp, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Liberty Ride for Sight
   Lichtervelde
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Lille, Cyclocross
   Lillers
   Lincoln
   Linz
   Lisieux, Criterium
   Little River
   Liverpool (e)
   Livorno - Valle Benedetta
   Llodio
   Locarno
   Lochristi - Hyfte, Cyclocross, Amateurs
   Loenhout, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross (a)
   Lommel (b)
   Londerzeel (d)
   London (a)
   London (b)
   London (f)
   Londonderry
   Long Beach
   Long Beach (a)
   Long Beach (b)
   Lorient
   Los Gatos
   Lourdes
   Lugano
   Luzern (V)
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht (c)
   Made, Criterium
   Magstadt, Cyclocross
   Main Street Grand Prix
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Malveira
   Mammoth Lakes, Mountainbike
   Mammoth Lakes, Mountainbike (V)
   Manlleu
   Manx International, Amateurs
   Marostica
   Marseille
   Martigny - Mauvoisin
   Massa Macinaia
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Medellin
   Media Agua
   Meerkerk
   Melbourne
   Melbourne - Castlemaine
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne - Yarrawonga
   Melbourne -USA-
   Melbourne (e)
   Melle
   Melsele (a)
   Melzo
   Memorial Nencini
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Mercatale Valdarno
   Mere
   Merelbeke
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Miami
   Michelstadt
   Middelburg, Amateurs
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Molina
   Monein
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
   Montalbano
   Montanino
   Montecatini Terme
   Monthey
   Montjuich
   Montluçon (a)
   Montmarault
   Monza
   Moorsele
   Mount Buller
   Mount Buller (a)
   Mount Gambier
   Mount Gambier (b)
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Snow, Mountainbike
   Mount Snow, Mountainbike (V)
   Náquera
   Nürnberg
   Nantes
   Napa
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nerviano
   Nevada City
   New Jersey National Bank Classic
   New Zealand Cycle Classic Eindklassement
   Newcastle
   Niel, Cyclocross
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Amateurs
   Ninove (b)
   Nokere
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Nouméa, Zesdaagse
   Oak Bluffs
   Oberwil
   Oberwil (a)
   Ocala
   Odense
   Oggiono
   Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Sprint
   Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Schokland
   Oostakker
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oosterhout (V)
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Orsenigo
   Ottignies (a)
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Oviedo, Criterium
   Pétange, Cyclocross
   Palma de Mallorca (b)
   Pamplona
   Panningen
   Panthers
   Panthers (b)
   Parabiago
   Paris - Auxerre
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Fecamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Peer, Criterium
   Penna
   Peoria
   Pereiro
   Peterborough
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piemonte
   Pijnacker (a)
   Pistoia - Livorno
   Pleurtuit
   Ploërdut
   Plouay
   Plymouth
   Plzen, Cyclocross
   Poggio alla Cavalla
   Point Pleasant
   Polignano a Mare
   Pollare, Cyclocross
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pontchâteau, Cyclocross
   Poortvliet, Amateurs
   Porto - Lisboa
   Prato
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Junioren, Nederland
   Putte
   Putte-Kapellen
   PWZ Zuidenveld Tour
   Quad Cities, Criterium
   Quillan
   Racour, Cyclocross
   Rafelbunyon
   Raubling
   Reda
   Regensburg
   Regio Tour International Eindklassement
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Reutlingen
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Rio Maior
   Riom
   Roeselare, Criterium
   Roma, Cyclocross
   Ronde de l'Oise
   Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Roosendaal
   Rouen
   Route de France, U23 Eindklassement
   Ruban Granitier Breton Eindklassement
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñanigo (a)
   Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
   Sachsen Tour Eindklassement
   Sacramento
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Chamond
   Saint-Estève
   Saint-Florent
   Saint-Louis
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salisbury
   San Antonio
   San Bernardino
   San Jose
   San Rafael
   San Sebastian (c)
   Sanson
   Santa Clarita
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Maria
   Santander
   Santander (a)
   Saran
   Schermerhorn (V)
   Schorndorf
   Schoten
   Scottish Provident
   Seattle
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Seraing - Aachen - Seraing
   Settimana di Bergamo (V) Eindklassement
   Sheffield, Criterium
   Siegen
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Sindelfingen
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint Michielsgestel, Cyclocross
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Martens-Bodegem, Cyclocross
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Oedenrode (V)
   Sint-Truiden (a)
   Soissons - Beaurains
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somma Lombardo
   Sora
   Southwick
   Sovizzo
   Spijkenisse (V)
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stiphout
   Strathpeffer, Mountainbike
   Strathpeffer, Mountainbike (V)
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Subida a Txitxarro
   Sulz
   Surhuisterveen
   Tartu (b)
   Temse
   Terneuzen, Amateurs
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tholen, Amateurs
   Thrift Drug Classic
   Tiel
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (c)
   Tjejtrampet (V)
   Tom Simpson Memorial
   Tongeren
   Torino - Biella
   Toulouse
   Tour de Beauce Eindklassement
   Tour de Bretagne (V) Eindklassement
   Tour de Gastown
   Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié Eindklassement
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de la Haute-Sambre
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Okinawa
   Tour de Santa Catarina Eindklassement
   Tour de Toona Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour des Seychelles Eindklassement
   Tour du Faso Eindklassement
   Tour du Finistère
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour Nord-Isère Eindklassement
   Tour of Armagh
   Tour of Mevlana Eindklassement
   Tour of Somerville
   Tour of Somerville (V)
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Peak
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tour of Ulster Eindklassement
   Tour ta'Malta Eindklassement
   Trégunc
   Tre Valli Varesine
   Trentham East
   Trento - Monte Bondone
   Treviso (a)
   Triel-sur-Seine
   Trio Normand
   Tro-Bro Léon
   Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
   Trofee van Haspengouw
   Trofeo Adolfo Leoni
   Trofeo Alcúdia
   Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio (V)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Antonietto Rancilio
   Trofeo Calvia
   Trofeo Comunidad Foral de Navarra
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo dello Scalatore Eindklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo Franco Balestra - Memorial Sabbadini
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Guerrita
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Manacor
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Melinda
   Trofeo Minardi
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Rigoberto Lamonica
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Soller
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trophée des Grimpeurs
   Troyes - Dijon
   Turners Hill
   Turul României Eindklassement
   Twycross
   UCI Road Ranking
   Ulvenhout
   Uppsala, Elite/U23
   Ursem (V)
   USPro Ch'ship
   Utrecht (b)
   Vail, Mountainbike
   Vail, Mountainbike (V)
   Valencia
   Valkenswaard, Cyclocross
   Valladolid
   Vandoeuvre
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Varik
   Vaux-Eupen-Vaux, Amateurs
   Vayrac
   Veendam
   Veenendaal - Veenendaal
   Veenendaal - Veenendaal (V)
   Veldhoven
   Venhuizen (V)
   Vero Beach
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vienne
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villaporçon
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vinci
   Violay
   Virginia Beach
   Visalia
   Visalia (b)
   Vitré (a)
   Vlaamse / Antwerpse Havenpijl
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Vlissingen, Amateurs
   Vogelwaarde, Amateurs
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Vossem, Cyclocross
   Vouneuil-sous-Biard
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Guatemala Eindklassement
   Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
   Vuelta a Mendoza Eindklassement
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta al Estado Zulia Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   Vuelta de San Juan Eindklassement
   VW Herald
   Würzburg
   Wachtebeke (a)
   Wagga Wagga (a)
   Wagga Wagga (b)
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warmanbool (c)
   Warnambool
   Warnambool (b)
   Warszawa
   Warszawa (b)
   Wartenberg Rundfahrt
   Wasmuel
   Wateringen
   Wateringen (V)
   Waverley
   Wavre
   Weerselo (V)
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldbeker, Op de weg, Elite Eindklassement
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, BMX
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe (V)
   Westdorpe, Amateurs
   Westfriese Dorpenomloop
   Westkapelle, Amateurs
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wexford
   Whittier
   Wichita
   Wichita (b)
   Wielsbeke
   Willebroek
   Wim Hendriks Trofee
   Wincanton Classic
   Wingene
   Woerden
   Woerden (V)
   Women's Challenge (V) Eindklassement
   Yarrawonga
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zamudio
   Zarautz, Cyclocross
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zevenbergen (V)
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke, Cyclocross
   Zomergem - Adinkerke
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zuidlaren (V)
   Zundert
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwolle (b)



rss

Members online: