Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Login vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
  • Bookmark and Share


  • Wedstrijden 1992

    Etappewedstrijden
       Österreich-Rundfahrt
       Abergavenny (a)
       Azerbaïjan Tour
       Baby Giro
       Barcelona - Montpellier, Amateurs
       Bayern Rundfahrt
       Bidasoa Itzulia
       Boland Bank Tour
       Boucles de la Mayenne
       Bray
       Brissago
       Cascade Classic
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit des Plages Vendéennes
       Circuit Franco-Belge
       Circuito Merindades
       Clásico RCN
       Clasico Ciclistico Banfoandes
       Coors Classic
       Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
       Critérium du Dauphiné
       Critérium International
       Cronostaffetta
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
       Driedaagse van De Panne
       Dublin - Galway - Dublin
       Essor Breton
       Etoile de Bessèges
       Euskal Bizikleta
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Getxo (a)
       Giro d'Italia
       Giro del Friuli Venezia Giulia
       Giro del Trentino
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro della Valsesia
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Giro di Calabria
       Giro di Puglia
       Girvan
       GP Abimota
       GP de Pereiro
       GP do Minho
       GP du Midi-Libre
       GP Gondomar, Elite/U23
       GP Guillaume Tell
       GP Internacional Costa Azul
       GP Internacional de Café
       GP Jornal de Noticias
       GP Kanton Zürich (V)
       Gran Caracol de Pista
       Grand Prix de la Somme
       Grande Boucle Féminine Internationale (V)
       Herald Sun Tour
       Hessen Rundfahrt
       Hofbrau Cup
       Hull Tour
       Hulst, Amateurs
       Junior Tour Of Ireland
       Kapellen, Amateurs
       Kellogg's Tour of Britain
       Killington Stage Race
       Košice - Tatry - Košice
       Krasna Lipa Tour Féminine (V)
       Kroz Srbiju
       Lidice
       Linden, Amateurs
       Lisboa (a)
       Lleida
       Luxembourg (b)
       Madera County Stage Race
       Mammoth Classic
       Mazda Tour
       Mi-Aout-Bretonne
       Milk Race
       Miller Superweek
       Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
       Montjuich
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nederland
       New Zealand Post Tour
       Niederösterreich Rundfahrt
       Niedersachsen Rundfahrt
       Noville-sur-Méhaigne, Amateurs
       Oder Rundfahrt
       Olympia's Tour
       Ost-Westfalen Rundfahrt
       Ostschweizer Rundfahrt
       OZ Wielerweekend
       Paris - Bourges
       Paris - Nice
       Postgirot Open
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       Rás Tailteann
       Ransberg, Amateurs
       Redlands Bicycle Classic
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde van België, Amateurs
       Ronde van de Provincie Antwerpen
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Ronde van Nederland
       Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
       Route du Sud
       Schoonderbuken, Amateurs
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Settimana Siciliana
       Silverstone
       Star Trophy Road Series
       Ster van Brabant
       Szlakiem Grodow Piastowskich
       Teleflex Tour
       Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
       Tirreno-Adriatico
       Torres Vedras
       Tour d'Armorique
       Tour d'Auvergne Amateurs
       Tour de Bénin
       Tour de France
       Tour de Gironde
       Tour de Hokkaido
       Tour de l'Avenir
       Tour de L'Essonne
       Tour de l'Est International
       Tour de la Manche
       Tour de la Martinique
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de Luxembourg
       Tour de Moselle
       Tour de Normandie
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Romandie
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour de Toona (V)
       Tour de Tunisie
       Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
       Tour du Hainaut, Amateurs
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
       Tour Du Pont
       Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
       Tour du Val d'Orge, Cyclocross (m)
       Tour du Vaucluse
       Tour Méditerranéen
       Tour Nivernais Morvan
       Tour of Albania
       Tour of Attiki
       Tour of Bulgaria
       Tour of Ireland
       Tour of Lancashire
       Tour of Michigan
       Tour of Michigan
       Tour of Norway
       Tour of the Adirondacks
       Tour of the Adirondacks
       Tour of Willamette
       Triptyque Ardennaise
       Trittico Premondiale
       Tygrikeskupen (V)
       Uniqa Classic
       Volta a Galicia
       Volta a Galicia
       Volta a Murtosa
       Volta a Pais de St. Maria
       Volta a Portugal
       Volta a Portugal (V)
       Volta às Terras de Santa Maria Feira
       Volta a Tras os Montes e Alto Douro
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta ao Jogo
       Volta Ciclista a Catalunya
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Costa Blanca
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a España
       Vuelta a la Ribera
       Vuelta a los Valles Mineros
       Vuelta a Mallorca
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Zamora
       Vuelta al Chaná
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Valle
       Vuelta al Valle del Cauca
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
       Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta Internacional al Estado Trujillo
       Wervershoof (V)
       West Virginia Classic
       Woodstock Classic
       Ytong Bohemia Tour
       Závod Míru
    Andere wedstrijden
       's-Heerenberg
       's-Heerenberg (V)
       's-Heerenhoek, Amateurs
       500 Millas del Norte Eindklassement
       A Travers le Morbihan
       Évora
       Aagtekerke, Amateurs
       Aalsmeer
       Aalst
       Aalst, Criterium
       Aalter (a)
       Aardenburg, Amateurs
       Aartrijke
       Aartselaar
       Aberdeen
       Abergavenny
       Abergavenny (a)
       Abergavenny (c)
       Abergavenny (d)
       Adria
       Affligem
       Affoltern am Albis
       Affoltern am Albis (a)
       Aix-en-Provence, Criterium
       Alblasserdam (V)
       Albury
       Alcalá de Chivert
       Alcantarilla
       Alcobaça
       Alcobendas (c)
       Alcudia
       Alcudia (a)
       Alenquer
       Aliso Viejo
       Allied Banks Tour 3 e etappe
       Almelo
       Almería
       Altheim
       Alzano Scrivia
       Amersfoort (V)
       Amiens (a)
       Amorebieta
       Amstel Gold Race
       Amsterdam (a)
       Amsterdam (c)
       Anderlecht
       Antwerp Tour, Amateurs
       Antwerpen (a)
       Antwerpen, Zesdaagse
       Apeldoorn (a)
       Arezzo
       Arezzo (b)
       Armagh
       Armilla
       Arpajon-sur-Cère
       Asheville
       Asheville (a)
       Ashford
       Asse-Krokegem, Cyclocross
       Asti, U23
       Athína, Junioren Eindklassement
       Athens
       Athens, Criterium
       Atina
       Atlanta (b)
       Atlanta (d)
       Axel, Amateurs
       Aylesbury
       Böblingen
       Bétheny (V)
       Bad Homburg
       Baden-Baden
       Bagnoles-de-l'Orne
       Barberino di Mugello
       Barentin
       Barnsley (a)
       Bavikhove, Criterium
       Bay Classic
       Bay Cycling Classic Eindklassement
       Beaucamps
       Belfast
       Belize City (a)
       Bellegem
       Belsele (a)
       Bendigo
       Bergamo (V) Eindklassement
       Bergara (a)
       Bergerac
       Berghem
       Berkel (V)
       Berlare
       Berlin - Leipzig
       Berlin (c)
       Berlin (e)
       Berlin (i)
       Berlin (l) Eindklassement
       Berlin, Cyclocross
       Bern
       Bern (V)
       Bertem, Amateurs
       Betekom
       Beveren
       Beveren-Waas
       Beyne-Heusay (a)
       Biassono
       Biel-Bienne - Magglingen
       Biervliet, Amateurs
       Bilzen
       Binche
       Blaasveld, Amateurs
       Boa Vista
       Bocholtz
       Boksburg
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (d)
       Bologna (f)
       Boom, Dernycriterium
       Bordeaux - Caudéran
       Bordeaux - Saintes
       Bordeaux, Zesdaagse
       Boulder
       Boulder (a)
       Boulder (b)
       Boulder (V)
       Bourgbarré, Cyclocross
       Boxmeer, Criterium
       Brabantse Pijl
       Bradford (d)
       Braine-l'Alleud (a)
       Bray, Criterium
       Brea
       Bredene
       Breganze
       Bremen, Zesdaagse
       Breskens, Amateurs
       Brest
       Brienon-sur-Armançon
       Briga
       Brighton (d)
       Bristol (c)
       British Best All Rounder
       Brno (b)
       Broadford
       Bruinisse, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Brussel/Bruxelles (a)
       Buchholz
       Buggenhout
       Burgh-Haamstede, Amateurs
       Burlington
       Burlington (a)
       Buscate
       Buxton
       Cézac
       Cadzand, Amateurs
       Caivano
       Calais
       Calingasta Eindklassement
       Callac
       Calviá
       Camaiore
       Camors
       Campi Bisenzio (a)
       Campo dos Goytacazes
       Canberra Tour Eindklassement
       Canosa di Puglia
       Cardiff (a)
       Carnago
       Carnetin, Cyclocross
       Carolina State Bank Criterium
       Carpinteria
       Carrara
       Cartaxo
       Casalecchio di Reno
       Casentino
       Castelfidardo
       Castelfidardo (d)
       Castelnuovo Scrivia
       Castiglione Fibocchi
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Castlemaine
       Castlemaine (a)
       Cavriago
       Ceglie Messapico
       Cerdañola (a)
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Châteaulin
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Challenge Mallorca Eindklassement
       Chanteloup-les-Vignes
       Chateau-Chinon-Ville
       Chattanooga
       Chaumeil
       Cheshire (V)
       Chesterfield
       Chiasso (V)
       Cholet
       Chrono des Herbiers
       Chrono des Herbiers (V)
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Cincinnati (b)
       Cincinnati (c)
       Cincinnati (d)
       Circuit des Frontières
       Circuit du Morbihan
       Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
       Circuito Montañés Eindklassement
       Cittadella
       Cittiglio (V) (a)
       Civaux
       Clásica Ciudad de Girardot Eindklassement
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
       Clasica Colprensa Eindklassement
       Classique des Alpes
       Cleveland
       Clinge (V)
       Clinge, Amateurs
       Coca-Cola Trophy Eindklassement
       Codognè
       Colchester (b)
       Collecchio
       Colmar - Strasbourg
       Colorado Springs
       Columbus
       Comano
       Contern, Cyclocross
       Continentale Classic
       Cootamundra
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa d'Argento Giovanni Brunero
       Coppa San Geo
       Corréa
       Correio da Manha Eindklassement
       Cottbus, Junioren
       Cras-Avernas
       Cremona (a)
       Creswick
       Creuse
       Crewick
       Cronoscalata della Futa, Chrono
       Cuenca
       Cupra Marittima
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Düren
       Dagmersellen, Cyclocross
       Davis
       De Haan
       De Panne
       Decazeville
       Deinze (a)
       Den Haag (V)
       Den Hout
       Denain
       Dentergem
       Desselgem
       Diegem, Cyclocross
       Dijon - Le Creusot
       Dijon, Criterium
       Dijon, Cyclocross
       Dilsen
       Dinan
       Doble Bragado Eindklassement
       Dokkum
       Domburg, Amateurs
       Donostia/San Sebastián
       Dortmund, Zesdaagse
       Douglas, Amateurs
       Dubnica
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Durango
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Edinburgh (a)
       Eibar (a)
       Elgg
       Elva
       Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
       Embrach (a)
       Emmeloord
       Emmen
       Empoli
       Ennepetal
       Eppegem, Amateurs
       Erembodegem
       Eschenbach, Cyclocross
       Essen, Cyclocross
       Este
       Estella (b)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Fermo
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Firenze - Empoli
       Firenze - Pistoia
       Firenze - Viareggio
       Firenze (a)
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Florida
       Fogelsville
       Fourchambault (a)
       Fourmies
       Frankfurt am Main
       Freedomfest
       Freehold
       Fuenlabrada (a)
       Göppingen
       Gainesville
       Gardone Val Trompia
       Gaslamp GP
       Gavere, Cyclocross
       Geetbets (a)
       Genève (c)
       Gent - Ieper
       Gent - Staden
       Gent - Wervik
       Gent - Wevelgem
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Geraardsbergen, Criterium
       Geraardsbergen, Junioren
       Gessate, Elite/U23
       Getxo
       Gieten, Cyclocross
       Gippingen
       Giro del Capo Eindklassement
       Giro del Friuli
       Giro del Lazio
       Giro del Veneto
       Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
       Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
       Giro della Provincia di Reggio Calabria
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
       Giro di Campania
       Giro di Lombardia
       Gits, Amateurs
       Glasgow, Criterium
       Glenwood Springs
       Gouda, Amateurs
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP de France
       GP de Wallonie
       GP des Nations
       GP des Nations, Amateurs
       GP Général Patton, Junioren Eindklassement
       GP Impanis
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Revco
       GP Théo Mulheims
       Graauw, Amateurs
       Gracia Orlova (V) Eindklassement
       Grafton - Inverell
       Gran Caracol de Montana 1 e etappe
       Graz
       Greenville
       Grenoble, Zesdaagse
       Groningen (a)
       Grudziądz, Junioren
       Guazzora, Elite/U23
       Gullegem
       Hägglingen
       Haasrode
       Haid - Ansfelden
       Halfweg
       Halstead (a)
       Hamme
       Hannut
       Harderwijk
       Harderwijk (V)
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harelbeke (a)
       Harnes, Cyclocross
       Harworth (a)
       Harzrundfahrt
       Hasselt
       Heerlen
       Hegi (a)
       Hegi (V)
       Heikant, Amateurs
       Heilbronn
       Heist-op-den-Berg, Cyclocross
       Hel van het Mergelland
       Hel van het Mergelland (V)
       Helchteren
       Helden-Panningen
       Hendaye
       Hengelo, Criterium
       Hernani
       Herning
       Hertford (a)
       Heule (a)
       Heure-le-Romain, Cyclocross, Amateurs
       Heusden
       Heverlee (a)
       Hickory
       Hoboken
       Hoegaarden, Amateurs
       Hoeleden, Amateurs
       Hofgeismar
       Hoogerheide, Cyclocross
       Hospitalet de Llobregat
       Houffalize, Mountainbike
       Houffalize, Mountainbike (V)
       Hull
       Hunter Mountain, Mountainbike
       Hunter Mountain, Mountainbike (V)
       Huppaye
       Ichtegem (a)
       Ichtegem (d)
       Idaho Springs
       Igorre, Cyclocross
       IJzendijke, Amateurs
       Imola - San Marino
       Inca
       Ingleton
       International Cycling Classic Eindklassement
       Irish Sea Tour of the North Eindklassement
       Isbergues
       Ispáster, Cyclocross
       Izegem
       Jadranska Magistrala Eindklassement
       Jezus-Eik, Cyclocross
       Judendorf
       København, Sprint (b)
       København, Zesdaagse
       København, Zesdaagse (b)
       Köln - Frechen
       Köln (a)
       Köln, Amateurs
       Köln, Zesdaagse
       Kalmthout, Cyclocross
       Kampen (V)
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Kemzeke
       Kerkdriel
       Kirchzarten, Mountainbike
       Kirchzarten, Mountainbike (V)
       Klein-Engersdorf
       Klingnau
       Kloosterzande (V)
       Kloosterzande, Amateurs
       Klosters, Mountainbike
       Klosters, Mountainbike (V)
       Knokke
       Knokke (a)
       Koewacht
       Koksijde, Cyclocross
       Koolskamp
       Koppenberg, Cyclocross
       Kortemark
       Kortezubi, Cyclocross
       Kortgene, Amateurs
       Kortrijk, Criterium
       Koudekerke, Amateurs
       Kruibeke
       Kruiningen, Amateurs
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kwadendamme, Amateurs
       Kwintsheul
       La Brevine, Chrono
       La Côte Picarde
       La Calamine
       La Louvière
       La Torre
       Lèves
       Laarne
       Laigueglia
       Laken, Amateurs
       Lakeside
       Lamballe
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancy
       Landgraaf, Mountainbike
       Landgraaf, Mountainbike (V)
       Landivisiau (b)
       Langenthal
       Lannilis
       Larciano
       Le Samyn
       Lede
       Ledegem, Junioren
       Leeds (f)
       Leganés (a)
       Legnano
       Legnano (b)
       Leioa, Cyclocross
       Lekkerkerk (a)
       Les Boucles de l'Artois
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Lewedorp, Amateurs
       Liège
       Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
       Liège, U23
       Lichtervelde
       Liedekerke
       Lieshout, Cyclocross
       Lille, Cyclocross
       Lillers
       Lincoln
       Linz
       Lippiano
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Little River
       Liverpool (a)
       Livorn - Valle Benedetta
       Llançà
       Llodio
       Locarno
       Lochristi - Hyfte, Cyclocross, Amateurs (a)
       Loenhout, Cyclocross
       Loenhout, Cyclocross (a)
       Lommel (a)
       Londerzeel
       London
       London (b)
       London (d)
       London (p)
       Londonderry
       Long Beach
       Long Beach (a)
       Long Beach (b)
       Lorient
       Loro Ciuffenna
       Los Gatos
       Lourdes
       Lugano
       Luzern (V)
       Mühlenbach, Cyclocross
       München, Zesdaagse
       Maarheeze
       Maastricht
       Made, Criterium
       Magnago
       Magstadt, Cyclocross
       Malè - Fondo
       Malderen
       Malderen, Cyclocross
       Malveira
       Mammoth Lakes, Mountainbike
       Mammoth Lakes, Mountainbike (V)
       Manlleu
       Marciana
       Marigny
       Marinha Grande
       Marostica
       Marseille
       Martigny - Mauvoisin
       Massa Macinaia
       Mechelen
       Mechelen, Cyclocross
       Medellín
       Media Agua
       Meensel-Kiezegem, Amateurs
       Meerkerk
       Melbourne
       Melbourne - Castlemaine
       Melbourne - Warrnambool
       Melbourne - Yarrawonga
       Melbourne (b)
       Melbourne (c)
       Melle
       Melsele
       Melzo
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Mendrisio (b)
       Merbes-le-Château
       Mercatale Valdarno
       Mercedes
       Mere
       Merelbeke
       Merksem
       Mestre
       Meulebeke (a)
       Meyrin
       Meyrin (a)
       Mezzana Bigli
       Miami
       Michelstadt
       Middelburg - Goes
       Middelburg, Amateurs
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano - Vignola
       Milano, Cyclocross (a)
       Modena (c)
       Molina
       Monein
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
       Montalbano
       Montanino
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Montenaken, Amateurs
       Monthey
       Montluçon (g)
       Montmarault
       Montréal (a)
       Monza (a)
       Moorsele
       Mount Buller
       Mount Buller (a)
       Mount Evans
       Mount Gambier
       Mount Gambier (a)
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Mount Snow, Mountainbike
       Mount Snow, Mountainbike (V)
       Náquera
       Nürnberg
       Nantes
       Napa
       Naranco
       Nastro d'Oro
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       Neerijse, Amateurs
       Neerlinter, Amateurs
       Negrar
       Nerviano
       Nevada City
       New Jersey National Bank Classic
       New Zealand Cycle Classic Eindklassement
       Newcastle (c)
       Niel, Cyclocross
       Nieuw-Namen, Amateurs
       Nieuwerkerk, Amateurs
       Nijlen, Cyclocross, Cat. B
       Nijverdal (a)
       Ninove (a)
       Nokere
       Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
       Nouméa, Zesdaagse
       Novi Ligure (a)
       Oak Bluffs
       Oberwart
       Oberwil
       Oberwil (a)
       Ocala
       Odense
       Oetingen
       Oggiono
       Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Sprint
       Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
       Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
       Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
       Olympische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Oostakker
       Oosteeklo
       Oostende
       Oosterhout (V)
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Orsenigo
       Osimo
       Ottignies
       Oud-Vossemeer, Amateurs
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Oviedo, Criterium
       Pétange, Cyclocross
       Paderno
       Palazzolo sull'Oglio
       Palma de Mallorca
       Pamplona (b)
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Paris - Auxerre
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Chauny
       Paris - Fécamp
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Tours, U23
       Paris - Troyes
       Paris - Yvetot
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Penna
       Peoria
       Pereiro
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Peterborough (b)
       Philadelphia
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Piemonte
       Pijnacker
       Pistoia - Livorno
       Pittsburgh
       Pleurtuit
       Ploërdut
       Plouay (a)
       Plymouth
       Plzen, Cyclocross
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Point Pleasant
       Polignano a Mare
       Pollare, Cyclocross
       Polynormand
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontchâteau, Cyclocross
       Pontedecimo
       Poortvliet, Amateurs
       Port Elizabeth
       Porto - Lisboa
       Prato
       Pratteln
       Pretola
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Junioren, Nederland
       Putte
       Putte-Kapellen
       Quad Cities, Criterium
       Quillan
       Racour, Cyclocross
       Rafelbunyon
       Raubling
       Reda
       Regensburg
       Regio Tour International Eindklassement
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennes
       Reutlingen
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
       Rieti
       Rijssen
       Rio Maior
       Riom
       Roeselare, Criterium
       Roma, Cyclocross
       Roma, U23
       Ronde de l'Oise
       Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Roosendaal
       Rouen (a)
       Route de France, U23 Eindklassement
       Ruban Granitier Breton Eindklassement
       Ruban Nivernais Morvan
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Cyclocross
       Rutas de America Eindklassement
       Sáles
       São Paulo (a)
       Saaremaa Velotuur Eindklassement
       Sabiñánigo
       Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
       Sachsen Tour Eindklassement
       Sacramento
       Sacrifice Race, Elite/U23
       Saint Louis (b)
       Saint-Chamond
       Saint-Estève
       Saint-Eutrope - Quimper
       Saint-Florent
       Saint-Martin-de-Landelles
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Salisbury
       Salisbury (a)
       Salta
       San Antonio
       San Bernardino
       San Ignacio
       San Jose
       San Rafael
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sanson
       Sant'Ermete
       Santa Clarita
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Iria
       Santa Maria
       Santa Maria della Versa
       Santander
       Santander (a)
       Santo Stefano Lodigiano
       Saran
       Schermerhorn (V)
       Schorndorf
       Schoten
       Seattle
       Sei Giorni del Sole Eindklassement
       Seraing
       Sete
       Sheffield, Criterium
       Shipston on Stour
       Siegen
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Sindelfingen (b)
       Sint Jansteen, Amateurs
       Sint Maartensdijk, Amateurs
       Sint Michielsgestel, Cyclocross
       Sint-Joris-Weert, Amateurs
       Sint-Martens-Bodegem, Cyclocross
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Oedenrode (V)
       Sint-Truiden
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Solleröloppet
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Sora (a)
       Southwick
       Sovizzo
       Spijkenisse (V) (a)
       Steenokkerzeel, Amateurs
       Steenwijk, Criterium
       Steinmaur, Cyclocross
       Stekene
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
       Stiphout
       Stok, Amateurs
       Strathpeffer, Mountainbike
       Strathpeffer, Mountainbike (V)
       Strombeek-Bever
       Stuttgart, Zesdaagse
       Sulz
       Surhuisterveen
       Tartu (b)
       Temse
       Terneuzen, Amateurs
       Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
       Tholen, Amateurs
       Tiel
       Tielt, Nieuwelingen
       Tienen (b)
       Tjejtrampet (V)
       Tongeren
       Torino - Biella (a)
       Toulouse (b)
       Tour de Beauce Eindklassement
       Tour de Bretagne (V) Eindklassement
       Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
       Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié Eindklassement
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
       Tour de la Guadeloupe Eindklassement
       Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
       Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
       Tour de Okinawa
       Tour de Santa Catarina Eindklassement
       Tour de Toona Eindklassement
       Tour de Vendée
       Tour des Seychelles Eindklassement
       Tour du Faso Eindklassement
       Tour du Haut-Var
       Tour du Lac Léman
       Tour Nord-Isère Eindklassement
       Tour of Mevlana Eindklassement
       Tour of Southland Eindklassement
       Tour of the Philippines Eindklassement
       Tour of Ulster Eindklassement
       Tour ta'Malta Eindklassement
       Trégunc
       Tre Valli Varesine
       Tremelo, Amateurs
       Trentham East
       Trento - Monte Bondone
       Treviso (a)
       Triel-sur-Seine
       Trofeo Alvaro Bacci
       Trofeo dell'Etna
       Trofeo dello Scalatore Eindklassement
       Trofeo dello Scalatore 1
       Trofeo dello Scalatore 2
       Trofeo dello Scalatore 3
       Trofeo Minardi
       Trofeo Pantalica
       Trofeo Paolin Fornero
       Trofeo Serafino Biagioni
       Trognée
       Troyes - Dijon
       Turners Hill (a)
       Turul României Eindklassement
       Twycross
       Txitxarro
       UCI Road Ranking
       Ulvenhout
       Uppsala, Elite/U23
       Ursem (V)
       Utrecht
       Utsunomiya-shi
       Vail, Mountainbike (o)
       Vail, Mountainbike (V) (i)
       Valencia
       Valkenswaard, Cyclocross
       Valladolid (b)
       Valperga, U23
       Vancouver
       Vandoeuvre
       Varennes-Vauzelles
       Varignana (a)
       Varik
       Vaux, Amateurs
       Vayrac
       Veendam
       Veenendaal
       Veenendaal (V)
       Veldhoven
       Venhuizen (V)
       Vero Beach
       Vertemate con Minoprio (V)
       Viane
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vienne
       Vigevano
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villapourçon
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Vinci
       Violay
       Virginia Beach
       Visalia
       Visalia (a)
       Vitré
       Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
       Vlissingen, Amateurs
       Vogelwaarde, Amateurs
       Vossem, Cyclocross
       Vouneuil-sous-Biard
       Vuelta a Chiriquí Eindklassement
       Vuelta a Costa Rica Eindklassement
       Vuelta a El Salvador Eindklassement
       Vuelta a Guatemala Eindklassement
       Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
       Vuelta a Mendoza Eindklassement
       Vuelta a Venezuela Eindklassement
       Vuelta al Estado Zulia Eindklassement
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta de Higuito Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
       Vuelta de San Juan Eindklassement
       Würzburg
       Waasmont, Amateurs
       Wachtebeke
       Wagga Wagga
       Wagga Wagga (a)
       Wanfercée-Baulet
       Wanzele
       Waregem, U23
       Warnambool
       Warnambool (a)
       Warnambool (c)
       Warszawa
       Warszawa (b)
       Wasmuel
       Wateringen
       Wateringen (V)
       Waverley
       Wavre
       Weerselo (V)
       Wemeldinge, Amateurs
       Wereldbeker, Op de weg, Elite Eindklassement
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
       Wereldkampioenschap, BMX
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
       Wervershoof
       West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
       Westdorpe (V)
       Westdorpe, Amateurs
       Westkapelle, Amateurs
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon, Cyclocross
       Wexford
       Whittier
       Wichita
       Wichita (a)
       Wielsbeke
       Willebroek
       Willebroek (a)
       Wincanton
       Wingene
       Winnipeg 1 e etappe
       Woerden (a)
       Woerden (V)
       Women's Challenge (V) Eindklassement
       Yarrawonga
       Yerseke, Amateurs
       Yorkshire, Cyclocross
       Závod Míru, Junioren Eindklassement
       Zürich
       Zürich, Amateurs
       Zürich, Zesdaagse
       Zamudio
       Zarautz, Cyclocross
       Zele (a)
       Zele (b)
       Zellik - Galmaarden
       Zevenbergen (V)
       Zierikzee, Amateurs
       Zillebeke, Cyclocross
       Zomergem - Adinkerke
       Zonnebeke, Cyclocross
       Zottegem
       Zuiddorpe, Amateurs
       Zuidlaren (V)
       Zundert
       Zwevegem
       Zwevezele
       Zwolle

    rss

    Members online: