Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1991

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Advocate Tour
   Allied Banks Tour
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Baby Giro
   Bayern Rundfahrt
   Breendonk, Amateurs
   Cascade Classic
   Celtic Challenge
   Championat d'Auvergne
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Clásico RCN
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Correio da Manha
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Derbyshire (c)
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Eghezée, Amateurs
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Giro d'Italia
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Calabria
   Giro di Puglia
   Girvan
   GP Abimota
   GP de Pereiro
   GP do Minho
   GP du Midi-Libre
   GP Gondomar
   GP Internacional Costa Azul
   GP Jornal de Noticias
   GP Matosinhos
   GP Tell
   GP Tensai
   Gran Caracol de Pista
   Grand Prix de la Somme
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hulst, Amateurs
   Huppaye, Amateurs
   International Cycling Classic
   Junior Tour Of Ireland
   Kellogg's Tour of Britain
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Lidice
   Lisboa (l)
   Lleida
   Londerzeel, Amateurs
   Londerzeel, Amateurs (a)
   Luxembourg (c)
   Mammoth Classic
   Mazda Tour
   Meise, Amateurs
   Merchtem, Amateurs (a)
   Mi-Aout-Bretonne
   Milk Race
   Milwaukee (a)
   Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
   Montréal Tour
   Namibia 4-day International Tour
   New Hampshire
   Niedersachsen Rundfahrt
   Norman
   Oder Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Ost-Westfalen Rundfahrt
   Ostschweizer Rundfahrt
   Ouro
   OZ Wielerweekend
   Paris - Bourges
   Paris - Nice
   Postgirot Open
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Rás Tailteann
   Ramsdonk, Amateurs
   Rapport Toer
   Redlands Bicycle Classic
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van Nieuw-Zeeland
   Ronde van West-Vlaanderen (a)
   Route du Sud
   Scania Tour
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Siciliana
   Star Trophy Road Series
   Ster van Brabant
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Teleflex Tour
   Tirreno-Adriatico
   Tour d'Auvergne Amateurs
   Tour d'Armorique
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de l'Est International
   Tour de la Creuse
   Tour de la Guadeloupe
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Moselle
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Toona (V)
   Tour de Tunisie
   Tour du Gévaudan
   Tour du Hainaut, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour Du Pont
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour Nivernais Morvan
   Tour of Albania
   Tour of Bulgaria
   Tour of Ireland
   Tour of Lancashire
   Tour of Norway
   Tour of the Gila
   Tour of Victoria
   Tour ta'Malta
   Triptyque Ardennaise
   Trittico Premondiale
   Troféu Joaquim Agostinho - GP de Ciclismo de Torres Vedras
   Tygrikeskupen (V)
   Uniqa Classic
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Murtosa
   Volta a Portugal
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta ao Jogo
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta da Ascension
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Rica (V)
   Vuelta a España
   Vuelta a la Argentina
   Vuelta a la Ribera
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Chana
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Castellon
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Wavre, Amateurs
   Wolvertem, Amateurs (a)
   Women's Challenge (V)
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek, Amateurs
   500 Millas del Norte Eindklassement
   A Travers le Morbihan
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Érezée, Amateurs
   Évora
   Aagtekerke, Amateurs
   Aalsmeer
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aardenburg, Amateurs
   Aartrijke (a)
   Aartselaar
   Abergavenny
   Abergavenny (b)
   Abergavenny (c)
   Abergavenny (d)
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Adelaide
   Adinkerke (a)
   Affligem
   Affoltern am Albis
   Aigle, Cyclocross
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alès
   Albacete
   Albury
   Alcobaça
   Alcobendas
   Alcobendas (a)
   Alcobendas (b)
   Alcobendas (c)
   Alenquer
   Allentown
   Alquerías
   Altheim
   Alzano Scrivia
   Amersfoort
   Amersfoort (V)
   Amiens
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Anderlecht
   Anderson
   Angers
   Antwerpen
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Amateurs
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apeldoorn
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Archer International Grand Prix
   Arendonk
   Armilla (a)
   Arpajon-sur-Cère
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Athína, Junioren Eindklassement
   Athens, Criterium
   Aulnat
   Auvelais, Amateurs
   Axel, Amateurs
   Bad Homburg
   Bad Saulgau
   Barentin
   Barnsley
   Bassano - Monte Grappa
   Bassano del Grappa, Cyclocross
   Bassano del Grappa, Mountainbike
   Bassano del Grappa, Mountainbike (V)
   Batavus Lenterace (V)
   Bavikhove, Criterium
   Bay Classic (USA)
   Bayonne - Pamplona
   Beaucamps
   Beaumont Trophy
   Belfast
   Bellegem
   Bellem
   Beloit
   Belsele
   Belsele (a)
   Bendigo
   Bendigo - Charlton
   Benedita
   Bergara (b)
   Bergen op Zoom
   Bergerac
   Berghem
   Beringen
   Berkel (a) (V)
   Berlare
   Berlin
   Berlin - Leipzig
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Mountainbike
   Berlin, Mountainbike (V)
   Bern (b)
   Bertem, Amateurs
   Betekom
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Beveren-Waas, Amateurs
   Biel - Magglingen
   Biervliet, Amateurs
   Bilzen
   Bilzen, Chrono
   Binche - Tournai - Binche
   Bisbee
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bombarral
   Bonn
   Boortmeerbeek, Amateurs
   Bordeaux - Cauderan
   Bordeaux - Quinconces
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Zesdaagse
   Boucles de la Mayenne Eindklassement
   Boulder
   Boxmeer, Criterium
   Brabantse Pijl
   Braine-le-Château, Amateurs
   Bray
   Bray
   Breda
   Bredene
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens, Amateurs
   Brest
   Breuillet
   Brienon-sur-Armanchon
   Briga
   Brioude
   Brissago
   Bristol
   British Best All Rounder
   British Wool GP
   Broadford
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Budingen, Amateurs
   Buggenhout
   Buggenhout, Amateurs
   Burgenland Rundfahrt
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burgsteinfurt
   Burlington
   Cadzand, Amateurs
   Caivano
   Calingasta Eindklassement
   Callac
   Camaiore
   Cambridge
   Camors
   Canberra (a)
   Canberra Tour Eindklassement
   Cannes (b)
   Cape Argus Sanlam Cycle Tour
   Caraco Omloop
   Cardiff
   Carlton
   Carnago
   Carnetin, Cyclocross
   Carrara
   Carrick-on-Suir
   Cartaxo
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castle Rock
   Castlemaine
   Castlemaine (a)
   Central Park
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Championat du Limousin
   Chateau d'Oex, Mountainbike
   Chateau d'Oex, Mountainbike (V)
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Chaumont-Gistoux, Amateurs
   Chesham
   Cheshire (V)
   Cholet
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Ciney, Amateurs
   Circuit des Frontières
   Circuit des vins du Blayais
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit du Port de Dunkerque
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito dos Campeões
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Circuito Mezzanese
   Circuito Montañés Eindklassement
   Cistierna - Ponferrada
   Clásica Ciudad de Girardot Eindklassement
   Clásica de Almería
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clasica Colprensa Eindklassement
   Clasica de Bailadores6 e etappe
   Clasica Nacional Seminario Voz
   Classique des Alpes
   Cleethorpes
   Cleveland
   Clinge (V)
   Clinge, Amateurs
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Colchester (b)
   Collecchio
   Colmar - Strassbourg
   Contern, Cyclocross
   Copa Promoson
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Pinot La Versa
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Corréa
   Cras-Avernas
   Crema
   Creswick
   Creuse
   Criterium d'Abruzzo
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cronostaffetta1 e etappe
   Cuenca
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   De Haan
   De Panne (a)
   Deerlijk
   Deinze
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Derbyshire
   Derbyshire (d)2 e etappe
   Desselgem
   Deux-Acren
   Devonport, Criterium
   Diegem, Cyclocross
   Dijon
   Dijon, Cyclocross
   Dilsen
   Doble Bragado Eindklassement
   Dokkum
   Domburg, Amateurs
   Dortmund, Zesdaagse
   Drielandenomloop
   Dubnica (b)
   Dun Laoghaire Eindklassement
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Dundee
   Duo Normand
   Durana, Cyclocross
   Durango
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Edenbridge
   Edinburgh
   Eeklo, Criterium
   Eibar (b)
   Elgg
   Elsloo
   Elva Rattapäev
   Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
   Embrach
   Emmen
   Empoli
   Ennepetal (a)
   Ennepetal (b)
   Erembodegem (a)
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschborn-Frankfurt City Loop (V)
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Este
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Faro
   Fermo
   Figueira da Foz
   Firenze
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Fivizzano
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flevotour (V)
   Footscray
   Forville, Amateurs
   Fourchambault
   Fourchambault
   Fourmies
   Frankfurt
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Freiburg
   Fribourg
   Fribourg (b)
   Fribourg (c)
   Fribourg (d)
   Fuenlabrada
   Fuenlabrada (a)
   Fuenlabrada (c)
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Gainesville
   Gavere, Cyclocross
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Amateurs (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Gersau
   Gersau (V)
   Gerwen
   Getxo (f)
   Ghiare - Fonti San Moderanno
   Gieten, Cyclocross
   Gippingen (a)
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Medio Brenta
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia Di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Regioni, U23 Eindklassement
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Sicilia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Glasgow, Criterium
   Glenwood Springs
   Gmund
   Goes (V)
   Goes, Amateurs
   Gold Coast
   Gouda, Amateurs
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   GP Bodson
   GP Buchholz
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cristal Energie
   GP Cuprosan
   GP da Marinha Grande
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de Wallonie
   GP des Ameriques
   GP des Nations
   GP des Nations, Amateurs
   GP di Poggiana
   GP Eddy Merckx
   GP Fina - Fayt-le-Franc
   GP Forbo
   GP Impanis
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Kanton Genève
   GP Libération
   GP Liberazione, U23
   GP Palio del Recioto
   GP Pretola
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Théo Mulheims
   GP Wielerrevue
   Graauw, Amateurs
   Gracia Orlova (V) Eindklassement
   Grafton - Inverell
   Graz
   Grenoble, Zesdaagse
   Groesbeek, Mountainbike
   Groesbeek, Mountainbike (V)
   Groningen
   Grote Rivierenprijs
   Grudziadz, Junioren
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Haaften
   Haasrode
   Haid - Ansfelden
   Halfweg
   Halle-Booienhoven, Amateurs
   Hamme
   Hamme-Mille, Amateurs
   Hannut
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Harnes, Cyclocross
   Harzrundfahrt
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Heerlen (a)
   Hegi (a)
   Heikant, Amateurs
   Heilbronn
   Hel van het Mergelland
   Hel van het Mergelland (V)
   Helchteren
   Heldergem, Amateurs
   Hendaye
   Hengelo, Criterium
   Herisau
   Herselt
   Hertford
   Heule
   Heure-le-Romain, Cyclocross, Amateurs
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Heverlee (a)
   Hickory
   Hoboken
   Hoegaarden, Amateurs
   Hoeleden, Amateurs
   Hofgeismar
   Holy Saturday Classic
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross
   Hospitalet de Llobregat
   Humbeek, Amateurs
   Huppaye
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Igorre, Cyclocross
   Irish Sea Tour of the North Eindklassement
   Isbergues
   Ispáster, Cyclocross
   Issoire
   Italsedia
   Itterbeek, Amateurs
   Izegem
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Judendorf
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kaisten
   Kalmthout, Cyclocross
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
   Karlsruhe
   Keerbergen, Amateurs
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kersbeek-Miskom, Amateurs
   Kilmacanogue
   Klingnau
   Kloosterzande (V)
   Kloosterzande, Amateurs
   Knokke
   Knokke (a)
   Koksijde, Cyclocross
   Koppenberg, Cyclocross
   Korbeek-Lo, Amateurs
   Kortemark
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Koudekerke, Amateurs
   Krem's New Year Cycling Classic
   Kruibeke
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme (V)
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   La Calamine
   La Louvière
   La Torre
   Lèves
   Laarne
   Lakewood
   Lakewood, Cyclocross
   Lamballe
   Lamswaarde, Amateurs
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landen, Amateurs
   Landivisiau (b)
   Langenthal
   Lanklaar, Amateurs
   Larciano
   Lariano
   Lausanne
   Le Havre
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leeds
   Leefdaal, Amateurs
   Leek
   Leek (b)
   Leganés (a)
   Legnano (b)
   Leioa, Cyclocross
   Lekkerkerk (a)
   Lemoa, Cyclocross
   Les Boucles de l'Artois
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Lewedorp, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Liberty Ride for Sight
   Lichtervelde
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Lillers
   Limal, Amateurs
   Lincoln
   Linter, Amateurs
   Linz
   Lisieux, Criterium
   Little River
   Little River (b)
   Liverpool (e)
   Lleida (a)
   Llodio
   Loenhout, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross (a)
   Lombron
   Londerzeel (d)
   Londerzeel, Amateurs
   London (a)
   London (b)
   London (c)
   London (d)
   London (f)
   Los Gatos
   Lugano
   Lugo
   Lutlommel
   Lyss
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht (c)
   Made, Criterium
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Malopolski Wyscig Gorski Eindklassement
   Malveira
   Mammoth Lakes, Mountainbike
   Mammoth Lakes, Mountainbike (V)
   Manlleu
   Manlleu (b)
   Manosque, Mountainbike
   Manosque, Mountainbike (V)
   Manx International, Amateurs
   Marostica
   Marseille (a)
   Martigny - Mauvoisin
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Media Agua
   Mediterrane Spelen, Baan, 1 km, Elite
   Mediterrane Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
   Mediterrane Spelen, Baan, Sprint, Elite
   Mediterrane Spelen, Op de weg, Elite
   Mediterrane Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit
   Meerkerk
   Melbourne
   Melbourne - Warnambool
   Meldola
   Melle
   Mellet, Amateurs
   Melsele (a)
   Melville Caves
   Melzo
   Memo Tinchella
   Memorial Nencini
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Mercatale Valdarno
   Mere
   Merelbeke
   Mereworth
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meux, Amateurs
   Meymac
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Michelstadt
   Middelburg, Amateurs
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Molina
   Monein
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
   Montalbano
   Montanino
   Montecatini Terme
   Montjuich
   Montluçon
   Montréal
   Monza
   Moorsele
   Moscou, Zesdaagse
   Mount Buller
   Mount Buller (a)
   Mount Buller (b)
   Mount Gambier
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Nürnberg
   Nafarros
   Nanno
   Nantes
   Napa
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Profs, USSR
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   NatWest Island Games, Op de weg
   NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
   NatWest Island Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Navarra
   Neerach
   Neerijse, Amateurs
   Nerviano
   Nevada City
   New Jersey National Bank Classic
   New Romney
   New York (c)
   New Zealand Cycle Classic Eindklassement
   Newcastle
   Newport, Criterium
   Niederoesterreich Rundfahrt Eindklassement
   Niel, Cyclocross
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Ninove (b)
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Northampton
   Oakland
   Oberwil
   Oberwil (V)
   Ocala
   Odense
   Oggiono
   Old Sacramento
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Schokland
   Oostakker
   Oostduinkerke, Amateurs
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oostende, Cyclocross
   Oosterzele
   Oostkamp
   Oostkamp, Cyclocross
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Oplinter, Amateurs
   Orbais, Amateurs
   Orlando
   Orsenigo
   Ottignies (a)
   Oud-Heverlee, Amateurs
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Oviedo (b)
   Oviedo, Criterium
   Oyster Bay
   Palencia (a)
   Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Elite
   Pan American Championships, Op de weg, Elite
   Pan American Games, Baan, 1 km
   Pan American Games, Baan, Achtervolging
   Pan American Games, Baan, Sprint
   Pan American Games, Op de weg
   Pan American Games, Op de weg (V)
   Pan American Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Panningen
   Panthers
   Panthers (b)
   Parabiago
   Paris - Auxerre
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Fecamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint (V)
   Park City, Mountainbike
   Park City, Mountainbike (V)
   Pawtucket
   Peer, Criterium
   Penna
   Pereiro
   Peutie, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piemonte
   Pijnacker (a)
   Pistoia - Livorno
   Pittsburgh (a)
   Pleurtuit
   Plouay
   Plzen, Cyclocross
   Poggio alla Cavalla
   Polynormand
   Ponferrada - La Baneza
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pontillas, Amateurs
   Poortvliet, Amateurs
   Porto - Lisboa
   Portsmouth
   Prémio de Abertura
   Prato
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, , Nederland (V)
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Junioren, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
   Putte
   Putte-Kapellen
   Puurs, Amateurs
   Quad Cities, Criterium
   Quillan
   Racour, Cyclocross
   Ratingen (V)
   Reda
   Regensburg
   Regio Tour International Eindklassement
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Reutlingen
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Rijkevorsel, Cyclocross
   Rillaar, Amateurs
   Rillaar, Cyclocross
   Rio Maior
   Riom
   Roeselare, Criterium
   Roma, Cyclocross
   Ronde de l'Oise
   Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Ronse
   Roosendaal
   Roswell, Criterium
   Rotterdam
   Ruban Granitier Breton Eindklassement
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruggell
   Ruisbroek, Amateurs
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São João de Ver
   São Lourenço
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñánigo
   Sabiñanigo (a)
   Sachsen Tour Eindklassement
   Sacramento
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Chamond
   Saint-Estève
   Saint-Jean-Geest, Amateurs
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salina
   San Antonio
   San Francisco (a)
   San Sebastian
   San Sebastian (b)
   San Sebastian (c)
   Sandown Park
   Sanson
   Santa Croce sull' Arno
   Sas van Gent, Amateurs
   Schaan
   Schoondijke, Amateurs
   Schorndorf
   Schoten
   Scottish Provident
   Seattle
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Seilles, Amateurs
   Seraing - Aachen - Seraing
   Sheffield, Criterium
   Shepparton
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Sindelfingen
   Sint Geertruid (V)
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint-Denijs
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Katelijne-Waver
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Truiden (a)
   Snarestone
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somma Lombardo
   Sora
   Soria
   Southwick
   Sovizzo
   Spijkenisse (V)
   Spring Lake
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Stein (V)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stiphout
   Strombeek-Bever
   Stuttgart
   Stuttgart, Zesdaagse
   Subida a Txitxarro
   Sulz
   Sulz
   Surhuisterveen
   Tartu (b)
   Tempe
   Temse
   Terneuzen, Amateurs
   Terrassa
   Terrassa (a)
   Tholen, Amateurs
   Tiel
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (c)
   Tjejtrampet (V)
   Tongeren, Criterium
   Torino - Biella
   Toronto
   Torres - Vedras
   Toulouse
   Tour de Beauce Eindklassement
   Tour de Bretagne (V) Eindklassement
   Tour de Gastown
   Tour de Granite
   Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié Eindklassement
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
   Tour de la Haute-Sambre
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
   Tour de la Réunion Eindklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Normandie Eindklassement
   Tour de Okinawa
   Tour de Santa Catarina Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour de White Rock2 e etappe
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos Eindklassement
   Tour des Seychelles Eindklassement
   Tour du Faso Eindklassement
   Tour du Finistère
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour Nord-Isère Eindklassement
   Tour of Armagh
   Tour of Mevlana Eindklassement
   Tour of Somerville
   Tour of Somerville (V)
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Marshes
   Tour of the Peak, Amateurs
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tour of Ulster Eindklassement
   Traverse City, Mountainbike
   Traverse City, Mountainbike (V)
   Tre Valli Varesine
   Tredegar
   Trentham East
   Treviso (a)
   Trio Normand
   Tro-Bro Léon
   Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
   Trofee van Haspengouw
   Trofeo Adolfo Leoni
   Trofeo Alcide Degasperi
   Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio (V)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Antonietto Rancilio
   Trofeo Baracchi
   Trofeo Castillo
   Trofeo Ciutat de L'Hospitalet, Criterium
   Trofeo Comunidad Foral de Navarra
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo dello Scalatore Eindklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo Franco Balestra - Memorial Sabbadini
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Guerrita
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Rigoberto Lamonica
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Trophée des Grimpeurs
   Trophée Mavic
   Troyes - Dijon
   Turul României Eindklassement
   Txitxarro Igoera
   Tyler
   UCI Road Ranking
   Uden (V)
   Ukkel, Amateurs
   Ulvenhout
   Ulverstone
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Utrecht (b)
   Vaalbeek, Amateurs
   Vail
   Valencia
   Valkenswaard
   Valkenswaard (b)
   Valkenswaard, Cyclocross
   Vandoeuvre
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Vaux-Eupen-Vaux, Amateurs
   Veendam
   Veenendaal - Veenendaal
   Veenendaal - Veenendaal (V)
   Veldhoven
   Vero Beach
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vienne
   Vigo (b)
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villanova de Durem
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vinci
   Violay
   Virgen de Doleta
   Virginal, Amateurs
   Visalia
   Visalia (b)
   Vitré (a)
   Vlaamse / Antwerpse Havenpijl
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Vlissingen, Amateurs
   Voerendaal (V)
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Vossem, Cyclocross
   Vossem, Cyclocross (b)
   Vouneuil-sous-Biard
   Vrasene
   Vreeland (V)
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a Cundinamarca Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Guatemala Eindklassement
   Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta al Estado Zulia Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   Vuelta de San Juan Eindklassement
   VW Herald
   Waanrode, Amateurs (a)
   Waasmont, Amateurs
   Waasmunster, Amateurs
   Wachtebeke (a)
   Wageningen (V)
   Wagga Wagga (a)
   Wagga Wagga (b)
   Walhain, Amateurs
   Walnut Creek
   Wangaratta
   Wangaratta (b)
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warnambool
   Wartenberg Rundfahrt
   Wasmuel
   Wateringen
   Wattens
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldbeker, Op de weg, Elite Eindklassement
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, BMX
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Werelduurrecord Amateurs,
   Wervershoof (V)
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westfriese Dorpenomloop
   Westkapelle, Amateurs
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Whittier
   Wichita
   Wicklow
   Wielsbeke
   Wijdenes-Oosterleek (V)
   Willebroek
   Wilsele, Amateurs
   Wim Hendriks Trofee
   Wincanton Classic
   Wingene
   Woerden
   Woerden (V)
   Wolvertem - Slozen, Amateurs
   Wuustwezel
   Yarrawonga
   Yarrawonga (b)
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zaandam
   Zamudio
   Zarautz, Cyclocross
   Zaventem, Amateurs
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke, Cyclocross
   Zoetermeer (V)
   Zonhoven, Cyclocross, Amateurs
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zutphen, Amateurs
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwijndrecht -NL- (V)
   Zwolle (b)



rss

Members online: