Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Alpine Banks Tour
   Azerbaïjan Tour
   Bayern Rundfahrt
   Bidasoa Itzulia
   Boucles de la Mayenne
   Brissago
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Clásica 75 años Municipio de Bello Antioquia
   Clásica Carmen de Viboral
   Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
   Clásico RCN
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Cronostaffetta
   Deinze, Amateurs
   Derbyshire (b)
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
   Driedaagse van De Panne
   Dusika Jugend Tour, Junioren
   Elgg
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Euskal Bizikleta
   Flèche du Sud
   Giro d'Italia
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro della Valsesia
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Calabria
   Giro di Puglia
   Girona
   Girvan
   GP Cantanhede
   GP de Pereiro
   GP de Sintra
   GP du Midi-Libre
   GP Gondomar, Elite/U23
   GP Guillaume Tell
   GP Internacional Costa Azul
   GP Internacional de Café
   GP Jornal de Notícias
   GP Kanton Zürich (V)
   GP Matosinhos
   GP Vila-Real
   Gran Caracol de Pista
   Grand Prix de la Somme
   Grande Prémio Correio da Manhã
   Grande Prémio do Minho
   Grande Prémio Tensai
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hoeleden, Amateurs
   Hulst, Amateurs
   International Cycling Classic
   International Presidency Turkey Tour
   International Presidency Turkey Tour
   Junior Tour Of Ireland
   Kellogg's Tour of Britain
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Lakes Tour
   Letchworth (b)
   Lidice
   Lisboa (a)
   Lleida
   Midlands Tour
   Milk Race
   Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
   Monthey
   Montjuich
   New Zealand Post Tour
   Newquay
   Niederösterreich Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt
   Oder Rundfahrt
   Okolo Slovenska
   Olympia's Tour
   Ost-Westfalen Rundfahrt
   Ostschweizer Rundfahrt
   Ouro
   OZ Wielerweekend
   Paris - Bourges
   Paris - Bourges (V)
   Paris - Nice
   Postgirot Open
   Putevima AVNOJ-a
   Quatre Jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Rás Tailteann
   Redlands Bicycle Classic
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt
   Ringerike
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde de l'Oise
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
   Route du Sud
   Ruban Granitier Breton
   Ruisbroek, Amateurs (a)
   Ruota d'Oro
   Rutas de America
   Schellebelle, Amateurs
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Lazio
   Settimana Siciliana
   Sint-Stevens-Woluwe, Amateurs
   Star Trophy Road Series
   Ster van Brabant
   Stuttgart (b)
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Teleflex Tour
   Tirreno-Adriatico
   Torneio de Verão
   Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
   Tour d'Armorique
   Tour d'Auvergne Amateurs
   Tour de Canada
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de la Communauté Europeènne
   Tour de la Creuse
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Moselle
   Tour de Normandie
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Suisse
   Tour de Trump
   Tour du Basse-Gaulaine, Junioren
   Tour du Faso
   Tour du Hainaut, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour Nivernais Morvan
   Tour of Albania
   Tour of Bulgaria
   Tour of Ireland
   Tour of Lancashire
   Tour of Norway
   Tour of Norway (V)
   Tour of Palm Springs
   Tour of the Adirondacks
   Tour of the Americas
   Tour of the Americas
   Tour of Wales
   Triptyque Ardennaise
   Trittico Premondiale
   Troféu Joaquim Agostinho
   Tucson
   Uniqa Classic
   United Texas Tour
   Veltem-Beisem, Amateurs
   Vertrijk, Amateurs
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta ao Jogo
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Blanca
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle del Cauca
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Castellon
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia, U23
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Wervershoof
   Wolvertem, Amateurs (b)
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru
Andere wedstrijden
   's-Heerenberg
   's-Heerenhoek
   's-Heerenhoek, Amateurs
   500 Millas del Norte Eindklassement
   A Travers le Morbihan
   Aagtekerke, Amateurs
   Aalsmeer
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalter (a)
   Aalter, Amateurs
   Aardenburg, Amateurs
   Aarsele, Amateurs
   Aartrijke
   Abergavenny, Criterium
   Abymes
   Aci Catena
   Adinkerke (a)
   Adria
   Affligem
   Affoltern am Albis
   Aigle, Cyclocross
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alès
   Albacete
   Alblasserdam
   Alblasserdam (V)
   Alcantarilla
   Alcobaça
   Alcobendas (c)
   Alenquer
   Alfeizerão, Elite/U23
   Allentown
   Almelo
   Almería
   Alquerías (c)
   Altheim
   Alzano Scrivia
   Amersfoort
   Amersfoort (V)
   Amev Tijdrit, Chrono (V)
   Amiens (a)
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Anderlecht
   Angers (c)
   Ann Arbor
   Antwerp Tour, Amateurs
   Antwerpen (a)
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apeldoorn
   Apeldoorn (a)
   Appelscha
   Araia, Cyclocross
   Arendonk
   Arezzo
   Arezzo (b)
   Armagh
   Armilla
   Arpajon-sur-Cère
   Asian Games, Op de weg
   Asian Games, Op de weg (V)
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Assebroek, Amateurs
   Asti, U23
   Athína, Junioren Eindklassement
   Athens
   Athens, Criterium
   Atina
   Aulnat
   Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
   Axel, Amateurs
   Azpeitia, Cyclocross
   Bétheny, Chrono (V)
   Baby Giro Eindklassement
   Bachte-Maria-Leerne, Amateurs
   Bad Homburg
   Bad Saulgau
   Bambrugge, Amateurs
   Barberino di Mugello
   Barcelona (a)
   Barcelona (b)
   Barentin
   Barwon Heads
   Bassano - Monte Grappa
   Bassano del Grappa, Zesdaagse
   Bavel
   Bay Classic
   Bay Cycling Classic Eindklassement
   Beernem
   Beernem (a)
   Beernem, Amateurs
   Belfast
   Bellegem
   Bellem, Amateurs
   Belsele
   Belsele (a)
   Bendigo
   Bendigo - Charlton
   Bergamo
   Bergara (a)
   Berghem
   Beringen
   Berkel (V)
   Berlare
   Berlin - Leipzig
   Berlin (a)
   Berlin (c)
   Berlin (e)
   Berlin (i)
   Berlin (l) Eindklassement
   Berlin, Cyclocross
   Berlin, Zesdaagse
   Berloz
   Bern (d)
   Bern (V)
   Berri
   Bertem, Amateurs
   Betekom
   Beveren
   Beveren-Waas
   Beverley - Perth
   Beyne-Heusay (a)
   Biassono
   Biel-Bienne - Magglingen
   Bierbeek, Amateurs
   Biervliet, Amateurs
   Bilzen
   Binche
   Blaasveld, Amateurs
   Boa Vista
   Bologna
   Bologna - Passo della Raticosa
   Bologna (a)
   Bologna (d)
   Bologna (f)
   Bombarral
   Bordeaux - Caudéran
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Criterium
   Bordeaux, Zesdaagse
   Boulder
   Boulder (a)
   Boulder (b)
   Boussac (a)
   Boutersem, Amateurs (a)
   Boxmeer, Criterium
   Brabantse Pijl
   Bradford (e)
   Bray
   Breda
   Bredene
   Breendonk, Amateurs
   Breendonk, Cyclocross
   Breganze
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens, Amateurs
   Breuillet
   Brienon-sur-Armançon
   Briga
   British Best All Rounder
   Broadford
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Ingooigem
   Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles (a)
   Brynmawr
   Buchholz
   Buggenhout
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Burseryd
   Burst, Amateurs
   Buscate
   Buxton, Amateurs
   Cézac
   Cadzand, Amateurs
   Caivano
   Calais, Criterium
   Calingasta Eindklassement
   Callac
   Camaiore
   Camors
   Campi Bisenzio (a)
   Campo dos Goytacazes
   Canberra Tour Eindklassement
   Cannes
   Canosa di Puglia
   Canyon Springs
   Cardiff
   Cardiff (a)
   Carnetin, Cyclocross
   Carrara
   Cartaxo
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo
   Castelfidardo (d)
   Castelnuovo Scrivia
   Castiglione Fibocchi
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castlemaine
   Cavriago
   Ceglie Messapico
   Cene
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, 1 km
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Achtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Puntenkoers
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Sprint
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Tandem
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauroux - Limoges
   Chaam, Amateurs
   Chaam, Criterium
   Chanteloup-les-Vignes
   Chardonnay
   Charlotteville
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Chaumont-Gistoux, Amateurs
   Cheshire (V)
   Chico
   Cholet
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit des Frontières
   Circuit du Morbihan
   Circuito Montañés Eindklassement
   Cittadella
   Cittiglio (V)
   Civaux
   Clásica Ciudad de Girardot Eindklassement
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Classica Aguardiente Eindklassement
   Cleethorpes
   Cleveland
   Clifden, Criterium
   Clinge (V)
   Clinge, Amateurs
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Colchester (a)
   Collecchio
   Comano
   Commonwealth Games, Baan, 1 km
   Commonwealth Games, Baan, 10 Mijl
   Commonwealth Games, Baan, Achtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Sprint
   Commonwealth Games, Baan, Sprint (V)
   Commonwealth Games, Op de weg
   Commonwealth Games, Op de weg (V)
   Contern, Cyclocross
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa San Geo
   Cork (b)
   Corréa
   Cras-Avernas (a)
   Cremona (a)
   Creswick
   Creuse
   Critérium des As
   Cronoscalata della Futa, Chrono
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Davenport, Criterium
   De Haan
   De Panne
   Deerlijk
   Deinze (b)
   Den Haag
   Den Haag (V)
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Denver, Criterium
   Desselgem
   Deutsche Weinstrasse
   Diegem, Cyclocross
   Dijon (b)
   Dijon, Criterium
   Dijon, Cyclocross
   Dilbeek, Amateurs
   Dilsen
   Doble Bragado Eindklassement
   Dokkum
   Dole
   Domburg, Amateurs
   Donostia/San Sebastián
   Donostia/San Sebastián (b)
   Dortmund, Zesdaagse
   Douglas, Amateurs
   Dourges
   Dromana
   Dublin (k)
   Dublin, Criterium
   Dubnica
   Duitama
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Dunkerque (b)
   Durango
   Durango, Cyclocross
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Eeklo, Criterium
   Eghezée, Amateurs
   Eibar (a)
   Eindhoven (a)
   Eksaarde, Amateurs
   Elva
   Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
   Embrach (a)
   Emmeloord
   Emmen
   Empoli
   Ennepetal
   Enschede
   Erembodegem
   Essen, Cyclocross
   Estella (b)
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Evergem, Amateurs
   Ferla
   Fermo
   Figline Valdarno
   Figline Valdarno (a)
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Firenze (a)
   Fitchburg Longsjo Classic Eindklassement
   Fivizzano
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Florida
   Footscray
   Fourchambault
   Fourchambault (a)
   Fourmies
   Frankfurt am Main
   Frankfurt am Main (V)
   Frankston
   Freehold
   Fucecchio (a)
   Fuenlabrada (a)
   Fuenlabrada, Cyclocross
   Göppingen
   Gardone Val Trompia
   Gavere, Cyclocross
   Geelong (a)
   Geelong (b)
   Geelong (c)
   Geetbets
   Gehrden
   Genève (c)
   Genappe, Amateurs
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wervik
   Gent - Wevelgem
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Gernika, Cyclocross
   Gessate, Elite/U23
   Getxo
   Ghiare - Fonti San Moderanno
   Gießen
   Gieten, Cyclocross
   Gippingen
   Giro d'Italia Donne (V) Eindklassement
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Gits, Amateurs
   Glasgow, Criterium
   Glendale
   Goes, Amateurs (a)
   Gouda, Amateurs
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP de Wallonie
   GP des Nations, Amateurs
   GP Forbo
   GP Impanis
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   Graauw, Amateurs
   Gracia Orlova (V) Eindklassement
   Grafton - Inverell
   Grammene, Amateurs
   Grand Prix des Nations
   Graz
   Greensboro
   Greensville
   Grenoble, Zesdaagse
   Groningen (a)
   Grudziądz, Junioren
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Haaksbergen
   Haaltert, Amateurs
   Haid - Ansfelden
   Halfweg
   Halle, Amateurs (a)
   Halstead (a)
   Hamilton
   Hamme
   Hamme-Mille, Amateurs
   Hanley (b)
   Hannut
   Harderwijk
   Harderwijk (V)
   Harelbeke
   Harelbeke
   Harelbeke (a)
   Hartlepool, Criterium
   Harworth
   Hasselt (a)
   Heerlen
   Hegi (a)
   Heikant, Amateurs
   Heilbronn
   Hel van het Mergelland
   Hel van het Mergelland (V)
   Helchteren
   Hendaye
   Hengelo, Criterium
   Herselt
   Hertford, Chrono
   Heule (a)
   Heure-le-Romain, Cyclocross, Amateurs
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Heverlee (a)
   Hoboken
   Hochheim am Main
   Hoevenen, Amateurs
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross
   Huppaye
   Ichtegem (a)
   Ichtegem (d)
   Igorre, Cyclocross
   Imola - San Marino
   Ingleton, Chrono
   Isbergues
   Ispáster, Cyclocross
   Ivanic-Grad, Elite/U23
   Izegem
   Izenberge
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Joué-lés-Tours
   Judendorf
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   Köln - Frechen
   Köln (a)
   Köln, Zesdaagse
   Kaisten
   Kalmthout (a)
   Kampen (V)
   Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
   Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
   Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
   Karlsruhe (a)
   Keerbergen, Amateurs
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kerkdriel
   Kitzbühel
   Klingnau
   Kloosterzande, Amateurs
   Knokke
   Knokke (a)
   Koewacht
   Koksijde, Cyclocross
   Kooigem, Amateurs
   Koolskamp
   Koppenberg, Cyclocross
   Kortemark
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Kruibeke
   Kruiningen, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme (V)
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
   La Calamine
   La Jolla
   La Machine
   La Rúa
   Lèves
   Laarne
   Laigueglia
   Laken, Amateurs
   Lamballe
   Lamswaarde, Amateurs
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landen, Amateurs
   Landivisiau (b)
   Landskrona
   Langemark, Cyclocross
   Langenthal
   Lannilis
   Lara
   Larciano
   Launceston (c)
   Laurel
   Le Havre
   Le Mans
   Le Samyn
   Lede
   Ledegem, Junioren
   Leeds (d)
   Leganés (a)
   Legnano
   Legnano (b)
   Leibstadt, Cyclocross
   Leimersheim
   Lekkerkerk (a)
   Les Boucles de l'Artois
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven
   Lewedorp, Amateurs
   Liège
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Liège, U23
   Lichtervelde
   Liedekerke
   Lierde, Amateurs
   Lieshout, Cyclocross
   Liezele, Amateurs
   Lillers
   Linas
   Lincoln
   Linden, Amateurs
   Lingfield (a)
   Linne
   Linter, Amateurs
   Linz
   Lippiano
   Lisboa - Porto
   Lisieux, Criterium
   Lissone
   Little River
   Little Rock
   Liverpool (a)
   Llodio
   Loenhout, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross (a)
   Lombron
   Londerzeel
   Londerzeel, Amateurs (a)
   London (a)
   London (b)
   London (e)
   Loro Ciuffenna
   Lubbeek, Amateurs
   Lugano
   Lugo
   Lunel
   Lutlommel
   Luxembourg (b)
   Lyndoch
   Métabief
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Münster (b)
   Maarheeze
   Maastricht
   Made, Criterium
   Magnago
   Maldegem, Amateurs (a)
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Maldon
   Malopolski Wyscig Gorski Eindklassement
   Malveira
   Manchester (a)
   Manlleu
   Mariekerke, Amateurs
   Marigny
   Marinha Grande
   Marple
   Marseille (f)
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross
   Meensel-Kiezegem, Amateurs
   Meerbeek, Amateurs
   Meerkerk
   Melbourne - Warrnambool
   Melbourne (c)
   Melle
   Melsele
   Melville Caves
   Melzo
   Memo Tinchella
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio (a)
   Mendrisio (c)
   Merbes-le-Château
   Mercatale Valdarno
   Mercedes
   Merchtem, Amateurs (a)
   Mere
   Merelbeke
   Merksem
   Mestre
   Meulebeke (a)
   Meymac
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Mezzana Bigli
   Michelstadt
   Middelburg - Goes
   Middelburg, Amateurs
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross (a)
   Milharado
   Milwaukee (a)
   Minneapolis (a)
   Modena (c)
   Molino dei Torti
   Momignies
   Monein
   Montalbano
   Montanino
   Montecassiano
   Montecatini Terme
   Montréal (a)
   Monza (a)
   Mooroopna
   Moorsel, Amateurs
   Moorsele
   Mount Buller
   Mount Direction
   Mount Evans
   Mount Gambier
   Mount Gambier (a)
   Mount Hood
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Murcia (a)
   Muscatine
   Mussidan
   Náquera
   Nafarros
   Nanno
   Nantes
   Nantes (a)
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Profs, USSR
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nazareth, Amateurs
   Neerach
   Negrar
   Nelsonville
   Nerviano
   New Jersey National Bank Classic
   New Mills
   New Zealand Cycle Classic Eindklassement
   Newcastle, Criterium
   Newcastle, Criterium (a)
   Newport Beach
   Newport, Criterium
   Niel, Amateurs
   Niel, Cyclocross
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Cat. B
   Nijverdal (a)
   Ninove (a)
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Norfolk
   Northampton
   Northampton, Cyclocross
   Nottingham (a)
   Nouméa, Zesdaagse
   Novi Ligure (a)
   Oberwart
   Oberwil
   Ocala
   Ocean Grove
   Odense
   Oetingen
   Oggiono
   Okinawa (V)
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Oordegem, Amateurs
   Oostakker
   Oosteeklo
   Oostende
   Oosterzele
   Oostkamp
   Oostrozebeke, Criterium
   Oostvoorne
   Oplinter, Amateurs
   Oppuurs, Amateurs
   Orense
   Orlando
   Orsenigo
   Osimo
   Ostra Vetere
   Ostricourt
   Ottawa
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Outer, Amateurs
   Overijse
   Overijse, Cyclocross
   Oyster Bay
   Paderno
   Palazzolo sull'Oglio
   Pamel, Cyclocross
   Pamplona, Criterium
   Pan American Championships, Op de weg, Elite
   Parabiago (b)
   Parabiago (c)
   Paris - Auxerre
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert
   Paris - Chauny
   Paris - Fécamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris (b)
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint (V)
   Peccioli
   Peer, Criterium
   Penna
   Pereiro
   Perk, Amateurs
   Pescara
   Pescara, Elite/U23
   Peutie, Amateurs
   Philadelphia
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs (a)
   Piemonte
   Pijnacker
   Pistoia - Livorno
   Pleurtuit
   Plouay (a)
   Plymouth (b)
   Plzen, Cyclocross
   Poesele, Amateurs
   Poggiana
   Poggio a Caiano (a)
   Poggio alla Cavalla
   Polignano a Mare
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pontedecimo
   Poortvliet, Amateurs
   Port Elizabeth
   Portarlington
   Portland (a)
   Porto - Lisboa
   Portsmouth
   Prémio de Abertura
   Prato
   Pratteln
   Pretola
   Prix des Flandres Françaises
   Proctor Classic Illinois
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Junioren, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Nederland (V)
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
   Purnode
   Putte
   Putte-Kapellen
   Queenscliff
   Quillan
   Racine
   Racour, Amateurs
   Ramillies-Offus, Amateurs
   Rapport Toer Eindklassement
   Ratingen (V)
   Reda
   Regensburg
   Regio Tour International Eindklassement
   Regionaal kampioenschap Emilia-Romagna , Op de weg, Italië
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Reutlingen
   Revco Race Ohio
   Rieti
   Rijkevorsel, Cyclocross
   Rijssen
   Rio Maior
   Riom
   Riom-ès-Montagne
   Roanne
   Roeselare, Criterium
   Roma, Cyclocross
   Roma, U23
   Ronde de l'Oise
   Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Limburg
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronse
   Roosendaal
   Rosebud
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruggell
   Sáles
   São Paulo (a)
   Sabiñánigo (a)
   Sabiñánigo (c)
   Sachsen Tour Eindklassement
   Sacramento
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Sadirac
   Safety Beach
   Saint-Estève
   Saint-Etienne
   Saint-Eutrope - Quimper
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salem
   Salina
   Salta
   San Antonio
   San Fausto
   San Ignacio (a)
   Sant'Ermete
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Iria
   Santo Stefano Lodigiano
   Saran
   Sarmenstorf
   Sas van Gent, Amateurs
   Schelderode, Amateurs
   Schorndorf
   Schoten (a)
   Schweinfurt, Criterium
   Scottsdale
   Seattle
   Sebnitz
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Seraing
   Sesto Fiorentino
   Sete
   Sheffield, Criterium
   Shipston on Stour
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Sindelfingen (b)
   Sint Jansteen, Amateurs
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint Michielsgestel (V)
   Sint-Denijs
   Sint-Joris-Weert, Amateurs
   Sint-Katelijne-Waver
   Sint-Laureins-Berchem, Amateurs
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Truiden (a)
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Sollerön
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Sommerville
   Sora (a)
   Sorrento
   Southwick
   Sovizzo
   Spijkenisse (V) (a)
   Spridlington
   Stamfordham
   Statesville
   Steenhuize-Wijnhuize - Hekelgem, Amateurs
   Steenwijk, Criterium
   Steiermark Rundfahrt 2 e etappe
   Stein (V)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Sterrebeek, Amateurs
   Stiphout
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Subaru Classic
   Surhuisterveen
   Tarnos
   Tarrasa
   Tartu (b)
   Tempe
   Temse
   Temse, Amateurs
   Terneuzen, Amateurs
   Terrassa
   Terrugem (a)
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tholen, Amateurs
   Tiel
   Tielt, Nieuwelingen
   Tisselt, Amateurs
   Tjejtrampet (V)
   Toledo
   Toledo (V)
   Tongeren
   Tongeren, Criterium
   Toolern Vale
   Torino - Biella (a)
   Toronto
   Torquay
   Toulouse (b)
   Tour de Beauce Eindklassement
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié Eindklassement
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Okinawa
   Tour de Santa Catarina Eindklassement
   Tour de Toona (V) Eindklassement
   Tour de Tunisie Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour Du Pont Eindklassement
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross (l)
   Tour of Mevlana Eindklassement
   Tour of Sacrifice, Amateurs Eindklassement
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the North - Easter Three Day Eindklassement
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tour of Ulster Eindklassement
   Tour ta'Malta Eindklassement
   Tre Valli Varesine
   Trentham
   Treviso (a)
   Trier
   Trier (a)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo dello Scalatore Eindklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo Minardi
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Trophée Mavic
   Troyes - Dijon
   Tulsa, Criterium
   Turul României Eindklassement
   Txitxarro (a)
   Tyler
   UCI Road Ranking
   Uden (V)
   Uithoorn (V)
   Ukkel/Uccle, Amateurs
   Ulvenhout
   Uppsala, Elite/U23
   Utrecht
   Vail
   Valencia
   Valkenswaard
   Valkenswaard, Cyclocross
   Valladolid (V)
   Vancouver
   Varennes-Vauzelles
   Varginha
   Varignana (a)
   Varik
   Vaux, Amateurs
   Vayrac
   Veendam
   Veenendaal
   Veenendaal (V)
   Veldhoven
   Vertemate con Minoprio (V)
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vienne
   Vigevano
   Vigo (b)
   Villa di Villa
   Villafranca de Ordizia
   Villapourçon
   Vilvoorde
   Vilvoorde (a)
   Vincenza, U23
   Vinci
   Violay
   Virginal-Samme, Amateurs
   Visalia
   Vitré
   Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
   Vossem, Cyclocross
   Vougy
   Vouneuil-sous-Biard
   Vrasene
   Vriezenveen (V)
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Guatemala Eindklassement
   Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
   Vuelta al Estado Zulia Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Waanrode, Amateurs
   Waasmont, Amateurs
   Wachtebeke
   Wagga Wagga
   Wagga Wagga - Albury
   Wagga Wagga (a)
   Walsrode
   Wanfercée-Baulet
   Wangaratta
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warnambool
   Warnambool (a)
   Washington, Criterium
   Wasmuel
   Wateringen
   Wemeldinge, Amateurs
   Wemmel, Amateurs
   Wereldbeker, Op de weg, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, BMX
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westkapelle, Amateurs
   Westminster
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wezembeek-Oppem
   Whittier
   Wielsbeke
   Wijdenes (V)
   Willebroek
   Willebroek (a)
   Wincanton
   Windermere
   Wingene
   Winterthur
   Woerden (a)
   Woodend
   Worksop
   Wuustwezel
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Ystad
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zaragoza (b)
   Zarautz, Cyclocross
   Zaventem, Amateurs
   Zele (a)
   Zele (b)
   Zellik - Galmaarden
   Zevenbergen (V)
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke, Cyclocross
   Zoetermeer (V)
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem
   Zoutleeuw, Amateurs
   Zurzach
   Zwevegem
   Zwevezele (a)
   Zwijndrecht (V)
   Zwolle