Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1990

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Alpine Banks Tour
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Bayern Rundfahrt
   Bidasoa Itzulia
   Boucles de la Mayenne
   Brissago
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Clásica 75 años Municipio de Bello Antioquia
   Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
   Clásico RCN
   Clasico Ciclistico Banfoandes
   Correio da Manha
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Derbyshire (c)
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Elgg
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Euskal Bizikleta
   Flèche du Sud
   Giro d'Italia
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Calabria
   Giro di Puglia
   Girona
   Girvan
   GP Cantanhede
   GP de Pereiro
   GP do Minho
   GP du Midi-Libre
   GP du Sintra
   GP Gondomar
   GP Internacional Costa Azul
   GP Internacional de Café
   GP Jornal de Noticias
   GP Kanton Zürich (V)
   GP Matosinhos
   GP Tell
   GP Tensai
   GP Vila-Real
   Gran Caracol de Pista
   Grand Prix de la Somme
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hoeleden, Amateurs
   Hulst, Amateurs
   International Cycling Classic
   Jack Woodcock Memorial
   Junior Tour Of Ireland
   Kellogg's Tour of Britain
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Lakes Tour
   Letchworth
   Lidice
   Lisboa (l)
   Lleida
   Midlands Tour
   Milk Race
   Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
   Monthey
   New Zealand Post Tour
   Newquay
   Niederoesterreich Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt
   Oder Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Ost-Westfalen Rundfahrt
   Ostschweizer Rundfahrt
   Ouro
   OZ Wielerweekend
   Paris - Bourges
   Paris - Bourges (V)
   Paris - Nice
   Postgirot Open
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Rás Tailteann
   Redlands Bicycle Classic
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt
   Ringerike
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde de l'Oise
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen (a)
   Route du Sud
   Ruban Granitier Breton
   Ruota d'Oro
   Rutas de America
   Schwanenbrau Cup
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Lazio
   Settimana Siciliana
   Sint-Stevens-Woluwe, Amateurs
   Star Trophy Road Series
   Ster van Brabant
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Teleflex Tour
   Tirreno - Adriatico
   Tour Cycliste Féminin de la Drôme (V)
   Tour d'Auvergne Amateurs
   Tour d'Armorique
   Tour de Canada
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de la Communauté Europeènne
   Tour de la Creuse
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Moselle
   Tour de Normandie
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Trump
   Tour du Basse-Gaulaine, Junioren
   Tour du Hainaut, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour Nivernais Morvan
   Tour of Albania
   Tour of Bulgaria
   Tour of Ireland
   Tour of Lancashire
   Tour of Norway
   Tour of Norway (V)
   Tour of Palm Springs
   Tour of the Adirondacks
   Tour of the Americas
   Tour of the Americas
   Tour of Wales
   Triptyque Ardennaise
   Trittico Premondiale
   Troféu Joaquim Agostinho - GP de Ciclismo de Torres Vedras
   Tucson Bicycle Classic
   Uniqa Classic
   United Texas Tour
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta ao Jogo
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Blanca
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Castellon
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Westfriese Dorpenomloop
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek
   's Heerenhoek, Amateurs
   500 Millas del Norte Eindklassement
   A Travers le Morbihan
   Aagtekerke, Amateurs
   Aalsmeer
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aardenburg, Amateurs
   Aartrijke (a)
   Abergavenny
   Abymes
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Adinkerke (a)
   Affligem
   Affoltern am Albis
   Aigle, Cyclocross
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alès
   Albacete
   Alcobaça
   Alcobendas
   Alenquer
   Alfeizerao
   Allentown
   Alquerías
   Altheim
   Alzano Scrivia
   Amersfoort
   Amersfoort (V)
   Amev Tijdrit (V)
   Amiens
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Anderlecht
   Angers
   Ann Arbor
   Antwerpen
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Amateurs
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apeldoorn
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Araia, Cyclocross
   Archer International Grand Prix
   Arendonk
   Armilla (a)
   Arpajon-sur-Cère
   Asian Games, Op de weg
   Asian Games, Op de weg (V)
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Athína, Junioren Eindklassement
   Athens (a)
   Athens, Criterium
   Aulnat
   Axel, Amateurs
   Azpeitia, Cyclocross
   Baby Giro Eindklassement
   Bad Homburg
   Bad Saulgau
   Barcelona
   Barentin
   Barwon Heads
   Bassano - Monte Grappa
   Bassano del Grappa, Zesdaagse
   Batavus Lenterace (V)
   Bavel
   Bay Classic (USA)
   Bay Cycling Classic Eindklassement
   Bayonne - Pamplona
   Beaumont Trophy
   Beernem
   Beernem (a)
   Belfast
   Bellegem
   Belsele
   Belsele (a)
   Bendigo
   Bendigo - Charlton
   Bergara (b)
   Berghem
   Beringen
   Berkel (a) (V)
   Berlare
   Berlin
   Berlin - Angermünde - Berlin
   Berlin - Leipzig
   Berlin (a)
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Zesdaagse
   Berloz
   Bern (b)
   Berri
   Bertem, Amateurs
   Betekom
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Beverly - Perth
   Biel - Magglingen
   Bierbeek, Amateurs
   Biervliet, Amateurs
   Bilzen
   Binche - Tournai - Binche
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bologna
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bombarral
   Bordeaux - Cauderan
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Criterium
   Bordeaux, Zesdaagse
   Boulder
   Boulder (a)
   Boulder (b)
   Boutersem, Amateurs (a)
   Boxmeer, Criterium
   Brabantse Pijl
   Bradford (c)
   Bray
   Breda
   Bredene
   Breendonk, Cyclocross
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens, Amateurs
   Breuillet
   Brienon-sur-Armanchon
   Briga
   British Best All Rounder
   Broadford
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Brynmawr
   Buggenhout
   Burgenland Rundfahrt
   Burgh-Haamstede, Amateurs
   Cadzand, Amateurs
   Caivano
   Calais
   Calingasta Eindklassement
   Callac
   Camaiore
   Camors
   Canberra Tour Eindklassement
   Cannes (b)
   Canyon Springs
   Caraco Omloop
   Cardiff
   Cardiff (a)
   Carnetin, Cyclocross
   Carrara
   Cartaxo
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castlemaine
   Cene
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, 1 km
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Achtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Puntenkoers
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Sprint
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Tandem
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauroux - Limoges
   Championat d'Auvergne
   Championat du Limousin
   Chardonnay
   Charlotteville
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Chaumeil
   Cheshire (V)
   Chico
   Cholet
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit Boussaquin
   Circuit des Frontières
   Circuit des vins du Blayais
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit du Port de Dunkerque
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito Mezzanese
   Circuito Montañés Eindklassement
   Clásica Ciudad de Girardot Eindklassement
   Clásica de Almería
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clasica del Gran Caldos
   Classica Aguardiente Eindklassement
   Cleethorpes
   Cleveland
   Clifden
   Clinge (V)
   Clinge, Amateurs
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Colchester (b)
   Collecchio
   Commonwealth Games, Baan, 1 km
   Commonwealth Games, Baan, 10 Mijl
   Commonwealth Games, Baan, Achtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Sprint
   Commonwealth Games, Baan, Sprint (V)
   Commonwealth Games, Op de weg
   Commonwealth Games, Op de weg (V)
   Contern, Cyclocross
   Copa Promoson
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Cork
   Corréa
   Cras-Avernas
   Creswick
   Creuse
   Critérium des As
   Criterium d'Abruzzo
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   De Haan
   De Panne (a)
   Deerlijk
   Deinze
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Denver
   Desselgem
   Deutsche Weinstrasse
   Diegem, Cyclocross
   Dijon
   Dijon, Cyclocross
   Dilsen
   Doble Bragado Eindklassement
   Dokkum
   Dole
   Domburg, Amateurs
   Dortmund, Zesdaagse
   Dourges
   Drielandenomloop
   Dromana
   Dublin
   Dubnica (b)
   Duitama
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durango, Cyclocross
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Eeklo, Criterium
   Eibar (b)
   Eksaarde, Amateurs
   Elva Rattapäev
   Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
   Embrach
   Emilia-Romagna Regional Championship, Op de weg, Italië
   Emmen
   Empoli
   Ennepetal (a)
   Enschede
   Erembodegem (a)
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschborn-Frankfurt City Loop (V)
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Estella
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Faro
   Fermo
   Firenze
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Fitchburg Longsjo Classic Eindklassement
   Fivizzano
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flevotour (V)
   Footscray
   Fourchambault
   Fourchambault
   Fourmies
   Frankston
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Freehold
   Fuenlabrada
   Fuenlabrada, Cyclocross
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Gavere, Cyclocross
   Geelong
   Geelong (b)
   Geelong (c)
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Genappe, Amateurs
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Gernika, Cyclocross
   Getxo (f)
   Ghiare - Fonti San Moderanno
   Giessen
   Gieten, Cyclocross
   Gippingen (a)
   Giro d'Italia Donne (V) Eindklassement
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Medio Brenta
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia Di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Glasgow, Criterium
   Glendale
   Goes, Amateurs
   Gouda, Amateurs
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   GP Bodson
   GP Buchholz
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cristal Energie
   GP Cuprosan
   GP da Marinha Grande
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de Wallonie
   GP des Ameriques
   GP des Nations
   GP des Nations, Amateurs
   GP di Poggiana
   GP Eddy Merckx
   GP Fina - Fayt-le-Franc
   GP Forbo
   GP Impanis
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Kanton Genève
   GP Libération
   GP Liberazione, U23
   GP Palio del Recioto
   GP Pretola
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Wielerrevue
   Graauw, Amateurs
   Gracia Orlova (V) Eindklassement
   Grafton - Inverell
   Graz
   Greensboro
   Greensville
   Grenoble, Zesdaagse
   Groningen
   Grote Rivierenprijs
   Grudziadz, Junioren
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Haaksbergen
   Haid - Ansfelden
   Halfweg
   Hamilton
   Hamme
   Hanley
   Hannut
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Hartlepool
   Harworth
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Heerlen (a)
   Hegi (a)
   Heikant, Amateurs
   Heilbronn
   Hel van het Mergelland
   Hel van het Mergelland (V)
   Helchteren
   Hendaye
   Hengelo, Criterium
   Herselt
   Hertford
   Heule
   Heure-le-Romain, Cyclocross, Amateurs
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Heverlee (a)
   Hoboken
   Hochheim am Main
   Holy Saturday Classic
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hoogerheide, Cyclocross
   Hoogstraten, Cyclocross
   Huppaye
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Igorre, Cyclocross
   Irish Sea Tour of the North Eindklassement
   Isbergues
   Ispáster, Cyclocross
   Izegem
   Izenberge
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Joué-lés-Tours
   Judendorf
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kaisten
   Kalmthout (a)
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Karlsruhe
   Keerbergen, Amateurs
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kitzbühel
   Kloosterzande, Amateurs
   Knokke
   Knokke (a)
   Koksijde, Cyclocross
   Koppenberg, Cyclocross
   Kortemark
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Kruibeke
   Kruiningen, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme (V)
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   La Calamine
   La Jolla
   La Machine
   La Rúa
   La Torre
   Lèves
   Laarne
   Lamballe
   Lamswaarde, Amateurs
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landen, Amateurs
   Landivisiau (b)
   Landskrona
   Langemark, Cyclocross
   Langenthal
   Lara
   Larciano
   Launceston
   Laurel
   Le Havre
   Le Mans
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leeds
   Leganés (a)
   Legnano (b)
   Leibstadt, Cyclocross
   Leimersheim
   Lekkerkerk (a)
   Les Boucles de l'Artois
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Lewedorp, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Lichtervelde
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Lillers
   Linas - Monthléry
   Lincoln
   Linden, Amateurs
   Lingfield
   Linne
   Linter, Amateurs
   Linz
   Lisboa - Porto
   Lisieux, Criterium
   Little River
   Little Rock
   Liverpool (e)
   Llodio
   Loenhout, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross (a)
   Lombron
   Londerzeel (d)
   London
   London (f)
   Lubbeek, Amateurs
   Lugano
   Lugo
   Lutlommel
   Luxembourg (c)
   Lyndoch
   Métabief
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Münster
   Maarheeze
   Maastricht (c)
   Made, Criterium
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Malopolski Wyscig Gorski Eindklassement
   Malveira
   Manchester
   Manlleu
   Manx International, Amateurs
   Marple
   Marseille (a)
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Meensel-Kiezegem, Amateurs
   Meerbeek, Amateurs
   Meerkerk
   Melbourne
   Melbourne - Warnambool
   Melle
   Melsele (a)
   Melville Caves
   Melzo
   Memo Tinchella
   Memorial Nencini
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Mercatale Valdarno
   Mere
   Merelbeke
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meymac
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Michelstadt
   Middelburg, Amateurs
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Milharado
   Milwaukee
   Minneapolis
   Molina
   Momignies
   Monein
   Montalbano
   Montanino
   Montecatini Terme
   Montjuich
   Montjuich, Criterium
   Monza
   Mooroopna
   Moorsele
   Mount Buller
   Mount Direction
   Mount Gambier
   Mount Gambier (b)
   Mount Hood Criterium
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Murcia
   Muscatine
   Mussidan
   Náquera
   Nafarros
   Nanno
   Nantes
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Profs, USSR
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Neerach
   Nelsonville
   Nerviano
   New Jersey National Bank Classic
   New Mills
   New Zealand Cycle Classic Eindklassement
   Newcastle
   Newcastle (a)
   Newport Beach
   Newport, Criterium
   Niel, Cyclocross
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nieuw-Vossemeer
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Amateurs
   Ninove (b)
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Norfolk
   Northampton
   Northampton, Cyclocross (a)
   Nottingham (a)
   Nouméa, Zesdaagse
   Oberwil
   Ocala
   Ocean Grove
   Odense
   Oggiono
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Schokland
   Oostakker
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oosterzele
   Oostkamp
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Oplinter, Amateurs
   Orlando
   Orsenigo
   Ostra Vetere
   Ostricourt
   Ottawa
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Oyster Bay
   Pamel, Cyclocross
   Pamplona
   Paris - Auxerre
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Fecamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris (g)
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint (V)
   Peer, Criterium
   Penna
   Pereiro
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piemonte
   Pijnacker (a)
   Pistoia - Livorno
   Pleurtuit
   Plouay
   Plymouth
   Plzen, Cyclocross
   Poggio alla Cavalla
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Poortvliet, Amateurs
   Portarlington
   Portland
   Porto - Lisboa
   Portsmouth
   Prémio de Abertura
   Prato
   Prix des Flandres Françaises
   Proctor Classic Illinois
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, , Nederland (V)
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Junioren, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
   Purnode
   Putte
   Putte-Kapellen
   Quad Cities, Criterium
   Queenscliff
   Quillan
   Racine
   Racour, Amateurs
   Ramillies-Offus, Amateurs
   Rapport Toer Eindklassement
   Ratingen (V)
   Reda
   Regensburg
   Regio Tour International Eindklassement
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Reutlingen
   Revco Race Ohio
   Rijkevorsel, Cyclocross
   Rio Maior
   Riom
   Riom-ès-Montagne
   Roanne
   Roeselare, Criterium
   Roma, Cyclocross
   Ronde de l'Oise
   Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Ronse
   Roosendaal
   Rosebud
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruggell
   Sáles
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Sabiñánigo
   Sabiñanigo (a)
   Sachsen Tour Eindklassement
   Sacramento
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Sadirac
   Safety Beach
   Saint-Estève
   Saint-Etienne
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salem
   Salina
   San Antonio
   San Fausto de Durango
   San Sebastian
   San Sebastian (c)
   Santa Croce sull' Arno
   Saran
   Sarmenstorf
   Sas van Gent, Amateurs
   Schorndorf
   Schoten
   Schweinfurt
   Scottish Provident
   Scottsdale
   Seattle
   Sebnitz
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Seraing - Aachen - Seraing
   Sesto Fiorentino
   Sheffield, Criterium
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Sindelfingen
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint Michielsgestel (V)
   Sint-Denijs
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Joris-Weert, Amateurs
   Sint-Katelijne-Waver
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Truiden (a)
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somma Lombardo
   Sommerville
   Sora
   Sorrento
   Southwick
   Sovizzo
   Spijkenisse (V)
   Spridlington
   Stadsprijs Geraardsbergen
   Statesville
   Stausee Rundfahrt Klingnau
   Steenwijk, Criterium
   Steiermark Rundfahrt2 e etappe
   Stein (a)
   Stein (V)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Sterrebeek, Amateurs
   Stiphout
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Subaru Classic
   Subida al Naranco
   Subida Urkiola
   Surhuisterveen
   Targa Crocifisso
   Targa Libero Ferrario
   Tarnos
   Tarrasa
   Tartu Rattaralli
   Tempe
   Temse
   Terneuzen, Amateurs
   Terrasa (a)
   Terrugem
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tholen, Amateurs
   Tiel
   Tielt, Nieuwelingen
   Tjejtrampet (V)
   Toledo
   Toledo (V)
   Tongeren
   Tongeren, Criterium
   Toolern Vale
   Torino - Biella
   Toronto
   Torquay (a)
   Toulouse
   Tour de Beauce Eindklassement
   Tour de Gastown
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié Eindklassement
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de la Haute-Sambre
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Okinawa
   Tour de Okinawa (V)
   Tour de Santa Catarina Eindklassement
   Tour de Toona (V) Eindklassement
   Tour de Tunisie Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour du Faso Eindklassement
   Tour du Finistère
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour Du Pont Eindklassement
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross
   Tour of Armagh
   Tour of Mevlana Eindklassement
   Tour of Sacrifice, Amateurs Eindklassement
   Tour of Somerville
   Tour of Somerville (V)
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Marshes
   Tour of the Peak, Amateurs
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tour of Ulster Eindklassement
   Tour ta'Malta Eindklassement
   Tre Valli Varesine
   Trentham
   Treviso (a)
   Trier
   Trier (b)
   Trio Normand
   Tro-Bro Léon
   Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
   Trofee van Haspengouw
   Trofeo Adolfo Leoni
   Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio (V)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Antonietto Rancilio
   Trofeo Baracchi
   Trofeo Ciutat de L'Hospitalet, Criterium
   Trofeo Comunidad Foral de Navarra
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo dello Scalatore Eindklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo Franco Balestra - Memorial Sabbadini
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Guerrita
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Rigoberto Lamonica
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Trophée des Grimpeurs
   Trophée Mavic
   Troyes - Dijon
   Tulsa, Criterium
   Turul României Eindklassement
   Txitxarro Igoera
   Tyler
   UCI Road Ranking
   Uden (V)
   Uithoorn (V)
   Ulvenhout
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Utrecht (b)
   Västboloppet
   Vail
   Valencia
   Valkenswaard
   Valkenswaard, Cyclocross
   Valladolid (V)
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Varik
   Vaux-Eupen-Vaux, Amateurs
   Vayrac
   Veendam
   Veenendaal - Veenendaal
   Veenendaal - Veenendaal (V)
   Veldhoven
   Veltem-Beisem, Amateurs
   Vertrijk, Amateurs
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vienne
   Vigo (b)
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villaporçon
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vinci
   Violay
   Visalia
   Vitré (a)
   Vlaamse / Antwerpse Havenpijl
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Vossem, Cyclocross
   Vouneuil-sous-Biard
   Vrasene
   Vriezeveen (V)
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Guatemala Eindklassement
   Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
   Vuelta al Estado Zulia Eindklassement
   Vuelta al Táchira Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista de Chile Eindklassement
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   VW Herald
   Waanrode, Amateurs (a)
   Waasmont, Amateurs
   Wachtebeke (a)
   Wagga Wagga - Albury
   Wagga Wagga (a)
   Wagga Wagga (b)
   Walsrode
   Wangaratta
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warnambool
   Warnambool (b)
   Wartenberg Rundfahrt
   Washington, Criterium
   Wasmuel
   Wateringen
   WCTA Driedaagse (V)3 e etappe
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldbeker, Op de weg, Elite Eindklassement
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, BMX
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Universitairen
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westkapelle, Amateurs
   Westminster
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wezembeek-Oppem
   Whittier
   Wielsbeke
   Wijdenes-Oosterleek (V)
   Willebroek
   Wim Hendriks Trofee
   Wincanton Classic
   Winderhere
   Wingene
   Winterthur
   Woerden
   Woodend
   Worksop
   Wuustwezel
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Ystad
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zaragoza
   Zarautz, Cyclocross
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zevenbergen (V)
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke, Cyclocross
   Zoetermeer (V)
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zoutleeuw, Amateurs
   Zurzach
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwijndrecht -NL- (V)
   Zwolle (b)



rss

Members online: