Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Athína, Junioren
   Azerbaïjan Tour
   Baby Giro
   Bidasoa Itzulia
   Boucles de la Mayenne
   Brissago
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Clásica 75 años Municipio de Bello Antioquia
   Clásica Carmen de Viboral
   Clásico RCN
   Classica Grupo Radial Colombiano
   Coors Classic
   Coors Light Intern
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Cronostaffetta
   Cyclkebration Cincinnati
   DDR Rundfahrt
   Deurne
   Doble San Francisco-Miramar
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
   Driedaagse van De Panne
   Dusika Jugend Tour, Junioren
   Elgg
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Fribourg (b)
   Giro d'Italia
   Giro del Ticino
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro della Valsesia
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Calabria
   Giro di Puglia
   Girvan
   GP Cantanhede
   GP de Sintra
   GP du Midi-Libre
   GP Gondomar, Elite/U23
   GP Guillaume Tell
   GP Jornal Crescendo
   GP Jornal de Notícias
   GP Juntas de Freguesia de Setubal
   GP Macao
   GP Matosinhos
   GP Rüebliland, Junioren
   Grabs - Voralp
   Gran Caracol de Pista
   Grand Prix de la Somme
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Grande Prémio Correio da Manhã
   Grande Prémio do Minho
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hulst, Amateurs
   Junior Tour Of Ireland
   Köln - Frechen
   Keerbergen, Amateurs
   Kellogg's Tour of Britain
   Košice - Tatry - Košice
   Koewacht
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Jugoslavija
   Kroz Srbiju
   Ladies Honour Race (V)
   Lidice
   Littau - Glaubenberg
   Lleida
   Lubbeek, Amateurs
   Malopolski Wyscig Gorski
   Mammoth Classic
   Mi-Août Bretonne (V)
   Mi-Aout-Bretonne
   Milk Race
   Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
   Montjuich
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Niederösterreich Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt
   Nordrhein-Westfalen Rundfahrt, Amateurs
   Oder Rundfahrt
   Okolo Slovenska
   Olympia's Tour
   Ostschweizer Rundfahrt
   Ouro
   OZ Wielerweekend
   Paris - Bourges
   Paris - Nice
   Pepsi Series
   Polska - Ukraina
   Post Danmark Rundt
   Postgirot Open
   Prix Antonio Chibante
   Quatre Jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Rapport Toer
   Redlands Bicycle Classic
   Rond om Schijndel
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
   Route du Sud
   Ruban Granitier Breton
   Rummen (a)
   Saltburn - Altburn
   Schoonderbuken, Amateurs
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Lazio
   Settimana Siciliana
   Star Trophy Road Series
   Ster van Brabant
   Stuttgart (b)
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Tirreno-Adriatico
   Torneio de Verão
   Tour d'Armorique
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de l'Est International
   Tour de l'URSS
   Tour de la Communauté Europeènne
   Tour de la Creuse
   Tour de la Guadeloupe
   Tour de la Manche
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Yonne
   Tour de Luxembourg
   Tour de Maurice
   Tour de Moselle
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Suisse
   Tour de Toona (V)
   Tour du Faso
   Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
   Tour du Lyonais et des monts Pilat
   Tour du Lyonais et des monts Pilat
   Tour du Pays de Vaud, Junioren
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross (l)
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Florida
   Tour of Greece
   Tour of Ireland
   Tour of Lancashire
   Tour of Norway (V)
   Tour of Sacrifice, Amateurs
   Tour of the Americas
   Tour of Ulster
   Tour of Wales
   Triptyque Ardennaise
   Trittico Premondiale
   Troféu Joaquim Agostinho
   Uniqa Classic
   United Texas Tour
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta ao Jogo
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Internacional do Brasil
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Volta da Ascension
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Colombia (V)
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a los Tres Cantos
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle
   Vuelta al Valle del Cauca
   Vuelta Americas
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia, U23
   Vuelta de la Juventud Mexicana
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru
   Zürich (b)
   Zürich (d)
   Zierikzee, Amateurs
Andere wedstrijden
   's-Heerenberg
   's-Heerenhoek
   's-Heerenhoek, Amateurs
   500 Millas del Norte Eindklassement
   Évora
   Aagtekerke, Amateurs
   Aalsmeer
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalter (a)
   Aartrijke
   Abergavenny, Criterium
   Achterhoek
   Aci Catena
   Adinkerke (a)
   Adria
   Aeschi (V)
   Affoltern am Albis
   Affoltern am Albis (V)
   Aigle, Cyclocross
   Aix-en-Provence, Criterium
   Albacete
   Alblasserdam
   Alblasserdam (V)
   Alcobendas (c)
   Aldoar
   Alenquer
   Alfena
   Allerheiligen
   Allschwil (V)
   Almancil
   Almelo
   Almería
   Alpiarça
   Alquerías (a)
   Alquerías (c)
   Altheim
   Alzano Scrivia
   Amersfoort
   Amiens - Beaurains, Amateurs
   Amiens - Salouël
   Amiens (a)
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Anderlecht
   Angers (c)
   Antwerpen (a)
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apeldoorn
   Apeldoorn (a)
   Appelscha
   Areia
   Arendonk
   Arezzo
   Arezzo (b)
   Armagh
   Armilla
   Asiago
   Assafora
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Atina
   Atlanta (e)
   Aulnat
   Autre-Église, Amateurs
   Auxerre (a)
   Aveiro
   Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
   Axel (V)
   Axel, Amateurs
   Bülach (V)
   Baal, Amateurs
   Bad Homburg
   Balsthal (V)
   Bannock
   Barberino di Mugello
   Barcelona (a)
   Bassano del Grappa, Zesdaagse
   Bavel
   Bavikhove
   Bayonne - Pamplona
   Bedford
   Beernem
   Beitem, Amateurs
   Bellegem
   Belsele
   Belsele (a)
   Bendigo
   Benedita
   Berazategui
   Bergamo
   Bergara (a)
   Beringen
   Berkel, Nieuwelingen (V)
   Berlare
   Berlin - Leipzig
   Berlin (a)
   Berlin (c)
   Berlin (e)
   Berlin (l) Eindklassement
   Berlin, Cyclocross
   Berlin, Zesdaagse
   Bern (d)
   Bern (V)
   Besançon (a)
   Bessèges
   Betekom
   Betzdorf
   Beveren
   Beveren-Waas
   Beverly Hills
   Bex (V)
   Biassono
   Biel-Bienne - Magglingen
   Biervliet, Amateurs
   Big Bear Lake, Downhill
   Big Bear Lake, Downhill (V)
   Big Bear Lake, Mountainbike (a)
   Big Bear Lake, Mountainbike (V) (a)
   Big Bear Lake, Mountainbike, Puntenkoers
   Big Bear Lake, Mountainbike, Puntenkoers (V)
   Bilzen
   Binche
   Boa Vista
   Bocholtz
   Boerne
   Bollebeek, Amateurs
   Bologna
   Bologna - Passo della Raticosa
   Bologna (a)
   Bologna (b)
   Bologna (f)
   Borchtlombeek, Amateurs
   Bordeaux - Caudéran
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux (a)
   Bordeaux, Criterium
   Boulder
   Boulder (a)
   Bourges (a)
   Boussac (a)
   Boutersem, Amateurs
   Bowil (V)
   Boxmeer, Criterium
   Brabantse Pijl
   Braga
   Bray
   Bredene
   Breendonk, Cyclocross
   Breganze
   Bremen (a)
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens (V)
   Breskens, Amateurs
   Brest
   Breuillet
   Brienon-sur-Armançon
   Briga
   Brissago (V)
   Bristol (e)
   British Best All Rounder
   Brugge
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Ingooigem
   Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles (a)
   Buggenhout
   Buggenhout, Amateurs (a)
   Bunsbeek, Amateurs
   Buscate
   Buxton, Amateurs
   Buzet, Amateurs
   Cézac
   Cadaval
   Cadzand, Amateurs
   Caivano
   Calais, Criterium
   Calingasta Eindklassement
   Callac
   Camaiore
   Camors
   Camp di Morvedre
   Campi Bisenzio (a)
   Campo dos Goytacazes
   Canberra Tour Eindklassement
   Caneças
   Cannes
   Canosa di Puglia
   Carbonera
   Carnetin, Cyclocross
   Carouge
   Carrara
   Cartaxo
   Casentino
   Castelfidardo
   Castelfidardo (d)
   Castelnuovo Scrivia
   Castiglione Fibocchi
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castlemaine
   Cavriago
   Ceglie Messapico
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauroux - Limoges
   Chaam, Criterium
   Cham
   Cham (V)
   Chanteloup-les-Vignes
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Cheshire (V)
   Chesterfield
   Chiasso
   Chiasso (V)
   Chicago
   Chrono des Herbiers
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit de la Vallée de la Loire
   Circuit des Frontières
   Circuit du Morbihan
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Circuito Montañés Eindklassement
   Cittadella
   Cittiglio (V)
   Civaux
   Clásica Ciudad de Girardot Eindklassement
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clasica Colprensa Eindklassement
   Clasico Centenario de Armenia
   Clinge (V)
   Clinge, Amateurs
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Colchester (a)
   Collecchio
   Columbus
   Comano
   Combloux
   Contern, Cyclocross
   Cootamundra
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa San Geo
   Cork (b)
   Corréa
   Couhé, Amateurs
   Cras-Avernas (a)
   Crema (a)
   Cremona (a)
   Creswick
   Critérium des As
   Critérium National de Printemps
   Criterium du Printemps Nivernais, Amateurs
   Cronoscalata della Futa, Chrono
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Davenport, Criterium
   De Haan
   De Panne
   Deerlijk
   Deinze (b)
   Den Haag
   Den Haag (V)
   Den Hout
   Denain
   Denderhoutem, Amateurs
   Dentergem
   Derby (b)
   Derbyshire, Criterium
   Dercy, Cyclocross
   Desselgem
   Destelbergen
   Deutsche Weinstrasse
   Dewsbury
   Diegem, Cyclocross
   Diessenhofen (V)
   Dijon, Cyclocross
   Dilsen
   Dixmont
   Doble Bragado Eindklassement
   Dokkum
   Domburg, Amateurs
   Donostia/San Sebastián
   Donostia/San Sebastián (b)
   Dortmund, Zesdaagse
   Douglas, Amateurs
   Dublin (k)
   Dubnica
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Durango
   Durango (a)
   Durango, Cyclocross
   Durango, Mountainbike
   Durango, Mountainbike (V)
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Eastbourne - London
   Eede, Amateurs
   Eibar (a)
   Eindhoven (a)
   Elva
   Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
   Embrach (a)
   Emines, Amateurs
   Emmen
   Empoli
   Ennepetal
   Erembodegem
   Essen, Cyclocross
   Estella (a)
   European Police Championship, Op de weg
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Füllinsdorf (V)
   Ferla
   Fermo
   FICP Ranking
   Figline Valdarno
   Figline Valdarno (a)
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Firenze (a)
   Fivizzano
   Flèche Ardennaise
   Flèche Finistérienne
   Flèche Wallonne
   Flobecq, Amateurs
   Florida
   Footscray
   Fourchambault
   Fourchambault (a)
   Fourmies
   Francorchamps, Mountainbike
   Frankfurt am Main
   Frankfurt am Main (c)
   Frankfurt am Main, Cyclocross
   Frauenfeld (V)
   Freehold
   Freienbach (V)
   Fribourg
   Fucecchio (a)
   Fuengirola - Mijas
   Fuenlabrada (a)
   Fully, Junioren
   Göppingen
   Ganshoren
   Gardone Val Trompia
   Gavere, Cyclocross
   Geelong (a)
   Geelong (b)
   Geelong (c)
   Geetbets
   Gehrden
   Genève
   Genève (c)
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wervik
   Gent - Wevelgem
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Gessate, Elite/U23
   Getxo
   Gieten, Cyclocross
   Gingelom
   Gippingen
   Gippingen (V)
   Giro d'Italia Donne (V) Eindklassement
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Gits, Amateurs
   Glasgow, Criterium
   Goes (V)
   Gooik, Amateurs
   Gouda, Amateurs
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP de l'Indenpendant, Amateurs
   GP de Wallonie
   GP Impanis
   GP Plumelec
   Graauw (V)
   Gracia Orlova (V)
   Grafton - Inverell
   Grand Prix des Nations
   Graz
   Greensboro
   Grenoble, Zesdaagse
   Groningen (a)
   Groot-Ammers
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Gwent
   Höngg
   Haacht, Amateurs
   Haaften
   Halfweg
   Halstead (a)
   Hamilton
   Hamme
   Hamme, Amateurs
   Hannut
   Hansweert
   Hansweert, Amateurs
   Harderwijk
   Harderwijk (V)
   Harelbeke
   Harelbeke
   Harelbeke (a)
   Harrogate (b)
   Hartland
   Hartlepool, Criterium
   Harworth
   Harworth (a)
   Hasselt (a)
   Hausen (V)
   Hegi (a)
   Hegi (V)
   Heikant, Amateurs
   Heilbronn
   Hel van het Mergelland
   Hel van het Mergelland (V)
   Helchteren
   Helden-Panningen
   Hengelo, Criterium
   Herselt
   Hertford, Chrono
   Heule (a)
   Heure-le-Romain, Cyclocross, Amateurs
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Heverlee (a)
   Hoboken
   Hochheim am Main
   Hofgeismar
   Holderness
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hoogerheide, Cyclocross
   Horebeke, Amateurs
   Houston
   Hulshout
   Humbeek
   Huppaye
   Huppaye, Amateurs
   Ichtegem (a)
   Ichtegem (d)
   Igorre, Cyclocross
   IJzendijke, Amateurs
   Ingleton, Chrono
   Innsbruck (b)
   Ipswich, Criterium
   Isbergues
   Ivanic-Grad, Elite/U23
   Izegem
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Joué-lés-Tours
   Judendorf
   Jugon
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (b)
   Köln (a)
   Köln, Zesdaagse
   Kalmthout
   Kalmthout (a)
   Kamerik
   Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
   Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
   Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
   Kasterlee, Onafhankelijken
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kessel-Lo, Amateurs
   Kinser International
   Kitzbühel
   Klingnau
   Klingnau (V)
   Kloosterzande, Amateurs
   Kloosterzande, Criterium
   Kloten (V)
   Knokke
   Knokke (a)
   Koewacht
   Koksijde, Cyclocross
   Komen
   Koolskamp
   Koppenberg, Cyclocross
   Kortemark
   Kortenhoef
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Koudekerke, Amateurs
   Kruiningen, Amateurs
   Kumtich, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   L'Hospitalet de Llobregat, Criterium
   La Calamine
   La Farola
   La Jolla
   La Londe, Amateurs
   La Machine
   Lèves
   Laarne
   Laigueglia
   Laken, Amateurs
   Lamballe
   Lamswaarde, Amateurs
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Langenthal
   Langnau i.E (V)
   Lannilis
   Lara
   Larciano
   Laredo (V)
   Lariano
   Las Vegas, Cyclocross
   Lausanne
   Le Havre
   Le Mans
   Lede
   Ledegem, Junioren
   Leek (d)
   Leek (e)
   Leganés (a)
   Legnano
   Legnano (b)
   Leibstadt, Cyclocross
   Leiden
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven
   Lewedorp, Amateurs
   Liège
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Liège, U23
   Lichtervelde
   Liedekerke
   Lieshout, Cyclocross
   Lille, Cyclocross, Cat. D
   Lillebonne
   Lillers
   Lincoln
   Lincoln (b)
   Lincoln (c)
   Linden, Amateurs
   Linköping
   Linköping, Elite/U23 (V)
   Linne
   Lippiano
   Lisboa - Porto
   Lisboa (d)
   Lisieux, Criterium
   Lissone
   Little River
   Liverpool (a)
   Llodio
   Loenhout, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross (a)
   Lommel (a)
   Londerzeel
   London (a)
   London (c)
   London (e)
   London (q)
   Loro Ciuffenna
   Los Angeles
   Los Gatos
   Loulé
   Loulé (d)
   Lourinhã
   Lourinhã, Amateurs
   Ludwigsburg
   Ludwigshafen (d)
   Lugano
   Lugo
   Lutlommel
   Luxembourg (b)
   Mühlenbach, Cyclocross
   Mühlethurnen
   München, Zesdaagse
   Münsingen (V)
   Münster (b)
   Münster, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht
   Made, Criterium
   Magnago
   Magstadt, Cyclocross
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Maldon
   Malveira
   Manlleu
   Manx Mountain, Chrono
   Marciana
   Marigny
   Marinha Grande
   Marmande
   Marseille (f)
   Martigny - Mauvoisin
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross
   Mechelen, Cyclocross (b)
   Media Agua
   Meerkerk
   Melbourne - Warrnambool
   Melbourne (c)
   Melbourne (d)
   Melle
   Melsele
   Melzo
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio (a)
   Mendrisio (b)
   Mendrisio (c)
   Merbes-le-Château
   Mercatale Valdarno
   Mercedes
   Mere
   Merelbeke
   Merksem
   Mestre
   Meulebeke (a)
   Meymac
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Mezzana Bigli
   Miami, Criterium
   Michelstadt
   Middelburg - Goes
   Middelburg (V)
   Middelburg, Amateurs
   Midlands Tour Eindklassement
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross (a)
   Modena (c)
   Moerbeke, Cyclocross, Cat. D
   Moling
   Molino dei Torti
   Monein
   Montalbano
   Montanino
   Montastruc
   Montecassiano
   Montecatini Terme
   Monthey
   Monthey (V)
   Montlhéry (a)
   Montluçon (c)
   Montluçon (g)
   Montréal (a)
   Monza (a)
   Moorsele
   Morges
   Moulins
   Mount Evans
   Mount Gambier
   Mount Gambier (b)
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Muri (V)
   Mussidan
   Náquera
   Nanno
   Nantes
   Nantes - Segré, Amateurs
   Nantes (a)
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Profs, Denemarken
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Portugal
   Nauheim
   Navarra
   Neerlinter, Amateurs
   Negrar
   Nerviano
   Neu Isenburg
   Neufvilles, Amateurs
   New Zealand Cycle Classic Eindklassement
   Newcastle, Criterium
   Niel, Cyclocross
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nieuw-Vennep
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Cat. B
   Nijverdal (a)
   Ninove (a)
   Nittedal - Oslo
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Norfolk
   Northampton
   Nossegem, Amateurs
   Nottingham (a)
   Novi Ligure (a)
   Noyal, Amateurs
   Obergösgen (V)
   Oberwart
   Oberwil
   Oberwil (V)
   Odense
   Oetingen
   Offenbach
   Oggiono
   Olten (V)
   Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Olympische Spelen, Baan, Sprint
   Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop van 't Molenheike (V)
   Onze-Lieve-Vrouw-Waver
   Oostakker
   Oostakker, Cyclocross, Amateurs
   Oosteeklo
   Oostende
   Oostkamp
   Oostrozebeke, Criterium
   Oostvoorne
   Oplinter, Amateurs
   Oradour-sur-Glane
   Orense
   Ormáiztegui, Cyclocross
   Orsenigo
   Osimo
   Oss, Cyclocross
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudenbosch
   Overijse
   Overijse, Amateurs
   Overijse, Cyclocross
   Overijse, Cyclocross
   Pachern
   Paderno
   Palazzolo sull'Oglio
   Pan American Championships, Op de weg, Elite
   Parabiago (b)
   Parabiago (c)
   Paris - Évreux
   Paris - Alençon
   Paris - Bourges (V)
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert
   Paris - Chauny
   Paris - Fécamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris (b)
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint (V)
   Paris, Zesdaagse
   Peccioli
   Peer, Criterium
   Penna
   Pereiro
   Perth
   Pescara
   Pescara, Elite/U23
   Philadelphia
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs (a)
   Piemonte
   Pijnacker
   Pistoia - Livorno
   Plouay (a)
   Poggiana
   Poggio a Caiano (a)
   Poggio alla Cavalla
   Polhill (a)
   Polignano a Mare
   Poly Bretonne
   Pontedecimo
   Poortvliet (V)
   Poortvliet, Amateurs
   Pordenone (a)
   Porrentruy - Zürich
   Port Elizabeth
   Porthcawl
   Porto - Lisboa
   Porto (j)
   Prémio de Abertura
   Prato
   Pratteln
   Premio Albergaria
   Prix a Bola
   Prix Calcado Kidskin
   Prix des Flandres Françaises
   Prix Frequence Nord, Amateurs
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Elite, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Junioren, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
   Purnode
   Putevima AVNOJ-a Eindklassement
   Putte
   Putte-Kapellen
   Putte, Cyclocross, Cat. A
   Puy-l'Eveque
   Quillan
   Racibórz
   Ramsdonk, Amateurs
   Rebecq-Rognon
   Reda
   Regio Tour International Eindklassement
   Reinach
   Reinach (V)
   Renesse, Amateurs
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Reutlingen
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Rieti
   Rieti - Terminuzzo
   Rijssen
   Rio Maior
   Riom
   Riom-ès-Montagne
   Rivesaltes, Amateurs
   Roeselare, Criterium
   Roma, Cyclocross
   Roma, U23
   Ronde de l'Oise
   Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
   Ronde du Canigou, Amateurs
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Friesland
   Ronde van Limburg
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Roosdaal, Amateurs
   Roosendaal
   Roserittet DNV GP Eindklassement
   Rothernburg (V)
   Rotheux
   Rotterdam, Zesdaagse
   Rouen (a)
   Route de France, U23 Eindklassement
   Route du Pays Basque
   Rovigo
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruggell
   Ruggell (V)
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São Paulo (a)
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñánigo (a)
   Sachsen Tour Eindklassement
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Benoît-du-Sault
   Saint-Estève
   Saint-Etienne
   Saint-Eutrope - Quimper
   Saint-Ferjeux
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Pierre
   Saint-Symphorien-de-Lay
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salta
   San Ignacio (a)
   San Martino di Castrozza
   San Pellegrino
   San Pellegrino Terme
   Sankt Johann in Tirol (V)
   Sanson
   Sant'Ermete
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santander
   Santander (a)
   Santo Stefano Lodigiano
   Santoña
   Sas van Gent
   Sas van Gent, Amateurs
   Saussignac
   Scheldewindeke
   Scherpenheuvel
   Scherpenzeel (V)
   Schijndel (V)
   Schoondijke, Amateurs
   Schorndorf
   Schoten (a)
   Schoten, Amateurs
   Schwäbisch Gmünd
   Scordia
   Seattle
   Segré
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Seminario
   Seraing
   Setúbal (a)
   Sete
   Sheffield, Criterium
   Shipston on Stour
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Simpelveld
   Sindelfingen
   Sindelfingen (b)
   Sint Jansteen, Amateurs
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint-Denijs
   Sint-Katelijne-Waver
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Oedenrode (V)
   Sint-Truiden (a)
   Sion (a)
   Sluis, Amateurs
   Sluiskil, Amateurs
   Smetlede, Amateurs
   Soignies, Amateurs
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Sollerön
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Sora (a)
   Sospirolo
   South Shields
   Southport, Criterium (a)
   Southwick
   Sovizzo
   Steenwijk, Criterium
   Steinmaur (V)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene
   Stekene, Cyclocross, Cat. D
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stiphout
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Sulz
   Surhuisterveen
   Sydney, Criterium (a)
   Tartu (b)
   Tavira (a)
   Telleriarte, Cyclocross
   Templeuve
   Templeuve, Amateurs
   Temse
   Terneuzen, Amateurs
   Terrassa
   Tervuren, Amateurs
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tholen, Amateurs
   Thurcroft
   Tiel
   Tienen (b)
   Tilburg
   Toledo
   Tongeren
   Torei International
   Torino - Biella (a)
   Toronto
   Toulouse (b)
   Tour de Beauce Eindklassement
   Tour de Bretagne (V) Eindklassement
   Tour de l'Abitibi, Junioren
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Normandie Eindklassement
   Tour de Santa Catarina Eindklassement
   Tour de Tunisie Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour of Algeria Eindklassement
   Tour of Sochi Eindklassement
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Baltic Eindklassement
   Tour of the East Midlands
   Tour of the North - Easter Three Day Eindklassement
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tre Valli Varesine
   Trentham
   Trepadores a Santa Helena Eindklassement
   Treviso (a)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo dello Scalatore Eindklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo dello Scalatore 4
   Trofeo dello Scalatore 5
   Trofeo Minardi
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Troyes - Dijon
   Turbigo (a)
   Turul României Eindklassement
   Txitxarro
   Uden (V)
   Ulvenhout
   Uppsala, Elite/U23
   Uster
   Uster (V)
   Utrecht
   Vårgårda, Elite/U23
   Valencia
   Valkenswaard
   Valkenswaard, Cyclocross
   Valognes
   Vancouver
   Varennes-Vauzelles
   Varese (b)
   Varignana (a)
   Vayrac
   Veendam
   Veenendaal
   Velddriel, Chrono
   Veldhoven
   Vertemate con Minoprio (V)
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Victorian, Criterium
   Vigevano
   Vigo (b)
   Villa di Villa
   Villafranca de Ordizia
   Villanueva de Córdoba
   Villapourçon
   Vilvoorde
   Vilvoorde (a)
   Vilvoorde, Amateurs
   Vincenza, U23
   Vinci
   Violay
   Visp - Grächen
   Vitré
   Vlaardingen (V)
   Vogelwaarde, Amateurs
   Vossem, Cyclocross
   Vouneuil-sous-Biard
   Vrasene
   Vriezenveen (V)
   Vroomshoop (V)
   Vuelta a Antioquia Eindklassement
   Vuelta a Boyacà Eindklassement
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Guatemala Eindklassement
   Vuelta al Estado Zulia Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a Navarra Eindklassement
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Wachtebeke
   Walsall (a)
   Walsrode
   Wanfercée-Baulet
   Wangaratta
   Wangaratta (b)
   Wanzele
   Warder (V)
   Waregem, U23
   Washington
   Wasmuel
   Wateringen
   Waterlandkerkje, Amateurs
   Wavre
   Welwyn
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wernhout (V)
   Wervershoof
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westkapelle, Amateurs
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wezembeek-Oppem
   Wielsbeke
   Wielsbeke, Criterium
   Wien (f)
   Wijdenes (V)
   Willebroek
   Willebroek (a)
   Windermere
   Windermere (b)
   Wingene
   Winterthur
   Wissen
   Woerden
   Woerden (a)
   Wolverhampton (c)
   Women's Challenge (V)
   Woolwich
   Worksop
   Wouw
   Wuustwezel, Junioren
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich
   Zürich - Affoltern
   Zürich (c)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Cyclocross
   Zürich, Zesdaagse
   Zaltbommel (V)
   Zarautz, Cyclocross
   Zele (a)
   Zele (b)
   Zellik - Galmaarden
   Zillebeke, Cyclocross
   Zoetermeer (V)
   Zonhoven, Cyclocross, Cat. B
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zurzach
   Zwevegem
   Zwevezele (a)
   Zwolle
   Zwolle (a)