Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1988

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Athína, Junioren
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Baby Giro
   Bidasoa Itzulia
   Boucles de la Mayenne
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Clásica 75 años Municipio de Bello Antioquia
   Clásico RCN
   Coors Classic
   Coors Light Intern
   Correio da Manha
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Cyclkebration Cincinnati
   DDR Rundfahrt
   Deurne
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Giro d'Italia
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Calabria
   Giro di Puglia
   Girvan
   GP Cantanhede
   GP do Minho
   GP du Midi-Libre
   GP du Sintra
   GP Gondomar
   GP Jornal Crescendo
   GP Jornal de Noticias
   GP Juntas de Freguesia de Setubal
   GP Macao
   GP Matosinhos
   GP Tell
   Gran Caracol de Pista
   Grand Prix de la Somme
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hulst, Amateurs
   Junior Tour Of Ireland
   Köln - Schuld - Frechen
   Keerbergen, Amateurs
   Kellogg's Tour of Britain
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Ladies Honour Race (V)
   Lidice
   Lleida
   Lubbeek, Amateurs
   Malopolski Wyscig Gorski
   Mammoth Classic
   Mi-Aout-Bretonne
   Milk Race
   Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Niederoesterreich Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt
   Oder Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Ostschweizer Rundfahrt
   Ouro
   OZ Wielerweekend
   Paris - Bourges
   Paris - Nice
   Pepsi Series
   Polska - Ukraina
   Post Danmark Rundt
   Postgirot Open
   Prix Antonio Chibante
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Rapport Toer
   Redlands Bicycle Classic
   Rond om Schijndel
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen (a)
   Route du Sud
   Ruban Granitier Breton
   Rummen
   Saltburn - Altburn
   Schoonderbuken, Amateurs
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Lazio
   Settimana Siciliana
   Star Trophy Road Series
   Ster van Brabant
   Stuttgart (e)
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Tirreno - Adriatico
   Tour d'Armorique
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de l'Est International
   Tour de l'URSS
   Tour de la Communauté Europeènne
   Tour de la Creuse
   Tour de la Manche
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Yonne
   Tour de Luxembourg
   Tour de Maurice
   Tour de Moselle
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Toona (V)
   Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Lyonais et des monts Pilat
   Tour du Lyonnais et des monts du Pilat
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Florida
   Tour of Greece
   Tour of Ireland
   Tour of Lancashire
   Tour of Norway (V)
   Tour of Sacrifice, Amateurs
   Tour of the Americas
   Tour of Ulster
   Tour of Wales
   Tour of Yugoslavia
   Triptyque Ardennaise
   Trittico Premondiale
   Troféu Joaquim Agostinho - GP de Ciclismo de Torres Vedras
   Uniqa Classic
   United Texas Tour
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta ao Jogo
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Volta da Ascension
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Colombia (V)
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a los Tres Cantos
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta Americas
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de la Juventud Mexicana
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Wim Hendriks Trofee
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
   Zürich (c)
   Zierikzee, Amateurs
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek
   's Heerenhoek, Amateurs
   500 Millas del Norte Eindklassement
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Östgötaloppet, Elite/U23 (V)
   Aagtekerke, Amateurs
   Aalsmeer
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aartrijke (a)
   Abergavenny
   Acht van Chaam, Criterium
   Adinkerke (a)
   Affoltern am Albis
   Affoltern am Albis
   Affoltern am Albis (b)
   Affoltern am Albis (V)
   Aigle, Cyclocross
   Aix-en-Provence, Criterium
   Albacete
   Alcobendas
   Aldoar
   Alenquer
   Alfena
   Allerheiligen
   Allschwil (V)
   Almancil
   Alpiarça
   Alquerías
   Alquerías (a)
   Altheim
   Alzano Scrivia
   Amersfoort
   Amiens
   Amiens - Beaurains, Amateurs
   Amiens - Salouel
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Anderlecht
   Angers
   Antwerpen
   Antwerpen (f)
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apeldoorn
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Archer International Grand Prix
   Areia
   Arendonk
   Armilla (a)
   Asiago
   Assafora
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Astico - Brenta
   Atlanta
   Aulnat
   Autre - Eglise, Amateurs
   Auxerre
   Aveiro (a)
   Ávila
   Axel (V)
   Axel, Amateurs
   Bülach (V)
   Baal, Amateurs
   Bad Homburg
   Balkan Championships, Op de weg, Elite
   Balkan Championships, Op de weg, Junioren
   Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
   Balsthal (V)
   Bannock
   Bassano del Grappa, Zesdaagse
   Batavus Lenterace (V)
   Bavel
   Bavikhove
   Bayonne - Pamplona
   Bedford
   Beernem
   Bellegem
   Belsele
   Belsele (a)
   Bendigo
   Benedita
   Bergara (b)
   Beringen
   Berkel, Nieuwelingen (V)
   Berlare
   Berlin
   Berlin - Angermünde - Berlin
   Berlin - Leipzig
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Zesdaagse
   Bern (b)
   Berner Rundfahrt (V)
   Besançon
   Bessèges
   Betekom
   Betzdorf
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Beverly Hills
   Bex (V)
   Biel - Magglingen
   Biervliet, Amateurs
   Big Bear Lake, Downhill
   Big Bear Lake, Downhill (V)
   Big Bear Lake, Mountainbike
   Big Bear Lake, Mountainbike (V)
   Big Bear Lake, Mountainbike, Puntenkoers
   Big Bear Lake, Mountainbike, Puntenkoers (V)
   Bilzen
   Binche - Tournai - Binche
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Boerne
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bologna (a)
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Cauderan
   Bordeaux - Quinconces
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Criterium
   Boulder
   Boulder (a)
   Bourges
   Boutersem, Amateurs
   Bowil (V)
   Boxmeer, Criterium
   Brabantse Pijl
   Braga
   Bray
   Bredene
   Breendonk, Cyclocross
   Bremen
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens (V)
   Breskens, Amateurs
   Brest
   Breuillet
   Brienon-sur-Armanchon
   Briga
   Brissago
   Brissago (V)
   Bristol
   British Best All Rounder
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buggenhout
   Buggenhout, Amateurs
   Bunsbeek, Amateurs
   Burgenland Rundfahrt
   Buzet, Amateurs
   Cadaval
   Cadzand, Amateurs
   Caivano
   Calais
   Calingasta Eindklassement
   Callac
   Camaiore
   Camors
   Camp di Morvedre
   Canberra Tour Eindklassement
   Caneças
   Cannes (b)
   Caraco Omloop
   Carbonera
   Carnetin, Cyclocross
   Carouge
   Carrara
   Cartaxo
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castlemaine
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauroux - Limoges
   Cham (V)
   Championat d'Auvergne
   Championat du Limousin
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Chaumeil
   Cheshire (V)
   Chesterfield
   Chiasso (V)
   Chicago
   Chrono des Herbiers
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit Boussaquin
   Circuit de la Vallée de la Loire
   Circuit des Frontières
   Circuit des vins du Blayais
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit du Port de Dunkerque
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Circuito Mezzanese
   Circuito Montañés Eindklassement
   Clásica Ciudad de Girardot Eindklassement
   Clásica de Almería
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clasica Colprensa Eindklassement
   Clasica Semanario Voz
   Clasico Centenario de Armenia
   Clinge (V)
   Clinge, Amateurs
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Colchester (b)
   Collecchio
   Columbus
   Combloux
   Contern, Cyclocross
   Cootamundra
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Cork
   Corréa
   Cras-Avernas
   Crema
   Creswick
   Critérium des As
   Critérium National de Printemps
   Criterium d'Abruzzo
   Criterium du Printemps Nivernais, Amateurs
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   De Haan
   De Panne (a)
   Deerlijk
   Deinze
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Derby
   Derbyshire
   Dercy, Cyclocross
   Desselgem
   Destelbergen
   Deutsche Weinstrasse
   Dewsbury
   Diegem, Cyclocross
   Diessenhofen (V)
   Dijon, Cyclocross
   Dilsen
   Dixmont
   Doble Bragado Eindklassement
   Dokkum
   Domburg, Amateurs
   Dortmund, Zesdaagse
   Drielandenomloop
   Dublin
   Dubnica (b)
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durango
   Durango (a)
   Durango, Cyclocross
   Durango, Mountainbike
   Durango, Mountainbike (V)
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Eastborn - London
   Eede, Amateurs
   Eibar (b)
   Elfstedenronde
   Elgg
   Elva Rattapäev
   Emakumeen Euskal Bira (V) Eindklassement
   Embrach
   Emmen
   Empoli
   Ennepetal (a)
   Erembodegem (a)
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Estella
   European Police Championship, Op de weg
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Füllinsdorf (V)
   Faro
   Fermo
   FICP Ranking
   Firenze
   Firenze - Empoli
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Fivizzano
   Flèche Ardennaise
   Flèche Finistérienne
   Flèche Wallonne
   Footscray
   Fourchambault
   Fourchambault
   Fourmies
   Francorchamps, Mountainbike
   Frankfurt
   Frankfurt am Main, Cyclocross
   Frauenfeld (V)
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Freehold
   Freienbach (V)
   Fribourg
   Fribourg
   Fuengirola - Mijas
   Fuenlabrada
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Ganshoren
   Gavere, Cyclocross
   Geelong
   Geelong (b)
   Geelong (c)
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Getxo (f)
   Gieten, Cyclocross
   Gingelom
   Gippingen (a)
   Gippingen (a) (V)
   Giro d'Italia Donne (V) Eindklassement
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Medio Brenta
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia Di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Glasgow, Criterium
   Goes (V)
   Gouda, Amateurs
   GP Bodson
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cristal Energie
   GP Cuprosan
   GP da Marinha Grande
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de l'Indenpendant, Amateurs
   GP de la Tomate
   GP de Wallonie
   GP del Vidrio
   GP des Ameriques
   GP des Maronniers
   GP des Nations
   GP di Poggiana
   GP Eddy Merckx
   GP Impanis
   GP Kanton Genève
   GP Libération
   GP Liberazione, U23
   GP Palio del Recioto
   GP Plumelec
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Wielerrevue
   Graauw (V)
   Grabs - Voralp
   Gracia Orlova (V)
   Grafton - Inverell
   Graz
   Greensboro
   Grenoble, Zesdaagse
   Groningen
   Groot-Ammers
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Gwent
   Haacht, Amateurs
   Haaften
   Halfweg
   Hamilton
   Hamme
   Hamme, Amateurs
   Hannut
   Hansweert
   Hansweert, Amateurs
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Harrogate
   Hartland
   Hartlepool
   Harworth
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Hawaii Championship
   Hegi (a)
   Hegi (V)
   Heikant, Amateurs
   Heilbronn
   Hel van het Mergelland
   Hel van het Mergelland (V)
   Helchteren
   Helden-Panningen
   Hengelo, Criterium
   Herselt
   Hertford
   Heule
   Heure-le-Romain, Cyclocross, Amateurs
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Heverlee (a)
   Hoboken
   Hochheim am Main
   Hofgeismar
   Holderness
   Holy Saturday Classic
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hoogerheide, Cyclocross
   Houston
   Hulshout (a)
   Humbeek
   Huppaye
   Huppaye, Amateurs
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Igorre, Cyclocross
   IJzendijke, Amateurs
   Innsbruck
   Ipswich
   Irish Sea Tour of the North Eindklassement
   Isbergues
   Izegem
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Joué-lés-Tours
   Judendorf
   Jugon
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kalmthout
   Kalmthout (a)
   Kamerik
   Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Spanje
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Kasterlee, Onafhankelijken
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kessel-Lo, Amateurs
   Kinser International
   Kitzbühel
   Klingnau
   Klingnau (V)
   Kloosterzande
   Kloosterzande, Amateurs
   Kloten (V)
   Knokke
   Knokke (a)
   Koksijde, Cyclocross
   Komen
   Koppenberg, Cyclocross
   Kortemark
   Kortenhoef
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Koudekerke, Amateurs
   Kruiningen, Amateurs
   Kumtich, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme, Amateurs
   Kwintsheul
   La Calamine
   La Farola
   La Jolla
   La Londe, Amateurs
   La Machine
   La Torre
   La Tramontane, Amateurs
   Lèves
   Laarne
   Lamballe
   Lamswaarde, Amateurs
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Langenthal
   Langnau i.E (V)
   Lara
   Larciano
   Laredo (V)
   Lariano
   Las Vegas, Cyclocross
   Le Havre
   Le Mans
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leek
   Leek (b)
   Leganés (a)
   Legnano (b)
   Leibstadt, Cyclocross
   Leiden
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Lewedorp, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Lichtervelde
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Lillers
   Lincoln
   Lincoln (a)
   Lincoln (b)
   Linden, Amateurs
   Linne
   Lisboa
   Lisboa - Porto
   Lisieux, Criterium
   Little River
   Liverpool (e)
   Llodio
   Loenhout, Cyclocross
   Loenhout, Cyclocross (a)
   Lommel (b)
   Londerzeel (d)
   London (a)
   London (b)
   London (f)
   Los Angeles
   Los Gatos
   Loulé
   Loulé (a)
   Lourinhã
   Ludwigsburg
   Ludwigshafen (a)
   Lugano
   Lugo
   Lutlommel
   Luxembourg (c)
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Münsingen (V)
   Münster
   Münster, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht (c)
   Made, Criterium
   Magstadt, Cyclocross
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Malveira
   Manlleu
   Manx International, Amateurs
   Manx Mountain
   Marseille (a)
   Martigny - Mauvoisin
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Media Agua
   Meerkerk
   Melbourne
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne (b)
   Melle
   Melsele (a)
   Melzo
   Memorial Nencini
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Mendrisio (b)
   Mercatale Valdarno
   Mere
   Merelbeke
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meymac
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Miami
   Michelstadt
   Middelburg (V)
   Middelburg, Amateurs
   Midlands Tour Eindklassement
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Molina
   Moling
   Monein
   Montalbano
   Montanino
   Montastruc
   Montecatini Terme
   Monthey
   Monthey (V)
   Montjuich, Criterium
   Montlhéry
   Montluçon (a)
   Montluçon (d)
   Monza
   Moorsele
   Moulins
   Mount Gambier
   Mount Gambier
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Muri (V)
   Mussidan
   Náquera
   Nanno
   Nantes
   Nantes - Segre, Amateurs
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Profs, Denemarken
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Portugal
   Nauheim
   Navarra
   Neerlinter, Amateurs
   Nerviano
   Neu Isenburg
   New Zealand Cycle Classic Eindklassement
   Newcastle
   Niel, Cyclocross
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nieuw-Vennep
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Amateurs
   Ninove (b)
   Nittedal - Oslo
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Norfolk
   Northampton
   Nottingham (a)
   Noyal, Amateurs
   Obergösgen
   Oberwil
   Oberwil (V)
   Odense
   Offenbach
   Oggiono
   Olten (V)
   Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Olympische Spelen, Baan, Sprint
   Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop van 't Molenheike (V)
   Onze-Lieve-Vrouw-Waver
   Oostakker
   Oostakker, Cyclocross, Amateurs
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oostkamp
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Oplinter, Amateurs
   Oradour-sur-Glane
   Ormáiztegui, Cyclocross
   Orsenigo
   Oss, Cyclocross
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudenbosch
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Overijse, Cyclocross
   Pachern
   Paris - Alençon
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Bourges (V)
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Evreux
   Paris - Fecamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris (g)
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint (V)
   Paris, Zesdaagse
   Peer, Criterium
   Penna
   Pereiro
   Perth
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piemonte
   Pijnacker (a)
   Pistoia - Livorno
   Plouay
   Poggio alla Cavalla
   Polhill
   Poly Bretonne
   Polynormand
   Poortvliet (V)
   Poortvliet, Amateurs
   Pordenone
   Porrentruy - Zürich
   Porthcawl
   Porto - Lisboa
   Porto (l)
   Prémio de Abertura
   Prato
   Premio Albergaria
   Prix a Bola
   Prix Calcado Kidskin
   Prix des Flandres Françaises
   Prix Frequence Nord, Amateurs
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Junioren, Nederland
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
   Purnode
   Putte
   Putte-Kapellen
   Putte, Cyclocross
   Puy-l'Eveque
   Quad Cities, Criterium
   Quillan
   Racibórz
   Rebecq-Rognon
   Reda
   Regio Tour International Eindklassement
   Reinach
   Reinach (V)
   Renesse, Amateurs
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Reutlingen
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Rietti - Terminillo
   Rio Maior
   Riom
   Riom-ès-Montagne
   Roeselare, Criterium
   Roma, Cyclocross
   Ronde de l'Oise
   Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
   Ronde du Canigou, Amateurs
   Ronde van de Achterhoek
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Friesland
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Roosendaal
   Roserittet DNV GP Eindklassement
   Rothenburg (V)
   Rotterdam, Zesdaagse
   Rouen
   Route de France, U23 Eindklassement
   Route du Berry/Trophée Sitram
   Route du Pays Basque
   Rovigo
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Ruggell
   Ruggell (V)
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñanigo (a)
   Sachsen Tour Eindklassement
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Estève
   Saint-Etienne
   Saint-Ferjeux
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Pierre
   Saint-Symphorien-de-Lay
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   San Martino di Castrozza
   San Pellegrino
   San Pellegrino Terme
   San Sebastian
   San Sebastian (c)
   Sanson
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santander
   Santander (a)
   Santona
   Sas van Gent
   Sas van Gent, Amateurs
   Saussignac
   Scandinavian Open Road Race, Elite/U23
   Scheldewindeke
   Scherpenheuvel
   Scherpenzeel (V)
   Schijndel (V)
   Schoondijke, Amateurs
   Schorndorf
   Schoten
   Schwäbisch Gmünd
   Scordia
   Seattle
   Segré
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Seraing - Aachen - Seraing
   Setúbal
   Sheffield, Criterium
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Simpelveld
   Sindelfingen
   Sindelfingen
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint-Denijs
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Katelijne-Waver
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Oedenrode (V)
   Sint-Truiden (a)
   Sluis, Amateurs
   Sluiskil, Amateurs
   Smetlede, Amateurs
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somma Lombardo
   Sora
   Sospirolo
   South Shields
   Southport
   Southwick
   Sovizzo
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinmaur (V)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stiphout
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Subida a Txitxarro
   Sulz
   Superprestige, Cyclocross
   Surhuisterveen
   Sydney, Criterium
   Targa Crocifisso
   Targa Libero Ferrario
   Tartu Rattaralli
   Tavira
   Telleriarte, Cyclocross
   Templeuve
   Templeuve, Amateurs
   Temse
   Terneuzen, Amateurs
   Terrassa
   Tervuren, Amateurs
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tholen, Amateurs
   Thurcroft
   Tiel
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (c)
   Tijdrit Velddriel
   Tilburg
   Toledo
   Tom Simpson Memorial
   Tongeren
   Torei International
   Torino - Biella
   Toronto
   Tosa Village
   Toulouse
   Tour de Beauce Eindklassement
   Tour de Bretagne (V) Eindklassement
   Tour de Gastown
   Tour de l'Abitibi, Junioren
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de la Haute-Sambre
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Normandie Eindklassement
   Tour de Santa Catarina Eindklassement
   Tour de Tunisie Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour du Canton de Couhe, Amateurs
   Tour du Faso Eindklassement
   Tour du Finistère
   Tour du Haut-Var
   Tour du Lac Léman
   Tour du Tarn (V)
   Tour of Algeria Eindklassement
   Tour of Armagh
   Tour of Sochi Eindklassement
   Tour of Somerville
   Tour of Somerville (V)
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Baltic Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the East Midlands
   Tour of the Marshes
   Tour of the Peak, Amateurs
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tre Valli Varesine
   Trentham
   Trepadores a Santa Helena Eindklassement
   Treviso (a)
   Trio Normand
   Tro-Bro Léon
   Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
   Trofee van Haspengouw
   Trofeo Adolfo Leoni
   Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio (V)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Antonietto Rancilio
   Trofeo Baracchi
   Trofeo Ciutat de L'Hospitalet, Criterium
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo dello Scalatore Eindklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo dello Scalatore 4
   Trofeo dello Scalatore 5
   Trofeo Franco Balestra - Memorial Sabbadini
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Raffaele Marcoli
   Trofeo Rigoberto Lamonica
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Trophée des Grimpeurs
   Trophée Mavic
   Troyes - Dijon
   Turul României Eindklassement
   Uden (V)
   Ulvenhout
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Uster
   Uster (V)
   Utrecht (b)
   Valencia
   Valkenswaard
   Valkenswaard, Cyclocross
   Valognes
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Vaux-Eupen-Vaux, Amateurs
   Vayrac
   Veendam
   Veenendaal - Veenendaal
   Veldhoven
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Victorian, Criterium
   Vigo (b)
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villanueva de Cordoba
   Villaporçon
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vinci
   Violay
   Visp - Grächen
   Vitré (a)
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Vlaardingen (V)
   Vogelwaarde, Amateurs
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Vossem, Cyclocross
   Vouneuil-sous-Biard
   Vrasene
   Vriezeveen (V)
   Vroomshoop (V)
   Vuelta a Antioquia Eindklassement
   Vuelta a Boyacà Eindklassement
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Guatemala Eindklassement
   Vuelta al Estado Zulia Eindklassement
   Vuelta Berriz (V) Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a Navarra Eindklassement
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   VW Herald
   Wädenswil
   Wachtebeke (a)
   Walsall
   Walsrode
   Wangaratta
   Wangaratta (b)
   Wanzele
   Warder (V)
   Waregem, U23
   Wartenberg Rundfahrt
   Washington
   Wasmuel
   Wasseraemter Rundfahrt (V)
   Wateringen
   Waterlandkerkje, Amateurs
   Wavre
   Welwyn
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wernhout (V)
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westfriese Dorpenomloop
   Westkapelle, Amateurs
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wezembeek-Oppem
   Wielsbeke
   Wielsbeke, Criterium
   Wien (b)
   Wijdenes-Oosterleek (V)
   Willebroek
   Winderhere
   Winderhere (b)
   Wingene
   Winterthur
   Wissen
   Woerden
   Woerden (a)
   Wolverhampton
   Women's Challenge (V)
   Woolwich
   Worksop
   Wouw
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich
   Zürich - Affoltern
   Zürich (a)
   Zürich (b)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Cyclocross
   Zürich, Zesdaagse
   Zaltbommel (V)
   Zarautz, Cyclocross
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zillebeke, Cyclocross
   Zoetermeer (V)
   Zonhoven, Cyclocross, Amateurs
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zurzach
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwolle (a)
   Zwolle (b)



rss

Members online: