Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1986

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Aveiro
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Baby Giro
   Beatrice
   Bidasoa Itzulia
   Borrego Springs
   Boucles de la Mayenne
   Calingasta
   Carlsberg Stage Race
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit Franco-Belge
   Clásico RCN
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Coors Classic
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   DDR Rundfahrt
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Giro d'Italia
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Puglia
   Girona
   Girvan
   GP Abimota
   GP Agrindustria
   GP de Pereiro
   GP do Minho
   GP du Midi-Libre
   GP Internacional Costa Azul
   GP Jornal de Noticias
   GP Juntas de Freguesia de Setubal
   GP Loures
   GP Tell
   Grabs - Voralp
   Gran Caracol de Pista
   Griffin 1000 West
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hulst, Amateurs
   Junior Tour Of Ireland
   Kellog's Champ
   Kessel-Lo, Amateurs
   Košice - Tatry - Košice
   Kroz Srbiju
   Lidice
   Lleida
   Malopolski Wyscig Gorski
   Mammoth Classic
   Mercian Two-Day
   Mi-Aout-Bretonne
   Milk Race
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Niedersachsen Rundfahrt
   Oder Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Ostschweizer Rundfahrt
   Paris - Bourges
   Paris - Nice
   Pepsi Twilight Weekend
   Post Danmark Rundt
   Postgirot Open
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Raleigh Times Omnium
   Rapport Toer
   Redlands Bicycle Classic
   Rocky Mountains Classic
   Ron Kitching Classic
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen (a)
   Route du Sud
   Sachsen Tour
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Bergamasca
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Siciliana
   Star Trophy Road Series
   Ster van Brabant
   Tirreno-Adriatico
   Torres Vedras (b)
   Tour d'Armorique
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de l'Aude
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de l'URSS
   Tour de la Manche
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Moselle
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
   Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Algeria
   Tour of Bulgaria
   Tour of Greece
   Tour of Ireland
   Tour of Michigan
   Tour of Norway (V)
   Tour of Sochi
   Tour of Ulster
   Triptyque Ardennaise
   Uniqa Classic
   United Texas Tour
   Vancouver (b)
   Venizeleia, Elite/U23
   Volta a Portugal
   Volta às Beiras
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a los Tres Cantos
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Castellon
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Baja California
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de la Juventud Mexicana
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Vulcan Tour
   Westfriese Dorpenomloop
   Wetteren (b)
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek
   's Heerenhoek, Amateurs
   100 KM Capillenses
   500 Millas del Norte Eindklassement
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Östgötaloppet, Elite/U23 (V)
   Aachen
   Aagtekerke, Amateurs
   Aalsmeer
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aartrijke (a)
   Abergavenny
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Adinkerke (a)
   Affligem, Amateurs
   Affoltern am Albis
   Aigle, Cyclocross
   Aintree
   Aix-en-Provence, Criterium
   Albacete
   Alicante
   Alphen aan de Rijn
   Alverca
   Alzano Scrivia
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Amsterdam
   Anderlecht
   Andwil
   Angers
   Antibes
   Antwerpen
   Apeldoorn
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Archer International Grand Prix
   Arendonk
   Armagh
   Armilla (a)
   Arrate
   Asian Games, Op de weg
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Athína, Junioren Eindklassement
   Athens, Criterium
   Atina
   Atlanta
   Auxerre
   Axel, Amateurs
   Baal, Amateurs
   Bad Homburg
   Bakewell, Amateurs
   Balkan Championships, Op de weg, Elite
   Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
   Baltimore
   Barcelona - Andorra
   Barnsley
   Bassano - Monte Grappa
   Bassano del Grappa, Zesdaagse
   Bassecourt
   Batavus Lenterace (V)
   Bavel
   Bavikhove
   Bedford
   Beernem
   Bekkevoort, Amateurs
   Bellegem
   Belsele
   Belsele (a)
   Bendigo
   Bergamo
   Bergamo (c)
   Bergara (b)
   Bergen op Zoom
   Beringen
   Berkel, Nieuwelingen (V)
   Berkeley
   Berlare
   Berlin
   Berlin - Angermünde - Berlin
   Berlin - Leipzig
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Zesdaagse
   Berloz, Amateurs
   Bern (b)
   Bertem, Amateurs
   Betekom
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Biel-Bienne
   Biervliet, Amateurs
   Bilbao
   Bilzen
   Bilzen, Chrono
   Binche - Tournai - Binche
   Birmingham
   Blankenberge
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bologna (c)
   Bombarral
   Booischot
   Boorsem
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Saintes
   Boston
   Bourges
   Boutersem, Amateurs (a)
   Boxmeer, Criterium
   Brabantse Pijl
   Braga
   Brasschaat
   Bray
   Breda
   Bredene
   Bredene, Cyclocross
   Breendonk, Cyclocross
   Bremen
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens, Amateurs
   Breuillet
   Briga
   Brighton
   Brisbane
   Brissago
   Brissago
   British Best All Rounder
   British Wool GP
   Broadford
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buggenhout
   Buggenhout (a)
   Burgenland Rundfahrt
   Bussières
   Cadzand, Amateurs
   Caivano
   Calais
   Callac
   Camaiore
   Camors
   Camp di Morvedre
   Canberra Tour Eindklassement
   Cannes (b)
   Cape Argus Sanlam Cycle Tour
   Cardiff
   Carlton
   Carnetin, Cyclocross
   Carrick-on-Suir
   Cartaxo
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castleton
   Catania
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, 1 km
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Achtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Puntenkoers
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Sprint
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteauroux
   Châteauroux - Limoges
   Chalky White's GP
   Championat d'Auvergne
   Chateau-Chinon-Ville
   Chatham
   Chaumeil
   Chaumeil
   Chaumont-Gistoux (a)
   Cheshire (V)
   Chicago
   Chrono des Herbiers
   Chrystal
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit Boussaquin
   Circuit des Frontières
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit du Port de Dunkerque
   Circuit of the Wrekin
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito Gravese
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Circuito Montañés Eindklassement
   Cittiglio (V)
   Clásica de Almería
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Classica Grupo Radial Colombiano
   Clinge (V)
   Clinge, Amateurs
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Cocentaina
   Cogliate
   Colchester (b)
   Collecchio
   Commonwealth Games, Baan, 1 km
   Commonwealth Games, Baan, 10 Mijl
   Commonwealth Games, Baan, Achtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Sprint
   Commonwealth Games, Op de weg
   Commonwealth Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Contern, Cyclocross
   Coors Classic (V) Eindklassement
   Cootamundra
   Cootamundra (a)
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa della Pace
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Cork
   Corpus Christi
   Corréa
   Cras-Avernas
   Crema
   Creswick
   Critérium des As
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cruce de Los Andes Eindklassement
   Cupra Marittima
   Curno
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Dallas
   Dallas (a)
   Darmsheim
   De Haan
   De Panne (a)
   De Pinte
   de Rijp
   Deerlijk
   Deinze
   Deinze, Amateurs (a)
   Delyn
   Denain
   Dentergem
   Derby
   Des Moines
   Desselgem
   Detroit
   Deurne
   Diegem, Cyclocross
   Dilsen
   Doble Bragado Eindklassement
   Dokkum
   Domburg, Amateurs
   Dongen
   Dortmund, Zesdaagse
   Douglas
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren Eindklassement
   Drielandenomloop
   Dublin
   Dubnica (b)
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durana, Cyclocross
   Durango
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   East Coast Classic
   Eastborn - London
   Eede, Amateurs
   Eibar (b)
   Eindhoven
   Elgg
   Elsloo
   Elva Rattapäev
   Embrach
   Emmen
   Empoli
   Ennepetal (a)
   Erembodegem (a)
   Erfurt
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Exeter
   Fall River
   Faro
   Feldkirchen
   Fellbach
   Fermo
   FICP Ranking
   Firenze
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flevotour (V)
   Flint
   Footscray
   Fourchambault
   Fourchambault
   Fourmies
   Frankfurt am Main, Cyclocross
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Fribourg
   Friese Elfstedenronde
   Front Range Cycling Classic
   Fuenlabrada
   Fuenlabrada (b)
   Fulton County, Criterium
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Galder
   Ganshoren
   Gavere, Cyclocross
   Geelong
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Gelrode, Amateurs
   Genève
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Junioren
   Gieten, Cyclocross
   Gingelom
   Gippingen
   Gippingen (a)
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Medio Brenta
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Glasgow, Criterium
   Gold Coast
   Goodwill Games, Baan, 1 km
   Goodwill Games, Baan, Achtervolging
   Goodwill Games, Baan, Sprint
   Gouda, Amateurs
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   GP Argindustria
   GP Bodson
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cristal Energie
   GP Cuprosan
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de la Tomate
   GP de Wallonie
   GP del Vidrio
   GP des Nations
   GP di Poggiana
   GP do Sul
   GP Eddy Merckx
   GP Impanis
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Kanton Genève
   GP Liberazione, U23
   GP Olav Thon
   GP Palio del Recioto
   GP Plumelec
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Troy Cycling
   GP Wielerrevue
   Graauw (V)
   Graauw, Amateurs
   Grafton - Inverell
   Grand Prix de la Somme Eindklassement
   Grandate
   Grande Boucle Féminine Internationale (V) Eindklassement
   Graz
   Greensboro
   Grenoble, Zesdaagse
   Griffith
   Groningen
   Groot-Ammers
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Haasdonk (a)
   Halfweg
   Hamburg
   Hamme
   Hanley
   Hanley (b)
   Hannover (c)
   Hannut
   Hansweert
   Hansweert, Amateurs
   Harderwijk (V)
   Hartlepool
   Harworth
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Hasselt (d)
   Hastings
   Hednesford
   Heerhugowaard
   Hegi (a)
   Heikant, Amateurs
   Heist-op-den-Berg, Amateurs
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Hengelo, Criterium
   Hereford
   Herk-de-Stad (a)
   Herselt
   Hertford
   Herzele, Cyclocross
   Heule
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Hoboken
   Hoevelaken
   Holderness
   Holy Saturday Classic
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hoogkarspel
   Houthulst
   Humbeek
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Igorre, Cyclocross
   IJzendijke, Amateurs
   Ile Maurice
   Innsbruck
   Isbergues
   Issoire
   Izegem
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Jessheim
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Jodicar - Porto
   Joué-lés-Tours
   Judendorf
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kaisten
   Kalmthout (a)
   Kamerik
   Kampen
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Kapelle
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kitzbühel
   Klingnau
   Klingnau (V)
   Kloosterzande
   Kloosterzande, Amateurs
   Knokke
   Knokke (a)
   Koersel
   Koewacht, Amateurs
   Koksijde, Cyclocross
   Komen
   Kortemark
   Kortenhoef
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Koudekerke (V)
   Koudekerke, Amateurs
   Kruiningen
   Kruiningen, Amateurs
   Kumtich, Amateurs
   Kwadendamme, Amateurs
   La Farola
   La Jolla
   La Machine
   La Rúa
   La Torre
   Laarne
   Laigueglia
   Lamballe
   Lamswaarde, Amateurs
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Langedijk
   Lannilis
   Larciano
   Lariano
   Larimer
   Launceston, Zesdaagse
   Lausanne
   Le Samyn
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leeds
   Leek
   Leganés (a)
   Legazpia, Cyclocross
   Legnano (b)
   Lehigh County, Omnium
   Leibstadt, Cyclocross
   Leiden
   Leiza
   Leiza (b)
   Les Ormes
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Leuven, Amateurs
   Lewedorp, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Lichtervelde
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Lillers
   Lillestrøm, Elite/U23
   Lincoln
   Linden, Amateurs
   Linne
   Lisboa (a)
   Lisieux, Criterium
   Liverpool (e)
   Llodio
   Llodio (b)
   Llucmajor
   Locmaria
   Loenhout, Cyclocross
   Lommel (b)
   London (a)
   Los Gatos
   Lubbeek, Amateurs
   Lugano
   Lugo
   Lutlommel
   Luxembourg (c)
   Luz6 e etappe
   Mälaren Runt
   Mühlenbach, Cyclocross
   Mühlethurnen
   Mühlheim
   München, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht (c)
   Maastricht, Dernycriterium
   Maastricht, Zesdaagse
   Made, Criterium
   Madrid, Zesdaagse
   Madrid, Zesdaagse (b)
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Maleizen, Cyclocross
   Malveira
   Manchester
   Manchester (b)
   Manlieu
   Mannin Veg
   Manx International, Amateurs
   March
   Marseille (a)
   Martigny - Mauvoisin
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Media Agua
   Meerhout (a)
   Meerkerk
   Melbourne
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne - Yarrawonga
   Melbourne (b)
   Melle
   Melsele (a)
   Melzo
   Memorial Nencini
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Merbes-le-Château
   Mercatale Valdarno
   Mere
   Merelbeke
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meymac
   Meyrin
   Meyrin (a)
   Miami
   Michelstadt
   Middle Swan
   Midlands Tour
   Mierlo
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Milazzo
   Milharado
   Milwaukee
   Mockridge Memorial
   Moerbeke
   Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
   Molina
   Montalbano
   Montanino
   Montecatini Terme
   Monthey
   Montjuich, Criterium
   Montluçon (a)
   Monza
   Moorsele
   Morges
   Morristown
   Mosbach
   Moulins
   Mount Gambier
   Mount Gambier (b)
   Mount Hamilton
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Parnitha, Junioren
   Muncie
   Munte, Cyclocross
   Mussidan
   Náquera
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nederbrakel
   Neerach
   Nerviano
   New York
   New York (a)
   Newport, Criterium
   Nice - Alassio
   Niederoesterreich Rundfahrt Eindklassement
   Niel, Cyclocross
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nieuwerkerken, Cyclocross
   Nieuwkerken-Waas (a)
   Nijlen, Cyclocross, Amateurs
   Ninove (b)
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Norman
   Northampton
   Norwich, Criterium
   Nyngan - Dubbo
   Oberwil
   Odense
   Oetingen
   Oggiono
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop van 't Molenheike (V)
   Onze-Lieve-Vrouw-Waver
   Oostakker
   Oostburg, Amateurs
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oostkamp
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Oss, Cyclocross
   Oud-Gastel
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudenbosch
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Overijse, Cyclocross
   Oviedo (b)
   Oviedo, Criterium
   Oyster Bay
   Paderno
   Palazzolo sull'Oglio
   Palencia
   Palma de Mallorca (c)
   Pamel, Cyclocross
   Pamplona (a)
   Panningen
   Parabiago
   Parabiago
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Fecamp
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint (V)
   Paris, Sprint (V)
   Paris, Zesdaagse
   Park City, Downhill
   Paterno
   Peer, Criterium
   Pegognana
   Penna
   Pereiro
   Pernod - Super Prestige
   Perth
   Pfaffnau
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Phoenix
   Picaña
   Piemonte
   Pietra Ligure
   Pijnacker (a)
   Pistoia - Livorno
   Plouay
   Poggio alla Cavalla
   Pogny
   Poitiers
   Polignano a Mare
   Polymultipliée
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Poortvliet (V)
   Poortvliet, Amateurs
   Porthcawl
   Porto - Lisboa
   Prato
   Prix des Flandres Françaises
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, , Nederland (V)
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Pueblo
   Purnode
   Putte
   Putte-Kapellen
   Putte, Cyclocross
   Quad Cities, Criterium
   Quillan
   Ramsey
   Reda
   Redmond
   Regio Tour International Eindklassement
   Renesse, Amateurs
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Retie (a)
   Reutlingen
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Richmond
   Rieti
   Rillaar, Amateurs
   Rio Maior
   Roeselare, Criterium
   Roma, Cyclocross
   Ronde de l'Oise
   Ronde van de Achterhoek
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Ronse
   Roosendaal
   Rotselaar, Amateurs
   Rotterdam, Zesdaagse
   Route du Berry/Trophée Sitram
   Ruban Granitier Breton Eindklassement
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruiselede
   Rummen
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñanigo (a)
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Estève
   Saint-Etienne
   Saint-Marc
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   San Antonio
   San Donà di Piave
   San Fausto de Durango
   San Francisco (a)
   San Luis
   San Sebastian
   San Sebastian (c)
   Sandhausen
   Sandweiler, Cyclocross
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santander (a)
   Sas van Gent
   Sas van Gent, Amateurs
   Saussignac
   Scandinavian Open Road Race, Elite/U23
   Scherpenheuvel
   Scherpenheuvel, Amateurs
   Schijndel
   Schorndorf
   Schoten
   Scordia
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Serskamp, Amateurs
   Setúbal
   Settimana Lazio Eindklassement
   Siegen
   Sierra de Guadarrama
   Simpelveld
   Sindelfingen
   Sindelfingen
   Sint-Denijs
   Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Katherina-Lombeek, Amateurs
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Oedenrode (V)
   Sint-Pieters-Leeuw (a)
   Sint-Truiden (a)
   Sint-Truiden, Chrono
   Sion
   Sleidinge
   Sluis, Amateurs
   Sluiskil, Amateurs
   Snowmass Village
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   South Shields
   Southport
   Southwick
   Sovizzo
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Stekene (a)
   Stekene, Cyclocross
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stettlen
   Stiphout
   Strombeek-Bever, Amateurs
   Stuttgart
   Stuttgart, Zesdaagse
   Suances, Cyclocross
   Sulz
   Superprestige, Cyclocross
   Superprestige, Cyclocross, Amateurs
   Surhuisterveen
   Tartu (b)
   Tegelen
   Telford
   Temse
   Terrassa
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tiel
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (c)
   Tienen, Criterium
   Tongeren
   Toolern Vale
   Torhout (a)
   Torhout, Cyclocross
   Torino - Biella
   Toronto
   Toulouse
   Tour d'Egypte Eindklassement
   Tour de Beauce Eindklassement
   Tour de Corse Eindklassement
   Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
   Tour de Normandie Eindklassement
   Tour de Tunisie Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour du Finistère
   Tour du Haut-Var
   Tour of Sacrifice, Amateurs Eindklassement
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Americas5 e etappe
   Tour of the Baltic Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tour of Yugoslavia Eindklassement
   Tre Valli Varesine
   Tremelo, Amateurs
   Treviso (a)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo Mario Zanchi
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Raffaele Marcoli
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Troyes - Dijon
   Turul României Eindklassement
   Txitxarro Igoera
   Uden (V)
   Uithoorn (V)
   Ulvenhout
   Ulverstone
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Utrecht (b)
   Vailate
   Valencia
   Valkenswaard
   Valkenswaard, Cyclocross
   Vancouver
   Vancouver (a)
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Vaux-Eupen-Vaux, Amateurs
   Veendam
   Velddriel, Chrono
   Veldhoven
   Venhuizen
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villanueva de Cordoba
   Villaporçon
   Villeneuve-sur-Yonne
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Violay
   Viré
   Viseu "Viseu"
   Visp - Grächen
   Vitoria
   Vitré (a)
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Vogelwaarde, Amateurs
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Volta da Ascension Eindklassement
   Vossem, Cyclocross
   Vrasene
   Vreeland (V)
   Vriezeveen (V)
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Cordoba (a) Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Guatemala Eindklassement
   Vuelta a la Costa Eindklassement
   Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   VW Herald
   Wachtebeke (a)
   Wagga Wagga - Albury
   Wallisellen
   Walsall
   Walsrode
   Wanzele
   Waregem, U23
   Washington
   Wasmuel
   Wateringen
   Waterlandkerkje, Amateurs
   Wavre
   Wemeldinge, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Universitairen
   Werelduurrecord Amateurs,
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westkapelle, Amateurs
   Westminster
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wezemaal, Amateurs
   Wezembeek-Oppem
   Wheat Mayor Cup
   White Rock Lake Park
   Wielsbeke
   Wielsbeke, Criterium
   Wiers, Amateurs (a)
   Wijdenes-Oosterleek (V)
   Wilderen, Amateurs
   Willaston
   Willebroek
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wim Hendriks Trofee
   Winderhere
   Winderhere (b)
   Wingene
   Wingene - Wildenburg, Cyclocross
   Winterthur
   Woerden
   Wolverhampton
   Wolverhampton (a)
   Wolvertem, Cyclocross
   Wolvertem, Cyclocross (b)
   Women's Challenge (V)
   Woolwich
   Wouw
   Wroughton
   Wyandotte
   Wynyard
   Yarrawonga
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich - Hongg
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zarautz, Cyclocross
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zemst, Amateurs
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke, Cyclocross
   Zizurkil
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zoutelande, Amateurs
   Zuiddorpe
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zuiderzee Derny Tour
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwolle (b)



rss

Members online: