Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Login vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
  • Bookmark and Share


  • Wedstrijden 1986

    Etappewedstrijden
       Österreich-Rundfahrt
       Aveiro (e)
       Azerbaïjan Tour
       Baby Giro
       Beatrice
       Bidasoa Itzulia
       Borrego Springs
       Boucles de la Mayenne
       Calingasta
       Carlsberg Stage Race
       Cascade Classic
       Chaniá, Elite/U23
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Ardennes
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit Franco-Belge
       Clásica Carmen de Viboral
       Clásico RCN
       Classica Grupo Radial Colombiano
       Coors Classic
       Coppa dell'Adriatico (V)
       Critérium du Dauphiné
       Critérium International
       DDR Rundfahrt
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
       Driedaagse van De Panne
       Essor Breton
       Etoile de Bessèges
       Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Giro d'Italia
       Giro del Trentino
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro della Valsesia
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Giro di Puglia
       Girona
       Girvan
       GP Abimota
       GP Agrindustria
       GP de Pereiro
       GP do Minho
       GP du Midi-Libre
       GP Guillaume Tell
       GP Internacional Costa Azul
       GP Jornal de Noticias
       GP Juntas de Freguesia de Setubal
       Grabs - Voralp
       Gran Caracol de Pista
       Griffin 1000 West
       Herald Sun Tour
       Hessen Rundfahrt
       Hulst, Amateurs
       Junior Tour Of Ireland
       Kellog's Champ
       Kessel-Lo, Amateurs
       Košice - Tatry - Košice
       Kroz Srbiju
       Les 3 jours de Vendée (V)
       Lidice
       Lleida
       Loures (a)
       Malopolski Wyscig Gorski
       Mammoth Classic
       Mercian Two-Day
       Mi-Aout-Bretonne
       Milk Race
       Montjuich
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Niedersachsen Rundfahrt
       Oder Rundfahrt
       Olympia's Tour
       Ostschweizer Rundfahrt
       Paris - Bourges
       Paris - Nice
       Pepsi Twilight Weekend
       Post Danmark Rundt
       Postgirot Open
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       Raleigh Times Omnium
       Rapport Toer
       Redlands Bicycle Classic
       Rocky Mountains Classic
       Ron Kitching Classic
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde van België
       Ronde van België, Amateurs
       Ronde van Brabant, Amateurs
       Ronde van de Kempen
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Ronde van Nederland
       Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
       Route du Sud
       Sachsen Tour
       Santa Iria
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Bergamasca
       Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Settimana Siciliana
       Star Trophy Road Series
       Ster van Brabant
       Tirreno-Adriatico
       Torres Vedras
       Tour d'Armorique
       Tour de France
       Tour de Gironde
       Tour de l'Aude
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
       Tour de l'Avenir
       Tour de l'Est International
       Tour de l'URSS
       Tour de la Manche
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de Luxembourg
       Tour de Moselle
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Romandie
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
       Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
       Tour du Vaucluse
       Tour Méditerranéen
       Tour of Albania
       Tour of Algeria
       Tour of Bulgaria
       Tour of Greece
       Tour of Ireland
       Tour of Michigan
       Tour of Norway (V)
       Tour of Sochi
       Tour of Ulster
       Triptyque Ardennaise
       Trofée de Wallonie, Amateurs
       Uniqa Classic
       United Texas Tour
       Vancouver (b)
       Villach, Amateurs
       Volta a Portugal
       Volta às Beiras
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta Ciclista a Catalunya
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Cantabria
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Cuba
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a España
       Vuelta a los Tres Cantos
       Vuelta a los Valles Mineros
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Zamora
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Valle
       Vuelta al Valle del Cauca
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a Castellon
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
       Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta de Baja California
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta de la Juventud Mexicana
       Vuelta de San Juan
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta Internacional al Estado Trujillo
       Vuelta y Ruta de Mexico
       Vulcan Tour
       Wervershoof
       Wetteren
       Ytong Bohemia Tour
       Závod Míru
    Andere wedstrijden
       's-Heerenberg
       's-Heerenhoek
       's-Heerenhoek, Amateurs
       500 Millas del Norte Eindklassement
       Aachen
       Aagtekerke, Amateurs
       Aalsmeer
       Aalst
       Aalst, Criterium
       Aalter (a)
       Aartrijke
       Abergavenny (a)
       Adinkerke (a)
       Adria
       Affligem, Amateurs
       Affoltern am Albis
       Aigle, Cyclocross
       Aintree
       Aix-en-Provence, Criterium
       Albacete
       Alicante
       Almelo
       Almería
       Alphen aan de Rijn
       Alverca
       Alzano Scrivia
       Amorebieta
       Amstel Gold Race
       Amsterdam
       Anderlecht
       Andwil
       Angers (c)
       Antibes
       Antwerpen (a)
       Apeldoorn
       Apeldoorn (a)
       Arendonk
       Arezzo
       Arezzo (b)
       Armagh
       Armilla
       Arrate
       Asian Games, Op de weg
       Asse-Krokegem, Cyclocross
       Asse, Amateurs
       Asti, U23
       Athína, Junioren Eindklassement
       Athens, Criterium
       Atina
       Atlanta (e)
       Auvelais (V)
       Auxerre (a)
       Axel, Amateurs
       Baal, Amateurs
       Bad Homburg
       Baltimore (a)
       Barberino di Mugello
       Barcelona - Andorra
       Barnsley (a)
       Bassano - Monte Grappa
       Bassano del Grappa, Zesdaagse
       Bassecourt
       Bavel
       Bavikhove
       Bedford
       Beernem
       Bekkevoort, Amateurs
       Bellegem
       Belsele
       Belsele (a)
       Bendigo
       Berazategui
       Bergamo
       Bergamo (b)
       Bergara (a)
       Bergen op Zoom
       Beringen
       Berkel, Nieuwelingen (V)
       Berkeley
       Berlare
       Berlin - Leipzig
       Berlin (a)
       Berlin (c)
       Berlin (e)
       Berlin (l) Eindklassement
       Berlin, Cyclocross
       Berlin, Zesdaagse
       Berloz, Amateurs
       Bern (d)
       Bern (V)
       Bertem, Amateurs
       Betekom
       Beveren
       Beveren-Waas
       Beverley (c)
       Biassono
       Biel-Bienne
       Bierbeek, Cyclocross, Amateurs
       Biervliet, Amateurs
       Bilbao (e)
       Bilzen
       Bilzen, Chrono
       Binche
       Birmingham (d)
       Blankenberge
       Boa Vista
       Bocholtz
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (a)
       Bologna (d)
       Bologna (f)
       Bombarral
       Booischot
       Boom, Amateurs
       Boorsem
       Bordeaux - Paris
       Bordeaux - Saintes
       Boston
       Bourges (a)
       Boussac (a)
       Boutersem, Amateurs (a)
       Boxmeer, Criterium
       Brabantse Pijl
       Bradford
       Braga
       Brasschaat (a)
       Bray
       Breda
       Breda di Piave (V)
       Bredene
       Bredene, Cyclocross
       Breendonk, Cyclocross
       Breganze
       Bremen (a)
       Bremen, Zesdaagse
       Breskens, Amateurs
       Breuillet
       Briga
       Brighton (d)
       Brisbane
       Brissago
       Brissago
       British Best All Rounder
       Broadford
       Bruinisse, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Brussel/Bruxelles (a)
       Buggenhout
       Buggenhout (c)
       Buggenhout, Amateurs (a)
       Burcht, Cyclocross, Cat. B
       Buscate
       Bussières
       Buxton, Amateurs
       Cadzand, Amateurs
       Caivano
       Calais
       Callac
       Camaiore
       Camors
       Camp di Morvedre
       Campi Bisenzio (a)
       Campo dos Goytacazes
       Canberra Tour Eindklassement
       Cannes
       Canosa di Puglia
       Capilla del Senor
       Cardiff (a)
       Carlton
       Carnetin, Cyclocross
       Carrick-on-Suir
       Cartaxo
       Casalecchio di Reno
       Casentino
       Castelfidardo
       Castelfidardo (d)
       Castelnuovo Scrivia
       Castiglione Fibocchi
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Castleton
       Catania
       Cavriago
       Ceglie Messapico
       Central American and Caribbean Sports Games, Baan, 1 km
       Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Achtervolging
       Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Ploegenachtervolging
       Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Puntenkoers
       Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Sprint
       Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg
       Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ploegentijdrit
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Châteauroux
       Châteauroux - Limoges
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Chanteloup-les-Vignes (a)
       Chateau-Chinon-Ville
       Chatham
       Chaumeil
       Chaumont-Gistoux
       Cheshire (V)
       Chicago
       Chrono des Herbiers
       Chrystal
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Circuit des Frontières
       Circuit du Morbihan
       Circuito Gravese
       Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
       Circuito Montañés Eindklassement
       Cittadella
       Cittiglio (V) (a)
       Civaux
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
       Clinge (V)
       Clinge, Amateurs
       Coca-Cola Trophy Eindklassement
       Cocentaina
       Cogliate
       Colchester (b)
       Collecchio
       Colorado Springs
       Comano
       Commonwealth Games, Baan, 1 km
       Commonwealth Games, Baan, 10 Mijl
       Commonwealth Games, Baan, Achtervolging
       Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging
       Commonwealth Games, Baan, Sprint
       Commonwealth Games, Op de weg
       Commonwealth Games, Op de weg, Ploegentijdrit
       Coors Classic (V) Eindklassement
       Cootamundra
       Cootamundra (a)
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa d'Argento Giovanni Brunero
       Coppa San Geo
       Cordoba Eindklassement
       Cork
       Corpus Christi
       Corréa
       Courcelles (V)
       Cras-Avernas
       Crema (a)
       Cremona (a)
       Creswick
       Critérium des As
       Cronoscalata della Futa, Chrono
       Cronostaffetta
       Cruce de Los Andes Eindklassement
       Cupra Marittima
       Curno
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Düren
       Dagmersellen, Cyclocross
       Dallas
       Dallas (a)
       Darmsheim
       De Haan
       De Panne
       De Pinte
       De Rijp
       Deerlijk
       Deinze (a)
       Deinze, Amateurs (a)
       Delyn (a)
       Den Haag (V)
       Denain
       Dentergem
       Derby (a)
       Des Moines
       Desselgem
       Detroit
       Deurne
       Diegem, Cyclocross
       Dilsen
       Doble Bragado Eindklassement
       Dokkum
       Domburg, Amateurs
       Dongen
       Donostia/San Sebastián
       Donostia/San Sebastián (b)
       Dortmund, Zesdaagse
       Douglas
       Douglas (a)
       Douglas, Amateurs
       Dronten
       Dublin (i)
       Dubnica
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Dunkerque (b)
       Durana, Cyclocross
       Durango
       Durbanville
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Eastbourne - London
       Eede, Amateurs
       Eibar (a)
       Eindhoven
       Elgg
       Elsloo
       Elva
       Embrach (a)
       Emmen
       Empoli
       Ennepetal
       Erembodegem
       Erfurt
       Essen, Cyclocross
       Eupen - La Calamine
       Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
       Exeter
       Faro
       Feldkirchen
       Fellbach
       Fermo
       FICP Ranking
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Firenze - Pistoia
       Firenze - Viareggio
       Firenze (a)
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Flint (a)
       Florida
       Footscray
       Fourchambault
       Fourchambault (a)
       Fourmies
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main, Cyclocross
       Fribourg
       Fuenlabrada
       Fuenlabrada (a)
       Fulton County, Criterium
       Göppingen
       Galder
       Ganshoren
       Gardone Val Trompia
       Gavere, Cyclocross
       Geelong (a)
       Geetbets (a)
       Gehrden
       Gelrode, Amateurs
       Genève (b)
       Genève (c)
       Gent - Ieper
       Gent - Staden
       Gent - Wervik
       Gent - Wevelgem
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Geraardsbergen, Amateurs
       Geraardsbergen, Criterium
       Geraardsbergen, Junioren
       Gierle (V)
       Gierle (V)
       Gieten, Cyclocross
       Gingelom
       Gippingen
       Gippingen (a)
       Giro del Friuli
       Giro del Lazio
       Giro del Veneto
       Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
       Giro dell'Umbria
       Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
       Giro della Provincia di Reggio Calabria
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
       Giro di Campania
       Giro di Lombardia
       Gits, Amateurs
       Givry, Amateurs
       Glasgow, Criterium
       Goeferdinge, Amateurs
       Goodwill Games, Baan, 1 km
       Goodwill Games, Baan, Achtervolging
       Goodwill Games, Baan, Sprint
       Gooik, Amateurs
       Gouda, Amateurs
       GP Argindustria
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP de France
       GP de Wallonie
       GP des Nations
       GP do Sul
       GP Impanis
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Olav Thon
       GP Plumelec
       GP Troy Cycling
       Graauw, Amateurs
       Grafton - Inverell
       Grand Prix de la Somme Eindklassement
       Grandate
       Grande Boucle Féminine Internationale (V) Eindklassement
       Graty, Amateurs
       Graz
       Greensboro
       Grenoble, Zesdaagse
       Griffith
       Groningen (a)
       Groot-Ammers
       Guazzora, Elite/U23
       Gullegem
       Haasdonk
       Halfweg
       Halstead (a)
       Hamburg (c)
       Hamm, Cyclocross
       Hamme
       Hanley
       Hanley (a)
       Hannover
       Hannut
       Hansweert
       Hansweert, Amateurs
       Harderwijk (V)
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harelbeke (a)
       Hartlepool (a)
       Harworth (a)
       Hasselt
       Hasselt (a)
       Hastings
       Hednesford
       Heerhugowaard
       Hegi (a)
       Heikant, Amateurs
       Heist-op-den-Berg, Amateurs
       Hel van het Mergelland
       Helchteren
       Helden-Panningen
       Hengelo, Criterium
       Hereford
       Herenthals, Cyclocross, Cat. B
       Herk-de-Stad
       Herselt
       Hertford (a)
       Heule (a)
       Heusden
       Heusden-Zolder
       Hoboken
       Hoevelaken
       Holderness (a)
       Hoofdplaat, Amateurs
       Hoogkarspel
       Houthulst
       Humbeek
       Ichtegem (a)
       Ichtegem (d)
       Igorre, Cyclocross
       IJzendijke, Amateurs
       Ile Maurice
       Imola - San Marino
       Innsbruck
       Isbergues
       Issoire (c)
       Izegem
       Jadranska Magistrala Eindklassement
       Jessheim
       Jezus-Eik, Cyclocross
       Joué-lés-Tours
       Judendorf
       København, Sprint (b)
       København, Zesdaagse
       København, Zesdaagse (b)
       Köln - Frechen
       Köln (a)
       Köln, Zesdaagse
       Kaisten
       Kalmthout (a)
       Kamerik
       Kampen
       Kampen (V)
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kapelle
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Kemzeke
       Kitzbühel
       Klingnau
       Klingnau (V)
       Kloosterzande
       Kloosterzande, Amateurs
       Knokke
       Knokke (a)
       Koersel
       Koewacht
       Koewacht, Amateurs
       Koksijde, Cyclocross
       Komen
       Koolskamp
       Kortemark
       Kortenhoef
       Kortgene, Amateurs
       Kortrijk, Criterium
       Koudekerke (V)
       Koudekerke, Amateurs
       Kroz Jugoslaviju Eindklassement
       Kruiningen
       Kruiningen, Amateurs
       Kumtich, Amateurs
       Kwadendamme, Amateurs
       La Farola
       La Hestre (V)
       La Jolla
       La Machine
       La Rúa
       La Torre
       Laarne
       Laigueglia
       Laken, Amateurs
       Lamballe
       Lamswaarde, Amateurs
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancy
       Landivisiau (b)
       Langedijk
       Lannilis
       Larciano
       Lariano
       Larimer
       Launceston, Zesdaagse
       Lausanne
       Le Samyn
       Lede
       Ledegem, Junioren
       Leeds (f)
       Leek (d)
       Leeuwarden (a)
       Leganés (a)
       Legazpia, Cyclocross
       Legnano
       Legnano (b)
       Lehigh County, Omnium
       Leibstadt, Cyclocross
       Leiden
       Leiza
       Leiza (a)
       Les Ormes
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Leuven, Amateurs
       Liège
       Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
       Lichtervelde
       Liedekerke
       Lieshout, Cyclocross
       Lillers
       Lillestrøm, Elite/U23
       Lincoln
       Linden, Amateurs
       Linköping, Elite/U23
       Linköping, Elite/U23 (V)
       Linne
       Lippiano
       Lisboa (o)
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Liverpool (a)
       Llançà
       Llodio
       Llodio (a)
       Llucmajor
       Locmaria
       Loenhout, Cyclocross
       Lommel (a)
       London
       London (b)
       Loro Ciuffenna
       Los Gatos
       Lubbeek, Amateurs
       Lugano
       Lugo
       Lutlommel
       Luxembourg (b)
       Luz 6 e etappe
       Mühlenbach, Cyclocross
       Mühlethurnen
       Mühlheim
       München, Zesdaagse
       Maarheeze
       Maastricht
       Maastricht, Dernycriterium
       Maastricht, Zesdaagse
       Made, Criterium
       Madrid, Zesdaagse
       Madrid, Zesdaagse (a)
       Magnago
       Malderen
       Malderen, Cyclocross
       Maleizen, Cyclocross
       Malveira
       Manchester (a)
       Manchester (c)
       Manlleu
       Marbais, Amateurs
       March
       Marciana
       Marcinelle (V)
       Mariakerke, Amateurs
       Marigny
       Marmande
       Marseille (f)
       Martigny - Mauvoisin
       Mechelen
       Mechelen, Cyclocross
       Mechelen, Cyclocross (b)
       Media Agua
       Meerhout (a)
       Meerkerk
       Meise (a)
       Melbourne - Warrnambool
       Melbourne - Yarrawonga
       Melbourne (c)
       Melbourne (d)
       Melle
       Mellery, Amateurs
       Melsele
       Melzo
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Mendrisio (b)
       Merbes-le-Château
       Mercatale Valdarno
       Mercedes
       Merchtem, Amateurs (a)
       Mere
       Merelbeke
       Merksem
       Mestre
       Meulebeke (a)
       Meymac
       Meyrin
       Meyrin (a)
       Miami
       Michelstadt
       Middelburg - Goes
       Middle Swan
       Midlands Tour
       Mierlo
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Tortona
       Milano - Vignola
       Milano, Cyclocross (a)
       Milazzo (a)
       Milharado
       Milton Keynes (a)
       Mockridge Memorial
       Modena (c)
       Moerbeke
       Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
       Molina
       Montalbano
       Montanino
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Monthey
       Montluçon (g)
       Monza (a)
       Moorsele
       Morges
       Morristown
       Mosbach
       Moulins
       Mount Evans
       Mount Gambier
       Mount Gambier (a)
       Mount Hamilton
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Mount Parnitha, Junioren
       Muncie
       Munte (V)
       Munte, Cyclocross
       Mussidan
       Náquera
       Naranco
       Nastro d'Oro
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Militairen, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       Nederbrakel
       Nederokkerzeel, Amateurs
       Neerach
       Negrar
       Nerviano
       New York City
       New York City (c)
       Newport, Criterium
       Nice - Alassio
       Niederösterreich Rundfahrt Eindklassement
       Niel, Amateurs
       Niel, Cyclocross
       Nieuw-Namen, Amateurs
       Nieuwerkerk, Amateurs
       Nieuwerkerken, Cyclocross
       Nieuwkerken-Waas
       Nijlen, Cyclocross, Cat. B
       Ninove (a)
       Nokere
       Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
       Norman
       Northampton
       Norwich, Criterium
       Novi Ligure (a)
       Nyngan - Dubbo
       Oberwart
       Oberwil
       Odense
       Oetingen
       Oggiono
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Omloop van 't Molenheike (V)
       Onze-Lieve-Vrouw-Waver
       Oordegem, Amateurs
       Oostakker
       Oostburg, Amateurs
       Oosteeklo
       Oostende
       Oostkamp
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Orense
       Orroir
       Oss, Cyclocross
       Oud-Gastel
       Oud-Vossemeer, Amateurs
       Oudenbosch
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Overijse, Cyclocross
       Oviedo (a)
       Oviedo, Criterium
       Oyster Bay
       Pétange, Cyclocross
       Paderno
       Palazzolo sull'Oglio
       Palencia
       Palma de Mallorca (a)
       Pamel, Cyclocross
       Pamplona
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Chauny
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Troyes
       Paris - Yvetot
       Paris, Sprint
       Paris, Sprint (V)
       Paris, Zesdaagse
       Park City, Downhill
       Paterno
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Pegognaga
       Penna
       Pereiro
       Pernod - Super Prestige
       Perth
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Pfaffnau
       Philadelphia
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Phoenix
       Picaña
       Piemonte
       Pietra Ligure
       Pijnacker
       Pistoia - Livorno
       Plouay (a)
       Poggiana
       Poggio alla Cavalla
       Pogny
       Poitiers (b)
       Polignano a Mare
       Polynormand
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontedecimo
       Poortvliet (V)
       Poortvliet, Amateurs
       Porthcawl
       Porto - Lisboa
       Prato
       Prix des Flandres Françaises
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Nederland (V)
       Pueblo
       Purnode
       Putte
       Putte-Kapellen
       Putte, Cyclocross, Cat. A
       Quad Cities, Criterium
       Quillan
       Ramsey
       Rebecq-Rognon, Amateurs
       Reda
       Redmond
       Regio Tour International Eindklassement
       Renesse, Amateurs
       Reningelst
       Rennes
       Retie
       Reutlingen
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
       Richmond
       Rieti
       Rijssen
       Rillaar, Amateurs
       Rio Maior
       Roeselare, Criterium
       Roma, Cyclocross
       Roma, U23
       Ronde de l'Oise
       Ronde van de Achterhoek
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Ronse
       Roosendaal
       Rotselaar, Amateurs
       Rotterdam, Zesdaagse
       Ruban Granitier Breton Eindklassement
       Ruban Nivernais Morvan
       Ruddervoorde
       Ruiselede
       Rummen (a)
       Rutas de America Eindklassement
       Sáles
       São Paulo (a)
       Saaremaa Velotuur Eindklassement
       Sabiñánigo
       Sacrifice Race, Elite/U23
       Saint-Benoît-du-Sault
       Saint-Estève
       Saint-Etienne
       Saint-Eutrope - Quimper
       Saint-Marc
       Saint-Martin-de-Landelles
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Salta
       San Antonio
       San Donà di Piave
       San Fausto
       San Francisco (a)
       San Ignacio
       San Luis Obispo
       Sandhausen
       Sandweiler, Cyclocross
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sant'Ermete
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Cruz
       Santander (a)
       Santo Stefano Lodigiano
       Sas van Gent
       Saussignac
       Scherpenheuvel
       Scherpenheuvel, Amateurs
       Schijndel
       Schorndorf
       Schoten
       Scordia
       Sei Giorni del Sole Eindklassement
       Serskamp, Amateurs
       Setúbal (a)
       Sete
       Shipston on Stour
       Siegen
       Sierra de Guadarrama
       Simpelveld
       Sindelfingen
       Sindelfingen (b)
       Sint Jansteen, Amateurs
       Sint-Denijs
       Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross
       Sint-Katherina-Lombeek, Amateurs
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Oedenrode (V)
       Sint-Pieters-Leeuw
       Sint-Truiden
       Sint-Truiden, Chrono
       Sion (a)
       Sleidinge
       Sluis, Amateurs
       Sluiskil, Amateurs
       Snowmass Village
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Solleröloppet
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       South Shields
       Southport, Criterium
       Southwick
       Sovizzo
       Steenwijk, Criterium
       Stekene
       Stekene, Cyclocross
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
       Stettlen
       Stiphout
       Stockholm
       Strombeek-Bever, Amateurs
       Stuttgart
       Stuttgart, Zesdaagse
       Suances, Cyclocross
       Sulz
       Superprestige, Cyclocross, Amateurs
       Surhuisterveen
       Tartu (b)
       Tegelen
       Telford
       Telford (a)
       Temse
       Terrassa
       Tervuren, Amateurs
       Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
       Tiel
       Tielt, Nieuwelingen
       Tienen (b)
       Tienen, Criterium
       Tongeren
       Toolern Vale
       Torhout (a)
       Torhout, Cyclocross (a)
       Torino - Biella (a)
       Toronto
       Toulouse (b)
       Tour d'Egypte Eindklassement
       Tour de Beauce Eindklassement
       Tour de Corse Eindklassement
       Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
       Tour de la Guadeloupe Eindklassement
       Tour de Lorraine, Junioren Eindklassement
       Tour de Normandie Eindklassement
       Tour de Tunisie Eindklassement
       Tour de Vendée
       Tour du Haut-Var
       Tour of Sacrifice, Amateurs Eindklassement
       Tour of Southland Eindklassement
       Tour of the Americas 5 e etappe
       Tour of the Baltic Eindklassement
       Tour of the Philippines Eindklassement
       Tre Valli Varesine
       Tremelo, Amateurs
       Treviso (a)
       Trofeo Alvaro Bacci
       Trofeo dell'Etna
       Trofeo Minardi
       Trofeo Pantalica
       Trofeo Serafino Biagioni
       Trognée
       Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
       Turbigo (a)
       Turul României Eindklassement
       Txitxarro (a)
       Uden (V)
       Uithoorn (V)
       Ulvenhout
       Ulverstone
       Uppsala, Elite/U23
       Utrecht
       Vårgårda, Elite/U23
       Vailate
       Valencia
       Valkenswaard
       Valkenswaard, Cyclocross
       Vancouver
       Vancouver (a)
       Varennes-Vauzelles
       Varignana (a)
       Vaux, Amateurs
       Veendam
       Velddriel, Chrono
       Veldhoven
       Venhuizen
       Vertemate con Minoprio (V)
       Viane
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vigevano
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villapourçon
       Villeneuve-sur-Yonne
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Violay
       Viré (a)
       Viseu
       Visp - Grächen
       Vitoria
       Vitré
       Vogelwaarde, Amateurs
       Volkegem, Amateurs
       Volta da Ascension Eindklassement
       Vossem, Cyclocross
       Vrasene
       Vreeland (V)
       Vriezenveen (V)
       Vuelta a Chiriquí Eindklassement
       Vuelta a Costa Rica Eindklassement
       Vuelta a El Salvador Eindklassement
       Vuelta a Guatemala Eindklassement
       Vuelta a la Costa Eindklassement
       Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
       Vuelta a Venezuela Eindklassement
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta de Higuito Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
       Wachtebeke
       Wagga Wagga - Albury
       Wallisellen
       Walsall
       Walsrode
       Wanfercée-Baulet
       Wanzele
       Waregem, U23
       Washington
       Wasmuel
       Wasmuel, Amateurs
       Wateringen
       Waterlandkerkje, Amateurs
       Wavre
       Wemeldinge, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Derny, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
       Werelduurrecord Amateurs
       West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
       Westdorpe, Amateurs
       Westkapelle, Amateurs
       Westminster
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon, Cyclocross
       Wezemaal, Amateurs
       Wezembeek-Oppem
       Wheat
       White Rock Lake Park
       Wielsbeke
       Wielsbeke, Criterium
       Wiers, Amateurs
       Wijdenes (V)
       Wilderen, Amateurs
       Willaston
       Willebroek
       Wilrijk, Dernycriterium
       Windermere
       Windermere (b)
       Wingene
       Wingene, Cyclocross (a)
       Winterthur
       Woerden (a)
       Wolverhampton (c)
       Wolverhampton (d)
       Wolvertem, Cyclocross, Cat. A
       Wolvertem, Cyclocross, Cat. A (a)
       Women's Challenge (V)
       Woolwich
       Wouw
       Wroughton
       Wyandotte
       Wynyard
       Yarrawonga
       Yerseke, Amateurs
       Yorkshire, Cyclocross
       Závod Míru, Junioren Eindklassement
       Zürich
       Zürich - Höngg
       Zürich, Amateurs
       Zürich, Zesdaagse
       Zarautz, Cyclocross
       Zele (a)
       Zele (b)
       Zellik - Galmaarden
       Zemst, Amateurs
       Zierikzee, Amateurs
       Zillebeke, Cyclocross
       Zizurkil
       Zottegem
       Zoutelande, Amateurs
       Zuiddorpe
       Zuiddorpe, Amateurs
       Zulte (V)
       Zwevegem
       Zwevezele
       Zwolle

    rss

    Members online: