Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Login vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
  • Bookmark and Share


  • Wedstrijden 1985

    Etappewedstrijden
       Österreich-Rundfahrt
       Athína, Junioren
       Baby Giro
       Beverley
       Bidasoa Itzulia
       Boucles de la Mayenne
       Calingasta
       Camors
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Lorraine
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Ardennes
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit Franco-Belge
       Clásica Carmen de Viboral
       Clásico RCN
       Coca-Cola Trophy
       Coors Classic
       Critérium du Dauphiné
       Critérium International
       DDR Rundfahrt
       Dentergem
       Doble San Francisco-Miramar
       Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
       Driedaagse van De Panne
       Essor Breton
       Etoile de Bessèges
       Etoile des Espoirs
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Giro d'Abruzzo
       Giro d'Italia
       Giro del Trentino
       Giro della Valsesia
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Giro di Puglia
       Girona
       Girvan
       Glabbeek, Chrono, Amateurs
       Glossop
       GP du Midi-Libre
       GP Guillaume Tell
       GP Jornal de Noticias
       Grabs - Voralp
       Gran Caracol de Montana
       Gran Caracol de Pista
       Grande Boucle Féminine Internationale (V)
       Griffin 1000 West
       Harrogate (a)
       Herald Sun Tour
       Hessen Rundfahrt
       Ingleton
       Junior Tour Of Ireland
       Kessel-Lo, Amateurs
       Košice - Tatry - Košice
       Kroz Srbiju
       Langedijk
       Lidice
       Linden, Amateurs
       Lleida
       Loures (a)
       Malopolski Wyscig Gorski
       Mammoth Classic
       Mercian Two-Day
       Milk Race
       Montjuich
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Neerlinter, Amateurs
       Niederösterreich Rundfahrt
       Niedersachsen Rundfahrt
       Nieuw-Amsterdam
       Oder Rundfahrt
       Olympia's Tour
       Omloop van 't Molenheike (V)
       Oostakker
       Ostschweizer Rundfahrt
       Paris - Bourges
       Paris - Nice
       Polska - Ukraina
       Post Danmark Rundt
       Postgirot Open
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       Rebecq-Rognon, Amateurs
       Redlands Bicycle Classic
       Ronde van België
       Ronde van de Kempen
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Ronde van Nederland
       Ronde van Nederland (V)
       Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
       Route du Sud
       Ruota d'Oro
       Schoonderbuken, Amateurs
       Sealink Race
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Bergamasca
       Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Settimana Lazio
       Settimana Siciliana
       Sint-Oedenrode
       Star Trophy Road Series
       Ster van Brabant
       Stok, Amateurs
       Tirreno-Adriatico
       Torres Vedras
       Tour d'Armorique
       Tour de France
       Tour de Gironde
       Tour de l'Aude
       Tour de l'Avenir
       Tour de l'URSS
       Tour de la Manche
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de Luxembourg
       Tour de Normandie
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Romandie
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour de Tunisie
       Tour de Wallonie, Amateurs
       Tour du Gévaudan
       Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Luxembourg, Amateurs
       Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
       Tour du Vaucluse
       Tour Méditerranéen
       Tour of Albania
       Tour of Bulgaria
       Tour of Greece
       Tour of Ireland
       Tour of Norway
       Tour of Norway (V)
       Tour of Ulster
       Triptyque Ardennaise
       Trofée de Wallonie, Amateurs
       United Texas Tour
       Volta a Galicia
       Volta a Galicia
       Volta a Portugal
       Volta a Tras os Montes e Alto Douro
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta Ciclista Provincia Tarragona
       Voorthuizen
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Cantabria
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Cuba
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a España
       Vuelta a Guatemala
       Vuelta a los Tres Cantos
       Vuelta a los Valles Mineros
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Zamora
       Vuelta al Valle
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a Castellon
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta de la Juventud Mexicana
       Vuelta de San Juan
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta Internacional al Estado Trujillo
       Vulcan Tour
       Wervershoof
       Ytong Bohemia Tour
       Závod Míru
       Zes van Rijn en Gouwe
       Zuiddorpe
    Andere wedstrijden
       's-Heerenberg
       's-Heerenhoek
       's-Heerenhoek, Amateurs
       500 Millas del Norte Eindklassement
       Aachen
       Aagtekerke, Amateurs
       Aalsmeer
       Aalst, Criterium
       Aalter (a)
       Aartrijke
       Aarwangen
       Abergavenny (a)
       Adinkerke (a)
       Adria
       Affoltern am Albis
       Aguilar de Campóo
       Aguinaga
       Aigle, Cyclocross
       Aintree
       Aix-en-Provence
       Aix-en-Provence, Criterium
       Alken (a)
       Alkmaar
       Almelo
       Almere, Chrono (V)
       Alquerías (c)
       Alverca
       Alzano Scrivia
       Amorebieta
       Amstel Gold Race
       Anderlecht
       Anderlues
       Andwil
       Angoulême - Saint-Cybard
       Antibes
       Antwerpen (a)
       Apeldoorn
       Apeldoorn (a)
       Aránzazu
       Arendonk
       Arezzo
       Arezzo (a)
       Arezzo (b)
       Armagh
       Armilla
       Arrate
       Asse-Krokegem, Cyclocross
       Asti, U23
       Athens, Criterium
       Atina
       Auxerre (a)
       Axel, Amateurs
       Baal, Amateurs
       Baardegem, Amateurs
       Bad Homburg
       Bages
       Baltimore (a)
       Barberino di Mugello
       Barlassina
       Barnsley (a)
       Bassano - Monte Grappa
       Bassano del Grappa
       Bavel
       Bavikhove
       Begijnendijk, Cyclocross
       Begijnendijk, Cyclocross
       Bellegem
       Bellingen, Amateurs
       Belsele
       Belsele (a)
       Belvaux, Cyclocross, Cat. A
       Berazategui
       Bergamo
       Bergara (a)
       Bergen op Zoom
       Beringen
       Berkel, Nieuwelingen (V)
       Berlare
       Berlin - Leipzig
       Berlin (a)
       Berlin (c)
       Berlin (l) Eindklassement
       Berlin, Cyclocross
       Berlin, Zesdaagse
       Bern (d)
       Bern (V)
       Bessèges
       Betekom
       Betzdorf
       Beveren
       Beveren-Waas
       Beverly Hills
       Biassono
       Biel-Bienne - Magglingen
       Biervliet, Amateurs
       Bilbao (e)
       Bilbao (h)
       Bilzen
       Binche
       Bioul, Cyclocross, Cat. B
       Birmingham (d)
       Blaasveld, Amateurs
       Boa Vista
       Bocholtz
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (a)
       Bologna (d)
       Bologna (f)
       Bombarral
       Booischot
       Boorsem
       Borchtlombeek, Amateurs
       Bordeaux - Paris
       Bordeaux - Paris (V)
       Bordeaux - Saintes
       Boston
       Boussac (a)
       Boxmeer, Criterium
       Brühl
       Brabantse Pijl
       Brasschaat, Cyclocross, Amateurs
       Bray
       Breda
       Bredene
       Breendonk, Cyclocross
       Breganze
       Bremen, Zesdaagse
       Breskens, Amateurs
       Breuillet
       Briga
       Brighton (d)
       Brissago
       Brissago
       British Best All Rounder
       Brugg
       Brugg (a)
       Bruinisse, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Brussel/Bruxelles (a)
       Buch am Irchel
       Buggenhout
       Buggenhout (c)
       Bullsbrook
       Buscate
       Bussières
       Bussières (a)
       Buxton, Amateurs
       Buzet, Amateurs
       Caivano
       Calais
       Caldicot
       Callac
       Camaiore
       Cambridge
       Camerig
       Camors
       Camp di Morvedre
       Campi Bisenzio (a)
       Campo dos Goytacazes
       Canberra (a)
       Canberra Tour Eindklassement
       Cannes
       Canosa di Puglia
       Capilla del Senor
       Cardiff (a)
       Cardiff (b)
       Carlton
       Carnetin, Cyclocross
       Cartaxo
       Casalecchio di Reno
       Casentino
       Castelfidardo
       Castelfidardo (d)
       Castelnuovo Scrivia
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Castilly
       Cavriago
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Châteaulin
       Châteauroux - Limoges
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Chanteloup-les-Vignes (a)
       Chantenay
       Chateau-Chinon-Ville
       Chaumeil
       Chaumont-Gistoux
       Chaumont-Gistoux, Amateurs
       Cheshire (V)
       Chrono des Herbiers
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Circuit des Frontières
       Circuit du Morbihan
       Circuito Gravese
       Cittiglio (V) (a)
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
       Clermont-Ferrand (a)
       Clinge, Amateurs
       Colchester (b)
       Collecchio
       Comano
       Contern, Cyclocross
       Cootamundra
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa d'Argento Giovanni Brunero
       Coppa San Geo
       Copperopolis
       Cork
       Corréa
       Cras-Avernas
       Cremona (a)
       Crested Butte
       Creswick
       Critérium des As
       Cronoscalata della Futa, Chrono
       Cronostaffetta
       Cunardo
       Cupra Marittima
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Düren
       Dagmersellen, Cyclocross
       Dallas
       Dallas (a)
       De Haan
       De Panne
       De Panne, Criterium
       De Pinte
       Deerlijk
       Deinze (a)
       Delyn (a)
       Den Haag (V)
       Denain
       Derby (a)
       Desselgem
       Destelbergen
       Deurne
       Devonport
       Diegem, Cyclocross
       Diepenbeek, Cyclocross
       Dilsen
       Doble Bragado Eindklassement
       Domburg, Amateurs
       Dongen
       Donostia/San Sebastián
       Donostia/San Sebastián (b)
       Doomkerke, Cyclocross
       Dortmund, Zesdaagse
       Douglas (a)
       Douglas, Amateurs
       Drachten, Cyclocross
       Drieslinter, Amateurs
       Dronten
       Dublin
       Dublin (i)
       Dubnica
       Duffel
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Durango
       Durham (b)
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Eastbourne - London
       Ede
       Eibar (a)
       Eindhoven
       Elgg
       Elgg
       Ellignies-Sainte-Anne, Amateurs
       Elsloo
       Embrach (a)
       Emmen
       Empoli
       Erembodegem
       Esch-sur-Alzette, Cyclocross
       Essen
       Essen, Cyclocross
       Essendon
       Estella (a)
       Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Evesham
       Faenza
       Falcon Gold Cup Puntenklassement
       Fellbach
       Fermo
       FICP Ranking
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Firenze - Pistoia
       Firenze - Viareggio
       Firenze (a)
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Flint (a)
       Florida
       Font-Romeu
       Fontenay-sous-Bois
       Fort Worth
       Fourchambault
       Fourchambault (a)
       Fourmies
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main (c)
       Frankfurt am Main (V)
       Freiburg
       Fribourg
       Göppingen
       Galder
       Ganshoren
       Gardone Val Trompia
       Gavere, Cyclocross
       Geelong (a)
       Geetbets (a)
       Gehrden
       Genève (c)
       Gent - Ieper
       Gent - Staden
       Gent - Wevelgem
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Geraardsbergen, Criterium
       Gersau
       Gersau (V)
       Getxo
       Gevelsberg
       Gieten, Cyclocross
       Gingelom
       Gippingen
       Giro del Friuli
       Giro del Lazio
       Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
       Giro dell'Umbria
       Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
       Giro della Provincia di Reggio Calabria
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro della Valle d'Aosta Eindklassement
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
       Giro di Campania
       Giro di Lombardia
       Gistel
       Gits, Amateurs
       Glabbeek
       Glasgow, Criterium
       Glossop
       Goole
       Gouda, Amateurs
       Goujounac
       GP Abimota Eindklassement
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP de France
       GP de Wallonie
       GP des Nations
       GP Impanis
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Plumelec
       GP Rüebliland, Junioren Eindklassement
       GP Timmermans - Van der Heijden
       GP Troy Cycling
       Graauw, Amateurs
       Grafton - Inverell
       Graz
       Great Yarmouth
       Grimstad
       Groede, Amateurs
       Groningen (a)
       Guazzora, Elite/U23
       Guernica
       Gullegem
       Gumeracha
       Haasdonk
       Halfweg
       Halle (a)
       Halstead (a)
       Hamme
       Hanes
       Hanley
       Hannover
       Hannut
       Hansweert
       Harderwijk (V)
       Harderwijk (V) (b) Eindklassement
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harrogate (b)
       Harzrundfahrt
       Hasselt
       Hasselt (a)
       Hastings
       Hatzenbühl
       Heemskerk
       Heerhugowaard
       Hegi (a)
       Heikant, Amateurs
       Hel van het Mergelland
       Helchteren
       Helden-Panningen
       Hengelo, Criterium
       Hereford
       Herk-de-Stad
       Herne
       Herselt
       Hertford
       Hertford (a)
       Herzele
       Heule (a)
       Heusden
       Heusden-Zolder
       Hirson
       Hoboken
       Hoeleden, Amateurs
       Hoevelaken
       Houthulst
       Hull (b)
       Hull (d)
       Hulst, Amateurs
       Humbeek
       Ichtegem (a)
       Ichtegem (d)
       Igorre, Cyclocross
       IJzendijke, Amateurs
       Imola - San Marino
       Innsbruck
       Isbergues
       Isle of Wight
       Issoire (c)
       Izegem
       Jadranska Magistrala Eindklassement
       Jezus-Eik, Cyclocross
       Joué-lés-Tours
       København, Sprint (b)
       København, Zesdaagse
       København, Zesdaagse (b)
       Köln - Frechen
       Köln (a)
       Köln, Zesdaagse
       Kaisten
       Kalamunda
       Kalmthout (a)
       Kamerik
       Kampen
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kapelle-op-den-Bos, Cyclocross
       Kayl, Cyclocross
       Keerbergen, Amateurs
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Kemzeke
       Kersbeek-Miskom, Amateurs
       Kitzbühel
       Klingnau
       Kloosterzande
       Kloosterzande, Amateurs
       Knokke
       Knokke (a)
       Koersel
       Koewacht
       Koewacht, Amateurs
       Koksijde, Cyclocross
       Komen
       Koolskamp
       Kopstal, Cyclocross
       Kortemark
       Kortenhoef
       Kortgene, Amateurs
       Kortrijk, Criterium
       Koudekerke, Amateurs
       Kroz Jugoslaviju Eindklassement
       Kruiningen
       Kruiningen, Amateurs
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kwadendamme
       Kwadendamme, Amateurs
       La Calamine, Amateurs
       La Ciotat
       La Farola
       La Jolla
       La Rúa
       La Torre
       Laarne, Cyclocross (a)
       Laigueglia
       Laken, Amateurs
       Lamballe
       Lamswaarde, Amateurs
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancy
       Landau, Criterium
       Landivisiau (b)
       Lanester
       Lannilis
       Larciano
       Lariano
       Launceston, Criterium
       Lausanne
       Le Horps
       Le Samyn
       Lede
       Ledegem, Junioren
       Leek (d)
       Leende
       Leeuwarden (a)
       Leganés (a)
       Legazpia (a)
       Legnano
       Legnano (b)
       Leiden
       Lekkerkerk (a)
       Lembeek, Cyclocross
       Les Ormes
       Lessines
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Leuven, Amateurs
       Lewedorp, Amateurs
       Liège
       Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
       Lichtaart, Cyclocross, Amateurs
       Lichtervelde
       Lichtervelde, Cyclocross
       Liedekerke
       Lieshout, Cyclocross
       Lille, Cyclocross
       Lillers
       Lincoln
       Lincoln
       Linköping, Elite/U23
       Linne
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Liverpool (a)
       Llançà
       Llodio
       Llucmajor
       Loenhout, Cyclocross
       Lommel (a)
       Londerzeel
       Londerzeel, Amateurs (a)
       London
       London (b)
       Loro Ciuffenna
       Los Gatos
       Lot, Amateurs
       Loudéac
       Lubbeek, Amateurs
       Ludwigsburg
       Lugano
       Lugo
       Lutlommel
       Luxembourg (b)
       Mönchengladbach, Criterium
       Mühlenbach, Cyclocross
       München, Zesdaagse
       Maël-Pestivien
       Maarheeze
       Maasland
       Maastricht
       Maastricht, Zesdaagse
       Made, Criterium
       Magnago
       Malderen
       Malderen, Cyclocross
       Maleizen, Cyclocross
       Malveira
       Mammoth Lakes, Downhill
       Manchester (a)
       Manresa
       Manresa (a)
       Marciana
       Mariekerke, Amateurs
       Marigny
       Marmande
       Marseille (f)
       Marthon
       Martigny - Mauvoisin
       Mechelen
       Mechelen, Cyclocross
       Media Agua
       Meerhout (a)
       Meerkerk
       Meerssen
       Melbourne - Warrnambool
       Melbourne (c)
       Melle
       Melsele
       Melzo
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Mendrisio (a)
       Mendrisio (b)
       Mercatale Valdarno
       Mercedes
       Merchtem, Cyclocross
       Merchtem, Cyclocross
       Mere
       Merelbeke
       Merksem
       Mestre
       Meulebeke (a)
       Meyrin
       Mezzana Bigli
       Miami
       Middelburg - Goes
       Midlands Tour Eindklassement
       Mierlo
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano - Vignola
       Milano, Cyclocross (a)
       Milton Keynes
       Milton Keynes (a)
       Minneapolis (a)
       Mjøndalen
       Modena (c)
       Moerbeke
       Moita
       Mol, Cyclocross, Cat. B
       Molina
       Monnickendam
       Montalbano
       Montanino
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Montluçon (g)
       Monza (a)
       Moorsele
       Morges
       Morristown
       Morwell
       Moulins
       Mount Evans
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Munte, Cyclocross
       Náquera
       Nafarros
       Nanno
       Nanno (a)
       Naranco
       Nastro d'Oro
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Profs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       NatWest Island Games, Op de weg
       NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
       NatWest Island Games, Op de weg, Ploegentijdrit
       Neder-Over-Heembeek
       Neerach
       Neerijse, Amateurs
       Negrar
       Nerviano
       Nevada City
       New York City (c)
       Newport, Criterium
       Newport, Criterium (a)
       Nice - Alassio
       Niel, Cyclocross
       Nienburg
       Nieuwerkerk, Amateurs
       Nieuwkerken-Waas
       Nijlen, Cyclocross, Cat. B
       Nijlen, Cyclocross, Cat. B (a)
       Ninove (a)
       Nokere
       Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
       Northam
       Northampton
       Noto, Chrono
       Nottingham (d)
       Novi Ligure (a)
       Oberstammheim
       Oberwart
       Odense
       Oetingen
       Offenbach
       Oggiono
       Oldham
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Onchan, Junioren
       Onze-Lieve-Vrouw-Waver
       Oost-Souburg, Amateurs
       Oosteeklo
       Oostende
       Oostkamp
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Ophain, Amateurs
       Orense
       Osorno
       Oss, Cyclocross
       Oud-Gastel
       Oud-Turnhout, Cyclocross, Amateurs
       Oud-Vossemeer, Amateurs
       Oudenbosch
       Overijse
       Overijse, Amateurs
       Overijse, Cyclocross
       Overijse, Cyclocross
       Overmere
       Overwinden, Amateurs
       Oviedo, Criterium
       Oyster Bay
       Paderno
       Palazzolo sull'Oglio
       Palo Alto
       Pamel, Cyclocross
       Pamplona
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Paris - Auteuil
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Chauny
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Troyes
       Paris - Vailly-sur-Sauldre
       Paris - Yvetot
       Paris, Sprint
       Paris, Sprint (V)
       Paris, Zesdaagse
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Penna
       Pereiro
       Perk
       Pernod - Super Prestige
       Perth
       Perth - Beverley
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Peterborough (b)
       Peymeinade
       Philadelphia
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Phoenix
       Picaña
       Piemonte
       Pijnacker
       Pittsburgh (a)
       Plouay (a)
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Polhill (a)
       Polignano a Mare
       Polynormand
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontedecimo
       Poortvliet, Amateurs
       Portland
       Porto - Lisboa
       Prato
       Prix des Flandres Françaises
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Pulle, Cyclocross, Amateurs
       Purnode
       Putte
       Putte-Kapellen
       Putte, Cyclocross, Cat. A
       Quad Cities, Criterium
       Quad Cities, Criterium (V)
       Quillan
       Raleigh
       Ranst, Cyclocross, Amateurs
       Rapport Toer Eindklassement
       Raversijde, Cyclocross
       Reda
       Regio Tour International Eindklassement
       Regionaal kampioenschap Hessen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
       Renazé
       Renesse, Amateurs
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennes
       Retie
       Reutlingen
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
       Rieti
       Rijssen
       Rillaar, Cyclocross
       Rio Maior
       Rochester (a)
       Rodez
       Roeselare, Criterium
       Roma, Cyclocross
       Roma, U23
       Ronde de l'Oise
       Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
       Ronde van de Achterhoek
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Ronse
       Roosendaal
       Roskilde, Amateurs
       Rotterdam, Zesdaagse
       Ruban Granitier Breton Eindklassement
       Ruban Nivernais Morvan
       Ruddervoorde
       Rumelange, Cyclocross
       Rummen (a)
       Rutas de America Eindklassement
       Sáles
       São Paulo (a)
       Saaremaa Velotuur Eindklassement
       Sabiñánigo
       Sacavém
       Sachsen Tour Eindklassement
       Sacrifice Race, Elite/U23
       Saint-Benoît-du-Sault
       Saint-Estève
       Saint-Jean-Geest, Amateurs
       Saint-Paul
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Salon-de-Provence (a)
       Salta
       San Fausto
       San Fausto
       San Ignacio
       San Luis Obispo
       San Vendemiano
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sant'Ermete
       Santa Barbara
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Iria
       Santander (a)
       Santo Stefano Lodigiano
       Sas van Gent
       Sas van Gent (V)
       Saussignac
       Scherpenheuvel
       Schijndel
       Schijndel (V)
       Schleswig-Holstein Rundfahrt
       Schoonaarde
       Schoondijke, Amateurs
       Schorndorf
       Schoten
       Schwalbach
       Scordia
       Seattle
       Sei Giorni del Sole Eindklassement
       Sete
       Shaw
       Shipston on Stour
       Shrewsbury
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Simpelveld
       Sint Jansteen, Amateurs
       Sint Maartensdijk (V)
       Sint-Agatha-Berchem, Cyclocross
       Sint-Denijs
       Sint-Genesius-Rode, Cyclocross
       Sint-Katelijne-Waver, Cyclocross (a)
       Sint-Martens-Bodegem, Cyclocross
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Oedenrode (V)
       Sint-Pieters-Leeuw
       Sint-Truiden
       Sleidinge
       Sliedrecht (V)
       Sluis, Amateurs
       Smetlede, Amateurs
       Soestduinen, Cyclocross
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Solleröloppet
       Sombreffe
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Sommerville
       Sonthofen
       Southport, Criterium
       Southwick
       Souvenir Josy Esch Eindklassement
       Sovizzo
       Stafford (d)
       Steenwijk, Criterium
       Steinmaur, Cyclocross
       Stekene
       Stekene, Cyclocross
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
       Stiphout
       Stockholm
       Stockport
       Stockton
       Strombeek-Bever
       Stuttgart
       Stuttgart, Zesdaagse
       Subida a Arantzazu
       Sulz
       Super Prestige Pernod Eindklassement
       Superprestige, Cyclocross, Amateurs
       Surhuisterveen
       Tarrasa
       Tartu (b)
       Tegelen
       Telford
       Temse
       Temse (a)
       Ternat, Amateurs
       Testelt, Amateurs
       Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
       Thorn
       Thurcroft
       Tiel
       Tielen, Cyclocross
       Tienen (b)
       Tienen, Criterium
       Tilburg
       Tolosa (a)
       Tongeren
       Tongerlo
       Torhout (a)
       Torino - Biella (a)
       Toulouse (b)
       Tour de Bretagne 3 e etappe deel a
       Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
       Tour de la Guadeloupe Eindklassement
       Tour de Moore
       Tour de Vendée
       Tour du Haut-Var
       Tour du Maroc Eindklassement
       Tour of Algeria Eindklassement
       Tour of Sacrifice, Amateurs Eindklassement
       Tour of Southland Eindklassement
       Tour of the North Professional Five Day 6 e etappe
       Tour of the Philippines Eindklassement
       Tours
       Trapani
       Tre Valli Varesine
       Treviso (a)
       Trofeo Alvaro Bacci
       Trofeo dell'Etna
       Trofeo Minardi
       Trofeo Pantalica
       Trofeo Serafino Biagioni
       Trognée
       Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
       Troyes
       Troyes - Dijon
       Turbigo (a)
       Turul României Eindklassement
       Uden (V)
       Uithoorn (V)
       Ulvenhout
       Umkirch (V)
       Uppsala, Elite/U23
       Utrecht
       Vaals, Chrono (V)
       Vailate
       Valencia
       Valkenswaard
       Valkenswaard, Cyclocross
       Vancouver
       Varennes-Vauzelles
       Varignana (a)
       Veendam
       Veenendaal
       Veldhoven
       Veldhoven (V)
       Venhuizen
       Verlaine, Amateurs
       Vertemate con Minoprio (V)
       Viane
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vigevano
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villapourçon
       Villeneuve d'Ascq
       Villers-la-Ville, Amateurs
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Violay
       Visp - Grächen
       Vitoria (d)
       Vittoira
       Vlezenbeek, Amateurs
       Voerendaal
       Vogelwaarde, Amateurs
       Volta da Ascension Eindklassement
       Vossem, Amateurs
       Vossem, Cyclocross
       Vossem, Cyclocross, Amateurs
       Vouga
       Vrasene
       Vriezenveen (V)
       Vuelta a Chiriquí Eindklassement
       Vuelta a Costa Rica Eindklassement
       Vuelta a El Salvador Eindklassement
       Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
       Vuelta a Venezuela Eindklassement
       Vuelta al Táchira
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta de Higuito Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
       Waasmont, Amateurs
       Wachtebeke
       Wallisellen
       Wanfercée-Baulet
       Wanzele
       Waregem, U23
       Washington
       Wasmuel
       Wateringen
       Waterlandkerkje, Amateurs
       Wavre
       Wemeldinge (V)
       Wenatchee
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
       Werelduurrecord Amateurs
       West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
       Westdorpe, Amateurs
       Westkapelle, Amateurs
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon, Cyclocross
       Wezemaal, Amateurs
       Wezembeek-Oppem
       Whitby
       Wielsbeke
       Wielsbeke, Criterium
       Wien - Rabenstein - Gresten - Wien Eindklassement
       Willebroek
       Wilrijk, Dernycriterium
       Windermere
       Wing
       Wingene
       Winster
       Witham
       Woerden (a)
       Woerden (V)
       Wolverhampton (c)
       Wolverhampton (d)
       Wolvertem, Cyclocross
       Wolvertem, Cyclocross (a)
       Wolvertem, Cyclocross, Cat. A
       Wolvertem, Cyclocross, Cat. A (a)
       Women's Challenge (V)
       Wommelgem
       Wouw
       Wouw (V)
       Yerseke, Amateurs
       Yorkshire, Cyclocross
       Závod Míru, Junioren Eindklassement
       Zürich
       Zürich - Höngg
       Zürich, Amateurs
       Zürich, Zesdaagse
       Zarautz, Cyclocross
       Zele (a)
       Zele (b)
       Zellik - Galmaarden
       Zierikzee, Amateurs
       Zillebeke, Cyclocross
       Zizurkil
       Zonhoven, Cyclocross, Cat. B
       Zottegem
       Zottegem, Amateurs (a)
       Zoutelande, Amateurs
       Zuiddorpe (V)
       Zuiddorpe, Amateurs
       Zuidlaren (V)
       Zumaya
       Zwevegem
       Zwevezele
       Zwolle

    rss

    Members online: