Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1985

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Athína, Junioren
   Baby Giro
   Bidasoa Itzulia
   Boucles de la Mayenne
   Calingasta
   Camors
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Lorraine
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit Franco-Belge
   Circuit of the Dales
   Clásico RCN
   Coca-Cola Trophy
   Coors Classic
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   DDR Rundfahrt
   Dentergem
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Etoile des Espoirs
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Giro d'Abruzzo
   Giro d'Italia
   Giro del Trentino
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Puglia
   Girona
   Girvan
   Glabbeek, Chrono, Amateurs
   Glossop (a)
   GP du Midi-Libre
   GP Jornal de Noticias
   GP Loures
   GP Tell
   Grabs - Voralp
   Gran Caracol de Pista
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Griffin 1000 West
   Harrogate
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Junior Tour Of Ireland
   Kessel-Lo, Amateurs
   Košice - Tatry - Košice
   Kroz Srbiju
   Lidice
   Linden, Amateurs
   Lleida
   Malopolski Wyscig Gorski
   Mammoth Classic
   Mercian Two-Day
   Milk Race
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Neerlinter, Amateurs
   Niederoesterreich Rundfahrt
   Niedersachsen Rundfahrt
   Oder Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Oostakker
   Ostschweizer Rundfahrt
   Paris - Bourges
   Paris - Nice
   Polska - Ukraina
   Post Danmark Rundt
   Postgirot Open
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Redlands Bicycle Classic
   Ronde van België
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen (a)
   Route du Sud
   Ruota d'Oro
   Schoonderbuken, Amateurs
   Sealink Race
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Bergamasca
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Lazio
   Settimana Siciliana
   Star Trophy Road Series
   Ster van Brabant
   Stok, Amateurs
   Tirreno - Adriatico
   Tour d'Armorique
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de l'Aude
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'URSS
   Tour de la Manche
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Normandie
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Tunisie
   Tour du Gévaudan
   Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Bulgaria
   Tour of Greece
   Tour of Ireland
   Tour of Norway
   Tour of Norway (V)
   Tour of Ulster
   Triptyque Ardennaise
   Troféu Joaquim Agostinho - GP de Ciclismo de Torres Vedras
   United Texas Tour
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a Guatemala
   Vuelta a los Tres Cantos
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Castellon
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de la Juventud Mexicana
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Vulcan Tour
   Westfriese Dorpenomloop
   White Rose Grand Prix Two Day
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
   Zes van Rijn en Gouwe
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek
   's Heerenhoek, Amateurs
   100 KM Capillenses
   500 Millas del Norte Eindklassement
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Aachen
   Aagtekerke, Amateurs
   Aalsmeer
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aartrijke (a)
   Aarwangen
   Abergavenny
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Achtmaal
   Adinkerke (a)
   Affoltern am Albis
   Aguinaga
   Aigle, Cyclocross
   Aintree
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alken
   Alkmaar
   Alquerías
   Alverca
   Alzano Scrivia
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Anderlecht
   Anderlues
   Andwil
   Angoulème - Saint Cybard
   Antibes
   Antwerpen
   Apeldoorn
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Arabisch Kampioenschap, Op de weg
   Aranzazu
   Archer International Grand Prix
   Arendonk
   Arezzo
   Armilla (a)
   Arrate
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Athens, Criterium
   Auxerre
   Axel, Amateurs
   Baal, Amateurs
   Bad Homburg
   Bages
   Baltimore
   Barlassina
   Barnsley
   Bassano - Monte Grappa
   Batavus Lenterace (V)
   Bavel
   Bavikhove
   Begijnendijk-Betekom, Cyclocross
   Bellegem
   Belsele
   Belsele (a)
   Bergara (b)
   Bergen op Zoom
   Beringen
   Berkel, Nieuwelingen (V)
   Berlare
   Berlin - Angermünde - Berlin
   Berlin - Leipzig
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Zesdaagse
   Bern (b)
   Betekom
   Betzdorf
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Beverly Hills
   Biel - Magglingen
   Biervliet, Amateurs
   Bilbao
   Bilbao (b)
   Bill Brooks
   Bilzen
   Binche - Tournai - Binche
   Birmingham
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bologna
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bombarral
   Booischot
   Boorsem
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Saintes
   Boston
   Boxmeer, Criterium
   Brühl
   Brabantse Pijl
   Bray
   Breda
   Bredene
   Breendonk, Cyclocross
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens, Amateurs
   Breuillet
   Briga
   Brighton
   Brissago
   Brissago
   British Best All Rounder
   Brugg
   Brugg (a)
   Bruhl
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buch am Irchel
   Buggenhout
   Buggenhout (a)
   Bullsbrook
   Burgenland Rundfahrt
   Bussières
   Bussières (a)
   Caivano
   Calais
   Caldicot
   Callac
   Camaiore
   Cambridge
   Camerig
   Camp di Morvedre
   Canberra (a)
   Canberra Tour Eindklassement
   Cannes (b)
   Cardiff
   Cardiff (a)
   Carlton
   Carnetin, Cyclocross
   Cartaxo
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castilly
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauroux - Limoges
   Championat d'Auvergne
   Chantenay
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Chaumeil
   Chaumont-Gistoux (a)
   Cheshire (V)
   Chrono des Herbiers
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit Boussaquin
   Circuit des Frontières
   Circuit des genêts verts
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit du Sud-Est
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito Gravese
   Circuito Mezzanese
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clermont-Ferrand
   Clinge, Amateurs
   Colchester (b)
   Collecchio
   Contern, Cyclocross
   Cootamundra
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Copperopolis
   Cork
   Corréa
   Cras-Avernas
   Crested Butte
   Creswick
   Critérium des As
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cunardo
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Dallas
   Dallas (a)
   De Haan
   De Panne (a)
   De Panne, Criterium
   De Pinte
   De Soto
   Deerlijk
   Deinze
   Denain
   Derby
   Desselgem
   Destelbergen
   Deurne
   Diegem, Cyclocross
   Dilsen
   Doble Bragado Eindklassement
   Domburg, Amateurs
   Dongen
   Doomkerke, Cyclocross
   Dortmund, Zesdaagse
   Drachten, Cyclocross
   Drielandenomloop
   Drieslinter, Amateurs
   Dublin
   Dublin
   Dubnica (b)
   Duffel
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durango
   Durham
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Eastborn - London
   Ede
   Eede, Amateurs
   Eibar (b)
   Eindhoven
   Elgg
   Elgg
   Elsloo
   Embrach
   Emmen
   Empoli
   Erembodegem (a)
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschborn-Frankfurt City Loop (V)
   Essen
   Essen, Cyclocross
   Essendon
   Essex (a)
   Estella
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Beloften
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Eversham
   Faenza
   Falcon Gold Cup Puntenklassement
   Fellbach
   Fermo
   FICP Ranking
   Firenze
   Firenze - Pistoia
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Flint
   Font-Romeu
   Fontenay-sous-Bois
   Fort Worth
   Fourchambault
   Fourchambault
   Fourmies
   Frankfurt
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Freiburg
   Fribourg
   Friese Elfstedenronde
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Galder
   Ganshoren
   Gavere, Cyclocross
   Geelong
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Criterium
   Gersau
   Gersau (V)
   Getxo (f)
   Gevelsberg
   Gieten, Cyclocross
   Gingelom
   Gippingen (a)
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia Di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro della Valle d'Aosta Eindklassement
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Gistel
   Glabbeek
   Glasgow, Criterium
   Glossop (a)
   Goole
   Gouda, Amateurs
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   Goujounac
   GP Abimota Eindklassement
   GP Bodson
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cuprosan
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de la Tomate
   GP de Wallonie
   GP del Vidrio
   GP des Nations
   GP di Poggiana
   GP Eddy Merckx
   GP Fina - Fayt-le-Franc
   GP Impanis
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Kanton Genève
   GP Liberazione, U23
   GP Palio del Recioto
   GP Plumelec
   GP Rüebliland, Junioren Eindklassement
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Timmermans - Van der Heijden
   GP Troy Cycling
   GP Wielerrevue
   Graauw, Amateurs
   Grafton - Inverell
   Graz
   Great Yarmouth
   Grimstad
   Groede, Amateurs
   Groningen
   Guazzora, Elite/U23
   Guernica
   Gullegem
   Gumeracha
   Haasdonk (a)
   Halfweg
   Halle
   Hamme
   Hanes
   Hanley
   Hannover (c)
   Hannut
   Hansweert
   Harderwijk (V)
   Harrogate
   Harzrundfahrt
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Hasselt (d)
   Hastings
   Hatzenbühl
   Heemskerk
   Heerhugowaard
   Hegi (a)
   Heikant, Amateurs
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Hengelo, Criterium
   Hereford
   Herk-de-Stad (a)
   Herne (a)
   Herselt
   Hertford
   Hertford
   Herzele
   Herzele, Cyclocross (a)
   Heule
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Hirson
   Hoboken
   Hochstadt
   Hoeleden, Amateurs
   Hoevelaken
   Holy Saturday Classic
   Houthulst
   Hull
   Hull (b)
   Hulst, Amateurs
   Humbeek
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Igorre, Cyclocross
   IJzendijke, Amateurs
   Innsbruck
   Isbergues
   Isle of Wight
   Issoire
   Izegem
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Joué-lés-Tours
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kaisten
   Kalamunda
   Kalmthout (a)
   Kamerik
   Kampen
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Kapelle-op-den-Bos, Cyclocross
   Kayl, Cyclocross
   Keerbergen, Amateurs
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kersbeek-Miskom, Amateurs
   Kitzbühel
   Klingnau
   Kloosterzande
   Kloosterzande, Amateurs
   Knokke
   Knokke (a)
   Koersel
   Koewacht, Amateurs
   Koksijde, Cyclocross
   Komen
   Kortemark
   Kortenhoef
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Koudekerke, Amateurs
   Kruiningen
   Kruiningen, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme
   Kwadendamme, Amateurs
   La Calamine, Amateurs
   La Farola
   La Jolla
   La Rúa
   La Torre
   Laarne, Cyclocross
   Lamballe
   Lamswaarde, Amateurs
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landau, Criterium
   Landivisiau (b)
   Lanester
   Langedijk
   Langemark, Cyclocross
   Larciano
   Lariano
   Launceston, Criterium
   Lausanne
   Le Horps
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leek
   Leende
   Leganés (a)
   Legazpia
   Legnano (b)
   Leiden
   Lekkerkerk (a)
   Les Ormes
   Lessines
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Leuven, Amateurs
   Lewedorp, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Lichtervelde
   Lichtervelde, Cyclocross
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Lillers
   Limits
   Lincoln
   Lincoln
   Linne
   Lisieux, Criterium
   Liverpool (e)
   Llodio
   Llucmajor
   Loenhout, Cyclocross
   Lommel (b)
   Londerzeel (d)
   London (a)
   Los Gatos
   Loudéac
   Lubbeek, Amateurs
   Ludwigsburg
   Lugano
   Lugo
   Lutlommel
   Luxembourg (c)
   Mönchengladbach, Criterium
   Mälaren Runt
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maasland
   Maastricht (c)
   Maastricht, Zesdaagse
   Made, Criterium
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Maleizen, Cyclocross
   Malveira
   Mammoth Lakes, Downhill
   Manchester
   Mannin Veg
   Manresa
   Manresa (b)
   Manx International, Amateurs
   Marseille (a)
   Marthon
   Martigny - Mauvoisin
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Media Agua
   Medway
   Meerhout (a)
   Meerkerk
   Meerssen
   Melbourne
   Melbourne - Warnambool
   Melle
   Melsele (a)
   Melzo
   Memorial Nencini
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Mendrisio (b)
   Mercatale Valdarno
   Merchtem, Cyclocross
   Merchtem, Cyclocross
   Mere
   Merelbeke
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meyrin
   Miami
   Middelkerke, Cyclocross
   Midlands Tour Eindklassement
   Mierlo
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Milton Keynes
   Milton Keynes (b)
   Minneapolis
   Mjøndalen
   Moerbeke
   Moita
   Molina
   Monnickendam
   Montalbano
   Montanino
   Montecatini Terme
   Montjuich, Criterium
   Montluçon (a)
   Monza
   Moorsele
   Morges
   Morristown
   Morwell
   Moulins
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Munte, Cyclocross
   Náquera
   Nafarros
   Nanno
   Nanno (a)
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   NatWest Island Games, Op de weg
   NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
   NatWest Island Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Neder-over-Heembeek
   Neerach
   Nerviano
   Nevada City
   New York
   Newport
   Newport, Criterium
   Nice - Alassio
   Niel, Cyclocross
   Nienburg
   Nieuw-Amsterdam
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nieuwkerken-Waas (a)
   Ninove (b)
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Northam
   Northampton
   Noto, Chrono
   Nottingham (a)
   Oberstammheim
   Odense
   Offenbach
   Oggiono
   Oldham
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop van 't Molenheike (V)
   Onchan, Junioren
   Onze-Lieve-Vrouw-Waver
   Oost-Souburg, Amateurs
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oostkamp
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne
   Oostvoorne (a)
   Osorno
   Oss, Cyclocross
   Oud-Gastel
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudenbosch
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Overijse, Cyclocross
   Overmere (a)
   Overwinden, Amateurs
   Oviedo, Criterium
   Oyster Bay
   Palo Alto
   Pamel, Cyclocross
   Pamplona (a)
   Panningen
   Paris - Auteuil
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris - Vailly sur Sauldre
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint (V)
   Paris, Sprint (V)
   Paris, Zesdaagse
   Peer, Criterium
   Penna
   Pereiro
   Perk
   Pernod - Super Prestige
   Perth
   Perth - Beverley
   Peterborough
   Peymeinade
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Phoenix
   Picaña
   Piemonte
   Pijnacker (a)
   Pittsburgh
   Plouay
   Poggio alla Cavalla
   Polhill
   Polymultipliée
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Poortvliet, Amateurs
   Portland
   Porto - Lisboa
   Prato
   Prix des Flandres Françaises
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Purnode
   Putte
   Putte-Kapellen
   Putte, Cyclocross
   Quad Cities, Criterium
   Quad Cities, Criterium (V)
   Quillan
   Raleigh
   Rapport Toer Eindklassement
   Raversijde, Cyclocross
   Rebecq-Rognon, Amateurs
   Reda
   Regio Tour International Eindklassement
   Regionaal kampioenschap Hessen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Renazé
   Renesse, Amateurs
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Retie (a)
   Reutlingen
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Rillaar, Cyclocross
   Rio Maior
   Rodez
   Roeselare, Criterium
   Roma, Cyclocross
   Ronde de l'Oise
   Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
   Ronde van de Achterhoek
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Ronse
   Roosendaal
   Roskilde, Amateurs
   Rotterdam, Zesdaagse
   Route du Berry/Trophée Sitram
   Ruban Granitier Breton Eindklassement
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Rummen
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñanigo (a)
   Sacavém
   Sachsen Tour Eindklassement
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Estève
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salon-de-Provence
   San Fausto de Durango
   San Fausto de Durango
   San Luis
   San Sebastian
   San Sebastian (c)
   San Vendemiano
   Santa Barbara
   Santa Croce sull' Arno
   Santander (a)
   Saragoza - Sabinanigo
   Sas van Gent
   Sas van Gent (V)
   Saussignac
   Scherpenheuvel
   Schijndel
   Schijndel (V)
   Schleswig-Holstein Rundfahrt
   Schoonaarde
   Schoondijke, Amateurs
   Schorndorf
   Schoten
   Schwalbach
   Scordia
   Seattle
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Shaw
   Shrewsbury
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Simpelveld
   Sint Maartensdijk (V)
   Sint-Agatha-Berchem, Cyclocross
   Sint-Denijs
   Sint-Genesius-Rode, Cyclocross
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Joris, Cyclocross
   Sint-Katelijne-Waver, Cyclocross (a)
   Sint-Maria-Horebeke, Cyclocross
   Sint-Martens-Bodegem, Cyclocross
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Oedenrode
   Sint-Oedenrode (V)
   Sint-Pieters-Leeuw (a)
   Sint-Truiden (a)
   Sleidinge
   Sliedrecht (V)
   Sluis, Amateurs
   Sluiskil, Amateurs
   Smetlede, Amateurs
   Soestduinen, Cyclocross
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solleröloppet
   Sombreffe
   Somma Lombardo
   Sommerville
   Sonthofen
   Southport
   Southwick
   Souvenir Josy Esch Eindklassement
   Sovizzo
   Stafford
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinfort
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Stekene, Cyclocross
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stiphout
   Stockport
   Stockton
   Strombeek-Bever
   Stuttgart
   Stuttgart, Zesdaagse
   Subita z Arantzazu
   Sulz
   Superprestige, Cyclocross
   Superprestige, Cyclocross, Amateurs
   Surhuisterveen
   Targa Crocifisso
   Targa Libero Ferrario
   Tarrasa
   Tartu Rattaralli
   Tegelen
   Telford
   Temse
   Temse (b)
   Ternat Centrum, Amateurs
   Testelt, Amateurs
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Thorn
   Thurcroft
   Tiel
   Tienen (c)
   Tienen, Criterium
   Tilburg
   Tolosa
   Tongeren
   Tongerlo
   Torhout (a)
   Torhout-Wijnendale, Cyclocross
   Torino - Biella
   Toulouse
   Tour de Bretagne3 e etappe deel a
   Tour de Gastown
   Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Eindklassement
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de Moore
   Tour de Vendée
   Tour du Haut-Var
   Tour du Maroc Eindklassement
   Tour of Algeria Eindklassement
   Tour of Armagh
   Tour of Delyn
   Tour of Sacrifice, Amateurs Eindklassement
   Tour of Somerville
   Tour of Somerville (V)
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the North6 e etappe
   Tour of the Peak, Amateurs
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tour of Yugoslavia Eindklassement
   Tours
   Trapani
   Tre Valli Varesine
   Treviso (a)
   Tro-Bro Léon
   Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
   Trofeo Adolfo Leoni
   Trofeo Alcide Degasperi
   Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio (V)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Antonietto Rancilio
   Trofeo Baracchi
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo Franco Balestra - Memorial Sabbadini
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Raffaele Marcoli
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Troyes
   Troyes - Dijon
   Turul României Eindklassement
   Uden (V)
   Uithoorn (V)
   Ulvenhout
   Ulverstone
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Utrecht (b)
   Vailate
   Valencia
   Valkenswaard
   Valkenswaard, Cyclocross
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Veendam
   Veenendaal - Veenendaal
   Veldhoven
   Veldhoven (V)
   Venhuizen
   Verlaine, Amateurs
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villaporçon
   Villeneuve d'Ascq
   Villers-La-Ville, Amateurs
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Violay
   Visp - Grächen
   Vitoria (d)
   Vittoria
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Vladslo, Cyclocross
   Voerendaal
   Vogelwaarde, Amateurs
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Volta da Ascension Eindklassement
   Voorthuizen
   Vossem, Cyclocross
   Vouga
   Vrasene
   Vriezeveen (V)
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta al Táchira
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   Wachtebeke (a)
   Wallisellen
   Wanzele
   Waregem, U23
   Washington
   Wasmuel
   Wateringen
   Waterlandkerkje, Amateurs
   Wavre
   Wemeldinge (V)
   Wenatchee
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Werelduurrecord Amateurs,
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westkapelle, Amateurs
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wezemaal, Amateurs
   Wezembeek-Oppem
   Whitby
   Wielsbeke
   Wielsbeke, Criterium
   Wien - Rabenstein - Gresten - Wien Eindklassement
   Willebroek
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wim Hendriks Trofee
   Winderhere
   Wing
   Wingene
   Winster
   Witham
   Woerden
   Woerden (V)
   Wolverhampton
   Wolverhampton (a)
   Wolvertem, Cyclocross
   Wolvertem, Cyclocross (a)
   Wolvertem, Cyclocross (b)
   Wolvertem, Cyclocross (c)
   Women's Challenge (V)
   Wommelgem (a)
   Wouw
   Wouw (V)
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich - Hongg
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zarautz, Cyclocross
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke, Cyclocross
   Zizurkil
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zoutelande, Amateurs
   Zuiddorpe
   Zuiddorpe (V)
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zuiderzee Derny Tour
   Zuidlaren (V)
   Zumaya
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwolle (b)



rss

Members online: