Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1984

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Baby Giro
   Bidasoa Itzulia
   Bizkaiko Bira
   Boucles de la Mayenne
   Calingasta
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit Franco-Belge
   Clásico RCN
   Coors Classic
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   DDR Rundfahrt
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Etoile des Espoirs
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Giro d'Abruzzo
   Giro d'Italia
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Puglia
   Girvan
   GP Abimota
   GP du Midi-Libre
   GP Jornal de Noticias
   GP Juntas de Freguesia de Setubal
   Gran Caracol de Pista
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Griffin 1000 West
   Harrogate
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Kessel-Lo, Amateurs
   Košice - Tatry - Košice
   Kroz Srbiju
   Lidice
   Lleida
   Malopolski Wyscig Gorski
   Mercian Two-Day
   Milk Race
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Niedersachsen Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Ostschweizer Rundfahrt
   Paris - Nice
   Penn
   Postgirot Open
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Redlands Bicycle Classic
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen (a)
   Route du Sud
   Ruota d'Oro
   Sealink Race
   Semana Aragonesa
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Bergamasca
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Settimana Lazio
   Settimana Siciliana
   Star Trophy Road Series
   Ster van Brabant
   Tirreno-Adriatico
   Torhout, Cyclocross (a)
   Torres Vedras (b)
   Tour d'Armorique
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de l'Aude
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'URSS
   Tour de la Manche
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de Luxembourg
   Tour de Normandie
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Greece
   Tour of Ireland
   Tour of Norway
   Tour of Norway (V)
   Tour of Ulster
   Triptyque Ardennaise
   Uniqa Classic
   United Texas Tour
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a Guatemala
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de la Juventud Mexicana
   Vuelta de San Juan
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Werelduurrecord -Beste prestaties-,
   White Rose Grand Prix Two Day
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
   Zes van Rijn en Gouwe
Andere wedstrijden
   's Heerenhoek
   's Heerenhoek, Amateurs
   100 KM Capillenses
   500 Millas del Norte Eindklassement
   Aachen
   Aalsmeer
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aartrijke (a)
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Adegem, Cyclocross
   Adelaide
   Adinkerke (a)
   Affoltern am Albis
   Afscheidscross Roger De Vlaeminck
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alençon
   Alfafar
   Alicante
   Alken
   Alquerías
   Alzano Scrivia
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Anderlecht
   Anderlues
   Andwil
   Apeldoorn
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Arabisch Kampioenschap, Op de weg
   Archer International Grand Prix
   Arendonk
   Arezzo
   Armagh
   Armilla
   Armilla (a)
   Arrate
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Asse-ter-Heide, Cyclocross
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Auxerre
   Axel, Amateurs
   Baardegem, Amateurs
   Bad Homburg
   Bain-de-Bretagne
   Bakewell, Amateurs
   Balkan Championships, Op de weg, Elite
   Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
   Basauri
   Bashall Eaves
   Batavus Lenterace (V)
   Bavel
   Bavikhove
   Beeston
   Bekkevoort, Amateurs
   Bellegem
   Belsele
   Belsele (a)
   Bergamo
   Bergamo (c)
   Bergara (a)
   Bergara (b)
   Bergkamen
   Beringen
   Berlare
   Berlare, Amateurs
   Berlin
   Berlin - Angermünde - Berlin
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Zesdaagse
   Bern (b)
   Betekom
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Biel - Magglingen
   Biervliet, Amateurs
   Bilzen
   Binche - Tournai - Binche
   Birmingham
   Birmingham (a)
   Bloomington
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Boechout
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bologna (c)
   Boningen
   Booischot
   Boorsem
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Paris (V)
   Bordeaux - Saintes
   Boucles des Flandres
   Boxmeer, Criterium
   Brabantse Pijl
   Brasschaat
   Brasschaat (c)
   Bray
   Bredene
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens, Amateurs
   Brest
   Briga
   Brissago
   Bristol
   British Best All Rounder
   Broadford
   Brugg
   Brugg (a)
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buenos Aires, Zesdaagse
   Buggenhout
   Buggenhout (a)
   Burgenland Rundfahrt
   Bussières
   Caboalles de Abajo
   Caivano
   Calais
   Callac
   Camaiore
   Camors
   Camp di Morvedre
   Canberra Tour Eindklassement
   Cannes (b)
   Cardiff
   Carlton
   Carnetin, Cyclocross
   Cartaxo
   Cartmel
   Casalecchio di Reno
   Cascade Classic
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Catania
   Cecina
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauroux - Limoges
   Championat d'Auvergne
   Chantenay
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Chaumont-Gistoux (a)
   Cheshire (V)
   Chrono des Herbiers
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit Boussaquin
   Circuit de Lorraine Eindklassement
   Circuit des Frontières
   Circuit des genêts verts
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit du Sud-Est
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Cittiglio (V)
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clinge, Amateurs
   Coca-Cola Trophy Eindklassement
   Cocentaina
   Col San Martino
   Colchester (b)
   Collecchio
   Concarneau
   Contern, Cyclocross
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Caduti Sant'Alluccio
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa d'Argento Giovanni Brunero
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Corbais, Amateurs
   Corréa
   Cras-Avernas
   Critérium des As
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cunardo
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Danmark Rundt Criterium week Eindklassement
   Davies & Jeggo Criterium
   De Haan
   De Panne (a)
   De Panne, Criterium
   De Pinte
   Deinze
   Delyn
   Delyn
   Denain
   Dentergem
   Derby
   Desselgem
   Destelbergen
   Deurne
   Diegem, Cyclocross
   Diemen
   Dilsen
   Doble Bragado Eindklassement
   Domburg, Amateurs
   Dongen
   Doomkerke, Cyclocross
   Dortmund (l)
   Dortmund, Zesdaagse
   Drachten, Cyclocross
   Drielandenomloop
   Dubnica (b)
   Duo Normand
   Durango
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Eastborn - London
   Eßlingen
   Echt
   Ede
   Eeklo
   Egmond-aan-Zee
   Eibar (b)
   Eindhoven
   Elsloo
   Embrach
   Emmen
   Empoli
   Endingen
   Enna
   Erembodegem (a)
   Erftstadt
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Essen
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Faenza
   Fellbach
   Fermo
   FICP Ranking
   Firenze
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Finistérienne
   Flèche Wallonne
   Fontenay-sous-Bois
   Formigine
   Fourchambault
   Fourchambault
   Fourmies
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Freiburg
   Friendship Games, Baan, 1 km, USSR
   Friendship Games, Baan, Achtervolging, USSR
   Friendship Games, Baan, Ploegenachtervolging, USSR
   Friendship Games, Baan, Puntenkoers, USSR
   Friendship Games, Baan, Sprint, USSR
   Friendship Games, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek
   Friendship Games, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Duitse Democratische Republiek
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Galder
   Ganshoren
   Gattatico
   Gavere, Cyclocross
   Geelong
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Getxo (f)
   Gevelsberg
   Gieten, Cyclocross
   Gingelom
   Gippingen (a)
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro della Valsesia Eindklassement
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Eindklassement
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Gistel
   Glabbeek
   Glasgow, Criterium
   Glossop (a)
   Goes
   Goes, Amateurs
   Goole
   Gouda, Amateurs
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   Goulburn - Sydney
   GP Bodson
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cristal Energie
   GP Cuprosan
   GP de France
   GP de France (V)
   GP de la Tomate
   GP de Wallonie
   GP del Vidrio
   GP des Herbiers
   GP des Nations
   GP di Poggiana
   GP Eddy Merckx
   GP Impanis
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Kanton Genève
   GP Liberazione, U23
   GP Nuestra Señora de Valverde
   GP Palio del Recioto
   GP Plumelec
   GP Santa Rita
   GP Tell Eindklassement
   Grabs - Voralp
   Grafton - Inverell
   Gramsbergen
   Graz
   Greenlake
   Grenoble, Zesdaagse
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Haasdonk (a)
   Hamme
   Hanley
   Hannover
   Hannover (c)
   Hannut
   Hansweert
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Hasselt (d)
   Hednesford
   Heerhugowaard
   Hegi (a)
   Heikant, Amateurs
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Helden-Panningen
   Hengelo, Criterium
   Hereford
   Herk-de-Stad (a)
   Herne (a)
   Herselt
   Hertford
   Heule
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Hilversum, Cyclocross
   Hoboken
   Hoevelaken
   Holy Hill
   Holy Saturday Classic
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hoogerheide
   Houthulst
   Hulst, Amateurs
   Hulste
   Humbeek
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Igorre, Cyclocross
   Innsbruck
   Ipswich
   Isbergues
   Isle of Wight
   Issoire
   Izegem
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Joigny
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kaisten
   Kalmthout (a)
   Kamerik
   Kampen
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Kapelle-op-den-Bos, Cyclocross
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kemzeke
   Kenworth
   Kitzbühel
   Klingnau
   Kloosterzande
   Kloosterzande, Amateurs
   Knokke
   Knokke (a)
   Koersel
   Koksijde, Cyclocross
   Komen
   Kortemark
   Kortemark, Cyclocross
   Kortenberg, Cyclocross
   Kortenhoef
   Kortgene, Amateurs
   Kortrijk-Dutsel, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Kruiningen
   Kruiningen, Amateurs
   Kruishoutem (a)
   Kumtich, Amateurs
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme
   Kwadendamme, Amateurs
   La Farola
   La Machine
   La Rúa
   La Torre
   Laarne
   Lage Zwaluwe
   Lamballe
   Lamswaarde, Amateurs
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Lanester
   Langemark, Cyclocross
   Lannilis
   Larciano
   Lariano
   Launceston, Zesdaagse
   Lausanne
   Lavis
   Le Horps
   Le Mont-Dore
   Le Samyn
   Lecco (a)
   Lede
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leek
   Leende
   Leganés (a)
   Legnano (b)
   Leibstadt, Cyclocross
   Leiden
   Leiden, Dernycriterium
   Lembeek, Cyclocross
   Lescouët-Jugon
   Lessines
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Lichtervelde
   Lichtervelde, Cyclocross
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Lillers
   Lincoln
   Linden, Amateurs
   Linne
   Lisieux, Criterium
   Liverpool (e)
   Llodio
   Loenhout, Cyclocross
   Lommel (b)
   Londerzeel (d)
   London (a)
   London (b bis)
   Long Island
   Los Gatos
   Loudéac
   Ludwigsburg
   Lugano
   Lugo
   Lutlommel
   Luxembourg (c)
   Lyss
   Mälaren Runt
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht, Zesdaagse
   Made, Criterium
   Magstadt, Cyclocross
   Malderen
   Malderen, Cyclocross
   Maleizen, Cyclocross
   Malveira
   Manchester
   Manhattan Beach
   Manresa
   Manresa (b)
   Manresa (c)
   Manx International, Amateurs
   Marseille (a)
   Martigny - Mauvoisin
   Mechelen, Amateurs
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Media Agua
   Meerssen
   Melbourne
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne (d)
   Melle
   Mellet
   Melsele (a)
   Melzo
   Memorial Nencini
   Memorial Shati
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Mercatale Valdarno
   Merchtem, Cyclocross
   Mere
   Merelbeke
   Merelbeke, Cyclocross
   Merelbeke, Cyclocross (c)
   Merksem (a)
   Mersey Roads Two Day Eindklassement
   Messina
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Miami
   Michelstadt
   Midlands Tour Eindklassement
   Mierlo
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Milano, Zesdaagse
   Milton
   Milton Keynes
   Milton Keynes (b)
   Moerbeke
   Moerbeke, Cyclocross (a)
   Moita
   Molina
   Molteno
   Moncarapacho
   Montalbano
   Montanino
   Montecatini Terme
   Montelupo
   Montjuich
   Montjuich, Criterium
   Montluçon (a)
   Monza
   Moorsele
   Morwell
   Moulins
   Mount Gambier
   Mount Gambier (b)
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mumbai (a)
   Munte, Cyclocross
   Náquera
   Nanno
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nation Party Criterium
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, BMX, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ethiopië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Portugal
   Neder-over-Heembeek
   Nederbrakel
   Neeroeteren
   Nerviano
   Newport
   Newport, Criterium
   Nice - Alassio
   Niederoesterreich Rundfahrt Eindklassement
   Niel, Cyclocross
   Nienburg
   Nieuw-Namen, Amateurs
   Nieuwegein
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nieuwerkerken, Cyclocross
   Nieuwkerken-Waas (a)
   Nijlen, Cyclocross, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Amateurs
   Ninove
   Ninove (b)
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs (V)
   Norwich, Criterium
   Noto
   Nottingham (a)
   Nottingham (b)
   Obbicht
   Oberwil
   Obornikach Wroclaw
   Odense
   Offenbach
   Oggiono
   Olivet
   Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Puntenkoers, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Sprint
   Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V)
   Olympische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c
   Omloop van 't Molenheike (V)
   Omloop van het Zuiden
   Ondárroa
   Onze-Lieve-Vrouw-Waver
   Oost-Souburg, Amateurs
   Oostakker
   Oostduinkerke, Amateurs
   Oosteeklo
   Oostende (a)
   Oostkamp
   Oostkamp, Cyclocross
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oss, Cyclocross
   Ottignies (a)
   Oud-Gastel
   Oudenbosch
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Overijse, Cyclocross
   Overmere (a)
   Overwinden, Amateurs
   Oviedo, Criterium
   Pétange, Cyclocross
   Palazzolo sull'Oglio
   Pamplona (a)
   Parabiago
   Parabiago
   Paris - Auxerre
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris, Sprint
   Paris, Sprint (V)
   Paris, Sprint (V)
   Paris, Zesdaagse
   Paris, Zesdaagse (b)
   Peer, Criterium
   Penn
   Penna
   Pereiro
   Perk
   Pernod - Super Prestige
   Perth
   Petegem
   Peterborough
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piemonte
   Plouay
   Plouec-sur-Lie
   Poggio alla Cavalla
   Polignano a Mare
   Polymultipliée
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Poortvliet, Amateurs
   Porto - Lisboa
   Pozo
   Praha - Mlada Boleslav
   Prato
   Premio Agustin Alcantara Eindklassement
   Privas
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Purnode
   Putte
   Putte-Kapellen
   Putte, Cyclocross
   Quad Cities, Criterium
   Quarrata
   Quillan
   Rapport Toer Eindklassement
   Red Bank
   Reda
   Redmond
   Renesse, Amateurs
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Rentería
   Retie (a)
   Reutlingen
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Richmond
   Rieti
   Rillaar
   Rillaar, Cyclocross
   Rio Maior
   Roeselare, Criterium
   Roma, Cyclocross
   Ronde de l'Oise
   Ronde des Pyrénées Méditerranéennes
   Ronde van de Achterhoek
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Ronse
   Roosendaal
   Roskilde, Amateurs
   Rotterdam
   Rotterdam, Dernycriterium
   Rotterdam, Zesdaagse
   Route de France, U23 Eindklassement
   Route du Berry/Trophée Sitram
   Ruban Granitier Breton Eindklassement
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruiselede
   Rummen
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñanigo (a)
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Estève
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Raphaël
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   San Donà di Piave
   San Fausto de Durango
   San Fausto de Durango
   San Lazzaro
   San Sebastian
   San Sebastian (b)
   San Sebastian (c)
   San Vendemiano
   Santa Croce sull' Arno
   Santander (a)
   Sas van Gent
   Sas van Gent, Amateurs
   Schijndel
   Schleswig-Holstein Rundfahrt
   Schoonaarde
   Schoonderbuken, Amateurs
   Schorndorf
   Schoten
   Scordia
   Segovia
   Sei Giorni del Sole Eindklassement
   Seuzach
   Sheffield, Criterium
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Simpelveld
   Sindelfingen
   Sindelfingen
   Sint-Agatha-Berchem, Cyclocross
   Sint-Denijs
   Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Joris, Cyclocross
   Sint-Maria-Horebeke, Cyclocross
   Sint-Martens-Bodegem, Cyclocross
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Pieters-Leeuw (a)
   Sint-Truiden (a)
   Sleidinge
   Sneek (V)
   Solleröloppet
   Sombreffe
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Sonthofen
   Southwick
   Sovizzo
   Stafford
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stiphout
   Stuttgart
   Stuttgart, Zesdaagse
   Sulz
   Superprestige, Cyclocross
   Superprestige, Cyclocross, Amateurs
   Surhuisterveen
   Tarrasa
   Tartu (b)
   Tavira
   Tavira
   Temse
   Temse (b)
   Terrassa
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Thorn
   Tiel
   Tienen (c)
   Tienen, Criterium
   Toledo
   Tongeren
   Torino - Biella
   Toulouse
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour du Haut-Var
   Tour of Algeria Eindklassement
   Tour of Bulgaria Eindklassement
   Tour of Sacrifice, Amateurs Eindklassement
   Tour of Sochi Eindklassement
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tour of Yugoslavia Eindklassement
   Tours
   Tre Valli Varesine
   Tremelo, Cyclocross (b)
   Treviso (a)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Mp Filtri
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Raffaele Marcoli
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trofeo Zumaquero
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Eindklassement
   Trophée des Grimpeurs
   Troyes - Dijon
   Turul României Eindklassement
   Twello
   Uithoorn (V)
   Ulm
   Ulvenhout
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Ussel
   Utrecht (b)
   Utrecht (V)
   Vaalbeek, Amateurs
   Vaals, Chrono (V)
   Vailly-sur-Sauldre
   Valencia
   Valkenburg aan de Geul
   Valkenswaard
   Valkenswaard, Cyclocross
   Valladolid
   Vancouver (a)
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Veendam
   Veldegem, Cyclocross
   Veldhoven
   Veltem-Beisem, Amateurs
   Venhuizen
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vigo (b)
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villaporçon
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Violay
   Visp - Grächen
   Viterbo
   Vitoria
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Volta da Ascension Eindklassement
   Vrasene
   Vriezeveen (V)
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Cordoba Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a la Independencia Nacional Eindklassement
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta al Táchira Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a Murcia Eindklassement
   Vuelta de Higuito Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   Vught Baarzen (V)
   Wachtebeke (a)
   Wallisellen
   Walshoutem, Amateurs
   Wanzele
   Wapenveld (V)
   Waregem, U23
   Warnambool
   Washington
   Wasmuel
   Wateringen
   Waterlandkerkje, Amateurs
   Wemeldinge (V)
   Wemmel, Amateurs
   Wenatchee
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westkapelle, Amateurs
   Westrozebeke
   Wetteren, Cyclocross
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wezembeek-Oppem
   Whitby
   Wielsbeke
   Wierden
   Willebroek
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wilskerke, Cyclocross
   Wim Hendriks Trofee
   Wingene
   Wingene - Wildenburg, Cyclocross
   Winterthur
   Woerden
   Wolvertem, Cyclocross
   Wolvertem, Cyclocross (a)
   Wolvertem, Cyclocross (c)
   Women's Challenge (V)
   Wommelgem (a)
   Wondelgem, Cyclocross
   Wouw
   York
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich - Hongg
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Cyclocross
   Zürich, Zesdaagse
   Zaragoza
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zelzate, Cyclocross
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zevekote, Cyclocross
   Zierikzee, Amateurs
   Zillebeke, Cyclocross
   Zizurkil
   Zoeterwoude, Amateurs
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zoutelande, Amateurs
   Zuiddorpe
   Zuiddorpe (V)
   Zuiderzee Derny Tour
   Zumarraga
   Zumarraga (b)
   Zumaya
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwolle (b)



rss

Members online: