Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1981

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Bizkaiko Bira
   Boucles de la Mayenne
   Brissago
   Burgenland Rundfahrt
   Calingasta
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit Franco-Belge
   Clásico RCN
   Coors Classic
   Costa del Azahar
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   DDR Rundfahrt
   Deutschland Tour
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Etoile des Espoirs
   Europe Two Day
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Frasassi
   Giro d'Abruzzo
   Giro d'Italia
   Giro del Trentino
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Puglia
   Girona
   Girvan
   GP Abimota
   GP du Midi-Libre
   GP La Reigada
   Gran Caracol de Pista
   Harrogate
   Herald Sun Tour
   Junior Tour Of Ireland
   Košice - Tatry - Košice
   Kroz Srbiju
   Lidice
   Malopolski Wyscig Gorski
   Milk Race
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
   National Party Tour
   Newton
   Niedersachsen Rundfahrt
   Olympia's Tour
   Ostschweizer Rundfahrt
   Paris - Bourges
   Paris - Nice
   Penn
   Pernod - Super Prestige
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Rapport Toer
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van West-Vlaanderen (a)
   Route de France, U23
   Route du Sud
   Ruota d'Oro
   Sealink Race
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Bergamasca
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Sint-Lievens-Esse, Cyclocross
   Star Trophy Road Series
   Tirreno - Adriatico
   Tour d'Indre-et-Loire
   Tour d'Armorique
   Tour de Corse
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de l'Aude
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'URSS
   Tour de la Manche
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Yonne
   Tour de Luxembourg
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Tunisie
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
   Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Maroc
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Bulgaria
   Tour of Greece
   Tour of Sochi
   Tour of Ulster
   Tour of Yugoslavia
   Triptyque Ardennaise
   Troféu Joaquim Agostinho - GP de Ciclismo de Torres Vedras
   Uniqa Classic
   Volta a Portugal
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Volta da Ascension
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a Guatemala
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a las Tres Provincias
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta Internacional al Estado Trujillo
   Wendouree
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru (a)
   Zes van Rijn en Gouwe
Andere wedstrijden
   's Gravendeel (V)
   's Gravenpolder, Amateurs
   's Gravenzande (V)
   's Heerenhoek
   's-Hertogenbosch
   100 KM Capillenses
   500 Millas del Norte Eindklassement
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Aalsmeer
   Aalst, Criterium
   Aalter
   Aalter, Cyclocross
   Aartrijke (a)
   Aartselaar, Cyclocross, Amateurs
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Achtmaal
   Adegem, Cyclocross
   Adinkerke (a)
   Affoltern am Albis
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alkmaar
   Alphen aan de Rijn
   Alzano Scrivia
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Annemasse - Bellegarde et retour
   Antibes
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Ararat
   Archer International Grand Prix
   Arendonk
   Arezzo
   Arma di Taggia
   Armilla (a)
   Arnemuiden (V)
   Arras
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Assen
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Auxerre
   Avelgem
   Axel, Amateurs
   Aylesbury (b)
   Baasrode (a)
   Baby Giro Eindklassement
   Bad Homburg
   Bain-de-Bretagne
   Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
   Bannalec
   Batavus Lenterace (V)
   Bavel
   Bavikhove
   Beek
   Beernem
   Beernem (a)
   Bellegem
   Belsele
   Belsele (a)
   Benalla
   Bendigo
   Bergara (b)
   Beringen
   Berkel, Junioren
   Berlaar, Cyclocross
   Berlare
   Berlicum, Cyclocross
   Berlin - Angermünde - Berlin
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Zesdaagse
   Bern (b)
   Bernos-Beaulac
   Bernos-Beaulac
   Berri
   Bertrange
   Bertrange - Kirchberg (a)
   Bertrange - Kirchberg (b)
   Bertrange - Kirchberg (c)
   Betekom
   Beuvry, Cyclocross
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Biancavilla
   Biel - Magglingen
   Bielefeld
   Bilzen
   Birmingham
   Birmingham (a)
   Bitche
   Blaasveld
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Boechout
   Boekhoute, Cyclocross
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bonheiden
   Bonheiden (a)
   Booischot
   Boom
   Boorsem
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Saintes
   Bornem
   Boston
   Boucles des Flandres
   Bourbonne-les-Bains
   Bourges
   Boxmeer, Criterium
   Brabantse Pijl
   Bradford (c)
   Brasschaat
   Bray
   Brecht
   Breda
   Bredene
   Breendonk, Cyclocross
   Bremen, Zesdaagse
   Breskens, Amateurs
   British Best All Rounder
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Budingen
   Buggenhout (a)
   Burnie
   Côte Normande
   Caboalles de Abajo
   Caerphilly
   Caivano
   Callac
   Camaiore
   Camors
   Cannes (b)
   Cape Argus Sanlam Cycle Tour
   Capernwray
   Capo d'Elba
   Capo d'Orlando
   Carpineti
   Carrefour
   Cartaxo
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Casterton
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Castres
   Catania
   Cecina
   Cercedilla
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauroux
   Châteauroux - Limoges
   Challenge Sedis
   Chalosse
   Chamalières
   Championat d'Auvergne
   Championat du Limousin
   Championn. de Côte-d'Or
   Charlotteville
   Chateau-Chinon-Ville
   Cheshire (V)
   Chignolo Po (a)
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit de Drome - Ardèche
   Circuit des Frontières
   Circuit des genêts verts
   Circuit des Monts du Livradois Eindklassement
   Circuit du Hainaut
   Circuit du Morbihan
   Circuit du Port de Dunkerque
   Circuit du Sud-Est
   Circuit of the Dales
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito Gravese
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clipston
   Clitheroe
   Cluses
   Col San Martino
   Colac (a)
   Collecchio
   Concarneau
   Contern, Cyclocross
   Copa Promoson
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Cornaux
   Corréa
   Cras-Avernas
   Critérium des As
   Cuneo
   Cupra Marittima
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Davies & Jeggo Criterium
   De Haan
   De Panne (a)
   De Panne, Criterium
   De Pinte
   Deerlijk
   Deeside
   Deeside (b)
   Deinze
   Delyn
   Den Haag, Cyclocross
   Denain
   Dentergem
   Desselgem
   Destelbergen, Cyclocross (a)
   Deurne
   Diegem, Cyclocross
   Diksmuide, Criterium
   Dilsen
   Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
   Doble Bragado Eindklassement
   Domburg, Amateurs
   Dongen
   Doomkerke, Cyclocross
   Dortmund (l)
   Dortmund, Zesdaagse
   Drachten, Cyclocross
   Drielandenomloop
   Dubnica (b)
   Duffel
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Eaglehawk
   Echt
   Eede, Amateurs
   Eeklo
   Eeklo (b)
   Egem, Cyclocross, Amateurs
   Egmond-aan-Zee
   Eibar (b)
   Eindhoven
   Ekeren (a)
   Elche
   Elsloo
   Embach
   Embrach, Cyclocross
   Emmen
   Enfield, Cyclocross
   Enter
   Erembodegem (a)
   Erfurt
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Essen
   Essen
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Estella
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Farnley
   Fermo
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Fontenay-sous-Bois
   Fourchambault
   Fourchambault
   Fourmies
   Frankfurt
   Frankfurt, Zesdaagse
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Furnaux
   G.P. Agostano
   Göppingen
   Galder
   Gammertingen
   Ganshoren
   Garancières-en-Beauce
   Gatteo a Mare
   Gavere, Cyclocross
   Geelong
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Geleen
   Geleen (a)
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Gersau
   Getxo (f)
   Gieten, Cyclocross
   Gippingen (a)
   Giro del Belvedere
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia Di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Gistel
   Gits, Cyclocross
   Glabbeek
   Glossop (a)
   Goirle (V)
   Golden Wheel Trophy, Amateurs
   Goodwood
   Gouda, Amateurs
   GP Bodson
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Cuprosan
   GP de France
   GP de l'Equipe
   GP de la Tomate
   GP de Wallonie
   GP del Vidrio
   GP des Herbiers
   GP des Nations
   GP des Nations, Amateurs
   GP di Poggiana
   GP Eddy Merckx
   GP Fina - Fayt-le-Franc
   GP Général Patton, Junioren Eindklassement
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Jornal de Noticias Eindklassement
   GP Liberazione, U23
   GP Palio del Recioto
   GP Plumelec
   GP Santa Rita
   GP Tell Eindklassement
   Grafton - Inverell
   Grasse
   Grenoble, Zesdaagse
   Grimbergen, Cyclocross, Amateurs (a)
   Groningen
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Hénon
   Haaltert (a)
   Haasdonk (a)
   Halle (b)
   Hamburg
   Hamilton
   Hamme
   Handzame, Cyclocross
   Hannover (c)
   Hannover, Zesdaagse
   Hannut
   Hansweert, Amateurs
   Harderwijk, Cyclocross
   Harelbeke - Poperinge - Harelbeke
   Harrogate
   Harrogate (b)
   Harrogate (c)
   Haverhill
   Hednesford
   Hednesford (b)
   Heerhugowaard
   Hegi (a)
   Heidelberg
   Heikant, Amateurs
   Heinkenszand, Amateurs
   Heist-op-den-Berg
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Helden-Panningen
   Hemel Hempstead
   Hemlington
   Hengelo, Criterium
   Hereford
   Herk-de-Stad (a)
   Herne (a)
   Herning, Zesdaagse
   Herselt
   Hertford
   Heule
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Heverlee
   Hillingdon
   Hilversum (V)
   Hoboken
   Hoevelaken
   Holy Saturday Classic
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hooglede, Cyclocross
   Horsham
   Houthulst
   Huijbergen
   Huijbergen, Cyclocross
   Hulst, Amateurs
   Hulste
   Hulste
   Humbeek
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Igorre, Cyclocross
   IJsselstein
   IJzendijke, Amateurs
   Ingleburn
   Isbergues
   Isola d'Elba
   Issoire
   Itterbeek, Amateurs
   Izegem
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Janus
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Jones Homes GP
   Josselin
   København, Criterium
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Zesdaagse
   Kaisten
   Kalfort, Cyclocross, Amateurs
   Kalmthout
   Kalmthout (a)
   Kalmthout, Cyclocross (a)
   Kamerik
   Kampen
   Kampioenschap van Vizcaya, Op de weg, Elite, Spanje
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kapelle-op-den-Bos, Cyclocross
   Kaprijke
   Karrantza
   Kaysersberg, Cyclocross
   Keiem
   keiem, Cyclocross
   Kemzeke
   Kidderminster
   Kirchberg
   Kitzbühel
   Klingnau
   Kloosterzande
   Kloosterzande, Amateurs
   Knokke
   Knokke (a)
   Koersel
   Koersel, Criterium
   koersel, Cyclocross, Amateurs
   Koksijde, Cyclocross
   Kortemark
   Kortenberg, Cyclocross
   Kortenhoef
   Kortrijk, Criterium
   Kruibeke
   Kruiningen
   Kruiningen, Amateurs
   Kruishoutem (a)
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme
   Kwintsheul
   La Bresse
   La Machine
   La Torre
   Laarne
   Lamballe
   Lampaul-Guimiliau
   Lamswaarde, Amateurs
   Lanaken, Cyclocross, Amateurs
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Langemark, Cyclocross
   Langres
   Lannion
   Larciano
   Largentière
   Launceston, Zesdaagse
   Lausanne
   Lausanne (a)
   Lausen, Cyclocross
   Lede
   Ledegem
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leeds
   Leende
   Legnano (b)
   Leibstadt, Cyclocross
   Leiderdorp, Amateurs
   Lembeek, Cyclocross
   Leongatha
   Les Ormes
   Lescouët-Jugon
   Lessines
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Levanger
   Liège - Bastogne - Liège
   Lichtaart, Cyclocross, Amateurs
   Lichtervelde
   Lichtervelde, Cyclocross
   Liedekerke (a)
   Lieshout, Cyclocross
   Lillers
   Limbricht
   Lincoln
   Linne
   Lisieux, Criterium
   Liverpool (e)
   Llodio
   Lokeren, Cyclocross, Amateurs
   Lommel (a)
   Lommel (b)
   Londerzeel (d)
   London - Bradford
   London (a)
   London (b)
   London (f)
   Longwy
   Los Gatos
   Ludwigsburg
   Lugano
   Lugo
   Lutlommel
   Luxembourg (c)
   München, Zesdaagse
   Münster, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht
   Maastricht (a)
   Maastricht, Zesdaagse
   Made, Criterium
   Madrid, Zesdaagse
   Malderen
   Maleizen, Cyclocross
   Malters
   Malveira
   Manchester
   Mantes
   Manx International, Amateurs
   Manzano
   Marmo
   Marseille (a)
   Massemen, Cyclocross
   Maurage, Cyclocross
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Media Agua
   Melbourne
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne (d)
   Melbourne, Zesdaagse
   Melle
   Mellet
   Melsele (a)
   Melzo
   Memorial Nencini
   Mende
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mendrisio (a)
   Meonstoke
   Mercatale Valdarno
   Merchtem, Cyclocross
   Mere
   Merelbeke
   Merelbeke, Cyclocross
   Merelbeke, Cyclocross (c)
   Merksem (a)
   Mersey Roads Two Day Eindklassement
   Mettet
   Meulebeke
   Michelstadt
   Mid Let GP
   Middelkerke, Cyclocross
   Midlands Tour
   Mierlo
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross
   Milano, Zesdaagse
   Milton Keynes
   Milwaukee
   Mission Viejo
   Moerbeke
   Moerbeke, Cyclocross (a)
   Moita
   Mol, Cyclocross, Amateurs
   Molteno
   Monaco (a)
   Montalbano
   Montanino
   Montauroux
   Montecatini Terme
   Montelupo
   Montjuich
   Montjuich, Criterium
   Monza
   Moorlanc's
   Moorsele
   Moorslede, Criterium
   Mortsel
   Moscou
   Moulins
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Washington
   Munte, Cyclocross
   Náquera
   Nandrin, Criterium
   Nandrin, Criterium (b)
   Nanno
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Neder-over-Heembeek
   Nederbrakel
   Neeroeteren
   Nerviano
   Neufchâtel-en-Bray
   Neufchateau
   Nevada City
   Nevers
   Newport, Criterium
   Newton
   Newton (a)
   Nice - Alassio
   Niederlenz, Cyclocross
   Niel
   Niel, Cyclocross
   Nieuwerkerken, Cyclocross
   Nieuwkerken-Waas (a)
   Nieuwrode, Cyclocross, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Amateurs
   Ninove
   Ninove (b)
   Nogent-sur-Oise
   Nokere
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nottingham (a)
   Nouméa, Zesdaagse
   Numurkah
   Nutley
   Oakenclough
   Oakengates
   Obbicht
   Obernai
   Oberwil
   Odense
   Oedelem, Cyclocross
   Oggiono
   Oisterwijk
   Oldham
   Olivet
   Olsene
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c
   Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c (a)
   Onze-Lieve-Vrouw-Waver
   Oost-Souburg, Amateurs
   Oostakker
   Oosterhout
   Oostkamp
   Oostkamp, Cyclocross
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oshkosh
   Ossendrecht
   Ottignies (a)
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Overijse, Cyclocross
   Overmere (a)
   Palermo
   Pamel, Cyclocross
   Pamplona
   Pamplona (a)
   Pamplona (b)
   Pamplona (d)
   Paris
   Paris - Auxerre
   Paris - Barentin - Yvetot
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Ezy
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris, Sprint
   Pattingham
   Peer, Criterium
   Petegem
   Peymeinade
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piacenza
   Piemonte
   Pieve Vergonte
   Pijnacker (a)
   Plancoët
   Plessala
   Ploërdut
   Ploegsteert (a)
   Plombières
   Plouay
   Poggio alla Cavalla
   Pogny
   Pointe-à-Pitre
   Pointe-à-Pitre (b)
   Polymultipliée
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Poortvliet, Amateurs
   Porto - Lisboa
   Prato
   Proven
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Purnode
   Putte
   Putte-Kapellen
   Putte, Cyclocross
   Quad Cities, Criterium
   Quillan
   Quimper
   Rai-sur-Rîle
   Real
   Redon, Criterium
   Renesse, Amateurs
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Retie (a)
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Rho
   Rijen
   Rijsbergen
   Rijsbergen (b)
   Rio Maior
   Roccastrada
   Rochester
   Roeselare (b)
   Roeselare, Criterium
   Romsée - Stavelot - Romsée
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Midden-Zeeland
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Ronse
   Ronse (b)
   Roosendaal
   Rosate
   Rosmalen (V)
   Rostrenen
   Rotterdam
   Rotterdam, Zesdaagse
   Ruban Granitier Breton Eindklassement
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruiselede
   Rummen
   Russikon
   Rutas de America Eindklassement
   Sáles
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñanigo (a)
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Saint-Claud
   Saint-Estève
   Saint-Macaire-en-Mauges
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Raphaël
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Sainte-Marie sur Mer
   San Sebastian
   San Sebastian (b)
   San Sebastian (c)
   San Tomio
   San Vendemiano
   Sandown Park
   Sankt Ilgen
   Santa Croce sull' Arno
   Sas van Gent
   Schaan
   Schendelbeke
   Schijndel
   Schleswig-Holstein Rundfahrt
   Schoonaarde
   Schoonaarde, Cyclocross
   Schoten
   Scottish Milk Race Eindklassement
   Seraing - Aachen - Seraing
   Seuzach
   Seymour
   Sheffield, Criterium
   Shepparton
   Shrewsbury
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Simpelveld
   Sinaai (a)
   Sindelfingen
   Sint Maartensdijk (V)
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint-Amands
   Sint-Denijs
   Sint-Gillis-Waas (a)
   Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross
   Sint-Kwintens-Lennik
   Sint-Martens-Lierde
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Niklaas, Criterium (a)
   Sint-Pieters-Leeuw (a)
   Sleidinge
   Soest (V)
   Soignies
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solingen
   Solleröloppet
   Sombreffe
   Somma Lombardo
   Southwick
   Sovizzo
   Stal - Koersel
   Steenhuize-Wijnhuize, Cyclocross (a)
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinmaur, Cyclocross
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Stekene, Cyclocross
   Ster van Bladel
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
   Stiphout
   Stone
   Strombeek-Bever
   Stuttgart
   Subida a Arrate
   Subida al Naranco
   Tallahassee
   Targa Crocifisso
   Targa Libero Ferrario
   Telford
   Templeuve
   Temse
   Temse (b)
   Teralfene
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tholen, Amateurs
   Thorn
   Thurcroft
   Tiel
   Tienen (c)
   Tienen, Criterium
   Tisselt
   Tom Simpson Memorial
   Tongeren
   Tongerlo
   Torhout (a)
   Torino - Biella
   Torrelodones
   Toulouse
   Toulouse (b)
   Tour de Gastown
   Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
   Tour de Normandie Eindklassement
   Tour de Vendée
   Tour du Gévaudan Eindklassement
   Tour du Hainaut Occidentale
   Tour du Haut-Var
   Tour of Armagh
   Tour of Delyn
   Tour of Echuca Victoria
   Tour of Ireland Eindklassement
   Tour of Sacrifice, Amateurs Eindklassement
   Tour of Somerville
   Tour of Somerville (V)
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Peak, Amateurs
   Tour of the Peninsular999 e etappe
   Tour of the Philippines Eindklassement
   Tre Valli Varesine
   Treviso (a)
   Trofee Het Volk, Amateurs
   Trofeo Adolfo Leoni
   Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio (V)
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Baracchi
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo Franco Balestra - Memorial Sabbadini
   Trofeo Gianfranco Bianchin
   Trofeo Internazionale Bastianelli
   Trofeo Laigueglia
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Matteotti
   Trofeo Matteotti, Elite/U23
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Raffaele Marcoli
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Troyes - Dijon
   Twello
   Udenhout (V)
   Uithoorn (V)
   Ulm
   Ulvenhout
   Ulvenhout (b)
   Umbrio
   Uppsala, Elite/U23
   Usera
   Utrecht (b)
   Utrecht (V)
   Vailly-sur-Sauldre
   Valencia
   Valkenswaard
   Valkenswaard, Cyclocross
   Varennes - Vauzelles
   Veenendaal (V)
   Velaines
   Veldhoven
   Veldhoven (V)
   Venhuizen
   Venray
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vigolo Marchese
   Villafranca de Ordizia
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villafranca de Ordizia, Cyclocross
   Villaporçon
   Villefranche-en-Rouerge
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vinci
   Violay
   Visp - Grächen
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Voerendaal
   Vogelwaarde, Amateurs
   Volendam (V)
   Volta ao Algarve Eindklassement
   Voorthuizen
   Vosselaar
   Vossem, Cyclocross
   Vossem, Cyclocross, Amateurs
   Vrasene
   Vries (V)
   Vriezeveen (V)
   Vuelta a Castilla
   Vuelta a Chiriquí Eindklassement
   Vuelta a Cordoba (a) Eindklassement
   Vuelta a Costa Rica Eindklassement
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta al Táchira Eindklassement
   Vuelta Ciclista a Murcia Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
   Vuelta de los Puentes
   Waasmunster
   Waasmunster, Cyclocross, Amateurs
   Wachtebeke (a)
   Wakefield Gala
   Wanzele
   Waregem, U23
   Warragul
   Washington
   Wasmuel
   Wateringen
   Wavre
   Wemmel, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wervik (a)
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westrozebeke
   Wetteren (b)
   Wetteren (c)
   Wetteren, Cyclocross
   Wetteren, Cyclocross
   Wetteren, Cyclocross (b)
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wezembeek-Oppem
   Wielsbeke
   Willebroek
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wilsele
   Wingene
   Wingene, Cyclocross
   Woerden
   Woerden (V)
   Wolverhampton
   Wolverhampton (a)
   Wolvertem, Cyclocross
   Wolvertem, Cyclocross, Amateurs
   Wynyard
   Yarrawonga
   Yarrawonga (b)
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire (b)
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zambana di Trento
   Zandhoven, Cyclocross, Amateurs
   Zaragoza
   Zeeland (V)
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zelzate, Cyclocross
   Zemst, Cyclocross, Amateurs
   Zillebeke, Cyclocross
   Zingem, Criterium
   Zomergem
   Zonhoven, Cyclocross, Amateurs
   Zonhoven, Cyclocross, Amateurs
   Zorbit G.P.
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zuid-Beijerland (V)
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zummaraga, Cyclocross
   Zutphen
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwijnaarde (a)
   Zwijnaarde (b)
   Zwijndrecht -B- (a)
   Zwijndrecht -NL- (V)
   Zwolle (b)



rss

Members online: