Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Login vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
  • Bookmark and Share


  • Wedstrijden 1981

    Etappewedstrijden
       Österreich-Rundfahrt
       Bellingham (a)
       Bizkaiko Bira
       Boucles de la Mayenne
       Brissago
       Calingasta
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Ardennes
       Circuit Franco-Belge
       Clásica del Oriente
       Clásico RCN
       Coors Classic
       Costa del Azahar
       Critérium du Dauphiné
       Critérium International
       Cronostaffetta
       DDR Rundfahrt
       Deutschland Tour
       Doble San Francisco-Miramar
       Dompaire (V)
       Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
       Driedaagse van De Panne
       Essor Breton
       Etoile de Bessèges
       Etoile des Espoirs
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Frasassi
       Frasnes-lez-Gosselies, Amateurs
       Giro d'Abruzzo
       Giro d'Italia
       Giro del Trentino
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro della Valsesia
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Giro di Puglia
       Girona
       Girvan
       Glossop (a)
       GP Abimota
       GP du Midi-Libre
       GP Guillaume Tell
       GP La Reigada
       Gran Caracol de Pista
       Harrogate (a)
       Health Cycle Race
       Herald Sun Tour
       International Presidency Turkey Tour
       Junior Tour Of Ireland
       Košice - Tatry - Košice
       Kroz Jugoslaviju
       Kroz Srbiju
       Les Journees Havro-Cauchoises (V)
       Lidice
       Malopolski Wyscig Gorski
       Milk Race
       Montjuich
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
       National Party Tour
       Newton
       Niedersachsen Rundfahrt
       Oberwart
       Olympia's Tour
       Ostschweizer Rundfahrt
       Paris - Bourges
       Paris - Nice
       Penn (a)
       Pernod - Super Prestige
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       Rapport Toer
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde van België
       Ronde van de Kempen
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Ronde van Nederland
       Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
       Route de France, U23
       Route du Sud
       Ruota d'Oro
       Sealink Race
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Bergamasca
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Sint-Lambrechts-Herk, Amateurs
       Sint-Lievens-Esse, Cyclocross
       Southampton (a)
       Star Trophy Road Series
       Tirreno-Adriatico
       Torres Vedras
       Tour d'Armorique
       Tour d'Indre-et-Loire
       Tour de Corse
       Tour de France
       Tour de Gironde
       Tour de l'Aude
       Tour de l'Avenir
       Tour de l'URSS
       Tour de la Manche
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de la Yonne
       Tour de Luxembourg
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Romandie
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour de Tunisie
       Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
       Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Maroc
       Tour du Vaucluse
       Tour Méditerranéen
       Tour of Albania
       Tour of Bulgaria
       Tour of Greece
       Tour of Sochi
       Tour of Ulster
       Triptyque Ardennaise
       Uniqa Classic
       Volta a Portugal
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta Ciclista Provincia Tarragona
       Volta da Ascension
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Cantabria
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Cuba
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a España
       Vuelta a Guatemala
       Vuelta a la Independencia Nacional
       Vuelta a las Tres Provincias
       Vuelta a los Valles Mineros
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Toledo
       Vuelta al Valle
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta Internacional al Estado Trujillo
       Wendouree
       Ytong Bohemia Tour
       Závod Míru
       Zes van Rijn en Gouwe
    Andere wedstrijden
       's Gravendeel (V)
       's Gravenpolder, Amateurs
       's Gravenzande (V)
       's-Heerenhoek
       's-Hertogenbosch
       500 Millas del Norte Eindklassement
       Aalsmeer
       Aalst, Criterium
       Aalter (a)
       Aalter, Cyclocross
       Aartrijke
       Aartselaar, Cyclocross, Amateurs
       Achtmaal
       Adegem, Cyclocross
       Adinkerke (a)
       Adria
       Affoltern am Albis
       Aix-en-Provence, Criterium
       Alkmaar
       Alphen aan de Rijn
       Alzano Scrivia
       Amorebieta
       Amstel Gold Race
       Annemasse - Bellegarde et retour
       Antibes
       Antwerpen, Zesdaagse
       Ararat
       Arendonk
       Arezzo
       Arezzo (a)
       Arezzo (b)
       Arma di Taggia
       Armagh
       Armilla
       Arnemuiden (V)
       Arras
       Arrate
       Ashton in Makerfield
       Asse-Krokegem, Cyclocross
       Assen
       Asti, U23
       Atina
       Auxerre (a)
       Avelgem
       Axel, Amateurs
       Aylesbury (a)
       Baasrode (a)
       Baby Giro Eindklassement
       Bad Homburg
       Bain-de-Bretagne
       Bannalec
       Barberino di Mugello
       Bavel
       Bavikhove
       Beek
       Beernem
       Beernem (a)
       Beervelde, Amateurs
       Bellegem
       Belsele
       Belsele (a)
       Benalla
       Bendigo
       Berazategui
       Bergamo
       Bergara (a)
       Beringen
       Berkel, Junioren
       Berlaar, Amateurs
       Berlaar, Cyclocross
       Berlare
       Berlicum, Cyclocross
       Berlin (a)
       Berlin (c)
       Berlin (l) Eindklassement
       Berlin, Zesdaagse
       Bern (d)
       Bernos-Beaulac
       Berri
       Bertrange
       Bertrange - Kirchberg
       Bertrange - Kirchberg (a)
       Bertrange - Kirchberg (b)
       Beselare, Amateurs
       Betekom
       Beuvry, Cyclocross
       Beveren
       Beveren-Waas
       Biancavilla
       Biassono
       Biel-Bienne - Magglingen
       Bielefeld
       Bilzen
       Birmingham (c)
       Birmingham (e)
       Bissegem, Amateurs
       Bitche
       Blaasveld
       Bladel
       Bocholtz
       Boechout
       Boekhoute, Cyclocross
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (d)
       Bologna (f)
       Bonheiden
       Bonheiden (a)
       Booischot
       Boom
       Boorsem
       Boortmeerbeek, Amateurs
       Bordeaux - Paris
       Bordeaux - Saintes
       Bornem
       Boston
       Bourbonne-les-Bains
       Bourges (a)
       Boussac (a)
       Boxmeer, Criterium
       Brabantse Pijl
       Bradford
       Bradford (d)
       Brasschaat (a)
       Bray
       Brecht
       Breda
       Bredene
       Breendonk, Cyclocross
       Breganze
       Bremen, Zesdaagse
       Breskens, Amateurs
       British Best All Rounder
       Bromsgrove
       Bruinisse, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Brussel/Bruxelles (a)
       Brussel/Bruxelles (b)
       Budingen
       Budingen, Amateurs
       Buggenhout (c)
       Buizingen, Amateurs
       Burnie
       Buxton, Amateurs
       Caboalles de Abajo
       Caerphilly
       Caivano
       Callac
       Camaiore
       Camors
       Campi Bisenzio (a)
       Campo dos Goytacazes
       Cannes
       Canosa di Puglia
       Capernwray
       Capilla del Senor
       Capo d'Elba
       Capo d'Orlando
       Carpineti
       Cartaxo
       Casalecchio di Reno
       Casentino
       Castelfidardo
       Castelfidardo (d)
       Castell'Arquato
       Castelnuovo Scrivia
       Casterton
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Castres
       Catania
       Cavriago
       Cecina
       Cercedilla
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Châteaulin
       Châteauroux
       Châteauroux - Limoges
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Challenge Sedis
       Chamalières
       Championn. de Côte-d'Or
       Chanteloup-les-Vignes (a)
       Charlotteville
       Chateau-Chinon-Ville
       Chelmsford (a)
       Cheshire (V)
       Chignolo Po (a)
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Circuit de Drome - Ardèche
       Circuit de la Chalosse
       Circuit des Frontières
       Circuit des Monts du Livradois Eindklassement
       Circuit du Morbihan
       Circuito Gravese
       Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
       Cittiglio (V) (a)
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba Eindklassement
       Clinge, Amateurs
       Clipston
       Clitheroe
       Cluses
       Col San Martino
       Colac
       Colchester (e)
       Collecchio
       Concarneau
       Contern, Cyclocross
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa San Geo
       Cordoba Eindklassement
       Cornaux
       Corréa
       Coutances
       Cras-Avernas
       Cremona (a)
       Critérium des As
       Cuneo
       Cupra Marittima
       Düren
       Dagmersellen, Cyclocross
       De Haan
       De Panne
       De Panne, Criterium
       De Pinte
       Deerlijk
       Deeside (a)
       Deeside (c)
       Deinze (a)
       Delyn
       Delyn (a)
       Den Haag (V)
       Den Haag, Cyclocross
       Denain
       Dentergem
       Desselgem
       Destelbergen, Cyclocross (a)
       Deurne
       Diegem, Cyclocross
       Diksmuide, Criterium
       Dilsen
       Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
       Division Championship West Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
       Doble Bragado Eindklassement
       Domburg, Amateurs
       Dongen
       Donostia/San Sebastián
       Donostia/San Sebastián (b)
       Donostia/San Sebastián (d)
       Doomkerke, Cyclocross
       Dortmund (a)
       Dortmund, Zesdaagse
       Douglas, Amateurs
       Drachten, Cyclocross
       Dubnica
       Duffel
       Dunkerque (b)
       Durbanville
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Eaglehawk (a)
       Echt
       Echuca
       Eede, Amateurs
       Eeklo
       Eeklo (a)
       Egmond aan Zee
       Eibar (a)
       Eindhoven
       Ekeren
       Elche
       Elsloo
       Embach
       Embrach, Cyclocross
       Emmen
       Enfield, Cyclocross (b)
       Enter
       Erembodegem
       Erfurt
       Escanaffles, Amateurs
       Essen
       Essen
       Essen, Cyclocross
       Estella (a)
       Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Evergem, Amateurs
       Farnley
       Fermo
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Firenze - Viareggio
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Florida
       Folkestone - London
       Fontenay-sous-Bois
       Fourchambault
       Fourchambault (a)
       Fourmies
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main (c)
       Frankfurt am Main, Zesdaagse
       Furnaux
       Göppingen
       Galder
       Gammertingen
       Ganshoren
       Garancières-en-Beauce
       Gatteo a Mare
       Gavere, Cyclocross
       Geel, Amateurs
       Geelong (a)
       Geetbets (a)
       Gehrden
       Geleen
       Geleen (a)
       Gent - Ieper
       Gent - Staden
       Gent - Wervik
       Gent - Wevelgem
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Gersau
       Getxo
       Gieten, Cyclocross
       Gippingen
       Giro del Friuli
       Giro del Lazio
       Giro del Veneto
       Giro dell'Umbria
       Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
       Giro della Provincia di Reggio Calabria
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Campania
       Giro di Lombardia
       Gistel
       Gits, Cyclocross
       Glabbeek
       Glossop
       Goodwood
       Gouda, Amateurs
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP de France
       GP de l'Equipe
       GP de Wallonie
       GP des Herbiers
       GP des Nations
       GP des Nations, Amateurs
       GP Général Patton, Junioren Eindklassement
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Jornal de Noticias Eindklassement
       GP Plumelec
       Grafton - Inverell
       Grasse
       Grenoble, Zesdaagse
       Grimbergen, Cyclocross, Cat. B
       Grobbendonk, Amateurs
       Groningen (a)
       Guazzora, Elite/U23
       Gullegem
       Hénon
       Haaltert
       Haasdonk
       Halle
       Halstead (a)
       Hamburg (c)
       Hamilton
       Hamme
       Handzame, Cyclocross
       Hannover
       Hannover, Zesdaagse
       Hannut
       Hansweert, Amateurs
       Harderwijk, Cyclocross
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harelbeke (b)
       Harelbeke, Amateurs
       Harrogate (b)
       Harrogate (e)
       Harrogate (f)
       Harworth (a)
       Haverhill
       Hazebrouck (a)
       Hednesford
       Hednesford (a)
       Heerhugowaard
       Hegi (a)
       Heidelberg
       Heikant, Amateurs
       Heinkenszand, Amateurs
       Heist-op-den-Berg
       Hel van het Mergelland
       Helchteren
       Helden-Panningen
       Hemel Hempstead
       Hemlington
       Hereford
       Herk-de-Stad
       Herne
       Herning, Zesdaagse
       Herselt
       Hertford (a)
       Herzele, Amateurs
       Heule (a)
       Heusden
       Heusden-Zolder
       Heverlee
       Hillingdon (e)
       Hoboken
       Hoevelaken
       Hoofdplaat, Amateurs
       Hooglede, Cyclocross
       Horsham (a)
       Houtem, Amateurs
       Houthulst
       Houthulst, Amateurs
       Houtvenne, Amateurs
       Huijbergen
       Huijbergen, Cyclocross
       Hulst, Amateurs
       Hulste
       Hulste (a)
       Humbeek
       Hyde
       Ichtegem (a)
       Ichtegem (d)
       Igorre, Cyclocross
       IJsselstein
       IJzendijke, Amateurs
       Imola - San Marino
       Ingleburn
       Ingleton
       Isbergues
       Isola d'Elba
       Issoire (c)
       Itterbeek, Amateurs
       Izegem
       Jadranska Magistrala Eindklassement
       Jezus-Eik, Cyclocross
       Jones Homes GP
       Josselin
       København, Criterium
       København, Sprint (b)
       København, Zesdaagse
       København, Zesdaagse (b)
       Köln - Frechen
       Köln (a)
       Köln, Zesdaagse
       Kaisten
       Kalfort, Cyclocross, Amateurs
       Kalken, Amateurs
       Kalmthout
       Kalmthout (a)
       Kalmthout, Cyclocross (a)
       Kamerik
       Kampen
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Vizcaya, Op de weg, Elite, Spanje
       Kapelle-op-den-Bos, Cyclocross
       Kaprijke
       Karrantza
       Kasterlee, Amateurs
       Kaysersberg, Cyclocross
       Keiem (a)
       Keiem, Cyclocross
       Kemzeke
       Kerkom-bij-Sint-Truiden, Amateurs
       Kidderminster
       Kirchberg
       Kitzbühel
       Klingnau
       Kloosterzande
       Kloosterzande, Amateurs
       Knokke
       Knokke (a)
       Koekelare, Amateurs
       Koersel
       Koersel, Criterium
       Koersel, Cyclocross, Amateurs
       Koksijde, Cyclocross
       Koolskamp
       Kortemark
       Kortenberg, Cyclocross
       Kortenhoef
       Kortrijk, Criterium
       Kruibeke
       Kruiningen
       Kruiningen, Amateurs
       Kruishoutem
       Kruishoutem, Amateurs
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kwadendamme
       Kwintsheul
       La Bresse
       La Ciotat
       La Machine
       La Torre
       Laarne
       Laigueglia
       Laken, Amateurs
       Lamballe
       Lampaul-Guimiliau
       Lamswaarde, Amateurs
       Lanaken, Cyclocross, Amateurs
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancy
       Landivisiau (b)
       Langemark, Cyclocross
       Langres
       Lannion
       Larciano
       Largentière
       Launceston, Zesdaagse
       Lausanne
       Lausen, Cyclocross
       Le Samyn
       Lede
       Ledegem
       Ledegem, Junioren
       Leeds (f)
       Leende
       Legnano
       Legnano (b)
       Leibstadt, Cyclocross
       Leiderdorp, Amateurs
       Lembeek, Cyclocross
       Leongatha
       Les Ormes
       Lescouët-Jugon
       Lessines
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Levanger
       Liège
       Lichtaart, Cyclocross, Amateurs
       Lichtervelde
       Lichtervelde, Cyclocross
       Liedekerke
       Lieshout, Cyclocross
       Lillers
       Limbricht
       Lincoln
       Linköping, Elite/U23
       Linne
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Liverpool (a)
       Llançà
       Llodio
       Lokeren, Cyclocross, Amateurs
       Lommel
       Lommel (a)
       Londerzeel
       London
       London - Bradford
       London (b)
       London (d)
       London (p)
       London, Amateurs
       Longwy
       Loro Ciuffenna
       Los Gatos
       Ludwigsburg
       Lugano
       Lugo
       Lutlommel
       Luxembourg (b)
       München, Zesdaagse
       Münster, Zesdaagse
       Maël-Pestivien
       Maarheeze
       Maastricht (a)
       Maastricht (c)
       Maastricht, Zesdaagse
       Made, Criterium
       Madrid, Zesdaagse
       Maffle
       Magnago
       Malderen
       Maleizen, Cyclocross
       Malters
       Malveira
       Manchester (a)
       Mantes
       Manzano
       Marciana
       Mariekerke, Amateurs
       Marmande
       Marmo
       Marseille (f)
       Martouzin, Amateurs
       Massemen, Cyclocross
       Maurage, Cyclocross
       Mechelen
       Mechelen, Cyclocross
       Media Agua
       Melbourne
       Melbourne - Warrnambool
       Melbourne (c)
       Melbourne, Zesdaagse
       Melle
       Melle, Amateurs
       Mellet
       Melsele
       Melzo
       Mende
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Mendrisio (b)
       Meonstoke
       Mercatale Valdarno
       Mercedes
       Merchtem, Cyclocross
       Mere
       Merelbeke
       Merelbeke, Cyclocross
       Merelbeke, Cyclocross (a)
       Merksem
       Mersey Roads Two Day Eindklassement
       Mettet
       Meulebeke (a)
       Michelstadt
       Middelburg - Goes
       Midlands Tour
       Mierlo
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano - Vignola
       Milano, Cyclocross (a)
       Milano, Zesdaagse
       Milton Keynes (a)
       Milwaukee (a)
       Mission Viejo
       Moerbeke
       Moerbeke, Cyclocross
       Moita
       Mol, Amateurs
       Mol, Cyclocross, Amateurs
       Molteno
       Monaco
       Montalbano
       Montanino
       Montauroux
       Montecatini Terme
       Montelupo
       Monza (a)
       Moorlanc's
       Moorsele
       Moorslede, Criterium
       Mortsel
       Moscou (l)
       Moulins
       Mount Evans
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Mount Washington
       Munte, Cyclocross
       Náquera
       Nandrin, Criterium
       Nandrin, Criterium (a)
       Nanno (a)
       Naranco
       Nastro d'Oro
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Profs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/Open, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       Nazareth, Amateurs
       Neder-Over-Heembeek
       Neder-Over-Heembeek, Amateurs
       Nederbrakel
       Neeroeteren
       Negrar
       Nerviano
       Neufchâteau
       Neufchâtel-en-Bray
       Nevada City
       Nevers
       Newcastle (a)
       Newport (a)
       Newport, Criterium
       Newton
       Newton (a)
       Nice - Alassio
       Niederlenz, Cyclocross
       Niel
       Niel, Cyclocross
       Nieuwerkerken, Cyclocross
       Nieuwkerken-Waas
       Nieuwpoort, Amateurs
       Nieuwrode, Cyclocross, Amateurs
       Nijlen, Cyclocross, Cat. B
       Nijlen, Cyclocross, Cat. B
       Nijlen, Cyclocross, Cat. B
       Ninove
       Ninove (a)
       Nogent-sur-Oise
       Nokere
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
       Nottingham (d)
       Nouméa, Zesdaagse
       Novi Ligure (a)
       Numurkah
       Nutley
       Oakenclough
       Oakengates
       Obbicht
       Obernai
       Oberwil
       Odense
       Oedelem, Cyclocross
       Oggiono
       Oisterwijk
       Oldham
       Olen, Amateurs
       Olivet
       Olsene
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c
       Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c (a)
       Onze-Lieve-Vrouw-Waver
       Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Amateurs
       Oost-Souburg, Amateurs
       Oostakker
       Oosterhout
       Oostkamp
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostwinkel, Cyclocross, Cat. B
       Opvelp, Amateurs
       Orense
       Oshkosh
       Ossendrecht
       Ottignies
       Oud-Vossemeer, Amateurs
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Overijse, Cyclocross
       Overmere
       Overpelt, Amateurs
       Paderno
       Palazzolo sull'Oglio
       Palermo (a)
       Pamel, Cyclocross
       Pamplona
       Pamplona (a)
       Pamplona (b)
       Pamplona (c)
       Pan American Championships, Baan, 1 km, Elite
       Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
       Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
       Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Junioren
       Parabiago (c)
       Paris - Ézy
       Paris - Auxerre
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Chauny
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Troyes
       Paris - Yvetot
       Paris (u)
       Paris, Sprint
       Pattingham
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Petegem
       Peymeinade
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Piacenza
       Piemonte
       Pieve Vergonte
       Pijnacker
       Plancoët
       Plessala
       Ploërdut
       Ploegsteert
       Plombières
       Plouay (a)
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Pogny
       Pointe-à-Pitre
       Pointe-à-Pitre (a)
       Polignano a Mare
       Pollare, Cyclocross
       Polynormand
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontedecimo
       Poortvliet, Amateurs
       Poperinge, Amateurs
       Porto - Lisboa
       Prato
       Proven
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Purnode
       Putte
       Putte-Kapellen
       Putte, Cyclocross, Cat. A
       Quad Cities, Criterium
       Quillan
       Quimper
       Rai-sur-Rîle
       Real
       Redcar (a)
       Redon (a)
       Renesse, Amateurs
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennes
       Retie
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
       Rho
       Rho - Macugnaga
       Rieti
       Rijen
       Rijsbergen
       Rijsbergen (a)
       Rijssen
       Rio Maior
       Roccastrada
       Rochester
       Roeselare (a)
       Roeselare, Criterium
       Roma, U23
       Romershoven, Amateurs
       Romsée
       Ronde de l'Oise
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Ronse
       Ronse (b)
       Roosendaal
       Rosate
       Rostrenen
       Rotterdam
       Rotterdam, Zesdaagse
       Ruban Granitier Breton Eindklassement
       Ruban Nivernais Morvan
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Amateurs
       Ruiselede
       Rummen (a)
       Russikon
       Rutas de America Eindklassement
       Sáles
       São Paulo (a)
       Saaremaa Velotuur Eindklassement
       Sabiñánigo
       Sacrifice Race, Elite/U23
       Saint Helier
       Saint-Claud
       Saint-Estève
       Saint-Macaire-en-Mauges
       Saint-Martin-de-Landelles
       Saint-Raphaël
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Sainte-Marie-sur-Mer
       Salta
       San Ignacio
       San Tomio
       San Vendemiano
       Sandown Park
       Sankt Ilgen
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sant'Ermete
       Santa Croce sull' Arno
       Santo Stefano Lodigiano
       Sas van Gent
       Schaan
       Schelderode, Amateurs
       Schendelbeke
       Schijndel
       Schleswig-Holstein Rundfahrt
       Schoonaarde
       Schoonaarde, Amateurs
       Schoonaarde, Cyclocross
       Schoten
       Seraing
       Seuzach
       Seymour
       Sheffield, Criterium
       Shepparton
       Shipston on Stour
       Shrewsbury
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Simpelveld
       Sinaai
       Sindelfingen (b)
       Sint Maartensdijk (V)
       Sint Maartensdijk, Amateurs
       Sint-Amands
       Sint-Denijs
       Sint-Gillis-Waas
       Sint-Huibrechts-Lille, Amateurs
       Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross
       Sint-Kwintens-Lennik
       Sint-Martens-Lierde
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Niklaas, Criterium (a)
       Sint-Pieters-Leeuw
       Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs
       Sint-Truiden, Amateurs
       Sleidinge
       Soest (V)
       Soignies
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Solingen
       Solleröloppet
       Sombreffe
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Southwick
       Sovizzo
       Stal - Koersel
       Steenhuize-Wijnhuize, Cyclocross
       Steenwijk, Criterium
       Steinmaur, Cyclocross
       Steinmaur, Cyclocross
       Stekene
       Stekene, Cyclocross
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren Eindklassement
       Stiphout
       Stone
       Strombeek-Bever
       Stuttgart
       Sutton Bonington (a)
       Tallahassee
       Telford
       Templeuve (a)
       Temse
       Temse (a)
       Teralfene
       Tessenderlo, Amateurs
       Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
       Thimister, Amateurs
       Tholen, Amateurs
       Thorn
       Thulin, Amateurs
       Thurcroft
       Tiegem, Amateurs
       Tiel
       Tielt, Amateurs
       Tienen (b)
       Tienen, Criterium
       Tisselt
       Tongeren
       Tongerlo
       Torhout (a)
       Torino - Biella (a)
       Torrelodones
       Toulouse (b)
       Toulouse (c)
       Tour de l'Abitibi, Junioren Eindklassement
       Tour de la Guadeloupe Eindklassement
       Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
       Tour de Normandie Eindklassement
       Tour de Vendée
       Tour du Gévaudan Eindklassement
       Tour du Haut-Var
       Tour of Ireland Eindklassement
       Tour of Sacrifice, Amateurs Eindklassement
       Tour of Southland Eindklassement
       Tour of the Peninsular 999 e etappe
       Tour of the Philippines Eindklassement
       Tre Valli Varesine
       Treviso (a)
       Trofeo Alvaro Bacci
       Trofeo dell'Etna
       Trofeo Minardi
       Trofeo Pantalica
       Trognée
       Troyes - Dijon
       Turbigo (a)
       Twello
       Udenhout (V)
       Uithoorn (V)
       Ulm
       Ulvenhout
       Ulvenhout (a)
       Umbrio
       Umkirch (V)
       Uppsala, Elite/U23
       Usera
       Utrecht
       Utrecht (V) (a)
       Vailly-sur-Sauldre
       Valencia
       Valkenswaard
       Valkenswaard, Cyclocross
       Vancouver
       Varennes-Vauzelles
       Varginha
       Varsenare, Amateurs
       Veenendaal (V) (a)
       Velaines
       Veldhoven
       Veldhoven (V)
       Venhuizen
       Venray
       Vertemate con Minoprio (V)
       Viane
       Viane, Amateurs
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vigevano
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villafranca de Ordizia (a)
       Villafranca de Ordizia, Cyclocross
       Villapourçon
       Villefranche-de-Rouergue
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Vinci
       Violay
       Visp - Grächen
       Vlezenbeek, Amateurs
       Voerendaal
       Vogelwaarde, Amateurs
       Volendam (V)
       Volta ao Algarve Eindklassement
       Voorthuizen
       Vosselaar
       Vossem, Cyclocross
       Vossem, Cyclocross, Amateurs
       Vrasene
       Vremde, Amateurs
       Vries (V)
       Vriezenveen (V)
       Vuelta a Castilla
       Vuelta a Chiriquí Eindklassement
       Vuelta a Costa Rica Eindklassement
       Vuelta a El Salvador Eindklassement
       Vuelta a Venezuela Eindklassement
       Vuelta al Táchira Eindklassement
       Vuelta Ciclista a Murcia Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Uruguay Eindklassement
       Waasmunster
       Waasmunster, Cyclocross, Amateurs
       Wachtebeke
       Wakefield
       Wanfercée-Baulet
       Wanzele
       Waregem, U23
       Warragul
       Washington
       Wasmuel
       Wateringen
       Wavre
       Wemmel, Amateurs
       Wemmel, Cyclocross, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
       Wervik
       Westdorpe, Amateurs
       Westrozebeke
       Wetteren
       Wetteren (a)
       Wetteren, Cyclocross
       Wetteren, Cyclocross (a)
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon, Cyclocross
       Wezembeek-Oppem
       Wielsbeke
       Wieze, Amateurs
       Willebroek
       Wilrijk, Dernycriterium
       Wilsele
       Wingene
       Wingene, Cyclocross
       Woerden (a)
       Woerden (V)
       Wolverhampton (c)
       Wolverhampton (d)
       Wolvertem, Cyclocross, Cat. A
       Wolvertem, Cyclocross, Cat. B
       Wynyard
       Yarrawonga
       Yarrawonga (a)
       Yerseke, Amateurs
       Yorkshire (b)
       Yorkshire, Cyclocross
       Závod Míru, Junioren Eindklassement
       Zürich
       Zürich, Amateurs
       Zürich, Zesdaagse
       Zambana
       Zammel, Amateurs
       Zandhoven, Cyclocross, Amateurs
       Zaragoza (c)
       Zedelgem, Amateurs
       Zeeland (V)
       Zele (a)
       Zele (b)
       Zelzate, Cyclocross
       Zemst, Amateurs
       Zemst, Cyclocross, Amateurs
       Zichen-Zussen-Bolder, Amateurs
       Zillebeke, Cyclocross
       Zingem, Criterium
       Zomergem
       Zonhoven, Cyclocross, Cat. B
       Zonhoven, Cyclocross, Cat. B
       Zottegem
       Zottegem, Amateurs
       Zuid-Beijerland (V)
       Zuiddorpe, Amateurs
       Zumárraga, Cyclocross
       Zutphen
       Zwevegem
       Zwevezele
       Zwijnaarde
       Zwijnaarde (a)
       Zwijndrecht
       Zwijndrecht (V)
       Zwolle

    rss

    Members online: